Способи підключення камери відеоспостереження в комп’ютері.

Сигнальні роз’єми у всіх типах відеоспостереження течі!

Від типу відеокамери буде залежати від того, як він підключений. Ми розглянемо лише існуючі способи.

Як підключити аналог, AHD, відеокамера TVI до комп‘ютера?

Оскільки на “хвіст” з камери відеоспостереження у нас є роз’єм BNC, а відеосигнал передається в аналоговій формі, а потім безпосередньо підключіться до комп‘ютера. Додаткові пристрої будуть потрібні!

Підключіть відеокамеру до комп’ютера за допомогою відеомагнітофона.

Тобто, якщо ми хочемо підключити сучасну камеру AHD відеоспостереження, реєстратор повинен підтримувати роботу АГД.

Bnc роз’єм на боці реєстратора та з боку відеокамери однаковий. Тато (чоловічий). Щоб переключити їх, вам потрібно буде зробити адаптер. Шматок коаксіального кабелю з обох сторін, обнімаючи роз’єм: bnc мама (жінка) або використовуйте готовий адаптер.

Підключіть відеокамеру до рекордера. Не забувайте про їжу!

Щоб налаштувати реєстратор, бажано підключити монітор або телевізор з роз’ємом VGA або HDMI на деякий час.

У налаштуваннях реєстратора виберіть потрібний режим роботи. Перезавантажувати. Ми бачимо зображення з нашою відеокамерою.

Далі перейдіть до налаштувань мережі. Ми змінюємо IP-адресу в діапазоні IP.

Тоді ви можете призначити IP до реєстратора: 192.168.Один.Десять

Далі підключіть рекордер і маршрутизатор. Монітор більше не буде потрібно, ви можете вимкнути його!

Встановіть програму для свого реєстратора та отримати доступ до рекордера та відеокамера з комп’ютера.

Або ви можете переглянути відеоспостереження відеоспостереження через веб-браузер Inteeis. Як підключити ви можете побачити тут (посилання на статтю “Web Inteeis камери, маршрутизатор. Що це використовувати?”).

Існує ще щонайменше два способи підключення: використовуючи USB-відео конвертера та використання дошки відеозапису.

Ці пристрої здатні перетворювати аналоговий сигнал у цифровий, який ми вже можемо зберегти у відеопотік на жорсткому диску.

Враховуючи ці методи з’єднання, не має сенсу, оскільки ціни на аналогічні пристрої перевищують вартість DVR, а лише аналогові камери будуть з’єднані (застарілі).

Це обладнання повинно розглядатися серйозно, лише у випадку, якщо воно успадковується, і викиньте жалість.

Як підключити цифрову відеоспостереження до комп’ютера?

Оскільки цифрові камери мають для підключення роз’єму RJ-45 (8P8C), то для з’єднання нам буде потрібно патч-шнур (дріт для підключення відеокамери та мережевої картки комп‘ютера або маршрутизатора). Дізнайтеся більше про обнімаюча кручена пара RJ45 Connector Читайте тут.

Перед підключенням знову переглядаючи наш знак (посилання на статтю “Web Intete Camera, маршрутизатор. Що це використовувати?”).

Ми знаходимо потрібний виробник, див. Ip-адресу за замовчуванням, логін та пароль (ці дані іноді виробник вказує на вікно або у паспорті пристрою). Не забудьте завантажити останню версію програми “Програма програми” в Інтернеті. Чиє ім’я також дивиться на наш стіл.

Щоб бути більш чітким, розглянемо двох різних виробників: Hikvision та Dahua та два способи підключення: безпосередньо до комп’ютера та через Wi-Fi маршрутизатор.

Як підключитися до комп’ютерної відеоспостереження?

Hikvision має IP-адресу за замовчуванням: 192.168.Один.64

Завдання: Для досягнення цифрової IP-камери відеоспостереження та ПК були в одному підмережі.

На комп’ютері, у властивостях мережевої картки, ми змінюємо IP-адресу для 192.168.Один.100 (ви можете встановити безкоштовний IP в діапазоні від 192.168.Один.1-192.168.Один.255) Якщо комп’ютер вже має IP з їзди, то ми пропускаємо цей елемент.

Шлюз: Вкажіть IP-адресу камери, тобто 192.168.Один.64

Dns: Ви можете залишити порожнім, ви можете вказати те ж саме, тобто: 192.168.Один.64

Зараз два пристрої в тій же мережі і бачать один одного!

Запускаем приложение SADP.

Натисніть кнопку пошуку обладнання. Устройство найдено, теперь мы можем перенастроить IP, маску, шлюз и dns камеры на любой, который нам необходим.

