Як розібрати Sony Xperia Z1

Sony Xperia Z розбирання. Нелегке завдання. Це вимагає турботи та обережності. І тому не слід приймати за нею. Сумніваючись власною силою. Якщо вам потрібно розібрати пристрій для заміни дисплея. Це найкраще посилатися на спеціалістів у ремонті Sony телефонів для безпечної розбирання.

Крок за кроком інструкції, як розбирати Sony Xperia Z, Z1, Z1 Compact, Z C6603, Z Ultra, Z2, Z3, Z3 Compact

При розбиранні телефону Sony Xperia вам потрібні такі інструменти, як набір викруток, пінцет, лезо або посередник, присоска. Ви також можете переглянути відео, щоб краще зрозуміти.

Спочатку потрібно розігрітись на задній панелі телефону з феном, так що клей пом’якшився, який утримує задню панель.

Після цього ви можете відкрити сам корпус. Оскільки він міцно закріплений клеєм, ви можете використовувати присоску, щоб підняти його, а після нанесення пластикового леза.

Ви просто позбавили телефон водостійкості. Тому, коли ви збираєте смартфон назад, купити клей. Бажано, що зазвичай використовується для клейових телефонів.

Отже, ви потрапили до “нутрощів пристрою”. Обов’язково очистіть шви смартфона зі старого клею. І тоді вам потрібно відключити роз’єм акумулятора з материнської плати.

Не забудьте видалити клейку стрічку від акумулятора.

Тепер вставте обдурити праворуч від акумулятора, щоб видалити його.

Кабелі акумулятора можуть суворо знизити, і тому легко пошкодити. Оскільки ви не потребуєте цього, то працюйте більш обережно.

Акумулятор можна видалити, з малюнком, що він використовує.

Це не буде настільки простим, оскільки виробник використовує сильний і висококласний клей для фіксації деталей.

Тоді вам потрібно відкрутити гвинт, як показано на фото нижче.

Зніміть захист роз’ємних розетки зарядки за допомогою пластикового леза.

Зніміть мідну стрічку з материнською платою Sony Xperia. Ретельно, без різких рухів.

Для розбирання, після цієї дії, задній деталі камери буде потрясена без проблем.

Настав час займатися SIM-карткою. Він розташований трохи вище кнопки живлення. Щоб видалити його з телефону, достатньо натиснути ногу ліворуч зліва, а не розбирайте весь пристрій.

Відкриття кришки SIM-картки, ви можете видалити лоток для карт, використовуючи пінцет.

Знайдіть два гвинти на материнській платі. Позначені на малюнку нижче. Один з них знаходиться в середині ліворуч. А другий. З правого боку нижче. Відкрутіть їх.

Тепер вам потрібно ретельно сприйняти і від’єднати три роз’єму для материнської плати. Їх розташування вказано на фото. Під час цієї процедури ви повинні діяти з особливим доглядом, щоб не пошкодити поїзд.

Знайдіть антенний роз’єм з дна материнської плати. Від’єднайте його пластиковим інструментом і підніміть шнур, щоб він не заважав під час роботи.

Настав час витягнути материнську плату смартфона. Вона міцно склеєна, і тому ви повинні спробувати. Використовуйте пластиковий лезо, щоб обережно підніміть материнську плату, що згори знизу, а клей не дає їй.

Як тільки материнська плата витягується, робота можна розглядати, оскільки це не більше, щоб отримати від вашого смартфона Sony Xperia.

Як вставити Sony Sony?

Для початку необхідно зняти кришку, для якої в зазорі між тілом телефону та кришкою слота для SIM.Картки потрібно вставити тонкий / гострий предмет (ви можете зробити цвях) і відкрити тримач для SIM-карти (Micro Sim-Card вставляється в Xperia Z1 Compact).

Де SIM-карта вставляється в Sony Xperia Z3?

Для того, щоб вставити SIM-картку в Sony Xperia Z3, вам потрібно відкрити бічний слот для Micro SIM-картки та витягувати спеціальне лоток. Micro SIM-карта вставляється в цей лоток, як зазначено на зображенні.

Як витягнути SIM-картку від Sony E5?

Відкрийте кришку Nano-Sim Card Hest / карт пам’яті. Витягніть тримач кард nano-sim нігтя. Видаліть NA-SIM-картку, потім вставте тримач. Вставте тримач у гніздо і закрийте кришку.

Як змінити пам’ять на телефон Sony Xperia?

