Як видалити коло (кнопка навігації) на екрані Huawei та честі

Як видалити коло на екрані Huawei та Honor, відомий усім користувачам. Налаштування цього програмного забезпечення здійснюються в розділі параметрів системи, але не від імені розробника. На практиці це виглядає як звичайне напівпрозовне коло, яке вільно перетягується на робочому столі. Розробники представили такий інструмент до сучасних гаджетів Huawei, Honor, Meizu, Xiaomi, Samsung, Nokia та інших. Кнопка за замовчуванням встановлено, тому неможливо завантажити або видалити його. Про особливості роботи та відключення розмови у цьому посібнику.

Як видалити кнопки від честі або Huaway Screen?

Це кнопки фізично відсутні на телефоні, але доступні на екрані. Тобто ви можете керувати ними з сенсорною панеллю. Крім того, при запуску додатків вони приховані, надаючи користувачеві більше вільного місця.

Недоліком є ​​їх випадковий вигляд в результаті проведіть пальцем у будь-якій частині екрана. Це відволікає користувача і гальмує роботу чи геймплей.

На честь 9, крім стандартної віртуальної панелі трьох будинкових значків, “Назад” та “Запуск додатків”, є ще один, називається кнопкою навігації. Він може замінити сенсорну панель, оскільки вона поєднує всі свої функції. Перевага полягає в тому, що його можна перемістити до будь-якого зручного місця розташування на екрані.

На пристроях з Android 9 і вище, система управління доповнюється двома методами контролю. Фізичні та сенсорні навігаційні кнопки. Отже, наприклад, на смартфонах честь 10 і Huawei P20 перемикаються між додатками, поверніть їх і повертайтеся до робочого столу, можна відбиток пальців.

видалити, кнопка, huawei, ключ, головна, екрану

Яке коло на екрані Android честь і Huawei

Якщо у вас є коло (кругла кнопка) на екрані Честі / Huawei, не поспішайте до паніки та шукати програми вірусів. Його головна мета полягає в тому, щоб полегшити роботу для користувачів. Спеціальна функція дозволяє перенести зону управління знизу на екран. Як показали опитування та попередні дослідження, попит у цьому дійсно є, а віртуальна панель використовує чверть власників смартфонів.

видалити, кнопка, huawei, ключ, головна, екрану

Оновити сторінку з відгуками Автор: Вадим 05-05-2021 11 годин. 02 хв.Повідомлення: кнопка дійсно відключена, утримуючи екран Опубліковано: Карім 28-05-2020 12 годин. 23 хв.Повідомлення: Дякую, допомогли повернути три кнопки навігації на нижній частині екрана. Опубліковано: Антон 15-09-2019 11 годин. 00 min.Повідомлення: Добрий день. Я маю честь 8 Lite. При роботі з мобільним ключем навігації. Є вібрація. Як позбутися від нього? Будь ласка допоможіть. Послуги Talkback та Switchcess У мене немає налаштувань у програмах. Не де-небудь. Опубліковано: Наталя 09-07-2019 21 годин. 09 хв.Повідомлення: Привіт! У мене є така проблема, чому завіса не опускається на Nonor10, а навігаційні кнопки зникають пізніше через деякий час, коли вони з’являються, яка причина? Опублікував: Артур 07-07-2019 11 години. 26 хв.Повідомлення: Привіт. Я знайшов рішення, описаної нижче проблеми. Звук сповіщення та затримка вібро під час натискання навігаційної клавіші. У мене також була така проблема. Він пов’язаний з службою оператора Sim-Card “Живий баланс”. Саме в умовах цього повідомлення потрібно вимкнути звуки та вібраційні стрижні. Автор: Марат 10-04-2019 20 години. 18 хв.Повідомлення: На честі 9 вібрація кнопки навігації вимкнено, тому налаштування. Звук. Інші налаштування звуку. Вібрація навігаційної кнопки. На моєму телефоні немає проблем із звуком та вібрацією. Автор: Андрі 10-04-2019 17 години. 04 хв.Повідомлення: Так, більше. Звук буде присутній, обов’язково буде потрібно перезапустити телефон (!) Будь ласка, напишіть, кому ця інформація стала корисною. Автор: Андрі 10-04-2019 17 години. 00 хв.Повідомлення: Привіт! Довгі мучені спроби вимкнути звукові та вібраційні кнопки навігації на Honor 8x, і я. Налаштування. Система. Спеціальні можливості (у самому нижній частині екрана, невеликий друк). Там буде в меню Talkback та Switchaccess, я пішов у кожного з них, є значок налаштувань у верхньому правому куті, у ньому є звукові ефекти. Від’єднайте затримку звуку та вібро. Автор: Ольга 04-04-2019 06 годину. 55 хв.Повідомлення: Володимир, Наталя, незалежно від того, чи вийшло це вирішити проблему? Після оновлення звук також з’явився, жахливо роздратований, звук вимкнено в цілому телефоні, є ще вібрація Автор: Наталія 20-02-2019 09 годину. 01 хв.Повідомлення: У мене однакова проблема зі звуком після оновлення HOARRA10. Володимир, будь ласка, скажіть, ви позбулися цього нещастя? Автор: Володимир 14-01-2019 20 годин. 25 хв.Повідомлення: Після оновлення, коли ви натискаєте кнопку навігації, назад або коли ви залишите програму, є звуковий звук, але не сама сповіщення. Від’єднання честі 10 не можна від’єднатися

