Як увімкнути темну тему на Android

Власники смартфонів звикли використовувати мобільний пристрій на яскравій темі. Це стандартний Inteeis, який відрізняється яскравими кольорами та білим фоном. Але кожен рік не вистачає популярності в так званій темній темі. Вона змінює звичайний білий колір до чорного, і залишає іконки, як раніше.

Як ви можете пояснити таку популярність темної теми? Спочатку він був задуманий як універсальний інструмент для зменшення споживання енергії смартфона. Дійсно, користувачі амолетного екрана можуть помітити перевагу чорної теми за стандартним цілим числом, якщо вони розглядають статистику розряду акумулятора. На амолеваній матриці темних пікселів не споживають акумулятор, тому смартфон працює довше.

На смартфонах з матрицями IPS, неможливо відчути перевагу темної теми з точки зору енергоефективності. Це все про особливості підсвічування, яка негайно висвітлює всі пікселі незалежно від їх кольору.

Виявляється, що тільки власники смартфонів з матрицею OLED (амолеру) здатні відчувати головну перевагу темної теми, оскільки воно висвітлює всі пікселі, крім чорних. Але в той же час аналогічний тип Integ привертає увагу користувачів пристроїв з IP-екраном. Чому так відбувається?

По-перше, темна тема бере очі. І ця гідність актуальна для проявів різних форматів. Спробуйте подивитися на сонце або на горіння світла, після чого ви зрозумієте, як постраждало яскраво світло на очах. Ця ситуація виникає, коли людина дивиться на абсолютно білий екран у максимальній яскравості. Чорний колір практично не впливає на відчуття користувачів.

По-друге, і, можливо, головна, темна тема. Це просто стильне рішення. Вона не випадково стала настільки популярною, тому що користувачі бачать щось нове та цікаве в ньому. Цей аспект навіть переважає над зменшеною втомою очей. Тому це Inteeis вибирається навіть власниками смартфонів з Екранами ІПС та тих, хто навіть в умовах світлих теми не починають зашкодити голову.

Як активувати темну тему у всіх додатках на Android 10

Темний режим, або як це також називається, темна тема вже доступна на Android 10 для ряду додатків як опцію. На жаль, незважаючи на свою популярність, не кожна програма підтримує цю можливість, яка сильно перевертає шанувальників цього популярного режиму. На щастя, вже зараз є спосіб об’єднати всі додатки, роблячи їх тим же темним. У той же час, абсолютно не потрібно піднімати корінь і робити з вашим смартфоном інших страшні речі. Надійно відомо, що метод гарантовано працює на Google Pixel 3 та OnePlus 7 Pro. Варто зазначити, що для того, щоб активувати темну тему у всіх додатках, вам доведеться включити режим розробника на телефоні, крім того, варіант у ряді додатків може не працювати.

Режим розробника точно присутній у кожному смартфоні, який працює Android 10, але за замовчуванням він зазвичай прихований, хоча іноді винятки можуть відповідати.

Перед продовженням, дотримуючись, що режим розробника досить небезпечний у невмілому руці. Якщо ви не впевнені в чомусь, ви бачите незнайомий точку, який не був у налаштуваннях раніше, не торкайтеся нічого кращого, залиште це самотньо. Не активуйте випадкові опції, не натискайте на підменю, імена яких ви нічого не говорите. Все це призначено для досвідчених розробників програмного забезпечення. Наша мета. Включити модульну тему для всіх програм. Якщо ви готові, ви можете дізнатись більше.

Ми переходимо до підменю параметрів розробників, шукаючи пошук пошуку та введіть темну фразу перевизначення. Ми бачимо перемикач і активуємо. Все, тепер навіть програми, які ще не підтримують темний режим, обов’язково, повинні поворот. Якщо це не відбулося з певною програмою, спробуйте дочекатися, доки не застосовувати нові параметри. Якщо це не допомогло. Просто перевстановіть програму.

Майте на увазі, що деякі програми можуть запустити “баггі” через незвичайні налаштування, тому, якщо щось піде не так, поверніть режим вимкнення, або від’єднайте темну тему в налаштуваннях роботи неправильно.

І що робити тих, хто має смартфон, не підтримує встановлення Android 10? На щастя, частково вирішення проблеми може бути на старих версіях ОС.

Поділіться про те, чи є у вас чи ні, можете, в коментарях чи нашій телеграмі Чатка.

