Як опублікувати фотографії в Instagram з комп’ютера

Є кілька офіційних, а не всі способи додати фотографію в Instagram з комп’ютера або ноутбука, який ви можете використовувати. Але: я не рекомендую використовувати повністю неформальні клієнти Instagram, це може бути потенційно небезпечним для вашого облікового запису.

У цьому інструкції детально як опублікувати фотографію в Instagram з вашого комп’ютера в різних ситуаціях, деякі нюанси, а також відео, де відображаються два методи. Це також може бути цікаво: 4 способи написання на прямій Instagram на комп’ютері.

Ручний метод через браузер

Ось інструкції для браузера Google Chrome, в інших браузерах все робиться подібним чином.

 • Мовчаз у настільній версії Instagram.
 • Клацніть F12.
 • Далі натисніть на панелі інструментів Toggle пристрою. Кнопку, розташовану у верхній частині панелі (видно на екрані). Сторінка Instagram перейде в режим перегляду мобільних пристроїв, як правило, для всіх нас, а сама кнопка (панель інструментів для перемикання пристрою) буде виділена синім.
 • Якщо ви все зробили правильно, але бажана кнопка завантаження фотографії не з’явилася, просто перезавантажте сторінку, натиснувши клавішу F5.
 • Клацніть на піктограму та виберіть будь.Яку фотографію за допомогою ПК для завантаження. Залишається лише вибрати фотографію та опублікувати її.

Використовуйте всі функції Instagram На жаль, він не спрацює. У версії ПК немає можливості редагувати фотографію, налаштуйте фільтри, плюс, ви не можете завантажувати відео. В іншому випадку все працює саме так, як у мобільній версії.

Використання розширень для Chrome

Якщо ваш Arsenal має браузер Chrome, ви можете використовувати розширення, призначені для публікації фотографії в Instagram. Є багато з них, але більша частина роботи кривава, або взагалі не працює.

Після завантаження перейдіть до розширення та увімкнення завантаження.

розмістити, instagram, комп, ютера

Як завантажити фотографії та відео в Instagram з комп‘ютера: 3 способи

Перейдіть до розширень у налаштуваннях за допомогою додаткових інструментів, або натисніть на панель значків розширень у вигляді шматка мозаїки

Знайдіть потрібне розширення та увімкніть його, натиснувши кнопку

Завантажити фото в Icon Instagram з’явиться на панелі розширень, вид збоку з рядка адреси

Коли ви натискаєте значок розширення, відкриється нова вкладка в браузері з основною сторінкою Instagram. Якщо вхід у ваш профіль Instagram у браузері буде зроблений, він точно відкриється.

Додана значок фотографії в стрічці з’явиться біля налаштувань на сторінці профілю

Натиснувши на нього, вікно додавання нової публікації в стрічці відкриється тут

Звичайно, за допомогою такого методу завантаження вмісту мова йде не про фільтри та деякі складні налаштування. Ви можете додати зображення, щоб зробити підпис і зазначити, коли вам потрібні люди на фотографії.

See also  Як включити темну тему в iOS. Як зробити Instagram Black на iPhone: Зміна теми iOS до темряви

Ще одне розширення. Телефон додатків для Instagram.

Додайте його на панель розширення

Після натискання на піктограму розширення нова вкладка із зображенням смартфона відкриється. Додайте фотографію з комп’ютера, ніби ви використовуєте смартфон

Паразитна служба для завантаження фотографій з комп’ютера

Паразитна служба призначена для обману абонентів, читання особистого листування та створення абонентів. Додаткові функції включають автоматичне видання, з урахуванням часу вказаного користувача.

Щоб скористатися послугою, потрібно зареєструватися за адресою електронної пошти, а потім. Ви можете підключити обліковий запис з Instagram.

розмістити, instagram, комп, ютера

 • Перейти до сайту Parasitelab.Com / RU. Введіть адресу електронної пошти та винайдений пароль.
 • Підтвердьте реєстрацію з електронною поштою.
 • Поверніться знову. Натисніть “Додати обліковий запис”.
 • Введіть дані з Instagram.
 • З’явиться головна “Додати публікацію”.
 • Натисніть кнопку “ФОТО”. Введіть опис.
 • Знизу, щоб вказати дату публікації. Щоб зберегти.

У зазначений період фото буде опублікована в Instagram. Відсутність сервісу у випробувальному періоді, після чого. Вам потрібно купити платний пакет. Користувач запрошений на тестування параплана для Instagram протягом семи днів.

При необхідності ви можете додати інший обліковий запис для безкоштовної підписки. Після закінчення терміну дії всіх запланованих посад не будуть розміщені в соціальній мережі.

