Ми розбираємо телефон Samsung:

Давайте з’ясуємо, які методи можуть відкрити задню обкладинку вашого мобільного телефону Samsung. Жоден мобільний телефон не обійдеться без SIM.Картки. Це невеликий чіп, який надає нам стільникові послуги. Деякі моделі Samsung потрібно видалити панель для доступу до клітини, де знаходиться чіп. А також мікро-SD-флеш-накопичувач для мобільного пристрою. Або дістатися до материнської плати для ремонту.

Нещодавно розробники мобільних телефонів різних брендів почали створювати будівлі, в яких задня обкладинка просто відсутня. Насправді це, але для звичайних користувачів неможливо відкрити його без спеціальних пристроїв. Отже, наприклад, два компоненти корпусу Samsung J5 склеєні. І покласти їх, справа повинна бути схильна до нагрівання при температурі 100 градусів. Thermofen буде потрібно.

Перед тим, як відкрити справу, ви обов’язково повинні видалити клітини для SIM-картки та флеш-накопичувачів.

Samsung A505 Як відкрити кришку

Термофена морда повинна бути спрямована на задню частину Samsung і його швів. Тоді вам потрібно рухатись з пластиковою карткою або пластиковим скальпелем, щоб покласти модуль переднього екрана.

Використовуйте пластикову картку, щоб позувати житлові шви

Обкладинка не є тонким пластиковим лезом, як у класичних смартфонах, а скоріше перерва у вигляді ванни. Робота над швом телефону з картою повинна бути дуже обережною. Не запускайте його занадто глибоко. 0.5 см. Цілком достатньо. Переконайтеся, що не порушують важливі телефонні модулі.

Використовуйте пластикову картку, щоб відкрити корпус Samsung

Коли кричава сукчанка, не поспішайте повністю відкривати тіло, зробіть це з обережністю. Зрештою, обидва частини обмінюються інформацією, використовуючи широкий потяг, який підключив екранний модуль та материнську плату Samsung.

Щоб від’єднати поїзд, потрібно відкрити кришку гори та зняти поїзд з гнізда. Все досить просто. Головне. Не поспішати і бути уважним.

Це може бути корисним: Як перейти до Samsung на карту пам’яті: Фото, програми, дані.

Як розібрати Samsung A5

Головне питання стосується демонтажу обкладинки. Власники смартфонів часто не знають, як відкрити Samsung Galaxy A5 телефон, тому що немає знімного акумулятора. Задня частина пристрою також не демонструє.

Щоб розібрати пристрій, виконайте наступні кроки:

задню, кришку, samsung, galaxy

 • Візьміть тонкий шматок пластику і вставте його в зазор між дисплеєм та корпусом, а потім обійдіть по периметру апарату. Будьте обережні, щоб не підключити продукт внутрішньої петлі.

задню, кришку, samsung, galaxy

 • Від’єднайте кришку і відкладіть її. Далі, щоб розібрати вдома Samsung A5 2016, відкрути фіксуючі гвинти по периметру пристрою та ще на два ближче до верху.

задню, кришку, samsung, galaxy
задню, кришку, samsung, galaxy

задню, кришку, samsung, galaxy

 • Щоб подальше розібрати телефон, давайте засмутимося чимось гострим, а потім пройдемо по колу, щоб ретельно відключити дошку по всьому периметру. Після виконання цих дій у ваших руках буде “ядро” і ззаду. Тож питання полягає в тому, як відкрити задню обкладинку A5 Samsung вирішено, але з іншого боку. Ви можете почати ремонт і ззаду, але для цього знадобиться спеціальна преса, яка доступна лише в майстернях.

задню, кришку, samsung, galaxy

задню, кришку, samsung, galaxy

задню, кришку, samsung, galaxy
задню, кришку, samsung, galaxy

От і все. Тепер ви знаєте, як відкрити Samsung Galaxy A5 Телефон і розбирайте його, якщо це необхідно. Після завершення розглянутих кроків, замініть деталі відтворення та зібрати пристрій у зворотному порядку. Щоб уникнути помилок, записати відео процес.

