Як викинути відео з комп’ютера на телефон

Існує необхідність перенесення відео на телефон з комп’ютера або навпаки. Існує велика кількість способів завдяки успішному успіху. Найкраще і перевірено. Використовуючи USB.Кабель. Це найпростіший і той же час широкого розповсюдження для передачі відео на ваш телефон з комп’ютера. Крім того, не потрібно завантажувати додаткові утиліти.

Варто розглядати інші спільні способи. Деякі з них вимагають додаткового обладнання, а деякі. Ні.

Anyutube (рекомендовано)

Anyutube. Найкращий відео завантажувач з YouTube для Android.

Перевага цього безкоштовного завантаження YouTube для Android є те, що ви навіть можете завантажити відео з YouTube без пошуку. Замість цього, режим розумного завантаження врятує вас від проблем. Щоб бути точним, ви можете завантажити відео під час перегляду за допомогою інтелектуальної кнопки завантаження, не потрібно повернутися до вікна пошуку.

 • Висока якість і швидке завантаження відео
 • Поділіться відео на соціальних платформах або інших пристроях
 • Завантажте відео з YouTube у режимі пакету
 • Немає буферизації під час перегляду відео в Інтернеті
 • Працювати у фоновому режимі

Як зареєструватися для завантаження відео YouTube з anyutube?

По-перше, отримати завантажувач відео YouTube APK до вашого телефону Android.

Поділіться файлами ПК в мобільний за допомогою електронної пошти

Надсилання файлів e.Mail навряд чи є найбільш ефективним способом перенесення даних з ноутбука до телефону, але ми всі зробили це одночасно або інше. Він працює для швидкого обміну файлами, коли ви не можете використовувати інші методи.

Ви обмежені інвестиціями в Gmail розмір 25 Мб. Якщо вам потрібно щось більше, перевірте wetrosfer. Це дозволяє надсилати файли до 2 ГБ без реєстрації безкоштовно.

Введіть свою адресу електронної пошти на веб-сайті, а потім перетягніть файли у вікно браузера та надішліть. Тоді ви отримаєте електронний лист на свій телефон з посиланням на файли, які ви можете завантажити. Для цілей безпеки файли зашифровані та стираються через сім днів. Вам знадобиться професійне членство, якщо ви хочете стерти свої файли раніше або зберегти їх довше.

Як перенести файли на телефон Wi-Fi

Ще одним цікавим та унікальним способом є передача Wi-Fi Інтернет.На даний момент метод є актуальним, оскільки багато пристроїв оснащені бездротовою технологією Інтернету. Комп’ютери та телефони точно. Деякі ПК, хоча у них немає вбудованого Wi-Fi, але ви можете придбати спеціальний адаптер, який вставляється та використовується з USB-слотом. Вартість такого адаптера відрізняється. Може бути і 3, і 4 тис. Все залежить від якості продукту. Такий адаптер також підходить для передачі матеріалів.

Метод передачі оцінюється тим, що користувач може не мати кабелю, але з може користуватися Інтернетом, маршрутизатором та налаштувати передачу високої якості. Існують різні способи копіювання файлів.

Якщо ви використовуєте веб-сервер, ви повинні використовувати такі інструкції:

 • Завантажити спеціальне програмне забезпечення під назвою “WebFileTransfer”. Заявка досить легко знайти в офіційних магазинах на пристроях системи Android PlayMarket. Завантажте та чекайте встановлення підтримки. Після завантаження ми ковзаємо до піктограми і перейдіть до програми. Варто також підключити Wi-Fi на обох пристроях. Краще, що це однакова мережа;
 • При відкритті програми та підключення Інтернету користувач може бачити IP-адресу. Скопіюйте це значення або переписати його окремо;
 • Тепер ми відкриваємо будь-який веб-браузер або браузер, той самий Яндекс або Google. У ньому ми їдемо в адресну лінію, що було раніше переписано або скопійовано. Інтеграція пристрою відкриється. У ньому користувач може копіювати весь необхідний файл по телефону. Існує спеціальна папка про передачу файлів на пристрій з правого боку. Натискання значка, користувач починає передачу. Є обмеження, які дають лише 5 Мб.
See also  Як увімкнути передачу на комп'ютері. Встановлення основних потокових параметрів

скоп, android, програму, youtube

 • Перейдіть до утиліти. Магазин додатків, після чого на панелі пошуку приводять назву FTP.Сервер. У ньому ви можете передавати великі файли. Ми переходимо до налаштувань для завантаження утиліти та зйомки на бездротове з’єднання;
 • Створіть нову точку доступу до Інтернету. У полі Ім’я вводиться будь-яка зручна для користувача мережа. За замовчуванням користувач бачить встановлену модель папки пристроїв. Ми вигадуємо пароль і встановлюємо безпечне з’єднання;
 • Синхронізувати з точкою доступу на комп’ютері, ви також можете натиснути на папку “Бездротове з’єднання”. Серед усіх моментів з’єднання користувачеві потрібно знайти потрібну, яка раніше створила сам. Ми вводимо пароль і підключаємось;
 • Перейдіть до встановленої програми, увімкніть сервер та напишіть ці числові значення, які потребують. Продовжуйте налаштувати з ПК. Для цього натисніть на “Мій комп’ютер”. При відкритті Tap, ми активуємо вікно з параметрами. Ми натискаємо на створення нового елемента. Ми пишемо адресу, яка раніше відображається на телефоні;
 • Натисніть кнопку “Далі”. Виберіть елемент “Анонімний вхід”. Введіть IP-адресу, після чого користувач створить нову службу, в якій вона може кинути файли. Ви можете скопіювати його абсолютно будь-які файли.

