Як відключити акцію (120 Гц) на iPhone 13 Pro та iPad Pro

Як ви можете вимкнути Інтернет через планету, і що після цього відбувається? За статистикою, у 1995 році доступ до Інтернету становив приблизно 1% населення Землі. Тепер, згідно з тим самими експертами, приблизно 65% населення нашої планети мають доступ до мережі, а кількість “пов’язаного” постійно зростає.Не так давно у Великобританії було провінцій.

Gps не буде відключено в Росії, але точність буде зменшуватися навіть деталі того, як це буде “відключено GPS” в Росії.

Росія відключить мільйони мобільних корпоративних номерів з 1 грудня, компанія “Комерсант” повідомила, що мільйони корпоративних мобільних номерів можуть вимкнути після 1 грудня через “Сіра” SIM-картки.

З міркувань безпеки Microsoft вимкнено макрос у Excel 4.0 Microsoft оголосила про те, що макрос у Excel 4.0 (XLM) тепер вимкнено за замовчуванням, щоб захистити користувачів від шкідливих документів.

Які процесори Intel вимкнули DirectX 12, завдяки уразливості Intel вирішила вимкнути підтримку DirectX 12 у процесорах з Microarchiture Haswell через вразливість.

Порівняння процесорів RYZEN 3700x та 5800x (та 5600x) у чотирьох іграх порівняння двох 8-ядерних процесорів у менш популярних іграх: прикордонних угіддях 2, вмираючого світла, Minecraft, мережева частина бою 5. Тестування з відключеним SMT та відключенням 2 ядра (емуляція 5600x).

Німеччина вимикає свій телескоп на російсько-німецькій обсерваторії, голова роскосмос Дмитро Рогонін заявив, що Німеччина повідомляє про плани відключити свій ероситальний телескоп на спільній орбітальній обсерваторії.

У Казахстані Інтернет знову був відключений після короткострокового включення у зв’язку з проблемною ситуацією в Казахстані, Національна телекомунікаційна компанія “Казахстанська” Казахтелекому була змушена відключити доступ до мережі в країні.

Як відключити рекламу на iOS 15 | Як вимкнути оголошення на iPados 15 для безкоштовних #adguardios # ipados15

Що станеться, якщо Росія відключена від Swift System Останніми днями, існує безліч розмов, що Росія може відключити від міжбанківської системи розрахунків SWIFT. Сьогодні засоби масової інформації повідомили, що рішення про відключення буде прийнято протягом декількох днів. Що це загрожує для країни?

Казахстан відключив шахтарів з енергетичної мережі через переривання електроенергії Казахстану, вирішили вимкнути місцевих шахтарів з силової сітки на тлі тривалих проблем з електричним у країні.

В Україні тимчасово вимкнена частина функцій Google Google повідомили, що тимчасово вимкнено деякі інструменти Google Maps для України. Вони надавали інформацію про роботу в режимі реального часу на робочу навантаження різних місць.

Intel відключила DirectX 12 для деяких процесорів через вразливість через потенційну безпеку вразливості Intel вирішила вимкнути підтримку DirectX 12 у процесорах 4-го покоління Core “Haswell”. Він реалізується у свіжому графічному драйвері.

Підготовка смартфона на BlackBerry OS 10 до 4 січня 2022 Здравствуйте. Наприкінці останньої статті я згадав, що Blackberry перестає підтримувати пристрої, засновані на власній операційній системі. До речі, ця дата була відкладена кілька разів. Початкові плани компанії закрити інфраструктуру під час процесу EN.

Інтернет.Кіно просить відключити VPN для повного доступу. Навіть якщо це відключено онлайн-кінотеатром Megogo, я повісив хуй на його веб-сайті з проханням відключити VPN для доступу до повної колекції фільмів. Він не зникає, навіть якщо VPN справді відключений.

Немає оновлень без проблем: Google вимкнув унікальні функції Pixel 6 та Pixel 6 Pro через помилки Android 12 минулого тижня, операційна система Android 12 для грудня Android 12 для Pixel 6 та Pixel 6 Pro також була проблематичною. Через помилки Google мені довелося відключити дві унікальні функції нових смартфонів.

See also  Як відновити ID Apple IMEI. На iPhone або iPad з двофакторною аутентифікацією

Інфраструктура Trickbot вимкнена після тривалого простою Trickbot Botnet операторів, відключив свою серверну інфраструктуру після декількох місяців бездіяльності (Botnet майже не подала “Ознаки життя” з грудня минулого року). Таким чином, одна з найбільш агресивних і тривалих шкідливих операцій в останні роки.