Видалення задньої кришки Крок 1

Вимкніть телефон перед початком розбирання.

, Щоб ослабити клей під задню кришку. Застосовувати йопенер протягом принаймні двох хвилин. Ви можете повторити цей крок кілька разів при видаленні задньої кришки.

Samsung Galaxy A5 клей (2017) дуже міцний. Ви також можете використовувати фен, тепловий пістолет або плиту, якщо ви не можете відкрити пристрій за допомогою iOpener. Будьте обережні, щоб не накласти телефон. Амолеваний дисплей, а внутрішня батарея чутлива до термічного пошкодження.

Крок 2

Вставте отвір у нижній частині телефону.

Якщо ви не зможете вставити отвір між задньою кришкою та рамкою, ви можете використовувати ручку всмоктування, щоб створити невеликий проміжок.

Почніть рухати кінчик кірка до нижнього лівого кута і виріжте клей.

Залиште отвір у нижньому лівому куті, щоб запобігти повторному ущільнюванню клею. Вставте нове отвір і почати різання клею з лівого боку телефону.

Крок 3

Використовуйте Pickaxes, щоб вирізати клей з усіх боків телефону. Залиште одну дірку в кожному куті, щоб запобігти повторному ущільнюванню клею.

, Якщо клей стає важко скоротити. Під час процесу видалення задня кришка постійно знаходиться під напругою і може розірвати, якщо клей не достатньо вільним.

Вставте слот на правій стороні телефону після отримання клею з усіх боків. Поверніть його до сторони, поки ви не отримаєте хорошу зчеплення з задньою кришкою.

Крок 4

Перед застосуванням нового клею зніміть залишки клею з задньої обкладинки та кадру та очищення ділянок ізопропілового спирту та лаунж-тканини.

Як відкрити обкладинку Samsung Galaxy S2 Plus

Інструкції, написані: акуратно! Не розбивайте нігтем! Як відкрити, щоб не зламати кришку, не сказано.

Ціни на Samsung Galaxy A3. Огляд новітньої стильної моделі від Samsung.

Важливо, коли розбираючи смартфон не використовувати валову силу. В іншому випадку це може призвести до негативних наслідків: швидше за все, смартфон не виконує свої функції.

Крім того, на пристрої можуть з’являтися вм’ятини, подряпини або інший збиток, який перешкоджає його нормальному режимі, а також досить поява псування, може з’явитися на пристрої.

Тому, аналізуючи SAMSUNG A3, чітко дотримуючись інструкцій нижче.

 • Знайти, де знаходиться смартфон.
 • Ви побачите невелику розкопку над динаміком (з кінця) (натисніть). За допомогою своєї допомоги кришка видаляється.
 • Не піднімайте кришку різко, інакше ви можете пошкодити задню панель. Ви можете стимулювати тільки з нігтям і ретельно витягнути його з пристрою. Ви не повинні турбуватися. Це не зламається. Не використовуйте гострі предмети!

Samsung A505 Як відкрити кришку

Як відкрити Samsung Galaxy A3 і Galaxy A3 міні кришку

Щоб відкрити кришку фахівців, відмінних від вищезгаданих інструментів, використовуйте спеціалізований фен для нього.

See also  Як вирізати музику на Samsung Galaxy. Чому це може знадобитися

Достатньо важко зробити таку процедуру вдома. Зрештою, вам доведеться нагріватися в краю смартфона навколо периметру.

Телефон монолітний, тому важливо посилити його при температурі не більше 150 градусів (використовуйте нормальний фен для цього).

Після нагрівання достатньо, щоб ретельно позувати обкладинку заточеної пластикової картки, піднімаючи екран з справи. Все. Доступ до внутрішніх модулів відкритий!

Якщо ваша мета полягає в тому, щоб повністю розібрати телефон, потрібно уважно прочитати інструкції щодо повної розбирання. Вставте кришку також просто. Дотримуйтесь кроків у протилежній послідовності.

Якщо ви знаєте будь.Які інші способи, як видалити кришку за допомогою Samsung Galaxy A3, поділіться ними в коментарях. Якщо у вас є якісь запитання. З радістю, я відповім.

