Table of Contents

Розбирання внутрішньої блокової розщеплюючої системи з власними руками

Відкрийте кришку корпусу внутрішнього блоку та видаліть фільтри сітки. Кришка не закрита.

Зніміть корпус внутрішнього пристрою:

 • Будь-який блок знизу під жалюзі є самонарізані гвинти (вони найчастіше під декоративними вилками). Відкрутіть дані гвинтів;
 • Під кришкою внутрішнього блоку (де фільтри) також можуть бути самонарізані гвинти (або кліпи). Відкрутіть (або зниження). М’яко ми відкриваємо нижню частину справи;
 • Далі наше завдання полягає в тому, щоб “випустити” кліпи зверху. Вони дуже жорсткі, і “вивести” їм потрібно уважно подивитися, як вони прикріплені (у більшості випадків вони “відмовилися”, коли підняв нос корпусу на себе);
 • Від’єднайте всі чіпси від випадку, якщо вони є;
 • Ми відкриваємо жалюзі та видаляємо корпус (знизу на себе або на вершині себе залежно від моделі).

Наступне завдання полягає в тому, щоб видалити дренажний лоток (у дуже рідкісних моделях він не видаляється, і це зроблено разом з усіма справами). Важливо розглянути, як вона встановлюється так, що після наступного зборів він “встав у своєму місці”. Ми рекомендуємо підготувати пакет або упаковку, щоб об’єднати можливий конденсат (вода) з лотка:

 • Зазвичай ліворуч від лотка повинен бути відкручений один самонарізуючий гвинт, а потім вивільнити кліпи знизу;
 • Від’єднайте всі чіпи з лотка (або відкрутіть двигун затвора);
 • Обережно зніміть лоток і під час відключення “хвіст” дренажного шлангу (він може бути закріплений за допомогою засувки або самонарізаного гвинта).

Наступне завдання. Це видалення валу (вентилятора). Це найскладніша та відповідальна операція. Там може бути два варіанти залежно від пристрою конкретної моделі:

 • Більш “легка ситуація”, коли вал видаляється ліворуч, не видаляючи двигун та блок керування. У цьому випадку має бути гвинт всередині самого вентилятора (і вся ліва сторона справи повинна бути складною);
 • Відкрутіть і відпустіть ліву сторону радіатора з рамки внутрішнього блоку;
 • Ми відкручуємо гвинт всередині валу (не до кінця, але тільки для пару революцій). Тут вам треба діяти дуже ретельно, не розбивайте леза вал і не зіпсуйте гвинтову головку. Цей гвинт часто “затягнув”!;
 • Ми витягуємо вал вниз, не пошкоджуючи деталі (і наші руки). Зазвичай він дуже щільно встановлений, і вам потрібен досвід, щоб видалити його. Ми можемо тримати гвинт з викруткою і таким чином натиснути і направляти вал.

При встановленні валу спини, гвинт повинен дуже точно тувати “на своєму місці”. В іншому випадку вал може перетворити або торкнутися стін корпусу.

Демонтаж зовнішнього модуля

Демонтаж мобільного або віконного кондиціонера не займає багато часу. Просто витягуйте пристрій з вікна або зніміть канал. При розбиранні повноцінного розколу, вона повинна зберігати весь хладагент.

кришку, кондиціонера, розбирання

Підключення труб, для яких фреон транспортується до різних діаметрів. Тонкий канал використовується для транспортування рідкого хладагенту. Велика трубка призначена для прокачування газоподібного фреону. При розбиранні кондиціонера, вам потрібно “загнати” хладагент у зовнішній модуль. Потім ви можете вимкнути основні канали. Щоб насолити хладагент, потрібно вигнати трубу рідким фреоном, що залишає зовнішній блок у кімнату. Пристрій за 1 хвилину рухає газоподібну речовину в зовнішній блок. Після цього, відразу вимкніть пристрій.

Після відключення пристрою з електромережі, кабелі відключаються шляхом розміщення терміналу.

