Що робити, якщо додаток для Android не видаляється

Деякі користувачі можуть зіткнутися з тим, що додатки, які колись не видаляються з телефону, і, відповідно, займають місце та заважають звичайній операції телефону.

Причини цього може бути різними, тому вам потрібно детально розглянути їх. Вони такі:

 • Власник мобільного пристрою не має права видалення;
 • Програма входить у системний список як адміністратор пристрою, він також називається Cloatware;
 • Встановлене програмне забезпечення містить спеціальні інструменти для параметрів блокування, які несуть відповідальність за видалення;
 • Програма завантажує іншу програму, яка вже доступна в операційній системі;
 • Інші вірусні послуги.

Ці причини можуть поєднуватися один з одним, через що буде складніше позбутися непотрібної програми. Однак у більшості випадків користувач зможе вирішити проблему самостійно, не вдаючись до послуг експертів.

При виконанні операцій надзвичайно рекомендується дотримуватися інструкцій, оскільки телефонна система дуже чутлива, і будь-яка неправильно вписана програма може призвести до повної втрати контролю над мобільним.

Як видалити додаток на Android

Існує простий спосіб видалити будь-яку програму, і її не можна сказати. Щоб просто видалити програму, натисніть на свій значок на головному екрані. Після цього перетягніть його до значка сміття або виберіть “Видалити” у спадному меню. Якщо це не так, то програма є системною, і її неможливо видалити.

Цей метод простий і зручний, але іноді залишає після себе велика кількість будь-яких системних сміття та тимчасових файлів, які потім копати і не відчужуть нічого хорошого.

Як передати заявки на смартфони Huawei без Google Play

Як видалити вбудовані програми за допомогою ADB App Control

Це метод для тих, хто не хоче займатися параметрами протягом тривалого часу. Вам потрібно лише розмазати кілька кліщів і натисніть кнопку.

Встановіть програму керування ADB

Перейдіть на сайт програми та завантажте останню версію. Програма упакована в архіву ZIP. Потрібно буде розпакуватись у будь-якій зручній для Вашого папку. Найкраще, якщо він розташований у корені вашого системного диска. Наприклад, наступним чином: C: adb_appcontrol_162

Якщо ви є системою Windows 7 або Windows 8, вам потрібно буде завантажити та встановити драйвер ADB тут, отже. Завантажте та запустіть програму встановлення драйвера ADB.

Після всіх препаратів, запустіть файл adbappcontrol.Екзе. Натисніть клавішу “Не показувати навчання знову” і кнопка “я розумію!»Заява готова до роботи.

Підключіть смартфон до комп’ютера

Підключіть свій смартфон до ПК через USB-кабель (бажано, що прийшов з нею, включившись з нею). Краще підключитися безпосередньо до материнської плати, а не через з’єднувачі переднього корпусу. Виберіть режим “Без передачі даних” і погодьтеся з налагодженням USB, дозволяйте йому завжди дозволити його комп’ютеру.

Контроль ADB може попросити додаткову заявку на ваш смартфон. Це не обов’язково, але дозволяє відображати піктограми та назви програми, а не назви пакетів. Тому розблокуйте екран смартфона, якщо він вимкнено, і натисніть “Так” у вікні ACBridge.

Якщо установка не автоматично успішна, скопіюйте файл COM.Cybercat.Acbridge.Apk з папки C: ADB_APPCONTROL_162ADB У пам’яті смартфона відключіть USB-кабель та встановіть файл вручну як звичайну програму. Для цього потрібно потрібно, щоб встановити з невідомих джерел.

See also  Як підключити дол до Android. Як підключити Android як джойстик?

Після встановлення AcBridge, підключіть смартфон на ПК.

Видалити непотрібні програми

Натисніть кнопку “Отримати додатки” на правій панелі у головному вікні контролю додатка ADB. На екрані вашого смартфона з’явиться запит на доступ до пам’яті. Дайте йому.

Тепер виділіть прапорці програми, з яких ви хочете позбутися. У спадному меню праворуч виберіть опцію “Видалити“. Натисніть кнопку RED “DELETE”, а потім “Так” і OK.

