Як відкрити файл XLS до “Android“? Методи та поради

Буває, що ви не завжди виявляєтеся комп’ютером або ноутбуком, коли потрібно терміново відкривати файл XLS. Однак у вас є смартфон або планшет на основі операційної системи “Android“. Як відкрити файл xls на ньому? Що для цього потрібно? І як зробити все? Про це далі в статті. Зауважте, що лише файл XLS відкритий і на смартфоні. Для цього потрібна лише додаткова програма.

Формат використовується для електронних таблиць, наприклад, відомого програмного забезпечення Excel. Його можна завантажити для смартфонів або планшетів на основі Android.

Відкриття файлів XLSX на Android

За замовчуванням на платформі Android відсутні інструменти, які підтримують формат файлів, що розглядаються, але в той же час необхідні програми можуть бути завантажені безкоштовно з Google Play Market. Ми звернемо увагу лише до універсальних варіантів, тоді як існує простіше програмне забезпечення для перегляду вмісту без змін.

Microsoft Excel

Оскільки спочатку формат XLSX був створений спеціально для Microsoft Excel, це програмне забезпечення є найкращим варіантом для простого перегляду та редагування таблиці зі смартфона. Заява безкоштовна та поєднує більшість функцій офіційного програмного забезпечення на ПК, у тому числі не тільки відкриття, а й створення таких документів.

  Після встановлення та запуску програми через меню в нижній частині екрана перейдіть на сторінку “Відкрити”. Виберіть один з варіантів розташування файлу XLSX, наприклад, “це пристрій” або “Cloud Storage”.

android

android

Далі з’явиться повідомлення про відкриття, а вміст файлу XLSX відображатиметься на сторінці. Його можна використовувати для редагування та збереження та обмеження себе переглядом, використовуючи два масштабування пальців.

android

На додаток до відкриття з програми ви можете вибрати програму як інструмент обробки при використанні будь-якого менеджера файлів. Для цього виберіть параметр “Відкрити, як” і вкажіть MS Excel.

android

Через підтримку функції обміну файлами після авторизації в Microsoft Excel ви можете працювати з файлами XLSX на інших пристроях. Скористайтеся обліковим записом, а також доступу до деяких налаштувань та заблокованих можливостей у вільній версії. Загалом, ми рекомендуємо використовувати цю заявку через повну сумісність з документами.

Google Tables

Офіційні програми від Google найкраще працюють на Android з відносно невеликою вагою та відсутністю нав’язливою рекламою. Серед подібного програмного забезпечення для відкриття файлів XLSX таблиці Google цілком підходять, не сильно відрізняються від MS Excel з точки зору дизайну, але забезпечують лише основні функції.

  Завантажте та відкривають таблиці Google на верхній панелі, натисніть на піктограму папки. Далі у спливаючому вікні виберіть опцію “пам’ять пристрою”.

Примітка. Якщо файл XLSX був доданий до Google Disk, ви можете відкрити документ в Інтернеті.

android

Відкриється подальший менеджер, за допомогою якого потрібно перейти до папки з файлів і торкніться її, щоб вибрати. Для початку обробки вам також потрібно буде натиснути кнопку “Відкрити”.

See also  Як підключити контролер до комп'ютера. Ds4tool

android

Відкриття документа займе певний час, після чого буде подано редактор таблиці.

android

Коли ви натискаєте на значок із трьома крапками у верхньому правому куті, ви можете переглянути додаткові функції. Саме тут загальний доступ може бути налаштований та експорт.

android

За аналогією з попередньою програмою, файл XLSX можна відкрити безпосередньо з файлового менеджера після встановлення таблиць Google. Як результат, програмне забезпечення буде працювати, а також при відкритті документа, описаного раніше методом.

android

Незважаючи на відсутність багатьох функцій від MS Excel, таблиці Google повністю сумісні з форматом, що розглядається будь-яким вмістом. Це робить цю найкращу альтернативу офіційній програмі від Microsoft. Крім того, програма не обмежується підтримкою одного формату, стабільно обробляючи файли у багатьох інших розширень.

Microsoft випущений офіс для Android

Microsoft надає рідну (безкоштовну) додаток для відкриття та редагування електронних таблиць.Xls I.Xlsx на смартфонах і планшетах Android. Але існують альтернативні програми, які дозволяють зокрема, щоб використовувати сторонні послуги з зберігання хмарів.

Microsoft додано до таблиць розпізнавання функції Mobile Excel за допомогою фотографій

У Microsoft Office для Android та iOS співпраця працює з документами

Безкоштовні програми MS Office для телефонів Android

Ms Office для Android таблеток доступний для всіх

Окремі Документи Google та Google Spreadsheets для iOS та Android вийшли

Microsoft випущений офіс для Android

Google купив кращий мобільний офіс. Quickoffice

Quicoffice для Android вийшов

Якщо у вас є питання або скарги. Повідомте нам

Немає принципових відмінностей між згаданими форматами, оскільки XLS є попередником XLSX. Розробники зробили лише оновлення в 2007 році, встановивши власне створення до змінених вимог операційних систем. Тобто головна відмінність того, що користувачі помітять (якщо вони рідко використовують програму), полягає в тому, що оновлені файли не відкриються на комп’ютерах зі старим.

