Як почати біос на ноутбуці або ПК

Як перейти до BIOS. Зберігання програмного забезпечення, яке впливає на роботу ноутбука? Часто, коли деякі розбивки, які не пов’язані з програмним забезпеченням, або під час підключення нових компонентів до пристрою необхідно перевірити або налаштувати ноутбук, і для цього потрібно знати, як ввести BIOS. Для того, щоб потрапити в систему, необхідно натиснути певну комбінацію на клавіатурі перед завантаженням операційної системи.

Bios. Це основна система введення та виводу, яка відноситься до системного програмного забезпечення. Це набір мікропрограм, призначених для контролю апаратної частини ноутбука, або, скоріше,:

 • Щоб перевірити працездатність ноутбука.
 • Керування ноутбуком через команди.
 • Бере участь у завантаженні операційної системи.
 • Забезпечує API для роботи з обладнанням.
 • Установки пріоритету WinChester (завантаження).
 • Розігнати графічний та центральний процесор, оперативна пам’ять.
 • Системні часові виставки.
 • Від’єднання або введення деякого обладнання, наприклад, оперативної пам’яті, відеокарти, якщо є кілька з них, і вам потрібно зрозуміти причину літаючої помилки.
 • Увійшовши до BIOS на ноутбуці, ви можете налаштувати роботу акумулятора.
 • Відкалібровану роботу сенсорної частини ноутбука.
 • Переглянути всі технічні дані на конфігурації.

Перейдіть до BIOS на ноутбуці або компютері. Як?

У простих умовах, що BIOS є програмним забезпеченням, яке реалізує нормальну роботу ноутбука на основі встановленого обладнання, його основна особливість є первинною перевіркою та запуском ОС. У той же час система введення та виводу зберігається на окремому, мікрочіп BIOS з того ж імені, розташованого поруч із материнською платою. Залежно від виробника материнської плати, мікрочіп може бути або знімним, або упакованим. Управління, після введення в BIOS здійснюється за допомогою клавіш: Del, F1, F2, ESC. F9 Key. Скидає всі налаштування до заводу, якщо ви закручені параметрами. Кнопка F10 працює як автоматичне збереження введеного. Вхідна та вихідна система, як і інше програмне забезпечення, можуть вимагати оновлення, особливо якщо ви оновили компоненти ноутбука.

Які кнопочки і при натисканні

Я зробив кілька відео з різних комп’ютерів для вас. Якщо ви подивитеся всі відео, але ви будете мати трохи на вашому комп’ютері або ноутбуці, а потім не відчаю. Застосування інформації Ви можете легко з’ясувати, як ввести BIOS на ПК. Більшість BIOS чотири: Phoenix, UEFI, AMI (American Megatrends) та нагорода (Phoenix-Award). Нагорода BIOS в основному на старих комп’ютерах, з синіми вікнами, такими як “Phoenix” та AMI з сіро-синьою інтизою, а UEFI-прекрасні графічні інтелі та робоча миша.

See also  Як знайти приховані програми для Android. Додаткові фактори пошуку

Для того, щоб увійти до BIOS, потрібно натиснути одну або, у рідкісних випадках, комбінації кнопок при запуску комп’ютера. Все питання полягає в тому, що і що натиснути. Будь ласка, зверніть увагу, що як тільки комп‘ютер увімкнеться, деяка інформація про комп’ютерну інформацію відображається на чорному фоні, а внизу або в середині екрана пропонується натиснути одну або декілька клавіш. Один з них. Вхід до BIOS. Якщо проблеми виникають таким чином, то нижче я покажу, як увійти до UEFI з Windows 10/8.

Для нагородження на комп‘ютерах, це, як правило, клавіша видалення (DEL), а також для AMI та Phoenix на ноутбуках. Ключ F2 або F10. У нижній частині екрана буде написано щось на зразок цього “press del, щоб ввести налаштування”. Налаштування така ж, як біос. Також є кнопки: F1, F3, F10 (Hewlett Packard), F12, ESC та комбінації: “Ctrlaltesc”, “Ctrlaltins”.

На ноутбуках IBM Lenovo ThinkPad, відразу після привітання, потрібно натиснути та утримувати клавішу Blue “Thinkwantage”, доки не з’явиться меню. А на деяких ноутбуках Toshiba “ESC” натискається, а потім “F1”.

