Знизити версію Samsung Galaxy S20 Fe з Android 12 до 11

У цьому посібнику ми покажемо, як знизити версію Samsung S20 Fe з Android від 12 до 11, тобто з одним UI 4.Від 0 до 3.0. На момент написання цієї статті Samsung почав реалізувати один користувач Inteeis 4.0 На основі оновлення Android 12 для користувачів Samsung Galaxy S20 Fe. По всьому світу багато користувачів вже отримали останнє оновлення Onui 4.0. Це негайно означає, що власники пристроїв змогли вітати багато нових функцій.

Звичайно, Samsung Galaxy S20 Fe з коробки вийшов з Android 10, а згодом отримав оновлення Android 11. Відповідно до недавньої зміни в політиці Samsung, їхній пристрій отримає три роки підтримки основної ОС та чотири роки оновлення безпеки. Як і обіцяв, Samsung нарешті почав випускати одне оновлення інтеейсу 4.0 для вашого флагманського та багатофункціонального смартфона.

Один інтеейс 4.0, заснований на Android 12, пропонує абсолютно новий дизайн користувачів Intees із спрощеною функцією кольорової палітру та революційною зміною гри.

Матеріал Android 12 Ви дизайн, який дозволяє користувачам значно персоналізувати зовнішній вигляд користувачів Intees. Темний режим тепер поширюється на всі піктограми програми, а користувач користувач Inseces спрощує використання та краще, ніж у попередній версії.

Однак деякі користувачі все ще віддають перевагу старій версії Onei 3.0 нова. Для деякого високого ступеня конфігурації занадто складно. У тій же вені інші скаржилися на кілька помилок і ключових проблем. Крім того, є ще деякі програми, які несумісні з останнім оновленням Android. Отже, якщо ви також зустрічаєте такі проблеми, то це зручний вихід. Ви можете легко знизити версію вашого Samsung S20 Fe з одним UI 4.Від 0 до 3.0, тобто з Android від 12 до 11. Ось необхідні інструкції щодо цього.

 • Нижня версія Samsung S20 Fe з Android 12 до 11 | Один UI 4 відкат.Від 0 до 3.0

Як вимкнути оновлення програми на Android? Два способи

 • Зробіть резервну копію
 • Заважати
 • Завантажте прошивку, щоб повернути назад
 • Завантажити Samsung Galaxy S20 Fe до режиму завантаження
 • Нижній Samsung S20 Fe One Ui 4 версія.0 до версії 3.0

Відкат будь-якого прошивки або оновлення Android

Взагалі, повернути стару версію Android набагато складніше, ніж просто зробити оновлення, оскільки немає офіційного способу “відвернути назад”: розробники просто не надають такої можливості, маючи на увазі, що ви використовуєте лише найновіші версія їх.

Ви можете повернути попередню версію Android, просто миготивши його через ПК за допомогою спеціального застосування або через відновлення (режим відновлення) безпосередньо (без участі ПК).

Перший метод не є універсальним, оскільки програма ПК може бути індивідуальною для кожного моделі пристрою, не кажучи вже про виробника.

Але про другий метод я розповім більш детально.

Етапи виконання

 • Спочатку потрібно переконатися, що ви розблоковано доступ до відновлення.
 • Щоб потрапити до цього, потрібно вимкнути гаджет і при включенні:
 • Для більшості пристроїв. Одночасно натискайте і утримуйте клавіші: “Power” і “Vol”.
 • Samsung. Натисніть і утримуйте ключі разом: “Power” та “Vol.
 • Sony Ericsson. Хворий ключі “Rower” і “Vol.” та “Кнопка камери”
 • Lg. Щіпка протягом 10 секунд ключа: “Rower” та “VOL-” та кнопка сенсорної кнопки “Операція”.
 • Huawei. Тримати в той же час “Rower” і “Vol.” і “VOL”.
 • Htc. Натисніть та тримайте кнопку “Vol”, після короткого натискання та натисніть “Rower”.

Якщо пристрій не входить у режим відновлення таким чином, він повинен бути розблокований. Та встановити власне відновлення. Це детально написано в окремій статті.