Google вимкнув монетизацію вмісту, який розподіляє підробки про війну в Україні відповідно до міністра цифрової трансформації України, Google вимкнув монетизацію змісту, який поширюється під час війни Росії проти України або заперечує та виправдовує його. Нові правила також стосуються матеріалів, які заперечують трагічні події.

Два виняткових функцій Google Pixel були відключені через помилки власниками Pixel, помітили, що Google не поспішав випустити крапку оновлення грудня та тепер відома можлива причина. Google підтвердив, що йому довелося вимкнути два ексклюзивні функції пікселів після оновлення грудня в Google PI-телефонах.

Як приготувати найпопулярніші тістечка, які кожен любить так, якщо раптом ви ніколи не намагалися їх, терміново правильно!

Intel позбавить нові процесори можливості працювати швидше, що стало відомо, що Intel повністю вимикає інструкцію AVX-512 на процесорах Озера Адер. Справа в тому, що AVX-512 може бути використана на нових моделях, вимкнення ефективних ядер Gracemont. У деяких завдах процесор тільки з продуктивними ядрами та AVX-512.

Call of Duty Vanguard зробить безкоштовно протягом двох тижнів, якщо хтось раптом подумав, що цей проект потрібен принаймні хтось.

Немає звуку в збільшенні. Що робити? Відеоконференції в нашому житті стало більше. Якщо раптом ви раптом не чуєте співрозмовника, перевірте, чи працює ви правильно. Ось простий список дій.

Intel вимикає підтримку AVX-512 у процесорах Intel AVDDER Offer Intel вимикає підтримку AVX-512 у процесорах Озера Алдера. Цілком можливо, що це пов’язано з підготовкою до випуску процесорів серії Core “W”, які можуть замінити процесори серії Xeon-W для Intel. Слід зазначити, що це не чутки, оскільки на цьому є офіційна заява.

Якщо ви хочете, щоб процесор Intel з можливістю збільшити продуктивність, краще купити процесор зараз. Апаратне забезпечення компанії вимкніть AVX-512 у історії Олдера з підтримкою інструкцій AVX-512 у процесорах Озера Intel Alder, здається, що закінчується. Нагадаємо, спочатку компанія заявила, що великі ядра в новому CPU будуть підтримувати цей набір інструкцій. Потім відповідні посилання з документації.

Все про просування відображення на MacBook Pro M1 Pro і MAX

Одним з найважливіших змін у новому MacBook Pro. Це його новий дисплей. Apple вперше використав міні-світлодіодний дисплей з технологією просування.

просування, ipad, реклама, youtube

Частота оновлення дисплея нового MacBook Pro може спуститися до 24 Гц, так само, як на iPad Pro. Просування дисплея може змінити частоту оновлення від 24 Гц до 120 Гц. Apple використовував ту ж технологію для iPad Pro з 2017 року. На iPhone 13 Pro, частота оновлення відображення може знизити до 10 Гц.

Більша увага приділяється піковій частоті оновлення 120 Гц, але також важлива мінімальна частота оновлення. Пристрої без технології просування підтримують постійне оновлення відображення. 60 Гц. Дисплей просування може змінити частоту оновлення залежно від відображеного вмісту.

Наприклад, якщо ви швидко листи через веб-сторінку, частота оновлення досягне 120 Гц. Якщо ви прочитали статтю довгий час, повільно розкидання, частота оновлення зменшиться, щоб зберегти енергію. Те ж саме стосується відео, багато з яких були розстріляні зі швидкістю зрушень 24 або 30 в секунду.

Завдяки технології, 14-дюймовий MacBook Pro може відтворювати відео до 17 годин, що становить 7 годин довше, ніж його попередник. 16-дюймова модель відтворює відео до 21 години, і це вже 10 годин довше, ніж це було раніше.

Користувачі, які працюють з відео, можуть виправити оптимальну частоту оновлення дисплея для них. Можна виправити такі показники: 47.95 Гц, 48.0 Гц, 50.0 Гц, 59.94 Гц і 60 Гц.

просування, ipad, реклама, youtube

Ходять чутки, що майбутні моделі iPad Pro з технологіями просування зможуть знизити частоту оновлення до 10 Гц, так що в кінцевому рахунку такі показники можуть з’явитися на Mac. Поки що технологія просування на MacBook Pro залежить від оновлення дисплея від 24 Гц до 120 Гц.

Технологія просування

Коли Apple представила iPad Pro у 2018 році, компанія вперше показала світову технологію просування з оновленням екрана 120 Гц.

