Як розблокувати честь 9 Якщо ви забули пароль

Людська пам’ять не є досконалою. Ми любимо поставити паролі на наших телефонах, але, скручування в потрясіння днів, ми можемо зіткнутися з ситуацією, де ми не пам’ятаємо пароль для доступу до Почесного пристрою 9. Або звичайний пароль просто не працює, а ідентифікація ми використовуємо обличчям або відбиток пальців не працює. Ми також купуємо з наших рук підтримується телефон, на якому встановлено пароль, який ми не знаємо. Є багато таких ситуацій, єдина сутність полягає в тому, що ми не знаємо або не пам’ятаємо пароль для доступу до нашої честі 9. Як розблокувати телефон у ситуації, коли я забув пароль, і як отримати доступ до телефону. Ми розповімо в нашому матеріалі.

Негайно вкажіть, що розблокування вашої честі 9 без втрати даних, доступних на ньому, в більшості випадків неможливо. Доступні методи розблокування пов’язані з виділенням даних на вашому телефоні до заводських налаштувань, в результаті всіх даних користувачів будуть видалені.

Це стосується вашої фотографії та відео в пам’яті смартфона (дані на карті SD зазвичай зберігаються), ви встановлювали програми, телефонну книгу номерів та інші дані користувачів. Усі ці дані будуть постійно видалені, і ви не можете відновити їх з цього телефону (якщо резервної копії заздалегідь не було).

Оскільки телефон Honor 9 відноситься до сучасних пристроїв, популярний спосіб відновлення доступу до смартфона через параметр “Забутий пароль” не працює.

Давайте розглянемо ефективні способи об’єднання телефону Honor 9 у ситуації, коли забули пароль.

Як розблокувати свій смартфон Huawei

У більшості випадків питання полягає в тому, як розблокувати телефон Huawei виникає, коли користувач кілька разів ввів графічний ключ. Це лише п’ять разів п’ять разів, щоб ввести пароль, а доступ до ваших даних автоматично заблоковано, чому смартфон стає абсолютно марним. У ньому немає нічого страшного, ви можете дуже швидко повернути телефон у робочому стані. Розблокувати та змініть пароль на смартфоні з Huawei досить простий.

Що робити, якщо параметри деактивації блокування екрану недоступні, і повідомлення про вимкнення адміністратора не відображається

Така ситуація може виникнути, якщо після натискання лінії “блокування екрана та пароля” або для двох методів програмування, напис був виділений:

 • Вимкнення відбулося адміністратором.
 • Правила шифрування були порушені.
 • Порушені правила сховища даних, відповідальних за вхід.

І якщо ви виберете опцію “Ні” у елементі пароля. Це все одно не допоможе вимкнути параметр блокування за допомогою параметрів програмування. Але є спосіб вирішити проблему. Для цього необхідно:

 • Перший крок, потрібно перевірити, чи активний шифрування на пристрої. Зрештою, він несе відповідальність за дезактивацію блокування, що означає, що він повинен бути вимкнений:
 • Перейдіть до меню “Налаштування”.
 • Далі, елемент “Розширені параметри”.
 • Потім потрібно вибрати рядок “Безпека”.
 • Тут необхідно знайти підпункт з шифруванням, де вибрано рядок “Дешифрування всього пристрою.
 • Але буває, що на пристрої немає шифрування, і проблема все ще залишається, це означає, що вам потрібно активувати інший тип блокування відображення. До цього ви повинні самостійно заблокувати гаджет за допомогою того, що введено неправильний код або ключ. І після заблокованого пристрою, вам потрібно, використовуючи додатковий PIN-код, розблокувати його. Це сприяє тому, що параметри розблоковані, а повідомлення про помилку більше не викидається. Для цього ви можете використовувати інструкції:
 • Для початку ви повинні відкрити меню “Налаштування”.
 • Далі перейдіть до пункту “Екран блокування та пароль”.
 • Тоді вам потрібно натиснути на підрозділ “Пароль”.
 • Після цього потрібно вибрати інший метод захисту пристрою. Наприклад, ви можете використовувати “модель”.
 • Після встановлення нової оборони, повідомлення рекомендує встановити додатковий код. Pin-код. Необхідно встановити легко пам’ятний код, наприклад, 4321, він все ще корисний.
 • Після того, як всі дії зроблені, вам потрібно вийти з усіх налаштувань, а після вимкнення дисплея. Тоді вам потрібно активувати дисплей, то система повідомить, що необхідна встановлена ​​установка формули раніше. Наступний крок, вам потрібно навмисно ввести неправильний код 5 разів поспіль. Телефон буде заблоковано, і напис з’явиться, що гаджет буде заблоковано в певний час (30 секунд).
See also  Як скинути налаштування на Samsung заблоковано. Основні характеристики програми:

видалити, блокування, huawei, скинути, заводських, налаштувань

Інший спосіб розблокувати смартфон. Це використовувати додатковий код. Pin-код. Він розташований внизу, у правому куті. Ви можете вибрати цей параметр і введіть раніше, який був встановлений раніше. У цьому випадку гаджет буде розблоковано, і повідомлення про помилку більше не відображатиметься. Далі потрібно дотримуватися запропонованих підказків, починаючи з першого пункту, який буде деактивувати параметр блокування відображення (пароль, то ні). Ви також можете вимкнути блокування дисплея в налаштуваннях програмування.

Як розблокувати телефон з відбитком пальців

Якщо у вас виникли запитання або зліва скарги. Повідомте нам

Задати питання

Якщо сканер відбитків пальців неправильно читає інформацію власника та дає вам помилку, потрібно використовувати резервний метод. Графічна клавіша або код. Кожного разу, коли встановлюючи розумний захист захисту, Inte Weeve пропонує всього, якщо вибрати класичне значення. Використовуйте його, якщо відбиток відбитку відмовляється від вас до робочого столу.

Рекомендації, як запобігти блокування

Щоб не думати про те, як розблокувати гаджет у майбутньому, якщо ви забули код PIN, рекомендується використовувати прості цифрові комбінації, незабутні. Наприклад, це може бути дата народження або номер телефону. Краще захистити “домашні” пристрої, оскільки такий пароль легко зламати.

 • Зробіть резервну копію, тобто резервну копію всієї особистої інформації. Метод актуальний не тільки якщо пароль забутий, але і якщо телефон взагалі втрачається. Найпростіший спосіб. Зробити резервну копію. Встановіть програму компанії з Huawei PCSuite на комп’ютері та дотримуйтесь інструкцій;
 • Налаштуйте розумне розблокування (відбиток пальців, обличчя), щоб не було необхідності тримати пароль або графічний ключ у голові;
 • Напишіть на аркуші паперу пін.Код і тримайте його під рукою.

Немає особливих способів розблокувати телефон без повного скидання. Недарма відповідне сповіщення відображається на екрані під час встановлення пароля. Потрібно ретельно приймати.

Ви можете заздалегідь приготувати і запобігти випадковому блокування. Щоб зробити це, завантажте та встановіть програму SMS-сигналу:

 • Для того, щоб утиліта функціонувала, вона вимагає кореневого права;
 • Встановіть пароль, який буде використовуватися для розблокування. За замовчуванням поєднання “1234” коштує;
 • Якщо ви забули пароль, просто надішліть його до заблокованого смартфона SMS з текстом “RESET”. Зірки. Заданий пароль;
 • Повідомлення приходить. Телефон перезавантажений. Під час увімкнення, введіть новий пароль або ключ.

Який пароль / PIN-код по телефону

Pin-код. Це спеціальний код, який використовується для запобігання несанкціонованого використання. Такий пароль повинен бути винайдений з пам’ятних символів, оскільки неправильна комбінація, введена повторна кількість разів блокує пристрій. Тому багато симуляторних планшетів, щоб під час транспортування пристрою не натискати непотрібні ключі, купуйте спеціальну передву кришку. Або вони точно знають, що робити, якщо цифровий пароль був забутий і вже вдалося заблокувати гаджет.

Розблокуйте планшет Huawei, якщо ви забули пароль, ви можете кілька варіантів. Наприклад, через SMS. Але цей метод доступний лише розсудливим користувачам, які завантажили програму SMS Bypass заздалегідь із правами суперсексмена.

 • Завантажте програму безкоштовно з Google Play, встановіть на пристрій.
 • Дозволити доступ до файлів.
 • Придумати секретний код у програмі;
 • Надішліть з іншого гаджета на ваше повідомлення про номер: “Скидання секретного коду”.

Захистіть від зловмисників, якщо ви придумаєте складний код.

З Android 2.2 і нижче ви можете спробувати вирішити проблему за допомогою телефонного дзвінка.

