Топ-15 програм для прискорення / уповільнення відео

4.8 Оцінки: 18 (ваш 🙂

Безумовно, при перегляді фільмів або музичних кліпів ви звернули увагу на ефект повільного руху в кадрі. Багато блогерів підняли цю хитрість і використовують його, щоб підкреслити цікаві чи важливі моменти у відео. Крім того, вони іноді прискорюють кадри. Це потрібно зменшити довгостроковий час. Всі ці методи допомагають диверсифікувати ролик і не дозволяти глядача. Якщо ви також хочете застосувати цей трюк у своїх кліпах, вам знадобиться програма для прискорення відео. Розглянемо докладно деякі безкоштовні варіанти.

Спосіб прискорити Android відео

Простий і одночасно функціональний вважається застосуванням іншот. Його функції вводить прискорення, змінюйте та редагувати відео. Навіть у вільній версії ви можете швидко сповільнити або зробити відео послідовність швидко, не втрачаючи звукові ефекти.

Як зробити прискорене відео на Android:

Але користувачі прискорюються лише на 2x. Тобто відео буде прискорене лише двічі, разом з музикою та зображенням. Зі зміною швидкості змінюється тональний музичний шлях. Він стає вищим за тоном і швидше.

Терміни

Перш ніж продовжувати огляд програм, з якими ви можете прискорити відео, вам потрібно з’ясувати наступне. Як називається прискорене відео? Під час пошуку програм, з якими ви можете змінити швидкість відео, ви повинні зіткнутися з цією концепцією. Отже, прискорення відео називається “Timelaps”. Цей ефект може бути створений не тільки для відео, але і для фотографій. Правда, технічно створюючи ефект прискорення для відео та фотографій відрізняється. Якщо ви знімаєте рухомі об’єкти для проходження відео, то у випадку фотографії, вам потрібно зробити кілька зображень, в яких об’єкт змінює свою позицію. Це настільки обстеження насадки.

Від’єднайте ці налаштування Onei зараз | Як правильно встановити Samsung. Мої рекомендації

На багатьох цифрових камерах, час часу. Потрібно зробити лише кадру зйомки, а потім поєднати всі кадри в одному відео. Для телефонів на основі Android та iPhone існують спеціальні програми. Деякі з них. Редактори відео, де увімкнено прискорення відео в якості функції. Інші призначені для зйомки відео негайно в прискореній версії з вибором режиму прискорення.

Повільне рух додатків

Ролик, знятий зі швидкістю 60 кадрів на секунду, і вище, може бути легко перетворюється на повільне рух. Оскільки звичайна частота камери. Це 24 рамка в секунду, тоді як камера мобільного пристрою дозволяє знімати 60 кадрів в секунду, вона забезпечує вищу чіткість та плавний перехід, і при відтворенні з нормальною швидкістю, уповільнення обертається близько двох разів. Майже всі сучасні флагмани можуть стріляти уповільнення відео в 120 або 240 кадрів, що дає ще більше можливостей для створення високоякісних та вражаючих роликів.

Сторонні інструменти для повільного руху на Android сьогодні рясніє. Розглянемо деякі з них.

Повільне рух відео fx

Безкоштовне додаток для уповільнення та прискорення відео на Android, що дозволяє вибрати швидкість виводу відео. За допомогою цієї утиліти ви можете встановити вже захоплені відеофайли або записувати відео з повільним ефектом руху. Існує також можливість експортувати отримане відео на популярне відео хостинг YouTube.

Ефект

Програма є повноцінним відеоредактором для пристроїв Android, який підтримує можливість редагування на відеокліпах смартфонів та запис відео безпосередньо у програмі. З efectum, ви можете створювати ролики з ефектом уповільнення та прискорення, “відео навпаки”, а також контролювати частоту кадру, обрізаючи відео та змінюють звук. Утиліта працює з різними форматами мультимедійних файлів, простий у використанні, у той час як має широкий вибір варіантів. Результати їхніх робіт можна зберегти на пристрої або поділитися ними з друзями в соціальних мережах.

See also  Як завантажити програму до комп'ютера. Як встановити програму?