See also  Не вмикається на комп'ютері пише енергозбереження. Не вмикається комп'ютер записує енергозберігаючий режим. Режими енергозбереження Windows

Смартфон Huawei P40 Pro з найкращою камерою 2020 2021. У рейтингу телефонних камер, новинка забила рекорд 128 бала, зайнявши перше місце.

Безкоштовний телефон за допомогою просування. Безкоштовні телефони, смартфони сенсорної та кнопки, як фірмові виробники Samsung, iPhone і маловідомі.

Залишаючи відгук, ви допомагаєте іншим зробити правильний вибір. Ваша думка має значення.

Adb

Незвичайним способом переміщення елементів навігаційної панелі буде використання мосту Android налагодження.

 • Переконайтесь, що USB.Налагодження ввімкнено на цільовому телефоні, а відповідні драйвери встановлюються на комп’ютері.
 • Відкрийте “командний рядок” від імені адміністратора. Наприклад, знайдіть компонент через “пошук”, а потім скористайтеся опцією запуску.

видалити, кнопка, huawei, ключ, головна, екрану

видалити, кнопка, huawei, ключ, головна, екрану

Повинен бути список, в якому буде відображатися підключений пристрій.

видалити, кнопка, huawei, ключ, головна, екрану

Налаштування Покладіть SYSUI_NAV_BAR “Простір, недавній; додому; назад, простір”

Перевірте правильність введення та натисніть Enter.

видалити, кнопка, huawei, ключ, головна, екрану

Варіант з мостом Android Debug наближається до власників чистого “зеленого робота”.

Як поміняти кнопку додому, назад і меню на честь / Huawei

Однак, з огляду на те, що виробники по-різному визначаються для себе порядок ключів на екрані, важко адаптуватися до нового користувача, і це легше змінити своє місцезнаходження.

Змініть кнопку на кнопку честі за алгоритмом:

 • Приходьте в налаштування гаджета.
 • Перейдіть до системи елементів.
 • Там знаходять та відкриває навігацію системи параметрів.
 • Увімкніть три зони навігації.
 • Налаштування.
 • Вже у вікні, що відкривається, виберіть комбінацію для себе.

Параметри навігації на смартфонах:

Необов’язково зателефонувати за допомогою завісних повідомлень, вона залишається на четвертому списку. Процедура зміни метою системних ключів проста, вона здійснюється незалежно в будь-який час.

