Як видалити кнопки в нижній частині екрана Samsung?

Запустіть налаштування телефону та в розділі “Дисплей”, натисніть на пункт “Навігаційна панель”. На відміну від смартфонів Xiaomi, параметри Samsung не просто дозволяють просто приховати панель і, якщо це необхідно, підніміть його для навігації.

 • Відкрийте розділ “Система”.
 • Натисніть лінію “Системна навігація”.
 • У підрозділі “Три кнопки навігації” клацніть “Налаштування”.
 • І тут ви вибираєте бажану комбінацію кнопок.
 • І що, якщо ви не знайшли такий елемент у меню?

Що таке віртуальні кнопки на смартфоні

Програмні кнопки, які є інтерактивними елементами, розташовані на екрані пристрою або під ним на додатковій сенсорній панелі та контролюються, натиснувши пальцем. Впровадження розробників у користувачеві Intey з віртуальних клавіш дозволяє вам надсилати певні команди в систему одним дотиком. Отже, сенсорні кнопки функціонально здатні повністю замінити механічні.

Управління пристроєм здійснюється за допомогою механічних та програмних елементів. Що стосується першого, на тілі мобільних пристроїв. Це кнопка живлення, що розмахує ключ гучності, ви можете легко задовольнити ключ “Домашня”, що реалізується таким чином. Зазвичай є три клавіші програмного забезпечення:

 • “Головна”. Дозволяє повернутися до головного меню або на головному екрані, тоді як раніше відкрита програма залишається в пам’яті пристрою і продовжує працювати на задньому плані, а також виконує ряд інших варіантів (докладніше про це ).
 • “Назад”. Ключ повертається на попередню сторінку через послідовні преси дозволяє повернутися до декількох попередніх екранів та закрити програму, і програмне забезпечення в цьому випадку вивантажено з оперативної пам’яті.
 • “Останні програми”. Зручно використовувати ключ, якщо необхідно, швидко перейти на програми, що використовуються останнім часом.

У деяких моделях не три, але дві кнопки програмного забезпечення реалізуються, в інших третій ключ служить для виклику контекстного меню або для цієї мети використовується четверта кнопка.

Найчастіше смартфони оснащені трьома сенсорними кнопками, які розташовані безпосередньо на екрані або на сенсорній панелі. Параметр із змінними клавішами, зручно не тільки керівництвом, але й можливістю налаштування (зміни в їх розташуванні, видалення, додавання нових). Сенсорну панель під екраном, також характеристика багатьох моделей пристроїв, не краде просвіт дисплея, і відсутня можливість налаштувань цієї схеми у більшості пристроїв.

See also  Як встановити пісню на виклик Samsung. Як знайти та завантажити музику з Samsung Advertising?

Симбіоз програмних клавіш та центральної апаратної кнопки також виникає, у нових моделях також додається в нових моделях (такий розчин реалізується виробником Samsung). Це дозволяє розблокувати пристрій, не вдаючись до кнопки живлення. На більш рідкісних випадках смартфонів можуть виникнути інші варіанти виконання.

Неоднозначно сказати, яке рішення буде найкращим, віртуальним або фізичним кнопом, це неможливо, оскільки це скоріше питання зручності, і тут все індивідуально.

видалити, кнопка, екрана, samsung, приховати, навігації

І як змінити порядок навігаційних кнопок на екрані смартфона Samsung?

Налаштування телефону дозволяють змінювати порядок навігаційних кнопок у нижній лінії дисплея, який називається навігаційною панеллю. У той же час, на останніх моделях смартфонів, можна було вилучити всі три кнопки навігації взагалі з дисплея смартфона та замінити їх спеціальними жестами на сенсорному екрані. За словами розробників, використання таких жестів дозволяє вам звільнити додатковий простір у нижній частині екрана смартфона.

Далі ми описуємо порядок перегрупування кнопок навігації на екрані телефону на прикладі редакційного смартфона Samsung Galaxy A50 з операційною системою Android 10 під фірмою One UI 2.0.

Як повернути кнопки в нижній частині екрана на Android

Часто проблема з зникними кнопками вирішується дуже просто. Достатньо, щоб перейти до розділу параметрів телефону, в якому він був вимкнений або перепризначення, і активуйте керування пристроєм за допомогою навігаційних клавіш. Тобто, необхідно дотримуватися тих самих інструкцій, наведених вище, тільки виконується дезактивація перекидання.