Наша досвідчена команда редакторів та дослідників, які перевіряли його для точності та повноти, взяли участь у створенні цієї статті.

Група Wikihow Content Managers ретельно відслідковує роботу редакторів, щоб забезпечити, щоб кожна стаття є дотриманням наших високоякісних стандартів.

Ця стаття навчить вас видалити задні смартфони кришці Samsung Galaxy. Таке завдання відноситься до складного ремонту та сполучення з ризиком пошкодження або приведення смартфона в неприйняття. Видалення кришки смартфона Samsung Galaxy, користувач позбавлений гарантії. Якщо телефон потрібно відремонтувати, а гарантійний період не закінчився, зверніться до департаменту послуг Samsung або до офіційного дистриб’ютора, щоб відремонтувати пристрій, досвідчених фахівців.

Макс Любін

У коментарях до багатьох попередніх статей про ремонт смартфонів ви попросили, як розібрати водонепроникні смартфони серії Galaxy S, щоб замінити задню обкладинку та наскільки це важко. Сьогодні я постараюся детально намалювати цей процес, вказуючи на нюанси та можливі підводні камені, які можуть виникати під час процесу аналізу.

Враховуючи велику кількість скла в дизайні сучасних телефонів, найпоширенішою причиною аналізу не є необхідністю ремонту електроніки, але банальна заміна задньої обкладинки, яка часто б’є, коли телефон скидається.

Бігаючи вперед, я можу заспокоїти власників галактики S7 / 8/9 тим, що навіть з розбитою задньою кришкою та з розбитою захисним склом, демонструє ваш телефон, швидше за все, зберігав водонепроникний через наявність ламінування фільму з внутрішня частина скла. Це чітко видно після видалення цієї кришки. Фільм напрочуд міцний, і навіть фрагменти розбитого скла надзвичайно рідко пошкоджують цей фільм. Це дуже велика перевага телефонів Samsung.

Якщо, незважаючи на це, потрібна заміна задньої кришки, ви повинні вибрати нову. Тому ми починаємо з самого аналізу, але з вибору задньої обкладинки, яка може бути дуже різною якістю, починаючи від дуже недорогих пластикових і закінчуючи дуже дорогим 100% оригінальним.

Найпростіший спосіб купити оригінальний обкладинку. Знайти рекламу на Avito або Yule з продажем моделі, яку потрібно розробити. У цьому випадку ви отримаєте використану у використанні, але, але оригінальне покриття, якість якої буде значно краще, ніж аналоги. Скільки це може коштувати важко сказати. Це залежить від апетити продавця. Приблизно для такої кришки попросив від 500 до 1000

Інший варіант. Замовлення на сайтах, таких як AliExpress або eBay. У першому випадку ви, швидше за все, отримаєте аналог, якість якого може відрізнятися від відмінного до страшного. У випадку eBay краще подивитися на безліч продавців у США, але тоді вам доведеться користуватися послугами посередника, що збільшить ціну покупки. У середньому виявляється, щоб зустрітися з 1000-1,500

Ви можете придбати запасну частину в магазині “Куточок” для 300-500 плюс таку покупку в здатності оцінити якість та зовнішній вигляд перед сплатою грошей. Мінус це, швидше за все, це буде такою ж китайською запчастиною.

Є ще один, найбільш неекономічний варіант. Покупка оригіналу з офіційних сервісних центрів (якщо продано). Вартість такого задоволення може досягати до 3500-4,500, якщо ви є декорією, то це ваш варіант.

Після того, як ми купили запасну станцію, прийшов час розібрати нашого пацієнта.

 • Пластикові з’єднання. Ця роль ідеально підходить для гітарних посередників або навіть щільної пластикової упаковки з чогось
 • Присосок. Дуже бажано мати його для цих цілей. Придатна і звичайна, сантехніка
 • Широкий скотч
 • Медичний або ізопропіловий спирт. Шприц або банку з носиком як контейнер. Мені зручніше використовувати банку з.Під перекису водню, оскільки легше контролювати її дозу
 • Звичайна домашня фен у вигляді підігріваного інструменту. До речі, замість фен, ви можете використовувати сумку полотна, наповнену сіль, попередньо підігрівалася в сковороді до 90 градусів. Цей варіант є кращим для фен, оскільки він дозволить вам краще і більш рівномірно теплий смартфон, що означає, що ви пом’якшите стрічку, що тримається кришка.
 • Будівельні рукавички для захисту рук від опіків (телефон буде гарячим).