Але ми відзначаємо, що не на всіх моделях Huawei реалізували функцію керування довідником. Немає нових версій взагалі, нові версії вийшли з наявністю. Також є ряд рухів, де спочатку такий варіант не був наданий, але вже там. До них відносяться модифікації 8x / 9/10.

See also  Як видалити замок екрану на Huawei. Як вимкнути сповіщення "Не закривайте вершину екрана"

Системна навігація на смартфонах Huawei та Honor: Жести та три кнопки навігації

Як було сказано вище, вибір навігаційної панелі здійснюється через меню налаштувань. Будучи в ньому, ви повинні відкрити розділ “Система та оновлення” та перейти до підрозділу “Навігація системи”.

видалити, кнопка, huawei, ключ, головна, екрану

Сторінка відкриється, на яких 2 навігаційні панелі на вибір: “Жести” та “Три кнопки навігації”. Залишаться, щоб відзначити потрібну опцію, натиснувши на правильний прапорець.

видалити, кнопка, huawei, ключ, головна, екрану

Окрім вибору однієї з двох навігаційних систем, ви можете відобразити кнопку “плаваюча”, з якою здійснюється перехід до попереднього або головного екрана, а список запущених завдань називається.

Яке коло на екрані Android Huawei

Куценя внизу честю або екрана Huawei. Багатозадачна панель управління гаджетами. Є три основні команди Android:

Нехай вони розміром і невеликі, але займає певну частину місця на дисплеї, що не завжди зручно. У всіх останніх моделях Huawei та Honor такі активні сайти можна зняти з телефону та, на потребу, знову повернутися.

Захист плями

Як описано вище, причина появи точки полягає у властивостях системних функцій. Цілком ймовірно, що він може активувати працівників магазину чи дітей. Але власник телефону такі “сюрпризи” зазвичай не щасливий і роблять це нещасним. Тому це цілком логічно. Бажання запобігти його включенню і більше не витрачати час. Крім того, “експерименти” з розділом для творців програмного забезпечення можуть вливатися в серйозні системні помилки, і необхідно запобігти:

 • Не активуйте режим розробника (не натискайте кнопку “Версія прошивки). Правда, часто зберігайте співробітників під час встановлення та налаштування самих пристроїв, включаючи цей режим;
 • Використовуйте надійний спосіб (захист і від випадкових кліків): Перейдіть до “Для розробників” і на самому голові, щоб перемістити повзунок ліворуч (вимкнути).
See also  Як знайти програму SPY на Android. Як видалити шпигунське програмне забезпечення

Як видалити кнопки з екрану честі / P6

Завдяки новій моделі Smartphone на основі Android, схема дій є зрозумілою, але така корисна функція для Navbar хоче мати як минулі пристрої.

Це допоможе програмі від Google Play: Tweaker Emui (Tweaker для Huawei).

На жаль, програма не русифікована і підтримує лише англійську версію, але ви не можете налаштувати його, щоб видалити кнопок на екрані, не буде там:

 • Відкрийте програму (після завантаження на смартфон).
 • У списку можливих налаштувань натисніть кнопку першого рядка, щоб приховати екранні ключі. З’являється спливаюче вікно з підтвердженням дій та кнопкою OK у нижньому правому куті. Натисніть його.
 • Далі з’явиться нове вікно. Є слайдер, який буде зміщений до нуля. Таким чином, ми видаляємо заборону функції з діями кнопок на екрані. Щоб підтвердити затискач. Застосувати.
 • Після виконання налаштувань закрийте програму та подивіться, що на віртуальній NavBar з’явилася нова кнопка, яка перетворює навігацію. Щоб повернути меню кнопок на екран, пальцем проведіть пальцем на моніторі знизу вгору, а меню плаває.

До речі, якщо ви хочете трохи замерзати, ви не можете завантажувати будь-які програми, але просто отримуйте права кореня для вашого смартфона Huawei, а не-швидкі налаштування, щоб увімкнути властивості завіту, щоб приховати меню.

Справа в тому, що можливості видалення Navbar були раніше, але чомусь вони були приховані від користувачів налаштувань розробників.