Нещодавно все більше і більше користувачів відмовляються від соціальних мереж на користь месендерів. На даний момент, серед багатьох програм для обміну повідомленнями, немає нічого більше Telgram. Незалежно від того, як інші намагалися наздогнати дітища Дурова, поки вони слабкі. Не так давно розробники Telegrams випустили головне оновлення з багатьма крутими мікросхемами, головне з яких стало так званими реакціями. За допомогою їхньої допомоги ви можете швидко відповісти на будь.Яке повідомлення. У статті я детально пропоную зрозуміти цього начальника Посланця та обговорити всі деталі її роботи.

See also  Lg прибирання барабана, як увімкнути. Банальні причини блокування

Про це, мало хто знає, але з боку основних функцій безпеки Android-смартфонів майже не розріджують iPhones. Вони підтримують механізм пошуку зникнення, а обліковий запис Google захищає їх від іноземних. Як правило, обов’язковий до рахунку. Це обов’язкова вимога для більшості апаратів на Android. Це запобігає несанкціонованій активації пристрою, блокуючи самі пристрої на системному рівні. Таким чином, ви забуваєте пароль з облікового запису Google, навряд чи не втрачати контроль над своїм смартфоном. На щастя, є навіть вихід із такої ситуації.

Проріз для користувачів смартфонів. Річ абсолютно природна, якщо не говорити нормально. У більшості ми навіть не надаємо йому жодного значення, оскільки це досить зручно для всіх застережень. Завдяки нагляду, ми отримуємо відповідну рекламу та рекомендації від пошукових систем та онлайн.Служб, які використовують. Але це одне, коли ви опосередковано шпигуєте за вас, як це робить Google, вивчаючи пошукові запити, натисніть на посилання та установи, які ви відвідуєте, і зовсім по.Іншому, коли ви буквально спостерігаєте через камеру пристроїв.

Як швидко активувати темну тему у всіх додатках на Android Pie? Два сценарії

Темна тема. Тенденція сучасності. Розробники активно додати цю функцію до своїх додатків, а Google також не відстає від. Наприклад, у листопаді нічний режим був придбаний “Контакти”, після чого через кілька днів, подібний дизайн з’явився в “Телефон”. Але активуйте налаштування в кожному застосуванні окремо нудним. На щастя, існує більш ефективний спосіб, який дозволить отримати максимум темного інтенси в декількох клацаннях.

Важливо відзначити, що темна тема не просто красива, але і корисна функція. У випадку з піксельними екранами він зберігає до 60 відсотків електроенергії при максимальній яскравості в порівнянні з iPhone. Результат досягається шляхом відключення окремих точок екрана.

Для активації темного Inteeis в Android Pie є два методи. Перша прихована в розширених налаштуваннях відображення та називається “темою пристрою”. Власник смартфона може перемикатися між яскравими та темними темами, а також їх автоматичним зрушенням.

Однак цей варіант не активує темні відтінки у всіх можливих місцях. На даний момент опція вносить лише зміни до меню швидких налаштувань, слайдер гучності та деяких інших Windows за допомогою стрічки Google Discound.

За словами представників 9To5Google, існує більш просунутий спосіб. Ми говоримо про режим нічного режиму, який прихований у параметрах розробника. Процедура проста:

Відкрити параметри розробника; 2. Вибрати “нічний режим”; 3. Активувати “завжди на”.

Щоб розблокувати параметри розробника, виберіть пункт “На смартфоні” у налаштуваннях системи. Потім лист у нижній частині сторінки ми бачимо “Bild номер” і швидко натисніть на нього багато разів. Повідомлення розповість про наявність.

Пошук нічного режиму допоможе вікно пошуку: просто введіть рядок “Нічний режим” у рядку. Останній зв’язок перемикається на “завжди на”.

Використання двох варіантів представить темну тему, де це дозволяє система.

Вам подобається цей дизайн? Поділіться відповідями в AndroidinSider Chat Telegram.

Як включити режим браузера темного хрому на Android

По-перше, параметр “темного режиму” відображається в параметрах Chrome, потрібно мати версію Chrome 74 або вище. Просто перевірте версію своєї програми та завантажте останнє оновлення від Google Play. Як тільки ви оновлюєте, перейдіть до наступних кроків:

 • У адресному рядку програми Chrome введіть “Chrome: // Flags” без лапок. Це відкриє сторінку спеціальними налаштуваннями, де потрібно трохи розмахувати, щоб увімкнути параметр темного режиму в параметрах головного браузера.
 • Слайд на панелі пошуку у верхній частині екрана, а потім знайдіть параметр “Android Chrome Ui Dark Mode”, який повинен негайно відобразити потрібний параметр перед вами.
 • Торкніться випадаючого списку знайденого параметра та змініть його налаштування за умовчанням “, щоб” увімкнути “, а потім перезапустіть Chrome.
 • Коли програма знову відкриває, зателефонуйте меню налаштувань стрічкою на відповідній піктограмі, а потім перейдіть до “Налаштування” “Темний режим”. Перемістіть перемикач до активного положення, а Chrome автоматично перейде до нової темної теми. Якщо ви не можете знайти параметр темного режиму в меню, навіть після активації його в додаткових налаштуваннях спробуйте знову відновити програму (кілька перезавантажень можна потрібно для відображення параметра).