Як відкрити задню панель на смартфоні Xiaomi?

Особливістю XIAOMI-телефонів полягає в тому, що це буде проблематично видалити саму задню кришку, хоча на більшості смартфонів в даний час однакова функція.

Ви можете видалити кришку, але вдома я б не вилучив його, ця процедура краще займатися послугами, оскільки буде потрібно спеціальне обладнання та досвід такої роботи. Якщо ви хочете скористатися шансом, ви можете відкрити кришку за допомогою спеціального шпатуля.

Якщо ви хочете відкрити лоток для SIM-картки, ви можете використовувати прилад, який прикріплений до цього смартфона.

Нижче у відповідь. Фотографія цього інструменту.

Дійсно, на смартфоні Xiaomi задня кришка відкриється так просто.

Але якщо вам потрібно відкрити задню кришку, ви можете скористатися спеціальною голкою (яка завершена до смартфона), це саме для цього і призначений для відкриття кришки.

Потрібно діяти дуже уважно, ми використовуємо спеціальний отвір з голкою та відкрити.

Ось так виглядає цей пристрій, з яким можна відкрити задню кришку.

Ну, чому “ні!”” “. Це було якось зібрано на заводі (а може, і в підвалі)

Якщо вам потрібно відкрити задню кришку телефону xiaomi redmi (xiaomi) або mi max, а не просто вставити SIM.Карту, то це робиться дуже ретельно. Для початку ми висунули лоток для цієї SIM.Картки, інакше вона буде заважати розбирання. Тепер використовуйте спеціальну шпатель, вам потрібно, починаючи з одного кута з екрану, кидаючи кришку з закупорим покриттям, засувками і так точно проходять навколо периметру, без шансів і спотворень. Після того, як ви передаєте шпатель у круглу, тихо піднімаючи задню кришку і розповсюджуєте кабель, що з’єднує задню кришку та передню панель. Ось так він розібрався.

See also  Встановіть годинник на екрані блокування Samsung. Які причини скидання та часу?

Модель телефону Xiaomi відрізняється від інших її єдиного випадку, тому відкрийте задню кришку неможливо.

Для того, щоб відкрити лоток для зміни SIM.Картки, вам потрібно використовувати спеціальну голку, яка закінчується до телефону. Потрібно натиснути на бік корпусу телефону в спеціальний отвір та лоток з SIM.Карткою для видобутку.

Ця модель не потрібно видаляти акумулятор, оскільки вона не мається доступу до з’єднувальних роз’ємів з SIM.Картками.

Я сам використовую телефон такої моделі, я думав про те, як не мати можливості витягувати акумулятор (це дуже вище, щоб витягувати його), але тепер я не розумію, чому це має бути витягнутий. Якщо телефон хороший, з ємністю акумулятора, акумулятор не буде підданий перегріву, і це не потрібно витягти.

Звичайно, якщо хочете, його можна відкрити за допомогою гострого файлу нігтів, але краще не робити.

Задня обкладинка, звичайно, може спробувати відкрити (як я), для цього жіноча залізна нога для нігтів підходить для цього, тонкого, котиться вниз, але телефон Xiaomi, який ви можете пошкодити або подряпати, але не факт, я відкрився і З ним нічого не сталося, але кришка відкрилася важко, і я не раджу цьому методу.

Як відкрити кришку на Samsung Galaxy A3?

Сучасний мобільний телефон створюється для спрощення нашого життя. На практиці це може здатися труднощами.

Отже, деякі користувачі пристроїв відзначають, що не всі телефони зручні у користуванні чи не настільки просунуті, як їх попередники.

Тому цей конспект знадобиться для вас, якщо ви не розумієте, як відкрити кришку на Samsung Galaxy A3.

