Ефективний вихід із ідентифікатора Apple на iPhone / iPad вам потрібно знати

Оновлена ​​LISA OU / 20 січня 2021 16:30

Як повністю вийти з ID Apple на iPhone для різних сценаріїв, особливо коли пароль недоступний? Apple ID є важливим ідентифікатором для покупок в iTunes, використовуючи послуги або завантаження додатків. Це причина того, що на виході з Apple ID є деякі обмеження, не кажучи вже про методи без пароля. Якщо у вас є пароль для Apple ID або вам потрібно насильно вийти з ID Apple, ось 4 ефективні методи, які вам потрібно знати.

Причини для видалення

Незалежно від того, чи ви керуєтесь міркуваннями конфіденційності або вирішили використовувати послуги з іншої цифрової системи, має сенс видалити ідентифікатор Apple, якщо ви хочете повністю припинити використовувати його. Але майте на увазі, що вилучення є остаточним. Це означає, що навіть експерти Cupertino не зможуть відновити обліковий запис та дані.

Тому, якщо ви плануєте повернутися до послуг компанії у майбутньому та не кидати тематичні форуми за допомогою таких питань, як “Допомога відновити Apple ID”, це буде більш раціональним для деактивації облікового запису, а не видалити його назавжди. Ми рекомендуємо ретельно зважити та відповісти на наступні контрольні питання.

Ви розглядаєте видалення ідентифікатора Apple як спосіб усунення неполадок? Це пов’язано з тим, що ви забули свій пароль або зіткнувся з проблемами сховища ICLOUD? Або ви видаляєте свій ідентифікатор Apple, оскільки ви хочете прикріпити до нової адреси електронної пошти? У цьому випадку не йти робити такі радикальні кроки. Пароль Apple ID не важко скинути, видалити проблеми з роботою iCloud також досить просто. Адреса електронної пошти, пов’язана з ідентифікатором ID Apple, також можна змінити.

Як розв’язати iPhone від iklaude з комп’ютера

Віддалений спосіб відключення облікового запису є кращим, якщо немає iPhone під рукою, або вам потрібно налаштувати обліковий запис або ознайомитись з усіма пристроями, прив’язаними до облікового запису. Щоб виконати процедуру через комп’ютер, потрібно виконати кроки:

 • Відкритий браузер і перейдіть на сайт iCloud.Com.
 • Введіть обліковий запис, до якого прив’язаний смартфон.
 • Виберіть розділ “Знайти iPhone”, а потім натисніть “Всі пристрої”.
 • Знайдіть потрібний пристрій та натисніть кнопку “Видалити обліковий запис”.
 • У випадку, якщо телефон, який ви хочете розв’язати, знаходиться в Інтернеті, ви вперше потрібно, щоб видалити дані з нього, натиснувши кнопку “Стерти кнопку iPhone”. Тільки після цього буде доступний варіант “Видалити з облікового запису”.

Варто відзначити, що йде на сайт icloud.Com і виконати необхідні дії можуть бути з будь-якого гаджета. Головне, щоб мати дані облікового запису на руках. Таким чином, різання дозволяється, якщо iPhone не може бути включений або він не під рукою.

Якщо iPhone втрачено, це не потрібно розв’язувати. Ви повинні перейти до iCloud і увімкнути режим втрати. Щоб захистити особисті дані, допускається видалення інформації. Віддалений замок для смартфонів (блокування активації) запобігає витоку персональних даних.

Як повністю видалити ідентифікатор Apple та Icloud без можливості відновлення

Перейдіть до веб-служби Apple “Дані та конфіденційність” та увійдіть у свій обліковий запис Apple ID.

Натисніть “Пуск” під елементом “Видалення облікового запису”.

Обережно вивчайте інформацію на відкритій сторінці. На ньому яблуко попереджає, що видалення Apple ID, використовуючи цей інструмент, виключає можливість подальшого відновлення. Компанія також повідомляє, що разом з вашим обліковим записом буде видалено та всі дані, пов’язані з ним, включаючи фотографії, відео та документи, що зберігаються в iCloud.

See also  Де в Samsung Galaxy Voice Recorder. Як записати?

Крім того, перед тим, як продовжувати процес видалення, необхідно:

У нижній частині сторінки виберіть причину видалення облікового запису та натисніть “Продовжити”.

