Як відкрити мобільну версію VC через комп’ютер. Інструкція

Привітання!

Мобільна версія сайту VK має багато незаперечних переваг. Візьміть хоча б чудову чуйність Intees, невелику кількість елементів Inteeis. І в той же час нічого не заважає використанню основних можливостей, яка пропонує соціальну мережу ВК, а саме для спілкування, слухання музики, дивіться відеоролики, Переглянути фотографії та t.D.

Варто зазначити, що при використанні мобільної версії VK витрачається менше інтернет.Трафіку, а не це відбувається при використанні основної версії сайту.

Тому не дивно, що деякі користувачі VK обрали для себе основною інтайзом, є мобільна версія популярної соціальної мережі

Як? Перейдіть на будь.Яку мобільну версію сайту з комп’ютера.

Давайте подивимось, як його можна відкрити в браузері, на що він здатний.D.

Макс, не вводьте в оману людей, які намагалися рекламувати свою групу у VK. Я спеціально змінив посилання, щоб люди не бачили вашу групу.У випадку, я спеціально додав додаткові скріншоти, щоб порівняти мобільну версію через браузер та мобільний телефон. Знайдіть те, що називається 10 відмінностей.Їх немає. Метод працює, і якщо він не працює, то вам не потрібно робити дзеркало, якщо.

Напевно. Це маячня. За допомогою цього “метод” всієї Ліші зменшується розмір екрана у браузері, але це все ще є комп’ютерною версією сайту в ньому.

Показано на простий приклад: є сайт. Https Page: // m.Вк.Com / Velvek просто зверніть увагу на заголовок. На комп’ютері та по телефону! Тут у вас є все і проста відповідь про повну марність цього “fichi”)))))

Іван, спасибі за відгук. Це дійсно найпростіший і більшість. Дмитро, можливо, ви не вибрали опцію мобільного телефону. Я використовую цей шлях протягом тривалого часу. І спробував на інших сайтах, якщо є мобільна версія, а не адаптивна, то вона продовжується до нього.

See also  Як я можу використовувати монітор комп'ютера. Додавання дошки

Не слухайте їх, дякую вам за пораду. Зламав голову з дурними розширеннями, але помітив вашу корисну статтю. Для мене, як початківець у будівництві веб-сайту, це допомогло при розробці мобільної версії сайту

Цей метод не дозволяє переглядати мобільну версію, але зменшує роздільну здатність екрана сайту. Мобільна версія не активована.

Чому не працює? Більш детально ви можете описати проблему. Цей метод працює не тільки в Chrome, але і в інших браузерах на його двигуні. Наприклад, у браузері Яндекса.

Перевірте відображення мобільної версії в Chrome

На самому початку я розповім вам про найпростіший спосіб перегляду мобільної версії сайту. Цей параметр дуже простий, і для вирішення нашого завдання цілком підходить.

Досить перейти до браузера CROME, відкрийте потрібну сторінку, і натисніть клавішу F12 у операційній системі Windows або FNF12, якщо це система IOS.

Після цього ви перейдете до режиму розробника, і ви можете побачити, як сайт виглядає на різних пристроях. Щоб переглянути мобільну версію, просто натисніть на піктограму з фотографією телефону (як показано на знімку скріншоту).

мобільну, версію, комп, ютері, мобільна, версія

На верхній панелі ви можете вибрати та додати різні пристрої. І якщо ви натиснете піктограму обертання екрана, ви побачите, як сайт відображається в горизонтальній формі на мобільному телефоні.

мобільну, версію, комп, ютері, мобільна, версія

Загалом, цей інструмент є достатньо, щоб зрозуміти, як користувачі на мобільних пристроях бачить ваш сайт. Зрештою, це дуже важливо. Зараз досить велика частка мобільного трафіку знаходиться в мережі, і вона постійно зростає.

Чому вам потрібна мобільна версія VK?

У браузері хром, відкриття м.Вживати.Com, зателефонуйте в меню з кнопкою ⋮ (три точки) та виберіть Додати до головного екрана. Ви будете мати нову піктограму (кнопку) у телефоні на робочому столі, який негайно відкриє мобільну версію VK на повному екрані як звичайне застосування. Це називається “Веб-програма”.

