Як керувати курсором з клавіатури та загальний ПК, якщо миша зламалася

Привітання! Ніщо не застрахована від поломки, але особливо неприємно, коли це відбувається під час роботи. Серед типових розбивань комп’ютерної миші можна відзначити: втрата продуктивності у зв’язку з надлишком кабелю або відмова ключів через знос. Якщо ваша миша не вдалася, і робота з комп’ютером повинна продовжуватись, то цей матеріал для вас!

Якщо у вас є ноутбук, то проблему можна частково вирішити, перейшовши на використання тачпад. Але класичний (стаціонарний) персональний комп’ютери тачпад апріорі відсутній. Ви, звичайно, можете перемикати між елементами Intees за допомогою ключа вкладки, але заняття, скажімо, не найзручніші та досить швидко шини. Найбільш засмучений. Це необхідно продовжувати працювати, але є така проблема, яка часто вводить користувача, який не готовий до неї.

Як немає комп‘ютера управління мишею з клавіатури Windows 7-10?

Як без комп‘ютера управління мишкою з клавіатури? Досить часто трапляється, що комп‘ютерна миша починає кусати через певну поломку. Тоді пустеля не працює, то взагалі вона перестає підкорятися. Але, якщо у вас є точно настільний комп’ютер, а не ноутбук, то у вас немає сенсорної панелі. Звичайно, можна почати керувати та перемикати вітри з застосування гарячих клавіш (вкладка, вкладка Alt, стрілки). Але що робити, якщо вам потрібен курсор миші?

Для цих цілей я взяв невеликий посібник для вас. Це допоможе вам у важкому моменті, особливо миша, як правило, розбивається на найбільш вповноваженому моменті. У цьому випадку користувач допоможе Alt Hot Keys (ліва) Shift (ліва) num lock.

Я повинен нагадати вам, що відповідно до кнопок, які потрібно натиснути, повороти з утриманням. Але буває, що вам потрібно одночасно натиснути їх, доки не з’явиться сигнал, або сигнал звуку з системи системи. Повідомлення зазвичай повідомляють щось подібне:

Нам потрібно натиснути “Так” або “Вхід”. Після цього клавіатура приймає можливості можливостей миші. Офіс справа, у кількості чисел.

 • Фігури від 1 до 9. Займаються контролем курсора миші;
 • Комбінація кнопок зсуву та Ctrl може зробити курсор рухатися швидше, або повільніше;
 • Кнопка 5 означає клацання миші. Якщо вам потрібно двічі натиснути на потрібний об’єкт, необхідно натиснути на цю клавішу 2 рази;
 • Короткий тире запускає праву кнопку миші;
 • / Цей знак необхідний, щоб увімкнути ліву кнопку миші;
 • 0 потрібно, щоб вам полегшити утримання ключа миші;
 • Імітує подвійне натискання;
 • – допомагає відпустити кнопки.
 • Крім того, ви можете ввести панель управління на вкладку “Спеціальні функції” (у верхній частині “категорії);
 • У вікні, яке з’являється, нам потрібно натиснути на посилання “Зміна налаштувань миші” у правому вікні;
 • У новому вікні нам потрібно вибрати посилання “Налаштування керування вказівником”;
 • У вікні, яке з’являється, ми розміщуємо верхню прапорець “Увімкнути управління з клавіатури”. Потім ми встановлюємо швидкість руху миші і, якщо необхідно, встановлюємо прапорець над покажчиком “прискорення. Повільно”;
 • Крім того, команда “Інші параметри” має можливість увімкнути або вимкнути функції за допомогою Num Lock, так що ви мали можливість використовувати кнопки, як ви більш зручні;
 • Крім того, ми не забуваємо, на клавіатурі є ключ “падіння”. Якщо ви виберете деякий елемент, відкриється “спадне меню”;
 • Якщо ви хочете вимкнути цей режим, вам потрібно знову натиснути комбінацію клавіш Alt Shift Num Lock. І ви почуєте звук звуку.
See also  Як заряджати PSP без зарядного пристрою. Як підключити PSP до комп'ютера через USB: 2 методи

Навігація клавіатури. Легше

Якщо попередня версія здавалася занадто складною у розробці, то ви можете легко використовувати наступне. Тут ви будете використовувати гарну пам’ять або активне використання тих комбінацій гарячих клавіш, які я розповім трохи пізніше.

Вартість навігації. Для швидкого та легкого переміщення в файлах (у межах відкритої папки) ви можете натиснути найбільш звичайні стрілки на клавіатурі. Для цього вам потрібно буде натиснути кнопку “Tab”, доки не підкреслив перший файл (активний).

Також цей ключ необхідний для переміщення всіх розділів та елементів у межах відкритого вікна на вашому комп’ютері. Яскравий приклад: ви вводите свій логін на якомусь сайті, потім натисніть “Tab”, а курсор автоматично переміщується до поля введення пароля. У цьому випадку кнопка “Enter” буде виконувати роль лівої кнопки миші, а спеціальна клавіша розташована між правим “Alt” та “Ctrl”. Право.Тут, по суті, ви не побачите рух курсора, але це буде чітко помітити, як виділяється область, файли, папки або елементи керування будуть виділені.

