Залишайтеся законними: як написати програму для Windows, не витрачаючи копійки

Тож наша країна досягла всюдисущої боротьби з комп’ютерним піратством, покараючи всіх без розбору. Звичайно, це не означає, що терміново вирвати все піратське програмне забезпечення з домашніх архівів (на щастя, в той час як правоохоронні органи не задоволені щоквартальними деталями з метою виявлення неліцензованого програмного забезпечення). Але є одиночні програмісти, які виробляють свої програми, вам потрібно серйозно переживати, що їхні програми складаються із законодавством.

Для середнього, дрібного масштабу, читайте. Дім, програміст неможливо придбати таких монстрів, таких як Visual C, Borland Delphi. Так, і для того, щоб створити дійсно красивий дизайн інтеграла програми (іконки, фотографії, звуки та анімація), вам знадобиться багато грошей на Photoshop, Corel.

Середній дохід чесної людини в нашій країні дуже малий, а студенти. І навіть менше. І програмне забезпечення дуже дорого. Як бути, ви запитуєте? Є тільки один вихід. Вам потрібно використовувати безкоштовні інструменти розробки, безкоштовні формати файлів. На щастя, це добре не тільки під Linux, але і під вікнами.

З огляду на вищевикладене, ми сформулюємо завдання: напишіть програму для операційної системи Windows, яка має такі якості. Надійність, швидкість роботи, відносно невеликі розміри розподілу, робота без третьої.Партійних бібліотек, обов’язково наявність красивої та зручної графічної інтенсивної, природно, не порушуючи закону, і не витрачаючи копійки.

Якщо ви викидаєте компілятори / перекладачі, такі як Java, PHP, Perl, а також Visual Basic (що відносно низький у нашій країні) та інші одноразові єресь, що є єресь, є наступним безкоштовним універсальним розробкою комп‘ютерного програмного забезпечення Інструменти для операційної системи Windows:

 • Visual C Express Edition;
 • C Builder Turbo Edition;
 • Pelles C для Windows;
 • Linux-порти типу GCC, LCC та інші SS;
 • Borland Delphi Turbo Edition;
 • Компілятор Wanderer Module-Si Pascal (підтримує три мови Si, Pascal, модулі відразу). До речі, розроблений нашим співвітчизником.

Ми проаналізуємо недоліки та переваги кожного з представлених засобів розвитку, а також визначити, наскільки підходить для вирішення проблеми, яку ми встановили.

Приблизно рік тому, щось трапилося в компанії Melkoosoft. Великі гіганти думок і любителів стогону довгого долара з кишені вигідних користувачів вирішили піти в милість і дали нам вільну версію своєї знаменитої “візуальної студії”, хоча трохи розрізана, але як і раніше працівник і вражаючий і називається Visual C Експрес-видання. Коротко бачити, ніж цей жест / олово (необхідно підкреслити) Goodwill допоможе простий російський кодер. Цей компілятор безкоштовний як для дому, так і для сімейного та більш глобального розподілу. Він але скільки з вас обмежуватиметься створенням прогнозів консолі для Windows 98? Справа в тому, що мелкософт, бачивши, за непорозумінням, і, можливо, для злісних намірів, всі заголовки, пов’язані з візуальним програмуванням, викинуті з розповсюдження експресії. Але вони дали нам свою нову бібліотеку бібліотеки Visual Programming CLR, яка підозріло схожа на інфузію VCL. Але вся проблема полягає в тому, що CLR вимагає своєї роботи.Net, яка важить 300 метрів розповсюдження. Погодитися перенести 300 метрів, щоб заробити програму вагою 10 метрів. Це занадто велика повага до MelkoSoft. Всього: Тройчка. Тільки для сміливого кроку.

