Гугл хром

Запустіть браузер. У верхній правій частині інтеграції використовуйте кнопку виклику для головного меню. Вона має вигляд вертикального вогню.

 • У контекстному меню покладіть курсор миші на точку “Історія”. Інше вікно відкриється, де потрібно буде натиснути на тему “Історія”. Замість цього ви можете використовувати універсальну комбінацію клавіш Ctrlh.
 • Сторінка з переліком відвідуваних сайтів відкривається. Ви можете видалити певний елемент, не торкаючись решти. Для цього перевірте поле в поле навпроти правильної точки.
 • У верхній частині необхідно з’явитися кнопку видалення. Натисніть на нього, щоб видалити вибрані елементи з історії.
 • Якщо вам потрібно очистити всю історію візитів, скористайтеся кнопкою “Очистити історію”, розташовану в лівому меню.
 • З настройками з’являється вікно. Ви можете вибрати діапазон часу та вказати інші елементи, які будуть видалені разом з історією. Щоб підтвердити, натисніть “Видалити дані”.

Навіщо видалити історію перегляду на вашому компютері?

Дуже часто ситуація, коли вам потрібно знати інформацію, а під рукою немає комп‘ютера, і що друзів або знайомих не визнають, що ми Google ми повинні очистити запити, видалити історію візитів.

Наприклад, ситуації відрізняються, наприклад, потрібно очистити список запитів, щоб комп‘ютер не сповільнився, або очистити кеш у браузері для роботи.

До речі, якщо ви сповільните комп’ютер, я обов’язково пишу, щоб видалити зависання та гальма. Насправді є погляд на те, що вам потрібно очистити кеш.

Як вимкнути пошук пошукових запитів?

До Яндекс припинити збереження пошукового запиту, який ви вводите введіть сторінку налаштувань пошуку. Як це зробити, ми сказали вище. Після цього вам потрібно буде видалити прапорці біля рядків: “Показати історію пошуку” та “Показати сайти, які ви часто входять”, а потім натисніть кнопку “Зберегти”.

У пошуковій системі Google вам потрібно буде перейти до розділу облікового запису Google, який доступний на HTTPS: // MyAccount.Google.Com / та ліворуч виберіть рядок “Дані та персоналізація”. Після цього у розділі “Дія відстеження” ви можете вимкнути збереження історії застосування та веб-пошуку, історію місць та історії YouTube.

Посилання “Налаштування посилання” Відстеження “доступна, натискаючи, на якій ви можете повністю вимкнути збереження історії програми та веб-пошуку, а також налаштувати автоматичне вилучення історії.

Відстеження Google.

Google пропонує широкі можливості для налаштування відстеження дій користувачів. Оскільки всі служби Google об’єднуються в єдиний обліковий запис, налаштування конфіденційності для кожної служби може бути зроблена в налаштуваннях облікового запису. Налаштування облікового запису розташовані на сторінці Google. Обліковий запис. На цій сторінці ліворуч у меню перейдіть до вкладки даних та персоналізації. Далі в першому блоці натисніть посилання Настройки відстеження.Тут ви чекаєте 4 Налаштування блоку:

Історія додатків та веб-пошуку Google

Історія програм та веб-пошуку Google можуть бути відключені перемикачі слайд. У той же час Google все ще може використовувати інформацію про ваші останні запити, щоб покращити результати пошуку. Призупинення функції функції, ви не видалите вже збережені дані. Ви можете бачити, змінити та видалити їх на сторінці Google Мої дії.На цій сторінці, щоб видалити дані протягом усього часу або протягом певного періоду, натисніть кнопку у вигляді 3 балів у верхній частині поруч з пошуком. У розділі, що відкривається, виберіть «Видалити дії» для певного періоду. Далі виберіть період та виберіть служби, для яких ви хочете видалити дії (за замовчуванням всі послуги включені). Натисніть на. Потім підтвердьте видалення, натиснувши кнопку «Видалити».Ви можете налаштувати автоматичне вилучення історії застосування та веб-пошуку. Або один раз на 3 місяці або раз на півтора року (18 місяців).

See also  Коли ви вмикаєте комп'ютер, клавіатура не працює. Що робити спочатку

Історія місць

Ця функція зберігає дані про місцезнаходження користувача на пристрої якого є ОС Android, навіть якщо вона не використовує служби Google. Щоб повністю вимкнути запис дії, вам також потрібно переключити слайдер.За аналогією з попереднім блоком ви також можете керувати вже збереженою історією (видалити історію протягом певного періоду або протягом усього періоду), а також налаштувати автоматичне вилучення історії. На контрольній сторінці даних збережених даних відображається карта світу з збереженими місцями. Щоб видалити місця розташування, натисніть кнопку у вигляді значка кошика. Далі покладіть прапорець у точці Так, видаліть всю історію місць, а потім у точці видалення історії місць розташування. На одній сторінці ви можете налаштувати автоматичне видалення місцезнаходження. Для цього натисніть кнопку у вигляді значка передач та виберіть пункт автоматично видалити історію місць розташування. Далі виберіть період видалення.