Мідні канали, для яких транспортується хладагент, може бути випрямлений незалежно, спостерігаючи за обережністю. Електричний кабель видаляється до кімнати з ними

Він загвинчений до кінця трубки. Тоді вам потрібно відкрутити горіхи, які тримають зовнішній модуль. Зніміть пристрій разом. Останні, але стіни видаляють дужки.

Постріл зовнішнього модуля вимагає вертикального зберігання та транспортування. Щоб усунути можливий збиток, він поміщається в коробку з піною.

Підготовчі заходи

Перш за все, необхідно підготувати такий набір інструментів та пристроїв:

 • Демпінг з хрестоподібним і плоским слотом;
 • Набір рогових ключів;
 • Канцелярський нож;
 • Шестигранні ключі з розмірами 5 10 мм;
 • Манометр колектор або манометр з трубкою та різьбова сполука, розрахована для максимального тиску 10-15 бар;
 • Scotch malyary та маркер;
 • Ізоляційна стрічка або звичайна стрічка.

Манометричний колектор, безумовно, потребує, коли ви плануєте встановити спліт-систему в іншій кімнаті, тому краще орендувати його, і купую вийде занадто дорого.

Також, для зручної та безпечної роботи, треба спокійно дістатися до внутрішнього модуля, встановленого під стелю. Зовнішній розділ, розташований на стіні багатоквартирного будинку, краще намалювати через вікно, попередньо вискочить мотузку. Там не буде жодних підрозділів помічника.

Важливий етап підготовки. Забезпечити збереження холодоагенту з найменшою втратою. Для цього використовуйте принцип роботи кондиціонера, завдяки якому весь фретон можна зібрати в одному місці. Відкритий блок-ланцюг. Підготувати інструменти, діяти відповідно до інструкцій:

 • Покриваючи руку в інфрачервоному елементі на пульті дистанційного керування, перемикайте сплітну систему в режим “турбо” та встановіть мінімальну температуру. Видаліть руку від елемента і направити пульт дистанційного керування. Таким чином, ви негайно запускаєте компресор у повній потужності.
 • Підключіть шланг з манометра до станції обслуговування, розташованої на боці зовнішнього блоку, після чого він негайно покаже тиск у системі. У деяких моделях ці форсунки приховані під кришкою, вона повинна бути видалена.
 • Відкрутіть 2 гайки. Вилки, розташовані на кінцях арматури. Клапани знаходяться під ними, регульовані шестикутним ключем. Підніміть відповідний шестикутник.
 • Розподілити паливний клапан з рідким хладагентом (це тонша трубка) і дотримуйтесь показань калібрування тиску. У цей час компресор малює газоподібний фретон через другу трубку.
 • Коли стрілка пристрою потрапляє на нуль і перейде до вакуумної зони, закрийте другий клапан і швидко від’єднайте кондиціонер з пультом дистанційного керування. На цьому, хладагент повністю повністю повністю в контурі.

У спліт-системах заправляються різними грамами фреону (це трапляється R22 і R410), діаметр різьблення відрізняється, де підключено манометр. Для R410 спеціальний адаптер повинен бути підготовлений заздалегідь.

Збереження хладагента в дорозі “на око” зроблено без колектора манометра. Після закриття рідкого клапана потрібно зачекати приблизно 40-50 секунд, потім закрийте газовий клапан і вимкніть домашній пристрій. Недоліком є ​​зрозумілим: ви не з’ясуєте, скільки фреону вдалося потрапити в зовнішній блок, і це неприйнятно, щоб тривати робочий компресор з роздутою лінією протягом тривалого часу. Результат проявить наступну установку “Спліт” та його запуску.

See also  Як видалити кришку з планшета Digma. Тонкий ніж

Демонтаж внутрішньої одиниці кондиціонера для очищення

Для ефективного та безпечного експлуатації кондиціонера необхідна регулярна очистка внутрішніх елементів системи, і на додаток до зовнішнього, вам потрібно розібрати та очистити внутрішній блок. Найчастіше встановлені найчастіше в офісах, апартаментах та приватних будинках, встановлені настінні пристрої, представлені різними виробниками та модифікаціями. Враховуючи попит та популярність кліматичних технологій, напевно, багато людей будуть зацікавлені, щоб дізнатися, як розбирати внутрішній блок кондиціонера настінного кондиціонера, щоб мати можливість зробити це своїми руками.

