Як зробити екран на iPhone. Перевірені способи

Написання того, що відбувається на екрані телефону, може знадобитися для кожного користувача, а з абсолютно різних причин. Наприклад, щоб показати принцип включення певного режиму до іншої особи або демонструвати проходження нового рівня гри. На iPhone для запису екрана також, наприклад, наприклад, включити ліхтар. Достатньо, щоб запустити процес, натиснувши відповідну клавішу в InteS. Про те, де це і як докладно додати його в статті. А також ми проаналізуємо альтернативні методи, використовуючи комп’ютер або ноутбук.

Не всі знають, але режим запису екрану за замовчуванням доступний на смартфонах з IOS 11 і вищою операційною системою. В’язниця та третя.Партійна програма не потрібно включати його. Все, що потрібно.Це дотримуватися інструкцій кроків.Кроків, поданих нижче:

 • Ми переходимо до налаштувань iPhone, натискаючи на значок програми на робочому столі.
 • Ми переходимо на вкладку “КОНТРОЛЬНА ТОЧКА”. Зауважте, що бажаний розділ можна відкрити по.Різному. Досить повернутися до меню за допомогою програм та запустити нижню частину екрана.
 • Тепер ми відкриваємо розділ “Налаштувати елементи управління”.
 • На вкладці відкриється, ви можете вибрати інструменти, які будуть розташовані в меню “Швидке доступу”, тобто в “Контролі”. Ви можете змінити порядок утиліти, а також додати нові послуги зі списку. Ми зацікавлені в рядку “Екран”, зліва від яких потрібно натиснути кнопку “”.

екран, iphone, язниці

Додано бажаний елемент, що означає, що ви можете закрити програму з налаштуваннями. Щоб увімкнути запис екрана, проведіть пальцем на нижню частину дисплея. Просто покласти. Проведіть пальцем. У такому жесті ми відкриваємо “елемент керування”, де потрібно натиснути на значок кола з точки всередині. Після запуску запису піктограма перетворюється на червоний колір, який виступає як індикатор.

За замовчуванням запис зберігається без звуку з мікрофона, який не підходить для деяких користувачів. Щоб виправити ситуацію, сильно натискайте значок запису. Якщо у вас є iPhone без підтримки сили, а потім перейти до додаткових налаштувань, утримуйте палець на значок. Тепер у вікні, який з’явиться, натисніть кнопку “Аудіо-Мікрофон”. Коли успішна активація звукового запису з піктограми мікрофона перетворюється на червоний колір.

Зауважте, що ролик зберігається у зручному форматі MP4.

Готове відео можна переглядати в програмі “Фото”, точніше, в альбомі “Відео”.

Кавник

Починаючи з 11-ї версії iOS, можна було записати відео з екрану звуком і без того, що називається “поза коробкою”. Iphone робить захоплення зображень у форматі.Mov є досить популярним і втраченим розширенням. Apple Codecs вже давно використовуються всіма глобальними онлайн-послугами та виробником обладнання, не виникають.

Як додати кнопку запису екрана до точки керування

Додайте кнопку (Render) Відображення запису до елемента керування, досить простий. Перш за все, вам потрібно перейти до розділу “Налаштування”. “Елемент управління”. “Налаштувати елементи керування”. Ви матимете список доступних елементів. Вам потрібно вибрати “Записати екран” та увімкнути його, відкачування на зелений плюс поруч. Все, тепер кнопка додається до контрольної точки (відкривається на Swipes знизу вгору).

Якщо незрозуміло, як вивести функціональність для швидкого доступу, див. Інструкції трохи вище, є все докладно.

Як записати екран звуком

Після того, як кнопка того ж назва додано до контрольної точки, вам буде достатньо лише проведіть пальцем, щоб побачити круглу значок з сміливим колом у центрі.

Натискання, три-секундний звіт розпочнеться і захопити зображення зображення у відео. Запам’ятайте запобіжні заходи: будь-яким способом не слід закривати мікрофон, т.До. Голос буде приглушений.

На додаток до вашого голосу, сценарист може бути налаштований для запису аудіо супроводу в іграх, звук з відео тощо. Таким чином, ви можете заощадити в пам’яті про те, як ви граєте (на загальному, він називається потоковим) і після короткої модерації викладіть на YouTube.

