Як встановити живі шпалери на iPhone всіх версій: Змініть заставку телефону

Wallpaper полягає в тому, що Apple дозволяє вам змінити себе. Можливості персоналізації в iPhone обмежені. Але ми знаємо, як встановити живі шпалери на iPhone замість стандарту або завантажити власну фотографію. Є також програми, звідки легко завантажувати зображення, а потім встановіть їх як фон (заставку) для iPhone. Як змінити шпалери на iPhone, де їх знайти, як налаштувати autosmend. У статті про ці та інші lifehak.

Навіть на новому телефоні, де немає фотографій та фотографій з Інтернету, фон негайно надано. Якщо ви хочете налаштувати гарний робочий стіл. За замовчуванням iPhone може надати список зображень, рідних шпалер. Перш за все, хороша колекція в iPhone x та нових версіях. З настроєм ви можете вибрати різні зображення в кольорі. Статичні або динамічні.

Шпалери, як і будь-який інший параметр, зміни в Apple iPhone через налаштування:

 • Ви повинні перейти до підменю “шпалери та яскравість”, потім. “Виберіть” фотографії.
 • Стандартні шпалери iPhone доступні тут, альбом на пристрої або динамічних зображеннях.
 • Ви повинні натиснути на фото. При необхідності потрібно змінити масштаб зображення.
 • З’явиться вікно попереднього перегляду: Виберіть кнопку праворуч “Встановіть”.
 • Існує також можливість встановити темну прикрасу, завдяки якому фон на смартфоні iPhone буде скинутий освітленням.
 • Система точно вказує, де встановити шпалери. На робочому столі iPhone або на дисплеї під час блокування, або там, і там одночасно.
 • Серед кнопок вам потрібно вибрати напис додому. Захоплюватися змінами. Щоб побачити новий фон, заблокуйте пристрій або перейдіть на головний екран.

Інструкція, підходить для всіх версій iOS. Включаючи, встановити шпалери таким чином можуть бути для iPhone 10.

У нових версіях є 3 варіанти: “статична”, “перспектива” та “живі фотографії”. З’ясуйте, чим відрізняється звичайна екрана з точки зору iPhone, легко. Ви можете встановити статичне зображення на iPhone або вибрати масштабування шаблону.

Як автоматично змінити шпалери на iPhone або iPad залежно від часу, місця та t.D.

Встановлення автоматичного зсуву шпалер включає в себе реалізацію попередніх дій, а в строго зазначеному порядку. Це займе кілька хвилин. Необхідно:

 • Дозволити виконання третьої сторони.
 • Створіть свій власний альбом з шпалерами на додаток до фотографії.
 • Імпортуйте свою команду до програми “Команда”.
 • Надайте цю команду, щоб отримати доступ до фотографій та налаштувати його.
 • Налаштуйте автоматичний зсув шпалер або додати спеціальну кнопку ярлик на головний екран для Shift.
See also  Увімкніть карту SIM Samsung Galaxy. Тому що п'яте, чому Samsung не бачить другу SIM-картку - висновок

Давайте зупинимося на кожному елементі.

Як завантажити та встановити шпалери на iPhone, iPad та iPod Touch

Крім того, ви можете використовувати пошук Google для пошуку зображень як шпалери. Натисніть тут (ви можете змінити пошуковий запит, вказавши модель та налаштування пристрою, наприклад: “Шпалери для iPhone з дівчатами”).

На сторінці пошуку перейдіть до розділу Pictures. Тут ви можете скористатися підготовленими рекомендаціями пошукової системи (див. Скріншот).

фотограф, екрані, iphone, встановлення

Виберіть потрібне зображення, натисніть і утримуйте палець, перш ніж з’явиться контекстне меню. Виберіть опцію “Додати до фотографії”;

фотограф, екрані, iphone, встановлення

Відкрийте додаток фотографій та виберіть зображення, яке ви хочете встановити як фон.

Натисніть кнопку Share у нижній частині меню екрану (кнопка у формі вікна з стрілкою вгору);

фотограф, екрані, iphone, встановлення

Розташуйте зображення на свій смак і натисніть “Встановити”;

Щоб встановити вибране зображення як фон, виберіть опцію “Екран Головна” (або “Екран блокування”, якщо ви хочете встановити зображення лише на екрані блокування).