Зрештою, стає настільки неприємним, коли ви не розумієте, як відкрити задню кришку, а поруч немає нікого, хто може дати вам пораду або допомогти.

Але все не так сумно, і в той момент ви дізнаєтеся, як у цьому випадку потрібно зв’язатися з Samsung Galaxy A3.

Якщо ви встановлюєте більшість користувачів питання: “Як видалити кришку на Samsung A3?- Тоді вони не зможуть відповісти.

Здається, що розробник вирішив, що для виконання цього Закону ми повинні зв’язатися з сервісними центрами телефонів.

У центрах фахівці зробить це просто і швидко. Зрештою, для цього вони мають набір спеціальних інструментів: “лезо” (пристрій відключення пристрою) та перехрестя викрутки.

Але що, якщо у вас немає здатності звернутися до спеціальностей або просто вам не вистачає часу, щоб відвідати сервісний центр? Виведіть один. Щоб видалити задню панель галактикою А3.

Як видалити задню шапку Samsung Galaxy

Samsung Galaxy Repair зазвичай включається на задній вилучення вікна або задню шапку. Ось як відкрити задню шапку Samsung Galaxy.

Моделі Samsung Galaxy з фіксатором

Більшість старих телефонів Samsung Galaxy мають занять задні кришки, які легко видаляються. До них відносяться Galaxy S, моделі від S1 до S5, Galaxy J, моделі з J1 відповідно до J3 та галактики. Моделі з примітки 1 до примітки 4.

Щоб видалити задню панель, просто знайдіть виїмку на стороні телефону Galaxy. Потім використовуйте цвях або посередник, щоб підняти його і видалити його з телефону, доки він не повністю знімає.

Моделі Samsung Galaxy з клеєними кришками

Нові телефони Galaxy Samsung мають задні обкладинки, закріплені на місці з клеєм. К ним относятся модели Galaxy S от S6 до S10, Galaxy Note модели от Note 5 до Note 10 и Galaxy A моделей A3, A5 и A9, а также некоторые модели Galaxy J.Їх задні обкладинки можуть бути видалені, але процес трохи складніше:

 • Використовуйте фен, щоб нагріти задню кришку і пом’якшити клей, лежачи під ним. Обов’язково нагрівайте край, а не середину пристрою.
 • Помістіть всмоктуючу чашку на заднє вікно, потім підніміть, штовхаючи бічний шов медіатором.
 • Проведіть посередник за допомогою шва, щоб відокремити задню кришку з рами, поки вона не буде повністю видалена

Ви можете отримати покрокові інструкції щодо видалення задньої обкладинки Samsung Galaxy на таких сайтах, як IFixit та YouTube (якщо ви не можете знайти конкретні інструкції ззаду, пошук Samsung Galaxy Dissembly або заміна акумулятора).

Як відкрити телефон Samsung Pushbutton

Макс Lubin

У коментарях до багатьох попередніх статей про ремонт смартфонів ви запитали, як розібрати водонепроникні Samsung смартфони серії Galaxy S, щоб замінити задню кришку, і наскільки це важко. Сьогодні я постараюся детально намалювати цей процес, вказуючи на нюанси та можливі підводні камені, які можуть виникати під час процесу аналізу.

Враховуючи велику кількість скла в дизайні сучасних телефонів, найпоширенішою причиною розбору є не потреба в ремонті електроніки, а банальна заміна задньої кришки, яка часто б’є, коли телефон відкидається.

Бігаючи вперед, я можу заспокоїти власників галактики S7 / 8/9 тим, що навіть з розбитою задньою кришкою та з розбитою захисним склом, демонструє ваш телефон, швидше за все, зберігав водонепроникний через наявність ламінування фільму з внутрішня частина скла. Це чітко видно після видалення цієї кришки. Фільм напрочуд міцний, і навіть фрагменти розбитого скла надзвичайно рідко пошкоджують цей фільм. Це дуже велика перевага телефонів Samsung.

