Як видалити другий обліковий запис Google на телефоні Android

Тепер я скажу вам, як вимкнути або видалити другу обліковий запис Google на своєму телефоні Android, який може бути прив’язаний до телефону та викликати проблеми у роботі, а також синхронізацію.

Ця стаття підходить для всіх брендів, що виробляють телефони на Android 11/10/9/8: Samsung, HTC, Lenovo, LG, Sony, ZTE, Huawei, Meizu, Fly, Alcatel, Xiaomi, Nokia та інші. Ми не несемо відповідальності за ваші дії.

Увага! Ви можете задати своє питання фахівцем в кінці статті.

Чому потрібно видалити обліковий запис Google?

Буває, що користувач втрачає дані для доступу до свого облікового запису Google або придбав новий смартфон або планшет, а з старих усіх даних потрібно видалити.

Ви можете видалити обліковий запис Google двома способами: назавжди видалення з World Wide Web або просто видав його з пам’яті мобільного пристрою.

На смартфоні

На смартфоні є видалення облікового запису за допомогою налаштувань та мобільного браузера. Не всі пристрої підтримують другий спосіб, тому рекомендується працювати з параметрами смартфона.

За допомогою меню “Налаштування”

 • Відкрити налаштування.
 • Знайдіть точку “Облікові записи”. Якщо такого розділу немає, то шукайте “користувачі та облікові записи” або розділ з подібним ім’ям.
 • Виберіть обліковий запис, який потрібно стерти. Натисніть кнопку “Видалити”.
 • Якщо на смартфоні немає інших облікових записів Google, пароль для Gmail та захисний код мобільного пристрою буде запропоновано від користувача.

Через мобільний браузер

Процедура буде схоже на попередній шлях:

 • Запустіть браузер, увійдіть до Gmail.
 • Перейдіть до вкладки керування обліковими записами.
 • На панелі керування знайдіть вкладку “Дані та Персоналізація”.
 • Знайдіть розділ “Завантажити, видалення та планування”, і вже в ньому вкладку «видалення послуг або облікового запису» в ньому.
 • Виберіть обліковий запис, який потрібно видалити. Після підтвердження цієї дії всі відомості про користувача буде видалено з пристрою.

На ПК

При необхідності користувач може повністю видалити обліковий запис Google. Для цього ви повинні відкрити Google Mail на своєму комп’ютері (за допомогою найбільш зручного браузера). Процедура наступна:

Цей метод видалення пристроїв застосовується у багатьох випадках:

 • Ви продали пристрій на Android без видалення імені користувача та пароля з облікового запису Google;
 • У списку ви маєте довготривалі або непрацюючі гаджети;
 • Ви тимчасово ввели своє ім’я користувача та пароль з рахунку на пристроях інших людей;
 • Ви втратили гаджет і ви дбаєте про це.
 • Ми вводимо Google у вашій електронній пошті та пароль;
 • Перейдіть до сторінки налаштувань HTTPS: // MyAccount.Google.Com / preferences;
 • Ліва натискає посилання “Безпека”;
 • Лист нижче до пункту “Ваші пристрої”;
 • У списку натисніть “Управління пристроєм”;
 • Виберіть не необхідний або не ваш пристрій;
 • Натисніть червону кнопку “Закрити доступ”.
See also  Пароль облікового запису Samsung Smart TV. Як змінити рахунок

Як відхилити пристрій Android з облікового запису Google

Як відхилити пристрій Android з нашого облікового запису Google? Щоб видалити зв’язування на самому пристрою Android, нам потрібно вимкнути обліковий запис у налаштуваннях операційної системи. Але обліковий запис Google. Це веб-сервіс, доступ до своїх налаштувань, які ми можемо отримати не тільки з мобільного пристрою, але й на робочому столі, в веб-переглядачі веб-інтенсив. Якщо у нас є наш смартфон або планшет, вилучений операційний персонал, якщо ми втратили наш пристрій.

І в цьому випадку ми можемо бути розділені з цього пристрою за допомогою ПК або ноутбука на основі будь-якої операційної системи. Як це робиться?

Перейдіть до сайту облікового запису Google. Якщо ми працюємо у авторизованому браузері Chrome Desktop, ми всі потребуємо це для цього, що вам потрібно натиснути на нашому аватарі на стартовій сторінці. І до нас буде відмовлено в веб-сайті облікового запису Google.

розв, язати, android, облікового

Https: // myAccount.Google.Com /?Tab = KK0

На самому рахунку ми переходимо до розділу “Безпека”. Ми шукаємо блоку “Ваші пристрої” та натисніть “Управління пристроєм”.

розв, язати, android, облікового

Виберіть потрібний Android-пристрій і в його меню натисніть “Вихід”.