На наступних двох сторінках потрібно ознайомитись з інформацією про попередження про те, що станеться після видалення рахунку. Apple попереджає, що видалення рахунку спричинять:

 • Втрата доступу до всіх покупок з App Store, магазин iTunes та iBooks.
 • Скасування плану сховища ICLOUD.
 • Видалення всієї інформації, збереженої в iCloud.
 • Скасувати всі інші підписки на будь-які послуги.

Щоб продовжити операцію видалення рахунку, натисніть “Продовжити”.

Вкажіть спосіб отримання інформації про стан облікового запису. По електронній пошті або на номер телефону. Після натискання кнопки «Продовжити».

Важливий! На новій сторінці Apple буде надано вам код доступу, який повинен бути збережений, записувати або друкувати. Цей код дозволить вам змінити свою думку та запитати відновлення облікового запису до того, як він буде повністю видалений протягом семи днів. Натисніть “Продовжити”.

На сторінці, яка відкривається, вкажіть щойно отриманий код, і нарешті підтвердьте видалення облікового запису.

Відразу після цього ваш запит на видалення облікових записів ID та iCloud без відновлення надсилається. Зауважте, що видалення не миттєво. Apple виконує перевірку, яка зазвичай займає до семи днів.

Технології швидко розвиваються і надають нам світ можливостей у всіх сферах життя. Мобільні пристрої (наприклад, iPhone) займають, мабуть, найбільш помітне місце серед всього, що пропонує нам сучасну технологію. Але ви можете легко зіткнутися з ситуацією, коли ваш iPhone виявився заблокованим через те, що хтось кілька разів поспіль неправильно ввів пароль або PIN.Код, що дуже неприємно. Трапляється, що сам людина забула пароль зі свого пристрою і не може запам’ятати його або екран пристрою зламався, через що ввести пароль неможливо, навіть якщо ви його знаєте.

Є кілька випадків, коли вам потрібно відхилити ідентифікатор Apple з iPhone. Наприклад, коли ви плануєте продати або дати пристрій. Новий власник зможе прив’язати свій рахунок лише після того, як ви будете дякувати своїм власним, інакше він не отримує манера, щоб використовувати гаджет. Існують різні способи розблокування iPhone, важливо вибрати найбільш оптимальний, щоб не пошкодити пристрій, а не втратити дані, що зберігаються в ньому. У цій статті ми скажемо, як розблокувати iPhone найбільш ефективно.

Вимкніть обліковий запис Apple ID на iPhone Видалення iPhone з облікового запису ICLOUD Unlock iPhone за допомогою програми 4ukey (рекомендованого методу) ⦁ Розблокувати iPhone через сервісний центр Apple

Вимкнути обліковий запис Apple ID на iPhone

Запустіть iTunes та підключіть свій смартфон до комп’ютера за допомогою кабелю. Через меню в iTunes виберіть параметр відновлення смартфонів та підтвердьте цю дію. У процесі відновлення всі дані на пристрої, включаючи ідентифікатор Apple, будуть видалені, можна буде знову налаштувати його.

Видалення iPhone від облікового запису iCloud

Відкрийте “Налаштування” на iPhone, перейдіть до керування ідентифікатором Apple, перейдіть до кінця, натисніть кнопку “Вихід” та виберіть вихідний параметр з App Store та Icloud. Вам потрібно буде ввести пароль, і якщо ви забули це, вам потрібно пройти процедуру відновлення. Ви можете відновити пароль по електронній пошті, до якого ідентифікатор Apple пов’язаний або за допомогою тестових питань. Відновлення пароля може бути зроблено як безпосередньо у налаштуваннях iPhone, так і через iTunes на комп’ютері.

Розблокувати iPhone за допомогою програми 4ukey (рекомендований метод)

Tenorshare 4ukey. Чудовий варіант, якщо ви хочете розблокувати iPhone, не вводячи пароль. За допомогою цього потужного рішення ви можете без великих проблем отримати необхідність введення пароля. На екрані зламався, ви забули пароль або систему заблоковано через спроби ввести неправильний пароль. 4uke буде ефективно допоможе в таких ситуаціях. Це програмне забезпечення може видалити з вашого захисту від iPhone шести- або прозорий код доступу, торкніться ідентифікатора або ідентифікатора обличчя. Він підтримує останню версію iOS і миттєво розблокує пароль для входу. За допомогою цього інструменту iPhone також можна скинути до заводських налаштувань без використання пароля.