Шукайте прошивку для своєї моделі Якщо ви не можете знайти офіційного, я раджу вам серед змінених на сайті в завантаженні. Завантажте його на свій пристрій.

Працювати з одужанням

 • У вікні, яке відкривається, виберіть Wі.Дані / Скидання фабрики / Так. Витріть усі дані користувача.
 • Далі потрібно вибрати файл з прошивкою, щоб зробити це, відкрити встановити ZIP з SDCard / вибрати ZIP FRM / SDCRD. Виберіть прошивку та підтвердьте: Так. Встановити архів.Zip.

Як ви можете бачити, для багатьох цієї опції може бути складним, так що після того, як не витрачаючи багато часу на відображення, як скасувати оновлення на Android, перегляньте оцінки нового оновлення для вашої моделі, прочитайте відгуки та Тільки тоді збільшити версію з упевненістю, що пристрій буде оновлюватися з функціями, які вас організовують.

Параметри повернення старих прошивки

Окунь

Найбільш ефективним способом відновлення встановлених додатків, системних програм, налаштувань та прошивки. Це повертатися до резервного копіювання. Перш ніж зробити будь-які зміни до частини програмного забезпечення вашого смартфона або планшета на Android, ви завжди повинні робити резервні копії. Це повністю захистить вас від неприємних наслідків. Загалом, створення резервних копій є золотим правилом не тільки тоді, коли пристрої Android, але також у будь-якому серйозному програмі. Але з якоїсь причини ви не дотримувалися рекомендацій і почали змінювати прошивку або вносити зміни до операційної системи, не створюючи резервного копіювання цих процедур, то випуск є. Ви можете шукати резервну копію іншим користувачам для того самого пристрою та попросити його. Поділитися. Однак, звичайно, краще відкинути свої власні резервні копії. Це більш надійне і завжди безпечніше.

See also  Як оновити операційну систему на Android. Використання стандартного режиму відновлення - відновлення

Є багато додатків, призначених для створення резервних копій ваших даних Android Gadget, всі вони мають свої власні переваги та недоліки. Але ми проаналізуємо приклад однієї з перших та найбільш універсальних програм для резервного копіювання та відновлення. Резервне копіювання титану.

Резервне копіювання титану

Резервне копіювання титану давно заробила славу найефективнішої програми резервного копіювання

Почнемо, давайте зрозуміємо, чому, як правило, використовується спеціальне програмне забезпечення, оскільки Android спочатку має можливості резервного копіювання. Наприклад, при зміні телефону або після повного скидання до заводських налаштувань достатньо, щоб ввести свій обліковий запис Google, а дані контакту будуть відновлені. Однак ви не повинні забувати, що всі програми та ігри, налаштування Wi-Fi та інших мереж, налаштування системи втрачаються.D. І це дуже важлива проблема, якщо більшість додатків були встановлені десятки. Як це може зайняти багато часу, щоб відновити.

Отже, щоб створити резервну копію, нам потрібні кореневі права на пристрої та програму самого резервного копіювання титану. Права коренеплодів потрібні для доступу до системних файлів та папок, в яких зберігаються налаштування та дані. Далі встановіть програму резервного копіювання титану. Не забудьте дозволити встановлення додатків з “Невідомих джерел”. Після першого запуску резервного копіювання титану запитує права суперкористувача, ми їх даємо, і ми можемо пам’ятати рішення. Не поспішайте натискати все. Програма досить потужна, а з повним доступом до системи недосвідченого користувача може займатися бізнесом. Дотримуйтесь принципу: “Ніколи не використовуйте функції, якщо ви не впевнені, що саме вони роблять”.

Щоб створити резервну копію, вам знадобиться картка пам’яті, встановлена ​​у відповідному слоті з достатньою кількістю вільного місця, оскільки резервне копіювання буде зроблено на ньому. На головному робочому екрані резервного копіювання титану виберіть вкладку Backup Copies. Натисніть кнопку “Меню” на телефоні та внизу екрана виберіть пункт “Обробка”. У меню, що відображається, виберіть пункт “Зробити резервну копію всіх елементів програмного забезпечення та системних даних”, натисніть “Почати” навпроти цього. Програма буде запропоновано вибрати всі програми резервного копіювання. Ми зацікавлені в повній копії системи, тому ми нічого не змінюємо. Після цього запуск процес створення резервної копії. Процес може зробити різну кількість часу залежно від кількості встановлених програм. Тепер у папці “TitaniumBackup” на карті пам’яті ви можете побачити велику кількість файлів з резервними копіями, бажано скопіювати їх на комп’ютер або інший пристрій. Ви ніколи не знаєте, раптом карта MicroSD не працює. Можна також налаштувати автоматичні резервні копії у меню “Розклад”.

