Table of Contents

Як відновити видалені файли на компютері

Ілля.Редактор.In.Chief softdroid.Сітка. Є автором декількох сотень посібників та статей про налаштування Android. Близько 15 років він ремонтував обладнання та вирішує технічні проблеми iOS та Android. Розглянули майже всі більш.Менш популярні бренди мобільних смартфонів та планшетів Samsung, HTC, Xiaomi та інші. Для тестування використовує iPhone 12 і Samsung Galaxy S21 з останніми версіями прошивки.

Головний біль користувачів ПК. Втрата файлів: фотографії, документи та інші дані. Ми не будемо торкатися теорії: цей практичний посібник пояснює основні принципи відновлення файлів. Ми сподіваємося, що ви можете застосувати їх на практиці.

Розглянемо три основні сценарії, як відновити видалені файли на вашому комп’ютері:

Програми, що використовуються при відновленні:

Якщо ви не знайдете відповіді на запитання. Прочитайте відповіді на запитання, які часто задаються або залишити коментар.

Recuva. Найпопулярніша програма для відновлення віддалених файлів з різних носіїв

Безкоштовна програма Recuva є однією з найвідоміших програм, які дозволяють відновити дані з жорстких дисків, флеш-накопичувачів та карт пам’яті. Навіть новачковий користувач. Для простого відновлення в програмі надається зручний майстер; Той самий користувачі, які потребують розширеної функціональності, також знайдуть його тут.

Recuva дозволяє відновити файли у Windows 10, 8, Windows 7 та XP і навіть у старих версіях операційної системи Windows. Представляється російська мова Inteeis. Не можна сказати, що ця програма дуже ефективна (наприклад, при переформатуванні диска до іншої файлової системи, результат був не найкращим), але як перший спосіб побачити, і чи можна відновити щось з втрачених файлів зовсім.

комп, ютері, фотограф

На офіційному веб-сайті розробника ви знайдете програму відразу у двох версіях. Регулярний інсталятор та перенос, що не вимагає встановлення на комп‘ютері. Для отримання додаткової інформації про програму, приклад використання, відеоінструкції та де для завантаження Recuva: HTTPS: // Remontka.Відновлення Pro / Recuva-File /

Windows Backup: Ваша повна резервне посібник з ПК

Більшість користувачів Windows, можливо, стикалися або розлючені, що іноді файли на комп’ютері залишаються без розумних пояснень. Втрата їх постраждали, тому що ви не матимуть можливості легко повернути їх.

Все, що ви можете зробити, це знайти їх багато разів у кошику, якщо ви не зробили резервну копію для них раніше. Очевидно, ви нічого не отримаєте.

Ви повинні з’ясувати, що необхідно регулярно створювати резервні копії комп’ютерних файлів, щоб гарантувати, що дані не зникнуть назавжди, оскільки ви можете повернути їх з резервної копії без проблем.

Ну, давайте перейдемо до того, як зробити резервну копію ПК.

Пк Резервне копіювання вручну

Метод ручного резервного копіювання дозволяє вибрати резервні файли на знімному середовищі або іншому місці мережі.

Це може бути завершено в кілька кліків.

Крок 1 Відкрийте папку, яка включає ваші файли та виберіть їх.

Крок 2 Перетягніть файли, де ви хочете зберегти їх.

Резервний ПК з налаштуваннями за замовчуванням

Це не звичайна функція для звичайних користувачів ПК, оскільки у них немає налаштування для резервних даних комп‘ютерів.

Нижче наведено просте введення до різних методів резервного копіювання для ПК.

Варіант 1. Зробити резервний файл

У Windows існує функція за замовчуванням, яка дозволяє користувачам створювати резервні копії та відновити дані ПК. Це найпростіший і найзручніший спосіб вирішення обох проблем для користувача, який не хоче багато чого робити.

See also  Як видалити резервуари з комп'ютера. Як видалити світ танків (WOT)?

Будь ласка, прочитайте наступний посібник.

Крок 1 Перейдіть, щоб розпочати систему панелі керування та його резервне копіювання та відновлення.

Крок 2 Виберіть Налаштування Резервне копіювання Якщо ви ніколи не використовували цю функцію раніше, виберіть Заповідник Тепер, якщо ви хочете створити нову резервну копію.

Крок 3 Дотримуйтесь інструкцій, щоб закінчити.

Варіант 2. Зробити зображення системи

Вся інформація на вашому компютері буде міститися на зображенні системи в певній стані, щоб ви могли використовувати його для збереження цих даних про внутрішні або зовнішні жорсткі диски, в Інтернеті або на інших знімних дисках.

