Як записати телефонну розмову на Samsung

Як записати телефонну розмову на Samsung в 2022 році, щоб почути співрозмовника, і цей файл з рекордним є нормальним? Яка програма зможе зробити повний запис дзвінків?

Samsung Recording. Це функція, необхідна для збереження важливих розмов, щоб слухати їх у майбутньому. Зрештою, часто потрібно знову слухати розмову, де бос перераховує ви завдачі, дружина / чоловік список важливих справ або покупок, а також бабуся список наркотиків. Як запам’ятати все це, якщо листівка з ручкою не повернулася?

Не секрет, що звичайні записи більше не можуть записувати телефонні дзвінки на версії Android 9 та 10. Це пов’язано з тим, що самі розробники дев’ятого Android створили заборону запису, щоб зберегти таємницю особистих розмов і не дозволяють їм записати їх.

І якщо у розмовах немає таємниці, і ви повинні написати його легко слухати в потрібний час? Тоді що робити? Потім на допомогу і приходить програма Vkurse, яка робить стабільну запис телефонної розмови на телефонах Samsung будь-якої версії Android

Samsung закликає записувати дзвінки. Завантажити.

Ви можете завантажити програму для запису телефонних розмов на Samsung Vkurse безкоштовно на головній сторінці нашого сайту. Щоб переглянути та прослухати інформацію з телефону, потрібно зареєструвати персональний офіс. Ви також можете відбутися на нашому веб-сайті або під час встановлення програми по телефону. З моменту реєстрації офісу ви отримали безкоштовний період випробувань, щоб ознайомитись з роботою програми та створювати заявку.

Для вашої зручності на сайті є ступіньBy.Step посібник для встановлення програми на телефоні. Якщо у вас є додаткові запитання, то наші співробітники в онлайн-консультанті будуть раді допомогти.

Якщо з будь-якої причини у вас немає запису телефонних дзвінків, то можливі причини та рішення, ви можете прочитати тут: “4 способи вирішення проблеми з реєстрацією дзвінка на Android 9 та 10”

Як увімкнути голосовий рекордер під час розмови про Samsung?

Samsung обмежує можливість записування розмов на мобільному телефоні з системними інструментами. Ви можете спробувати розблокувати його, але це дуже складна процедура, для якої потрібні кореневі права. Настільки легше використовувати стороннє додаток.

See also  Як змінити шрифт на Samsung. Ifont

У офіційному магазині ви можете знайти багато програм для запису розмов. Один з них. Call Recorder. Як використовувати його:

 • Завантажте додаток.
 • Запустити.
 • Приймати правила.
 • У головному вікні відкрийте додаткове меню.
 • Перейдіть до “Налаштування”.
 • Увімкніть важіль розмови.
 • Решта параметрів можна змінити, якщо це необхідно.
 • Тепер ви можете вийти з програми. Він буде працювати у фоновому режимі і самостійно записувати всі розмови по телефону.

Функція розблокування системи (потребує кореневого права):

 • Завантажте Root Explorer і запустіть його.
 • Забезпечте застосування правильного суперпостера.
 • Ідіть уздовж кореневої / системи / CSC.
 • Знайдіть інші файли.Хмл.
 • Позначте його довгим краном, розширюйте меню додаткових дій, позначених трьома точками.
 • Відкрийте файл у текстовому редакторі.
 • Знайдіть наступний текст:
 • Над переднім планом необхідно додати додавання дозволу
 • Підтвердити збереження.
 • Виконати перезапуск машини.

Тепер, коли з’явиться голосовий дзвінок, з’явиться додаткова піктограма з касетою. Натиснувши це, ви зможете записати поточну розмову. Файли зберігаються в папці “Телефону” або “Voices”.

Ми настійно рекомендуємо використовувати сторонні програми для запису дзвінків. Якщо у вас немає досвіду у пристроях маршрутизації та системних файлів редагування, краще не справлятися з такою складною процедурою для додавання функції в ОС.