See also  Як зробити жорсткий скидання на LG. Сервісне меню

Існує другий варіант для використання телефонного дзвінка. Спробуйте зателефонувати із заблокованого планшета. Якщо це вдалося, то система забезпечить доступ до робочого столу протягом декількох секунд. Завдяки швидкій реакції користувач може вибрати «параметри» і, таким чином, відновити графічний ключ.

Відновлення поштою

Ви можете розблокувати планшет Huawei через Gmail Mail, дотримуючись цих кроків:

Важливо ввести електронну пошту на @. Після відкриття облікового запису дотримуйтесь подальших інструкцій: Перейдіть за посиланням, використовуйте пароль Time, введіть новий пароль. Усі раніше збережені дані залишаються незмінними.

Обладнання жорсткого скидання

Жорстке скидання. (апаратне скидання). Жорстке перезавантаження пристрою, натиснувши певні клавіші. Функція виконується декількома варіантами.

Метод 1

Перший метод, крім основної мети, дозволяє усунути блокування графіки. Передбачає наступні дії:

 • Вимкнення планшета;
 • Одночасно затискайте один об’ємний клавіші та “відключення”;
 • Тримання, поки не з’явиться системне меню;
 • Використання кнопки налаштування аудіо для вибору налаштування даних / заводських даних;
 • Підтвердження налаштувань скидання шляхом натискання на YES-вибуху всі дані;
 • Поверніться до заводських налаштувань.

Метод 2

Другий метод складається з таких дій:

 • Вимкніть пристрій.
 • Клацніть одночасно три клавіші: зменшити та збільшити гучність, “відключення”.
 • Відпустіть клавішу “відключення”, продовжуйте зберігати решту двох кнопок.
 • Далі з’явиться зелений робот. Це сигнал, який ви хочете випустити клавішу гучності.
 • Після того, як смужка з’явиться в нижній частині екрана, випускає всі клавіші.

Гаджет повинен починатися без запиту на пароль, але також без збереження персональних даних.

Якщо у вас залишилися запитання або є скарги. Повідомте нам

Задати питання

Розумний вигляд

Розумний вигляд. Додатковий спосіб розблокувати екран, коли вам не потрібно вводити пароль. Придатні пристрої, які пропонують розблокування за допомогою фотографії, відбитків пальців та розумного розблокування. Таким чином, користувачеві не доведеться думати, як діяти, якщо ви забули пароль. Він завжди має дані для розблокування.

Піонерів, які щороку вони взяли 22 квітня у другій половині минулого століття, присвяченого!

видалити, блокування, huawei, скинути, заводських, налаштувань

видалити, блокування, huawei, скинути, заводських, налаштувань

Так він вибивається 35. Я їм сушіння, печиво. Піца для обробки. =) Поблизу тільки pikabu. Спасибі що ви є!

Як розблокувати честь Якщо власник забув пароль або графічний ключ

Щоб розблокувати честь, ви можете використовувати ті ж самі методи, що й для інших пристроїв на ОС Android. Залежно від ситуації застосовується один з наступних методів:

 • Використання можливостей облікового запису Google, коли, коли з’являється декілька вхідних помилок на честь, щоб відновити дані. Саме вона допомагає розблокувати пристрій. На смартфонах з новою ОС, така можливість не надана. За допомогою декількох неправильних записів посилання забуло пароль або забуло код доступу просто не з’являється.
 • Заповніть “lenering” через жорсткий скидання. Другий спосіб. Розблокувати честь 8x або іншу модель, якщо ви забули пароль за допомогою жорсткого скидання. Цей метод є більш ефективним, але його недолік полягає в тому, щоб завершити видалення інформації від смартфона. Іншими словами, всі налаштування повинні бути встановлені з нуля.

Фактично, користувачі просто не мають вибору. Щоб розблокувати честь, якщо ви забули графічну клавішу або пароль, вам потрібно використовувати обліковий запис Google (якщо це можливо), а в екстремальних випадках зробити жорсткий скидання.

До речі, якщо у вас є телефон Huawei, то ви можете розблокувати його, використовуючи подібні способи, як для честі.

Використання облікового запису Google

Видалення блокування за допомогою пароля або графічної клавіші доступна за допомогою облікового запису Google, але за однією умовою. На смартфоні повинна бути стара прошивка до 9.0. Як правило, ця категорія включає пристрої, випущені до 2015 року. Розблокуйте нову честь, якщо ви забули PIN.Код, він не буде працювати таким чином.

