Як створити ідентифікатор Apple на iPhone, iPad або на комп’ютері

Привітання! Тепер ви поповнили ряди багатогранної армії власників пристроїв Apple. Можна легко сказати, що володіє деякими знаннями (їх можна отримати на нашому сайті) Ви можете оцінити величезний потенціал вашого нового iPhone, iPad або iPod touch. Отримання ознайомлення з пристроєм Рекомендується від реєстрації реєстрації Apple ID.

Створення ідентифікатора Apple в iTunes на Mac

На вашому Mac Відкрийте iTunes та натисніть на вкладку iTunes Store.

Тепер прокрутіть сторінку внизу та переконайтеся, що прапор нашої Росії-матері варто, якщо ні, виберіть його зі списку, який з’явиться, коли ви натискаєте прапор.

Відмінно, тоді дуже важливий момент, вам потрібно знайти будь-яке безкоштовне додаток для цього у правильному стовпчику, який ми знаходимо Топ безкоштовні програми і натисніть кнопку безкоштовно.

4. У вікні, що з’явиться, натисніть Створити ID Apple, а потім продовжити.

На наступному етапі Apple запрошує нас ознайомитись з політикою конфіденційності та прийняти всі умови компанії. До речі, згідно з “офіційною” статистикою, мешканці Росії є рекордсники про швидкість ознайомлення з цим розділом

Далі потрібно надати деяку інформацію для створення ID Apple, візьміть це точку надзвичайно відповідально і обов’язково заповніть всі поля. Ще одна обов’язкова вимога, ви повинні мати доступ до електронної пошти, який ви вказуєте на самому початку, оскільки він прийде до нього з підтвердженням реєстрації.

Ну, мега. Це мудрий і довгий пароль, і, на що спочатку спочатку писати його щоразу, щоб написати, наприклад, якщо ви вирішили трохи заробити за допомогою iPhone на службі AppCent (вам доведеться завантажити програми та Відповідно, введіть пароль щоразу), друга немає гарантії, що вас легко запам’ятати за пару місяців.

створити, apple, картки, кредитної, itunes, рахунок

І тепер вона не заповітна кнопка, натисніть її, заповніть поля адреси (ви навіть можете ввести ліворуч) та натисніть кнопку Створити Apple ID.

See also  Як розблокувати iPhone Якщо ви не пам'ятаєте. Розблокувати через iTunes

Тепер лист прийде до вказаного повідомлення про цей вміст

Клацніть Підтвердити зараз І радіти, все безкоштовно в нашому розпорядженні. Залишається лише для введення даних в iTunes.

Як зареєструвати новий ідентифікатор Apple

створити, apple, картки, кредитної, itunes, рахунок

Ваш iPhone, iPad або iPod можна використовувати без ідентифікатора Apple. Але лише за допомогою програми “поза коробки”. Ви не можете завантажити щось з appstore. У вас є два можливості для створення облікового запису Apple на пристрої.

створити, apple, картки, кредитної, itunes, рахунок

  • При активації телефону. Перед тим, як ви будете екран “Apple ID”. Якщо ви виберете “Створити.D”, то цей елемент для вас.

Але ви можете пропустити цей крок і повернутися до нього пізніше. Про другий варіант, але все-таки ми аналізуємо перший випадок.

створити, apple, картки, кредитної, itunes, рахунок

На цьому етапі немає нічого складного. Вам потрібно ввести своє ім’я та дату народження, а також вказати свою електронну пошту або скористатися безкоштовною поштою @icloud.Com. Вам потрібно буде зробити пароль для облікового запису. Не будьте ледачим, пароль краще вибирати надійний.

Як створити Apple ID | Icloud на iPhone без кредитної картки!

Якщо ви пропустили створення ідентифікатора на самому початку, то прийти до цього в магазині App.

У AppStore натисніть значок “Обліковий запис”.

створити, apple, картки, кредитної, itunes, рахунок

Виберіть “Створити ID Apple”.

Перші кроки будуть такими ж, як у першому абзаці. Але ви пішли в магазин додатків. Тому тут буде потрібно:

  • Вкажіть регіон, в якому ви знайдете. Необхідно те, що заявки були російською, якщо вони доступні в самому заявці, природно. Є також програми, які не доступні у всіх країнах. Тобто, можливо, так: ваші друзі мають програму в Європі, а в Росії вона заблокована.
  • Доведеться погодитися з правилами компанії.
  • Потрібно додати спосіб оплати.
  • Підтвердьте номер телефону та електронну пошту. Це необхідно для сповіщень та відновлення доступу до облікового запису.

Якщо у вас вже є ідентифікатор Apple, але вам потрібно створити новий. Потім вийдіть з облікового запису і працюють відповідно до вказівок вище.

Як створити ідентифікатор Apple з комп’ютера для iPhone

Ви також можете створити новий ідентифікатор Apple ID через комп’ютер у браузері, натиснувши кнопку “Створити ID Apple” на веб-сайті Apple ID (HTTPS: // AppleID.Яблуко.Com /).

Однак у цьому випадку Apple попросить вас ввести спеціальну електронну пошту, щоб створити адресу iCloud. Якщо ви створюєте новий ідентифікатор за допомогою Apple ID, оригінальна адреса залишатиметься прив’язаною до ідентифікатора Apple.