Потрібно натиснути швидко і кілька разів (про всяк випадок), інакше комп‘ютер буде продовжувати завантажуватись і не вводить налаштування. Якщо у вас не було часу, просто перезапустіть комп‘ютер за допомогою кнопки скидання в системному блоці або за допомогою комбінації ключів Ctrlaltdel. І якщо у вас немає часу прочитати інформацію, натисніть кнопку “Пауза” або зробіть смартфон фотографій.

Якщо, коли ви вмикаєте комп‘ютер, на екрані на всьому екрані знаходиться екранна заставка, і після нього нічого не видно, спробуйте натиснути клавішу “ESC”, щоб приховати екрана та прочитати інформацію з екрана про запис метод у BIOS (UEFI). Крім того, яку кнопку натиснути на посібник до комп’ютера або материнської плати ноутбука. Також трапляється, що комп‘ютер взагалі не вмикається і звучить, а потім вивчіть ці статті.

Як відкрити BIOS на компютері, що працює класичний “вісім”?

На відміну від Windows 7, Vista та XP, більш сучасні видання OS мають можливість ввести режим налаштування BIOS повністю.

 • Ми приносимо правильну сторону екрана (у зоні значків акумулятора) і натисніть “Параметри”;
 • Нижче виберіть “Зміна параметрів”;
 • Перейдіть до розділу “Загальний” та з правого боку вікна, який відкрив напис “спеціальні параметри завантаження”;
 • Ви повинні натиснути “перезавантажити зараз” і підтвердити виконану дію;
 • Після автоматичного повторного EMPA відкриється спеціальне меню, з якого починається оболонка.

Bios на Windows 8

Пам’ятайте, що на початку статті зазначено, що вхід до BIOS не залежить від версії ОС? Отже, тут: є невелике виняток, що стосується Windows 8.

See also  Як видалити кнопки на Huawei. Як видалити ключ "Головна" з екрану честі? Джерело

Справа в тому, що ця ОС має швидку функцію завантаження. Пк та ноутбуки, що працюють на цій операційній системі, завантажуються так швидко, що ви просто не маєте часу, щоб увімкнути BIOS. Особливо якщо у вас є SSD. Цей жорсткий диск завантажує Windows всього за 0,2 секунди. Результат, звичайно, дивовижний.

Для цього натисніть комбінацію кнопки Win C (Win. Це кнопка між Ctrl та Alt) та виберіть наступні елементи:

 • Параметри.
 • Зміна налаштувань ПК
 • Оновлення та відновлення. Відновлення (або замість елемента “Загальний”).
 • Потім перейдіть до “Опції спеціального завантаження” і натисніть “Reboot”.

Після включення з’явиться нове вікно, де потрібно вибрати наступні елементи:

Готовий. Після цього BIOS UEFI завантажиться.

Що таке УЄФІ? Він замінює старий біос. Просто покладіть свою нову версію. Такий BIOS встановлений на всіх сучасних ноутбуках та ПК.

Як перейти до BIOS без клавіатури в Windows 10

По-перше, давайте подивимося, як ввести BIOS без клавіатури з режиму роботи операційної системи Windows 10.

У операційній системі Windows 10 виконайте такі дії:

 • Введіть меню «Пуск», відкрийте додаток параметрів.
 • Натисніть “Оновити та безпеку”, а потім відкрийте розділ “Відновити”.
 • У розділі “Опції спеціального завантаження” натисніть кнопку “Перезапустіть зараз”.

увімкнути, bios, комп, ютері

увімкнути, bios, комп, ютері

увімкнути, bios, комп, ютері

Після перезапуску ПК вікно UEFI BIOS відкривається, в якому ви хочете виконати необхідні налаштування. Зокрема, увімкніть підтримку клавіатури USB, якщо він вимкнено в BIOS, або виберіть потрібну чергу, щоб завантажити з комп‘ютерних дисків.

На цьому зображенні Біос Гігабайта, встановлений на моєму комп’ютері, який має підтримку російської мови.

Перейдіть до BIOS на ноутбуці або комп’ютері. Як?

увімкнути, bios, комп, ютері

Як перейти до BIOS на Windows 10, якщо це помилувано?

Якщо це ноутбук, не рекомендую вам забрати це. Це буде краще приписувати його до майстерні. Але на стандартному ПК можна легко скинути налаштування BIOS (і з ними. І пароль).

 • Знайти на материнській платі Jumper CMOS
 • Друга секунда, щоб переставити його до сусідніх контактів (з позиції 1-2 до позиції 2-3),
 • А потім поверніть все назад.