  • Якщо ви хочете зберегти зображення системи на жорсткому диску або інших знімних дисках, воно буде відформатовано для використання файлової системи NTFS.
  • Зображення системи буде збережено на \ windowsimagebackupu \ computer \ computer \ name \, а нове зображення системи перепине існуюче. Якщо ви хочете зберегти іншу версію системних зображень, ви можете перейти до цієї папки та скопіювати папку WindowImageBackupo в нове місце.

Далі описано, як зробити зображення системи.

Крок 1 Клацніть систему панелі управління та її резервне копіювання та відновлення її обслуговування.

Крок 2 Клацніть на створення зображення системи зліва, а потім введіть пароль, коли він буде запропонований.

Варіант 3. Створіть точку відновлення

Точка відновлення. Це функція для створення резервної копії системного файлу раз на тиждень, коли він виявляє зміни на вашому комп’ютері.

Крок 1 Натисніть кнопку «Пуск», потім перейдіть до системи керування панеллю та його системою технічного обслуговування.

Крок 2 На лівій панелі є 4 варіанти, виберіть захист системи.

Крок 3 Клацніть Створити розділ захисту системи.

Крок 4 Введіть опис та виберіть діалогове вікно «Створити захист системи» у спливаючому вікні.

Ви також можете перевірити більше інформації звідси.

Резервне копіювання ПК на OneDrive

Onedrive. Один з найкращих варіантів збереження даних в Інтернеті, щоб ви могли отримати доступ до файлу, де ви перебуваєте, не втрачаючи даних.

Це може бути магія зберегти файл, коли ви втратите оригінальні документи на своєму компютері, USB.Кабель або інші знімні диски.

Існують різні методи 3, які ви можете завантажити на ПК в OneDrive, щоб зробити резервну копію в хмарній службі зберігання.

Варіант 1. Резервне копіювання файлів за допомогою програмного забезпечення OneDrive на комп’ютері

Крок 1 Завантажте та встановіть OnDrive на комп‘ютері.

Крок 3 Додати файли або папки до папки OneDrive.

Крок 4 Перевірте кнопку синхронізації, щоб запустити, а потім дочекайтеся завершення процесу.

Крок 5 Відвідайте веб-сайт OneDrive та підтвердьте, чи ваші дані повністю завантажуються після входу в свій обліковий запис.

Якщо ви не бажаєте встановлювати програмне забезпечення на своєму компютері, ви також можете відвідати веб-сайт та завантажувати файли безпосередньо.

Варіант 2. Резервне копіювання файлів на веб-сайті OneDrive

Крок 2 Введіть свій один обліковий запис облікового запису.

Крок 3 Клацніть навантаження у верхній частині вікна, а потім виберіть або папку файлів у спадному меню.

Крок 4 Натисніть Відкрити OK OK Завершити Завантажити.

комп, ютері, фотограф

Ну, мобільний телефон наразі є портативним пристроєм, ви також можете використовувати програму OneDrive на телефоні, щоб завантажити дані, якщо ви вже зберегли їх по телефону.

Варіант 3. Резервне копіювання файлів через програму OneDrive Phone

Крок 1 Завантажте OneDrive на своєму мобільному телефоні та запустіть його.

Відновлення файлів Windows з резервного копіювання.

Windows має утиліту для резервного копіювання системи та даних, не вдаючись до сторонніх рішень.

Резервне копіювання Windows містить все, що зберігається на вашому комп’ютері, включаючи повне налаштування, програми та всі ваші файли. Якщо ви створили резервні копії, ви можете легко відновити втрачені поштові файли.

Щоб відновити віддалені файли з резервної копії, виконайте такі дії.

Крок 1. Перейдіть до меню «Пуск» на вашому комп’ютері.

Крок 2 У іменах пошуку або поля папки введіть резервну копію.

Крок 3 Виберіть Резервне копіювання та відновлення з отриманого списку.

Крок 4 Натисніть Відновити мої файли.

Крок 5 У резервному режимі резервного копіювання У діалоговому вікні “Огляд крок” та знайдіть файли або папки, які потрібно відновити. Ви можете скористатися пошуком, переглядати файл або огляд папки папки, щоб шукати потрібні файли.

See also  Як підключити диск SSD до комп'ютера. Які налаштування "Windows 10" пропонується за замовчуванням?