Як включити темний режим / зробити чорну тему на телефоні Android Xiaomi

Звичайно, вам не доведеться переплутати з додатковими налаштуваннями в Chrome, щоб змусити темний режим режиму, коли остаточна версія нового темного режиму буде доступна в Chrome на Android, але на даний момент це єдиний спосіб дозволити темряві режим.

“Темний режим” ще не доделя до кінця, тому не всі сторінки відображаються в новій версії. Наприклад, результати пошуку все ще відображаються на білому фоні. Аналогічним чином, ви можете помітити, що деякі елементи тексту або сторінки відображаються неправильно, коли ввімкнено темний режим. Ці незначні помилки, швидше за все, будуть виправлені в кінцевій версії, але ви завжди можете вимкнути “темний режим” у налаштуваннях, якщо ваші недоліки занадто дратує.

Поділіться своєю думкою в коментарях під цим матеріалом і в нашому чаті Telegram.

Навіщо встановити темний режим на своєму пристрої

Темний режим має дизайн, який зменшує світло, що випускає екран, зберігаючи мінімальний контрастний контраст, необхідний для зручності читання. Це дає користувачам значні переваги, включаючи зменшення втоми очей в умовах низької освітлення, легкість використання в темному та зарядному заряді заряду акумулятора.

See also  Як оновити операційну систему на Android. Використання стандартного режиму відновлення - відновлення

Звичайно, це не всі переваги темного режиму. Як і все в цьому світі, потемніння на вашому телефоні також має власну частину недоліків, таких як напруга очей. Це може статися в певних умовах, наприклад, у добре освітленій кімнаті при використанні темного режиму не рекомендується, оскільки це може ускладнити читання тексту.

Як результат, перехід від світлого режиму до темряви зводиться до особистих уподобань. Отже, якщо ви збираєтеся пройти темний шлях, давайте покажемо вам, як ви можете ввімкнути темний режим для всіх ваших програм, які зараз встановлені на вашому пристрої Android.

Як увімкнути нічний режим на Android

Щоб розібратися, де увімкнути нічний режим Android, вам потрібні деякі навички. Усі впораються з цим. Досить вибрати, як саме це зробити. Через додаток або браузер.

Увімкнення нічного режиму в програмах

У новому поколінні Android вже має функцію, включаючи режим читання. Далі йде наступні дії.

 • Палець витрачають на екран з вершини.
 • Відкриється вікно сповіщення. Потрібно повністю повернути.
 • Панель повинен бути значком “нічного режиму”. Він виглядає як півмісяць. У деяких випадках він може бути розташований на наступній сторінці. Натисніть цю клавішу, включаючи функцію.

Цікавий! Нічне читання можна використовувати окремо для WhatsApp Messenger. Функція підключена в налаштуваннях.

Як увімкнути нічний режим на Android, якщо такого варіанту відсутній через панель сповіщень:

увімкнути, темний, режим, android, якому

Для деяких людей автоматичні параметри не підходять. Вони відчувають таку ж напругу очей, як при використанні повного світла. Тому рекомендується змінити налаштування. Ось що вам потрібно зробити:

 • Застосувати до панелі сповіщень, де клавіша “Нічний режим” затискається протягом декількох секунд.
 • Якщо ви не дозволяєте вам піти, відкриється нова сторінка.
 • Кількість жовтого світла, яке подається з екрана, змінюється на відкритому сторінці. Ви можете змінити інтенсивність живопису у великій або меншій стороні.

Крім того, існує функція автоматичного підключення нічного світла в певний час. Тоді людина не потрібно постійно змінювати налаштування по телефону. Наприклад, виберіть автоматичне підключення в 23:00, а також завершення роботи в 7:00.

Цікавий! Багато користувачів операційної системи Android відзначають, що при тривалому використанні такої функції навантаження від ока значно зменшується. Вони відчувають себе краще, головний біль.

Увімкнення нічного режиму в браузері

Кілька різновидів браузерів. Для кожного з них характерні різні дії, з якими включає в себе опцію.