See also  Як відкрити обкладинку Sony Xperia. Як видалити задню панель з Sony Xperia Mini та Mini Pro

Завантажити TenorShare 4ukey на свій комп’ютер з офіційного веб-сайту та запустіть його після встановлення. Підключіть iPhone до комп’ютера за допомогою Lightning Cable та Let 4ukey Знайти свій iPhone. Натисніть кнопку “Початок розблокування” у взаємодії 4ukey.

видалити, apple, iphone, спосіб

Тепер вам потрібно натиснути “Завантажити”. Останній прошивка iOS завантажується для вашого iPhone.

видалити, apple, iphone, спосіб

Щоб розблокувати iPhone, натисніть “Почати розблокування”. Зачекайте, поки процес завершиться.

Тепер, коли все готово, ви можете скинути пароль для iPhone, як для нового. Необходимо заново настроить параметры Face ID, Touch ID и пароля. Вы можете восстановить iPhone с помощью резервной копии iCloud или iTunes.

видалити, apple, iphone, спосіб

Після цього ви можете закрити програму, вимкнути iPhone від комп’ютера та налаштувати його як нове.

видалити, apple, iphone, спосіб

Якщо ви забули свій ідентифікатор Apple, ви можете використовувати 4ukey, щоб видалити iPhone, що зв’язує з Apple ID.

Розблокувати iPhone через сервісний центр Apple

Ви можете зв’язатися з сервісним центром, авторизованими компаніями Apple, а також запитати фахівців, щоб розблокувати iPhone без пароля, вони повинні мати спеціальний інструмент, який дозволяє вам робити. Майте на увазі, що в цьому випадку ви повинні підтвердити, що це ваш пристрій, тобто, вам доведеться надати перевірку, що підтверджує покупку та інші документи, що ви є власником цього смартфона. Це платна служба, тому сервісний центр попросить вас заплатити за це (скільки точно. Залежить від конкретного SC).

Після уважного читання цієї статті ви маєте будь-які сумніви щодо того, що iPhone можна розблокувати без пароля. Ми детально ознайомилися з деякими простими способами. Крім того, ми представили найпотужніший і універсальний метод. Tenorshare 4ukey. Якщо порівнювати всі методи, 4ukey виграє, тому що ця програма багата функціями та забезпечує повну безпеку при роботі. Завдяки цьому ви можете видалити пароль за допомогою декількох кліків миші.

Метод віддаленого видалення ID Apple з викраденим iPhone

Знайдіть шахту є частиною процесу блокування активації. За замовчуванням він увімкнено на всіх пристроях iOS, включаючи iPhone та iPad. Якщо ви не вимикаєте його вручну, ви можете використовувати цю функцію для віддаленого видалення ідентифікатора Apple з легкістю. Ця частина вважає мій iPhone як приклад, щоб показати вам, як видалити ідентифікатор Apple з викраденим iPhone.

Видалити ідентифікатор Apple з викраденим iPhone на комп’ютері

Крок 1 У своєму веб-переглядачі, таких як Safari, IE, Chrome або Firefox, перейдіть до посилання ICLOUD, щоб знайти веб-сайт. Вам потрібно ввійти, використовуючи ідентифікатор Apple та відповідний пароль. Код підтвердження буде надіслано на інший пристрій iOS, щоб ви могли увійти до свого облікового запису Apple. Просто дотримуйтесь інструкцій, щоб це зробити.

Крок 2 Тоді він почне визначити певне розташування кожного підключеного пристрою. Тут ви можете натиснути всі пристрої та вибрати втрачений iPhone зі списку випадаючого списку.

Як видалити чужий Apple ID IDLOUD і розблокувати iPhone за 15 хвилин

Крок 3 Доступні параметри, такі як Play Sound, Lost Mode, мити iPhone, видалити з облікового запису, і дайте мені знати, коли ви знайдете. Щоб видалити ідентифікатор Apple з викраденим iPhone, ви повинні натиснути на iPhone Impone Icon.

Крок 4 У кінчику стирає цей iPhone Windows, натисніть кнопку Erase, щоб підтвердити операцію. Після цього ідентифікатор Apple та всі дані iOS на цьому iPhone будуть видалені.

Видалити ідентифікатор Apple з викраденим iPhone на іншому iPhone або iPad

Крок 1 Відкрийте Знайдіть мій iPhone Додаток на іншому пристрої iOS. Якщо ви не знаєте, де отримати доступ до нього, ви можете перейти до App Store, шукати шахту, а потім встановити його або відкрити його. Кранове пристрій і знайдіть втрачений пристрій iPhone.