Будівельні особливості інтер’єру

Настінні спліт-системи марки LG та інших, до числа, з яких можна віднести до Daikin, Mitsubishi, Toshiba, Fujitsu, Ballu, Samsung та Hitachi, мають схожий дизайн внутрішнього модуля. Завдяки цьому, якщо ви знаєте основні принципи розбирання кондиціонера, кожен власник може добре справлятися з таким завданням самостійно, тільки для цього слід позначити основні вузли та частини, з яких такий блок

кришку, кондиціонера, розбирання

Стандартний дизайн кондиціонера

 • Передній (панель для обличчя)
 • Фільтр грубого очищення
 • Фільтр прекрасного очищення
 • Вентилятор
 • Випарник
 • Горизонтальні жалюзі
 • Індикаторна панель
 • Вертикальні жалюзі

Слід розуміти, що правильна розбирання полягає в тому, щоб дотримуватися певної послідовності дій, які дозволяють поступово дійти до тих елементів, які потрібно очистити. Тільки акуратний демонтаж може виключити ризик розбиття внутрішніх вузлів та модулів, тому він повинен бути уважно, не застосовуючи надмірні фізичні зусилля. Інструменти вимагають декількох фігурних (перехресних) та прямих (плоских) викрутків різних розмірів, а також кілька шестигрань.

Перед розбиранням, переконайтеся, що кондиціонер вимкнено від мережі! Дуже важливо уникнути електричного струму.

Розбирання внутрішнього блоку стінового кондиціонера

Почніть розбирати кондиціонер з видаленням пластикової панелі для обличчя, яку можна приєднати за допомогою елементів кліпів (LG) або болтів (Toshiba), залежно від виробника. У першому випадку потрібно використовувати пряму викрутку та PRY кліпи, розташовані зверху та знизу, а у другому. Використовувати відповідний інструмент. Наступним кроком є ​​видалення сітчастого фільтра (грубого очищення) та пластикових жалюзі від внутрішнього блоку, які просто видаляються з відповідних канавок.

кришку, кондиціонера, розбирання

Сітчастий фільтр, який потребує чищення

Далі слід ретельно демонтажну дренажну систему внутрішньої одиниці кондиціонера, який зазвичай виконується як лоток. У деяких моделях вона може бути завершена з справою і видалити тільки з ним. Перед тим, як це видалено, заздалегідь ви повинні підготувати контейнер або контейнер, щоб видалити конденсаційну освіту. Щоб від’єднати лоток у моделях LG, ви хочете відкрутити один болт і від’єднати кліпи, розташовані внизу.

Дренажний лоток (з правого боку, відключений від електродвигунів)

Параметри видалення вентилятора / робочого колеса

Далі потрібно видалити вентилятор внутрішньої системи розщеплення, виконаний у вигляді валу. Тут візьме дуже точну та відповідальну роботу, оскільки важливо не пошкодити внутрішні компоненти кондиціонера.

кришку, кондиціонера, розбирання

 • Спрощена версія, в якій не буде необхідно виконати операції з електричним двигуном та блоком керування (вал витягується знизу). Зазвичай вибирається при виконанні роботи з власними руками, що вимагає менше часу та зусиль. Тут послідовність операцій полягає в наступному:
 • Ми відкрутіть болти / гвинти і відпустіть радіатор на лівій стороні основної системи розщеплення тіла
 • Обережно ослабте гору праворуч, де потрібно буде ретельно відкрутити гвинт на самому дереві (як правило, він дуже міцно затягується, тому вам потрібно уважно і повільно, щоб не крутити голову Елемент кріплення)
 • Обережно зніміть валовий компонент з корпусу, а з-під нізи, що слідує не пошкодження лопатей (утримуючи гвинт з викруткою)

Важливий! З зворотною послідовністю монтажу (монтажу), монтажний гвинт вентилятора повинен бути в положенні, де він був спочатку, оскільки інакше існує великий ризик контактування вентиляційних лопатей з стінками внутрішнього блоку.