розв, язати, android, облікового

Після цього пристрій буде перенесено на всі інші, з якого завершується випуск, і ті ж операції будуть доступні для нього, як для авторизованих пристроїв. Трансклон, визначення місця, додаткового захисту.

розв, язати, android, облікового

Ну, тепер давайте справимося з якою Androida Checkal Operation.Пристрої облікового запису Google. Віддалене вирівнювання є лише частковим набором заходів для захисту наших даних. Це лише переміщення, щоб зберегти сам обліковий запис, прогрес доступу до нього, а також до наших даних у додатках, синхронізованих з рахунком. Обліковий запис Google може запропонувати більш серйозні заходи для захисту наших пристроїв: це вищезазначені засоби захисту. Ip-пошук. Віддалений блокування, стерти даних. Але видалення зв’язування з рахунком є ​​основна безпека, яка не блокує пристрій Android і не видаляє наші дані. І вже деякі способи вирішення проблеми в кожній окремій ситуації, ми вирішимо, користувачі.

Вирівнювання відбувається у всіх додатках, що працюють з обліковим записом Google. “Пошук Google”. Youtube. Gmail. Google тримати. “Календар Google”. “Диск Google”. “Google фото”. “Музика Google”. “Фільми Google” та інші. Мобільний Chrome також знімає авторизацію, веб-служби Google не доступні всередині нього. Однак є дані з числа синхронізованого, який, після виходу з облікового запису Google, залишаються на пристрої Android. Це, наприклад, Контакти та авторизація на інших сайтах, відмінних від служб Google, у мобільному Chrome. Така авторизація спочатку посилюється з облікового запису Google та запам’ятовується браузером на місцевому рівні, якщо параметри Chrome активні автоматичні вхідні та збереження паролів.

Тут, насправді, ця можливість і надає нам Google за непередбачені випадки. Якщо в майбутньому ми повернемо наш пристрій Android, нам просто потрібно потрібно, щоб увійти до пароля. Ми переходимо до налаштувань пристрою, перейдіть до керування обліковими записами та знову зареєстровано за допомогою облікового запису Google.

See also  Android відкриває браузер з рекламою. Спливаючі вікна з невідомих джерел

Як розвязати обліковий запис Google від телефону Android

Якщо користувач вирішить тимчасово вимкнути обліковий запис, він може повернутися до нього через деякий час. Для цього вам потрібно буде повторити авторизацію.

Виконувати операцію кількома способами:

Давайте детально описамо кожен метод зрозуміти, що найкраще використовувати.

За допомогою налаштувань смартфона

розв, язати, android, облікового

Цей метод негайно приходить на розум, коли мова йде про вимкнення облікового запису Google. Тут все дуже просто, тому що на смартфоні, що працює на операційній системі Android, ви можете включити або вимкнути будь-який обліковий запис.

Важливо розуміти, що вимкнення облікового запису за допомогою налаштувань можна виконати двома способами:

Перший метод буде корисним, коли людина не хоче включати автоматичну авторизацію при відкритті програми чи іншої. Наприклад, у програмі електронної пошти Gmail. Другий варіант є більш продуктивним, якщо власник смартфона хоче перенести його на використання іншої людини, яка має свій рахунок.

Незважаючи на те, що другий варіант передбачає видалення облікового запису з телефону, власник смартфона може в будь.Який час знову пройти авторизацію за допомогою входу та пароля.

Для того, щоб відключити синхронізацію облікового запису в окремих програмах, вам потрібно:

2020 FRP Google Account Android 8 9 Як видалити Google FRP Обліковий запис C Благодійний обхід

 • Відкриті налаштування телефону.
 • Перейдіть до розділу “рахунків”.
 • Виберіть “Google”.
 • Натисніть назву програми, для якої ви хочете скасувати синхронізацію.
 • Натисніть “Вимкнути синхронізацію”.

Якщо ви вимкнули обліковий запис для програми гри, то, коли ви намагаєтеся відкрити будь-яку гру на смартфоні, прогрес не буде підтримуватися. Те саме стосується інших програм Google, незалежно від того, чи є це хромовий браузер або музичний сервіс Google Play.

Щоб вимкнути обліковий запис у всіх додатках одночасно, вам доведеться виконати трохи іншого алгоритму:

 • Запустіть налаштування пристроїв Android.
 • Натисніть “Облікові записи”, а потім. “Google”.
 • Натисніть Увійти свого профілю.
 • Виберіть параметр “Видалити обліковий запис”.

Після цієї операції смартфон буде чистим від будь-якого UZ. Але для подальшого завантаження додатків та використання інших служб Google вам потрібно буде знову пройти авторизацію або запустити новий обліковий запис.

