Як виправити

Якщо у випадку несправний датчик, ми не можемо зробити нічого самостійно, потім подолати інші причини досить реальні.

 • Для того, щоб переконатися, що датчик наближення є правильним, достатньо привести камеру на інший телефон. Коли датчик працює, ви побачите через камеру, що миготить світлодіод. У беззбройному око вони не помітні.
 • Вивчити отвір для датчика наближення. Це забруднений. Приклеєний захисний скло також може призвести до проблем, якщо він вставляється безпосередньо на отвір датчика.
 • Перейдіть до налаштувань = Особливі функції та торкніться “Калібрування датчика наближення”. Після успішної калібрування з’явиться відповідне повідомлення. Перезапустіть пристрій та перевірте, чи з’являється помилка. Це допомогло мені.

І як скасувати екран розблокування на Huawei C Android 9 Pie Smartphone?

Далі ми описуємо два способи відключення блокування смартфонів під системою Android 9 Pie OS у застосуванні “Налаштування” телефону:. Через розділ “Безпека та конфіденційність”;. Через розділ “Для розробників”.

Попередження: Ця стаття буде говорити про ситуацію, коли ви пам’ятаєте всі ваші паролі, і, коли ви вмикаєте телефон, ви успішно розблоковано. Для випадків пароля, або вам потрібно розблокувати “не ваш” телефон, ці описані методи не будуть корисними.

Чому ви не можете закрити верхню частину екрана

Напис “Не закривайте верхню частину екрана” На гаджетах Huawei може з’явитися під час перегляду відео або під час спілкування в Messenger. У цьому випадку екран заблоковано. Щоб уникнути таких ситуацій, а не перервати приємне перегляду, вам потрібно забезпечити, щоб датчик поблизу динаміка у верхній частині телефону не перекривається.

Якщо це не відбудеться, телефонна система не бачить причин аварійного блокування екрана та, відповідно, не викликає незручностей користувачеві.

видалити, замок, екрану, huawei, вимкнути

Хоча більшість власників телефонних власників переконані, що їх дії не можуть призвести до появи сповіщення, особливо тому, що вони можуть блокувати лише нижній регіон, і це є сертифікатом відмови у роботі пристрою. Сервісні центри рідко підтверджують блокування або несправність датчика.

Як видалити безпечний режим на телефоні Huawei і честь

Видаліть замок з екрану Huawei, використовуючи скидання налаштувань

Якщо жодна з перерахованих вище методів не допоможе вам, створіть налаштування скидання. Під час скидання додатків, фотографій, відео та інших файлів не видаляються. Цей метод стирає параметри пароля та Інтернету.

Отже, для видалення блокування екрана на честь виконайте такі дії:

Перейдіть до “Налаштування”, перейдіть до нижньої частини та знайдіть “Додаткові налаштування”.

Далі внизу натисніть “Відновити та скинути”.

Тепер будьте уважні! Виберіть пункт “Скинути всі налаштування”. Він перший.

У наступному вікні прочитайте, що буде видалено та натисніть “Скинути всі налаштування”.

Вам буде запропоновано провести пароль для підтвердження скидання, після чого починається процес.

Як тільки все успішно відбудеться, блокування від екрана честі буде видалено. Якщо ці методи допомогли ви вилучити блокування екрана на честь Huawei, або ви зіткнулися з проблемою, залиште свій коментар, ми постараємося допомогти.

Як видалити блокування екрана на Huawei, якщо система показує помилку у формі “, заборонена адміністратором”? Деякі користувачі не потребують стандартної функції у смартфонах. Якщо Huawei забороняє вимкнути блокування, стверджуючи, що це існуюча політика шифрування або права адміністратора, необхідно ознайомитись із наявними способами у нашій статті. Розглянемо, як ви можете вимкнути цю функцію.

See also  Як вимкнути оновлення на Huawei. Налаштування оновлення програми

Як налаштувати екран блокування на честь і Huawei?

Блокувати екран можливий за допомогою окремої кнопки. Зазвичай він розташований на дверях пристрою. Включіть його можливо в розділі параметрів безпеки. Це вбудована особливість будь-якого телефону.

