Таблетка Digma 7.33 Як відкрити задню панель. Правильне відкриття кришки таблетки

Часто є причини, чому вам потрібно зробити техніку. Найчастіше ця процедура здійснюється для внутрішнього очищення. Після цього ваша техніка починає працювати більш ніж і швидше, а також зникає проблеми, які раніше відображалися.

Процедура розбирання таблетки може бути здійснена вдома, якщо ви берете всю відповідальність за наслідки. Деякі сервісні центри не будуть відновлювати вашу таблетку навіть за гарантією після того, як ви розібрали. Варто розглядати, і коли сумніваються у ваших здібностях, краще зв’язатися з сервісним центром для ремонту таблеток Samsung.

Найчастіше, коли вам потрібно розібрати планшет, ми стикаємося з найбільш смішними проблемами. Перший, як правило. Це видалення кришки таблетки. Так, ви не чули, видаліть кришку. Це також не завжди просто. Труднощі з відкриттям кришки виявляються на таблетках Apple. Кришка планшета Samsung Galaxy Tab 3 також щільно і кріпиться до тіла, і багато хто цікавиться, як її видалити, не пошкоджуючи.

Розбирання таблетки Digma 8021n

Перш за все, ми маємо справу з планшетом, знімаючи задню кришку. Це допомогло самій батареї, кришка була наполовину відкритою.

Під час відкриття кришки обов’язково відключіть роз’єм антени

Digma Optima 10.5 3G Заміна сенсорного екрану

Планшет заснований на материнській платі RC-LF708E (точна модель LF708E.N0.V10.Шістнадцять.Cf-V06.3166.Plane_8021n_4g)

Ми зникаємо чорно.Червоні дроти, що працюють з акумулятора.

Саке пластикову карту під акумуляцією і крапелька трохи знежирення (спирт) для кращого видалення двосторонньої стрічки.

Digma 8021N оснащений акумулятором (модель PL30100100) потужністю 3200 мАг та напругою 3,7 В, розмірами яких 3 мм (товщина), 100 мм (ширина), 100 мм (довжина).

Ми вибираємо за розміром, а також напругою та потужністю (тим більше, тим краще) нова батарея,

Digma Optima 10.5 3G Заміна сенсорного екрану

Перед залученням акумулятора обов’язково перевірте, за який час роботи достатньо.

Intel всередині: розбирайте таблетки для смартфонів і Digma на платформі Intel і дивуватися, що проходження китайської інженерної думки

Коли я написав у травні 2010 року про раннє прихід від Atom Intel у смартфонах та таблетках, більшість, як фахівці викликали цю лайму. Архітектура X86 у таких компактних пристроях? З її енергоспоживанням? Да не може бути!

Я не просто дивувався, але писав, дивлячись на не призначений для широких мас презентації Intel. Короткі, загальні слайди п’ять. Але це дотримувалося, що до кінця 2010 року (читання. До CES 2011) кілька смартфонів на процесорі Intel Atom повинні йти на ринок.

Як ми знаємо, це не відбулося. Основні причини є два. Перше. Наслідки першої хвилі економічної кризи, погано постраждали від партнерів, що впливають на бюджети, спрямовані на втілення сміливих планів. У абсолютних фігурах витрати РД, здається, зменшуються, але вони були спрямовані головним чином на спрощення технічної обробки та скорочення. Той факт, що поточна техніка виглядає значно більшою релігією, ніж попередники попередників. Лише наслідки цих “покращень”.

Але друга причина затримки набагато серйозніші. Холодний, економічний і досить потужний атом Intel за свій час був зроблений вчасно. Однак смартфон не отримав від одного процесора. Необхідний “кузовний комплект”. Численні датчики, такі як гіроскоп та приймач GPS. Досвід Intel у своєму створенні в Intel був просто не, якщо не згадуючи період до продажу підрозділу ARM Division Marvell Technology Group, закінчившись у червні 2006 року. Навіть якщо деякі працівники залишилися, через чотири роки вони мали трохи сенсу. Отже, на продаж смартфони на атом, отримані лише влітку 2011 року, і принаймні деяке масове явище було лише в 2012 році.