Вивчіть студію Android за годину в одному відео! Створення погодної програми з API

Розглянемо ще один важкий фронт. Уявіть собі, що програмування на Si була спрощена n-oh кількість разів. Говорити не може? Можливо :). На підтвердження цього ми звертаємо свою увагу на C Builder Turbo Edition. Але про цей компілятор громадська думка докорінно розповсюджується. З одного боку, ключовою мовою розвитку є Si/S (які не можуть не радіти прихильникам цієї мови) та візуальною зручністю бути на найвищому рівні, а з іншого є причина для ЮНТІВ Холвара. Builder написаний на Delphi, а з іншого, ви можете швидко засунути круту інтеграцію в програмі та похвалитися товаришам, що він написаний як si :). Підсумок: В принципі, він підходить, але той факт, що нутрощі написані на Денфі, все ще переслідує мене

Pelles C для Windows. Хороший інструмент безкоштовного розвитку. Можна сказати, що це “безкоштовний візуальний Si”, оскільки всі налаштування та інтеграція майже збігаються. Він може скласти рідне. Є вбудований редактор та компілятор ресурсів. Просто відчуття цього, візуальність не перевищує Visual C Express Edition, але напишіть складну програму в таких умовах. Можна вийти на пенсію. Результат: Життя коротке, вам потрібно швидко та ефективно писати. Я боюся, що ми не встигаємо.

See also  Як підключити диск SSD до комп'ютера. Які налаштування "Windows 10" пропонується за замовчуванням?

Розгляньте гостьові подарунки з “іншим Всесвітом”. Порти з Linux Type GCC, LCC та іншим CC. Visuality Zero, зручність. Це те саме, що і попередній компілятор, крім того, LCC виявився невеликим, і для їзди на GCC з сайту та змусити його працювати, вам потрібно бути академічним. Результат: не приймайте.

Borland Delphi Turbo Edition безкоштовно, є редактор ресурсів, дозволяє писати програми для Windows 32, які не потребують додаткових бібліотек. Але є також його мінуси. Немає компілятора командного рядка (в принципі, не дуже багато втрат), з часом засмічують пам’ять і, найжахливіше, для своєї роботи Turbo Soad. Результат: підходить

Компілятор Wanderer “Модуль-Si-Pascal”. Внутрішній розвиток, перспективний компілятор, але мінуси такі ж, як і пелери C для Windows. Надзвичайно низька візуальність. Результат: патріотично, але не вигідна. Не приймайте.

Графіка та звук із закону. На жаль, або, на щастя, Довувські часи закінчилися, з’явилася епоха програми з візуальності та кольором Inteeis. Картинки, значки, анімація та інші мішура, що дуже зручно приховувати загальну місію програми. Навіть під час POSA, примітивний, за сьогоднішніми стандартами, графік був зроблений у спеціальних програмах. Редактори ASCII. Щоб створити прекрасні іконки, фотографії ідеально підходить для Adobe Photoshop, але це не дозволять кишеню чесного працівника фірми фронт. Ми будемо шукати альтернативу. І знайти його в млині портативних графічних редакторів з Linux, а саме Gimp. Простий, трохи незручний після піратського фотошоп, але ви можете звикати. А як щодо звуку, ви запитуєте? Сучасний користувач зіпсований і не сьогодні. Завтра він захоче програму відповісти на кожного з його наслідків у своєму голосі. Як це зробити? Wallageab, SOUNDFORGE та Adobe Audition вимагають плату за їхні можливості. Для щастя, є звуковий редактор, написаний випускником Домініка Марті з університету Карнегі Маллон.

Як почати писати на Java

Якщо ви плануєте розробляти програми на Java на вашому робочому столі, вам доведеться завантажити та встановити JDK.

Ви можете отримати останню версію JDK безпосередньо з веб-сайту Oracle. Як тільки ви встановите його, ваш комп’ютер зможе зрозуміти та запускати код для Java. Тим не менш, вам все ще потребує деякого допоміжного програмного забезпечення, щоб це було дуже зручно писати код. Це так зване “інтегроване середовище розробки” або IDE: Inteeis, що використовується розробниками, щоб ввести текст коду та викликати JDK.

При розробці для Android ви будете використовувати IDE Android Studio. Це не тільки буде служити інше для коду на Java (або Kotlin), але також стане мостом, щоб отримати доступ до конкретних викликів Android від SDK.