Розроблено величезну кількість додатків, які дозволяють відкрити Excel, тому ніяких труднощів з пошуком відповідного програмного забезпечення не виникне. Крім того, використання таблиць не залежить від бренду (моделі) телефону. Користувачі зможуть використовувати допоміжні програми на Samsung, Huawei, Xiaomi, честі та інших смартфонів. Прикладом програм відкриття XLS буде:

Формати XLS, XLSM та XLSX. Ніж відкриватися на Android

Microsoft Excel

android

Як і як відкрити XLSX та XLS-файли на телефоні Android?

Розроблено величезну кількість додатків, які дозволяють відкрити Excel, тому ніяких труднощів з пошуком відповідного програмного забезпечення не виникне. Крім того, використання таблиць не залежить від бренду (моделі) телефону. Користувачі зможуть використовувати допоміжні програми на Samsung, Huawei, Xiaomi, честі та інших смартфонів. Прикладом програм відкриття XLS буде:

Microsoft Excel

android

Microsoft Excel. Це найбільш розумна версія відкриття XLSX, оскільки попередньо задані формати були створені спеціально для згаданої програми. Розробники підготували окрему версію програми для смартфонів, зберігаючи звичайні функції. Як результат, жодних труднощів з його використанням не виникає. Важливою перевагою буде відсутність плати за програмне забезпечення: утиліта розподіляється безкоштовно.

Google Tables

Таблиці Google відрізняються від описаного раніше програмного забезпечення:

 • Обмежена функціональність, яка дозволяє створювати та редагувати таблиці, не вносячи складні доповнення;
 • Відкриття файлів з Google Drive або пам’яті пристрою (інші хмарні сховища недоступні);
 • Мінімальні вимоги для.

Інші суттєві відмінності не надаються, тому робота з XLSX не спричинить труднощів.

See also  Покладіть додатки на карту пам'яті Android. Що дає вам можливість передати заявку на SD-карту

Wps (Kingsoft Office)

android

Wps, що вимагають описаних програм, тому користувачам рекомендується переконатися, що їх смартфони будуть впоратися з вимогами утиліти. Такий попит пояснюється:

 • Універсальність програми, яка відкриває велику кількість форматів;
 • Взаємодія з зовнішніми складами даних (включаючи хмара);
 • Розширене функціональність.

Додана до програми розширення, не зробили це заплатив: використання утиліти не вимагатиме грошей.

Androxls XLS редактора листів

Наступна утиліта поєднує в собі функції:

Якщо у вас залишилися запитання або є скарги. Повідомте нам

Задати питання

 • Редактор настільного редактора, який дозволяє користувачам створювати електронні документи та вносити зміни до готових файлів;
 • Менеджер файлів, призначений для швидкого переміщення телефону та пошуку необхідних об’єктів.

М’який застосовується безкоштовно, і єдиний стан використання буде на андроїд 4 смартфоні.1 і вище.

Глядач документів

Окрім перелічених додатків, користувачі можуть завантажувати переглядач документів. Програма виділяється Versatility та відкриває велику кількість текстових файлів, перетворюючи їх у єдиний формат (HTML). Крім того, є функція розмноження мовлення тексту, яка спрощує використання утиліти.

Як відкрити файл TIFF на Android

Розширення.Tif. Досить поширений формат мульти-графічних файлів зображень, що дозволяє зберігати максимально можливий обсяг інформації. Зображення в цьому типі файлів, це кілька шарів і досить велика глибина кольорів, яка дозволяє широко використовувати цей формат у друкарні та різних графічних редакторах. Різні спеціальні програми також застосовуються для перегляду файлів TIFF.

Відмінне безкоштовне додаток з повною підтримкою формату, на відміну від подібних ресурсів, які часто мають певні обмеження.

Multi-Tiff має вбудований браузер, який використовується для відкриття файлів, або можна використовувати Інтернет-браузери (у цьому випадку, протоколи HTTP та HTTPS), поштові та FTP-клієнти, Cloud Storages тощо.D.

Заявка характеризується швидкою роботою, безпекою та незаперечною зручністю, а також має багато інструментів для стиснення.Tif-файли в різних форматах.

Androxls XLS редактора листів

Наступна утиліта поєднує в собі функції:

Якщо у вас є питання або скарги. Повідомте нам

 • Редактор настільного редактора, який дозволяє користувачам створювати електронні документи та вносити зміни до готових файлів;
 • Менеджер файлів, призначений для швидкого переміщення телефону та пошуку необхідних об’єктів.

М’який застосовується безкоштовно, і єдиний стан використання буде на андроїд 4 смартфоні.1 і вище.