Змінити стиль блокування

Ця дія змінюється не тільки з зображенням зображення, але також збільшується або зменшує кількість доступних функцій. Змініть заставку двома способами:

Для цих варіантів спеціальні програми не потрібні, оскільки введена вся функціональність. Працювати з темами, вам потрібен стабільний мобільний Інтернет або Wi-Fi точки доступу.

За допомогою налаштувань

Ми знаходимо в розділі “Налаштування” Робочий екран та шпалери “, виберіть потрібний дизайн на рядку теми. Як правило, пристрій пропонує класичні стандартні тони, які йдуть разом з прошивкою.

видалити, замок, екрану, huawei, вимкнути

За допомогою програми “Теми”

Офіційний магазин попередньо встановлений у всіх моделях Huawei та честі. Можна завантажити будь-який улюблений дизайн. Встановлення нової теми передбачає не тільки зміну заставки, але і змінює робочий стіл, значки меню, шрифти. Є десятки розділів, в яких кожен користувач, безумовно, знайде щось, що йому сподобалося. Популярні розділи:

Дотримуйтесь інструкцій для завантаження нового дизайну:

 • Натисніть у головному меню на значку теми;
 • Ознайомтеся з пропозицією;
 • Виберіть правильний;
 • Покласти на завантаження;
 • Після завантаження натисніть “Застосувати”.

Доцільно перезапустити пристрій після цього. Цей алгоритм підходить як для смартфонів, так і для планшетів.

Сховати сповіщення

На різних версіях Android та оболонок EMUI, сповіщення про сповіщення відображається різними способами. У меню параметрів “Налаштування” до версії оболонки 9.0.0 Вкладка “Повідомлення” зроблено окремо.

І на версії вище 9.0 Повідомлення поєднуються з додатками. Ви можете встановити зручний тип відображення повідомлень, натиснувши вкладку та вибираючи необхідні параметри.

Якщо у вас залишилися запитання або є скарги. Повідомте нам

Задати питання

Покладіть зміну шпалер

Старі версії Emotion Ui Shell не містять “unlock journal”, тому можливості керування журналом таких моделей обмежені. Якщо опція просто вимкнено через налаштування. Його можна включити. Для цього потрібно знайти налаштування на вкладці та активувати “журнал розблокування” або “unlock journal”.

Для автоматичної зміни шпалер потрібно перейти до цього розділу та вибрати фотографію, яка буде використовуватися для слайд-шоу.

Перемістити годинник

Переміщення годинника на дисплеї доступний у всіх моделях Huawei та честі. Для цього достатньо замінити тему з розміщенням часу, який зручний для вас. Також можна перетягнути віджет, просто чіпляючись.

Підписувати

Сайт підпису на дисплеї розташований у верхній частині, нижче, у центрі або стороні. Цей параметр регулюється у налаштуваннях.

Принести кількість кроків

Кількість кроків, переданих на дисплеї, відображається з програми “Huawei Health” або класичний побудований-SHAGOMER.

 • Ми йдемо до пункту “Безпека та конфіденційність”;
 • Далі, шукаючи розділ, який відповідає за блокування дисплея;
 • Натисніть його;
 • Шукайте “крокомір на екрані блокування”;
 • Клацніть на ньому.

Через “здоров’я”, наявність значків регулюється безпосередньо в програмі.

Способи розблокування смартфонів

Розблокувати телефон Huawei без пароля може бути декількома способами. А точніше. Два. Перший. Більш економний, а другий рекомендується використовувати виключно у найбільш екстремальних випадках. Це ці шляхи. Вони принципово відрізняються один від одного.

 • Використання облікового запису Google. Якщо код доступу забутий, ви можете спробувати відновити доступ до облікового запису “Google”. Але цей варіант не завжди працює. Тільки якщо смартфон був пов’язаний заздалегідь, і є доступ до Інтернету.
 • Примусові налаштування скидання. Використовуючи цей параметр, користувач втратить всі дані на внутрішній диск пристрою. Це робиться за допомогою відновлення системи.
See also  Як знайти програму SPY на Android. Як видалити шпигунське програмне забезпечення

Якщо, щоб використовувати перший метод, необхідно, щоб деякі умови були завершені, другий працюватиме у сто відсотків випадків. Розблокувати телефон Huawei без пароля може лише з двома варіантами вище. По-різному це не буде працювати. Тепер ми звертаємось до детального аналізу кожного з них.