Коли прийде час, і вам доведеться відновити вміст пристрою Android, ви можете зробити це кількома способами. По-перше, ви можете відновити обидва програми, так і налаштування. Через пункт меню “Обробка” Перейдіть до розділу “Відновити” та натисніть “Відновити все для даних”. Ви також можете відновити окремі програми. Тоді в розділі резервних копій виберіть Спеціальні програми та натисніть “Відновити”. Не забувайте, що іноді потрібно перевантажувати пристрій, перш ніж зміни вступають в дію. У будь-якому випадку, резервне копіювання Titanium пропонує величезну кількість варіантів створення та відновлення резервних копій, тому ви завжди можете повернути ваш Android гаджет до початкового стану. Якщо вам потрібно відновити повну копію операційної системи, тобто прошивка, то вам потрібно використовувати альтернативне меню відновлення відновлення годинника або подібне.

Скинути до меню

Шлях до заповітного варіанту залежить від типу та моделі вашого пристрою:

 • Телефони на версії Android 2.3: Налаштування конфіденційності скидання до фабричних установок;
 • Телефони на Android версії 4: Налаштування пристрою пам’яті скидається на заводські установки;
 • Android таблетки версії 4: Налаштування відновлення та скидання налаштувань скидання.

Жорсткий скидання

Шлях до жорсткого скидання починається з меню відновлення системи Android

Перейдіть до меню “відновлення системи Android” (система відновлення Android). Спочатку потрібно вимкнути смартфон або планшет, після чого можна використовувати ключову комбінацію, яка відрізняється залежно від виробника пристрою:

 • Більш-менш універсальний варіант. Одночасно затискає включення та гучні кнопки;
 • Samsung. Одночасно затискайте та збільшують кнопки обсягу;
 • Sony Ericsson. Одночасно затискайте кнопку живлення, зменшуйте гучність та камеру;
 • Huawei. Одночасно затискайте кнопку живлення, зменшуйте гучність і збільшуйте його;
 • Lg. В той же час затискає більше 10 секунд кнопки живлення, зменшуйте гучність та головний екран. Відпустіть випуск кнопки, після того, як логотип LG підсвічує на екрані, залишайтеся, щоб перейти на екран відновлення;
 • Htc (найцікавіше). Затисніть клавішу гучності, потім коротко покладіть на кнопку живлення. Побачивши меню відновлення на екрані, ви можете тимчасово залишити кнопку гучності на решті. Укладання “Очистити зберігання”, виберіть його, натиснувши кнопку живлення та підтвердьте дію, натиснувши зменшення гучності.

Перевстановіть Android без зміни версії

Мобільна операційна система практично не відрізняється від звичайного, який встановлюється на комп’ютері або ноутбуці. Він оптимізований для сенсорного введення, він працює на зовсім іншу архітектуру та має власний формат програми. Але в той же час основні функції та глибші компоненти працюють практично те ж саме завдяки уніфікації сучасних пристроїв.

Коли система на комп’ютері починає сповільнюватися, а звичайні засоби не можуть бути прискорені, часто це вирішується перевстановити його. Чиста ОС буде працювати швидше, вона позбавляється всіх сміття, що з часом накопичується у файлах та системних каталогах. Те ж саме відбувається з мобільними пристроями. І так само, як з домашньою системою, Android може (і в деяких випадках вам потрібно) перевстановити. Тільки тут він називається налаштування скидання (скидання налаштувань на фабрику).

See also  Встановіть годинник на екрані блокування Samsung. Які причини скидання та часу?