Знайти та торкніться Налаштування програми. Перейдіть до початкового екрана та стрічки. Знайти та торкніться налаштування диска та пам’яті. Дані прибл.

Як вставити SIM-картку в Sony Xperia Z5?

Щоб вставити картку, спочатку потрібно відкрити кришку гніздо-SIM-карт та флеш-карток. Потім витягніть SIM-картку від власника. Зробіть це дуже ретельно, з нігтям або будь-яким іншим елементом, який не може завдати шкоди пристрою. Після цього покладіть нано-SIM-картку в потрібне гніздо і помістіть власника назад.

Після цього ви можете легко видалити передню камеру.

Sim-картка на телефоні знаходиться в беззахищеному слоті над кнопкою живлення. Обережно відкрийте кришку, натискаючи ліворуч від нігтя. Щоб витягувати SIM-картку для розібрання телефону, не потрібно!

Як видалити задню панель та встановити SIM-картку на Sony Ericsson Xperia X10 Mini Smartphone

Як тільки ви відкриваєте кришку SIM-картки, всередині буде лотка. Використання пінцетів видалити його разом із SIM-карткою з телефону.

Відкрутіть два 3 мм phillips гвинтів, розташованих один з лівого боку в середині, другий з правого боку в нижній частині материнської плати.

See also  Як видалити пароль з Samsung. Розблокувати з обліковим записом Google

Ретельно ставка інструмент і вимкніть три роз’єму петлі на материнській платі.Вони розташовані внизу вправо, до ліворуч, а у верхньому лівому куточках материнської плати. Бути надзвичайно обережним, щоб не зламати петлю!

Пластиковий інструмент, відключіть з’єднувач антени, розташований у нижньому правому куті материнської плати та підніміть дріт, так що він не заважав подальшому розбирач.

Материнська плата для тіла телефону склеєна і видаляє її не зовсім просто. Щоб видалити його, використовуйте пластиковий лезо, ретельно підніміть його спочатку у верхній частині, а потім у нижній частині і тому кілька разів, тоді як клей не буде повністю світло, який полегшує видалення материнської плати з корпусу телефону.

Це те, що виходить з розібраного Sony Xperia Z телефон виглядає та одиночна материнська плата.

Sony Xperia Z розбирання. Це трудомістка робота, яка потребує точності та уваги, тому не переходьте до розбирання, якщо не впевнено у ваших здібностях!

Мобільні телефони Sony завжди користувалися репутацією надійної японської електроніки. Те ж саме можна сказати про смартфони. Однак навіть найнадійніший гаджет з часом може зламати.

На Mobilo4ka.Com.Ua / TELEFONY-SONY ви можете докладно бачити, як зробити розбирання смартфонів для ідентифікації / усунення різних видів проблем.

Спочатку слід попередити, що без спеціальних інструментів для розібрання смартфона від Sony не буде працювати. Для правильного виконання процедури вам знадобиться наступне:

 • Тонкі пінцети;
 • Hex Screwdriver;
 • Кубок всмоктуючої (звичайна гумова всмоктувальна чашка може бути взята з будь-якої іграшки);
 • Фен для нагрівання клею;
 • Лопатки.

Відкрийте задню панель, необхідна за допомогою лопаток або розбирання. Якщо ви вважаєте, що кришка не піддається, ви не повинні застосовувати валову силу. Акуратно не перегрівний пристрій в цілому, зцілити проблему простору.

Клей буде послабити, а обкладинка з чашкою всмоктування може бути ретельно видалена. Тепер у нас є прямий доступ до гвинтів, які можна легко розібратися з викруткою.

Тепер у мощах пінцетів або вириваються, необхідно дуже ретельно відключити роз’єм динаміки. Без цього, в принципі неможливий аналіз.

Я витягую акумулятор, потім видаліть дві антенні кабелі (RF). Материнська плата може бути вилучена з смартфона після демонтажу спеціальних кріплень. У більшості випадків розбивку смартфона на ньому.

Але якщо з якоїсь причини самообслуговування вийшло з системи. За допомогою пінцету та паяного заліза його можна замінити, якщо вона вже доступна. Камера повинна бути з точно таку ж моделі смартфона.

Якщо проблема полягає в невдачі одного та чіпсів, які розташовані на материнській платі, не намагаються самостійно відремонтувати смартфон. Тут потрібен не тільки технологічний інструмент, але також багато досвіду.

