Як збільшити швидкість Інтернету на телефоні Android

Тепер я буду говорити про те, як ви можете швидко збільшити швидкість Інтернету на телефоні Android. Ви можете використовувати як загальні поради для очищення кешу, налаштування браузера та пристрою, а також збільшити швидкість Інтернету з третьою.Партійними додатками.

Ця стаття підходить для всіх брендів, що виробляють телефони на Android 11/10/9/8: Samsung, HTC, Lenovo, LG, Sony, ZTE, Huawei, Meizu, Fly, Alcatel, Xiaomi, Nokia та інші. Ми не несемо відповідальності за ваші дії.

Увага! Ви можете задати своє питання фахівцем в кінці статті.

Сигнал Wi-Fi на пристрої Android

Ви можете розширити діапазон Wi-Fi на смартфоні Android, внесення деяких змін до ваших налаштувань. Для цього ви повинні увімкнути “Налаштування розробника”. Ми детально описали кроки, щоб увімкнути його тут: як активувати функції розробника.

 • Після того, як ви активуєте функції для розробників, перейдіть до “Налаштування розробників” та прокрутіть униз до “інтенсивної передачі з Wi-Fi до мобільних даних”.
 • Просуньте повзунок, щоб увімкнути режим.

Якщо ви не хочете втручатися в налаштування телефону, ви можете покращити сигнали Wi-Fi, змінюючи частоту діапазону Wi-Fi вашого пристрою Android. Зміна частоти діапазону Wi-Fi на 2,4 ГГц на 5 ГГц покращує сигнали Wi-Fi.

Ви можете виконати наступні кроки для внесення змін (ваш пристрій повинен підтримувати 5 ГГц):

 • Перейдіть до налаштувань → Wi-Fi.
 • Перейдіть до “Розширених налаштувань”.
 • Клацніть на “діапазон частот Wi-Fi”.
 • Тепер виберіть лише 5 ГГц.

Тепер пристрій буде використовувати 5 ГГц частотну смугу, коли це можливо, і максимізувати потужність бездротового сигналу.

Ви можете розглянути різні програми, доступні в Google Play, які дозволяють створити кілька груп Wi-Fi. Ці групи Wi-Fi будуть контролювати точки доступу і завжди підтримуватимуть вас на зв’язку з найсильнішим сигналом.

Ми обходимо обмеження щодо розповсюдження Інтернету 28125;

Загалом, вищезазначених рекомендацій достатньо для збільшення діапазону Wi-Fi на мобільному пристрої Android.

Яка швидкість мобільного Інтернету вважається нормальною?

Загалом, швидкість мобільного Інтернету залежить від:

 • Правильне налаштування точки доступу на телефоні,
 • Рівень мережевого сигналу у вашому перебуваннях,
 • А також з часу доби. Ввечері, коли всі висять в Інтернеті, швидкість впаде
See also  Як зробити скріншот на Huawei Smart. "IPhone"

Тому, “нормальний” в різний час дня та в різних умовах, різне значення може вважатися різним. Але ми будемо сприймати як міру можливості споживання певного типу вмісту.

 • Наприклад, для зручного перегляду відео в Інтернеті 2 буде достатньо.5 Мбіт / с
 • Щоб використовувати навігатор з онлайн-картками, ви можете обмежити себе 2 Мбіт / с
 • Якщо вам потрібно лише переглянути сучасні сайти, адаптовані для мобільних пристроїв, то 1 буде достатньо.5 Мбіт / с
 • І для надсилання листів по електронній пошті, ви можете зробити 100 Кбіт / с взагалі

Але якщо ви не враховуєте останню точку, яка буде працювати на 3G і навіть 2G (EDGE), то це, як правило, прийнято

 • Менше 512 Мбіт / с. Це низька швидкість 4G
 • 2-10 Мбіт / с
 • 10-50 Мбіт / с. Нормальний, і навіть хороша мобільна швидкість
 • Від 50 Мбіт / с і вище. Високий

Як збільшити швидкість 3G / 4G модему МТС

Все вище стосується підключення до мережі через USB-модеми та маршрутизатори. Но желающим увеличить скорость интернета на МТС модеме стоит проверить:

 • Незалежно від того, чи підключив незнайомця з їх Wi-Fi (якщо використовується така мережа);
 • Не включены ли торренты и другие схожие программы,
 • Чи здійснюється розподіл трафіку для інших пристроїв;
 • Чи не встановлено оновлення Windows.