See also  Забули код обмеження iPad. 5 місце. Чиста няня

Технологія здатна змінити частоту оновлення екрана на відображений вміст.

просування, ipad, реклама, youtube

Якщо на екрані практично вміст нерухомості, частота оновлення знижується до 24 Гц, а при перегляді відео зростає до 60 Гц. 120 Гц зазвичай використовується для взаємодії з інтиром. Наприклад, при голодуванні сторінок або використання яблучного олівця для малювання.

Ipad Pro змінює частоту оновлення екрана між п’ятьма варіантами від 24 Гц до 120 Гц, але на частоті оновлення iPhone 13, 12 варіантів від 10 Гц до 120 Гц. Завдяки цьому екран iPhone є більш адаптивним.

Технологія просування робить інтегральну та красиву взаємодію iPhone та іншою взаємодією з екраном.

Як відключити рекламу на iOS 15 | Як вимкнути оголошення на iPados 15 для безкоштовних #adguardios # ipados15

Якщо ви поставите поруч із новою iPhone 13 Pro старою моделлю з частотою оновлення 60 Гц, то різниця буде очевидною. Різниця стане ще більш помітною під час зйомки екранів з високою частотою оновлення кадрів.

В даний час технологія просування обмежена 120 Гц для інтенсивних, стандартних та третього.Партійних додатків. Сторонні розробники повинні самостійно додавати технологію підтримки їх застосуванням.

Це займе кілька тижнів, перш ніж всі розробники оновлюють свої програми та ігри для просування, тому вам доведеться чекати.

Що таке просування на iPhone 13. Коротко про зміну частоти оновлення екрана

Версія iOS 15 підтримує цей режим у всіх додатках під час прокрутки або переходів до повної версії. Але слід розуміти, що до того моменту, коли новий iPhone 13 входить до ринку, сторонні заявки все ще обмежені частотою 60 Гц. Отже, тільки рідні комунальні підприємства зможуть працювати в запропонованому розробнику.

просування, ipad, реклама, youtube

Зробити дисплей просування показує ваш вміст на певній швидкості, в більшості випадків це не буде працювати. Справа в тому, що частоти можуть відрізнятися, а система блокує фактичну частоту оновлення відображення вашого iPhone та додаток, встановленого на ньому. Однак є ще один мінус, якщо анімація вимагає від частоти 120 Гц, але вона не буде мати часу, якість зображення буде низькою

Зверніть увагу! Не завжди частота застосування збігається з частотами просування, якщо несумісність, анімація буде погано відображена.

просування, ipad, реклама, youtube

Як вимкнути технологію просування на iPhone 13 Pro / Pro Max

Відкрийте програму “Налаштування” на iPhone.

Прокрутіть вниз і виберіть розділ “Універсальний доступ”.

Тут виберіть “Рух”.

Увімкніть параметр “Межа частот кадру”, а технологія просування буде вимкнено.

Що найкраще, частота оновлення все одно буде знижуватися до 10 Гц, коли це можливо. Функція просто не перевищить швидкість 60 Гц.

Тепер частота оновлення кадрів на вашому iPhone 13 Pro не перевищить 60 Гц, незалежно від того, який вміст відображається на екрані. Завдяки цьому смартфон буде працювати трохи довше.

Переваги та відображення дисплея просування відображення

Значний недолік. Навантаження на центральний процесор, а також процесор, відповідальний за графіку. Це призводить до швидкого заряду акумулятора.

Світлодіодні дисплеї спалюються! Але як?

Отже, з традиційними світлодіодними дисплеями ми бачимо “глобальний затемнення”. Це просто означає, що коли дисплей стає яскравішим / темніше, він впливає на весь образ, тому контраст дуже обмежений, і тому зображення не “виділяється” або не виділяється як деяка любов говорити.

Тоді у нас так звані дисплеї з бічним освітленням. Вони мають більш потемніння, зазвичай розташовані з усіх боків екрана. Це покращення порівняно з світлодіодними дисплеями з глобальним потемнінням, але все ще не наближається до рівня контрасту.

Тоді “місцеве потемніння повного масиву” або світлодіодного відображення FALD принесе все на новий рівень, з тисячами міні-світлодіодів, розкиданих на екрані. Як ви вже здогадалися, це також називається міні-світлодіодним дисплеєм. Тип, знайдений у новому 12,9-дюймовий iPad Pro, і, чутки, з’являться в майбутніх ноутбуках MacBook Pro.

Як вимкнути рекламу в додатках iPhone / iPad?