Хоча цей метод передачі даних досить складний, він також є продуктивним.

Як зберегти відео на телефоні за допомогою спеціальних програм

Якщо ви регулярно завантажуєте різні відео з YouTube, то, звичайно, буде зручніше встановити програму для завантаження.

Однак пам’ятайте, що він не буде працювати, щоб знайти їх на ринку Play, оскільки ви не можете офіційно завантажувати відео з YouTube, і Google ретельно гарантує, що такі програми не відображаються у магазині додатків.

На щастя, Play Market. Це не єдине місце, де ви можете приймати програми та використовувати будь-яку пошукову систему, ви можете легко знайти ресурс, де ви можете безкоштовно завантажити завантаження.

Для цього параметри мобільного пристрою повинні бути дозволені для завантаження програм з невідомих джерел.

Програма Tubemate (Android)

Youtube Downloader (Android)

Ви можете знайти встановлювальний пакет за допомогою довідника HTTPS: // YouTube-Downloader-For-Android.Ru.Uptodown.Com / Android простий і зрозумілий безкоштовний додаток. Принцип роботи схожий на запуск програми, ми знаходимо відео та негайно перегляньте можливі варіанти форматів та файлів якості для завантаження. За замовчуванням файл буде збережений у папці стандартної завантаження, яку можна змінити у налаштуваннях. Ви можете одночасно завантажити декілька відео.

Для того, щоб завантажити відео за допомогою програми YouTube та відеозйомка, не варто навіть запускати самі програми. Наприклад, якщо ви просто переглянули відео. Відео в програмі YouTube або через браузер на своєму телефоні та хотів зберегти його, вам просто потрібно натиснути та вибрати відповідну піктограму програми зі списку. Вибрана програма розпочнеться автоматично, а список посилань вже буде підготовлений у ньому.

See also  Чи можна оновити Android на Samsung. Оновлення Android до Huawei Honor 6 на Android 6 Marshmellow

Додаток Downloader YouTube

App Downloader YouTube має величезну функцію та ряд переваг над іншими програмами для завантаження відео з Youtube.

Youtube Video Downloader має невелику вагу, гравець вбудований у нього, який дозволяє переглядати відео перед завантаженням і після. Програма може одночасно завантажувати декілька файлів і має можливість робити з випадком, якщо з’єднання було перервано.

Як завантажити відео з Youtube через YTD

Ми запускаємо раніше завантажені та вже встановлені завантажувач YouTube. У верхній частині програми є рядок пошуку, де потрібно ввести назву відео або ключових слів та натисніть значок пошуку.

Youtubedownloader дозволяє вам сортувати результати пошуку за датою, тривалістю та роздільною здатністю. Для цього натисніть значок спадного меню, який знаходиться у верхньому лівому куті.

У списку відео, знайденого за запитом, виберіть потрібний валик, після чого програма буде містити список з доступними форматами та дозволами на завантаження. Довгий кран відповідно до одного з них призведе до контекстного меню, де користувач зможе отримати пряме посилання на файл: копіювати в буфер обміну або поділитися ним. Щоб завантажити відео, достатньо натиснути потрібний формат один раз і виберіть “Завантажити тут”.

На телефоні Android та iPhone

Важливо: збереження файлів доступна лише на мобільних пристроях, немає функції на ПК та ноутбуках.

Для мобільних користувачів, відповідь на запитання. Це місце відео YouTube, за замовчуванням через UStube Premium: за замовчуванням, надсилаючи до внутрішньої пам’яті пристрою. У той же час на iPhone цей параметр не змінюється.

Коли SD-карта встановлена ​​на Android, ви можете вибрати, яку папку YouTube автоматично зберігає

скоп, android, програму, youtube

 • Відкрийте програму, натисніть на значок аватара.
 • Перейдіть до налаштувань, виберіть “Фон та автономний режим”.
 • Тут ви можете дозволити завантаження на мобільну мережу та встановити якість.
 • У нижній частині меню натисніть “Зберігання” та виберіть SD-карту.

І тепер ми руйнуємося в кишечник провідника, щоб знайти ту ж папку:

 • Відкрийте “внутрішній диск” або “sdcard”.
 • Виберіть папку Android, в ньому підземні “дані”.
 • Величезна кількість папок зберігається тут, ми шукаємо COM.Google.Андроїд.Youtube. У ньому ми відкриваємо офлайн. Потоки.

Збережені файли мають певне розширення.Exo, і якщо розмір навантаження перевищує 5 Мб, вони поділяються на частини. У зв’язку з цим лише офіційне застосування може відтворювати їх, інші гравці не можуть справлятися з таким завданням.

