Android. Режим розробників: як увімкнути та відключити

Android. Це гнучка спеціальна операційна система з різноманітними функціями. Деякі з них приховані за замовчуванням від очей звичайних користувачів.

Але їх можна включити через спеціальний режим розробника. Як саме це зробити на смартфоні чи планшеті і буде цим матеріалом.

Остання публікація стосувалася найкращих емуляторів Android для комп’ютера або ноутбука. Тепер ми проаналізуємо іншу, не менш цікаву тему. Як потрапити в режим розробника на Android.

Важливий! Не варто нічого змінити в цих налаштуваннях, якщо ви не знаєте, що робите. Деякі зміни можуть призвести до гарантії скасування на пристрої або просто призвести до нестабільної роботи пристрою.

Активація режиму для розробників в Android

Почнемо з нових версій ОС (5,6,7), де алгоритм дій майже однаковий.

 • Відкрийте основні “Налаштування”, лишайте сторінку, доки ви не знайдете фразу “Про телефон”. У цьому меню є ще кілька значень. Ми зацікавлені в “Асамблейному номері” (також можна назвати “Версія монтажу”, “Miui Version”):
 • Цей рядок суто інформаційний, на перший погляд. Але якщо це кілька разів кріпиться пальцем, сповіщення почнеться з’являтися. Це підтвердження правильності телевізійних умов. Ще пару кліків і перегляньте повідомлення “You. Розробник”:

Ви можете привітати вас! Залишається лише для того, щоб перейти до “Налаштування”, де з’явиться новий елемент “для розробників”. Існує шанс, що він буде прихований у додаткових варіантах.

Щоб активувати всі параметри, ви повинні перемістити перемикач праворуч:

Якщо ви використовуєте спеціальну прошивку з унікальним меню, то ця інструкція може бути нерелевантною. Але це трапляється надзвичайно рідко, за винятком того, що у вас є сильний “китайський” пристрій.

See also  Як відновити папку на Android. Як відновити WhatsApp

Повний огляд функцій у меню для розробників для Android. Як відкрити меню розробників на Android

Налаштування режиму розробника

Відкриваючи розширений параметри режиму розробника, ви побачите різноманітні елементи та вимикачі. Більшість з них поділяються на тематичні розділи, але спочатку є ізольованими налаштуваннями, у тому числі:

 • Звіт про помилку. Запитує звіт про невдачі в системі.
 • Пароль для резервного копіювання. Дозволяє змінювати дані авторизації для створення резервної копії.
 • Не вимикайте екран. Варіант, що дозволяє залишити дисплей, завжди є, коли він заряджається.
 • Завод розблокування. Точка, відповідальна за розблокування навантажувача, яка необхідна для мигання гаджета.
 • Робочі програми. Детальна інформація про програми, які працюють у фоновому режимі.

меню, розробника, android

 • Кольоровий режим. Тут коригується колірними просторами.
 • Автоматична система. Параметр Активація автоматичного оновлення Android у присутності оновлень.
 • Демонстрація. Відповідальний за включення демонстраційного режиму.

Далі, у розділі “Для розробників”, тематичні підрозділи ми будемо говорити окремо. Там теж є багато цікавих речей.

Що таке режим розробника Android. Корисні функції

Зазвичай опис функції розміщується на початку статті, у цьому випадку ми вирішили відійти від правила і зробити виняток. Якщо ви відкрили функції для розробників з певними намірами, ви вже можете почати їх реалізувати. Якщо ви зробили це, щоб розширити загальне розуміння роботи системи або просто від цікавості, то нижче ми надаємо декілька елементів меню з функцій розробників, які можуть бути корисними для звичайного користувача.