Ви можете дізнатись більше про цю просту процедуру в нашій статті “Тут”.

Як поїхати до BIOS.

Отже, ви повинні мати вимкнений комп’ютер або ноутбук перед вами. Увімкніть пристрій, і як тільки з’являються перші літери, натисніть клавішу F2 або клавішу DEL. Якщо перший ключ не працює, другий буде працювати 100%.

увімкнути, bios, комп, ютері

На кращому клавіатурі для програміста я обходив дві клавіші, які потрібно натиснути, щоб піти на BIOS.

Як комп’ютер розповідає, щоб натиснути, щоб потрапити в BIOS?

При запуску комп’ютера або ноутбука ви побачите напис: натисніть Del, щоб ввести налаштування

увімкнути, bios, комп, ютері

На моїй материнській платі Gigabyte X470 AORUS Ultra Gaming, щоб перейти до BIOS, потрібно натиснути клавішу Del, але ключ F2 також працює!

Це означає, що вам потрібно натиснути на BIOS. Натисніть F2, щоб увійти, може бути написана або в деяких випадках. Натисніть ESC, щоб ввести налаштування

See also  Як оновити WhatsApp на Android. Маленький простір у пам'яті користувача

Як ввести налаштування BIOS за допомогою спеціального ключа?

Варто зазначити, що перед завантаженням самого ОС на екрані відображається на підставі гарячих клавіш, ви можете побачити в рядку нижче. Досить на час, щоб натиснути бажану, і ви можете завантажити основну систему введення / виводу.

 • Спочатку потрібно перезапустити або увімкнути пристрій;
 • Почніть кілька разів, щоб натиснути клавішу, щоб увійти до BIOS (ви можете натиснути та утримувати), негайно доки екран не з’явиться з логотипом Windows (якщо ви пропускаєте цей короткий момент, вам доведеться перезавантажити комп’ютер).

Ми будемо проаналізувати список кнопок, які вам потрібні на різних моделях ноутбука:

 • Найчастіше це клавіші F2 або Del, ви можете використовувати їх при завантаженні Samsung, Acer, ASUS, Lenovo, Dell, Sony, Toshiba, Panasonic, Fujitsu-Siemens, Emachine, TIGET;
 • На ноутбуках Netbooks та HP Acer та Compaq допоможе натиснути F10;
 • На деяких ультрабуків Lenovo ThinkPad, IBM та Hewlett Packard Press F1;
 • Існують модифікації Samsung, що вимагають введення F8, F11 або F12, а також Sony Vaio та Roverbook. F3;
 • Для певних продуктів Toshiba, CyberMax, Travelmate та Dell Products, ключових сторін ESC;
 • У більш рідкісних випадках слід спробувати інші методи, зберігаючи комбінації FN F1, Ctrlaltesc, Ctrlaltins, Ctrl Alt Delete, Shift F10, Ctrlalts, Ctrl Ins, Ctrlalt Enter.

Рекомендується пам’ятати, які ключі використовуються для виклику BIOS, це сприятиме роботі користувача в майбутньому.

Як перейти до Windows 11 BIOS / UEFI за допомогою параметрів розширеного запуску

Якщо ви не зможете увійти в BIOS за допомогою ключа, ви можете спробувати використовувати “розширені параметри запуску”. Кроки будуть такими:

 • У Windows 11 перейдіть до параметрів. Система. Відновлення. Натисніть кнопку RESTART зараз у елементі “Додатковий запуск”. Замість цього ви також можете відкрити меню “Пуск”, натисніть кнопку вимкнення, а потім, утримуючи клавішу Shift, натисніть “Перезавантажити”.
 • Після перезавантаження ви потрапите в відновлення Windows 11. Виберіть пункт “Пошук та усунення несправностей”, перейдіть до “Додаткові параметри” та натисніть “Параметри побудованого UEFI”.
 • Підтвердьте перезавантаження. Після цього вам доведеться автоматично потрапити до параметрів UEFI вашого ПК або ноутбука, за умови, що система встановлена ​​в режимі UEFI.

Як правило, запускається один з цих методів, за умови, що клавіатура працює і виявляється комп’ютером. Якщо ви не можете ввести BIOS, детально опишіть ситуацію в коментарях: модель пристрою (материнська плата або ноутбук), деталі проблеми. Рішення слід знайти.