 • Система має право в односторонньому порядку видалити завантажені файли за запитом власника авторських прав (наприклад, обмеження у вашій країні або інших причинах).
 • Гравець здатний збирати частини великого ролика в єдине ціле.
 • Якщо попередній перегляд змінився, або зміни відбулися у відео, з кожним з’єднанням, інформація сканує та оновлюється.
 • Зберігання відбувається не більше 30 днів, так що термін не перевищує момент закінчення підписки. Після цього файли також будуть автоматично видалені.

Отже, Premium YouTube дійсно корисна та недорога підписка, але розробники переживали, що завантажена інформація не застосовується до користувачів вільно. Все відбувається зовсім по.Іншому при використанні третім.Партійних послуг.

Завантажувачі. В яку папку потрапляє ?

Найпопулярніші та найбезпечніші мобільні завантажувачі. Це відеолер, Snartube та YouTube Vance для Android Players. Вони знають, як завантажити MP4 у стандартному форматі відео і навіть конвертувати в аудіо MP3 та M4A.

Вся інформація завжди зберігається у папці завантаження або в папці з назвою програми.

Як завантажити відео з YouT на телефон? Youtube

Anyvid. Кращий відео завантажувач для Android

Anyvid заслуговує називається найкращим завантаженням відео для Android. Він постійно оновлюється, щоб адаптуватися до змін алгоритмів YouTube та інших популярних відеовідповідей. Отже, ви завжди можете покладатися на це завантажити відео без непотрібних неприємностей.

See also  Як зруйнувати Android на заводські налаштування. Що скидається до заводських налаштувань, і коли вона повинна бути використана

Крім того, це дозволяє завантажувати MP4 у різних визначеннях. Бути точним, 360p, 480p, 720p, 1080p або навіть 2K та 4K. Ви також можете перетворити онлайн-відео в MP3 за допомогою AnyVid. Якість звуку включає 128 Кбіт / с, 192 Кбіт / с та 320 Кбіт / с.

Крім того, AnyVID може похвалитися розумним вбудованим браузером, за допомогою якого ви можете завантажити відео під час потокового потоку. Крім того, AnyVid дозволяє завантажувати відео в режимі партію за кілька кліків. Швидкість завантаження. Це 3x швидше, ніж будь-які інші відеовантажувачі для Android. Крім того, ви можете переглянути відео перед завантаженням. Це також хороший спосіб уникнути рекламних оголошень.

Це найкраще відео завантаження завантаження, що працює гладко, і процес завантаження простий. А тепер давайте випробовуємо разом.

 • Скопіюйте посилання на відео з Youtube або будь-якого іншого сайту. Потім перейдіть до Anyvid і вставте посилання на відео. Anyveid миттєво аналізує посилання. Крім того, ви можете вивчити популярні відеоігри на AnyVid і завантажити відео під час їх потоку.
 • Anyvid показує всі доступні для параметрів завантаження. Ви можете вибрати потрібну якість відео або звук та натисніть кнопку завантаження. Тепер починається процес завантаження.

Після завантаження вмісту ви можете відтворювати його за допомогою вбудованого гравця AnyVid.

На iPhone ios

Apple дуже “суворе” з точки зору піратських програм. Тому тут є набір шляхів. Набагато менше.

Спосіб 1. Через Dropbox

Програма повинна бути встановлена ​​на пристрої!

 • Скопіюйте посилання на відео.
 • Після, через Safari, ми відкриваємо вже знайомий.Сітка. Вставте посилання на поле.
 • Тепер натисніть “Завантажити”. Браузер запустить на ролики.
 • У цей час ми натискаємо на кнопку “Поділитися” і виберемо “Зберегти до Dropbox”.
 • Збережіть і очікуйте завантаження файлу до хмари.
 • Потім ми запускаємо додаток Dropbox і знайдемо у хмарному відео. Клацніть на стрілку, яка відкриває список додаткових функцій.
 • Виберіть “Офлайн.Доступ”.

Після завантаження відео ви можете побачити без Інтернету, але лише через програму “Dropbox”.

Увага! Аналогічно, ви можете витратити з тим самим сайтом “безпечно від.Чистий “, але з іншою заявкою” Документи 5 “. У той же час відео повністю завантажиться, і його можна переглянути безпосередньо з телефонної галереї.

Через DropboxworkFlow

Це досить простий і акторський спосіб.

 • Встановіть робочий процес.
 • Після на iPhone або іншому пристрої iOS перейдіть до наступного посилання. Https: // робочий процес.Is/workflows/387973120bde472b80b9c0f5ab90dd51
 • Нажимаем “Получить быструю команду”.
 • Ожидаем загрузки и последующей инсталляции.
 • Готовий! Теперь просто начинаем просмотр видео прямо из встроенного браузера Safari, затем нажимаем “Поделиться”, а после “Run Workflow”.

Эти приложения сильно проигрывают предыдущим по функциональности, да и к тому же — слабо оптимизированы. С другой стороны их использование также возможно, однако принципиальных отличий от первых способов не будет.

Мы очень старались при написании этой статьи! И если мы вам помогли, то поставьте лайк!