Іноді ситуація, коли кнопка “Домашня” зник з Android, це відбувається відразу після оновлення прошивки або будь-яких невдач. Щоб вирішити проблему, ПК знадобиться, спеціальні драйвери USB, а також програми Android SDK та ADB, які вже доступні в першому.

 • Підключіть пристрій до ПК через звичайний USB.Кабель.
 • Запустіть командний рядок Windows будь.Яким зручним способом.
 • Введіть команду запуску оболонки ADB AM у вікно.N com.Google.Андроїд.Майстер УСТАНОВКИ /.Setupwizardtestactivity ».
 • Зачекайте повідомлень на екрані пристрою, які попросять вибрати мову та приєднатися до Google зараз.
 • Далі буде завершено на робочому столі, де кнопки все ще не будуть.
 • Залишається перезапустити гаджет, і вся навігація повернеться.

видалити, кнопка, екрана, samsung, приховати, навігації

Gmd Auto приховати м’які клавіші

Корисність, подібна до Fulscrn вільних функцій. Дозволяє приховати панелі навігації та статусу. У завісі сповіщення є панель, на якій за 1 клацання ви можете вибрати різні комбінації панелей хованка / дисплея. Вимагає кореневих прав, це не дуже послідовно працює на Android 6.

 • Відображає невеликі тригери на повному екрані на місці панелей;
 • Він має великий “арсенал” налаштувань: ви можете змінити розмір панелі управління в завісі сповіщення, налаштувати розташування та розмір тригера, додати додаток до автоматичного навантаження та іншого;
 • Дуже схожий на Immersive Mode GMD з точки зору функцій, але він працює лише більш стабільним;
 • У платній версії ви можете відключити дисплей тригера та панель у завісі сповіщення.
 • Гнучкі налаштування, особливо в повній версії;
 • Функціональна панель у завісі сповіщення, яка дозволяє вибрати один із 4 режимів відображення (Fulscrn Free має лише перемикач VCL/OTV);
 • Мінімальні обмеження у безкоштовній версії порівняно з оплачуваними.
 • Погана робота з Android 6 Marshmallow;
 • Для роботи необхідна наявність коренепла;
 • Обов’язкове відображення тригера у безкоштовній версії;
 • Немає оновлень від виробника після 2015 року.
See also  TV Samsung не підключається до Інтернету. Методи зв'язку

Після встановлення програми та запуску, потрібно включити повноекранний режим, то параметр відображення буде налаштований за допомогою завіси для сповіщень.

І як приховати навігаційну панель з екрана на смартфоні Huawei (честь)?

Для цього потрібно виконати наступне в налаштуваннях смартфонів:

На першій сторінці параметрів смартфона внизу екрана знайдіть елемент “Система” та натисніть на ній.

На наступній сторінці виберіть “Системна навігація”.

На наступній сторінці виберіть “Налаштування навігаційної панелі”.

На наступній сторінці виберіть “Панель навігації” та натисніть на перемикач.

Ви включили режим, який дозволяє видалити навігаційну панель з екрана.

Тепер четверта кнопка з’явилася на панелі навігації ліворуч, натиснувши на панелі навігації, залишає екран, звільняючи місце.

Для того, щоб повернути панель навігації до попереднього місця, вам потрібно провести пальцем знизу внизу екрана.

36 коментарів “Як видалити з навігаційної кнопки на смартфоні Huawei (честі)?”

Як зробити, як це було? Вони раніше зникли, і тепер ця кнопка не зручна

Доброго дня. Щоб повернути кнопок навігації (три кнопки в нижній частині екрана: трикутник, коло та квадрат) на екрані смартфона, потрібно це зробити: ми вводимо налаштування смартфона-розділу “Система”.Розділ “Системна навігація”.Точка “Панель навігації”. Тепер у цьому розділі потрібно вимкнути перемикач “Навігаційна панель” та вибрати верхній рядок “Виберіть комбінацію навігаційних кнопок”.

Якщо вам потрібно видалити “навігаційну кнопку” у вигляді білої кружки на екрані смартфона, вам потрібно це зробити: ми вводимо налаштування смартфона-розділу “Система”.Розділ “Системна навігація”.Пункт “Кнопка навігації“. Вимкніть перемикач “навігаційна кнопка“. З повагою.