Значок Відкриття мобільної версії VK, як би це окрема заявка

Як відкрити комп’ютерну версію VK на телефоні, смартфон, планшет

Як ми бачимо, лише кілька кроків дозволяють переключатися з мобільного до комп’ютерної версії VK на гаджет ноутбука. Ще менше кроків потрібно для того, щоб повернутися, якщо це необхідно. Під головним меню, для цього відображається відповідна посилання.

See also  Як оновити iTunes на комп'ютері. Що робити, якщо iTunes не бачить iPhone

Інструкції для відкриття мобільної версії VK на комп‘ютері

Використання соціальної мережі на комп’ютері традиційно здійснюється через браузер та відкритий на ньому. Мережа. Варто трохи поглиблювати технічні тонкощі, щоб зрозуміти, за яким принцип визначається, яка версія веб-сайту VK повинна відкрити.

Будь-який веб-переглядач “здається”, коли він з’єднується з одним або іншим сайтом. Сайт, побачивши, який клієнт підключив до нього, вже “дає” певну версію сторінки.

І якщо браузер на компютері вводить себе як мобільний контрперт, то сайт дасть йому мобільну версію сторінки. Це буде заснована на способі відкриття мобільної версії сайту VK на ПК.

Для виконання завдання ми використовуємо популярне розширення для браузера, завдання, яке включає в себе одну єдину можливість. Представити до потрібного браузера, наприклад, мобільний.

  • Давайте встановимо розширення в браузері. Сторінка розширення користувацького агента розташована на веб-сайті Google, то чому це рішення призначено для дуже конкретного браузера, але це зовсім не так. Ви можете встановити його не тільки в Chrome, але і будь-який інший, який використовує свою основу: браузер Яндекс, оперу тощо.

Якщо вам потрібно повернутися до повної версії сайту VK, натиснувши кнопку Extension, виберіть оригінальну версію ідентифікатора. За замовчуванням, а також на самому сторінці VK, натисніть повну посилання, яка знаходиться під головним меню.

Більше ви повинні мати проблеми, якщо вам потрібно відкрити мобільну версію сайту VK на комп’ютері.

Ми раді, що ви можете допомогти вам у вирішенні завдання або проблеми.

У свою чергу, ви також можете допомогти нам.

Просто поділяйте статтю про соціальні мережі та посланці з друзями.

Розділяючи результати автора автора, у вас буде безцінна допомога як до себе, так і на сайт в цілому. Спасибі!

Метод 1

Почнемо з найпростіших. Потрібно, щоб на вкладці вже було запущений сайт, який нам потрібно переглянути мобільну версію сайту на комп’ютері. На цій дуже вкладці потрібно натиснути F12. Після натискання панель буде відкрита справа, це панель “Код сторінки”, нам це не потрібно. Потрібна кнопка Switch Switch. Виглядає так-

See also  Як змінити час на комп'ютері. Що робити, коли час постійно спускається

Після натискання кнопки рекомендую перезавантажити сторінку, t.До. Він повинен бути оновлений, щоб зробити остаточний мобільний вигляд. Майже всі сучасні сайти, включаючи мій блог, є пристосованість майже під усі сучасні смартфони та таблетки. Потім лише для перегляду мобільної версії сайту на вашому компютері. У браузері Яндекса та хром, принцип такого, у решті не перевірив.

Мобільна версія сайту повинна бути, якщо ви хочете розвиватися.

Користувачі приходять не тільки з комп‘ютера, але і з телефонів. І останнім часом другий. Все більше і більше.

Це означає, що ви можете втратити частину клієнтів, якщо ви не працюєте на мобільній версії.

При розробці, розгляньте розмір сторінки (не більше 200 кілобайт), а також відштовхування від зручності.

Краще не додавати багато функцій, достатньо і тільки найважливіших.

У той же час, великі об’єкти повинні бути обрізані, а невеликі навіть трохи збільшуються, якщо вони не заповнюють весь виділений простір.

П.S. Ми також надаємо послуги для сприяння вашим рахункам та групам у соціальних мережах. Ви можете ознайомитись з ними на цій сторінці

П.S.S. Щоб написати цю статтю, було витрачено багато зусиль і часу. І якщо вона вас виграла, то, можливо, вона буде корисною своїм друзям.

Для цього натисніть та ділитися з друзями в соціальних мережах. І для нас це буде краще дякувати вам і мотивацію на майбутнє!

І ви хочете бути першим, щоб знати про оновлення? Підпишіться на новини блогу