Він вимикає музику, коли екран Android заблокований. Що робити

Хоча портативні гравці все ще успішно продаються, головний засіб прослуховування улюблених композицій все ще є смартфоном. Користувач може завантажити список відтворення на свій телефон або слухати музику через Інтернет. В основному він включений для фону, і це трапляється особливо дратує, коли музика вимикається, коли екран Android заблокується, і гаджет повністю відмовляється грати в аудіо. Чому це відбувається і що робити в цьому випадку?

Часто, слухаючи музику на смартфоні у фоновому режимі, ви можете зіткнутися з тим, що звукові доріжки припиняють грати через деякий час. Ви не повинні засмучуватися через це, швидше за все, справа в тому, що налаштування самого пристрою або програма, за допомогою якої відтворюються пісні. Це основні причини, чому ви не можете насолоджуватися улюбленою музикою із заблокованим екраном смартфона:

режим, android, недоліки, програм

З смартфона ви можете слухати музику з програм та завантажити в пам’ять телефону

Режим енергозбереження включений

Коли вона активується, система не підтримує роботу всіх програм, за винятком телефонних дзвінків та отримання SMS.Повідомлень. Щоб перевірити, чи це так, у налаштуваннях смартфона потрібно перейти до розділу “Акумулятор” та знайти предмет “режим енергозбереження”. Натиснувши його, меню цього режиму відкриється. Вам потрібно переконатися, що він має “вимкнено.”” “.

До відома! Режим збереження енергії можна автоматично увімкнути при низькому заряді акумулятора.

режим, android, недоліки, програм

Режим економії енергії на деяких смартфонах автоматично увімкнено

Обмеження розробників

У “параметрах розробника” існує ліміт на кількість додатків, що працюють одночасно у фоновому режимі. Якщо цей елемент не відображається в розділі “Система”, вона повинна бути включена. Для цього:

 • Відкрийте налаштування телефону та перейдіть до пункту “Система”.
 • Знайти розділ “On Phone” у відкритому меню та перейдіть до нього.
 • На самому кінці списку буде відображатися інформація про номер збірки. Натисніть його кілька разів, сама система повідомить, що режим розробника увімкнено.

Обмеження програми

Інша причина того, що музика вимикається при блокування екрана на Android, може існувати обмеження роботи на тлі конкретного застосування. Щоб перевірити це, вам потрібно знайти програму, через яку аудіослухається у списку додатків та перейдіть до своїх налаштувань. Ось точка “Споживання батареї”. Якщо ви натиснете на неї, меню налаштувань акумулятора відкриється для цієї програми. Вам потрібно переконатися, що немає жодних обмежень на його роботі у фоновому режимі.

See also  Знайдіть мій мобільний Samsung розблокування. Розблокувати графічну клавішу

Обмежувальний режим

Буде корисно перевірити, чи є смартфон не в режимі “Не турбувати”. Якщо він активний, то при блоці екрана всі програми, включаючи Яндекс.Музика “та музика Google Play також перестає працювати. Він вимикається в розділі “Sound” у налаштуваннях пристрою.

Зверніть увагу! Якщо музика покладається на паузу, андроїд блокує екран, все це робить програму, через яку слухає треки. У цьому випадку ви повинні викопати в налаштуваннях використовуваної програми.

Озеленити

режим, android, недоліки, програм

Greenify оцінюється як кращий помічник, зберігаючи заряд акумулятора, а також як один з кращих вбивць додатків для операційної системи Android. Greenify знаходить інші програми, які витрачають багато зарядки, а потім обмежують час своєї роботи у фоновому режимі, перекладу в стан, як сплячий режим, що призводить до розширення робочого часу смартфона та незначного покращення продуктивності.

Для користувачів нових версій Android (Marshmallow і вище) пропонується агресивний режим гачка, який для більшої ефективності підвищує режим сплячки вбудований в ОС Android. Відключення фонових програм також захищає їх від висячого, що дійсно корисно для дешевих пристроїв.