Встановлення комбінацій для запуску програм

Якщо ви хочете, після натискання певних клавіш, ця програма була відкрита, а потім виконайте такі дії:

  Відкрийте властивості етикетки, пов’язані з вибраною програмою. Ви можете відкрити контекстне меню за допомогою комбінації Shift F.

Управління миші з клавіатурою

Навіть якщо ви виберете метод керування комп‘ютером, використовуючи смартфон, спочатку потрібно якось знайти та завантажувати спеціальну програму. На телефоні це не важко це зробити, але на компютері без миші. Досить складно. У будь-якому випадку, перше, що ви хочете зробити. Активувати функцію курсора миші за допомогою клавіатури.

Ми розповідаємо, як увімкнути його без використання миші. Інструкції для Windows 7:

працювати, комп, ютері, миші, увімкніть

Один

 • У вікні, що відкривається, натисніть клавішу “Tab”, доки “Спрощення роботи з миші” не знайдена в фокусі. Натисніть “Enter”, щоб перейти до цього розділу “Особливі функції”.

працювати, комп, ютері, миші, увімкніть

працювати, комп, ютері, миші, увімкніть

З цієї точки, наступні клавіші можуть бути використані для керування покажчиком миші:

 • Перемістити вліво / вправо / Вниз / Вгору: NUM 4/6/2/8, відповідно (NUM. Цифрові клавіші на правій стороні клавіатури). Якщо не працює, увімкніть / вимкнути “NUM LOCK”.
 • Натискання (клацніть) з лівою кнопкою миші. Ключ “/” (Slash) або “÷” (розділ).
 • Клацніть правою кнопкою. Ключ “-” (мінус).

працювати, комп, ютері, миші, увімкніть

 • Клацніть “Win S” в будь.Якому місці на екрані, а потім введіть відображену лінію, що відображається. “Керуйте вказівником”. Виберіть стрілки на елементі клавіатури “Керуйте вказівником миші на клавіатурі” та натисніть “Ввести”.

працювати, комп, ютері, миші, увімкніть

працювати, комп, ютері, миші, увімкніть

 • Вибираючи його, натисніть “Простір”. Наступні параметри будуть відображатися нижче. Ми рекомендуємо збільшити швидкість руху та прискорення вказівника, інакше курсор буде рухатися дуже повільно. Щоб зосередитись на повзунках, ви можете використовувати клавішу “Tab”, щоб перемістити його. Стрілку клавіатури.

працювати, комп, ютері, миші, увімкніть

Клавіші для управління покажчиком миші в Windows 10 такі ж, як у Windows 7.

Корисні поради та ключові комбінації

1) Якщо вам потрібно відкрити меню «Пуск» та запустити будь-яку програму звідти, то для цього потрібно натиснути клавішу WIN на клавіатурі (іноді вказується на клавіатурі за допомогою логотипу Windows) та в меню, який відкриває за допомогою Strelus ключі до потрібного елемента або листя програми. Ви також можете скористатися панеллю пошуку та введіть потрібний елемент або програму. Просто почніть вводити ім’я відразу після відкриття меню «Пуск». Вікно пошуку також можна відобразити, коли ви натискаєте комбінацію Win S на клавіатурі.

See also  Як розмістити в Instagram з комп'ютера.

2) При роботі з вхідними формами використовуйте клавішу вкладки. Коли він натискається, відбувається переміщення між формами (точками). І для підтвердження дії натисніть клавішу Enter.

3) Якщо є необхідність закрити активне вікно, то для цього використовуйте комбінацію клавіш Alt F4, і якщо вам потрібно переключитися між Windows, то комбінація ALT Tab.

4) У експлуатації часто використовується контекстне меню, і клавіатура настільки ж проста названа це. Для цього окремого ключа з піктограмою списку. Вона зазвичай розташована поруч з правим Ctrl-a.

5) Щоб отримати доступ до меню (та його елементів), який розташований у верхній частині будь-якої програми або Windows Explorer, просто натисніть клавішу ALT. В результаті, символічні підказки та комбінації будуть відображатися, коли ви натиснете, ви можете відкрити будь-який пункт поточного меню та реалізації інших. Операції. Наприклад, щоб створити нову папку в Explorer Windows, достатньо набрати комбінації Alt 2.

Природно, можливі операції та переміщені комбінації відрізняються і залежать від відкритого та активного вікна чи програми на даний момент. Наприклад, у Microsoft Word вищезазначений комбінований ALT 2 виконає скасування останнього входу (повний аналог стандартного комбінації Ctrl z).

Використовуючи ці можливості, вже спрощує роботу з комп‘ютером без використання миші. Далі буде описано про управління курсором (стрілкою) миші за допомогою клавіатури.

Як використовувати ПК, якщо немає миші

У будь.Якій версії Windows надається режим емуляції миші, який активується за допомогою комбінації клавіш Alt (зліва).