See also  Можна вимірювати Apple вимірювання температури. Автоматичне навчання автоматично

Тому, якщо ви хочете використовувати як ідентифікатор Apple, виключно адреса електронної пошти iCloud без обов’язків інших адрес електронної пошти, то на етапі введення електронної пошти виберіть “Тестування електронної пошти на iCloud”. Тоді єдина електронна пошта, пов’язана з ідентифікатором Apple, буде електронною поштою iCloud.

Як створити ідентифікатор Apple без кредитної картки

Запустіть iTunes і перейдіть до розділу магазину iTunes, розташованого в бічному меню. Далі виберіть елемент App Store, який знаходиться на вершині посередині

Перейдіть до самого Низа і зверніть увагу на правильний нижній кут. Тут відображається прапор країни, вибраний для реєстрації в App Store, відображається тут. Якщо у вас є інша країна, натисніть прапорець і виберіть потрібний. Ви можете змінити країну після реєстрації, але процес значно ускладнить (ви повинні ввести іноземний індекс та номер телефону)

Тепер найважливіше. Знайти в App Store будь-який безкоштовний додаток або гру та натисніть кнопку безкоштовно

У спливаючому вікні з проханням ввести дані Apple ID, натисніть Створити Apple ID

Процес реєстрації починається. Підтвердьте бажання розпочати реєстрацію та прийняти угоду користувача. На наступному етапі вам доведеться ввести деякі дані: Ваша електронна пошта, пароль (повинна містити одну малі, одну велику літеру та принаймні одну цифру), вибрати три секретні питання та відповіді, а також вказують дату народження

створити, apple, картки, кредитної, itunes, рахунок

Далі потрібно заповнити вікно з вибором способу оплати. У нашому випадку, як ви можете помітити, додано новий спосіб оплати. Немає. Тому нам потрібно вибрати його. Нижче наведено прізвище, ім’я, місце проживання, код міста та номер телефону. Натисніть Створити ID Apple, щоб закінчити реєстрацію

Як створити обліковий запис у App Store (Apple ID) з iPhone або iPad

Запустіть програму App Store, а на самому нижній частині сторінки “Вибір” натисніть “Enter”.

створити, apple, картки, кредитної, itunes, рахунок

У меню відкриється, виберіть “Створити Apple ID”.

Виберіть країну та натисніть “Далі”.

створити, apple, картки, кредитної, itunes, рахунок

Прийняти договір користувача.

  • Електронна пошта. Адреса електронної пошти буде логін вашого облікового запису Apple ID.
  • Пароль. Він повинен містити принаймні 8 символів, включаючи цифри, великі та малі літери. Той самий символ не може повторювати три рази поспіль.
  • Контролюйте питання та відповіді на них.
  • Дата народження.

Після правильного індикації всієї інформації натисніть “Далі”.

створити, apple, картки, кредитної, itunes, рахунок

Примітка. На цій сторінці ви можете скасувати підписку на розсилку Apple, видалення відповідних перемикачів.

Оберіть спосіб оплати. У випадку банківської картки ви повинні вказати номер картки, код безпеки та термін придатності. Якщо як спосіб оплати, який ви виберете мобільний телефон (тільки Beeline та Megafon), то вам потрібно лише вказати номер мобільного телефону.

See also  Як ввести код подарунка iTunes. Як дізнатися, скільки грошей залишається на подарунковій картці (баланс Apple ID)

створити, apple, картки, кредитної, itunes, рахунок

Порада! Дізнайтеся, як створити ідентифікатор Apple без кредитної картки, яку ви можете в цій інструкції.

Введіть адресу адреси облікового запису, вказавши привітання, прізвище, ім’я, адресу, індекс, місто та номер мобільного телефону. Натисніть “Далі”.

Підтвердьте створення ідентифікатора Apple, натиснувши посилання “Підтвердити адресу” у літери, яка буде надсилатися електронною поштою під час реєстрації.

Готовий! Ви створили обліковий запис Apple ID, і ви можете завантажувати або придбати програми з App Store.

Чому американський ідентифікатор Apple?

Причини цього може бути багато, починаючи від регіональних додатків, які відсутні в магазинах інших країн та закінчуються можливість послухати радіотехнічне радіо. Apple регулярно розширює потенційну аудиторію послуги, і незабаром радіо з’явиться в російських iTunes, але зараз. Вона повинна використовувати іноземний рахунок.

Отже, створіть ідентифікатор Apple для American Content Store, який ви можете, як за допомогою комп’ютера, так і на самому IDEVIS.

Як створити Apple ID | Icloud на iPhone без кредитної картки!

Як створити ідентифікатор Apple безкоштовно на Mac або ПК

1-й крок: Запустіть iTunes та перейдіть до розділу “Магазин”

2-й крок: виберіть країну, у галузі якої йти створити, використовуючи кнопку з зображенням прапора в нижньому правому куті розділу

3-й крок: знайдіть будь-який безкоштовний вміст і натисніть кнопку завантаження

4-й крок: Коли контент-магазин попросить вас ввести дані Apple ID, виберіть “Створити новий ідентифікатор Apple”

5-й крок: дотримуйтесь інструкцій на екрані, і коли ви отримаєте “платіжну інформацію”, виберіть опцію “Ні”

6-й крок: після того, як вказавши всю необхідну інформацію та підтвердьте створення ідентифікатора Apple, активуйте ідентифікатор, використовуючи лист, який буде надсилати електронною поштою

Примітка, видалити платіжний інструмент у вже створених ідентифікаторах Apple може бути використаний, якщо доступ до сімейства, підписки та інші обов’язки не прив’язані до нього.

До закладок