видалити, програму, android, виберіть, менеджер, файлів

З 1 квітня 2021 року закон набув чинності, зобов’язуючи магазини продавати смартфони з заявками російських розробників (в основному Яндекс та групи). І хоча закон не зобов’язує виробників встановлювати ці програми заздалегідь (ви можете зробити вітальний екран із пропозицією встановити програмне забезпечення зі списку або папки з завантажувальними етикетками), деякі компанії вирішили переробити застраховування. Наприклад, Samsung випустив оновлення для існуючих смартфонів, додавши яндекс додатків без можливості видалення. Це було здивовано навіть у Яндекс: компанія повідомила, що він не просять їх застосування невдало, а потім протистояти цій практиці взагалі.

Якщо виробник вирішив для вас, що він краще знає, які програми вам потрібні, ви можете зробити “крок коня” та видалити зайве програмне забезпечення. І це стосується не тільки російського програмного забезпечення, але і для фірмових додатків виробника. Вони також можуть бути зруйновані як непотрібні. Таким чином, ви звільните місце на приводі, смартфон буде споживати менше оперативної пам’яті і тримати довше, а список встановлених додатків буде коротшим.

Майте на увазі, що видалення попередньо встановлених додатків може призвести до непередбачуваних наслідків, включаючи розбивку смартфона. Якщо не впевнені, які програми можуть бути видалені без шкоди пристрою, краще утримуватися від дій, описаних нижче.

Щоб видалити незавершені програми на андроїд-смартфоні, потрібно активувати режим розробника, дозволити USB налагодження, підключіть пристрій до комп’ютера та запустити декілька команд.

Для цього відкрийте розділ “Налаштування” та перейдіть до розділу “Про телефон” → “Інформація про програмне забезпечення” та натисніть на елемент “Версія складання”, поки не з’явиться повідомлення “Ви стали розробником”.

Перейдіть до розділу “Налаштування розробників” та активуйте пункт меню налагодження USB.

видалити, програму, android, виберіть, менеджер, файлів

Завантажте утиліту ADB (вона використовується для керування смартфоном з комп’ютера та є частиною Android Studio, але також розподіляється окремо).

Підключіть свій смартфон до комп’ютера USB-кабелю. Якщо комп’ютер не бачив смартфона, вам доведеться знайти та встановити на драйвер комп’ютера спеціально для вашої моделі смартфона (його можна знайти на w3bsit3-dns.Com).

Відкрийте папку в Explorer, де встановлено утиліту ADB. Утримуйте кнопку Shift на клавіатурі, клацніть правою кнопкою миші на порожньому місці у папці, а в меню відкривається, виберіть “Відкрийте вікно PowerShell” тут “.

видалити, програму, android, виберіть, менеджер, файлів

Запустіть команду оболонки adb та підтвердьте на смартфоні доступу для налагодження через USB.

видалити, програму, android, виберіть, менеджер, файлів

Команда пакетів списку PM може відображати повний список пакетів усіх встановлених програм, але під назвою пакету не завжди можливо здогадатися, яка програма відповідає.

видалити, програму, android, виберіть, менеджер, файлів

Ви можете встановити додаток програми APP на смартфон, який показує встановлені програми та назви своїх пакетів. Ці імена будуть зручно, щоб видалити програми через команди в АДБ.

видалити, програму, android, виберіть, менеджер, файлів

Команда демонстрації PM.-Користувач 0 NAME_FIRE DELEYS Упаковка додатків, після чого додаток, пов’язаний з ним, зникає з смартфона. Навіть якщо його видалення було неможливим через захист системи. Намалюйте всі програми, які ви непотрібні.

видалити, програму, android, виберіть, менеджер, файлів

Якщо, завдяки відсутності вилученого застосування, смартфон перестав працювати або починає помилятися, скиньте його до заводських налаштувань, вбудовані програми повернуться, а нормальний пристрій буде відновлено.

Використання програм

Є спеціальні програми для очищення пам’яті телефону та видалення непотрібних файлів. Їх можна завантажити в Google Play. Це безпечно.