Інструкція Як видалити пристрій з списку відтворення Google

Якщо ви не бажаєте видаляти (розвязати) Android за допомогою облікового запису Google, але хочете сховатися від наявних пристроїв:

Для цього перейдіть до Google Play Apps.

У верхньому правому куті знайдіть значок налаштувань (передача)

Зі списку налаштувань вибрати. Пристрої

У вас є меню зі своїми пристроями

2020 FRP Google Account Android 8 9 Як видалити Google FRP Обліковий запис C Благодійний обхід

У стовпці «Доступність!

Підтвердження облікового запису після скидання

Використовуючи описану вище послугу, ви також можете віддалено заблокувати телефон. Незнайомець не зможе отримати доступ до нього, тому.

Якщо після повернення пристрою ви вирішили відновити його, і ви маєте доступ до облікового запису, а потім просто увійдіть, а потім увімкніть обліковий запис за допомогою описаних вище способів. Якщо ви не зможете цього зробити, вам доведеться вдаватися до фабричних методів обходу безпеки захисту від захисту. Розглянемо найпростіші способи, які не потребують наявності комп’ютера та спеціальних знань.

See also  Як викинути пароль на Android. Додатковий штифт на Samsung

Через дзвін

Вставте SIM.Карту в заблокований смартфон і зателефонуйте її з іншого телефону. Прийміть дзвінок і натисніть кнопку Додати новий дзвінок. Введіть будь.Який набір номерів замість числа, і під час збереження виберіть опцію Google. Потім створіть новий обліковий запис і перезапустіть пристрій. Блокування повинно бути безодні.

Надсилання спеціального коду

Встановіть SIM.Карту та зателефонуйте з іншого телефону. Клацніть на клавішу, щоб додати новий дзвінок та ввести код ###. Після цього вікно Налаштування повинно відкритись, де вам потрібно перейти до “Відновлення та скидання”, вимкнути дані та автоматичне інсталяцію.

Поштою та SMS

Якщо у вас є можливість, зв’яжіться з Інтернетом. Коли ви намагаєтеся ввести електронну пошту, щоб підтвердити, натисніть кнопку Переадресація адреси SMS. Коли з’являється вікно, щоб надіслати повідомлення, введіть будь-який текст, і вкажіть номер 112 як одержувача. Природно, SMS не піде, але значок дзвінка буде на екрані з помилкою. Натисніть на нього та виконайте процедуру з кодом з попереднього методу.

Якщо універсальні методи не допомогли, то знайдіть спеціальні рішення для цієї проблеми, придатної для вашої моделі смартфона та версії операційної системи.

Правильний скидання до заводських налаштувань без FRP

Після скидання, виконайте такі дії: 1. Відкрийте “Налаштування”. “Облікові записи”. “Google”. “Ваш профіль”. “Видалити” гілку. Якщо є кілька профілів, вам потрібно видалити все.

Далі, перейдіть до “Налаштування”. “Система”. “На телефоні”. “Побудова число”. Натисніть 7 разів, щоб активувати розділ розробника.

Поверніть один крок назад і перейдіть до розділу “Система”. “Для розробників”.

Активуйте функцію “Фабричне розблокування”.

Введіть штифт (якщо встановлено) і увімкніть OEM розблокувати / вимкнути захист FRP.

Відкрийте шлях “Налаштування”. “Система”. “Скидання”. “Скиньте телефон” для завершення смартфона з даних користувачів без активації захисних функцій Google.

Якщо повернення до заводських налаштувань не видаляло профіль, і який пароль з нього ви не пам’ятаєте чи не знаєте, прочитайте офіційні та неофіційні варіанти розблокування пристрою на Android.

Варіант 7 обліковий запис Google після скидання

 • Встановіть SIM.Карту, увімкніть Android та дістатися до тітки Google
 • З іншого телефону зателефонуйте до встановленого SIM.Адрес у заблокованому Android, візьміть дзвінок, зберігайте центральний ключ перед появою Google зараз, заповніть дзвінок з іншого справедливого
 • Натисніть кнопку назад, у рядку пошуку ми вводимо слово “Налаштування” і перейдіть до них
 • Далі ми переходимо до розділу “Відновлення та скидання” та вимкнемо всі прапорці та скидання налаштувань Android

Увімкніть телефон, виберіть мову, пропустіть вікно за допомогою SIM

Клацніть кнопку @ (клавіатура Google) та виберіть Налаштування

Далі натисніть кнопку “Показати запуску” та в рядку пошуку Google “Налаштування” запису “Налаштування”

У налаштуваннях виберіть розділ “Відновити та скинути” та скинути