Як писати в безпосередній Instagram з ПК або телефоном

Використання прямих користувачів здійснюють рекламні операції, продажі, отримання абонентів на історії. Хоча в версії Instagram для браузера, особисті повідомлення ще не працюють, на ПК ви можете використовувати їх з додатковими інструментами. Розглянемо різні способи доступу до Instagram безпосередньо на компютері.

Instagram прямий необхідний для особистої кореспонденції. На відміну від інших соціальних мереж, вони можуть бути комфортно використані лише на смартфонах. Щоб відкрити пряму, потрібно натиснути значок у вигляді літака у верхньому правому куті. Якщо ви прийшли повідомлення, значок змінить колір, а номер (номер нових повідомлень) з’явиться поруч з ним.

В Instagram прямо ви можете:

На основних сторінках розважальних порталів та популярних блогерів ви можете побачити пропозицію прямої співпраці через пряме.

Як і в Instagram, щоб перейти до прямого облікового запису через комп’ютер

Що є прямим

Instagram Direct-це вбудований месенджер, який був запущений наприкінці 2013 року. Це дозволяє користувачам соціальних мереж залишатися на зв’язку. Ви можете потрапити в цей розділ, натиснувши на значок літака, розташований у верхньому правому куті екрана. Примітно, що ця кнопка змінюється на червону цифру при отриманні нового повідомлення. З моменту створення прямих зазнав значних змін. Сьогодні, з ним, ви можете не лише надсилати текстові повідомлення, але й:

Що стосується комерційних рахунків, вони використовують безпосередньо для організації бізнесу, продажу різноманітних товарів та послуг, реклами власної продукції та t.D. Примітно, що програма встановлюється чіткі обмеження на відправку. Отже, максимальна кількість діалогів, які ви можете почати протягом дня, становить 15. Цей захід був здійснений, щоб уникнути надлишку спаму, запобігти витоку конфіденційної інформації.

Як знайти прямий на ПК

Після встановлення Instagram від Microsoft Store, увійдіть до нього. Функція каталогу буде доступна на головній сторінці. Користувач може використовувати іншу функціональність соціальної мережі.

Якщо пристрій знаходиться у розпорядженні цієї марки, вирішення питання, де безпосередньо в Instagram і як спілкуватися, потрібно буде виконати такі світлові кроки:

See also  Монітор чорний, а комп'ютер працює. Заміна відеокарти

Якщо потрібний одержувач не є, варто використовувати пошук. Ви можете надіслати його не тільки тексти, а й зображення та відео.

Офіційна програма Instagram для Windows 10

Instagram має власний офіційний додаток для зберігання Windows для Windows 10, який дозволяє використовувати директори для надсилання повідомлень. Все тут організовується аналогічно мобільній версії Instagram, включаючи прямий. Виконати наступне:

  Завантажте та встановіть офіційну програму Instagram у магазині Windows;

Завантажте офіційну програму Instagram за допомогою Windows Stor

Натисніть на пряму піктограму, щоб перейти до спілкування з правильним користувачем

Як відкрити прямий в Instagram

Щоб відкрити каталог з мобільного телефону, створіть 2 простих кроків:

Неважливо, яка операційна система ваш телефон, Android або iOS, немає ніякої різниці для Fankony.

Щоб відкрити пряму в Instagram з комп’ютера, є кілька способів:

 • Завантажте спеціальну програму на ПК з магазину програми та використовуйте таку ж, як і телефонна версія. Мінус полягає в тому, що він підтримується лише на Windows 10;
 • Якщо у вас є стара версія операційної системи, ви можете встановити мобільний емулятор. Це спеціальна програма, що моделює на ПК для Android. Найпопулярніші. Bluestacks https: // www.Bluestacks.Com /. Після встановлення, завантажте Instagram-файл, встановіть його та використовуйте такий же, як на смартфоні;
 • Останній спосіб перейти до каталогу з комп’ютера полягає у використанні спеціальних онлайн-послуг. Найпопулярніші з них:
 • Ідирит HTTPS: // IDIRECT.Io /
 • Окограма HTTPS: // Окограма.Ru /
 • Directbulksendert http: // directbulksender.Ru /

Як ввести Instagram безпосередньо з комп’ютера, щоб переглянути бесіди

Використовуючи наші поради з першої глави, ви наблизилися до рішення завдання, як ввести Instagram, що направляє з комп‘ютера. Якщо ви застосували емулятор Bluestacks. Отже, ви бачите на моніторі Semblance екрана телефону з відкритою програмою. І символ прямого “паперового літака” розташований у верхній частині правого кута.

instagram, безпосередньо, комп, ютері

До Instagram безпосередньо з комп‘ютера, щоб увійти, вам просто потрібно натиснути на ліву кнопку миші на цьому літаку.

Якщо ви отримали повідомлення в Instagram Direct, на якому ви підписані, ви побачите це відразу після натискання значка функції в папці “Вхідні”. Коли лист походить від користувача, який ще не підписався, запит буде там, який передує читати. Ви можете прийняти або відхилити його, щоб зробити це нижче екрана, є ті ж кнопки. До речі, щоб очистити кореспонденцію від небажаних повідомлень, потрібно натиснути на слова “Відхилити все” у нижній частині екрана. Але користувач, чий лист, який ви, принаймні, один раз відкрив, може написати вам продовжити. І його повідомлення негайно приїжджають до папки з вхідною кореспонденцією.