See also  Як встановити Viber на Samsung Duos. Завантаження через магазин Google

Особливу популярність у цьому бізнесі є:

Ці програми видаляють будь-які програми, крім тих, встановлених на смартфоні за замовчуванням. Їм потрібні їм спеціальні права адміністратора.

Ccleaner

Програма повністю знімає в кілька кліків:

Служба має рекламу, але це дозволяє вам безкоштовно використовувати.

 • Завантажте та встановіть.
 • Відкрийте “Управління додатком” у меню.
 • Тут все розподіляється понад три папки. Встановлені, систему та інваліди. Виберіть відповідний параметр.
 • Виберіть елемент і натисніть на кошик.
 • Підтвердьте дію за допомогою кнопки “Видалити“.

Ви не можете видалити один за одним, але цілий пакет, підсвічування всіх непотрібних.

Чистий майстер

Інша програма для очищення проти всіх сміття, тимчасових файлів, віддалених файлів. Видаліть. Не чистий майстер-профіль, але з його прикріпленим до модуля “Менеджер додатків”, який займається ним.

Також використовується режим видалення партії. Застосування можуть бути переміщені з пам’яті пристрою до зовнішніх носіїв.

 • Відкрийте програму, натисніть “Почати”.
 • Розділ “Інструменти”. “Менеджер додатків”.
 • Виберіть “Надайте”, потім “Дозволити”.
 • Святкуйте галочку, яку потрібно видалити.
 • Натисніть “Видалити”, потім підтвердьте кнопку “OK”. Або “скасування”, якщо змінено.

Ні чистий майстер, ні ccleaner не можуть видалити системні програми та файли, для тих, хто встановлюється користувачем. Але вони добре справляються з різними непотрібними елементами засмічення пам’яті смартфона.

Що робити з системними програмами, які не видно у списку (і де немає кнопки “Видалити”)

Деякі програми (за замовчуванням) не відображаються у списку. В іншій частині додатків (якщо ви відкриваєте властивості). Немає кнопки “Видалити” (що може показати, що застосування є системним (у 99% випадків), а його видалення надзвичайно небажане).

Однак, що можна зробити з ним, якщо це, наприклад, нещадно “їсть” Інтернет-трафік?

Щоб почати з: Як побачити повний список додатків у сучасній версії Android 10.0.

Видалення дратівливих системних додатків від Android без кореневих прав!

Зверніть увагу на три точки у верхньому правому куті екрана: натиснувши це меню, ви можете увімкнути відображення прихованих системних програм (наприклад, наприклад, “Download Dispatcher”).

Далі, якщо це необхідно, “Зробіть щось” з цією програмою. Найкращий варіант буде простим вимиканням (для цього є особлива. Кнопка, див. Екран нижче).

Під час цієї операції він перестає працювати, доки ви знову не включите його (звичайно, програма не буде використовувати вашу пам’ять, завантажте процесор, а також витратити трафік). Ніж не рішення!?

Навантажувач (Android). Зупинка! (Немає кнопки “Видалити”)

Другий спосіб

Для цього методу ми дякуємо користувачеві з псевдонімом Android, який у коментарях запропонував менш складним способом видалення таких додатків. Він говорив про інший метод, який вимагає включення USB налагодження. Користувач з Nick Valery повідомив, що ви можете використовувати цей метод без налагодження USB, за що завдяки йому. І все ж ми показуємо приклад саме з налагодженням USB. Тільки у випадку. Ви просто рекомендуєте негайно відкрити розділ безпеки (див. Останні три скріншоти), і якщо це не допоможе, спробуйте увімкнути налагодження USB.

Перейдіть до налаштувань. Ось пошук розділу “по телефону” (або “на планшеті”).

видалити, програму, android, виберіть, менеджер, файлів

Наступний Торкніться на складі разів. Щоб ви відкриєте режим розробника, який нам потрібен (докладно. Тут).

видалити, програму, android, виберіть, менеджер, файлів

Після відкриття цього розділу він з’явиться у налаштуваннях:

видалити, програму, android, виберіть, менеджер, файлів

Перейдіть до неї та встановіть прапорець біля пункту “USB налагодження”.