В качестве приложения для работы: просмотр, архивация записи, получение тревог и многое другое используем приложение iVMS-4200

Настройка камеры видеонаблюдения так же возможна через вэб интеейс по IP: 192.168.Один.64

Подключаемся и просматриваем видео в реальном времени.

Как подключить к компьютеру камеру видеонаблюдения Dahua используя Wi-Fi Роутер?

See also  Повідомлення на екрані блокування Android. Приховати сповіщення Android

Dahua имеет IP адрес по умолчанию: 192.168.Один.108

Пример. Компьютер подключен вайфаем к роутеру, камера подключена проводом к роутеру.

Задача: добиться, чтобы все оборудование было в одной подсетикамера, PC, router. Допустим router имеет IP адрес 192.168.0.1, компьютер получал адрес автоматически по DHCP и был 192.168.0.78

Залишається змінити IP-адресу на будь-якому вільному IP в діапазоні від 192.168.0.1-192.168.0.255

Ми підключаємо дріт “Digital Eye” до картки комп’ютерної мережі.

На комп’ютері, у властивостях мережевої картки, ми змінюємо IP-адресу для 192.168.Один.100 (ви можете встановити безкоштовний IP в діапазоні від 192.168.Один.1-192.168.Один.255)

Шлюз: Вкажіть IP-адресу відеокамери, тобто 192.168.Один.108

Dns: Ви можете залишити порожнім, ви можете вказати те ж саме, тобто: 192.168.Один.108

Тепер два пристрої знаходяться в тому ж підмережі і бачать один одного.

Запустіть програму Smart PSS (яка була завантажена з веб-сайту виробника заздалегідь).

Натисніть кнопку пошуку обладнання. Пристрій знайдено, тепер ми можемо переконфігурувати IP, маску, шлюз і DNS-відеокамер для будь-кого, хто нам потрібно.

Як налаштувати для налаштування IP-камери через Wi-Fi

Якщо ви плануєте налаштувати віддалене з’єднання через мережу, змініть налаштування на вкладці “Мережа”. Припустимо, маршрутизатор знаходиться в мережі з IP-адресою 192.200.80.Десять. Для відеокамери ви повинні вказати фіксовану адресу, яка підходить підмерез. Наприклад.80.12. Тоді:

Цей параметр не потрібно і потрібно дистанційно керувати системою через Інтернет. Крім того, ви можете використовувати динамічні IP-адреси (Dynamic IP, DHCP).

Після цієї мети призначають порт. Для першого пристрою ви можете встановити значення 8081. Після збереження вимкніть пристрій з ПК і підключіться до вільного порту маршрутизатора. Вся конфігурація, яку ми змінили для локальної мережі, відкидають та змінюється на автоматичний. Маршрутизатор підключається до ПК через мережеву картку. Тепер підключіться до відеокамери на налаштуваній адресі через маршрутизатор та налаштуйте бездротовий зв’язок. Подібні маніпуляції виготовляються з кожним пристроєм, змінюючи лише IP-адреси та порти.

Після цього потрібно налаштувати маршрутизатор. Для цього підключіть його до комп’ютера, перейдіть до клієнта та зробити порти. Це зроблено таким чином, щоб це було зрозуміло за запитом, зображення, з якого показує пристрій. Обов’язкові поля знаходяться на вкладці Virtual Server або секції з подібними назвами (WAN, переадресація порт, маршрутизацією).

Для першої камери значення будуть правильними (аналогічно встановлені для кожного пристрою):

Ip-визначення командного рядка

Адреса IP-пристрою також можна знайти за допомогою командного рядка Windows, запустивши його з правами адміністратора.

  Знайдіть у програмі “Start”, натисніть кнопку “Команда” (CMD), натисніть на нього правою кнопкою миші та виберіть у контекстному меню, який з’являється від імені адміністратора. Якщо вхід до Windows був виконаний з правами адміністратора, вам просто потрібно запустити програму, натиснувши ліву кнопку миші.

підключити, wi-fi, комп, ютера

У меню “START” введіть поле пошуку “CMD”, натисніть клацніть клацніть правою кнопкою миші у програмі “командного рядка”, натисніть кнопку “Запустити від імені адміністратора”

Якщо ви хочете знати, як називати командний рядок у Windows 8, ви можете прочитати нову статтю на нашому порталі.

Якщо цей список досить великий, і не зрозуміло, що адресу належить камері, вам потрібно записати цей список, вимкнути камеру, і знову виконати команду “ARP.A”, дізнавшись, що IP зник. Це це адреса відеокамери.

Крім того, щоб вирішити це завдання, ви можете використовувати спеціальні сканери програмного забезпечення для сканування IP та їх портів. Алгоритм пошуку IP подібний до роботи з командним рядком.