Історія з таблетками все ще трохи складніше, тому що якщо хтось не пам’ятає, навіть нещодавно андроїд у великому форм-факторі не використовував спеціальний попит, а атом не мав часу, щоб дістатися до першого iPad (це детально написано У офіційній біографії Стів Джобс. Правда, планшетний ПК на платформі Microsoft, але до того, як Windows 8 з’явився зі своїм звичайним сенсорним Inteeis, проза з них була досить трохи. Так, і було мало людей, які хотіли придбати таблетку з гвинтом.

Наприкінці 2013 року картина виглядає обмеженим оптимістичним. Смартфони та планшети на процесорах Intel йдуть під досить серйозні бренди, такі як ASUS, Motorola та Samsung, і зовні вони не відрізняються від співробітника на архітектурі руки. Робота від акумулятора приблизно однакова, але навіть одружена менше. Датчики всі у своїх місцях, є свіжа версія Android. Але вистава відверто не вистачає. За минулий рік пів яблука, Qualcomm та Samsung зробив дуже серйозний ривок вперед, а в Intel, здається, це зосереджено в основному на іншому вигляді оптимізації. У результаті конкуруйте з кращими зразками SOC з архітектурою ARM неможливо. У деяких орієнтирах Intel Atom, здається, що він переслідує колеги в майстерні, але варто запустити серйозну гру, як асфальт 8, як все потрапляє на місце. Сильна середня, і не чудес (в Intel, однак, кажуть, що проблема також за відсутності оптимізації коду під архітектурою X86 у більшості додатків. Проведено роботу над цим, і зараз 27% оптимізації додатків TOP-100 вже отримали. Однак охоплення більшості випадково оцінюється).

See also  Як знайти програму SPY на Android. Як видалити шпигунське програмне забезпечення

Атом може боротися з численним китайським сосом, виробленим медіатеком, Rockchip та інших подібних до них. Але тоді ще один nuance з’являється. Якщо флагманська продукція на Qualcomm у компаніях часто закінчуються самостійно, то дешевше моделі, як правило, замовляються так, як “дизайнерський дім” у Китаї (хоча це повністю спостерігається зі старою Qualcomm). Через це іноді трапляються смішні повторення, але вони не важливі для покупців бюджетного апарату. Є багато таких компаній у середньому королівстві. Наприклад, конструкції смартфонів та таблеток на платформі Mediatek розвиваються понад сто команд. Конкуренція між ними є жорстокою. Це для неї, що ми зобов’язані вражаючу прогрес, що пристрої на SOC Mediathk продемонстрували у 2013 році. Кожен дизайн-будинок працює у тісній співпраці з фабриками, кількість яких розраховується в десятках. Тут у такій колективній роботі, багато в чому я нагадую радянську модель, і успіх китайської високотехнологічної.

Існують також пристрої створення дизайну будинку на платформі Intel. Але все Китай. Це лише 3 (три) шматки. Не існує жодної конкуренції між ними, оскільки а) попит, який можна знати про пропозицію та б) для цих компаній, що входили до найбільш сприятливого та сприяння режиму. Кількість китайських заводів, що виробляють готові мобільні продукти на Intel, не надійно відома мені. Однак вони також трохи.

Компанії замовляють смартфони та планшети на архітектурі Intel, ви повинні продати їх. Ціновий конкурс, накладений китайським ODM / OEM, також дуже жорстокий. Продукт не може бути просто хорошим, він повинен коштувати дешевше аналогів. Інакше він просто не потрапляє до лічильників. Платформа Intel дорога. Це розумно, але дещо дорожче медіатек пропонує та інші, як вони. Отже, якщо компанія хоче не тільки створювати товарні резерви, але й приполять їх, він повинен заощадити на щось інше.