Під час дозволу власника сторінки може зіткнутися з проблемою: неможливо підключити без підтвердження. У цьому випадку потрібно перейти до мобільного додатку та подивитися, якщо екран має повідомлення: “Вхід з незвичайного пристрою”. Якщо вона з’явилася, натисніть “Це я”.

Як зробити публікацію за допомогою Gramblr

Як створити та покласти повідомлення на Instagram з комп’ютера, не вдаючись до завантаження програм, ви зараз знаєте.

Але є третій шлях. Програма Gramblr.

Його інтеграція продумана і надзвичайно проста, тому ви навряд чи матимуть питання щодо того, як написати або видалити повідомлення на Instagram з комп’ютера.

Ось короткий посібник для роботи з програмою:

 • Завантажте програму Free Gramblr на веб-сайті https: // gramblr.Ро.Угод.Com / Windows.
 • Виберіть версію для вашої системи. Windows або Macos.
 • Завантажте програму до комп’ютера та пройдіть за допомогою стандартної установки.
 • Відкрийте програму.
 • Введіть логін та пароль облікового запису Instagram.
 • Завантажте фотографію з комп’ютера. Для зображень у програмі існують обмеження: розмір 650 × 650 пікселів та ваги не більше 500 Кб.

Три з цих способів дозволять вам додати фотографію в Instagram з комп’ютера. Це допоможе заощадити час, якщо ви зберігаєте кілька особистих облікових записів або профілів клієнтів. На мій погляд, найбільш зручний варіант. Це служба автоматичного доступу.

Так, майже всі такі послуги оплачуються, але вони допомагають оптимізувати роботу фахівця, тому вони запитуються. Він може бути більш зручним для використання режиму веб-розробника. У будь-якому випадку, для публікацій у Instagram з компютера більше не потрібно знати секретні заклинання та танцювальні ритуальні танці в повному місяці біля вогню з бубном.

Використовуйте спеціальні служби розміщення

Такі послуги в Інтернеті багато. Особисто я використовую SMMPlanner та Studio Creator, яку ви детально розповісте вам.

Щоб швидко піти в Інтернеті, вам знадобиться багато інструментів. Наприкінці статті або прямо зараз завантажте безкоштовний вибір 116 послуг, які полегшуть роботу з текстами, зображеннями, відео та аудіо

See also  Комп'ютер не бачить картки MicroSD. Розбиття флеш-накопичувача

Smmplanner

Це служба третьої сторони, яка підключається до вашого облікового запису, і дозволяє розміщувати повідомлення та шторм з комп’ютера. Щоб запустити їх, перейдіть на сайт, зареєструйтесь та надайте дозвіл на підключення до вашого облікового запису.

Безпека

Робочі виробники підготували кілька рекомендацій щодо безпечної експлуатації шляхом розміщення послуг. Вони прості і спрямовані на боротьбу зі спамом. Перевірте їх перед початком роботи. Їх виконання захистить вас від блокування рахунку.

розмістити, instagram, комп, ютера

Крім того, творці послуги гарантовано, що якщо у вас є чистий обліковий запис, і ви не використовуєте спам-методи просування, то заборона виключена.

Якщо у вас є помічник, не потрібно надати йому логін та пароль, щоб отримати доступ до вашого робочого рахунку в Instagram. Досить надати логін та пароль з вашого облікового запису в службі. Тому працівник може публікувати повідомлення та шторми в Instagram, не вживаючи в нього. І ви не будете турбуватися про безпеку рахунку.

Від умовних мінусів: це не офіційна програма Instagram, і він дуже шанобливий про вторгнення. Тому ризик блокування залишається там, принаймні, службова команда та переконання в протилежному. Але протягом декількох років роботи я і мої колеги не мали жодних проблем.

Публікація вмісту

Через SMMMPLER можна негайно опублікувати або зробити відкладену публікацію. Для другого варіанту потрібно завантажити текст повідомлення та зображення через комп‘ютер та встановити бажану дату та час. Відкладені повідомлення завжди йдуть вчасно. Я ніколи не мав невдач.

Служба відслідковує кількість символів у повідомленні та скаже, якщо ви не перевищили швидкість 2200 символів.

Плануючи пост, ви можете додати геометрію, коментарі (я зазвичай пишу hestegi там), а також примітка на фотографіях інших рахунків.

Затримка публікації зручно використовувати, коли вам потрібно виїхати на пару днів і не прив’язуватися до телефону, Інтернету чи роботи. Заздалегідь підготуйте повідомлення, заплануйте їх публікацію, і ви безкоштовно. Перевірятиме лише коментарі та хаскі.