фотограф, екрані, iphone, встановлення

Закрийте додаток “Фото” та поверніться на головний екран (або екран блокування). Вибраний вами зображення з’являється на пристрої.

фотограф, екрані, iphone, встановлення

Якщо під час процесу встановлення натисніть опцію “Обидва екрані“, вибране зображення буде встановлено як фон, як на головному екрані, так і на екрані блокування.

Щоб повернутися до стандартних шпалер, відкрийте параметри → Wallpaper → Виберіть нові шпалери та натисніть на ескіз потрібного зображення.

Як налаштувати autosmete шпалери на iPhone

Перейдіть до налаштувань. Швидкі команди та Увімкнення користувачів не ненадійних команд.

У додатку Фото, створіть окрему папку та помістіть його необхідним для встановлення як фонових зображень.

У налаштуваннях команд виберіть папку, з якої будуть затягнуті нові фотографії. А також вкажіть шпалери, які зміниться (на робочому столі, на екрані блокування або на обох екранах одночасно).

У командному додатку перейдіть до вкладки “Автоматизація” та натисніть “”.

Створіть нову автоматизацію для себе.

Як умова, ми вибираємо правильний час дня, наприклад, 8.M.

Як дія, ми вказуємо, щоб запустити швидку команду. Шпалери.

На останньому етапі економії автоматизації вимкніть перемикач, щоб запитати до запуску.

Тепер, у той час, на вашому смартфоні автоматична зміна шпалер відбудеться щодня у встановленому часі. Замість того, щоб час дня ви можете вказати інші тригери, в яких буде активовано зміну фонової картинки. Це може бути підключення до певної мережі, отримавши повідомлення або щось інше.

Як встановити фотографію контакту під час виклику всього екрану iPhone iOS 13

Не забувайте, що ви можете вручну змінити шпалери, запустивши команду з програми або через етикетку на робочому столі.

See also  Зависає мишу на комп'ютері, що робити. Неправильна робота дисків

До закладок

Як змінити стандартну картину шпалер до вашого

Є кілька способів зміни фонового фону на робочому столі:

 • Використання програми iTunes. Таким чином, ви можете завантажувати безкоштовні зображення та купити їх у магазині iTunes Store. Ця послуга може бути налаштована для передачі зображень з комп’ютера. Вам потрібно підключити телефон через Inteeis блискавку до USB-роз’єму комп’ютера та виберіть потрібні папки для синхронізації з фотогалерею iPhone. Резолюція шаблону, яку потрібно встановити у редакторі фотографій, дорівнює відновленню відображення iPhone. Наприклад, для iPhone 8 це 2426 × 1125.
 • Також нові екранне заставки на iPhone легко встановити, завантажуючи їх з Інтернету. Там ви можете знайти різноманітні оригінальні зображення, які можна завантажити, роблячи довгу натисніть на дисплеї та вибираючи елемент “Зберегти” у відкритому меню. Таким чином, ви можете використовувати при завантаженні креслень з сховищ хмарів.
 • Будь-яка фотографія з камери телефону може бути використана як заставка. Фотографії зберігаються у фото-галереї, яка доступна у меню екрана.

Динамічний скрінсейвер Apple також стосується iOS. Це як через браузер (краще використовувати браузер Safari) та у спеціалізованих програмах для пошуку дисплея для відображення. Є стандартні динамічні заставки, вони знаходяться в меню налаштувань.

При встановленні зображення на дисплеї вибрано режим показу його на екрані, він може бути “заставкою” або “перспективою”. При виборі другого ефекту заставка буде рухатися про написи на екрані, коли позиція пристрою в зміні простору.

Шпалери на iPhone

Оскільки практика показує, щоб вибрати заставку на iPhone, напрочуд важко. За допомогою нашої статті ви можете вибрати ці зображення, які тривалий час залишатимуться на вашому мобільному пристрої. Перш ніж встановити фотографію на робочому столі iPhone, потрібно знати розширення екрана. Для iPhone вам потрібен зображення для 200 пікселів більше, ніж сам екран.