Виробник відео повільного руху

Ще одне безкоштовне додаток, за допомогою якого ви можете створити валики з ефектом повільного руху, прискоренням, обробкою та калікою, а також робити зворотне відео, слайд.Шоу, накладати фільтри, ефекти, анімацію та текст. Усі популярні медіа.Формати підтримуються програмним забезпеченням та використовують інструменти для виробника відео повільного руху. Отримані відео можна зберегти в пам’яті пристрою або ділитися ними в популярних соціальних мережах. Крім того, використовуючи додаток, ви можете стиснути готове відео без втрати якості.

Відео Повільний рух

Хороший додаток із підтримкою популярних форматів медіа.Файлів, що дозволяє уповільнити, прискорити та врожай відео. Запишіть відео повільного руху також може бути безпосередньо з програми. Є можливість вибрати швидкість, застосовуючи вплив на окремі роликові сайти. Готовий файл можна зберегти на пристрої або поділу у соціальних мережах.

прискорити, samsung, перед, вашої
прискорити, samsung, перед, вашої
прискорити, samsung, перед, вашої
прискорити, samsung, перед, вашої
прискорити, samsung, перед, вашої
прискорити, samsung, перед, вашої
прискорити, samsung, перед, вашої
прискорити, samsung, перед, вашої

Прискорене відео в Instagram

Політична стрічка в Instagram або переглядаючи шторм, принаймні, колись наткнувся на швидке відео. Ролики, в яких з перемотуванням, демонструють: тренування, прибирання, ремонт або будь-який інший робочий процес, подивіться на один дихання.

Зрештою, це чудово, коли ви можете показати повсякденну рутину в надто швидкому темпі! Погодьтеся, що не кожна людина буде витримати повний відеоролик вашого тренування. Особливо якщо ви робите більше години.

Тільки люди, які спостерігають підручники з докладними інструкціями, здатні до таких функцій. Не забрати від вашої аудиторії дорогоцінні моменти вільного життя. Краще спробувати себе як супермен, який має гіпербагську швидкість.

Як стріляти прискорене відео вбудовані інструменти

Ви можете знімати прискорені відео, як за допомогою вбудованих інструментів та використання різних програм, про які ми будемо говорити.

Прискорене відео, на жаль, недоступне на iPhone в принципі. У самій камері телефону ви можете видалити повільне рух відео, яке також може бути перетворене в звичайне або прискорене.

Незважаючи на це, телефон має вбудований додаток, такий як imovie.

Спочатку він надходить у пакет цих утиліт, які йдуть на будь-який телефон, коли він спочатку придбаний.

Здавалося б, чому тоді взагалі потрібно завантажити додаткові програми, якщо є вбудований? Це питання важко знайти відповідь. Для когось ця заявка просто незручна, хтось потребує більшої функціональності.

У камері телефону ви можете знімати лише повільне відео. Немає функцій з вбудованим прискоренням по телефону.

Незважаючи на це, Imovie є відмінною вбудованою програмою, яка допомагає користувачеві редагувати відео та зробити його прискореним. Щоб зробити такі маніпуляції, вам потрібно:

 • Видалити звичайне відео на вашому iPhone;
 • Завантажте через App Store. Це програма на ваш телефон.
 • Далі просто відкрийте його, чекаючи кінця завантаження;
 • Клацніть на вкладці “Відео” та виберіть файл, який користувач хотів би прискорити;
 • Після цього натисніть кнопку “Створення плівки” та відрізаєте частину фрагмента, який нам не потрібен;
 • Клацніть на кнопку у вигляді спідометра та встановіть швидкість та один раз, який потребує користувача. У нашому випадку це x2;
 • Далі збережіть готовий результат, натиснувши кнопку “Зберегти”.

Таким чином, вбудовані програми ви можете прискорити відео на iPhone.

Ефект

Це досить популярна програма, яка займає лише 5.Е місце. Це пов’язано з тим, що він має деякі недоліки, які відрізняються від загальної маси. Варто зазначити той факт, що він дозволяє користувачеві легко та легко редагувати, а також записувати відео безпосередньо з програми. Це дуже зручно, якщо камера телефону не відкривається.