See also  Як відключити просування на iPad Pro. Як блокувати рекламу на YouTube

Все вищезазначене. Це свого роду прелюдія до відкриття трьох нових мобільних пристроїв Digma, що працюють на платформі Intel. Тепер ми будемо дивитися всередину з одним смартфоном і двома таблетками, ми побачимо деякі речі, які відображають ситуацію, описану вище, і я оцінюю те, що ви можете зробити.

Отже, давайте почнемо з смартфона Digma Linx 4.5. Пристрій працює на Intel Atom Z2460 (одне ядро, частоту до 1.6 ГГц) та операційна система Android 4.1 (інформація про оновлення до 4.2 і вище ще). Смартфон обладнаний 4,5-дюйм-довідником з РК-матрицею з роздільною здатністю 854×480 точок, набором флеш-пам’яттю 4 ГБ та 1 ГБ оперативної пам’яті. Основна камера роздільної здатності 5 мегапікселів, обличчя. 0.3 мегапікселі. Є слот для картки MicroSD. Також присутній 3G, Wi-Fi 802.11 b / g / n і bluetooth 3.0. Продаж пристрою планується на 6000. Я буду писати про показ користувачів окремо. У цьому матеріалі ми говоримо точно про заповнення.

Відкрийте кришку

Відкрийте задню панель будь-якої таблетки, не дуже простий, тому давайте спробуємо з’ясувати основні етапи роботи. Якщо ви є власником рідкої моделі, краще читати відповідні рекомендації щодо форумів профілю або звернутися до спеціаліста.

Як розібрати планшет Digma Plane 7.8 3G PS7008EG

У цьому відео ми покажемо, як розбирати планшет Digma Plane 7.8 3G. Ви дізнаєтеся, що потрібно звернути увагу на сканування.

Хід роботи

  • Перш за все, досить перевіряє планшет. Перед видаленням задньої кришки багато моделей потрібно відкрутити гвинти або відняти затискачі. Затискачі, швидше за все, ви помітите, але гвинти можуть бути прихованими під гумовими вилками. Якщо ви бачите таке, то ретельно вибирайте та перевірте, чи не під ними гвинти.
  • Виявлено гвинти. Виберіть у своєму наборі викрутків, придатних і відкрутіть їх. Якщо є фіксатори, складіть їх.
  • Тепер він починає дуже добре працювати. Повільно ставку медіатор або пластикова карта. Це повинно бути надзвичайно обережним, щоб не пошкодити тендітні компоненти обладнання. У більшості випадків робота над видаленням задньої панелі на цьому і закінчується. Але є моделі, які важко відкрити.

Навіщо відкривати кришку планшета?

Часта причина розбирання стає заміною акумулятора. Іноді пристрій повинен бути очищений, для якого також необхідно відкрити кришку. В інших випадках (коли є підозра, що пристрій зламано), рекомендується звернутися до фахівців з відповідними інструментами та досвідом.

На задній панелі досить щільно прилягає до фронту, і тому робота буде потрібна. Власники рідкісних моделей доведеться ознайомитись із інструкціями, перш ніж входити. Також можна попросити профільні форуми або на спеціалізованих сайтах.

Щоб відкрити кришку планшета, знадобиться інструменти та обладнання:

  • Набір спеціальних викруток. Включений повинен бути шестикутник та тригер, хрест, пряма викрутка.
  • Термофен.
  • Пластикова карта, спеціальний пластиковий інструмент. Все, що допоможе максимально. Іноді для цієї мети також використовується посередник гітари.

Порядок майбутньої роботи

Процес видалення кришки з планшета складається з декількох етапів:

Огляд планшета. У деяких моделях є кріплення, які слід відкрутити. Також є такі моделі, які також забезпечують затискачі, вони визначатимуть їх.