Історія YouTube

видалити, історію, пошуку, комп, ютері

Ця функція зберігає дані про те, які відео, які ви переглядали, і що ви шукали на YouTube. Тут, за аналогією з попередніми точками, ви можете налаштувати автоматичне видалення історії поглядів або повністю від’єднати історію YouTube. Щоб очистити історію пошуку в YouTube, є також кнопка управління історією. Це дозволяє видалити як окрему запис, так і всі записи, або записи протягом певного періоду часу.

Персоналізація реклами

Ця функція я писав на початку статті. Вона дозволяє Google показати вам рекламу на основі інформації про ваш портрет. Щоб відключити його, потрібно дотримуватися посилання, щоб перейти до налаштувань для рекламних налаштувань у нижній частині блоку. На наступній сторінці вам потрібно натиснути на повзунку навпроти рядків “Персоналізація реклами”. Далі буде залишатися натисканням кнопки Вимкнути. Після відключення реклами персоналізація: ▬ оголошення не зникнуть, але буде менш корисним для вас; ▬ ви більше не зможете вимкнути окремих рекламодавців;.Відображення реклами без персоналізації може базуватися на загальних чинниках, таких як пошукові запити, час доби або інформації про ваше приблизне місцезнаходження.

Історія очищення в браузерах

Щоб не вводити кожен браузер і не чистити історію. Це набагато зручніше використовувати спеціальні. Утиліти (очисники). Я рекомендую CCleaner, догляд за системою, мудрий догляд за цією метою (спочатку, на мій погляд, найбільш переважним. Це в ньому і показує весь робочий процес).

Додавання!

Мій блог має статтю про кращі програми очищення Windows від сміття

Крім того, ці спеціалізовані корисні прибиральники мають таку функцію, як натирання віддалених файлів. T.Е. Утиліта робить інші програми відновити видалені файли.

В результаті, ми повністю очищаємо історію та конкуруємо. Так що це буде згодом неможливо відновити!

Ccleaner

Ccleaner. Одна з найкращих утиліт для швидкого та ефективного очищення вікон з сміття. Утиліта дуже обережна щодо своєї роботи. Видаляє лише сміттєві файли, які не пошкодять вашу систему.

See also  Як видалити кришку з планшета Digma. Тонкий ніж

На додаток до негайного завдання, утиліта може дефрагментувати файли реєстру (для підвищення продуктивності), видаліть не зняті програми, керувати автозаводом та. Функції.

Після запуску утиліти натисніть кнопку “Аналіз”. Це дозволить на хвилину. Інше, щоб оцінити ступінь “забруднення” вікон з різною інформацією про сміття (тимчасові файли, розбиті ярлики, хвости в реєстрі, кеш браузера та t.D.).

Аналіз системи та браузерів, зокрема (ми оцінюємо, скільки сміття накопичено)

У моєму випадку, CCleaner виявив близько 21 408 Мб сміття. Що, ви бачите, недостатньо!

Примітка, ліве меню показує, які браузери будуть очищені. Якщо ви не хочете очистити історію в певному браузері. Зніміть прагнення навпроти нього.

Щоб почати очищення. Натисніть кнопку Нижня кнопку (див. Скріншот нижче).

Щоб зберегти історію відновленню

Якщо ви хочете, щоб ваша історія змогла відновити за допомогою спеціального. Програми (наприклад, такі: HTTPS: // OCOMP.Інформація / 10-програма-лля-восстиновленія-данніх.Html), потрібно зробити іншу операцію. Мити вільне місце з нулями.

Сутність тут в чому.

Ви не помітили, що копіювання інформації на диску триває довго, а видалення. 1-2 секунди. І немає файлу. Чому так?

Справа в тому, що при видаленні файлу Windows просто починає припустити, що за цією адресою на диску він не має нічого, і в будь-який час ви можете записувати нову інформацію.

Але! Сам файл, до певної точки, він не зникає з диска, і, хоча це місце на диску не буде перезаписано. Його можна відновити.

Операція розтирання вільного простору. Просто пройдіть через такі сайти на диску, і прокручує їх з “нулями”, щоб нічого відновити.

Таким чином, щоб повністю видалити історію, після того, як програма повідомляється про успішне завершення операції очищення, перейдіть до розділу “Служба / диск” та виберіть наступні параметри:

 • Тільки вільне місце (від зайнятого ми вже видалили історію);
 • Простий перезапис (найпростіший варіант. І швидко, і досить надійно);
 • Місцевий диск “C: \” (Вкажіть цей диск, де встановлено ваш браузер).

Ураження вільного простору (щоб всі видалені файли не можуть бути відновлені)

Як очистити історію в Mozilla Firefox

Електронна операція може тривати досить довго. 1-2 години може знадобитися для керування 1 ТБ. Але, як правило,, тим не менше, диск системи Windows складається меншим, і тому операція набагато швидше.