видалити, apple, iphone, спосіб

Крок 2 Торкніться викраденого iPhone та прокрутіть вниз, щоб вибрати, щоб видалити цей параметр пристрою. Коли ви отримаєте для миття вікна iPhone, виберіть Продовжити рухатися далі. Тепер ви підете, щоб увійти до повідомлення Inteeis. Тут ви можете ввести та відображати повідомлення на викраденому пристрої iOS. Потім торкніться верхнього правого кута, щоб видалити ідентифікатор Apple з викраденого iPhone.

See also  Як покласти фотографію на екрані iPhone. Встановлення відображення дзвінків на повний екран

Як видалити збережений ідентифікатор Apple для iPhone або iPad

Неважливо, який спосіб оплати у вас є досить просто видалити будь-який з них.

 • По-перше, відкрийте програму налаштувань на своєму iPhone або iPad.
 • Виберіть свій AppleID у верхній частині.
 • Ось виберіть Оплата та доставку.
 • Тепер натисніть Зміна у верхньому правому куті екрана.

видалити, apple, iphone, спосіб

 • Червоний мінус з’явиться поруч із способом оплати. Клацніть.
 • Тепер прямо вправо на видалення. Щоб підтвердити дію, натисніть Видалити знову.

видалити, apple, iphone, спосіб

Тепер немає прикріпленого способу оплати для цього ID Apple. Вам більше не потрібно боятися випадкових покупок.

Якщо ви або хтось випадково купив щось з App Store, ви можете спробувати запитати гроші назад.

Сервіс блокування активації

Цей метод підходить у ситуації, коли ви підключили знайдете мій iPhone до вашого iPhone.

Як видалити чужий Apple ID IDLOUD і розблокувати iPhone за 15 хвилин

Всі дії виконуються на комп’ютері Windows або Mac:

  Ми йдемо до офісу. Ресурсний icloud https: // www.Icloud.Com, ми увійшли з вашим логіном, паролем.

Часті питання щодо видалення ID Apple з iPhone без пароля

Id Apple. Це метод автентифікації, який використовується Apple для iPhone, iPad, Mac та інших пристроїв Apple. Вона містить особисту інформацію та налаштування для користувачів. Коли ідентифікатор Apple використовується для введення пристрою Apple, пристрій автоматично використовує параметри, пов’язані з ID Apple.

Буде видаляти ідентифікатор Apple під час скидання до iPhone?

Не. Параметр “стирає весь вміст і налаштування” делійс лише вміст телефону. Але записи для imessage, facetime та iclod не видаляються на сервері Apple, пов’язаного з iPhone. Вам все ще потрібно вийти з облікового запису та скасувати реєстрацію Apple ID з iPhone без пароля.

Як змінити ідентифікатор Apple на iPhone без пароля?

Коли ви йдете на веб-сайт HTTPS: // AppleID.Яблуко.Com /. Введіть своє ім’я та поточну адресу електронної пошти, яку ви використовували для входу до облікового запису Apple. Ви можете відновити ідентифікатор Apple по електронній пошті або відповідати на запитання безпеки, ви можете отримати електронний лист із новим ідентифікатором Apple для вашого iPhone.

Чи можна відновити заводські налаштування заблокованого iPhone для видалення ID Apple?

Так. Якщо ви вводите неправильний пароль для Apple ID занадто багато разів, ваш iPhone буде заблокований. Використання iTunes ви можете скинути iPhone вимкнено до заводських налаштувань, а потім ви можете дотримуватися наведених вище рішень, щоб видалити ідентифікатор Apple з iPhone.

Як найкраще видалити ідентифікатор Apple з iPhone без пароля? У статті представлені 4 часто використовуваних методів, які потрібно знати. Звичайно, ви можете просто попросити попереднього власника, щоб видалити пристрої від ICLOUD в Інтернеті, деактивувати старий ідентифікатор Apple з облікового запису або навіть використовувати режим відновлення iTunes, щоб отримати iPhone як новий пристрій.

Але Fonelab Ios Unlocker. Найбільш ефективний метод, який дозволяє вам видалити забутий ідентифікатор Apple з iPhone без пароля в різних сценаріях. Просто дізнайтеся деталі та відповідно виберіть потрібний.

Якщо ви хочете дізнатись більше про те, як видалити ідентифікатор Apple без пароля, залиште коментарі нижче.

Fonelab допомагає розблокувати екран iPhone, видалити ідентифікатор Apple або пароль, видалити обмеження часу або пароля в секундах.