Після цього потрібно дочекатися процесу розряду. Телефон може перезавантажити один або кілька разів залежно від моделі. Крім того, може здатися, що він переставав подати ознаки життя або скидання прогресу зупинилися. Це варто терпіння і не торкатися пристрою до кінця розряду, який може зайняти до години. Коли він виробляється, користувач отримає такий пристрій. Що це було в день покупки, з заводськими налаштуваннями.

Обов’язково заряджайте акумулятор перед скиданням, інакше ви отримаєте “цеглу”!

Повернення за допомогою резервного копіювання титану

Таким чином, ця програма дозволяє зберігати копії даних з гаджетів і допомагає повернути прошивку на Android. Тому його використання дозволяє легко знизити версію Android без пошуку файлів та даних.

Щоб повернути оновлення Android на фабричну прошивку, просто скористайтеся налаштуваннями смартфона.

повернути, оновлення, android, samsung

Часто найкращий спосіб відновити Android. Це скидання налаштувань на заводу. Таким чином, ви можете вирішити більшість проблем з заморожуванням пристрою та різних глюків. Якщо гаджет увімкнеться, і здатний завантажувати самостійно, то найпростіший спосіб очистити систему до початкового стану з видаленням всіх користувацьких даних здійснюється за допомогою меню налаштувань.

Як відвертати оновлення прошивки Android

Найбільш ефективним способом швидко відновити встановлені програми, конфігурація системи та її зовнішність є завантаження останнього стабільного резервного копіювання. До будь-якого введення будь-яких серйозних параметрів пам’яті або системі, необхідно резервувати. Це здатне захищати від будь-яких наслідків у вигляді вильотів програмного забезпечення, нестабільної роботи ОС та критичних помилок.

Важливий! Створення відновлення є важливим моментом не тільки при затвердженні андроїдів, але і в будь-яких інших областях установки та програмування.

Якщо людина не піклувалася про створення резервної копії і почав змінювати свою операційну систему, то є вихід. У разі відмови, ви можете попросити забезпечити резервну копію людини з тим же гаджетом. Зрозуміло, що найкращим способом є відкат до ваших копій, оскільки він є більш надійним і безпечнішим, але іноді ще один варіант не надається.

Є величезна кількість програм, які роблять резервну систему. Як вже стало відомо, Android не може це зробити за допомогою внутрішніх фондів, тому третя сторона стає актуальною. Кожна програма має свої переваги та недоліки. Одним з найпопулярніших і підходящих для багатьох смартфонів є “Titainum bacup”

повернути, оновлення, android, samsung

На пристроях Samsung

Власники Samsung Galaxy часто страждають від оновлень розробників і шукають, як зробити відкат на Android. Такі дії на “Samsung” найпростіші у виробництві за допомогою ПК за допомогою програми ODIN. Покрокова інструкція виглядає так:

 • Перейдіть до будь.Якої пошукової системи та вкажіть на веб.Сайті пошуку 4PDA та назві телефону з моделлю.
 • Клацніть на будь.Яке посилання, яке не рекламує. Зареєструйтесь форум.
 • Знайдіть посилання на розділ із офіційною прошивкою в заголовку доданої теми. Розгорніть предмет “драйвери та комунальні послуги”.
 • Завантажте та встановіть програму “One” з офіційного веб.Сайту, а також драйвери USB Samsung для утиліти мобільних телефонів.
 • Відкрийте вкладку прошивку та дізнайтеся, яка версія випуску на даний момент знаходиться на телефоні. Для цього пройдіть шлях “Налаштування”. “Інформація”. “увімкнено”.
 • Виберіть відповідну операційну систему коду регіону та завантажувача, яку потрібно завантажити. Завантажте його на комп’ютер.
 • Запустіть резервні копії всіх даних користувачів за допомогою спеціальної утиліти, описаної вище, або використовуйте офіційну програму Samsung Smart Switch.
 • Запустіть переклад “Samsung” в режим відновлення та прошивки. Переконайтесь, що вона стягується щонайменше 50%.
 • Зачекайте розпізнавання телефону, виберіть завантажені файли прошивки та запустіть процес, натиснувши кнопку “запустити”. Після завершення телефону буде автоматично перезапустити.