  • Нерозрізані кріплення. Гвинти, гвинти повинні бути закручені за допомогою відповідних викруток.
  • Відкриття кришки. Необхідно ретельно створювати медіатори або інший тонкий інструмент, карта покриття. Всередині є тендітні компоненти, які не можуть бути пошкоджені. Переважна більшість обладнання відкривається так само, але є пристрої, які досить важко сприяти.
See also  Встановіть WhatsApp Messenger на iPad. WhatsAppp Messenger веб-версія

Як відкрити планшет

Перш за все, при розбиранні таблетки, задню кришку видаляється. Після цього основні частини з’являться перед вами: дошка, батарея тощо.D. Тепер ми скажемо вам, як правильно демонтаж спини.

Відключення обкладинки

Багато таблеток з боку SIM-карт і роз’єми флеш-приводу. Вони закриті спеціальними кришками, вони повинні бути відключені першими. Це зроблено так, щоб нам було легше видалити кришку.

Далі, відкрутіть всі гвинти, розташовані вздовж країв, які прикріплюють кришку. Обов’язково перевірте слоти флеш-диска та SIM-картки. Часто додаткові кріпильні гвинти розташовані в цих місцях.

Важливий! Шурупи для кріплення кришки, яку ми рекомендуємо покласти в пластикову кришку з пляшки. Коли ви відкручуєте планшетну дошку, то ці гвинти повинні бути поставлені в іншу кришку.

Це робиться, щоб не заплутати їх. Оскільки, якщо ви крутите інші гвинти, ви можете пошкодити нитку.

Видалення кришки

Далі з пластиковою лезом або картою, вам потрібно натиснути задні стіни. Для цього помістіть екран планшета до себе. Потім ретельно вставте лопату в розрив між корпусом і кришкою. Вам потрібно ввести лезо, перш ніж ви не почуєте характерний клік.

Потім лопата повинна бути повільно вздовж тіла, щоб всі засувки будуть звільнені. При видаленні кришки переконайтеся, що не тримаються дроти або петлі. Якщо є тренінги, то вам потрібно покласти лопату, щоб зробити замку. Після цього ви можете видалити петлю і відкласти кришку.

Алгоритм депонування

У самому загальному випадку ми просто знайдемо місце, де ми можемо вставити пластикову картку. Зазвичай це місце розташоване поблизу кнопок гучності. Нам потрібна ретельно, витягніть край, від’єднайте передні та задні частини таблетки, захоплюючі кріплення. Іноді замість картки ви можете використовувати посередник.

видалити, кришку, планшет, digma, тонкий

За допомогою цього методу відкриття корпусу нічого не буде пошкоджено, сміливо переміщати картку вздовж корпусу, а засувка відкриється

Але ви повинні бути дуже уважними. У багатьох моделях, особливо китайському виробництві, виробники оболонки приховують закріплені кріплення. Перед початком роботи, переконайтеся, що немає. Потрібно зробити помірну потужність. Якщо засувка не дає жодного роду, будь-яким чином перевірте, як у цьому місці є будь-які світильники. Іноді вони можуть бути маскуються під наклейками або місцями, що імітують частину тачпаду.

Немає різниці, від якої ваш планшет. Це ASUS, Samsung, Lenovo або престижний. У всіх випадках алгоритм дій будуть однаковими.

Після того, як вам вдалося ходити по всьому периметру, не поспішайте відокремити кришку. Спочатку переконайтеся, що це не йде до неї, якщо вони. Від’єднати їх, якщо це необхідно.

Таблетка відкрита, і ми можемо перейти до творів, які нам потрібні. Замінюючи акумулятор або будь-які інші частини, очищення пристрою від пилу.

Підготовка

Підготовка до розбирання таблетки Samsung Galaxy Tab 3 (а саме ця модель буде надана як приклад нижче), включає в себе читання цієї статті до кінця.

Важливо знати, що ви розумієте, що ви робите, і для чого, як і всі інструкції, ви надзвичайно ясні. В іншому випадку ви можете розібрати пристрій наполовину і заплутати, що робити далі.

Далі підготуйте необхідні інструменти (про це в наступному заголовку) і виберіть зручне місце для роботи. Вільний стіл ідеально підходить для якого потрібно покласти пару чашок для збору таких дрібних частин, як гвинти.