Вибраний фон на iPhone може вплинути на свердловину людини. Кислотні та дуже яскраві зображення дратують очі, самі кольори мають негативний вплив на психіку людини. Теплий помаранчевий, жовтий кольори навпаки підняти настрій і заспокоює. Шпалери для iPhone з зображенням природи, з переважанням зелених та синіх відтінків, використовує високу популярність. Вони позитивно впливають на нервову систему людини та сприяє інтелектуальній діяльності. У нашому виборі прекрасні шпалери, які ви можете забрати, покладаючись на ваш смак і настрій.

Операційна система IOS 14 принесла абсолютно нову систему віджету на головний екран. Тепер ви можете налаштувати зовнішній вигляд вашого робочого столу з сотнями різних варіантів. Віджет “Фото”. Один з найпопулярніших. Він є частиною фірмової галереї Apple.

Як встановити фотографію контакту під час виклику всього екрану iPhone iOS 13

Цей віджет доступний у трьох розмірах. Відображена фотографія змінюється кожну годину. Однак ви не можете вплинути, який знімок буде відображатися в будь-який час. Замість цього додаток фотографії динамічно вибирає кадр для відображення в віджеті.

See also  Покладіть додатки на карту пам'яті Android. Що дає вам можливість передати заявку на SD-карту

фотограф, екрані, iphone, встановлення

Віджет фотографій дозволяє користувачам переглядати на петлі зображень з їх бібліотеки, але якщо ви хочете відобразити конкретну фотографію або вибір фотографій, то вам знадобиться третя сторона. App Store має багато різних програм віджетів, які дозволяють цим діям. Не забудьте підписатися на канал нашого technoblog у telegram https: // t.Мені / appdatemedia.

Один з найпростіших додатків називається віджет

 • Завантажити віджет

  Де отримати живе фото для шпалер

  Ви можете видалити зображення з рухом. Щоб зробити це, під час зйомки фотографії активуйте живий перемикач у верхній частині екрана.

  Разом з фото, невелике відео буде розстріляно 1.5 секунд, які будуть відтворюватися як живі шпалери.

  Використовуючи безкоштовне інтивне застосування, ви можете зробити живі шпалери з будь-якої анімації відео або gif на смартфоні.

  Просто виберіть потрібний сегмент для фокусування, вирізати кадр за розміром екрана та зберегти пристрій у галерею.

  Ця програма Tiktok має вбудовану можливість зберегти будь-яке відео як живі шпалери.

  Чіп знаходиться в меню, щоб поділитися, на жаль, ви не можете вибрати частину відео для фокусування. Замість цього ви можете експортувати всі відео як GIF-Ki, а потім вибрати потрібний сегмент через інтоліктивну програму.

  Встановлення живого фото легко: Перейдіть до налаштувань-шпалер-Виберіть нові шпалери та вкажіть збережену анімацію. Не забудьте увімкнути використання живих шпалер на екрані блокування (кнопка з колом у нижній частині екрана).

  Тепер сильний або тривалий натиск на заблокований дисплей активує відтворення анімації.

  До закладок

  Як зробити фотографію контакту під час дзвінка на повний екран iPhone на комп’ютері

  Перейдіть на веб.Сайт iCloud.Com та уповноважені за допомогою Apple ID;

  Перейдіть до контактів із заявкою; Ваші контакти повинні бути синхронізовані з iCloud. Це можна зробити за цією інструкцією.

  фотограф, екрані, iphone, встановлення

  Виберіть правильний контакт і натисніть “Редагувати”;

  Залишається натиснути “Додати фотографію” (просто перетягніть потрібне зображення) з будь.Якої папки комп’ютера у вікні, що з’являється, і натисніть готовий.

  Зауважте, що у старих версіях iOS не підтримується, відображаючи фотографії контактів на весь екран із вхідними дзвінками. Якщо, наприклад, на iPhone з встановленим iOS 9 (і новим), фото абонента відображається, коли екран відображається, то занадто малі зображення, ймовірно, встановлюються як особисті фотографії. У цьому випадку слід видалити їх і додати новий, більший розмір.