Для цілей нашого короткого керівництва Java може бути простіше написати свій код безпосередньо в програмі коментарів Java. Їх можна завантажити для Android та iOS, ви навіть можете знайти веб.Програми, які працюють у вашому браузері. Ці інструменти забезпечують все необхідне в одному місці і дозволяють негайно почати тестування коду. Наприклад, CompileJava.Сітка.

Ide Установка

По.Перше, давайте розберемося, що таке IDE.

Ide (інтегроване середовище розробки). Це складне програмне забезпечення, яке використовує програмісти для розробки програмного забезпечення. Ide дозволяє легко писати, запускати, налагодити та перевірити код.

Для написання складних програм доцільно використовувати IDE. Ми розглянемо найпопулярніші.

Ноутбук

Так, і в зошиті ви можете писати код! Для розробки вам просто потрібно встановити JDK та вказати шлях до нього. Напишіть код у блокноті, компіляція за допомогою командного рядка. Тим не менш, для розробки складних програм це не найкращий варіант через відсутність будь-яких додаткових можливостей, присутніх у розширеному IDE.

Нежит

Netbeans. Вибір професійних розробників Java. Він має унікальні можливості та інструменти, які дозволять вам зробити вашу програму Cross.Platform, а код використовується для читання. Netbeans підтримує не тільки Java, але й інші мови програмування для настільного та веб-розробки. Це абсолютно безкоштовно, ви можете завантажити його з офіційного сайту. Ось лише деякі з його можливостей:

Затемнення

Eclipse, як NetBeans, є одним з найпопулярніших IDE. Він забезпечує вражаючу інтуїтивно зрозумілу інтеграційну та продуктивну середовище розробки, що дозволяє комфортно розробляти заявки на Java. Ви можете завантажити Eclipse безкоштовно з офіційного сайту. Переваги:

 • Можливість форматування коду, як це зручно для вас;
 • Підтримка коду, розщеплення на модулі;
 • Легкість використання того ж коду в різних проектах;
 • Перетягування (перетягування);
 • Переглянути вміст бібліотек;
 • Комфортабельний Inteeis.
See also  Як підключити Wi-Fi до комп'ютера.

Індійська ідея

Intellij ідея. Відомий IDE для Java, написаний, як не дивно, на Java. Обладнані унікальними інструментами і дозволяє легко переміщатися по програмі. Пошук помилок та коду налагодження ніколи не було так легко, як з Intellij ідеєю.

Jcreator

Jcreator. Розширений і швидкий IDE для Java, написаний в C.

Як написати першу програму

Програмування. Одна з основних професій сучасності. Отже, це було в основному через те, що в повсякденному житті цифрові технології взагалі та комп’ютери, зокрема, мають основні навички програмування. Цілком пояснюється багатьма бажанням користувачів.

Купуйте або завантажте з інтернет-книги серії “Для манекенів”. Звичайно, у їх місці може бути інша література, але запропонована продукція є найбільш простим для розуміння та корисного для навчання. Їх плюс полягає в тому, що ви постійно поєднуєте вивчення теорії з його використанням на практиці, тим самим постійно знаходять застосування нових навичок; І досить швидке написання першої власної програми дасть хороший стимул для подальших класів.

Дослідіть принципи написання алгоритмів. Це основна майстерність будь-якого програміста, а на ньому, сьогодні всі цифрові технології були побудовані. Алгоритм. Це послідовність команд, які потрібно виконати під час операції, і, якщо для простої програми, алгоритм короткий, то по-справжньому складним процесом, який ви просто не можете описати, попередньо виконував алгоритм. Для написання є принципи, рівномірні мови для всіх мов, тому будь-які класи програмування варто починати з вивчення алгоритмів.

Дослідіть основні правила мови. Насправді, “мова” програмування так називається саме тому, що це приходить інформація (алгоритм) через певні правила та слова, як і будь-яка людська мова. Щоб написати першу програму, у вас буде достатньо основних знань правил “синтаксису”: Наприклад, програма починається з “Void Main”; Після кожного ряду є точка коми, а в кінцевому підсумку потрібно написати “Повернення 0; “.

