Як відключити, увімкнути, налаштувати датчик наближення Android

Датчик наближення розташований на робочій стороні смартфона. Він визначає, наскільки близький до екрана. З занадто близьким до обличчя він читає інформацію та відключає екран протягом певного часу, щоб користувач не випадково натиснув програму на програмі. Ця опція особливо актуальна під час розмови. Але що робити, якщо датчик більше не потрібний, як вимкнути датчик наближення на Android, вона дефектна або її робота повинна бути перевірена?

Якщо датчик заважає вам під час дзвінків, він відкриває інші програми, набирає інші числа або перестає працювати, його можна вимкнути на запит власника. Які методи можна вимкнути датчик, що фіксує наближення на смартфони з Android:

 • За допомогою налаштувань вашого смартфона.
 • Завдяки встановленню спеціальних програм. 2 Програми будуть переглянуті. Smart Screen On / Off та Distor Disabler.

Ми проаналізуємо всі способи, щоб ви могли використовувати найбільш підходящі з них. Опції будуть розглянуті на версії Android 9.0 пиріг. Ви можете перевірити встановлену прошивку, натиснувши на параметри в розділі “Система”, а далі “Про телефон”. Лінія “Android версії” буде вказувати на поточний.

За допомогою налаштувань вашого смартфона

Щоб вимкнути параметр за допомогою параметрів смартфона, виконайте такі дії:

Завдяки встановленню спеціальних програм

По-перше, розгляньте вимкнення за допомогою програми SMART ENCEN / OFF. Для цього виконайте такі дії:

Останній вихід. Це програма Distor Disabler. Щоб використовувати цей метод вимкнення, виконайте такі дії:

 • Встановіть програму в магазині “Play Market”.
 • Після встановлення натисніть кнопку Відкрити, щоб почати працювати з додатком.
 • Перевірте вказане поле та натисніть кнопку “OK”.
 • Satpy праворуч, щоб перейти до налаштувань або натисніть у верхньому лівому куті до трьох горизонтальних тире.
 • Перейдіть до меню “Налаштування” до розділу “Proximity” та натисніть на нього.
 • Серед доступних варіантів виберіть “Видалити сенсор”.
 • Натисніть кнопку Зберегти, що знаходиться в нижньому правому куті.

Після збереження даних, встановлення параметрів буде збережено.

Датчик підходу. Що це таке, і чому це потрібно

Цей елемент мобільного пристрою. Це невеликий модуль, зазвичай розташований у верхній частині пристрою біля передньої камери. Датчик датчика наближення реагує на вивезення смартфона до вуха, в результаті чого під час телефонної розмови, включаючи спілкування через миттєвих месендерів, смартфон буде заблокований.

See also  Як завантажити фотографії в iPloud iPhone. Переглянути фотографію за допомогою встановлення iCloud для Windows

Отже, функція виключає можливість випадкового натискання сенсорних кнопок, що захистить від переривання розмови та інших небажаних дій, а також значно економить заряд акумулятора, оскільки при активному екрані телефон розряджається дуже швидко.

Коли користувач видаляє телефон з голови, датчик знову працює, включаючи підсвічування екрана та повернення кнопок чутливості, щоб ви могли завершити дзвінок, перейти на динамік, використовувати клавіатуру або інші функції.

датчик, наближення, android, скидання

Як налаштувати датчик наближення на Android?

Якщо ви увімкнете, але датчик наближення не працює, він повинен бути відкалібрований або, прості слова, налаштувати. Найпростіший і найбезпечніший варіант вирішення цієї проблеми. Для завантаження безкоштовного додатка “Скидання датчика” з ігрового ринку.

Для налаштування датчика наближення Android за допомогою цієї програми вам потрібна:

 • Завантажте та встановіть додаток “Скидання датчика”
 • Після запуску програми клацніть калібруйте датчик
 • Закрийте сенсор дотику та виберіть Далі
 • Зніміть руку і виберіть Далі ще раз
 • Після цього клацання калібруйте та підтвердьте
 • Надайте програмі доступ до кореневих прав. У вікні, що відкривається, натисніть “Дозволити”
 • Зачекайте, поки пристрій перезавантажується
 • Перевірте роботу датчика

Якщо ці дії не вирішили проблему, і ви все ще не працюєте датчиком наближення, можливо, потрібно буде зробити калібрування дисплея. Про те, як правильно калібрувати дисплей, читати в нашій статті. Калібрування екрана та батарей на Android. Також встановіть роботу датчика може блимати пристрій. Ви можете дізнатись інформацію та забрати прошивку для свого телефону у відповідному розділі нашого сайту.

У деяких ситуаціях виникає апаратна недостатність, і необхідно замінити його для правильної роботи датчика наближення. У цьому випадку ми рекомендуємо звернутися до сервісного центру за допомогою спеціаліста.

Якщо у вас є які-небудь питання про те, як налаштувати датчик апроксимації Android. Напишіть у коментарях. Ми завжди раді допомогти.

Можливо, ви будете зацікавлені в читанні нашої статті. Датчик наближення не працює після заміни дисплея.

Відповіді на запитання

Як перевірити датчик апроксимації Android за допомогою інженерного меню?

Щоб перевірити датчик апроксимації Android за допомогою інженерного меню, потрібно ввести комбінацію ###. У меню, що відкривається, виберіть вкладку Тестування обладнання, а потім виберіть Датчик та натисніть Датчик світла / близького. Після цього. Збір даних PS, і ви потрапите в меню тестування датчика наближення. Вам потрібно натиснути ОТРИМАТИ ОДИН ДАНІ, а на другому рядку має бути число “0”. Далі покладіть руку на датчик наближення і натисніть Отримати один дані знову, число “255” повинно з’явитися. Якщо у вас є все, як у наведеній вище інструкції, датчик наближення працює правильно.