Важливо: Якщо ви натискаєте та утримуйте значок, ви можете зателефонувати в меню, в якому активовано мікрофон. Цей параметр буде потрібно, якщо ви хочете одночасно коментувати все, що відбувається на екрані. Рекомендується вимкнути сповіщення (вкласти “Не турбувати”), т.До. Звук від них буде почутий на рекорд.

See also  Палець не працює на iPhone. Що робити, якщо він не працює дотик

Для старих версій iOS (до 11 версії)

Не було таких фішок щодо старіших версій операційної системи, тому користувачі повинні були справлятися з сторонніми додатками. Розглянемо найпопулярніші програми, які роблять захоплення екрану.

Дисплей-рекордер

Перша програма, яку можна знайти на офіційному філії 4PDA Forum. Програма працює на смартфонах з ОС не нижче версії 6.Один. Утиліта записує відео в форматі H264 MP4. Користувач може вказати себе з якою роздільною здатністю та якістю для зберігання роликів. Це допомагає економити місце в сховищі смартфона.

 • Завантажте та встановіть програму. Запустіть дисплейний рекорд.
 • У головному вікні натисніть кнопку “rec”. Червона смуга з’явиться індикатором.
 • Відкрийте програмні програми чи ігри, які ви збираєтеся записувати.
 • Щоб зупинити запис, поверніться, щоб відобразити рекордера, а потім натисніть кнопку Зупинити.

Ролик буде збережений до основної бібліотеки смартфона.

Подібна програма, яка працює на старих версіях iOS. На відміну від попередньої програми, IREC працює лише з операційною системою, не нижчою, ніж версія 7. Робить зйомку екрана у месенджерів. Vk, Instagram, Telegrams, однокласників та інших. Існує підтримка iPad та iPod. Найважливіший мінус, для заявки доведеться дати 6500.99.

 • Завантажте та встановіть програму. Посилання трохи нижче.
 • Відкрийте програму, вкажіть назву майбутнього відеофайлу.
 • Торкніться кнопки “rec”. Почніть запис.
 • Відкрийте програму або гру, яку ви хочете записати.
 • Повернутися до програми, припиніть запис та вкажіть місце для збереження.

Також у програмі ви можете записувати відеодзвінки.

Як знімати відео з екрану на iOS 10 та iOS 11 без в’язниці та ПК

Запису

Спеціальна утиліта під цидією. Скачати розповсюдження з філіями 4PDA. Програма записує кліпи з частотою 30 к / с. Готовий відеофайл зберігається у форматі MP4. Працює майже на всіх яблучних смартфонів, починаючи з 3GS.

 • Встановіть та відкрийте програму “RecordMyScreen”.
 • Натисніть на червону кнопку “Запис”, щоб почати знімати екран.
 • Перейдіть до програми або гри, яку ви хочете записати.
 • Повернутися до програми запису, натисніть “Стоп”.

Записи можна переглядати негайно на спеціальній вкладці “Записи”. Програма розповсюджується безкоштовно.

Які версії iOS є вбудованим записом

Стандартна функція запису недоступна на всіх версіях прошивки. Skrinkas з’явився в версії iOS 11. Найпростіший вихід. Оновити до останньої прошивки. Але якщо такої можливості немає, то для ранніх версій потрібно поставити програму через App Store.

Наприклад, платна заява Vidyo на 300 (працює з пристроями вище IOS 9) або відбивач.

Про яку програму поставити на зламаний пристрій з в’язниці, дещо описаний нижче. Безкоштовний законний спосіб. Встановити сторонні програми на комп’ютері на базі Windows або використовувати вбудовану утиліту Mac. Про це і написано нижче.

Параметри для нових смартфонів

Використовуючи більше сучасних версій телефонів, ви можете обійтися без встановлення сторонніх. Власники моделей з iOS 11 і вище, на якому iPhone від 5S iPhone може працювати, просто використовуйте вбудовані функції. Для захоплення відео виконати такі дії:

 • Відкрийте налаштування елементів керування.
 • У списку “Більше елементів керування” виберіть запис екрана, натиснувши значок плюс.
 • Вийти з налаштувань та запустіть запис з “Контроль телефону”.
 • Виконувати всі дії, які потрібно записувати, і вимкнути роботу вбудованої утиліти з повторним клацанням на тій же кнопці.