Як написати програму на комп’ютері

Якщо ви вирішите написати свою комп’ютерну програму, спочатку подумайте, чи хочете ви практикувати програмування? Зрештою, напишіть свою програму Справа досить трудомістка, і тільки на перший погляд здається простим. Але, якщо ви, нарешті, вирішили писати програму, ось деякі поради щодо цієї теми.

Вирішити, яка програма ви збираєтеся написати, які завдання це вирішить. Це залежить виключно від вашої фантазії та смакових звичок. І, можливо, ви зіткнулися з тим, що для вирішення вашої проблеми ви не знайшли зручної програми в Інтернеті, тому вирішив написати нашу. Головне на цьому етапі полягає в тому, щоб представити саме те, що буде розраховано аудиторію.

Вирішувати. Яка операційна система буде працювати. Серед наших співвітчизників, найбільш високо популярна система операційної системи Windows. Отже, якщо ви пишете свою програму на основі нашої аудиторії, то це більш правильно, щоб зупинити свій вибір на ньому.

Виберіть інструменти програмування. Для створення додатків під Windows, програмування Мови: MS Visual Basic, Borland Delphi, Borland C Builder. Ці мови дозволяють програмі за принципом дитячого дизайнера. Від готових деталей ви збираєте єдине ціле.

Розробити програму Inteeis. Якщо це ваша перша зупинка програми у стандартних Windows-Integs. Використовуйте дизайнера форми та інспектора об’єктів. Вони допоможуть вам не тільки зрозуміти, що інтеграція вашої програми буде на етапі програмування, а також встановити властивості об’єктів, що значно спростити весь процес.

Підписати свої ідеї щодо авторських прав в алгоритм. Якщо ваша програма досить серйозна і працює з власним типом файлу. Зареєструйте його для програми. Реєстрація може бути виконана спеціальним файлом інсталятора, і повинен мати можливість викликати повне ім’я файлу.

Напишіть файл довідки. Для цього ви можете використовувати спеціальний компілятор. Компілятор поставляється з будь-яким середовищем візуального програмування (Delphi, Visual Basic, Visual C) HC.Екзе.

Створіть розповсюдження програми. Розповсюдження. Це копія вашої програми з додатковими функціями. Під час розпакування користувач визначає папку, де буде встановлена ​​програма, може тип установки та T.D. Розповсюдження традиційно застосовується до файлу README.Txt, в якому є інформація про назву та версію програми, дату його випуску, короткий опис. Програма написана

Як створити комп’ютерну програму

Розроблено багато програмних пакетів, які дозволяють створювати власні програми. Щоб створити програму, як правило, потрібно знати основи програмування. Ви можете писати програми на різних мовах. Є більше тисячі по всьому світу.

Перш за все, виберіть мову програмування, яку вам потрібно. Дуже часто у створенні комп‘ютерних програм він використовується з. Там немає нічого складного на цій мові. Зробити алгоритм своїх дій. Для роботи, завантаження та встановлення програми Microsoft Visual Studio 2008 на компютері. Офіційний сайт www.Microsoft.Com. Звичайно, спочатку потрібно практикувати, а потім перейти до серйозних проектів.

Запуск Microsoft Visual Studio 2008. Перейдіть до файлу та виберіть Новий. Натисніть на вкладку “Проект”. Таким чином, ви відкриєте сторінку, щоб створити новий проект. Призначте ім’я та створіть папку на диску, де буде зберігатися майбутня програма. Щоб продовжити, натисніть кнопку ОК, а потім наступну кнопку. Нехай ваша програма називається Win32 Smart Device Project.

See also  Як знайти приховані програми для Android. Додаткові фактори пошуку

Ви відкриєте вікно, в якому потрібно вибрати платформу. Наприклад, ви можете використовувати WM5 SDK. Ця платформа спочатку потрібно для завантаження та встановлення на компютері. Натисніть кнопку Далі. У наступному вікні виберіть програму, а також порожній проект. Бажані вирази виділяють прапорець. Тепер ви можете натиснути кнопку «Готово». Почекайте пару секунд.