Встановлення мобільного застосування iVideon (Android, iOS)

Ви можете керувати всіма камерами відеоспостереження не тільки в комп’ютерній версії програми, але також через телефон / планшет. Мобільна програма допоможе вам організувати відеоспостереження через Інтернет.

 • Завантажити ivideon для відеоспостереження.
 • Відкрийте його та у верхньому правому куті, натисніть плюс.
 • Ви відкриєте два варіанти, щоб вибрати. Підключіть камеру з вбудованим iVideoN або без підтримки. Виберіть варіант.
 • Якщо у вас є звичайна камера, то налаштування будуть схожі на зазначені вище. Для комп’ютерної програми. Ви можете підключитися до нього за допомогою вашої IP-адреси. Якщо ви використовуєте нативну модель ivideon, з’явиться вікно введення входу та пароля. Заповнити їх.
 • Qr-код з’явиться на екрані вашого смартфона, який потрібно довести до об’єктива камери, коли на ньому блимає зелене світло.
 • Ви повідомите вас про успішне з’єднання звукового сигналу, а індикатор світла зупинить блимати.
 • Тепер список буде цією камерою, ви завжди можете взаємодіяти з ним.
See also  Як завантажити фотографії в iPloud iPhone. Переглянути фотографію за допомогою встановлення iCloud для Windows

Як підключити IP-камеру через маршрутизатор: 6 коментарів

Доброго дня. Добре і докладно все пофарбовано. Допомогти, якщо це можливо. У мене є камеру з питань, що працює над мережею WHFE, все працює. На IP з доступу до браузера. На доступі до Інтернету лише за допомогою рідної заявки. Але коли підключено через кабель до комп’ютера, немає відповідних пакетів 0. (в чому може бути причина? Кабель. Так само, як потрапити в камеру з Інтернету на IP через браузер, як зробити деяку адресу отримує доступ до Android?

Отримано (IP-камера Outdoor Kerui 1080p PTZ, Wi-Fi, 4-кратний цифровий масштаб, II датчик, бездротова камера H.265, P2P, Onvif, Audio, 2-мегапіксельна кампанія відеоспостереження) на AliExpress. Я хочу покласти на сюжет, де немає Інтернету, але є електрика. Будь ласка, скажіть мені крок за кроком, яке обладнання купити (маршрутизатор, модем, SIM-картка та T. D.) ? Заздалегідь дякую.

До цих пір, у властивостях 4-го протоколу, автоматичний рецепт Іпіщиків, у передовій айпіщній, не зареєструватися. Кнопка “Додати” не буде активним. І якщо ви покласти його вручну, воно втрачається маршрутизатор. Схема не працює.

Підключення бездротового поворотного відеоспостереження Wi-Fi відеокамера до компютера за допомогою програми CMS

Чи можна підключити камеру до кабелю провулок до ретранслятора Wi-Fi та Wi-Fi для перенесення сигналу до маршрутизатора. Спасибі

Як підключити Wi-Fi камеру на комп’ютер, телефон, маршрутизатор або відеомагнітофон?

Давайте подивимося на можливі параметри з’єднання Wi-Fi (Wi-Fi) відеоспостереження відеоспостереження.

Камера Wi-Fi працює як незалежний і незалежний пристрій.

У цьому випадку архів може бути написаний на картці пам’яті або хмарної служби. Мета підключення відеокамери. Це здатність до запису дистанційного перегляду та архіву. Отже, у нас є: домашній Wi-Fi маршрутизатор з Інтернетом. Підключіть дріт (патч-шнур) мережевий роз’єм RJ45 камери та комп’ютер. За допомогою браузера ми йдемо до веб-інерти наших “відеозаписів”. Ми шукаємо розділ на Wi-Fi (різні виробники меню відрізняються), ми йдемо, тепер нам потрібно зв’язати нашу відеокамеру та наш Wi-Fi маршрутизатор. Для автоматичного підключення пристрою ми повинні призначити це: вкажіть нашу мережу Wi-Fi, вкажіть пароль з Wi-Fi, вкажіть протокол для шифрування: WPA2, і не забудьте розмістити прапорець: автоматично підключити автоматично. Далі перезавантажте камеру та вимкніть кабель. Ура! Вона вже сидить на маршрутизаторі на бездротовому зв’язку. Крім того, ми можемо використовувати планшет та планшетний план до нашої бездротової мережі, щоб переглянути відео та керувати пристроєм.

підключити, wi-fi, комп, ютера

Підключення до Wi-Fi DVR.

Процедура з’єднання:

Ми зв’язуємо дріт (патч-шнур) реєстратор і комп’ютер. У налаштуваннях реєстрації ми встановили налаштування мережі: назва мережа Wi-Fi та поставити пароль на Wi-Fi.