У будь-якому випадку, якщо ви турбуєтеся про історію, вони не грають великої ролі за додаткові 10-20 хвилин.

Додавання!

Існує ще одна важлива точка. Деякі браузери включають в себе одну дуже цікаву функцію за замовчуванням: синхронізація історії (наприклад, вона знаходиться в Chrome).

І якщо ви зареєстровані та уповноважені в браузері, то вся історія не тільки накопичує на вашому жорсткому диску, але також у серверах Google (дані час від часу перейдіть до хмари).

Таким чином, видаливши всю історію на диску, а потім відкриваючи браузер. Ви можете побачити, що історія не зникла, весь журнал візитів буде заповнений, як і раніше. Тому перед очищенням я рекомендую вимкнути синхронізацію історії в браузері.

У Chrome це робиться досить просто, вам потрібно:

 • Або відкрити “Налаштування / синхронізація” та вимкніть синхронізацію;
 • Або відкрийте Chrome: // Налаштування / СинcSetup Сторінка. І схоже на переміщення повзунку.

Вимкнути синхронізацію історії в Chrome (Settings / Sync)

Як чистити історії, печиво, кеш у браузері Mozilla Firefox (Mazila Firefox)

Після цього вимкнено. Історія не буде відновлена ​​після її видалення з диска. Ви можете врятувати спокійно.

See also  Як підключити відеокамеру на відкритому повітрі до комп'ютера. З'єднання за допомогою дошки відеозапису

Хоча ми повністю видалили історію, але є ще кілька способів, які допомагають частково дізнатися, які веб-ресурси ви відвідали. Про те, як це можна зробити, я сказав в одному з моїх статей, я приносять посилання на нього нижче (я рекомендую познайомитися).

В допомогу!

Як побачити історію відвідувань сайтів, навіть якщо вона видаляється. Див. Інструкція

Як повністю очистити історію браузера Safari

Щоб побачити історію поглядів у Safari:

 • Відкритий браузер.
 • Натисніть на меню “Історія”, розташовану у верхній частині екрана. Він містить посилання на останні переглянуті веб-сторінки. Їх можна відвідати, натиснувши їх. Щоб змінити історію поглядів, або вивчити його більш детально, натисніть “Показати всю історію”. “.

Як видалити історію переглядів у браузері Safari:

 • Відкрийте вікно “Переглянути всі історії”. Щоб видалити окремі елементи, натисніть на них правою кнопкою та виберіть «Видалити номер», або натисніть клавішу «Видалити».
 • Щоб стерти все, натисніть “Чиста історія”.

Що таке синхронізація історії на різних пристроях

видалити, історію, пошуку, комп, ютері

Ви можете використовувати будь-який браузер відразу після встановлення. Однак, ви, швидше за все, буде запропоновано створити профіль. Це досить легко зробити. Для профілю або облікового запису достатньо пароля та електронної пошти. Головне, що ви повинні пам’ятати, це налаштування синхронізації. Якщо ця функція активна, при використанні браузера під його профілем, але з іншого пристрою, вся історія буде збережена автоматично. Тобто, починаючи вивчати посилання на телефоні, ви можете продовжувати його на компютері і навпаки. Якщо ви турбуєтесь про своєчасне очищення, налаштування синхронізації слід відключити.

Видалення історії в оперному браузері

Клацніть CTRL H Поєднання клавіш, щоб відкрити блок історії з лівого боку вікна браузера.

Клацніть ярлик клавіатури Ctrl Shift Del, щоб відкрити історію на новій вкладці.

Операльні користувачі можуть видалити свою історію, натиснувши меню Інструменти. “Загальні налаштування” (або ctrlf12) на вкладці Advanced виберіть “Історія”. Натисніть кнопку “очистити”, а потім “OK”. Крім того, ви можете вибрати функцію “очистити вихід”, якщо ви хочете очистити історію, що сталося щоразу, коли ви залишаєте браузер.

Як увімкнути “режим інкогніто

Давайте уявити, що ви сіли на чужому компютері, і не хочу, щоб власник дізнався, які сайти / сторінки ви відвідали історію перегляду. Ви можете зробити це двома способами: чищення вже сказано вище, а потім давайте подивимося, як миттєво відключити запис історії:

І так що кожен з ваших кліків не зберігається в історії, вам потрібно відкрити веб-переглядач і натисніть кнопку одночасно на 3 “Ctrlshiftn” (працює у всіх браузерах).

Готовий! “Режим анонім” активується, і тепер ніхто не може відслідковувати те, що ви зробили і дивилися. Після того, як ви хочете вийти з режиму інкогніто, вам просто потрібно закрити веб-переглядач.

Подивіться, що відбувається, над невеликою інструкцією, яка вже навчила вас багато. Насправді, я сам не подобається останній раз шукати відповіді на мої запитання в Інтернеті t.До. Поки ви потрапляєте до дна, вам більше не потрібно.