Щоб увімкнути смартфон, потрібно ввести PIN-код. Якщо користувач позначив неправильні номери або помилку за допомогою графічної клавіші, продукт заблоковано. Перший доступ закривається протягом 60 секунд. З наступним неправильним введенням протягом півгодини. Наступна помилка призводить до замка та T. D. Власник залишається лише обмеженим функціоналом, а саме можливість зателефонувати службу підтримки або надсилання даних геолокації.

See also  Встановіть годинник на екрані блокування Samsung. Які причини скидання та часу?

Як обійти екран Lock Huawei честь 8a. Скинути до заводських налаштувань

Щоб розблокувати честь, якщо ви забули пароль, вам потрібно п’ять разів неправильно вказати пароль з облікового запису. Але ви не повинні вводити числа випадково. Вкажіть ці символи, які, швидше за все, будуть встановлені, щоб заблокувати телефон. Можливо, доступ зможе відновити. Як тільки з’явиться відновлення пароля, натисніть на нього та введіть дані, щоб ввести обліковий запис Google.

Якщо вхід на честь буде успішним, введіть ці системи та сформуйте новий код для введення. Мінус методу полягає в тому, що такий метод вимагає мережевого з’єднання. Далеко не можна завжди підключити заблокований пристрій до Інтернету (якщо це не було зроблено раніше). У цьому випадку необхідно використовувати альтернативні рішення. Найкраще, якщо ви вдома і підключені до Wi-Fi. Як альтернатива, ви можете використовувати мобільну мережу. В останньому випадку він також повинен бути підключений та активний.

видалити, блокування, huawei, скинути, заводських, налаштувань

Будьте обережні, уточнюючи символи для розблокування. При позначенні входу (адреса електронної пошти) необхідно вказати лише дані на піктограму @. Решту листів не призначаються. Код вказується як завжди.

Скинути до заводських налаштувань

Надійний спосіб розблокувати честь 10, якщо ви забули пароль. Повне видалення даних або жорстке скидання. Метод є універсальним і підходить для телефонів усіх років випуску. Використовуючи параметр, всі налаштування смартфона, прошивка, дані користувачів, паролі та програми видаляються. Після завершення процесу жорсткого скидання немає інформації про пристрій, а сам пристрій стає таким, як випливає під час покупки.

Як обійти екран Lock Huawei честь 8a. Скинути до заводських налаштувань

Перш ніж розблокувати почесний телефон, якщо ви забули свій пароль, вам потрібно вимкнути пристрій звичайним способом або довго натисканням кнопки ON / OFF. Подальший алгоритм:

 • Натисніть і одночасно утримуйте гучність та увімкніть смартфон.
 • Зачекайте, поки з’являється честь, а потім відпустіть кнопку включення. Продовжуйте другий ключ, щоб утримувати, доки меню буде повністю завантажено. Якщо ви кидаєте кнопку гучності заздалегідь, честь завантажиться за звичайною схемою.
 • Знайдіть дані напису у списку та перейдіть до нього за допомогою кнопок, натиснувши дисплей.

видалити, блокування, huawei, скинути, заводських, налаштувань

Цих дій достатньо, щоб розблокувати Honor 7A або телефон іншої моделі. Але пам’ятайте про недоліки методу. Всі дані видаляються з телефону, а їхнє відновлення неможливе, за винятком повернення даних з резервної копії, але вона повинна бути зроблена заздалегідь (для розблокування труднощів).

Інша точка стосується контролю в меню відновлення. На старих шанувальних пристроях, переміщення та вибору можна виконати за допомогою кнопки обсягу та включення. Датчик використовується на більш сучасних моделях для цієї мети. Сам меню і назва розділів не змінюється.

Як уникнути цієї ситуації

Тепер ви знаєте, як розблокувати телефон Huawei з графічної клавіші або іншого пароля. У більшості випадків ви повинні видалити всі ці телефони, що створює додаткові труднощі у подальшому відновленні. Щоб уникнути таких ситуацій, скористайтеся наступними кроками:

 • Встановіть коди, які ви можете запам’ятати і ніколи не забути. Окрім цифр та літер, вони повинні використовувати інші символи.
 • Негайно резервне копіювання даних з телефону, що дозволить вам швидко відновити інформацію у випадку втрати пристрою. Після видалення даних ви можете повернути всю інформацію на місці.
 • Налаштуйте Smart Unlock на друк, обличчя або підключення до іншого пристрою Bluetooth.
 • Запишіть пароль у ноутбуці, щоб не забути.

Після простих правил уникнути випадкового блокування, і необхідність розблокувати телефон Huawei, видавши інформацію, доступну на ньому.