 • Більш складний варіант, коли вал демонтується з правого боку, для якого витягується блок управління та електродвигун. Для виконання операції ми діємо так:
 • Від’єднайте проводку та датчики електронного типу від блоку управління, знижуйте затискачі кріплення (в деяких моделях відкрутіть кріпильні гвинти) і обережно зніміть пристрій
 • Ми відкрутимо елементи кріплення електродвигуна, відключіть вал від кожуха
 • Дуже акуратно і обережно, повільні рухи, відключіть вал від двигуна, а також згинання труб радіаторів

Виконуючи роботу, важливо запам’ятати всі маніпуляції, щоб все було правильно зібрано після виконання служби.

Що вимагає прибирання?

Після виготовлення даних маніпуляцій ви можете приступити до очищення внутрішніх компонентів, і тут грязьові відкладення від ротора та випарника є обов’язковими, використовуючи антибактеріальні композиції (активну піну), чисту воду та пару (парогенератор). З грязі також очищайте приймаючу ванну конденсату, після чого всі частини ретельно сушать. Крім того, це не буде зайвим, щоб змастити всі рухомі частини з силіконовим мастилом, що розширить їх послугу.

Щоб розібрати внутрішню одиницю кондиціонера, вам потрібно бути терплячими, діяти акуратно і не поспішати. Завжди важливо пам’ятати, що в розділеній системі є складний пристрій, де всі внутрішні компоненти розташовані дуже близько один до одного. Ця інструкція дає послідовність дій, які виконуються незалежно від структурних ознак настінних кліматичних прийомів.

Побивки кондиціонера поділяються на два типи

Перший. Ремонт якого відбувається на місці в першому візиті послуги. Цей ремонт зазвичай відбувається, не замінюючи запчастини та збірки пристрою.

Другий. Це ремонт якого відбувається в декількох етапах, і, як правило, пов’язана з постачанням та заміною запасних частин.

Треба сказати, що купівля запасних частин для кондиціонерів (тобто оригінал, від виробника кондиціонера) у найближчому магазині побутової техніки неможливо. Як ми вже згадували вище, кондиціонер, навіть домогосподарство, є технічно складним продуктом. Вона складається як з оригінальних деталей, розроблених та вироблених розробником цієї моделі кондиціонера та з деталей, що поставляються повністю різним виробником. Наприклад, електричні двигуни вентилятора становлять 98%, що поставляються фірмами. Виробляють електродвигуни у широкому сенсі, і немає прямих відносин лише до кондиціонерів. Крім того, купуйте запчастини кондиціювання

Як розібрати внутрішній блок кондиціонера LG

Є як недорогий, так і дорогий, вартість яких відповідає вартості всього блоку, в якому вони встановлені. Крім того, дорогі частини для кондиціонерів не завжди доступні у імпортеві запасних частин на території, вони повинні замовити передплачується через кордон від заводу. Час доставки зазвичай вимірюється місяцями, тому це часто простіше, і своєчасно викинути непрацююче кондиціювання повітря, а також купити та встановити новий. Це особливо вірно в Додатку до простих побутових силових кондиціонерів.

Підготовчий етап

Необхідно підготувати ряд інструментів, без яких неможливо впоратися з завданням, перш ніж відповісти на питання, як видалити кондиціонер з стіни під час ремонту власними руками.

Необхідні інструменти:

 • Труборез.
 • Манометричний колектор.
 • Кінцеві шестикутні ключі.
 • Клавіші Рожків.
 • Шаблон.
 • Розгортання ключів.
 • Свердлити.
 • Перехресна викрутка.
 • Будівельний нож.

Бувають випадки, коли вам потрібно дістати та обладнання для безпеки.

Важливий! Знімаючи пристрій, двоє людей повинні брати участь, щоб працювати без ризику життя та здоров’я.