екран, iphone, язниці

Швидке натискання на початку запису дозволяє включити збереження екрану без звуку. З сильним натисканням на екрані меню відкриється, в якому ви можете включити мікрофон. Ролики зберігаються у форматі MP4 з високою частотою кадрів (до 50 до / с / с і вище).

Швидке порівняння всіх методів

Стандартна функціональність iOS QuickTime Camtasia Screenflow Reflector 3
Ціна Безкоштовно Безкоштовно Заплачений Заплачений Заплачений
Сумісність iPhone, iPad, iPod touch Тільки mac Mac і PC Mac і PC Mac і PC
Відео редактор Не Не є є Не

Стандартна функціональність iPhone (iOS 14. 11) з звуком і без

Вам потрібно швидко записати екран iPhone без ПК, MAC та третього.Партійних додатків? Наприклад, покрокові інструкції для роботи або способу показати маму, як різні речі зроблені на смартфоні. У будь.Якому випадку, зробіть це дуже просто. Таким чином ви можете ввімкнути запис екрана на iPhone зі звуком і без звуку.

Додайте запис екрана до точки управління

Для початку вам потрібно додати кнопку введення екрана до точки управління, якщо ви ще не зробили.

1) Відкрийте налаштування та виберіть керування.

2) Клацніть Налаштування рівняння. Офіс.

3) У розділі навіть. Клацніть Клацніть значок плюс поруч із записом екрана.

Тепер кнопка відображатиметься в точці управління. Ви можете перетягнути його вище в списку в налаштуваннях, щоб змінити розташування кнопки.

екран, iphone, язниці

Увімкніть запис екрана iPhone

1) Відкрийте офіс.

2) Натисніть кнопку запису екрана.

Після цього кнопка з’явиться відліком від трьох секунд. За цей час ви можете закрити точку управління та перейти на екран, з якого ви хочете почати запис.

See also  Як скинути замки паролів на iPhone. Відновлення без збереження інформації - миготливість

екран, iphone, язниці

Коли запис розпочнеться, панель стану стане червоним. Щоб зупинити запис, просто торкніться ряду стану. Ви побачите підтвердження запису, натисніть кнопку Зупинити. Щоб продовжити запис, натисніть “Скасувати”.

Коли ви припиняєте запис, з’являється повідомлення, що запис зберігається на фото на телефоні.

екран, iphone, язниці

Як написати екран звуком

Якщо вам потрібно записати екран на iPhone з звуком, у вас є два варіанти. Ви можете записати звук тільки з вашого iPhone або з зовнішнім звуком з мікрофона.

Внутрішній і зовнішній звук

Цей метод робить добре, коли вам потрібно пояснити паралельно, що ви робите.

1) Відкрийте офіс.

2) Висока натискання кнопки запису екрана (або затискач).

3) Натисніть значок мікрофона, щоб увімкнути зовнішній звук.

4) Натисніть кнопку Почати запис.

Тільки звучить тільки

Якщо вам не потрібен зовнішній шум на відео, виконайте такі дії:

1) Відкрийте офіс.

2) Висока натискання кнопки запису екрана (або затискач).

3) Натисніть червону піктограму з мікрофоном, щоб вимкнути зовнішній звук запису.

4) Натисніть кнопку Почати запис.

В обох варіантах потрібно доторкнутися до панелі червоного стану, щоб зупинити запис екрана.

Щодня, завдяки новим функціям Apple, життя стає легше, і екран. Це ще одне підтвердження цього. Ви можете використовувати цей метод для статей, презентацій, інструкцій та багатьох інших речей.

Quicktime Player для Mac

Найкраще використовувати, коли: вам потрібно зробити відео інструкції щодо використання будь-якої програми або гри для iPhone та iPad, і вам не доведеться сильно редагувати готові відео.

 • Mac (з Macos Yosemite і новіша).
 • Ваш iPhone, iPad або iPod touch (ios 8 і новіша).
 • Кабель блискавки. Usb-кабель, який ви заряджаєте свій iPhone або iPad.
 • Програма QuickTime Player (існує за замовчуванням MAC).

Інструкція:

Підключіть свій пристрій iOS до Mac за допомогою кабелю. Натисніть “Trust”, якщо вікно з’являється вікно з питанням.