See also  Як відновити віддалені фотографії відео Samsung. Відновлення зображення через Cloud Samsung

Як призначаються самі виробники, завдяки цій програмі ви можете легко і просто створити шедеври для будь.Якої соціальної мережі та після їх поділу. Це доступно в будь.Якій соціальній мережі, яку віддає перевагу користувач.

Робота з цією програмою просто якомога простіша. Спочатку потрібно просто вибрати відео, а потім застосувати різні ефекти, включаючи прискорення та уповільнення відео.

Цей додаток має багато функцій:

 • У Додатку ви можете прискорити та уповільнити відео;
 • Є часовий проміжок;
 • Ви можете вибрати будь.Яку швидкість;
 • Є відео попереднього перегляду;
 • Ви можете додати до цього різні відео;
 • Користувач може обрізати, редагувати його різними способами;
 • Увімкніть та вимкніть звук, додайте свою мелодію або вбудовано в музичний додаток.

Ця програма не настільки популярна, але вона справляється досить добре з її завдань, майже навіть не їсть якість відео, яке призведе до кінця.

Застосування має масову функціональність, а також підтримує найбільш популярні відеоформат, включаючи AVI, WMV. 3gp та багато інших.

Іноді додаток може вилетіти. Це, перш за все, через те, що розробники не відремонтували цю помилку до цих пір.

Програма рідко виникає оновлення, тобто нові функції не додаються, ефекти та інше.

Топ-5 додатків ios для прискорення відео

# 1: відеоспостереження

Його основні функції є підтримка літака, простий у використанні та привабливим Inteeis, а також можливість поділитися. Електронна пошта та YouTube. Є близько семи відео ефектів, серед яких ви можете знайти найбільш підходящий для вашого відео.

Переваги: ​​користувачі можуть насолоджуватися покращенням відео, додаючи деякі прохолодні ефекти.

Недоліки: Якість програми досить низька і не дозволяє легко зберегти відео та поділитися ним.

# 2: ідеальне відео

Багато функцій, які пропонують цю програму, робить це хорошим вибором, щоб прискорити відео на iOS. Ви можете змінити напрямок відео, додати звукові ефекти, фонову музику та переходи. Програма дуже проста у використанні для уповільнення або підйому відео.

Перевага: наявність декількох функцій робить програму легким та приємним для будь-якого користувача.

Недоліком: Будьте готові до того, що ви повинні платити обмеження функцій програми для отримання цієї програми безкоштовно.

# 3: Слобро

прискорити, samsung, перед, вашої

Ця програма має детальну систему для редагування, з якою ви отримуєте найкращі затримки ефектів зйомки. Після цього поділіться редагованим відео на будь-якому сайті, наприклад, ON або YouTube. Остаточний продукт буде справжнім шедевром.

Перевага: Ваше відео не буде містити дратує рекламу, крім того, серійне завантаження доступне у програмі.

Недолік: Ви можете зіткнутися з деякими обмеженнями під час редагування, які ви будете застосовувати до відео.

Відео.Редактор Givit

прискорити, samsung, перед, вашої

Це ще одна програма для використання на iOS для прискорення відеофайлу. Він пропонує найпростіший спосіб створити чудове відео, оскільки в можливостях немає обмежень. Відео.Редактор Givit дасть вам свободу редагувати своє відео безпосередньо у рулоні камери та зберегти в тому ж місці.

Перевага: вам не потрібно нічого платити за фільтри, і в той же час економити в рулоні камери буде простим.

Недолік: Існує відсутність деяких ключових функцій, таких як завантаження файлів на сайти або в соціальній мережі.

: Відео Tiltshift

Основна особливість цього додатка. Це можливість змінити швидкість відео, а також дозволяє створювати часові часи та сповільнити зйомку. У будь-якому випадку ви отримаєте деякий фундамент при роботі з відео Tiltshift на iOS.

Перевага: дуже легко завантажити відео безпосередньо з камери, а також поділитися ним онлайн на таких сайтах

Недолік: Inteeis Application не є професійним, незалежно від того, як ви хотіли, так що програма вимагає вдосконалення.