видалити, програму, android, виберіть, менеджер, файлів

Далі в налаштуваннях натисніть розділ “Безпека” та знайдіть елемент “Адміністратори пристрою”.

видалити, програму, android, виберіть, менеджер, файлів

Тут ви побачите галочку на додаток, яка не видаляється звичайним способом.

Як видалити стандартні програми для Android з персоналом

Видалити програмне забезпечення, яке вважається стандартним, а також за допомогою звичайних коштів та з кореневими правами. Інструменти Staten пропонують повну програму відключення. Це набагато простіше, адже вам не потрібно отримувати спеціальні права на суперзавор. У будь.Якому випадку, система може дозволити собі не всі програми. Видаліть їх з Android, абсолютно не допускаються можливим.

See also  Відновити резервне копіювання Android з Google. Як налаштувати автоматичне або ручне збереження резервного копіювання

Просте відключення поїздки

Перший спосіб передбачає, що користувач повинен відключити невикористані програми. Метод не відрізняється складністю, тому що все виглядає таким чином, що:

Більше від користувача в цілому нічого не потрібно. Програми залишаться на пристрої, однак будуть відключені. Вони не зможуть працювати на задньому плані. Ви можете ввімкнути їх пізніше. Якщо застосувати цей метод, усі встановлені оновлення також не будуть надходити.

Видалення дратівливих системних додатків від Android без кореневих прав!

Застосування спеціальних програм

Більшість програм, які допомагають усунути непотрібні програми від смартфона, вимагатимуть права кореневого суперника. Щоб отримати їх доведеться відбивати пристрій. Якщо ви вже зробили це, ви можете завантажити будь-яку програму та використовувати його без обмежень. Ми надаємо приклади найпопулярніших варіантів.

Резервне копіювання титану

Ця програма вважається кращим, оскільки вона може бути попередньо зареєстрованою. Він здатний видалити практично будь-яке програмне забезпечення, але необхідно правильно оцінити утиліти. Для цього список додатків у ньому пофарбований у різних кольорах:

 • Системні компоненти виділяються червоним;
 • Білий. Звичайний;
 • Жовте та зелене. Спеціальне програмне забезпечення, без яких смартфон не буде функціонувати нормально.

Виберіть програму, яку потрібно видалити, і натисніть на нього. Наведене меню буде мати дві кнопки. Видалити та заморозити. Потім підтвердьте свої дії. Зверніть увагу, що існує дві версії програми. Оплачується та розподіляються безкоштовно. В останній функціональності значуща обмежена, але ви можете видалити програму з ним і зробити резервну копію.

Ес-диригент

Як допоміжний файловий менеджер, багато виробників смартфонів встановлюються “ES Explorer”. Він має особливі якості, які відкриваються після активації кореневої точки.Провідник. Після цього ви можете діяти наступним чином:

 • Спочатку перейдіть до розділу додатків;
 • Підтвердити права адміністратора;
 • Виберіть програму для видалення;
 • Виберіть “Видалити” в меню;
 • Підтвердьте дію та чекайте процесу завершення видалення.

Якщо ви не попередньо встановлену цю утиліту, вам доведеться сказати це з Play Market. З нею легко позбутися від не тільки від нудних програм, а й очищення будь-яких файлів.

Kingroot

Ця програма хороша, тому що з ним ви можете отримати правильний суперкористувач, не блимає на пристрій. Для цього потрібно виконати прості дії:

Не торкайтесь телефону, коли процес отримання прав не завершено. У процесі він може перезавантажити кілька разів. Після того, як робота смартфона стабілізується, ви можете приступити до видалення непотрібного програмного забезпечення. Для цього використовуйте пункт меню “Видалити програми”. Необхідні утиліти Ви знайдете в «Вбудований» вкладку. На відміну від інших програм, у цій утиліті немає списку, тому варто це позбутися від додатків.

Це основні способи допомогти вам вирішити проблему, чому додаток Android не видаляється. Вам більше не потрібно шукати. Скажіть, що робити з такими утилітами, ваших друзів. Якщо у вас є які-небудь питання, або ви знаєте ще один хороший спосіб видалити, то ви можете поговорити з темою статті в коментарях.