Коли ви натискаєте ці клавіші, з’явиться діалогове вікно, яке запропонує налаштувати ярлики клавіш та параметри курсору. Я рекомендую негайно зробити це, натиснувши на відповідний елемент.

Коли ви активуєте цей режим, у системному лотку відображається піктограма, що зображує комп’ютерну мишу. Контроль курсору виконується за допомогою цифрових клавіш клавіатури. Показуються ці стрілки.Для натискання кнопки «Використовувати» 5. Мінус знак перемикається на праву кнопку миші і назад. Наприклад, з деактивованим замком NUM, ви керуєте покажчиком, і коли ви увімкнете, ви все ще вводите номери.

Ви можете використовувати таку “віртуальну мишу”, а також звичайну, у тому числі в Інтернеті та навіть у комп’ютерних іграх. У яких випадках зручно вдаватися до такого рішення, я вважаю, що важко відповісти. За винятком не надто швидких стрільців, коли ви граєте за снайпер, для більш точних порад, щоб отримати гарантований хедж.

Швидкість курсору в цьому режимі занадто мала, у порівнянні з керуванням звичайним маніпулятором. Однак вам потрібно діяти швидко. Навряд чи вам вдасться повільно націлитись і стріляти з ворога, за винятком того, що те саме не поспішає ніде.

Для недоліків, як ви вже зрозуміли, це саме низька швидкість руху курсору. З незрозумілим, це дуже дратує.

Однак, наприклад, у браузері, щоб переключатися між вкладками або клацанням на посилання, ви можете використовувати його таким способом замість звичайної миші, особливо якщо альтернативи також особливо.

See also  Як дізнатися, коли включено комп'ютер. Що ще повинно звернути увагу

Відкрийте програми без миші

Я неодноразово сказав, що гарячіки спрощують життя: для слова або для хрому. Отже, щоб запустити етикетки та інші налаштування в Windows, ви можете використовувати запуск з клавіатури.

Доступ та використання меню «Пуск»

Знаменитий ключ виграє ліворуч від простору, не всі його використовують, але це значно спрощує роботу на компютері, тому, щоб не відволікатися за допомогою миші. Наприклад: вино (запуск дослідника), Wini (параметри запуску), WinV (буфер обміну) та багато інших.

Відкриваючи меню «Пуск», використовуйте клавішу вкладки для переміщення в різних розділах меню. Клавіші зі стрілками для переміщення та введення, щоб відкрити меню, а ESC, щоб вийти.

Панелі завдань без миші

Щоб запустити програму або переключитися на ярлик на панелі завдань, одночасно натискайте клавішу Windows та цифра. Наприклад, значок Extreme Left Baybar. Це Win1 і, відповідно, всі інші в порядку. Win5 відкриє 10-й значок, і повторне натискання буде перетворити його.

працювати, комп, ютері, миші, увімкніть

Щоб перемістити акцент на панелі значків (лоток), натисніть WINB і на стрілках може переміщатися по пунктах.

Доступ до значків настільних ПК без миші

Натисніть Wind, щоб показати свій стіл (Curl All Open Windows). На робочому столі буде у фокусі, використовуйте клавіші зі стрілками, щоб вибрати піктограму на робочому столі та ввести, щоб запустити програму. Натисніть вітер знову, щоб відновити прокатні програми.

Призначення Гарячі клавіші Етикетки.

Також гарячі клавіші можуть бути призначені для етикетки, які розташовані на робочому столі. Для цього відкрийте діалогове вікно мітки.

працювати, комп, ютері, миші, увімкніть

Як керувати комп’ютером без миші? Клавіатура як миша. Використання цифрових клавіш

У ньому ми переходимо на вкладку “Мітка” та встановлюємо курсор у полі “швидкий дзвінок”. Тепер натисніть на потрібну комбінацію ключів. Наприклад, Ctrl Shift або Ctrl Alt, замість букв, ви можете використовувати один із функціональних клавіш.

Маленька хитрість: Якщо ви не впевнені, що можете швидко запам’ятати всі необхідні комбінації гарячих клавіш. Зробіть підказку у вигляді екрана на робочому столі. У будь.Який потрібний час просто натисніть Win D, а перед вами. Це зручна шпаргалка з списком гарячих клавіш. Клацніть на комбінацію клавіш, щоб скасувати команду та продовжувати працювати.

І щоб виправити інформацію про те, як керувати курсором без миші, виконайте кілька простих вправ:

 • Виберіть будь.Який ярлик на робочому столі (наприклад, антивірус) і призначте для нього комбінацію ключів. Запустіть програму за допомогою ярлика.
 • Активуйте режим емуляції та відключіть (!) Миша з комп‘ютера (або LockPad LockPad) та виконуйте кілька знайомих операцій: відкрийте папку, створіть текстовий документ, відкрийте диспетчер завдань, блок ПК та Т.П.).

Я сподіваюся, ви розумієте, як використовувати комп‘ютер без миші, використовуючи свої повнорозвини.

Поїзд кожен день, і незабаром використання коротких команд піде на звичку, і робота з ПК буде швидше і продуктивно, і ви можете виконувати всі необхідні операції навіть за відсутності миші!