Крок 6 Виберіть місце, де ви хочете відновити файли, а потім дотримуйтесь інструкцій майстра.

Швидкий і простий спосіб відновити видалені файли

Використання програми для відновлення файлів є одним з найшвидших і простих, а також часті способи повернення втрачених даних. Список такого програмного забезпечення Ви можете знайти в статті найкращих програм відновлення даних.

комп, ютері, фотограф

Одним з важливих моментів, які потрібно звернути увагу на: ніколи не зберігайте відновлені файли до тих самих носіїв, з яких вони відновлюються. І ще один пункт: Якщо ваші файли дійсно дуже цінні, і вони були вилучені з жорсткого диска комп’ютера, краще вимкнути ПК, щоб вимкнути жорсткий диск і зробити процедуру відновлення на іншому комп’ютері, так що HDD не записує жодних операційних систем, наприклад, при встановленні тієї ж програми для відновлення.

Крок. 3 сканування

На цьому етапі з’явиться вікно готовності програми, щоб ви могли виконати відновлення. Знову ж таки, ми звертаємо увагу на опцію “Включити в.Дептовий аналіз”. Це дозволить системі проводити глибоке сканування та збільшити ймовірність виявлення та відновлення втрачених файлів. Ми поклали галочку, натисніть “Пуск”, з нетерпінням чекаємо результатів сканування.

Дисгенія. Робота з розділами дисків, відкладання Windows, відновлення даних та інших функцій

Можливості вільної версії програми DiskGenius для передачі Windows 10 до SSD або іншого жорсткого диска, зміна структури розділів, перетворення дисків у GPT та MBR без втрат даних, відновлення даних та інших проблем з дисками.

Способи виправлення ситуації, коли комп‘ютер або ноутбук не бачить флеш-накопичувач, хоча існує звук USB-з’єднання, повідомляє помилки в диспетчері пристроїв або записує, що диск не відформатований, вставте диск, помилка даних сталася або якщо Комп’ютер висить, коли ви підключаєте USB-флеш-накопичувач. Перевірка підключення флеш.Накопичувачів у дисках Windows, видалення драйверів USB.Накопичувачів та інших способів виправлення проблеми в Windows 10, 8.1 та Windows 7.

Відновити видалені файли на компютері з резервної копії

У Windows

Резервне копіювання Windows є відправною точкою для всіх інших резервних копій і містить усі дані у вибраних папках та файлах. Оскільки всі файли та папки зберігаються в резервній копії Windows, часта підтримка призводить до більш швидких та простих операцій відновлення. Пам’ятайте, що якщо ви обираєте інші типи резервної копії, відновлення може зайняти більше часу.

Резервне копіювання Windows, якщо у вас є час для їх завершення, запропонуйте найкраще рішення для захисту даних.

Якщо ви створили резервну копію Windows, ви можете легко відновити видалені файли. Якщо ні, ви можете перейти до наступного методу.

Щоб відновити віддалені файли з резервної копії, виконайте такі дії.

Крок 1 Натисніть на меню «Пуск» на вашому комп’ютері.

Крок 2 Виберіть систему керування та його резервне копіювання та відновлення відновлення моїх файлів

Крок 3 У відновленні резервного копіювання Windows перегляньте вміст резервної копії та знайдіть файли, які ви збираєтеся відновити. Є 3 варіанти пошуку необхідних файлів: пошук, перегляньте огляд файлів та папки.

  • Пошук: Введіть назву файлу, який ви збираєтеся відновити. Виберіть знайдений файл або виберіть “Все” і натисніть “OK”.
  • Переглянути файли: виберіть назву резервної копії, а потім папку, що містить вихідний файл. Поставте поле у ​​знайденому файлі та натисніть “Додати файли”.
  • Переглянути папки: Виберіть папку, щоб відновити всі файли у цій папці. Натисніть Додати папку.

Крок 4 Виберіть місце, де ви хочете зберегти файли.

На Mac

Якщо ви використовуєте часову машину, щоб створити резервну копію Mac, ви можете відновити окремі файли або відновити весь жорсткий диск з останньої резервної копії.

Крок 2 Коли завантажувальний диск прокидається, натисніть та утримуйте команду та R клавіші одночасно. Ваш Mac завантажиться в утиліти MacOS. Якщо це не так, спробуйте ще раз.

Крок 3 Виберіть Відновити з резервного копіювання часу зі списку доступних опцій.

Крок 4 Натисніть кнопку Продовжити.

Крок 5 Натисніть кнопку Продовжити ще раз, щоб відновити сторінку системи.