Відео буде відремонтовано Sony Xperia Z смартфон. Одна з найпопулярніших моделей сьогодні:

Спільнота IFixit була надана докладними інструкціями, як правильно розібрати Xperia Z5 прямо до гвинта. Детальний процес впав на фото, відео. Це дозволило це зробити, таким чином, невелика допомога, яка буде особливо корисною для тих користувачів, які мають “золоті руки”, і у випадку чогось, не будете боятися замінити будь-яку внутрішню деталь Sony Xperia Z5 особисто, не посилаючись на. Сервіс Центр. Багато читачів, завдяки такому інструкціям, досить успішно і самостійно відремонтували свої власні смартфони.

Звичайно, якщо смартфон все ще має гарантію, і його термін не був звільнений, ви невідомі до певної причини розбиття, і почуття страху самостійно не залишає вас, то це буде правильним рішенням. Зверніться до спеціалістів за допомогою. Що стосується всіх інших, існує крок-тість, деталізоване розбирання Xperia Z5, з досить докладним описом всього процесу. Що буде потрібно для виконання такого процесу? Потрібні наступні інструменти та пристрої: потужна фен, невелика кучерява викрутка, пінцет, чашка всмоктування, паличка з плоским кінцем. Часто такий список інструментів, деякі конкретні запчастини обладнані. Наприклад, відображення модулів або задніх обкладинки.

Тепер ви можете почати безпосередньо до процесу розбирання Sony Xperia Z5.

Сцену. Лоток для MicroSD та SIM-картки акуратно витягується.

Стадія другого. Достатньо нагрітись у контур краю задньої кришки. Це необхідно розплавити клей. Потім використовуйте всмоктування та об’єкт з плоским кінцем, це повинно бути трохи уточнення.

Третій етап. Все-таку ж паличку з плоским кінцем або кількома, потрібно малювати через весь контур кришки, а потім відокремити його з кадру та видалити його.

Четвертий етап. Вам потрібно вимкнути поїзд поїзду до акумулятора. Далі потрібно витягнути невелику стрічку з дна і ретельно видалити акумулятор.

Як відкрити кришку Sony Xperia

На жаль, неможливо видалити задню частину Xperia смартфонів звичайним способом. Тому, якщо ви вирішите відремонтувати пристрій самостійно, наприклад, щоб замінити акумулятор, тепер ви дізнаєтеся, як видалити задню обкладинку Sony Xperia Z1, Z3 та інших моделей лінійки. Це допоможе заощадити гроші на послуги сервісного центру.

Залежно від потужності фен та вашого досвіду, процедура може зайняти від 5 до 10 хвилин.

На задній панелі Sony Xperia видаляється наступним чином:

Спочатку ви можете спробувати відключити всмоктувальну панель без нагрівання, але це може пошкодити частину.

Видалення обкладинки Sony Xperia Z1 та Z3 складніше, ніж на Samsung Galaxy S3 або LG K7, однак, з відповідальним підходом до бізнесу, ви можете успішно замінити всю панель або акумулятор, щоб зберегти додаткові 1,5-2 тисячі на ремонт.

Як розібрати телефон Sony Xperia?

Мобільні телефони Sony завжди користувалися репутацією надійної японської електроніки. Те ж саме можна сказати про смартфони. Однак навіть найнадійніший гаджет з часом може зламати.

See also  Як видалити кнопки з екрана Samsung. Як приховати кнопки навігації на Android?

На Mobilo4ka.Com.Ua / TELEFONY-SONY ви можете докладно бачити, як зробити розбирання смартфонів для ідентифікації / усунення різних видів проблем.

Інструменти та підготовчий етап

Спочатку слід попередити, що без спеціальних інструментів для розібрання смартфона від Sony не буде працювати. Для правильного виконання процедури вам знадобиться наступне:

 • Тонкі пінцети;
 • Hex Screwdriver;
 • Кубок всмоктуючої (звичайна гумова всмоктувальна чашка може бути взята з будь-якої іграшки);
 • Фен для нагрівання клею;
 • Лопатки.

Відкрийте задню панель, необхідна за допомогою лопаток або розбирання. Якщо ви вважаєте, що кришка не піддається, ви не повинні застосовувати валову силу. Акуратно не перегрівний пристрій в цілому, зцілити проблему простору.

Клей буде послабити, а обкладинка з чашкою всмоктування може бути ретельно видалена. Тепер у нас є прямий доступ до гвинтів, які можна легко розібратися з викруткою.