See also  Як передати контакти з iPloud iPhone. Використання контакту Google

У Dychek Instagram є так звані, зникають фотографії та відео. Вони можуть бути відправлені лише до своїх абонентів і тих, з якими кореспонденція. Після того, як адреса відкриває лист, він зникне не тільки з папки “Вхідні”, а й з каталогу. Про те, як відправити самостійне повідомлення, давайте розповімо пізніше. А поки. Про те, де і як їх бачити. У цьому немає нічого складного: натисніть на “літак”, а потім. На “листування” та відкрийте вхідне повідомлення. Але пам’ятайте, це зникне відразу після цього. Хоча є спосіб переглядати такий лист на інший час. Але не затягуйте занадто довго.

Повторити зникне фото (або відео), які ви надсилаєте, зробити це:

Натисніть “Переглянути фотографії / Watch Video”;

Закрийте кореспонденцію та натисніть команду “Повторити”.

Зауважте, що дія буде працювати лише один раз, і тільки якщо трохи часу пройшло. Крім того, користувач, який надіслав вам зникне повідомлення, побачить вас неодноразово. А також дізнається, чи знімається зображення з екрана.

Зробіть дешеву покупку в Instagram безпосередньо на цьому сайті. Ви вже можете докладно вивчити ціну ціни та вибрати найбільш привабливу пропозицію для себе, а висока якісна робота та низькі ціни не залишать вас байдужим.

Як перейти до Instagram Направляючи з комп’ютера та перегляньте розмови, ви вже дізналися і, безумовно, ви можете виконати його. Але іноді неприємні сюрпризи можуть ховатися у звичайному листуванні. Трапляється, що ви отримали лист до Instagram безпосередньо від людини, яка вам невідома (іноді і знайома), і є щось образливе. У такій ситуації слід скаржитися. Як це робиться:

Очистіть і утримуйте відновлення, поки нове вікно не відкриється;

Ви також можете заборонити будь.Якому користувачеві надсилати вам листи в Instagram Direct. Для цього ви повинні скаржитися на його профіль або самостійно заблокувати цю особу в Instagram. Як виконати таку операцію, ми розповідаємо в окремій статті. Крім того, не забудьте прочитати ці матеріали: “Приклади популярних хештегів в Instagram для всіх випадків”, “Геолокація в Instagram. Як створити та додати місця” та “Запуск промоції Instagram безкоштовно у 2018 році. Найкращі методи”. Там ви отримали інформацію, яка допоможе просування вашого облікового запису, тоді можливо, і бізнес.

See also  Комп'ютерна фрі і не починається. Які сигнали?

Чи можна написати повідомлення на Instagram з комп‘ютера?

Відповідь очевидна. Так! Найпростіший спосіб у цьому відношенні буде користувачем ПК з встановленою операційною системою Windows 10. Ви можете перейти до офіційного магазину Майкрософт та використовувати пошук, щоб знайти Instagram, встановіть його. Інтеграція практично не відрізняється від мобільної версії. Ми відкриваємо профіль потрібної особи і надсилаємо особисте повідомлення:

Як і в Instagram, щоб перейти до прямого рахунку через комп‘ютер

instagram, безпосередньо, комп, ютері

Загалом, утиліта працює добре, але його рейтинг низький. Це пов’язано з частими “рейсів”, помилками завантаження фотографій. Але не повинно бути відповідності проблем.

Оскільки багато хто використовує “розрізати” збірки Windows 10, часто магазин не працює правильно або не починається взагалі. У цьому випадку ми рекомендуємо перейти до розгляду інших методів.

Системні помилки

instagram, безпосередньо, комп, ютері

Instagram постійно оновлюється. Розробники здивують користувачів новими “чіпсами” та можливостями. Однак, через нововведення, директори можуть працювати з перервами та “баггі”.

Служба популярна і затребувана. Ресурс часто просто перевантажений, тому переривання відбуваються в нормальному функціонуванні. Можливо, потрібно перезавантажити мережу або перевстановити програму.

Як прочитати діалог на Instagram з комп‘ютера

Незалежно від того, що метод доступу до прямого був обраний (офіційна програма для ПК з ОС Windows 8 та вище або третім.Партійним симулятором програвача програми), ви можете прочитати та надсилати повідомлення на Instagram через комп‘ютер лише Один сценарій:

 • Відкриття Direct, ви побачите всі розпочаті діалоги та кнопку “Нове діалогове вікно”.
 • Виберіть, що саме потрібно надсилати іншому користувачеві, щоб базікати, фотографія, текст.
 • Покладіть любить, заблокуйте неприємні співрозмовники та видаляйте діалоги без можливості їх подальшого відновлення, як у мобільній версії.

На додаток до переваг мобільної версії, є також ті ж самі недоліки. Наприклад, максимальна кількість букв, які можуть бути відправлені до прямого, обмеження не перевищує 60 на добу. Після досягнення цієї порогу ви можете написати повідомлення до Instagram через комп’ютер заблоковано, однак, функція читання завжди буде доступна.