Відкрийте програму QuickTime Player. Для цього натисніть значок пошуку прожектора у верхньому правому куті екрана (або за допомогою комбінації клавіш Ctrll), введіть “QuickTime” та двічі клацніть на першому результаті.

Якщо запис зображення з дисплея не починається

Коли ви додали кнопку “Екран”, клацнувши на ньому, таймер розпочався, але після відліку не запускався. Виконайте такі дії:

 • У IOS 11: Відкрийте “Налаштування” → “Головне” → “Обмеження”, введіть код пароля обмежень та активуйте розділ “Екран” у розділі “Ігровий центр”.
 • У IOS 12: Перейдіть до “Налаштування” → “Час екрану” → “Зміст та конфіденційність”, введіть код пароля для часу екрана → “Межі вмісту” → “Екран запису” та виберіть “Так”.

екран, iphone, язниці

екран, iphone, язниці

Як записати екран iPhone за допомогою APR Recorder iPhone (методи 5)

Немає кабелю USB, щоб підключити iPhone до комп’ютера, тому на екрані iPhone. Завантаження додатків для запису на екрані iOS. Тепер давайте почнемо підручник з написання екрану iPhone без в’язниці.

Повітряний

Якщо ви шукаєте Airshou, щоб завантажити та напишіть екран iPhone безпосередньо в Google, ви не зможете отримати доступ до нього. Для успішного встановлення Airshou, імулятори. Це існуюча платформа, де ви можете знайти повітря для завантаження. Іноді вам, можливо, доведеться встановити програму TUTU для iPhone разом. Не забудьте перейти до “Загального” та натисніть “Профілі або керування пристроєм”, щоб “довіряти” до корпоративного застосування.

Назвіть запис та орієнтацію iPhone відео

Після завантаження та встановлення повітряного меню з’явиться меню “Запис”. Заповніть його “Назва” та “Орієнтація”, а потім натисніть “Наступний крок”, щоб піти.

Витрачайте на екрані, а потім відкрийте “Control Center”, щоб натиснути “Airshou”, щоб записати екран iPhone без комп’ютера.

Vidyo

Vidyo є відмінним пристроєм iPhone для iPhone, доступний у Apple Store, використовуючи 4.99. Програма використовує з’єднання з дзеркалом літака, щоб захопити екран iPhone та зберегти файл безпосередньо на iPhone. Просто виконайте кроки, щоб записати екран iPhone, як показано нижче.

Завантажте та встановіть Vidyo

Після придбання програми з магазину програми, ви повинні спочатку налаштувати програму на своєму iPhone. Потім виберіть джерело зчеплення.

Увімкнути функцію літака

Після цього ви можете увімкнути функцію літака, яку ви можете надсилати все на екрані iPhone на Apple TV на бездротовій мережі.

Тепер ви можете керувати iPhone, щоб записати екран iPhone, відповідно. Після цього ви можете вийти з перегляду відповідно.

Bb Recorder

Bb Recorder. Це ще один екран зчеплення для iPhone, який ви, можливо, не зможете завантажити з iTunes. Щоб скористатися програмою, спочатку потрібно зробити iPhone у в’язниці. Recorder BB може бути використаний для запису камер та записів в режимі реального часу.

Встановіть Recorder BB на iPhone

Запустіть Cydia на iPhone, а потім встановіть програму від Flekstore або іншого App Store. Ви можете натиснути панель пошуку та введіть Vshare, щоб запустити процес встановлення. Запустіть Vshare і встановіть “BB REC” і натисніть Enter.

See also  Як поставити відбиток на iPhone. Використання сенсорного ідентифікатора замість введення пароля та покупок у магазині додатків

Як тільки ви завантажуєте BB REC, ви можете записати екран iPhone або iPad, а потім полегшити відео з сайтами соціальних мереж.

Кожний

Everycord, раніше називався iRec. Це автоматичний записник екрана iPhone, який сумісний з iOS, Android, Linux та іншими. Це буде трохи складніше встановити програму на iPhone, а не написання екрану iPhone. Просто ознайомтеся з детальними процесами, як показано нижче.

Крок 1: Завантажте iPhone Installer з офіційного сайту. Після того, як ви отримаєте IPA, відкрийте ефект Cydia і перетягніть IPA до програми.