Доброго дня. Вибачте за затримку. Вимкніть навігаційну панель (кнопки навігації) зі стандартними методами. Можливо, тому. Зазвичай, коли пишуть програми, розробники забезпечують повноекранний режим, який видаляється з екрана під час гри. Тому, будь ласка, подивіться на налаштування гри. Є така можливість. З повагою.

Доброго дня. У мене є телефон Huawei vns l 21 (p9 lite), немає жодної системи “Система”. Скажіть, будь ласка, можливо, є інший спосіб видалити кнопку навігації, якщо ні, чи це можливість оновлення пристрою? У мене є Android 7.0

Як видалити кнопки з екрана Samsung?

І які функції можна увімкнути за допомогою кнопок “Швидкі налаштування” на “Панелі сповіщень” смартфона Samsung?

Давайте подивимось на запропоновані функції кнопок, піктограм, піктограм швидких налаштувань.

Функції кнопок “Швидкі налаштування” на смартфоні Samsung “Панель сповіщень”.

На ваш розсуд ви можете змінити порядок кнопок на панелі на найпопулярніші піктограми функцій вгорі екрана для швидкого доступу.

See also  Як встановити час на кондиціонер LG. Іконки та кнопки на внутрішній блок спліт-системи

Сховати навігаційну панель на смартфонах Samsung Galaxy

 • Відкрийте програму налаштувань на мобільному пристрої Samsung Galaxy, натиснувши піктограму на робочому екрані або значку в панелі “Сповіщення”.
 • Перейдіть до типу навігації навігації навігації.
 • Виберіть рядок жестів у повноекранному режимі. Навігаційна панель буде сховатися, а замість кнопок з’являться на жестах. Щоб активувати жест, натисніть на екран смартфона на потрібний елемент і підтягніть.
 • Щоб вимкнути відображення порад щодо жестів, натисніть на відповідний рядок (поради щодо жестів) у налаштуваннях навігаційної панелі.
 • У параметрах Samsung Smartphone відкрийте панель навігації дисплея.
 • У рядку типу навігації, параметри панелі та відображення доступні.
 • Виберіть порядок кнопок, щоб змінити розташування кнопок на панелі навігації.
 • Коли ви активуєте жести в повноекранному режимі, встановивши відображення порад на жестах. Посуньте повзунок, щоб активувати / деактивувати опцію.

Якщо у вас виникнуть запитання щодо налаштування навігаційної панелі на смартфонах Samsung Galaxy, надішліть нам електронний лист у коментарях.

Інструкції щодо встановлення “Кнопки екрана програми” на смартфоні Samsung.

Перебуваючи на головному екрані, потрібно доторкнутися до екрана з двома пальцями, щоб зменшити їх разом. Або торкніться порожнього простору на екрані одним пальцем, і тримайте його 2-3 секунди. Після цього ви отримаєте доступ до налаштувань зміни головного екрану.

Екран. Перейти до налаштувань головного екрана, торкніться з двома пальцями екрана та отримати їх один до одного.

У налаштуваннях змін екрана режиму натисніть кнопку “Налаштування екрана”.

Екран. Клацніть кнопку “Налаштування екрана”.

У розділі “Налаштування екрана” увімкніть “кнопку екрана програми”.

Екран. Клацніть на “кнопці екрана програми”.

Таким чином, ми додали кнопку на основний екран, який дозволяє програму на екран програми.

Щоб повернутися на основний екран телефону, натисніть кнопку навігації “Основний екран”.

Екран. Перегляд розділу “Налаштування екрана”. Натисніть кнопку навігації “Основний екран”.

Отже, ми бачимо, що в рядку вибраних програм (або його також називають “панель швидкого доступу”) п’ята кнопка у вигляді кнопок з 9 крапками з’явилася. Це “кнопка екрана програми”.

На будь.Якій сторінці головного екрану ви не є рядком улюблених програм із кнопкою, щоб перейти на екран програми, завжди буде доступна. На панелі “Швидкий доступ” натисніть на цю кнопку.

Екран. Перегляд головного екрана з кнопками кнопки з 9 крапками, щоб перейти на екран програми.

Таким чином ми перейшли на екран програми.

Екран. Перегляд екрану програми.