Де зберігається запис

Всі записані діалоги надсилаються до внутрішньої пам’яті телефону. Вам потрібно перейти до каталогу дзвінків та вручну знайти файл з розмовою. Розмова також дублюється до каталогу “голосів”.

Починаючи з ігрового ринку. Ви негайно побачите цю піктограму сервісу на екрані смартфона. Є кілька додатків, які можуть бути використані:

дзвінок, розмову, samsung

Розглянемо механізм на прикладі куб. Після того, як ви вже в Google Play знайдіть необхідну утиліту та почати встановлення.

дзвінок, розмову, samsung

Ви потрапите на сторінку з привітанням та знаходити “наступну” ключ там. Сміливо клацніть і перейдіть до наступної стадії встановлення.

Як увімкнути дзвінки на Samsung Android 10 та 9 | На будь.Якому Samsung

дзвінок, розмову, samsung

Програма повинна мати безкоштовний доступ до всіх служб вашого смартфона. Це вимагає дозволу власника. Дати йому.

дзвінок, розмову, samsung

Підтвердьте свій намір, використовуючи ключ “Дозволити”. Тепер перейдіть до налаштувань телефону. Вам потрібно буде активувати параметр, що відображає спеціальну вершину Windows всі інші інтенсивні. Зрозумівши цю формальність, ви дізнаєтеся, як записати розмову в телефон під час виклику Samsung. Я бачу таку картину.

дзвінок, розмову, samsung

Зараз під час вхідних дзвінків з’явиться спеціальна кнопка з мікрофоном. Щоб почати встановлювати діалог з іншим абонентом, натисніть тут.

дзвінок, розмову, samsung

Зауважте, що пошук записів, зроблених програмою, не повинен вести через каталог. Все набагато простіше. Файл відображається безпосередньо на дисплеї (головна сторінка). Клацніть на значок і прослухайте діалог для вашого задоволення.

See also  TV Samsung не підключається до Інтернету. Методи зв'язку

Підведемо підсумок. Обмеження системи вручну. Довгий і важкий шлях. Якщо лінь займається такими речами, завантажте спеціальні утиліти. Функціональність таких програм досить широка, вони легко використовувати. Не доведеться шукати записи протягом тривалого часу. Це найкращий варіант для Samsung Galaxy. Так що не ускладнюйте своє життя з кореневою потужністю. Є завжди інші способи.

Кенет Вілсон (письмові статті: 122)

Засновник та адміністратор порталу, редактор та експерт. Спеціаліст з вищою технічною освітою, яка має практичний досвід роботи з технологією. Після закінчення навчання вона працювала в декількох фільмах, де вона почала вести її блог. Пізніше це зросло на декілька інформаційних сайтів, на одному з яких ви зараз і є. Основним завданням Кен є перевірка автентичності інформації, зазначеної в статтях, поданих авторами. Переглянути всі нотатки автора →

Як записати звук на Samsung Phone

На сьогоднішній день існує декілька способів, які можуть бути використані для запису телефонних розмов.

Телефони Android мають вбудовану функцію запису бесіду за допомогою рекордера. У ранніх моделях потрібно вибрати значок касету у режимі розмови. Вона може бути на вкладці “Ще”.

Нові моделі спростили це завдання. Тепер вам просто потрібно, також у режимі розмови, увімкніть запис розмови у нижній частині екрана смартфона.

Але в моделях Samsung Ultramodern, таких як Galaxy S5, S6, S7, ця функція присутня у телефоні, але за замовчуванням вимкнено, оскільки в країні виробника заборонено законом.

Ми пишемо старомодний шлях до рекордера. Простий спосіб для всіх

Неможливо записати вашу розмову на рекордері, вбудований у ваш смартфон, якщо виробник спочатку не дозволяв вам записати розмови (тоді не танцює з бубном). Наприклад, у Samsung смартфони ви побачите напис, який диктофон не підтримується під час дзвінка.