 • Firefox. Відкрити меню. Вона вибирає ключ додавання, а потім теми. Правильно потемніти екран, виберіть темну тему. Якщо вам потрібно автоматизувати опцію, щоб не застосовувати її щоразу, використовуйте автоматичне темне розширення. З ним вибирайте період, в якому буде працювати.
 • Хром. У браузері немає функції затемнення в автоматичному режимі. Потрібно встановити тему з веб-магазину Chrome. Вони різні. Наприклад, ви можете вибрати простий темно-сірий. Легко користуватися.
 • Оперу. Браузер побудований у темі, щоб зменшити екран. Відкрийте меню Прості налаштування в панелі. Виберіть ключ теми вікна, натисніть на темний режим. Якщо людина не підходить для потемніння кольору, використання темного режиму.
 • Сафарі. Устанавливают расширение Turn Off the lights. Находят раздел Ночной режим, активируя его с помощью функции «Показать переключатель ночного режима под веб-страницей”. Здесь можно затемнить или осветлить страницу, задать автоматический параметр.
 • Edge. В браузере темная опция уже встроена. Нужно открыть Меню, выбрав Параметры. Там находят Темную тему, активируя ее. Щоб змінити параметри, скористайтеся опцією вимкнути світло. Щоб вибрати час, коли темний режим вмикається і вимикається, перейдіть до розділу нічного режиму. Там виберіть опцію “Показати нічний перемикач режиму під веб.Сторінкою”. Тоді внизу вікна з’явиться перемикач, до якого потрібно буде натиснути один раз, щоб екран був затьмарений.
 • Яндекс. У меню пошуку натисніть три бали. Відкрийте параметри, де вибрано параметр налаштування. У меню, що відкривається, прокручується внизу, вибираючи каталог доповнень. Вам потрібно натиснути кнопку Увімкнути на розширенні догляд за очима.

увімкнути, темний, режим, android, якому

Затемнення екрана присутня майже на кожній моделі браузера. Але для деяких з них потрібно завантажити окреме розширення. Якщо ця функція буде використана один раз, вона буде збережена для кожної нової відкритої сторінки з фотографіями, фотографіями, іграми, відеороликами.

Власні програми Android з темним режимом

Google щойно розгорнула можливість переходу в темний режим у своєму додатку для збереження, але до цього багато власних програм Android придбали різні відтінки сірого, і апогей став появою системної темної теми в Android Q. Що також може бути застосовано до третійпартій.

Зазначена програма для зберігання тепер приєдналася до багатьох інших додатків Google, таких як диск, настільний Chrome, телефон, контакти, повідомлення, новини Google, грати в ігри, YouTube та навіть Android Auto, як ви можете побачити в заголовку зображення. Тепер вони стали занадто довго, щоб перелічити занадто довго, оскільки всі запасні програми у найближчі місяці до виходу Android Q повинні отримати цей режим.

Як увімкнути чорну тему на Android

Темна тема Android можна включити чотири різних способів:

Кожен з методів має свої особливості, переваги та недоліки. Який вибрати. Залежить від особистих уподобань користувача.

Через “Налаштування”

Ви можете встановити тему чорного в наступному алгоритмі:

 • Перейдіть до “Налаштування”.
 • Виберіть розділ “Екран”.
 • Знайдіть елемент “Додатково”.
 • Перейдіть до стовпчика “Теми пристрою”.
 • Активувати “темний“.
увімкнути, темний, режим, android, якому

Ви можете включити темну тему через налаштування

See also  Як перезапустити комп'ютер у безпечному режимі. Один з найпоширеніших методів - використання ключа F8:

Важливий! Після того, як ця тема увімкнена, екран стане темним. Можна змінити його назад на той самий алгоритм, але в останній дії, щоб натиснути “Light”.

Через сторонні програми

Ви можете включити темну тему за допомогою сторонніх програм. Цей метод вважається універсальним, оскільки він підходить для будь-яких пристроїв з будь-якою версією операційної системи. Все, що вимагається користувачем. Завантажте розширення від гри.

увімкнути, темний, режим, android, якому

Ви можете завантажити готові додатки з темною темою або встановити загальний дизайн. Ви можете спробувати такі опції:

 • Браузери: Puffin, Opera Beta, браузер UC;
 • Галерея. Камерний рулет. Галерея, проста галерея;
 • Quickpic. Це застосування з можливістю вибору теми;
 • Менеджери файлів: ES Explorer, Solid Explorer, Total Commander;
 • Аудіоплеєри: BlackPlayer, Shuttle, Pixel Music Player;
 • Погода: AccuWeather, погода під землею, 1Weather;
 • Будильник: Будильник, Своєчасний, рання пташка;
 • -Клієнти:. Twidere;
 • Новини: Новини та погода, Feedly, InoReader.

