Оптимізація пристроїв Android: специфіки та методи відключення фонових додатків

Гаджети та пристрої, що працюють на операційній системі Android, є найбільш поширеними та популярними серед людей, завдяки універсальності, багатофункціональності, надійності та адекватності. Однією з важливих характеристик кожного пристрою є його автономія, а саме час роботи без додаткового перезарядки, а також ефективність реакцій на запити. Часто, використовуючи пристрій, споживач помічає, що заряд акумулятора почав знижуватися швидше, ніж зазвичай, або вимагає більш тривалого часу для обробки завдань. Проблема в такій ситуації може бути багато запущених процесів на пристрої, що працює у фоновому режимі, невидимий при перегляді запущених програм. Розглянемо в цій статті, яка являє собою фонові програми, чи можна вимкнути, і в яких ситуаціях, як дії щодо функціональності та автономії пристрою.

програми, android, вимкнути, працюють, режим

Які фонові програми можуть бути відключені?

Існує кілька типів програм, без самостійної роботи, яку ви можете безпечно зробити. Як правило, вони включають мобільні ігри, редагування фотографій та відео, а також утиліти, що використовуються як гравці для перегляду медіа-системи. Пам’ятайте, що можна заборонити фонову роботу для майже будь-якої програми в ОС Android, але це тягне за собою деякі незначні обмеження:

 • Розважальні програми (незалежно від сповіщень про різні ігрові події);
 • Музичні гравці (відтворення будь.Яких аудіофайлів буде припинено);
 • Соціальні мережі та посланці (смартфон не отримає сповіщень про нові повідомлення та дзвінки);
 • Google Services (синхронізація параметрів, а також інші системні процеси будуть деактивовані).

Ось чому перед тим, як вимкнути будь.Які фонові програми на ОС Android, необхідно почати перевіряти доцільність цієї дії.

Ви не отримаєте шкоди своєму мобільному пристрою, намагаючись позбутися деяких важливих для нього процесів, оскільки система автоматично блокує такі спроби. Тим не менш, варто усвідомити, що безглузді відключення всіх доступних фонових програм цілком здатні принести незворотну втрату деяких особистих даних.

See also  Комп'ютер починається і негайно вимикається. Монгол

Інші методи

І як закрити відкриті програми Android без використання відповідної кнопки? Є ще один шлях? Це питання можна відповісти одночасно і позитивно, а негативно. Все залежить від реалізації конкретної програми. Деякі розробники піклувалися, що їхнє творіння не висить в оперативню, коли ви знаходитесь за її межами. У цьому випадку закриття може бути реалізована наступними способами:

 • Іноді в головному меню програми ви можете побачити кнопку “Вихід”. Натискання, він посилить вас на робочому столі, і фактично закриває програму.
 • У деяких випадках достатньо натиснути кнопку “Назад”. У той же час необхідно бути на головному екрані програми. У більшості випадків вам потрібно буде додатково підтвердити свої дії, натиснувши кнопку “Так”.

Деякі пристрої (наприклад, HTC One M7) пропонуються двічі, щоб натиснути кнопку “Домашня”. Після цього він залишиться на заявці знизу, після чого він закривається.

Як відключити фонові програми на Android

Після виявлення програми завантаження пристрою з великою кількістю послуг, це необхідно:

 • Видалити додаток на Android. Це ефективний метод, який може призвести до невдачі гаджета. Якщо це, наприклад, була програмою від Google.
 • Зменшити споживання ресурсів на особистому рахунку вашого оператора стільникового зв’язку. Цей метод дозволить вам встановити необхідні параметри для споживання трафіку, яка обмежить роботу фонових послуг Android.
 • Ігнорувати додаток на Android. Це найбільш небажаний спосіб, який може призвести до виникнення деяких проблем: витоку пароля, небажана рекламна або шифрування карт SD.

Недоліки фонового режиму

Основним недоліком фонової роботи є витрата енергії. Деякі програми або послуги регулярно обмінюються запитами, через які мобільний пристрій не спати. Наявність постійної діяльності зменшує автономію у бездіяльності та силах частіше, щоб зарядити акумулятор. Зазвичай, недостатньо оптимізованих додатків або паразитів, зловживання ресурсами мобільного пристрою сприяють. Проблема вирішується примусовим відключенням або заморожуванням.