Якщо, незважаючи на це, необхідна заміна задньої кришки, потрібно вибрати новий. Тому ми починаємо з самого аналізу, але з вибору задньої обкладинки, яка може бути дуже різною якістю, починаючи від дуже недорогих пластикових і закінчуючи дуже дорогим 100% оригінальним.

Найпростіший спосіб купити оригінальний обкладинку. Знайти рекламу на Avito або Yule з продажем моделі, яку потрібно розробити. У цьому випадку ви отримаєте використану у використанні, але, але оригінальне покриття, якість якої буде значно краще, ніж аналоги. Скільки це може коштувати важко сказати. Це залежить від апетити продавця. Приблизно для такої кришки попросив від 500 до 1000

Інший варіант. Замовлення на сайтах, таких як AliExpress або eBay. У першому випадку ви, швидше за все, отримаєте аналог, якість якого може відрізнятися від відмінного до страшного. У випадку eBay краще подивитися на безліч продавців у США, але тоді вам доведеться користуватися послугами посередника, що збільшить ціну покупки. У середньому виявляється, щоб зустрітися з 1000-1,500

Ви можете придбати запасну частину в магазині “Куточок” для 300-500 плюс таку покупку в здатності оцінити якість та зовнішній вигляд перед сплатою грошей. Мінус це, швидше за все, це буде такою ж китайською запчастиною.

See also  Як змінити розмір шрифту на комп'ютері. Збільшити / зменшити шрифт, масштаб у Windows 8/8.один.

Є ще один, найбільш неекономічний варіант. Покупка оригіналу з офіційних сервісних центрів (якщо продано). Вартість такого задоволення може досягати до 3500-4,500, якщо ви є декорією, то це ваш варіант.

Після того, як ми купили запасну станцію, прийшов час розібрати нашого пацієнта.

 • Пластикові з’єднання. Ця роль ідеально підходить для гітарних посередників або навіть щільної пластикової упаковки з чогось
 • Присосок. Дуже бажано мати його для цих цілей. Придатна і звичайна, сантехніка
 • Широкий скотч
 • Медичний або ізопропіловий спирт. Шприц або банку з носиком як контейнер. Мені зручніше використовувати банку з.Під перекису водню, оскільки легше контролювати її дозу
 • Звичайний побутовий фен як інструмент опалення. До речі, замість фену, полотна, наповнений сіллю, попередньо нагрівається на каструлі до 90 градусів. Такий варіант кращий для фен, оскільки він дозволить розігріти смартфон краще і рівномірно, а отже, сильніше пом’якшити стрічку, яка тримає кришку.
 • Будівельні рукавички для захисту рук від опіків (телефон буде гарячим).

Після того, як все готово, настав час почати.

Спочатку потрібно згорнути розбиту спину в скотч. Потрібно, щоб при аналізі скляних фрагментів не залишалися на пальцях і не літати в очі.

Якщо ви розбираєте телефон, це не замінити кришку, і під час розбирання обкладинка є ціле, тоді вам потрібно плакати все одно. Це не той факт, що виявляється, щоб відкрити телефон, а не спліт.

Зверніть увагу, що треба прикріпити кришку грудною кліткою, бажано без бульбашок, а головне, без джемів і суглобів. В іншому випадку, чашка всмоктування не дотримується кришки, і відкрийте телефон стане більш складним.

Потім теплий телефон з феном або мішком з попередньою сіль.

Коли телефон теплий (так, щоб важко доторкнутися до нього голим рукою), приклеюйте присоску ближче до одного з нижніх кутів.

Тоді ми капаємо алкоголь у суглоб кришки та справу і починає тягнути кришку за чашкою всмоктування, намагаючись приклеїти медіатор або пластмасову смужку в розрив між тілом і кришкою.

Якщо ви відкриваєте всю кришку, на цьому етапі ви повинні бути дуже обережними, і не намагатися приклеїти посередник занадто глибоким, оскільки напруга занадто велика, а кришка може легко вириватися.

Ніколи не використовуйте металевий інструмент для цих цілей, інакше ви майже сто відсотків вірогідності розширення кришки.