Додаток для смартфонів з Android. Quickoffice

Як відкрити файл XLS до “Android“? Завантажте пропозицію утиліту. З 2010 року, QuickOffice Додаток доступний для користувачів Android. Використовуючи його, ви можете відкрити практично будь-який документ Microsoft Office, а також документи з розширенням для електронних книг (PDF, DJVU та інших).

 • Перейти до магазину ринку.
 • Введіть QuickOffice у пошукову стрічку.
 • Виберіть перший випущений результат пошуку.
 • Натисніть “Встановити” і зачекайте, поки програма буде завантажена та встановлена.
 • Відкрийте результат завантаження. Все готово. Тепер ви можете використовувати програмний продукт QuickOffice. У тому числі для відкриття файлів Excel (XLS).

App QuickOffice безкоштовний. У той же час утиліта не вимагає жодних платних доповнень для читання Exel-файлів.

Це так само, як “Excel”, просто завантажте його, а потім є можливість використовувати програму в режимі офлайн (без підключення до Інтернету).

Незважаючи на відсутність багатьох функцій від MS Excel, таблиці Google повністю сумісні з форматом будь-якого вмісту. Це робить цю найкращу альтернативу офіційній програмі від Microsoft. Крім того, програма не обмежується підтримкою одного формату, стабільно обробляючи файли у багатьох інших розширень.

Google Tables

З точки зору потужності та функціональності при обробці електричних таблиць на пристроях Android, мобільний клієнт Google Online таблиці таблиці Google практично не поступається вищезазначеним Excel і є відмінною альтернативою, особливо для розробників найпоширеніших ОС для смартфонів та планшетів, які звикли до експлуатації.

See also  Програми для встановлення кореня на Android. Вибір програми

android

Звичайно, вищезгаданий Excel є більш потужним, а в деяких точках більш просунута заявка на роботу з електричними таблицями, але Google набагато доступний та легший, наприклад, для новачок. Файли формату XLSX, збережені на пристрої, або в сховищі хмари легко та зручно відкрити. Інтеграція програмного забезпечення є одним з найбільш дружніх для користувача. Якщо виникає така потреба, у документі ви можете швидко скласти та / або додати нові дані та об’єкти, переглянуті через Google.

android

Через хмарні технології та впровадження коштів в одній з найдосконаліших цифрових екосистем до інформації з файлу XLSX, легко відкрити доступ до інших користувачів для перегляду та / або редагування. Від неочевидних особливостей застосування. Він може бути використаний як конвертер електронних таблиць різних форматів у “рідному” для MS Office. Нарешті, і що для багатьох найголовніше, сервіс Google таблиці та клієнт Android можна використовувати безкоштовно.

android

 • Вільний і одночасно достатньо для більшості користувачів функціональності;
 • Сучасний, логічний та зручний Inteeis, просте управління всіма функціями;
 • Інтеграція в Google Ecosystem та, відповідно, наявність доступу до хмарних технологій за допомогою програми (співпраця, резервне копіювання даних).
 • У деяких документах, створених у MS Excel та документи, відкриті за допомогою заявки, формули неправильні;
 • Немає індивідуальних функцій, доступних у подібній заявці від Microsoft;
 • На момент написання, існує інформація про неправильну роботу темної теми дизайну інтенсивності.

Короткий опис формату XLS

Книга XLS складається з окремих аркушів. Лист оцінюється на колонках і лініях. Колони пронумеровані або за кількістю, або латинськими літерами, а рядки. Це цифри. На перетині струни та стовпця є клітина. Кожна клітина, безумовно, визначається номінами та струнами стовпця. Клітини заповнюються інформацією. Це може бути цифрами, текстом, датами, відсотками, фракціями. Над клітинами виконують дії за допомогою формул. Кожна з клітин пофарбована для ясності шрифтів та фонів, доступних у палітрі кольорів.

Формати XLS, XLSM та XLSX. Ніж відкриватися на Android

Xls. Один з вимогливих табличних форматів. Але книга XLS відкрита, перегляду та редагування звичайними текстовими редакторами не зможе. Тому питання “що відкрити xls?«Це часто відбувається цілком.

android

Проблеми при відкритті файлів XLSX

Документ Excel відкривається без проблем, представлених вище. Проблеми виникають з наступних причин:

 • Несумісність з поточним програмним забезпеченням;
 • Параметри файлів не виставляються;
 • Порушив цілісність таблиці;
 • Файл пошкоджений вірусами;
 • Конфлікти всередині ОС;
 • Немає виконуваних файлів та бібліотек у виконавчуваній програмі;
 • Том пошкоджений.

У 95% випадків проблема вирішується шляхом повторного збереження файлу на комп’ютері або перевстановлюючи програму для роботи з файлами XLSX.

android

Ми рекомендуємо створювати резервні копії важливих таблиць, оскільки відновлення даних часто тягне за собою втрату інформації та читання помилок.