Важливо підкреслити, що для перевірки зв’язку зарубіжних людей та пристроїв потрібно відкрити веб-інше модем на ноутбуці або комп’ютері та переглянути список активних контактів. Тут ви можете вимкнути ступінь і закрити їх доступ до бездротової мережі.

Перевірка лімітів та оплати

Крім того, абоненти слід бачити в:

 • Наявність трафіку та збереження частини бур’янів гігабайт у пакеті невикористані;
 • Наявність на балансі SIM-картки, необхідної для оплати пакету суми;
 • Підтримка обмежень, необхідних для спілкування;
 • Відсутність замків та обмежень, встановлених постачальником.

Щоб отримати перераховану інформацію, ви можете використовувати спеціальні команди, Inteeis модем або просто зателефонувати до контактного центру. В останньому випадку будуть потрібні паспортні дані особи, на яких складається абонентська угода, для ідентифікації оператора дзвінка оператором.

Як зменшити затримки Ping на Wi-Fi

Цей метод дозволяє значно зменшити пінг при відкритті сайтів та будь-яких звернень до серверів DNS, якщо у вас є обличчя.Вісім.Вісім.8 і 4.4.4.4. Це DNS Google Server, тепер у вас є CloudFlare DNS-сервер. Найшвидший! Коли ви відкриваєте сайти в браузері, коли ви ввели адресу сайту та натисніть “Перейдіть”. Запит на DNS-сервери, який “Надіслати” Ваш запит на сервер сайту та лише тоді ви отримуєте відповідь, тобто починається сайт завантажувати. З новим DNS від CloudFlare цей процес відбудеться набагато швидше, детальні номери на малюнку нижче:

See also  Підключення дзеркала заднього виду з монітором. Принцип роботи та функції

Якщо ви сумніваєтесь у ефективності, давайте розрахувати трохи, в середньому на запит DNS, ви можете втратити близько 30 мс під час відкриття кожної сторінки, тобто відкриття 1000 сторінок. Ви втратите близько 30 секунд часу, і відкриваючи 100 000. Ви втратите майже 30 секунд годину реального часу. Тепер уявіть, що активно використовує Інтернет протягом приблизно двох років або навіть менше. Ви втратите годину свого життя, просто чекаємо на DNS-сервер, щоб надіслати веб-переглядач до потрібного сервера. Ми додаємо до цієї затримки мережі Ping ~ 200 MS та середня швидкість завантаження сайту ~ 2 C, і ми отримуємо 62 години очікування!

Як збільшити швидкість Інтернету на Android

Очистіть кеш програми

Якщо все з метою з тарифом, мережею та балансом SIM-карт, ви повинні шукати причини низького якості зв’язку в телефоні. І перше, щоб подумати про перевантаження оперативної пам’яті. Щоб збільшити швидкість Інтернету на Android, варто чистити кеш.

Якщо такої функції немає, ви повинні очистити кеш кожної встановленої програми окремо або завантажити та встановити спеціальну утиліту, яка допомагає видаляти непотрібні файли.

Ми видаляємо додатки, що споживають трафік

Наступним кроком буде видалення непотрібних віджетів, що працюють у фоновому режимі та споживаючій частині існуючого трафіку. Зазвичай вони використовують мережу для оновлень, передачі даних на сервер або отримання та оновлення інформації (якщо ми говоримо про погоду, новини та іншу подібну інформацію).

У ситуаціях, коли користувачеві не потрібна постійна робота програми, але не хоче відмовлятися від зручної програми, ви можете тимчасово відключити її у вже згаданому вище розділі. Як результат, вона перестане впливати на якість підключення до мережі та роботу смартфона.