Методи скидання графічного ключа без втрати даних

Один з найпростіших методів. Кілька входів неправильної клавіші. Для цього потрібно:

 • Кілька разів введіть неправильний графічний ключ;
 • Зачекайте, коли вигляд вікна з формою запиту на обліковий запис Google;
 • Введіть Логін (поштова скринька) та пароль.

Після цього ваш графічний ключ буде скинуто. Однак є одна річ. Не завжди можна перевірити дані облікового запису, оскільки не може бути підключення до Інтернету. У цьому випадку вам потрібно:

Huawei Як відключити профілактику випадкових пресів

 • Знайдіть активну точку доступу Wi-Fi;
 • Запустіть діловий номер, натиснувши “екстрений дзвінок”;
 • Введіть код виклику інженерного меню в наборі (наприклад, ###);
 • Виберіть у сервісних тестах. Вікно WLAN, яке з’являється;
 • Підключіться до точки доступу.

Якщо з якихось причин ви не відповідаєте цьому методу, ви можете використовувати метод Active Window. Для цього ми робимо наступне:

 • Завантажте та встановіть утиліту з фірмою HiSuite;
 • Підключіть смартфон до комп’ютера через USB-кабель;
 • Запустіть утиліту та перейдіть до розділу “Контакти”, а потім “моя електронна пошта”;
 • Потягніть рядок стану після появи сповіщень та переходу до системних налаштувань;
 • Вимкнути захист графічного ключа.

Якщо в Proximity немає ПК, або з якоїсь причини ви не можете виконати інструкцію, ви можете зачекати від розряду акумулятора, і коли з’явиться вікно попередження, використовуйте завісу, щоб зателефонувати на налаштування.

Якщо ваш пристрій маршрутизація, а на ньому встановлено індивідуальне відновлення, ви можете спробувати видалити файл з графічними ключовими даними. У цьому випадку, після перезавантаження, ви можете ввести будь.Який жест, щоб розблокувати пристрій. Для цього необхідно:

 • Завантажте Manager Aroma File та помістіть його в корінь картки пам’яті;
 • Запустити індивідуальне відновлення;
 • Спалахнути в архіві з утилітою;
 • Після запуску Manager Aroma File, перейдіть до каталогу “System Root / Data / System /” та видалити файл жестів.Ключ.

Якщо користувачеве відновлення на своєму пристрої відсутня або працює лише з системи, ви можете спробувати щастя з відновленням запасів. Для цього вам потрібно буде спалити скрипт з видаленням файлу даних графічного ключа:

 • Запустіть відновлення (гучність кнопки живлення);
 • Виберіть точку “Встановити.Zip “,” Встановити оновлення.Zip “(або t.П. Залежно від пристрою);
 • Виберіть наш архів і спалахнути.

На цьому насправді все. Якщо жоден з цих методів не допомогло вам, вам доведеться спробувати екстремальні шляхи. Якщо це не підходить для вас, вам доведеться зв’язатися з офіційним сервісним центром.

І як видалити блокування екрана на телефоні huawei (честь)?

Порядок розблокування екрану на смартфоні Huawei (Honor):

Розглянемо порядок відключення на прикладі, коли поточне розблокування екрана виконується за допомогою графічного ключа або відбитків пальців.

Ми вводимо розділ “Безпека та конфіденційність”.

Далі, у розділі “Захист та конфіденційність” виберіть “Блокування екрана та паролі”.

Виберіть елемент “Пароль”.

У розділі “Пароль” виберіть “Ні”.

Для подальших дій нам буде запропоновано ввести пароль у вигляді графічного ключа. Чорні також відомі вам лише, з’єднуючи щонайменше 4 бали.

Після цього на екрані з’являється вікно, щоб підтвердити “Вимкнути захист пристрою”. Клацніть на кнопку “відключити”.

Тепер екран блокування телефону відключений. І для активації пароля екрана телефону, щоб ввести більше не потрібно.

Порядок включення автоматичного блокування екрана смартфона описано у статті “Як заблокувати екран смартфона Huawei (Honor)?”” “. Щоб перейти до статті, натисніть тут.