Настійно рекомендується скласти всі гвинти до місця, де вони не втрачені.

Демонтаж та видалення батареї

Тепер у мощах пінцетів або вириваються, необхідно дуже ретельно відключити роз’єм динаміки. Без цього, в принципі неможливий аналіз.

Я витягую акумулятор, потім видаліть дві антенні кабелі (RF). Материнська плата може бути вилучена з смартфона після демонтажу спеціальних кріплень. У більшості випадків розбивку смартфона на ньому.

Але якщо з якоїсь причини самообслуговування вийшло з системи. За допомогою пінцету та паяного заліза його можна замінити, якщо вона вже доступна. Камера повинна бути з точно таку ж моделі смартфона.

Якщо проблема полягає в невдачі одного та чіпсів, які розташовані на материнській платі, не намагаються самостійно відремонтувати смартфон. Тут потрібен не тільки технологічний інструмент, але також багато досвіду.

 • Стаття, яка розповість про наявні методи перевірки потужного світлодіодів у життєвих умовах.
 • Рекомендації щодо вибору хорошої клавіатури для комп’ютера http: // euroelectrica.Ru / kak-vyibrat-horoshuyu-klaviaturu /

Відео буде відремонтовано Sony Xperia Z смартфон. Одна з найпопулярніших моделей сьогодні:

Ми розбираємо компактний Sony Xperia Z1: невеликий смартфон з великим флагманським серцем

Сьогодні, незвичайний смартфон Sony Xperia Z1 Compact прибув до продажу та відразу ж потрапив у мої руки. Звичайно, неможливо написати повний огляд, заснований на результатах декількох годин знайомства, але тут розібрати пристрій, подивіться на його внутрішні та оцінюють ремонт. Ми можемо це зробити. Саме такий аналіз, який пропонується Вашій увазі.

обкладинку, sony, xperia, видалити, задню, панель

Який незвичайний смартфон? Той факт, що, незважаючи на зменшені розміри, майже всі характеристики флагману Xperia Z1 зберігаються в ньому. Єдиний компроміс був роздільну здатність екрана: 1280×720 очок замість 1920×1080. Але якщо ви нагадаєте, що діагональ екрана становить лише 4.3 дюйми, немає потреби турбуватися про зниження роздільної здатності, тому що різниця між Full HD і тільки HD не відчувається взагалі. Цей час IPS матриця з майже бездоганним кутом перегляду як компенсація.

Решта є реальним Z1 у компактному будинку. У Sony, до речі, вони не вимагають жодного випадку, щоб зателефонувати новий міні-смартфон, тому що слово “зіпсована” іншими компаніями, що під виглядом зменшених флагманських флагманів продають відверто бюджетні рішення. Z1 Compact. Nothevo. 22 тисячі запитують. Про те, наскільки добре це працює, я буду писати пізніше, але зараз всередині, всередині, читача!

За розмірами, Z1 Compact можна порівняти з iPhone 5 (зовнішнє порівняння з великим Z1 можна переглядати тут). На задній панелі його, на відміну від великої моделі, не скло, але пластик. Це не добре і не погано, але вартість, швидше за все, трохи нижче. Він тримається на двосторонній стрічці, а також видалити кришку, пристрій повинен бути зігрітий з спеціальним феном або утримувався на паяльній станції. Майстер Левченко і я вибрав другий варіант.

обкладинку, sony, xperia, видалити, задню, панель

Під кришкою ми зустрічаємо антену NFC і акумулятор потужністю 2300 мАг. Це менше 3000 ма-год у Z1, але також значно зменшилася, тому необхідно витратити менше енергії на підсвічування.

обкладинку, sony, xperia, видалити, задню, панель

Зніміть акумулятор і зникайте перший сюрприз. Попередні флагмани Sony доступ до електронного заповнення почалися відразу після видалення кришки (очищення xperia z1 можна переглянути тут). Тут вам потрібно видалити акумулятор, а потім іншу проміжну частину з пластику. Вона розташована частина антени.

обкладинку, sony, xperia, видалити, задню, панель

На додаток до болтів, цей елемент закріплений на двосторонньому скотч, забезпечуючи вологостійкість структури. Видаліть елемент, не пошкоджуючи скотч, це неможливо. Тому, якщо ви вирішите зробити щось подібне самостійно, я рекомендую отримати резерв цього скотч, або прийняти той факт, що смартфон після зборів не може бути розкиданий у воду.

