Як встановити пересилання на телефоні Samsung?

Як налаштувати пересилання на Samsung, ми відкриваємо програму “Телефон”, натисніть на troete у верхньому правому куті екрана та серед параметрів контекстного меню, виберіть пункт “Налаштування”. Меню налаштувань викликів відкриється, де ми переходимо до розділу “Додатково” та натисніть на підрозділ “Переадресація викликів”.

  • 21 [Номер телефону] #. Перенаправлення всіх дзвінків. Якщо ви хочете перенаправити всі дзвінки до певної кількості;
  • 62 [Номер телефону] #. Перенаправлення за недоступною. Якщо номер змінюється і хоче перенаправити всі вхідні від старого телефону;

Адреса з використанням програм

Якщо ви не хочете, щоб заглибити налаштування Android, або вам часто потрібно змінити номери, для яких виконується перенаправлення, то ви можете використовувати третій.Партійних додатків. Магазин додатків Play Market має багато додатків для налаштування переадресації викликів.

Наприклад, ви можете скористатися простою програмою переадресації викликів. Ця програма дозволяє налаштувати пересилання, а потім увімкнути або вимкнути його за допомогою віджету на робочому столі.

пересилання, samsung, duos, яких

Є також інші подібні програми. Ви можете знайти їх на ринку Play для пошукового запиту “Дзвінки для дзвінків” або “Переадресація викликів”

Як вимкнути переадресацію на Android?

Виконайте одну з наступних дій:

  • Щоб увімкнути переадресацію, виберіть команду, щоб запустити пересилання, введіть адресу електронної пошти для надсилання та натисніть кнопку Зберегти
  • Щоб вимкнути переадресацію, виберіть зупинити доставку та натисніть кнопку Зберегти.

Як вимкнути переадресацію викликів на iPhone?

Вимкніть перенаправлення викликів за допомогою iPhone, ви можете просто перевести повзунок “пересилання” у неактивне положення. Перенаправлення буде діяти, навіть якщо пристрій “Apple” вимкнено. Оскільки функція перенаправлення викликів реалізується на рівні операторів телекомунікацій.

See also  TV Samsung не підключається до Інтернету. Методи зв'язку

Служба дозволяє передати дзвінки, що надходять на свій мобільний телефон до будь-якого міста, який ви вказали (ви можете на великій відстані та міжнародному номері за допомогою відповідного коду) або номер мобільного телефону.

Який код пересилання?

#. Інформація про переадресацію дзвінків, повідомлень та інших даних.

Як підключити умовне переадресація викликів? Безумовне перенаправлення для будь-якого російського телевізійного контенту (Beeline, MTS, MEGAFON, VELK, YOTA) можна підключити через надсилання мобільного телефону 21 метра. Відразу після підключення цієї служби абсолютно всі дзвінки будуть передані вказаному номері.

Як перенаправити дзвінки на мої дуети Samsung?

“Умовна переадресація дзвінків активна”, показує під час відправки під час роботи, відправлення за відсутності відповіді або відвантаження, якщо обрано введення. На повідомлення зникає, вам потрібно відключити три параметри переадресації в їх налаштуваннях.

Як зробити переадресацію дзвінків?

Запустіть “телефон” на Samsung A50 і натисніть кнопку меню. Це триточковий значок у верхньому куті екрана (праворуч). Виберіть у спадному меню “Налаштування” та перейдіть на нову вкладку до категорії “Додаткові послуги”. Після переходу шукайте функцію “дзвінок вперед”, а потім натисніть “голосовий дзвінок”.

Що таке перенаправлення на телефоні?

Переселення дзвінка цієї послуги, яка доступна для будь.Якого мобільного оператора. Завдяки цій службі, дзвінок, який не був прийнятий на основний номер, буде надісланий на інший номер цього абонента. Це дозволяє не турбуватися про неприйнятні дзвінки і завжди бути на зв’язку.

Вона може допомогти в будь.Яких ситуаціях, наприклад, під час робочих дзвінків або коли необхідно, щоб лише близькі люди могли зателефонувати вам.

Отже, більш правильно, перенаправлення. Це перенаправлення дзвінка з одного телефону на інший, який виконується автоматично.

Ви можете підключити послугу через оператора, а саме, ви можете дізнатися необхідну команду USSD або зателефонувати технічну підтримку, там ви обов’язково допоможете вам підключити послугу. Важливо також вказати число, на яке будуть передавати дзвінки.