Спуск Фреона

Існує три варіанти для демонтажу кондиціонера власними руками:

 • Демонтаж із випуском Freon.
 • Збереження газу всередині пристрою.
 • Використовуючи спеціальну методологію, використовуючи професійне обладнання, повністю збережіть Freon.
See also  Як перенести браузер на інший комп'ютер. Налаштування передачі

Усі методи використовуються, але третій дає найкращий ефект без будь.Яких втрат.

Щоб правильно зняти кондиціонер зі стіни своїми руками, необхідно вивчити структуру розщепленої системи, яка складається з закритого контуру, наповненого фреоном. Він складається з таких компонентів. Компресора, системи мідних труб та випарника з конденсатором, яка з’єднує та забезпечує вибір та подачу холодоагенту.

Щоб вимкнути кондиціонер без втрати фреону, він повинен бути витягнутий у конденсатор, для цього:

 • Розвантажуйте клапан між пристроєм і трубкою тонкого діаметра під час роботи обладнання в режимі охолодження.
 • Через хвилину, коли весь хладагент перекачується в конденсатор, покриває клапан на товстій трубці. За цією дією ви вимикаєте подання фреону і “закрити” його в пастку.

Як діагностувати та ремонт кондиціонера конденсатора

Консультатори. Часта причина поломки кондиціонера

Отже, сьогодні гарячий день на літньому сонці. Сім’я прийде в ці вихідні, і ви дуже зайняті, роблячи все, що вам потрібно, як раптом кондиціонер перестає працювати. Ідеальний час, правда?

Ну, перш ніж називати місцевий спеціаліст HVAC, щоб він приїхав, щоб виправити пристрій і перерозподілити гроші, які ви зібралися, щоб витратити на гамбургери, коротко подивіться.Можливо, вам пощастить: ви зробите простий ремонт, який буде коштувати вам лише кілька доларів і займає дуже мало часу. Також корисно знати, чи ваш кондиціонер все ще на гарантії, якщо ви хочете замінити його пізніше.

Якщо вам потрібно відразу виправити це, вам не потрібні спеціальні інструменти, і вам не доведеться відновити весь день. Лише кілька хвилин, пара інструментів, які, мабуть, мають у вашому домі, і ці інструкції можуть заощадити вам значну суму грошей, зберігаючи вашу сім’ю, щоб зібрати в правильному порядку.

Що таке конденсатор?

Консультатори. Це невеликі циліндричні об’єкти, що накопичують енергію. Вони або відправляють поштовх, щоб запустити двигун, або відправити шоки, щоб двигун продовжував працювати. Вони працюють з компресором, нагнітачем двигуна та вентилятором зовнішнього кондиціонера.

Кондиціонер перевірки провідника

Вольтметр, якщо у вас є, можна сказати вам, якщо ви спалили конденсатор, але це також легше вчитися, просто шукати та слухати. Вийдіть за межі установки конденсатора та перегляньте та прослуховування наступного:

Якщо кондиціонер гуде, але вентилятор не працює, у вас може виникнути проблема з конденсатором.

Простий трюк, щоб перевірити, чи працює конденсатор

Якщо кондиціонер гуде, але вентилятор не обертається, ви виявите довгу тонку палицю. Обережно розтягніть палицю через решітку вентилятора і трохи натисніть одне з лопатей вентилятора, щоб побачити, чи вентилятор обертається. Якщо вентилятор починається сам по собі і продовжує працювати, швидше за все, у вас поганий стартовий конденсатор.

Розумієте, конденсатор потрібен для прискорення двигуна вентилятора при запуску. Конденсатор зберігає енергію в рулоні електрично заряджених аркушів матеріалу.

Коли конденсатор активується, він повинен звільнити енергію і дати вентилятор свого електричного удару до штанів. Якщо конденсаторні пагони, вентилятор не може почати працювати лише з 120 вольт, що подається до нього двигуном. Ви і ваша палиця передбачала роботу стартового конденсатора.

Є кілька речей, які можуть спричинити вибух конденсатора. Літній тепловий плюс двигун тепла може бути занадто сильним для цієї частини, і там може бути щось інше.

Нижче я скажу вам, як самостійно вирішити цю проблему.

Почніть з вимкнення живлення

Перш за все, переконайтеся, що ви знаєте, як вимкнути кондиціонер. Не продовжуйте, якщо ви цього не зробите.