Інший сюрприз чекав нас при видаленні материнської плати. Всі роз’єми під ним. І якщо ви знизите їх у сліпих відносно простих, то підключіться назад. Вже проблема. Я згадав, як у моєму дитинстві поранений фільм на котушку, застряг її та руки всередину старого тулу. Чесно кажучи, це не завжди працювало вперше. Отже, в цьому випадку майстер Левченко справлявся лише з третю спробою, яку для нього, м’яко кажучи, був нехарактерним.

обкладинку, sony, xperia, видалити, задню, панель

Як видалити задню панель та встановити SIM-картку на Sony Ericsson Xperia X10 Mini Smartphone

Материнська плата з задньої сторони майже гола, яка не дивно. Акумулятор щільно вписується.

Частина обличчя досить щільна. Чіпсет з душі покритий тепловим. Може бути, це не так естетично, як термоскотч, але це дешево, надійна і практична.

Більшість антен використовують не засувки, але контактні сайти.

обкладинку, sony, xperia, видалити, задню, панель

Мікрофони лише два, тому система зменшення шуму навряд чи буде демонструвати чудеса ефективності. Однак я пам’ятаю часи, коли пара мікрофонів вважалася більш ніж достатньою.

Радий головний динамік. Це класичний дизайн, і де тільки я не зустрічав її. І в Nokia 5800, а на поверхні Microsoft все тече, все змінюється, а спікер залишається. Плівка на задній частині також для захисту від води.

See also  Як видалити Apple ID на iPhone. Професійний спосіб видалити ідентифікатор Apple та пароль

Камера переїхала до Z1 Compact з попередньої моделі. Обіцяють, що програмне забезпечення в ньому покращується, і вона повинна бути пристойною. Але перевірте, поки у мене немає часу.

обкладинку, sony, xperia, видалити, задню, панель

Здивований дизайн розетки та гарнітури. Це не монолітно, як це зазвичай відбувається, і складно.

обкладинку, sony, xperia, видалити, задню, панель

Враховуючи той факт, що гніздо може постійно піддаватися впливу вологи, це досить плюс: дешевше замінити частини дизайну, ніж все повністю. Але до такого рішення ми не повинні були зустрічатися.

Розміщення потужного начинку у невеликому випадку. Складне інженерне завдання. У Sony з нею впоралася з гідністю, серйозно, щоб зробити обличчя. Правда, щоб розібрати, і особливо збирати смартфон став набагато складнішим порівняно з старшою версією, і це не варто самостійно. Так, і майстерня справляється не кожен.

Чисто психологічно важко прийти до умов з тим, що невеликий смартфон коштує стільки, скільки великих. Тому Z1 Compact зробив дешевше. На початку він коштує 22 тисячі. Заради цього трохи опустило конструкцію (пластикову задню кришку замість скла), але загалом пристрій виробляє не менш «дороге» враження, ніж Big Z1. Першим відчуттям дуже правильне поєднання потужності та розмірів. Але ми оцінимо це через два тижні, ретельно ознайомившись із Z1 Compact у справі.

Розібрати Sony Xperia M2 D2303

Тип: Версія смартфона ОС: Android 4.3 Тип 3 Тип: Класичний контроль: кнопки екранів Кількість SIM.Карт: 1 Вага: 148 G Розміри (SKVXT): 71.14 × 139.65 × 8.64 мм

Тип екрана: Колір TFT, 16.78 мільйонів кольорів, сенсорний сенсорний екран: багатотак, ємнісний діагональ: 4.8 дюйм. Розмір зображення: 960 × 540 Кількість пікселів на дюйм (PPI): 229 Автоматичний поворот екрану: Є

Задня камера: 8 мегапікселів Foovskya: реальні, світлодіодні функції задньої камери: автофокусування, цифрове Zoom 4x Розпізнавання: обличчя, усмішки записують відео: Є (3GPP, MP4) Макс. Резолюція 1920 × 1080 Макс. Частота персоналу 30 кадрів/S Гео.Літочка: Є передня камера: Є аудіо: MP3, AAC, WAV, FM Radio

Стандарт: GSM 900/1800/1900, 3G, 4G LTE Підтримка LTE-діапазонів: модель D2303. Смуга 1, 3, 5, 7, 8, 20; Модель D2306. Смуги 2, 4, 7, 17 Integs: Wi-Fi 802.11n, Wi-Fi Direct, Bluetooth 4.0, USB, Ant, NFC Супутникова навігація: GPS / Glonass A-GPS система: існує підтримка DLNA: Так