See also  Як увімкнути BIOS на комп'ютері. Як увійти до BIOS на комп'ютері, що працює "вісім"?

Який датчик наближення і чому він потрібен

Цей випадок стосується невеликого безконтактного пристрою, який розпізнає наближення до смартфона будь.Якого об’єкта. В результаті правильної роботи цієї функції дисплей гаджета автоматично вийде, коли телефон перебігає до вуха. Це виключає випадкове натискання кнопок сенсорних під час розмови (наприклад, вухо, палець або щока).

Крім того, датчик адаптації Android дозволяє значно зберігати заряд акумулятора, оскільки коли екран увімкнено під час спілкування з іншим абонентом, заряд акумулятора інтенсивно витрачається.

Що таке датчик наближення і чому це потрібно на смартфоні

Датчик наближення. Це невеликий пристрій датчика, що реагує на наближення до будь-якого об’єкта. Як правило, фізично ці датчики розташовані у верхній частині лицьової панелі пристрою, найчастіше поблизу динаміка про слухання СО. У смартфонах вони використовуються головним чином, щоб автоматично вимикати екран під час гаджета до вуха. Це не тільки запобігає випадковим натисканням кнопки та зателефонуйте непотрібними функціями, але також зберігає заряд акумулятора, тому що якщо екран залишається включеним під час розмови, який може тривати більше однієї хвилини, акумулятор буде набагато швидше.

датчик, наближення, android, скидання

Датчик наближення можна застосовувати з іншою метою, наприклад, для автоматичного прийому дзвінків (знову, при застосуванні для гаджета до вуха). Є й інші варіанти. Отже, датчик іноді запрограмований для збільшення гучності динаміків, коли користувач ставить телефон у кишеню.

Є два основних типи датчиків наближення. Перший, оптичний, являє собою інфрачервоний приймач, випромінюючи хвилі у невидимому спектрі, і отриманий відбиток від об’єкта. Час відбиття сигналу служить параметром, що включає функцію або іншу. Якщо сигнал не відображається, або час відбиття більш зазначено, датчик не працює. Датчики другого типу. Ультразвуковий (SONAR). Вони працюють за подібним принципом, але замість інфрачервоного випромінювання, у них використовується ультразвук. Широко поширені датчики цього типу в смартфонах ще не знайшли.

Використання вбудованих інструментів для відключення датчика наближення

Спочатку датчик увімкнено. Коли є необхідність вимкнути його, ви можете використовувати засоби, вбудовані в систему. Цей варіант не вимагатиме кореня.Права або складні маніпуляції з налаштуваннями.

 • Перейдіть до системних налаштувань.
 • Виберіть “Системні програми”. Ім’я може бути трохи різним, це залежить від версії ОС, а також виробника телефону та прошивки. Альтернативне ім’я для потрібного меню “Застосування”.
 • Тут вам потрібно знайти програму “Дзвінки”.
 • Перетинайте “вхідні дзвінки”.
 • Тут вам потрібно знайти лінію “Наближається датчик”, щоб перемістити слайдер і тим самим вимкнути його.
See also  Як очистити печиво на Android. Програми очищення кеш-пам'яті

Це не єдиний спосіб вимкнути датчик за допомогою налаштувань. Включення здійснюється аналогічним чином, він повинен перекласти повзунок до протилежної позиції, і він почне працювати.

Варіант відключення без налаштувань. Спеціальний сервісний код. Всі моделі смартфонів різні. Через це не існує універсального набору чисел, які підійдуть до кожного. Часто використовується наступний варіант. # # # правильне виконання команди не гарантується на всіх пристроях. Просто введіть модель телефону в пошуковій системі з питанням про відповідні коди для нього. Тоді шанс вимкнути цей шлях буде збільшуватися.

Що робити, якщо датчик не працює під час дзвінка: як калібрувати

Якщо датчик не працює, ви можете спробувати виправити позицію. Почнемо з того, що вам потрібно знати, чи не заважає датчику аксесуарів для смартфонів.

Проблема може вирішити видалення кришки або заміни скла для нової, кращої якості. Будь-який абсурдний з цих порад, але часто вони можуть допомогти відновити правильну роботу пристрою.

Наступним кроком має бути перевірка програмного забезпечення. Помилки калібрування можуть бути усунені калібруванням модуля. Від сторонніх комунальних послуг частіше використовується PlayMarket або AppStore, “Ремонт ремонту ремонту” від мобільного напрямку.

датчик, наближення, android, скидання

Якщо перераховані методи не дали бажаного результату, вам потрібно скинути налаштування на заводу. Зазвичай повністю усуває проблему. Нетактний апарат починає працювати правильно. Але після скидання багато користувачів скаржаться на збільшення екрану Inteeis. Тому вам потрібно знати, як вимкнути збільшення екрана на потрійному клацацію Android. Для цього потрібно:

Важливий! Налаштування скидання робить доступну будь-яку інформацію, доступну на телефоні. Краще зробити резервну копію даних.

Як вимкнути датчик наближення на Android?

Останній спосіб відновлення продуктивності гаджета. Ремонт у сервісному центрі.

Як виправити себе

Якщо датчики, що використовуються для включення, і тепер пристрій не працює до виникнення такої несправності (крапля, підвищена вібрація, натиснута важким об’єктом), то провідна петля, яка йде на цей пристрій, може розгорнути. Якщо є підозра, що смартфон є баггі з цієї причини, то ви повинні ретельно розбирати телефон, використовуючи набір годинних викрутків та ретельно зафіксувати петлю стрічки, яка йде до датчика, розташованого на передній панелі телефону.

Ви можете використовувати цей метод, лише якщо детектор інфрачервоного руху використовується як датчик.