 • Процес статистики. Досить цікавий момент для відстеження статистики застосування у фоновому режимі. Ця інформація буде особливо корисною у випадках, коли необхідно з’ясувати, наприклад, який з додатків постійно сидять у фоновому режимі та їсть дорогоцінний заряд на батареї.
 • Usb налагодження. Функція буде корисною у випадках, коли ви широко використовуєте з’єднання смартфона з ПК. Іноді активація налагодження просто необхідно, скажімо, для підключення пристрою до комп’ютера за допомогою ADB. Цей параметр дозволяє пристрою передачі системної інформації до USB. І не просто обмінюватися документами та змістом медіа.
 • Анімація вікон: масштаб, перехідна анімація: шкала, швидкість анімації. З назвами ясно, що ці три елементи несуть відповідальність за налаштування швидкості та плавної анімації по телефону. Не бійтеся експериментувати з цими параметрами. Від себе я хотів би додати, що якщо ви більш важливі, ніж швидкість пристрою та час реакції. Це буде достатньо мудрим, щоб вимкнути анімацію по телефону взагалі, вибравши елементи анімації вимкнено і без анімації. Відповідно.
 • Показати завантаження CPU. Корисні користувачі, які звикли зберігати все під контролем в режимі реального часу. При активації цього елемента на екрані у верхньому правому куті буде відображатися інформація про поточне завантаження процесора смартфона. Це дуже корисно і з тестами апарату або їх порівняння під навантаженням.
 • Обмеження фонових процесів. Варіант, який дозволяє налаштувати багатозакону смартфона до вашого смаку. Важливо зрозуміти наступне: якщо ви виберете елемент без фонових процесів. Обсяг наявної оперативної пам’яті збільшується. Якщо ви вибираєте більш допустимі процеси у фоновому режимі. Тоді, відповідно, частина оперативної пам’яті буде зайнята потребами фонових програм. Більш детальна інформація про структуру пам’яті в операційній системі Android описана в пам’яті теми на Android. Всі всі розділи пристроїв Android.
See also  Домашня кнопка на iPhone перестав працювати. "Перекалібруйте" кнопку "додому"

Решта елементів функцій для розробників, на наш погляд, мають менший інтерес для звичайних користувачів. Але, звичайно, ви завжди можете використовувати можливості системи, яку більшість інших власників пристроїв на ОС Android не використовуються. Робити резервні копії і будьте уважні.

Де налаштування режиму розробника

Знову налаштувати параметри Android і перейдіть до розділу “Розширені налаштування”.

меню, розробника, android

Знайдіть елемент “Для розробників”. Він знаходиться на самому дні.

меню, розробника, android

Переконайтеся, що вимикач режиму розробника увімкнено. Більшість прихованих параметрів Android розташовані тут.

меню, розробника, android

Як увімкнути режим розробника на Android

На Android 4.1 і нижче, елемент “для розробників” знаходиться в меню налаштувань. У нових версіях ОС, він прихований за умовчанням.

Щоб активувати його, починаючи з Android 4.2 і закінчуючи Android 7.1, перейдіть до налаштувань та знайдіть розділ “На телефоні” (в кінці меню налаштувань). Знайдіть точку “збірка номера” та швидко натисніть його 7 разів поспіль.

меню, розробника, android

На екрані з’явиться повідомлення, в якому буде написано, скільки разів він залишається натиснути. Продовжуйте, поки ви не побачите повідомлення «Ви стали розробником!”” “.

меню, розробника, android

Після цього з’явиться розділ “Для розробників” у меню основних налаштувань.

меню, розробника, android

Android” 4.2.2

Меню розробника, як ми вже говорили, припинив відображення протягом деякого часу. Особливо уважні користувачі могли помітити такі зміни вже в Android 4.2 “желе біан”.

Щоб повернути цей компонент, ви можете діяти наступним чином:

 • Перейдіть до “Налаштування” на мобільному пристрої.
 • Відкрийте підрозділ “по телефону”.
 • Сілі відкриває меню до самого кінця. Нам потрібна точка “побудувати номер”.
 • Торкніться до області під написом “Монтажний номер” кілька разів. Точніше, вам доведеться натиснути на це близько 7-8 разів.

Після 4 кранів, користувач побачить повідомлення, яке буде говорити про те, скільки натискає, що вивчене меню буде включено. Готовий! Тепер у налаштуваннях з’явиться розділ “Для розробників”. Ми потребуємо його. Відтепер зрозуміло, як увімкнути режим розробника в Android 4.2.2.

See also  Як оновити WhatsApp на Android. Маленький простір у пам'яті користувача

Робочі програми (робочі послуги)

Цей пункт не підвищує продуктивність та швидкість роботи самостійно, але в ньому користувач може з’ясувати, які програми та процеси завантажують телефон сильніше. Ось список всіх запущених програм, а також кількість пам’яті, яку вони споживають. У тому ж меню ви можете вимкнути будь-який з них.

Однак, перш ніж закрити будь-яку заявку, важливо переконатися, що це не системно, і не потрібно працювати правильно.

Повний огляд функцій у меню для розробників для Android. Як відкрити меню розробника на Android

Тепер ви знаєте, який режим розробника Android. Прихований розділ містить важливий набір параметрів, що корисно головним чином для розробників. Для звичайних користувачів корисних елементів не так багато. Перегляду та керування робочими додатками, встановлення анімації та активації деяких експериментальних функцій.

І ви використовуєте розділ для розробників? Які функції активно використовуються? Поділіться своєю думкою в коментарях за статтею.