 • Вимкніть живлення блоку на панелі вимкнення або перемикач, який повинен бути встановлений за межами будинку протягом декількох футів від блоку зовнішнього конденсатора.

Завжди корисно двічі перевірити, що пристрій успішно вимкнено за допомогою пристрою попередження про ланцюг.У третьому розділі цієї статті є приклад надійного та дуже недорогий ланцюговий пристрій.

Пошук і тестовий конденсатор

Після вимкнення живлення при відключенні:

 • Зніміть панель сервісу на самому блоку A / C.
 • Знайдіть початковий конденсатор. (Швидше за все, срібло, круглі або овальні, з декількома штифтами нагорі для дротових з’єднань.)
 • Подивіться на поверхню конденсатора, до якої прикріплюються шпильки, і запитайте себе: ця поверхня виглядає як опуклий або опуклий?

Характерною ознакою вибуху конденсатора є його форма.Коли конденсатор вибухає, принаймні у 95% випадків, його вершина буде підвищена або роздута, щось нагадує комплексний банк, який випадає, і який готовий вибухнути, якщо така можливість. Це те, що ви бачите? Якщо так, то це гарна новина, і ми негайно відновимо вашу роботу.

Розряджений конденсатор

Ви вже вимкнули силу кондиціонера, але тепер вам потрібно звільнити конденсатор.

Увага: Як я вже згадував, конденсатор накопичує енергію.Він не змінився, тому що ви заблокували потік електричного струму. Конденсатор може бути готовий до запуску. Одночасний дотик до двох терміналів руки обговорює цю силу і вироблятимуть шокуючий досвід. Емісія нереактивного конденсатора може призвести до пожежного відро. Перед продовженням вилучення конденсатора розміщуючи викрутку з ізольованою ручкою через термінали, як показано у відео нижче.

4.Демонтаж старого конденсатора

Тепер, коли ваш старий конденсатор розряджений, і ви ще раз підтвердили відсутність електричного струму в цьому районі, де ви будете працювати з пристроєм оповіщення ланцюга (див. Вище) ви можете видалити його. Це дуже просто. Конденсатор, ймовірно, буде прикріплений до пристрою, використовуючи металеву стрічку, з якої тільки один гвинт потрібно відкрутити. Видаліть цей гвинт, і конденсатор повинен бути відключений від самого пристрою.

Примітка про те, як підключені дроти

Перед відключенням дротів зі старого конденсатора, обов’язково виконайте діаграму або етикетку, яка показує, який дріт, де він іде.

Від’єднайте старий конденсатор

Переконайтеся, що дроти підключиться до нового конденсатора, ви можете видалити їх за допомогою простої пари Osyogubs. Якщо дроти щільні, спробуйте не тягнути їх просто; Використовуйте рухливий рух з повільним напруженим. Це буде врятувати вас від торкання іншого терміналу або, можливо, плоскогубці вислизнули і не вдарить вас у обличчя. Не сміясь, я побачив це сталося.

От і все. Тепер все, що вам потрібно зробити, це отримати потрібний елемент, щоб замінити та перевстановити її, як ви видалили це.

Вибір заміни

Є кілька речей, які ви хочете знати при покупці нового конденсатора: мікрофрадарів (ICF) та номінальна напруга. Форма та розмір конденсатора не дуже важливі, оскільки вони можуть відрізнятися і в той же час виконувати свою роботу. Навіть ваш монтажний кронштейн, ймовірно, буде згинається, щоб розмістити деталі іншої форми. Просто знаю, що ви повинні точно відповідати кількості мікрофрадів. Номінальна напруга не повинна бути однаковою, оскільки вона показує значення напруги, що конденсатор може бачити, а не те, що він повинен бачити; Це означає, що при необхідності ви можете використовувати конденсатор з трохи більш високою напругою, ніж те, що ви маєте зараз.