Ви також можете розмістити публікації в інших соціальних мережах та посланців:. Odnoklassniki, Telegraph Viber. Якщо у вас є робочі платформи в різних соціальних мережах, ви оптимізуєте свій робочий час, оскільки ви можете публікувати публікації, не переходячи з облікового запису.

Також через SMMMLer ви можете спланувати шоу зберігання. Функціональність обслуговування обмежена порівняно з телефоном, тому ця публікація не підходить для всіх.

 • Менше вибору Емодзі. Ви можете вибрати лише посмішки, але фотографії їжі, будівель, персонажів більше не доступні.
 • Немає можливості додавати наклейки “Харчування”, “Підтримка малого бізнесу”, GIF-зображення, час, температура та дата.

розмістити, instagram, комп, ютера

Creator Studio з

Якщо ви все ще боїтесь санкцій, хоча ви проводите свої рахунки відповідно до всіх правил, а потім працювати на Instagram і за допомогою комп’ютера, використовуючи офіційний Творця Creator -Studio.

Завдяки цій заявці ви також можете розміщувати повідомлення негайно або планувати певну дату, позначте облікові записи на фото та покласти геолокацію.

При розміщенні повідомлення ви також побачите, скільки символів ви залишили, щоб не перевищувати межу.

Мінус служби: ви не можете розміщувати Storis і додати коментарі. Це означає, що хештег доведеться додати до посади, а не покласти їх у коментарі. У публікації ви можете використовувати до 30 хештегів.

See also  Зависає мишу на комп'ютері, що робити. Неправильна робота дисків

Плюс Сервіс: Немає блокування загрожує вам.

Використання онлайн-послуг

Функціональність таких послуг спрямована не тільки для завантаження фотографій, а й на просування рахунку. Сайт буде самостійно завантажувати матеріал після певного періоду часу.

Але для розміщення фотографії через такі ресурси вам доведеться придбати підписку або вміст з обмеженим набором функцій.

Також потрібно вказати логін та пароль з облікового запису соціальної мережі, щоб бит міг завантажувати матеріали без участі власника сторінки.

Це не найбезпечніший спосіб завантаження матеріалів з комп’ютера, тому він не варто розглянути його докладно.

Як завантажити Instagram на комп‘ютері: Офіційна програма для Windows 10

Для користувачів, які мають операційну систему Windows 10, встановлену на комп’ютері, є ще один спосіб використовувати офіційну заявку. Щоб зробити це, перейдіть до віртуального магазину Microsoft Store та завантажте безкоштовну програму для стаціонарного пристрою. Коли ви починаєте, потрібно ввести дані як у мобільній версії, а також перейти до особистого профілю Instagram.

Але тут розробники обмежували функціональність додатків, щоб не відхиляти акценти з портативних пристроїв. У версії Dextop ви можете переглядати публікації та бурі інших користувачів, підписатися та скасувати підписку, редагувати профіль та публікувати коментарі. Ви навіть зможете записати і викласти свої інституції, використовуючи передню камеру на ноутбуці. Але основна функція публікацій публікацій все ще залишається недоступною для комп’ютерних програм Instagram.

Як спланувати публікацію в Instagram з компютера

Ми звертаємось до інструментів, які допоможуть не тільки опублікувати публікацію, але й планувати його на певний час.

 • Лише. Містить редактор фотографій з великою кількістю налаштувань: фільтри, відсікання, встановлення хештегі та геолокації. Вбудований календар та планувальник для видавничого планування. Крім того, ресурс аналізує діяльність користувача: подобається, коментарі. Дає підписку на 12 доларів, існує пробний період.
 • Smmplanner. Сервісні роботи з різними соціальними мережами. Одне з переваг безпеки: не зберігає паролі на сервері, але використовує спеціальні алгоритми. Знає, як накласти водяні знаки, шукаючи найпопулярніші повідомлення. Пропонує 50 безкоштовних постів на місяць. Період тестування та підписки доступні.
 • Сммбокс. Ця послуга відрізняється зрозумілою Inteeis та зручною навігацією. Накладає водяні знаки на зображенні. Знає, як швидко планувати і публікувати запис. Пропонує два тижні, щоб спробувати безкоштовно.

Основних мінусів. Платна підписка. І як вони сказали на початку, Instagram може вимагати підтвердження пароля, до процедури його розряду. Всі дії займають час, потрібно бути готовим.

Тепер ви можете працювати в Instagram з мобільного додатку, а з комп‘ютера.