Важливий! Довіряйте таким діям, бажано, людині, яка розуміє Android та його процеси відновлення. З незалежним відкатром є шанс зіткнутися з багатьма помилками.

Як вимкнути оновлення програми на Android? Два способи

повернути, оновлення, android, samsung

Знайдіть попередню прошивку на “Samsung” на спеціалізованих форумах

На пристроях Xiaomi

Щоб повернутись на смартфони Xiaomi, ви повинні виконати ряд підготовчих дій: заряджати гаджет та резервні копії існуючих даних, включаючи параметри ОС. Ви можете зробити це за аналогією з Samsung телефонів. Далі потрібно скинути всі налаштування Android. Часто, після цього користувачі вже можуть перейти до випуску, які вони використовували спочатку, але це не завжди працює. Щоб скинути, потрібно перейти до “Налаштування”. “Розширені параметри”. “Скидання”. Скидання до параметрів заводу “.

Якщо відкат не вдалося, ви повинні проводити повний серветки оновлень. Для цього поверніться до параметрів гаджета, виберіть меню “Про телефон” та “Оновлення”. Це буде підпункт “Перезавантаження в режимі відновлення”. Після перезавантаження, ви повинні вибрати параметр даних, який вибирає, і дочекатися повного очищення всіх оновлень Android та MIUI.

повернути, оновлення, android, samsung

Іноді відкинути назад “Сяомі” допомагає скинути налаштування

На пристроях ASUS

Якщо людина є власником старого смартфона або планшета з компанії ASUS, то найкраще використовувати наступний крок.By.Step інструкції для відкату:

 • Завантажте прошивку, яка буде підходить для існуючого апарату з офіційного сайту або спеціалізованих форумів.
 • Передайте завантажені файли до кореня пристрою будь-яким способом.
 • Перезавантажте пристрій і зачекайте пошук.
 • Після цього на панелі сповіщення з’явиться значок у вигляді трикутника з позначкою оклику.
 • Натисніть значок та погоджуйтеся з усіма діями, які будуть зроблені з операційною системою гаджета.
 • Зачекайте, поки кінець миготить і перезавантажте телефон.

Важливий! Варто відзначити, що для байдужих ОС, яка версія прошивки була кинута в пам’ять, якщо вона підходить. Таким чином, ви не можете тільки повертатися, але й оновити.

повернути, оновлення, android, samsung

Видаліть прошивку та відновіть його назад до “ASUS” іноді легше, ніж на інших смартфонах

See also  Як підключити диск SSD до комп'ютера. Які налаштування "Windows 10" пропонується за замовчуванням?

Коли вам потрібен відкат

Отже, чому розгортання оновлення Android до попередньої версії? Зрештою, Google дуже ретельно перевіряє систему, перш ніж викласти його в загальному доступі, і всіляко усуває різні несправності або помилки (і, швидко).

Тим не менш, є ситуації, в яких корисно знати, як зробити систему відкат. Які ці справи?

Причини, чому вам потрібно повернути операційну систему до попередньої версії:

 • Стара модель смартфона або планшета. Через слабкий залізо, застарілі мобільні пристрої можуть просто не витягувати нові версії Android. Пристрій може почати працювати повільніше, повісити, не відкривайте деякі програми та видавати всі види невдачів.
 • Програма не працює. Деякі програми вимагають оптимізації для кожної версії операційної системи, і це вимагає часу. Тому трапляється, що після встановлення нової ОС додаток не запускається або не починає працювати неправильно. Тут, крім повернення до старої версії, ви можете чекати оновлень, але якщо оновлення не виходили, він залишається лише повертатися.
 • Бета-версія платформи, що викликала операційні проблеми. Я ніколи не буду втомлюватися від повторення читачів просту думку: не встановлюйте бета-версії операційних систем, а також не встановлюють платформи, які не є офіційно підтримуються на вашому пристрої. Плюс уникати використання користувацьких модифікацій ОС. Найкращий спосіб вирішення проблеми є його запобігання.

Необхідно зрозуміти, що відкат оновлення можливий лише до попередньо встановленої версії Android. Теоретично ви можете поставити пізніше збірку, що робить миготливість, але я категорично не рекомендую це. Справа в тому, що апаратні компоненти, такі як чіпсет, оперативна пам’ять та відеопроцесор, спеціально оптимізовані за попередньо встановленою версією ОС. “Нижче” це не повинно походити.