 • Автоматизація процесів, які не вимагають втручання користувача.
 • Збільшення функціональності мобільного пристрою.
 • Розширення багатозадачності. Здатність виконувати кілька операцій одночасно.
See also  Як встановити WhatsApp Web на Android. iPhone

Як правильно і швидко вимкнути запущену програму на Android

Перш за все, ви повинні перейти до меню налаштувань. Для цього просто натисніть значок передач у правому куті екрана на вкладці з усіма встановленими програмами. У меню, що з’явиться, перейдіть до розділу “Програми” та виберіть вкладку “Вся”.

Перш ніж користувач буде список з усіма запущеними програмами Android. Виберіть той, який ви хочете відключити та відкрити його. Далі послідовно натискайте спочатку на кнопку “Очистити кеш” і “Стерти дані”. У більш сучасних версіях Android, вам потрібно додатково вибрати елемент “пам’ять” на вкладці програми.

Як закрити фонові програми на Android?

Після очищення натисніть кнопку “Вимкнути” або “Зупинити”. Підтвердьте дію в діалоговому вікні.

Способи визначення фонових програм

Давайте зрозуміли, як знайти та переглядати список фонових додатків у системах Windows 10 та 7. Почнемо з “десятків”:

 • Відкрийте “Початок”. “Всі програми”. “Автозавантаження”.
 • Виберіть назву програми та натисніть на неї клацніть правою кнопкою миші, щоб видалити з Autorun. Не хвилюйтеся, це не означає повного видалення програми з ПК. Ви просто вимкнуть функцію активації разом з системою.

Крім того, список запущених додатків можна побачити на панелі завдань праворуч. Розгорніть значки, приховані під стрілкою, що вказує. Звичайно, таким чином ви можете знайти правильні та нешкідливі програми. Інші ховаються в “Менеджері завдань”. Щоб зателефонувати, натисніть Ctrlaltdel, перейдіть до вкладки “Автоматичне завантаження”.

Що таке фоновий режим

Тримачі недорогих або вже непоправних смартфонів Android з часом можуть помітити старіння свого пристрою, який супроводжується прискореним потоком заряду акумулятора або появою “лагів”. Це відбувається тому, що процесор (серце і мозок будь-якого телефону) починає не справлятися з вантажами, підвищеними на ньому.

Для того, щоб ми оцінили весь шар часу, в якому ми живемо, купу додатків на пристрої працює навіть тоді, коли ми не запускаємо їх. Завдяки цьому вони можуть надсилати нам різні нагадування про невиконані випадки, призначені зустрічі або повідомляти про випуск нової серії улюблених ток-шоу. Зручний, це не так?

See also  Як дізнатися, коли включено комп'ютер. Що ще повинно звернути увагу

Проблема полягає в тому, що для експлуатації цих повідомлень про заяву слід працювати навіть, коли ми не запускаємо їх (тобто завжди), а на екрані смартфона можна побачити лише заставку для робочого столу. Завдяки цьому вони можуть обмінюватися будь-якими даними зі своїми серверами та завантажувати інформацію, яку нам потрібно.

Наприклад, якщо у будь-якій службі поштової служби, щоб активувати функцію “Увімкнути сповіщення”, програма буде чекати нових букв кожну секунду, незалежно від того, чи він відкривається на пристрої на даний момент. І як тільки з’явиться нове повідомлення в коробці, спеціальний тригер буде працювати в системі (подія), яка зробить програму вимкнути відповідне повідомлення.

Таким чином, фоновий процес на Android. Це діяльність додатків та системних ресурсів у той час, коли телефон неактивний.

Як вимкнути програми

Android дозволяє власнику смартфона вносити значні зміни у своїй роботі, у тому числі для заборони прихованих процесів більшості програм. Для цього необхідно:

 • Відкрийте “Налаштування”.
 • Знайдіть елемент “Для розробників”, після натискання розділу “Статистика процесу”.
 • Виберіть необхідні програми, а потім натисніть кнопку “Стоп”.
 • Змусити програму завершити програму, вона повинна бути закрита через “Менеджер додатків”.

Ви також можете використовувати спеціальні утиліти, призначені для автоматизації гаджета, наприклад:

Як результат, користувач зможе звільнити місце в пам’яті для виконання більш важливих завдань, покращити продуктивність свого пристрою, а також значно збільшити час своєї автономної роботи.

Як закрити фонові програми на Android?