Якщо у вас є кореневі права, ви можете розширити цю функцію та отримати спеціальні функції. Greenify. Хороший вибір також тому, що він дозволяє скласти чорний список тих утиліт, які небажані для запуску.

Як відключити фонові програми?

Os Android дозволяє користувачам внести значні зміни у своїй роботі, серед яких заборона на неявну реалізацію багатьох програм. Щоб відключити функціонування фонових завдань на смартфоні, не потрібно вибити сторонні утиліти. Для цього використовуйте цей посібник:

Як Android вимкнути програми у фоновому режимі Android

 • Відкрийте меню стандартних налаштувань на своєму мобільному пристрої.
 • Перейдіть до розділу “Для розробників”, а потім натисніть на “Статистика процесу”.
 • Виберіть одну з доступних утиліт, а потім натисніть кнопку “STOP”.
 • Змусити його припинити виконання програми, закрийте його через “Менеджер додатків”.

Таким чином, ви можете не тільки покращити продуктивність вашого смартфона, звільняючи доступну пам’ять для виконання інших завдань, але також значно збільшити час його автономної роботи. Якщо ви зацікавлені в цій темі, зверніть увагу на програму Greenify, яка ідеально знає, як вимкнути фоновий режим на ОС Android для більшості ресурсозахисних застосувань, що робить його автоматично. Ви також можете видалити всі непотрібні процеси з запуску, отримуючи права адміністратора на своєму мобільному пристрої.

Автозавантажувальні форми

Для завантаження програми з оперативної пам’яті більшості користувачів не потрібні додаткові програми. Досить розблокувати меню розробників, і в ньому знайти бажане меню. “робочі програми”. Це робиться так:

Цей метод має недоліки. Наприклад, той факт, що кожен додаток, крім його ядра, має кілька послуг, які керують іншими аспектами його поведінки. Має вбудований відеоплеєр та надсилає повідомлення. Більше того, з будь.Якою перевіркою оновлень клієнта програми, певні послуги негайно будуть завантажені в оперативну пам’ять. Тому для більшості пристроїв дозвілля також рекомендується обмежити роботу фонових процесів. Це робиться в тому ж меню розробників, лише значно нижче. Бажане значення. “не більше двох процесів”.

See also  Як завантажити фотографії в iPloud iPhone. Переглянути фотографію за допомогою встановлення iCloud для Windows

Таким чином, пристрій збереже мінімальний багатозадачність, але це не буде так активно вивантажувати з пам’яті, які зараз не використовуються.

Навіщо вимикайте режим фону на телефоні

Обробка будь-яких програм до сервера використовує не тільки процесор смартфона, але також підключається до мережі, і вона, у свою чергу, поглинає досить велику кількість трафіку та інших ресурсів смартфона. З’єднання може бути Wi-Fi, 2G, 3G, 4G або Volte. Можливо, необхідно вийти з неї в ситуаціях, пов’язаних із збереженням заряду акумулятора, трафіку або при перегріванні. Також відомі “жахливості” славиться службами Google Play, але обмежуйте свою роботу без кореня, ми, на жаль, не можуть. У цій статті ми дізнаємося, як вимкнути фоновий режим операцій і подивитися, які програми працюють у ньому.

режим, android, недоліки, програм

Якщо ви виявляється більш детально, щоб визначити режим фону, він зазначає, що це такий режим, в якому програми та послуги автоматично роблять роботу без участі користувачів. Що це потрібно для чого? Потрібно працювати деякі програми, змушені постійно підтримувати зв’язок з інтернет-серверами для його нормального функціонування. Фоновий режим абсолютно не впливає на користувача і не дає йому дискомфорту, але є ситуації, коли його слід вимкнути або видалити деякі програми з нього.

Як увімкнути / вимкнути режим передачі даних?

Якщо користувач хоче обмежити передачу даних у фоновому режимі для всіх програм без винятку, ви можете зробити це через налаштування пристрою. Ви повинні перейти до налаштувань мережі та мобільного Інтернету.