просування, ipad, реклама, youtube

Отже, перше питання станеться до реклами, яку ми зазвичай зустрічаємо у заявах та іграх, які використовуються щодня на нашому iPhone та iPad. Як ви розумієте, всі хочуть їсти і, отже, завантажуючи безкоштовну версію продукту, ви отримуєте багато реклами, яка з’являється скрізь.

Способи боротьби з цим явищем досить прості, і тепер я перелічу їх:

  • Вимкніть Інтернет. Вся реклама зазвичай виходить з Інтернету, тому просто вимикаючи його, вам дуже легко відійти від цієї проблеми.
  • Ми платимо за вимкнення. З опцією, коли іграшка онлайн, то неможливо грати без Інтернету. Тут ви повинні платити за версію преміум-класу.
See also  Як дізнатися, що таке ваш iPad. Серія iPad

Тепер епоха заявок, коли все вільне, але в той же час ми отримуємо багато реклами. У деяких варіантах здійснення це толерантне, але є випадки, які просто неможливо використовувати.

Як видалити рекламу в Safari на iPad / iPhone?

Багато користувачів своїх пристроїв віддають перевагу як браузер за замовчуванням Safari. Особливо зручно, коли є MacBook або iMac, і все синхронізується. Природно, що є досить багато реклами, які можна знайти під час пошуку. Позбутися від нього може бути в один бік. “Блокувальники”.

Починаючи з iOS 9, він має можливість встановлювати програми на своєму iPhone та iPad, які просто видаляють рекламу з корінням. Ось кілька з них:

Як ви бачите, існує як безкоштовна, так і платна версії. Вибір вже відстає від вас і не забувайте, що іноді все працює не так правильно, як я хотів би.

Як видалити рекламу на YouTube на iPad / iPhone?

просування, ipad, реклама, youtube

Ну, останній випадок, коли ви можете найчастіше знайти рекламу. Це YouTube. В останні роки її популярність досить істотно зросла. Звичайно, вам подобається дивитися багато відео на своєму iPad та iPhone, тому що на великих екранах це дуже зручно.

Але, як тільки ви ввійдете на смак перегляду будь-якого ролика, то дратує рекламу, а іноді не можна видалити його через п’ять секунд.

Вирішення проблеми лише одне. “YouTube Red”. Так звана платна підписка з цього сайту, і одна з переваг. Подивитися відео без реклами.

На додаток до зручного перегляду, він все ще дає купу різних функцій:

  • Перегляд офлайнових роликів, зберегти та подивитися пізніше;
  • Відтворення у фоновому режимі, найчастіше корисно використовувати з музикою;
  • Безкоштовний доступ до музики Google Play.

Все це чудо коштує 12 доларів на місяць. Наскільки підписка виправдовує себе, я не знаю, але ви обов’язково збережете мої нерви, тому що ви більше не побачите.

Насправді, це, мабуть, все, що я хотів розповісти про те, як ви можете видалити рекламу на своєму iPad або iPhone. Здається, всі випадки перераховані.

Можливо, я щось пропустив, і якщо так, то напишіть у коментарях, що саме та я обов’язково додану інформацію про це.

Незважаючи на те, що реклама може бути безпечно розглянута двигуном прогресу, не менше, це дратівливий, з якого багато хто намагається позбутися. Особливо для цього розширення рекламного блокування були винайдені, досить ефективно приховуючи рекламу на веб-сайтах, але практично марно в мобільних додатках, де реклама не менше. Але якщо ви все ще передаєте спливаюче банер у вільній грі, ви все ще можете зробити терміни з тим, що реклама перериває відтворення відео на YouTube набагато складніше.

Ви можете насправді приховати рекламу в YouTube принаймні двома способами. Перша передбачає виконання платної підписки, яка лише компенсує втрату доходу від демонстрації реклами. Але є ще один, не менш ефективний метод, який також є абсолютно вільним. Про нього сьогодні і давайте поговоримо.

Ми побачимо просування на MacBook?

Відображає з високою частотою оновлень. Це звичайне явище для ноутбуків, орієнтованих ігор (приклад. Це ASUS ROG ZEPHYRUS DUO 15 SE (GX551)), але ми досі повинні бачити, як технології рухаються у більші масові моделі. Це може скоро змінитися, тому що Lenovo нещодавно представив дует ноутбуків з панелями 90 Гц і 120 Гц.

Весь нинішній лінійк MAC з Apple має панель з частотою 60 Гц, як Pro Display XDR. Він все ще невідомий, чи зміниться новий MacBook Pro 2021 або iMac 2021.