Зверніть увагу! Включіть темну тему, необхідно окремо для кожної програми у налаштуваннях.

Темна тема темна задумана

Ви також можете покласти на темну темну темну темну тему. Його можна завантажити з ринку відтворення абсолютно безкоштовно для вашого пристрою. Але після початку цього розширення вам доведеться завантажити та встановити інший. Cm Launcher. Цей пусковий засіб несе відповідальність за правильну роботу темно-теми.

Єдиним недоліком користувачам є велика кількість реклами завдяки встановленню запуску CM.

увімкнути, темний, режим, android, якому

Чистий чорний пусковий тема

Pure Black Launcher тема. Ще одна хороша темна тема, яка працює від CM Launcher. Це дозволяє створити унікальний і стислий робочий стіл Inteeis. Як у попередньому випадку ви можете завантажити розширення за допомогою Google Play.

Який спосіб встановлення. Це питання смаку. Тому користувачі можуть спробувати всі вони краще. Більше того, саме так само, як вимкнути новий дизайн, так само легко, як.

увімкнути, темний, режим, android, якому

Що таке темний режим на Android і як це дозволити?

Android (“Android”). Операційна система для смартфонів, таблеток, електронних книг, цифрових гравців, наручних годин, ігрових консолей, нетбуків, смарт-книги, Google, телевізорів та інших пристроїв. У 2015 році з’явилася підтримка автомобільних розважальних систем та побутових роботів. На підставі ядра Linux та власної реалізації віртуальної машини Java від Google. Спочатку розроблені Android, Inc., який потім купив Google. Вікіпедія

Як увімкнути темний режим Android на Android 10

За замовчуванням той самий автоматичний режим встановлюється на основі визначення шпалер, як у старих версіях Android, але зараз є спеціальні параметри для постійної кольорової теми. Щоб увімкнути темну тему на пристроях Android 10

Android 10 (Codenamed Android Q під час розробки). Десята версія операційної системи Android. Вікіпедія

Торкніться перемикача поруч із темною темою, щоб увімкнути його.

увімкнути, темний, режим, android, якому

Звідти витягуйте з верхнього краю екрана, щоб перейти до швидких налаштувань. Ви побачите новий темно-сірий фон з білим текстом. Деякі програми, такі як Google

Google: Google. Пошукова система. Google. Google Inc. Фонд Google. Благодійний фонд. Google.По-домену та сайту, який належав до білоруської компанії ActiveMEDIA до 2009 року. Вікіпедія

Важливо: розробники Android тепер мають можливість додати підтримку темного режиму до додатків Android.

Як увімкнути темний режим Android на Android 9.0 пиріг

В Android 9.0 (пиріг) додав можливість перемикатися між темними та яскравими темами, але процес трохи відрізняється від Android 10. Щоб увімкнути темний режим на Android 9:

Запустіть налаштування та торкніться дисплея.

Натисніть “Додатково”, щоб розширити список опцій.

Прокрутіть вниз і торкніться теми пристрою. Потім торкніться темряви в діалоговому вікні спливаючого вікна.

Темний режим Обмеження Android 9

У Android 9 меню налаштувань та інші елементи Inteeis, такі як сповіщення, які з’являються під швидкими налаштуваннями, залишаються пофарбовані в яскраву тему, що складається з білого фону та чорного тексту. Однак, якщо ви знаєте, як змінити шпалери на Android, ви можете об’єднати темний режим з більш легким шпалером для більш послідовної роботи.

Користувачі також можуть додати темний Inteeis, встановивши окремі програми для відповідних темних режимів. Кілька додатків Google забезпечують темні варіанти тематики, які досить добре узгоджуються з темними Inteeis з швидких налаштувань.

Як увімкнути темний режим для повідомлень Android

Додаток Android автоматично перемикається відповідно до темної теми на пристроях Android 10. На Android 9 повідомлень “може бути вручну встановити темну тему:

Запустіть програму повідомлення.

Натисніть піктограму триточкові у верхньому правому куті програми.

Як включити темний режим / зробити чорну тему на телефоні Android Xiaomi

Натисніть Увімкнути темний режим.

Після цього ваше повідомлення “Повідомлення” негайно йдуть на темно-сірий фон з білим текстом, а кольорові контактні значки зберігають свою оригінальну палітру.

Youtube також має підходящий темний вигляд. Щоб увімкнути:

Торкніться значка профілю у верхньому правому куті програми.

Торкніться перемикача поруч з темною темою. Тепер ви повинні побачити ескізи відео, коментарів та інших текстових областей на темно-сірему фоні.