Крім того, у будь.Якому випадку, якщо перший телефон вимкнено або SIM SIM карта не спрацює, то цей дзвінок автоматично буде переданий на другий номер. Ви можете встановити переадресацію як на мобільний телефон, так і на місто. Оператор мобільного зв’язку самостійно призначає свою ціну за службу, і це також може залежати від тарифу, оскільки пересилання включено до деяких тарифів, а потім буде вільним.

See also  Як витягнути SIM -карту з Samsung Galaxy. Скріпка

Переадресація викликів

пересилання, samsung, duos, яких

Переадресація викликів. Це процес, за допомогою якого смартфон переадресовує вхідний дзвінок на своєму пристрої на Samsung A5 або від нього до будь-якого іншого пристрою.

Це дуже корисно, якщо ви йдете, наприклад, у відпустці з родиною, і не хочете брати всі телефони з вами.

У цьому випадку, на кожному з них необхідно точно налаштувати переадресацію на телефоні, який буде з вами.

Якщо ваш відпочинок виходить за межі країни, варто розглянути послуги роумінгу.

Тому, перш ніж подумати про те, чи хочете ви взяти принаймні один телефон з вами або хочете повністю присвятити себе відпочинку, читати тарифи на міжнародні дзвінки.

Або переадресація буде зручно, якщо ви хочете перенаправити всі свої дзвінки до офісу, поки ви перебуваєте у від’їзді.

Таким чином, ви можете зателефонувати до тих людей, з якими потрібно зв’язатися, і вони називають секретарем, або до автовідповідача.

Параметри пересилання на смартфоні Samsung встановлюються за допомогою самої операційної системи Android, використовуючи параметри, які ваш постачальник клітин забезпечує або за допомогою сторонньої програми.

Як перенаправити дзвінки з Android за допомогою налаштувань на Samsung?

Найпростіший варіант для переадресації. Це зробити наступне:

Як відключити переадресацію викликів на телефоні Android

На головному екрані потрібно натиснути кнопку меню.

Виберіть “Переадресація викликів”. А потім “голосові дзвінки”.

пересилання, samsung, duos, яких

Якщо цей параметр недоступний, ви повинні використовувати параметри перенаправлення вашого оператора.

Якщо було відкрито необхідне меню, ви можете вибрати один з чотирьох варіантів для перенаправлення:

Завжди перенаправити: всі вхідні дзвінки надсилаються до вказаного вами номера; Ваш телефон навіть не реагує на них.

Цей параметр переосмислюються, що всі інші параметри пересилання відключені.

Перенаправлення, якщо лінія риболовлі зайнята: перенаправлення, коли ви вже говорите з кимось, і вибирайте, щоб не відповісти на паралельний вхідний дзвінок.

See also  Встановіть цифровий телевізор Samsung без консолі. Можливі помилки та їх корекція

Зазвичай цей параметр використовується для надсилання дзвінка до голосової пошти, хоча ви можете перенаправити його до будь-якого номера.

Перенаправлення Якщо смартфон не відповідає: дзвінки пересилаються, якщо ви вирішите не реагувати на телефонні дзвінки. Як правило, дзвінок буде перенаправлено до голосової пошти.

Перенаправлення Якщо абонент недоступний: дзвінки пересилаються, якщо смартфон вимкнено або вийшов з зони мережі.

�� Як вимкнути переадресацію викликів на телефоні Android ��

Також цей параметр буде використовуватися, якщо телефон переведений у “Режим літака”. Як і в двох попередніх випадках цей параметр, як правило, перенаправляються дзвінки до голосової пошти.

Введіть номер, до якого дзвінки будуть перенаправлені.

Або ви можете відредагувати номер, який вже має.

Наприклад, ви можете ввести свій домашній телефон, і ваші дзвінки будуть перенаправлені до домашньої автовідповідачі, коли ви знаходитесь поза зоною доступу.

Натисніть клавішу “Оновлення”, щоб підтвердити введений номер.

На екрані з’явиться значок перенаправлення. Статус. Це означатиме, що всі налаштування введені правильно, і функція працює.

Щоб вимкнути переадресацію, натисніть кнопку “OFF”, у вікні, де ви раніше ввели номер, до якого дзвінки будуть перенаправлені (див. Крок 7 у попередньому списку)

Також багато операторів надають свої гарячі клавіші швидко налаштувати цю функцію.

Для того, щоб отримати список команд (їх часто називають командами DTMF), зателефонуйте до контактного центру вашого оператора.