Процесор: Qualcomm Snapdragon 400 MSM8926, 1200 МГц Кількість процесорних сердечників: 4 Відеопроцесори: ADRENO 305 Обсяг вбудованого пам’яті: 8 ГБ RAM 4 ГБ: 1 ГБ слот для карт пам’яті: Так, до 32 Гб

Батарея: 2330 MACH Батарея: Остаточний час роботи Час: 11.4 х Час очікування: 595 годин час слухати в музичному прослуховуванні: 37.5 H Тип роз’єму для заряджання: Micro-USB

Доповідач (Вбудований динамік): Так Контроль: Voice Set, Voice Control Режим польоту: Існує A2DP-профіль: Є датчики: Світло, Апроксимаційний ліхтар: Існує USB-хост: є використання USB-диска: Так

Розбирання Sony Xperia Z

Процесор: 1500 МГц (4-ядерний), графік.Процесор пам’яті: 16 Гб 32 ГБ, 2 ГБ оперативної пам’яті, MicroSDXC, MicroSDHC, MicroSD Платформа: Android 4.1 батарея: 2330 Mach Li-Ion, 11 годин.(GSM), 14 годин.(WCDMA) екран: 5 “, торкніться, 1920 × 1080, ємнісні, TFT, 16 мільйонів.Колір. Камера: 13.1 MPIX, 4128 × 3096, 16x Nights Zum, флеш-вигляд: моноблок, 146 г, 139x71x7.9 мм

Особливості: Водонепроникний та пилозахисний корпус 1500 МГц 4-ядерного процесора Графік.Процесор подряпаний скло, 2 Гб RAM FULL HD Екран Резолюція (1920 × 1080) 13.1-мегапіксельна камера, стандарт зв’язку LTE (4G)

Розібрати Sony Xperia Z1

Тип: Версія смартфона ОС: Android 4.4 Тип корпусу: Класичний дизайн: Водне рефрактерне управління: кнопки екрана Тип SIM-карта: Мікро SIM Кількість симпартів: 1 Вага: 170 г розмірів (SHXVXT): 74x144x8.5 мм

Тип екрана: Колір TFT, 16.78 мільйонів кольорів, сенсорний сенсорний тип екрана: Multitouch, ємнісні діагоналі: 5 дюймів. Розмір зображення: 1920 × 1080 Кількість пікселів на дюйм (PPI): 441 Автоматичне обертання екрана: Є стійкий до подряпини: Так

Задня камера: 20.7 Мегапіксель: Задній, світлодіодні функції задньої камери: Автофокус, Digital Zoom 8x Розпізнавання: Особи, усмішки записують відео: Так Макс. 1920 × 1080 Роздільна здатність географії: Є передня камера: Так, 2 мільйони пікселів. Аудіо: MP3, AAC, WAV, FM Radio Headphone Jack: 3.5 мм відео вихід: MHL

Стандарт: GSM 900/1800/1900, 3G, 4G LTE, LTE-A CAT. Підтримка діапазону 4 LTE: Модель C6903. 800, 850, 900, 1700, 1800, 1900, 2100, 2600 МГц; Модель C6906. 700, 850, 900, 1700, 1900, 2100, 2600 МГц; Модель C6943-800, 850, 900, 1700, 1800, 1900, 2100, 2600 МГц Inteeis: Wi-Fi, Wi-Fi Direct, Bluetooth 4.0, USB, ANT, NFC Супутникова навігація: GPS / Glonass System A-GPS: Існує підтримка DLNA: Так

Процесор: Qualcomm Snapdragon 800 MSM8974, 2200 МГц Кількість ядер процесора: 4 Відеопроцесор: ADRENO 330 Вбудована. В пам’ять: 16 Гб Обсяг оперативної пам’яті: 2 Гб карт пам’яті: є об’єм до 64 ГБ

Ємність акумулятора: 3000 мішків Акумулятор: остаточний час роботи в режимі спробу: 14 год Час очікування: 880 год часу прослуховування Музика: 110 годин зарядки: Micro-USB

Контроль: голосовий набір, режим польоту голосу: Існує профіль A2DP: Так Датчики: освітлення, наближення, гіроскоп, ліхтарик для компаса: Використовується як USB.Накопичувач: Так