Але ніхто не заважає використанню того ж телефону, щоб записати розмову на другому пристрої. Тоді це буде потрібно, щоб увімкнути режим гучного зв’язку. Це незручно, такий спосіб підходить вдома, але він не працює на вулиці. Так, і ваш співрозмовник зрозуміє, що ви говорите в режимі гучномовця, це помітно. Якщо немає іншого випуску, розмова повинна бути записана тут і зараз, тоді цей спосіб надійний і працює, але це далеко не зручність та комфорт.

Як автоматично записувати дзвінки на телефон Samsung

Ви можете налаштувати свій смартфон Samsung Galaxy для автоматичного запису всіх дзвінків. Залежно від ваших уподобань, ви можете записувати дзвінки з усіх контактів у телефонній книзі, з вибраних контактів або лише з невідомими номерами.

 • Відкрийте телефонну програму на пристрої Samsung Galaxy.
 • Натисніть кнопку Меню з трьома точками у верхньому правому куті, а потім виберіть “Налаштування”. “Запис виклику”.
 • Перейдіть до меню «Автоматичний запис викликів» та увімкніть цю функцію.
 • Виберіть, чи хочете ви записати всі дзвінки, дзвінки від норм UNACCompanied або дзвінків з певних номерів.
See also  Як використовувати Bluetooth на Android. Що таке з'єднання Bluetooth

Куб

І все-таки вихід залишається для користувачів 9 версії, це програма CUBE ACR. Програма працює чудово на багатьох пристроях, за допомогою списку ви можете знайти тут.

Це не весь список, який постійно оновлюється.

Жодна інша програма не має таких можливостей.

Коли ви вперше почнете програму, програма запитає функцію роз’єму додатків у “спеціальних функціях”, необхідно отримати доступ до журналу дзвінків (я вже говорив над обмеженнями, які ввели Google). Включити, інакше, у журналі програми, то буде безособові дані, в яких буде важко рухатися.

Як результат, ви отримаєте робочу, безкоштовну версію програми Cube ACR з невеликим набором необхідних функцій.

Преміум (оплачувана) версія дає більше можливостей:

Як увімкнути дзвінки на Samsung Android 10 та 9 | На будь.Якому Samsung

 • Збереження запису в різних форматах
 • Резервне копіювання
 • Пін код
 • Збереження записів на SD.Картці
 • Розумне управління даними

Під час дзвінка на екрані з’являється віджет, з яким ви можете відключити та включити запис.

Якщо ваш пристрій погано пише телефонну розмову, зверніться до налаштувань “Джерело для VoIP”

У налаштуваннях програми виберіть “запис”

І встановіть інше джерело. Перевірити кожен.

Крім того, ви можете налаштувати дзвінок до розділу “Інші налаштування” у безкоштовній версії та встановити перемикач “Увімкнути геотепінг”.

Я хочу попередити, що ви можете використовувати дзвінки лише для особистих цілей, не передаючи запис третім особам, попереджаючи співрозмовника, що розмова записується.

Як встановити програму VKurse для запису дзвінків

Ви можете побачити посібник з установки. Який знаходиться на нашому сайті. Якщо вам потрібен більш детальний посібник. Написати до наших консультантів. Вони дадуть вам посилання.

На сайті ви можете безкоштовно завантажити файл установки. Встановіть по керівництві та весь тестовий (випробувальний) період для запису розмов на телефоні Samsung абсолютно безкоштовно.

Після випробувального періоду Кабмін повинен буде платити. Більше того, кілька телефонів буде “прив’язаними” до одного кабінету. Це не впливає на оплату.

Тепер ви знаєте, як записати телефонну розмову на Samsung в 2022 році. Програма Vkurse. Буде писати дзвінки, навіть якщо на телефоні 12 Android!