У елементі передачі даних існує рядок “Попередження та обмеження” (якщо телефон оснащений двома SIM-картками з доступом до Інтернету, то встановіть межі краще для кожного).

Таким чином, коли досягнуто певної цифри, передача даних буде призупинено.

Після того, як обмеження, правило буде діяти для всіх програм без винятку.

При необхідності вимкніть режим передачі даних від конкретної програми, слід отримати наступним чином. У налаштуваннях введіть “програми та сповіщення”. Виберіть потрібну програму.

У інформаційному вікні, що відкрилося, існує точка передачі даних. Тут ви можете вимкнути обмін у фоновому режимі для конкретної програми.

Досить натиснути на бігун або видалити галочку (залежно від моделі пристрою).

Цей метод корисний, якщо користувач встановлює ігри, інструменти та інші програми, які мають доступ до доступу та синхронізації з сервером, не є необхідним. У той же час посланці залишаються активними і експлуатуються.

Які програми можна зупинити

Більшість користувачів мобільного телефону повністю не потрібні для функціональності багатьох програм, які працюють у фоновому режимі. Найпоширеніший приклад. Ігри, фоторедактори та відеоплеєри, музичні гравці. Це також стосується інших програм. Визначте, які приховані процеси дозволяються відключити, це дуже просто: якщо це не потрібно мати можливість наразі. Це може безпечно зупинити.

See also  Play Market Android не завантажує. Перевірте підключення до Інтернету

Система Android розроблена таким чином, щоб важлива робоча робота програми не дозволить власнику гаджету закрити свої фонові процеси. Не рекомендується вимикати приховані операції програм, які знаходяться на постійному використанні, наприклад, посланців, оскільки вони більше не будуть сповіщами, можливо, важливі для користувача. Основні програми, назви яких починається з слова “Google”, наприклад, Пошук Google, магазин Google Play, не слід зупинитися.

Як фонове режим на Android

Фоновий режим працює за аналогією з комп’ютерною версією цієї технології, оскільки спочатку вона з’явилася на робочому столі, і лише тоді перейшла на мобільні платформи за допомогою мобільних пристроїв, iOS або Windows Mobile.

Принцип його дії полягає у запуску програм у прихованому режимі, в якому вони не заважають користувачеві і не впливають на загальну продуктивність системи, але в той же час активно продовжують виконувати свої конкретні функції:

 • Ос та оновлення програми.
 • Спілкування з сервером для оновлення даних на віджетах.
 • Попередження людини про нові SMS.Повідомлення чи новини про миттєвих месендерів чи соціальних мереж тощо.

Загалом, програми на телефоні, що працює на Android, мають кілька станів роботи:

 • Активний. Додаток активно працює.
 • Неактивний. Програма була запущена і наразі знаходиться у фоновому режимі, але не виконує жодної дії через перехід пристрою в режимі сну тощо.D.
 • Фон. Програма Windows не знаходиться на поточному екрані, але вона все ще працює у складеній формі.
 • Зупинений. Додаток не виконує своїх функцій, а в пам’яті пристрою.
 • Невблаганний. Програма була вилучена зі списку активно виконаних або не було запущено взагалі.

Зображення 3 заборона на використання фону

Висновки та поради

Найбільш справді кваліфікованими розробниками є друзями з оптимізацією, тому додатки, створені ними, споживають мінімальну кількість заряду акумулятора та споживають досить трохи оперативної пам’яті. Якщо ви не думаєте, то не має сенсу закрити програми, які працюють у фоновому режимі. Існують різні способи боротьби з надмірним споживанням мобільних ресурсів мобільного пристрою, але всі вони спричинять певні наслідки.

Будь ласка, опублікуйте свою думку щодо поточної теми статті. Для коментарів, підписки, відповіді, dyslaike, ймовірно, спасибі, вам величезний!

Як Android вимкнути програми у фоновому режимі Android