Запобіжні заходи

Перш ніж з’ясувати, як видалити кондиціонер з стіни з вашими руками, вам потрібно зрозуміти, як вона влаштовано, щоб уникнути неприємних наслідків. Цей пристрій складається з 2 блоків. Зовнішнього та внутрішнього місця розташування. Два магістралі поєднують свої магістралі, а ходи хладагента. Фреон у рідкому стані циркулює вздовж трубки меншого діаметра з кімнати до зовнішнього блоку, він також працює в протилежному напрямку, але вже в газоподібному стані на товщі мідні трубки.

See also  Як знайти диск на комп’ютері. Імпорт стороннього диска

З цієї частини проблеми, які можуть зіпсувати всі ваші дії, намагаючись видалити кондиціонер, коли намагалися це зробити:

 • Повна або часткова втрата фреону може виникнути, якщо ви відключаєте основні трубопроводи неправильно.
 • У теплообміннику та трубці можна ввести повітря, який містить вологість, яка може призвести до розбиття при роботі кондиціонера після того, як він неодноразово з’єднаний. Компресор отримує незрозумілу вологість і відображає пристрій.
 • Підходять невеликі частинки в мідних трубах під час їх тягну, дуже швидко призводить до розбиття системи.
 • Обережно зверніться до ниток на нитках, які припаяні до труб. Якщо вони пошкоджені, буде потрібно дорогий ремонт.
 • Обов’язково помістіть знаки на терміналах, щоб ви могли легко підключити кондиціонер знову, не заплутавши дроти.
 • Неможливо скоротити занадто коротке дренажну трубку, через яку конденсат виводить за межами зовнішнього блоку.

Важливий! Досліджуйте інструкції, перш ніж запустити видалення кондиціонера, щоб він не вимагав цього в майбутньому.

Як розібрати кондиціонер з власними руками: інструкції щодо видалення пристрою з відео

Для демонтажу найпопулярнішого різноманіття кондиціонерів-спліт-систем-експертів приймають плату за курсом 1 г. Для кожної кіловат потужності. Багато власників охолоджувальних пристроїв, які повинні рухатися, для того, щоб врятувати свою кров, взяти, щоб розібрати кондиціонер з власними руками. Зробити роботу чистою, уникаючи смертельних помилок, допоможе кілька корисних рекомендацій.

Можливі проблеми з незалежним видаленням

Історія про те, як розібрати кондиціонер з вашими руками, слід запустити з попередженнями про пастки, що очікують непідготовленого майстра. Це те, що може статися:

При виконанні такої складної операції з вашими руками, такими як відключення випарника внутрішнього блоку, дуже бажано використовувати непідходний інструмент. Лайки та проходження, але професійний призначений для нього.Сукупність необхідних інструментів та матеріалів для демонтажу користувачів на цьому етапі можуть часто літати, які матимуть, внаслідок чого пошкоджені випарники, розташовані поруч із вкладеними. Проблема полягає в тому, що професійний інструмент досить дорогий, і навіть його орендна плата може зробити у розмірі, досить співгіршувана вартість послуг кваліфікованого майстра.

Підготовка кондиціонера: “Пакет” фреон

Отже, перш за все, необхідно забезпечити безпеку холодоагенту. Щоб зрозуміти, як це зроблено, вам потрібно запам’ятати пристрій спліт-системи. Це закрита схема, заповнена фреоном, яка складається з компресора, двох умовних камер, камер (випарника та конденсатора) та зв’язування цих елементів фреонних трубопроводів (мідні трубки).Схема розділеної системи пристрою конденсатора до випарника, який холодоагент потрапляє в рідку форму, тому трубка, на якій він тече має менший діаметр.Відповідно до другого фреоновоутворення. Від випарника до компресора. Фреон повинен бути в газоподібному стані, тому діаметр цієї гілки збільшується.Щоб розібрати без втрати газу, необхідно зібрати його в конденсаторі:

 • Під час роботи кондиціонера для охолодження клапана між конденсатором та тонкою трубкою;
 • Коли весь хладагент, завдяки роботі компресора “, буде рухатися” у конденсатор, то вам також доведеться закрити клапан між товстою трубкою та компресором.