Налаштування мобільної мережі

Іноді ви можете прискорити швидкість Інтернету на Android, змінивши параметри мобільної мережі. Для цього просто відвідайте однойменну ділянку і дозвольте пристрою перейти з 3G до 2G. Як результат, з’єднання стане більш стабільним, і не буде більше несподіваних перебоїв у завантаженні, оскільки гаджет підключатиметься до найбільш стабільної та надійної мережі, яка забезпечує найкращу якість роботи.

Важливо підкреслити, що в теорії 2G повільніше, ніж 3G, але в умовах слабкого спілкування, перший варіант є більш надійним, а в довгостроковій перспективі та швидше.

Ми використовуємо програму Internet Booster

Щоб оптимізувати роботу смартфона, рекомендується використовувати третій.Партійні програми, які змінюють деякі параметри, щоб збільшити пропускну спроможність пристрою.

Щоб скористатися послугою Інтернет-бустер, вам знадобиться:

 • Завантажте та встановіть програму;
 • Увімкніть його та згодні з правилами використання;
 • Натисніть велику червону кнопку;
 • Тоді залишається чекати, поки служба не приймає необхідних змін;
 • Завершивши налаштування, утиліта повідомить власника гаджета для результатів оптимізації.
See also  Покладіть додатки на карту пам'яті Android. Що дає вам можливість передати заявку на SD-карту

Ми використовуємо Lite Speed ​​Meter Internet

Основна відмінність між наступною програмою для швидкості Інтернету на Android за відсутності необхідності чекати та почати оптимізацію. Для того, щоб користувач достатньо встановити утиліту по телефону, решта відбудеться автоматично, без активної участі власника гаджета.

За бажанням, додавання додаткового індикатора на екран, що показує якість з’єднання в даний час. Як результат, абоненти завжди будуть знати, наскільки чесним з ними стільниковий оператор. Крім того, отримана інформація дозволить відстежувати зміни показників у різний час дня.

Чому по телефону є низька швидкість Інтернету

Ця обставина має кілька причин:

 • Особливості тарифного плану конкретного оператора телекомунікацій. Можливо, підключений пакет не підтримує мережу 4G з найвищою швидкістю передачі інформації.
 • Відсутність операційної та внутрішньої пам’яті смартфона. У поточній ситуації телефон сповільниться, а сторінки в браузері повільно завантажуються. Рекомендується видалити системну сміття, завантажуючи спеціальну утиліту за допомогою Google Play або використовуйте попередньо встановлене програмне забезпечення на гаджет.
 • Слабкі технічні характеристики пристрою. Завантажений процесор смартфона також може викликати повільне завантаження Інтернету.
 • Активне автоматичне оновлення програми. Цей режим споживає додаткові телефонні ресурси, негативно впливають на його продуктивність.

Зверніть увагу! Причиною низьких швидкостей може бути вірусна інфекція гаджета.

Доцільно проаналізувати ефір Wi-Fi

Робочий метод, який дозволяє вам дійсно покращити якість бездротового сигналу. Особливо це особливо вірно, коли сусіди також мають маршрутизатори для підключення до Інтернету. Тобто, цілком ймовірно, що маршрутизатори використовують той самий канал, тим самим заважаючи роботі один одного.

Wi-Fi канали надають користувачеві можливість проаналізувати трансляцію, вивчити всю необхідну інформацію про з’єднання та вибрати безкоштовний канал для цього. Крім того, він допоможе знайти місце в квартирі або офісі, де сигнал є найпотужнішим.

Програми для підвищення якості сигналу, багато. Більшість з них є вільно доступними і не потребують кореневого права для використання. Вони дуже прості у використанні і підходять навіть для людей, які не мають більшого досвіду роботи з смартфоном.

Ми йдемо навколо обмеження розподілу Інтернету ��

Додаткова частотна посилення та рекомендації

Якщо ви вирішите покращити сигнал, втручаючись в технічну частину, то краще звернутися до фахівця, який знає свій бізнес. Проведення процедури власними руками. Ви можете пошкодити важливі модулі смартфонів і лише гірше.