Як видалити старі оновлення андропдів для системних програм

Можливість неможливості оновити системні програми працює лише зі старими версіями Android OS. Відмова нової версії можлива лише для попередньо встановлених стандартних програм. Найчастіше це сервіси Google, такі як:

повернути, оновлення, android, samsung

Для таких програм можливі кілька способів видалення старих оновлень.

За допомогою налаштувань

повернути, оновлення, android, samsung

У спадному списку потрібно вибрати потрібну програму та натиснути на нього. З’явиться вікно, де воно буде запропоновано:

З цих елементів виберіть “Видалити оновлення” та заповніть операцію, активуючи кнопку “ОК”. Він з’явиться у новому вікні. Як результат, поточні оновлення для вибраних програм будуть стерті.

Важливий! Для позитивного завершення операції вибрані програми не повинні бути відкритими. Робоча програма повинна бути зупинена, за те, що випливає з меню «Знахід» та натисніть на нього.

Через Google Play

Через Google Play можна видалити лише нові версії попередньо встановлених додатків. Тут все просте, використовуючи вкладку Google Play, стирається всіма оновленнями з одноразовим.

Важливий! Ці дії будуть потрібно лише видаляти оновлення. Сама програма залишиться, що дуже важливо для збереження особистої інформації, таких як паролі, адреси електронної пошти та t. D.

Після активації кнопки “Видалити” система попросить підтвердження запиту. Натиснувши “OK”, дайте згоду.

Якщо ця операція виконується за допомогою сторонньої програми, активація кнопки “Видалити” буде видалити програму.

Зверніть увагу! Спроби перезапустити Google Play завжди призводять до завантаження останньої версії. Щоб запобігти цьому, ви повинні вимкнути автоматичне оновлення. І ви можете покласти заборону на всі програми або лише для деякого варіанту.

Скидання Налаштування для телефону

Для попередньо встановлених програм існує інший спосіб скинути нові версії. Тільки він призведе до втрати всіх даних про гаджет. Оскільки неможливо видалити оновлення на андроїд вибірково, пристрій стане таким, як це було з заводу. Цей метод є повним скиданням параметрів ОС.

повернути, оновлення, android, samsung

Після скидання налаштувань на смартфоні повернеться до фабричної прошивки. Ця функція дуже корисна, якщо пароль забувається, або пристрій не включається. Гаджет засмічення з невикористаними файлами може також ускладнити роботу, до повного відмови операційної системи.

Важливий! Після розряду вся інформація з пристрою втрачена, тобто вона стане чистою, як тільки випущена з фабрики. Тому настійно рекомендується створити копію даних, наприклад, копіювати на карту SD, перейдіть до зберігання хмар або збережено на ПК.

Якщо функція вимкнення зберігається, то скиньте налаштування простіше за допомогою налаштувань або використання кодів.

Скинути за допомогою кодів для кожного виробника. Комбінація, необхідна для певної моделі, доведеться шукати. Наприклад, для Samsung можуть наближатися до таких варіантів:

Пристрій вимкнено, може бути реанімований за допомогою меню відновлення або за допомогою кнопки RESET. Процес з використанням відновлення відбувається шляхом натискання певних кнопок. Комбінації можуть бути різними. Це залежить від моделі смартфона. Клавіші регулювання гучності використовуються частіше.

Увійдіть до меню, коли довгі натискання потрібних кнопок. Переміщення всередині меню виникає, натиснувши кнопки, що регулюють звук. Вибір підтверджується натисканням кнопки “ON”.

До відома! Сучасні гаджети часто обладнані спеціальною кнопкою для скидання налаштувань. Правда, дуже важко знайти. Як правило, це дуже маленька діра. Сама кнопка може бути активована голкою або кліп.

Як видалити оновлення програми

Окрім оновлень, всі дані програми видаляються: налаштування та файли. Програма буде як ви запустили його вперше.

Поточна версія програми вказана в налаштуваннях.

Остання версія програми вказана на ігровому ринку. Щоб побачити це, натисніть “Більше