Крок 6 Виберіть час резервного копіювання та натисніть кнопку Продовжити.

Як відновити віддалені фотографії та відео? Відновлення файлів у програмі Photorec

See also  Комп'ютер не бачить мережевого середовища.

Крок 7 Виберіть останню резервну копію жорсткого диска з Mac і натисніть кнопку Продовжити.

Ваш MAC відновить резервну копію машини часу, а потім перезавантажується після завершення процесу.

Тестові безкоштовні програми відновлення даних

Уявіть, що на одному прекрасному момент ваш жорсткий диск / флеш-диск / карта пам’яті перестає працювати нормально, і доступ до даних ще не отримав. Для тих, хто не робить резервні копії, це приходить у важкому нервовому. У паніці люди починають шукати програми відновлення даних і знаходить їх. Більшість з них є вільними, що це не може не радіти в наш важкий час. Але всі безкоштовні програми настільки ефективно відновлені? Ми провели пару тестів декількох популярних програм, і це те, що ми зробили.

комп, ютері, фотограф

Для випробувань ми взяли п’ять абсолютно ідентичних транссенд JetFlash 370 8 GB флеш-накопичувачів. Всі вони були куплені за один день в одному місці, файлова система однакова, основні компоненти (контролер, мікросхема пам’яті) також однакові. П’ять абсолютно ідентичних флеш-дисків. Для кожного з флеш-накопичувачів ми записали дані. Вибір впав у фотографіях / Картинки у форматі.Jpg. Вибір саме у Photo Pal не є збігом: у описі деяких тестових програм вказується, що “спеціальні” алгоритми будуть працювати при відновленні фотографій. Також на картках пам’яті в більшості випадків зберігаються фотографії, і наші тести будуть корисні для початківців та професійних фотографів.

Усі дані займають трохи менше чверті місця на диску

Усі програми встановлені на одному комп’ютері. Oc Windows 7 Professional X64. Програми тестували один після одного по черзі. Для кожної програми був окремий акумулятор з проблемою пошкодження.

комп, ютері, фотограф

Перша, досить поширена ситуація. Невдача файлової системи. З цим невдачею, як правило, привід просить форматування. Ми пошкодили таку ситуацію так: на кожному приводі ми переповнені всім перед жирними столами

Ми спеціально залишили жирні таблиці недоторканими, оскільки в деяких програмах можна проаналізувати знайдені таблиці жиру. Зрозуміло, що при підключенні до комп’ютера вікна негайно з’явилося, щоб утворити диск.

Програма Recuva вбудована в майстра, яка допомагає користувачеві правильно запустити процес відновлення даних

Включати “поглиблений аналіз”. Не зовсім зрозуміло, що це таке, але зробіть максимум, щоб повернути наші дані.

Розширений режим не допомагав. Програма навіть не розпочала пошук наших файлів. Не вдалося. Результат відновлення. 0.

Ця програма також має майстер, але трохи інший вид

Вибираючи другий пункт, ми отримуємо це вікно:

Це очевидно. Зрештою, ми сортували реальні дані за нулями. Наступне вікно показує, які пошкоджені розділи доступні для сканування

Виберіть його, і з’являється наступне вікно

Параметри за замовчуванням. Це ті, які забезпечують пошук на всьому диску: від мінімуму до максимального значення. Застосовуючи ці параметри у вікні з логічними дисками, ми отримуємо кілька нових рядків у програмі

Вибір кожного з трьох останніх та натискаючи кнопку “Попередній перегляд”, ми знаходимо розділ, який нам потрібен:

Відкрийте і перегляньте повністю структуру каталогу

Всі дані відкриті правильно, всі файли та каталоги на місці. Тест пройдений. Результат 99%. (Я не люблю абсолютні значення)

Єдина програма, яка вимагає підключення до Інтернету під час встановлення. Існує також майстер

Але все швидко закінчується, коли ви намагаєтеся вибрати потрібний пристрій.

Тест не вдалося. Результат відновлення. 0.

Ця програма, як і інші, має господар, який, безумовно, допоможе при роботі.

Після запуску пошуку з’являється вікно з баром прогресу, який допомагає орієнтуватися користувачеві у процесі процесу відновлення

Як результат, ми отримуємо повну структуру каталогу, якщо вона не була для однієї, але

Щоб зберегти дані в оригінальній формі, потрібно зареєструвати програму. В іншому випадку кожне фото буде підкладкою з повідомленням про незареєстровану версію програми.