Найголовніше. Досягти появи невеликого розриву між кришкою і тілом. Для цього це може вимагати декількох підходів до опалення, капаючи алкоголь і потягнувши кришку за всмоктуванням. Якщо обкладинка вже зламана, і метою розбирання полягає в тому, щоб замінити його, то ви не можете занадто турбуватися. Тягнути його сильніше і намагатися приклеїти посередник всередині.

У цьому випадку, необхідний алкоголь, щоб зробити клейку стрічку легше рости з поверхонь. Крім того, алкоголь не дозволить стрічці. Не брехайте занадто багато, але не хвилюйтеся занадто багато. Алкоголь не зашкодить внутрішньому телефону. Оптимальна доза. Три / п’ять великих крапель до суглоба.

Як видалити задню кришку задньої панелі Galaxy Samsung Galaxy (взаємодія)

Для того, щоб видалити задню панель на краю Note Samsung Galaxy, виконайте такі дії:

задню, кришку, samsung, galaxy

Знайдіть невелику перерву на верхньому краю смартфона трохи нижче кнопки живлення. Вставте цвях за важіль і витягніть, щоб видалити кришку, щоб отримати доступ до акумулятора, MicroSD та SIM-картки.

Перед видаленням акумулятора, SIM-картки або карт пам’яті. Вимкніть телефон.

Монтаж задньої частини смартфона Samsung смартфона

Як відкрити задня кришку Samsung, якщо ви боїтеся зламати ненадійний пластик? Необхідність “аутопсії” Galaxy A50 може виникнути, коли вологість у телефоні може виникнути в цьому випадку, у цьому випадку термінова сушка розібраного пристрою може зберегти його від серйозних поломки.

задню, кришку, samsung, galaxy

Специфіка Galaxy A50 полягає в тому, що смартфон не може просто розбирати. Це було зроблено завдяки особливостям кріплення акумулятора: акумулятор не знімається тут, але приклеєний до дощок. Щоб користувачі не займалися незалежним ремонтом, справа стала умовно ненавмисною.

Розбирання смартфонів можливе, але лише за допомогою спеціальних інструментів. Професіонали, які вже зіткнулися з специфікою моделі, рекомендуються демонтувати частину справи відповідно до наступного алгоритму:

 • Для початку ми готуємо необхідні інструменти. Фен, присоску, тонкий пластиковий шпатель або карта, викрутка під невеликими гвинтами.
 • За допомогою фену на невеликій температурі, щоб не пошкодити голографічні креслення, почніть нагрівати задню стінку корпусу.
 • Як тільки пластик зігрівається достатньо, виправте деталі присоски.
 • Злегка використовуйте шпатель або тонкий пластиковий зазор між деталями та витягніть присос.

Детально знятий, але ми не потрапили всередину телефону. Периметр корпусу фіксується гвинтами, які потребують відкручування та видалення по черзі кадру, захисний екран, поїзд, а потім лише дисплей модуля.

задню, кришку, samsung, galaxy

Якщо вам потрібно замінити акумулятор, вам потрібно ретельно, щоб не пошкодити поїзд, видаліть їх, а потім перейти до роз’ємів материнської плати та сенсорного сканера. Після встановлення нової батареї або сушіння деталей, ви повинні почати галактику зворотного збору.

Можливі труднощі та способи подолання їх

При розбиранні пилосос Samsung ви можете зіткнутися з рядом труднощів. Наступні поради допоможуть уникнути додаткових тимчасових та фінансових витрат:

 • Болти та гвинти, що фіксують корпус та внутрішні частини, відрізняються довжиною і розміром. Для того, щоб не заплутатися при збиранні пристрою, вони складаються на аркуш і підписані.
 • Навіть якщо випадок відкривається щільно, викрутка не слід використовувати. Його використання може призвести до відмови від пластику.
 • Коли відкручує гайку, яка фіксує диск з лопатями в двигуні, можна знайти, що на ньому немає нитки. У цьому випадку він застосовується самостійно, використовуючи ножівку.
 • Так що всі деталі працюють належним чином, потрібно встановити їх у чистих місцях.
 • При розбиранні пилососу вам потрібно оцінити стан кистей, розташованих на двигуні. Якщо вони стираються, краще негайно замінити їх.