Перекриття моменту заболожного моменту: Після того, який час повинен другий клапан? Це більш правильно відстежувати тиск газу на вакуумному тиску. Але для цього вам доведеться запозичити з магістрами спеціальним інструментом. Колектор манометра.Ті, хто не має такої можливості, просто чекають близько хвилини: як показує досвід, протягом цього часу, кондиціонер побутової кондиціонування зазвичай час завантажувати майже весь фретон у конденсатор.Давакції для перекачування тиску при перекачуванні фрінамерів з теорії на практику:

Все, тепер Фреон потрапив у пастку, і система може бути безпечно розібраною та демонтована.

Інструкції щодо демонтажу кондиціонера роблять це самостійно

Перейдіть безпосередньо до видалення.

Зовнішній блок

Відключіть фріопророви. Це можна зробити, відкрутивши горіхи, які кріпляться до фурнітури зовнішнього блоку. До цього методу вони вдаються, якщо довжина труб дозволяє використовувати їх у новому місці. Відкриті арматури потрібно надійно запечатати стрічкою або скотчем. Це запобіжить їх засміченню.Демонтаж зовнішнього блоку У більшості випадків фреонти не використовуються, тим більше, що їх розширення заборонено. Потім трубки просто відрізають різак для труб на відстані 150-200 мм від фурнітури, негайно розпалюючи кінці сантехніки.Набрав Magistraliset. Якщо відомо, що кондиціонер буде зберігатися в розібраному вигляді досить довго, трубки можуть бути заповнені азотом і щільно засмічувати. На відміну від повітря, точніше, кисень, що міститься в ній, азот не призводить до окислення матеріалу.Після всіх маніпуляцій з зовнішньої частини фреонних трубопроводів необхідно видалити теплоізоляцію.Переконайтеся, що пристрій вимкнено з мережі, зніміть захисне покриття над електричним підключенням кабелю. Його термінали повинні бути помилкові будь-яким способом, щоб уникнути плутанини, коли це пов’язано на новому місці.

Після цього потрібно відкрутити затискачі, з якими вени закручені до зовнішніх контактів.

Випущений кінець кабелю загвинчується до фреонофроводів, який після цього вручну випрямляється, щоб вміти витягнути їх через отвір у стіні.Тепер відкрутіть горіхи, що тримають зовнішній блок на дужках, і з помічником видаляє його, а потім самі дужки.Зверніть увагу! Під час зберігання та транспортування зовнішній блок повинен бути вертикальним. Під час транспортування дуже важливо уникати струшування та шоку. Для цього краще помістити блок у коробку з попередньо заносною піною.

Від’єднання компресора

Якщо зняття кондиціонера виконується для відновлення компресора, останнє потрібно належним чином відключити. Це робиться так:

Діючи таким чином, ви усуваєте ризик пошкодження трубопроводів. Ще один плюс: можна одночасно відремонтувати кілька елементів зовнішнього блоку, що дозволить швидше впоратися з завданням.Так що за допомогою компресора можна було працювати, вам потрібно вилити в ньому масло.У випадку поршневої моделі її вимірюють без проблем через всмоктувальну трубу. Спіральні та поворотні моделі повинні просвердлити дно (діаметр отвору. 5-6 мм). Свердло, це неможливо, інакше чіпси потраплять всередину. Залиште тонкий розділ, який потім пронизаний переміщенням.

Як видалити внутрішній блок

Для доступу до внутрішніх блоків блоків необхідно зняти з нього передню панель. Потім відключіть фреонни, електричні труби, замки упаковуються та знімають блок з путівників.Демонтаж внутрішньої заблокованої уваги! На цьому етапі філіст стикається з деякими труднощами: з недбаючими діями, ви можете легко пошкодити засувки випарника.Слід доглядати, і при вискобні замки, які тримають блок на довідниках. Якщо вони їм пошкоджують, пристрій не буде успішно виправити в новому місці, і вона швидко не зможе через вібрації.Дотримуйтесь обережності з засувками!Видалення внутрішнього блоку, відкрутіть монтажну пластину, видаліть френонові трубопроводи з кабелем подачі та відкрутіть декоративну коробку, закладену вздовж зовнішньої стінки.