Крок 2: Клацніть значок консолі на головному екрані вашого пристрою, а потім ви можете переглянути всі параметри запису та натиснути “запустити”.

Як знімати відео з екрану на iOS 10 та iOS 11 без в’язниці та ПК

Крок 3: А потім ви можете показати інший геймплей або відео підручник з установки або більше. Після того, як ви натиснете опцію “STOP”, щоб записати екран iPhone, відповідно.

Дисковод

Диско-рекордер Це ще одна програма для написання екрана на iPhone. Ви можете знайти програму в магазині Cydia App Store, що означає, що вам потрібно зробити iPhone в Jailbreak або iPad, щоб використовувати програму. Рекордер екрана iPhone може записувати відео у форматі H.264 або mjpg / avi.

Крок 1: Спочатку завантажте програму від Cydia App Store. А потім встановіть дисплей-рекордер на своєму iPhone, відповідно.

Крок 2: Натисніть кнопку камери, а потім натисніть кнопку “Запис”, щоб записати екран iPhone та дію.

Крок 3: Просто поверніться до програми, щоб завершити процес, натиснувши кнопку “Зупинка запису” за допомогою кнопки “Камера” у програмі.

Запис екрана iPhone на ПК

Найбільше занепокоєння. Це якість запису екрана iPhone. Відтепер ми рекомендуємо anymp4 екранний рекордер, як він пропонує безліч переваг.

 • Один. Запишіть екран iPhone на ПК з одним клацанням миші.
 • 2. Використовуйте апаратне прискорення для підвищення продуктивності.
 • 3. Перегляньте записи екрана iPhone до експорту.
 • 4. Експортувати знімки екрана в широкому діапазоні вихідних форматів.

Загалом, це найкращий варіант для запису екрану iPhone на ПК.

Як записати екран iPhone на ПК

Крок 1: Встановіть найкращий екран iPhone

Рекордер. Це робочий стіл, тому вам потрібно завантажити його з офіційного сайту та дотримуйтесь інструкцій на екрані, щоб встановити його на ПК.

Крок 2: Дзеркало екрана iPhone на ПК

Сьогодні дзеркало екрану iPhone iPhone на ПК не є складним завданням, оскільки Apple представив бездротовий зв’язок літака до iPhone та iPad. Ви можете скористатися деяким екраном iOS на ПК, використовуючи 5K-плеєр, iTools літак та багато іншого.

екран, iphone, язниці

Потім запустіть пристрій запису екрана iPhone та виберіть екран-рекордер у основному Integs. Є чотири варіанти, монітор. Веб камера. Звукова система та мікрофон. Щоб написати екран iPhone, увімкніть монітор та звуку систему. Веб-камера використовується для захоплення вашого обличчя та мікрофона, який використовується, щоб додати свій голос для запису.

Потім встановіть область запису залежно від екрана вашого iPhone. Крім того, налаштуйте гучність відповідно до ваших потреб. Почніть виконувати дії, щоб записати на iPhone та натисніть кнопку REC, щоб зафіксувати його. Ви можете залучити записи під час виїзду.

Порада. Натисніть піктограму налаштувань, щоб відкрити діалогове вікно «Налаштування», і ви можете встановити параметри, пов’язані з результатом. Рекорд. Гарячі ключі та т.D.

Крок 4: Переглянути та зберегти написання екрана

Коли запис екрана iPhone завершено, натисніть кнопку Зупинення, щоб відкрити її у вікні попереднього перегляду. Відтворити запис екрана за допомогою вбудованого мультимедійного програвача та натисніть кнопку соболя, якщо ви задоволені цим.

Цей урок обговорювалося, як зробити скріншоти на iPhone та iPad. Зручний спосіб зробити це. Вбудована функція написання екрана, якщо ви використовуєте iOS 11 або вище. Що стосується старих пристроїв iPhone, вам слід спробувати сторонні програми для написання екрана. Іноді ваш комп’ютер може надати чудову допомогу під час написання екрана iPhone. Наприклад, користувачі MAC можуть використовувати функцію введення екрана в плеєрі QuickTime, щоб зафіксувати все, що знаходиться на вашому iPhone. Для ПК Anymp4 екрана. Найкращий варіант для створення знімків екрану iPhone. Будь-які питання? Будь ласка, залиште повідомлення нижче.