8 коментарів до “Як видалити блокування екрана на смартфоні Huawei (честі)?”

Що я повинен робити, якщо я забув графічний пароль на честь 9litte, поки не виділяється “Забутий графічний пароль”, але мені потрібно залишити всі дані по телефону.

видалити, замок, екрану, huawei, вимкнути

Доброго дня. Вибачте за затримку. Напис “забутий графічний ключ” з’явиться у випадку 5 невдалого графічного ключа. Якщо ви використовували 5 спроб, то не робити “скинути до заводських налаштувань” читати наступну статтю HTTPS: // androidp1.Ru / 8-sposobov-razblokirovat-graficheskiy-klyuch Android /.Хай щастить. З повагою.

See also  Як підключити кабель LAN до комп'ютера. WAN IP

Добрий день! Як видалити функцію блокування екрана смартфонів Huawei, якщо кнопка “no” заблокована у вікні паролів, і написано, що вона заборонена адміністратором, політикою шифрування або обліковими записами? Де його натиснути, скажіть, будь ласка!

Доброго дня. Вибачте за затримку. Це може виникнути в декількох випадках. Найчастіше допомагає видалити сертифікати. Ви можете ознайомитись у статті більш детально на наступному сайті: http: // lifehacki.Ru / zapreshheno-administratorom-politikoj-shifrovaniya-ili-xranilishhem-uchetnyx-dannyx / повага.

Скажіть, будь ласка, що робити, якщо по телефону утилізація осіб, але ідентифікація не проходить. Діти лежали в телефоні, буквально змінилися всі налаштування та як видалити розділ?

Доброго дня. Через налаштування телефону: Налаштування. Безпека та конфіденційність. Розблокувати розпізнавання обличчя. Введіть графічний пароль. Видалити дані людини. З повагою.

Добрий день! Як періодично відключити спливаючі вікна (через 10-15 хвилин) сповіщення, які ви можете, з друком розблокування екрану в Huawei P9 Litt 2017 ?

Доброго дня. Напис на розблокування екрана за допомогою відбитків пальців повинен бути лише на екрані блокування. Якщо він з’являється спонтанно в іншому місці, спробуйте перевантажити телефон (вимкніть, а потім увімкніть телефон) та очистіть пам’ять телефону (налаштування. Пам’ять. Очищення пам’яті. Чистий.) З повагою.

Видалення ключового запиту на блокування екрана на честь

Якщо ви не можете скинути графічний ключ для доступу до описаного вище екрана, давайте спробуємо скористатися більш радикальним методом. Він полягає у скиданнях налаштувань пристрою честі.

Що потрібно пам’ятати при скиданнях налаштувань: Пояснення:
Усі файли з пам’яті телефону будуть видалені. А також усі налаштування. Крім того, ігри (та всі досягнення) та програми, встановлені в системі, будуть видалені.
Скинути, коли блокувало потрібно зробити, лише якщо ви знаєте дані, щоб ввести свій обліковий запис Google. В іншому випадку ви не зможете ввести Android. Тим не менш, поточний рахунок можна видалити, а на вході для створення нового.

Процедура скидання налаштувань на смартфоні честі:

 • Мобільний телефон потрібно вимкнути;
 • Далі натисніть разом і утримуйте кнопку живлення та кнопку гучності (збільшення);
 • На екрані з’явиться незвичайне меню з трьох пунктів. У ньому потрібно вибрати “Wipe Data / Factory Reset”. Цей екран не підтримує сенсорне введення. Але ви можете змінити позицію курсора за допомогою клавіш / зменшення ключів. І кнопка живлення є вибором;
 • Після того, як ця точка увімкнулася система розпочне процес повернення налаштувань до значення за замовчуванням. Це не триває довгий, близько 2-3 хвилин.

Після включення, вам потрібно буде увійти до системи Google. У вікні, де система пропонує авторизацію, ви можете вибрати елемент для створення нового облікового запису. У новій системі ви можете створювати або видалити блокування екрана на вашому почесному телефоні. Оскільки нова система не вимагатиме вас введення графічного ключа. Використовуйте функцію доступу від відбитків пальців, якщо він надається у пристрої.

видалити, замок, екрану, huawei, вимкнути