Контакти

Https: // t.Мене / iRezhisser

Https: // zen.Яндекс.Ru / ID / 5A26BD219D5CB3F90B74A276

Тепер навчання для цієї програми недоступна

Ми повідомимо вас до решти про можливість навчання,

See also  Як видалити історію пошуку на комп'ютері. Історія очищення в Mozilla Firefox

Введіть своє ім’я: неправильне ім’я Введіть поштову адресу: неправильна адреса ×

Тепер ви знаходитесь у списку Lucky, який буде вчитися спочатку, коли навчання буде доступним.

Ви знову звинувачуєте мені частину творчості. Дивлячись на курс і заряджає смартфон, щоб стріляти. Дуже сподобалося, що кадри зроблені вам. Де ви відпочиваєте? Іспанія? І плоди безпосередньо хвалить апетит. Дякую вам, що лікар призначив. Терміново додати творчість до життя! Я обожнюю тебе, Одо.

Добрий день! Ну, немає слів, щоб висловити мою вдячність Ольгу за такий цікавий матеріал. Натхнення безпосередньо з вух! Я хочу бігти на зйомку. Стільки практичної інформації, делометричних рад та цікавих прикладів. Дані про вправу в цьому курсі цікаві та прості у виконанні. Дуже, дуже, дуже цікавий матеріал! Я раджу всім вчитися, застосовувати та зняти унікальний фільм із смартфоном. Так, просто пограйте зі смартфоном, що застосовують поради Olga. Величезне спасибі!

Я звернувся до вас, бо мені було потрібно відео для розробки та просування мого сайту. І тому, оскільки я абсолютно не маю досвіду створення рекламних роликів, я вибрав найдорожчий варіант. І я також хотів вивчити весь цей процес. На жаль, через чудову роботу вона розтягнулася в тривалий час.

Але було цікаво опанувати для себе нове. Я не відчував себе дуже комфортно перед камерою, я мав трохи “спосіб звикання”. Загалом, це було дуже цікаво. Детальний “Інструкція” дуже допоміг. Все було ясно, що робити. Як краще і т.D. Почуття вашої підтримки. І що можна було б застосовувати в будь-який час з будь-яким питанням. Це просто чудово.

Ролик виявився прохолодним, хоча якість матеріалу, наданого мною, залишається бажати кращого. Це відчуває, що ви підійшли до душі працювати. Тепер відео на моєму сайті, і це є своєрідним керівництвом для сайту.

У роботі над роликом, і я дізнався багато корисних, я буду використовувати ці навички і далі. Мені дуже подобається ваш інформаційний бюлетень.

Дякуємо за створення ролика та для цікавої співпраці.

Це було своєрідним окремим класами. Я шукав будь-які прості рекомендації щодо правил редагування відео (до вашого хобі для виробництва аматорських музичних кліпів), і знайшов справжню філософію для творчості. Інформація, яка не варто склеювати в ряд двох крупних планів або двох панорам, ви можете знайти будь-де, але як щодо розуму, сердець та душ вашої роботи (і це обличчя директора у фільмі), може пояснити підрозділ. Ольга знає, як. І так чудовим і широко доступним, що багато я вже допомагаю мені не тільки в хобі, але й у прямій роботі (, наприклад, приймати рекламні ролики або презентації від підрядника).

Схоже, що просто: “Правило встановлення може бути порушена, якщо вона виправдана”. Але для очевидного елементальності, глибоке значення, професійно розрізняв. Немає штрих-коду, ніякий елемент не може бути “просто”. Ви повинні розуміти ідею в цілому, і знати, як той чи інший особливий ефект обслуговує її, склеювання, план. Елементарний теж? Але я бачив стільки відеопродуктів, де зовнішня краса замінила цю ідею! Виявляється, що не всі розуміють, що “зрозумілі” речі. Щита подяка і повага Ольга, дуже творча та ентузіазм, для наших уроків.

Директор представництва зв’язків з громадськістю Danone-Unimilk Волга Жаркова Марія

прискорити, samsung, перед, вашої

прискорити, samsung, перед, вашої