Знайдіть свій проект і натисніть на праву кнопку миші. У контекстному меню, що відкривається, виберіть кнопку Додати та перейдіть до нового елемента. Створіть файл, де код. Дайте йому будь-яке ім’я. Таким чином, ви додали файл. Тепер продовжуйте писати текст самої програми. Наприкінці роботи збережіть свій проект.

Ви можете створити комп’ютерну програму за допомогою PureBasic. Він призначений для тих, хто трохи розбирається в основних. Завантажте та встановіть PureBasic на своєму компютері. Офіційний сайт PureBasic.Com. Запуск для початку роботи. Перейдіть до розділу “Файл” та створіть новий проект. Введіть текст програми майбутньої програми на запропонованій сторінці, яка нагадує слово редактора. Далі не забудьте зберегти проект. Ви можете, у чистому басейні, створити програму EXE. Для цього перейдіть до розділу “Компілятор” та виберіть вкладку “Створити програму”.

Ми створюємо емулятор

Щоб створити емулятор, натисніть кнопку AVD Manager:

писати, програми, комп, ютері

У вікні, який з’явиться, натисніть Створити віртуальний пристрій:

Виберіть відповідний смартфон, який потрібно зберегти:

писати, програми, комп, ютері

Виберіть версію операційної системи, для якої ми спочатку напишіть програму Android (швидше за все, вам доведеться попередньо завантажити його, натиснувши Завантажити):

писати, програми, комп, ютері

писати, програми, комп, ютері

У вікні, яке з’являється, виберіть створений емулятор і запустіть його:

писати, програми, комп, ютері

Емулятор запуститься в окремому вікні і з’явиться поруч із кнопкою запуску програми. Натисніть на цю кнопку:

писати, програми, комп, ютері

Windows: Як створити програму

Створіть програму самостійно? Це дуже просто! Не вірите? Давайте зробимо невелику програму, яка стане вашою відправною точкою у світі програмування.

Багато хто з нас постійно працюють з програмами, важко і простіше, але багато хто не думає, але те, що насправді має програму. Якщо ви коротко описані, програма. Це набір інструкцій, які надаються комп’ютеру відповідно до логіки, яку програміст заклав програміста.

Я не буду сперечатися на тему, чому може знадобитися писати у власній програмі, кожну їхню причини. Я зроблю застереження відразу, що ця стаття буде використовувати мову програмування C # та середовище розвитку візуальної студії Microsoft Visual Studio, яка має безкоштовні редактори, можливості яких буде достатньо “для всіх.

Інтерактивна програма на C #

Тепер давайте зробимо все більш цікаве. Змінити код на наступне:

Вивчіть студію Android за годину в одному відео! Створення погодної програми з API

Порівняно з автоматично сформованим кодом, було зроблено кілька змін. Тепер у основному методі запрошення до входу відображається у першому рядку.

Класна консоль, метод якого ми називаємо, знаходиться в системі імен. Цей простір пов’язаний на початку, використовуючи директиву. Без підключення простору імен системи було б неможливо використовувати клас консолі.

Однак нам не потрібно підключати простір імен. Ми навіть можемо видалити перший рядок, але в цьому випадку ми будемо тоді вказувати повний шлях до використовуваного класу:

У другому рядку визначається змінна назва рядок, в якій користувач вводить інформацію з консолі:

Ми відзначили, що за допомогою методу Readline ми можемо розраховувати лінію з консолі.

Тоді введене ім’я відображається на консолі:

Щоб встановити значення змінної назви в рядку, що відображається на консолі, застосовуються фігурні дужки. Коли рядок походить до консолі, вираження буде замінено значенням назви змінної. Ім’ям введено.

Знак долара вказує, що всередині лінії таким чином може виводити змінні значення. Тепер перевірте проект, запустивши його.

писати, програми, комп, ютері

Вітаємо, ми створили першу заявку! Ви можете знайти виконуваний файл на жорсткому диску в папці проекту в каталозі BIN / Debug. Це буде називатися проектом, і мати розширення.Ефір. Цей файл можна запустити без візуальної студії, а також перенесення до вдосконалення до інших комп‘ютерів, де є.Чистий ядро.