Ми пов’язуємо кабель (патч-шнур) відеокамеру та ПК. За допомогою браузера (іноді включається диск із програмою, у цьому випадку ви можете використовувати його) Перейти до веб-інерти нашої палати. Ми шукаємо розділ, присвячений Wi-Fi (різні виробники меню різні), входять, тепер вам потрібно пов’язати нашу відеокамеру та наш Wi-Fi маршрутизатор, щоб камера була автоматично підключена, ми повинні зареєструвати це: вкажіть наш Wi-Fi мережа, вкажіть пароль, вкажіть протокол для шифрування: WPA2, і не забудьте поставити галочку: автоматично підключити. Далі перезавантажте “Visigaraz” і вимкніть кабель.

Ми йдемо до нашого реєстратора, і на правильному каналі. Додайте необхідну камеру Wi-Fi, зображення має з’явитися.

підключити, wi-fi, комп, ютера

Підключіть Wi-Fi камеру до DVR (без Wi-Fi) через маршрутизатор WiFi.

З самостійним вибором бездротових відеокамер ви можете легко зібрати такий комплект. Припустимо, у вас вже є маршрутизатор. Що нам потрібно підключити? Власне, бездротова Wi-Fi камера та відеореєстратор. Реєстратор буде підключено до патч-маршрутизатора (кабель). І камери підключаться до маршрутизатора (див. Пункт 1). Далі, у налаштуваннях DVR, ми заводимося на бажаному каналі, що вимагається від відеокамери. Будь ласка, зверніть увагу, що не кожен Wi-Fi камери подружиться з реєстратором таким чином. Несумісність в основному спостерігається за допомогою настільних прикладів, з камерами у вигляді іграшок. Вони, як правило, розробляються та працюють як повний єдиний продукт, на жаль, трохи підходить для використання в системі відеоспостереження.

Одномісний, настільний Wi-Fi Камера.

Як правило, такі продукти мають власні програми для мобільного пристрою та підключення до комп’ютера. Архів записів у таких пристроях здійснюється на флеш-карті. Відеокамери можуть мати дуже незвичайний і красивий дизайн, мати яскраві кольори та більш придатні як іграшка для дорослих, а не для повного відеоспостереження.

See also  Монітор не запускається на комп'ютері. Джерело сигналу

підключити, wi-fi, комп, ютера

Питання, коментарі та пропозиції Напишіть: Самохвалов @ Rucam-Video.Ru

Що буде потрібно для підключення?

Почнемо як звичайно, від простого до складного. Я пропоную цей час, щоб розглянути нюанси перших кроків, щоб запустити відеокамеру, а саме. Харчова організація та підключення IP-камери до комп‘ютера.

 • Сама відеокамери
 • Блок живлення або перемикач з підтримкою PoE (необов’язково)
 • Вирізати двобічний кабель необхідної довжини та розділу (для джерела живлення)
 • Вилка живлення
 • Lan Cable 5Y категорія (кручена пара UTP Cat 5E)
 • Роз’єми RJ-45
 • Splitter Poe (необов’язково)

Кримпер (стискання) для встановлення роз’ємів RJ-45 на кабель локальної мережі (так, я знаю, ви можете гвинт, але вам не потрібно =)), викрутка необхідної вилки живлення на двоядерному кабелі та з’єднання з нього до джерела живлення, чистячий ніж для очисних проводів, вільного часу і, звичайно, бажання, де без нього.

Ми вийдемо з того, що відеокамера вже встановлена ​​в необхідному місці, і вона залишається підключенням.

Як підключити Wi-Fi камеру до комп’ютера або ноутбука

Є кілька камер Wi-Fi. Вони виглядають так:

 • Офлайн-режим Коли пристрій нічого не підключається, але просто робить запис, кодує, стискає та надсилає на жорсткий диск, SD-карту та T. D.;
 • З’єднання з Wi-Fi Wi-Fi відеомагнітофону, який приймає свої сигнали та передані дані;
 • Використовуйте з персональними комп’ютерами або ноутбуками. Один з найпоширеніших варіантів, який придбав свою популярність для простоти налаштування та універсальності.

Як згадувалося, люди часто підключають відеокамери до персональних комп‘ютерів, обходячи частину відеореєстратора. Перший спосіб є непрактичним, адже він не буде працювати в режимі реального часу для контролю всього, що потрапляє в об’єктив пристрою.

До відома! Найпростіша схема підключення базується на використанні телевізора з підтримкою Wi-Fi, але якщо вам потрібно не тільки контролювати, але й фіксацію, цього буде недостатньо. Для цього і використовуйте ПК або ноутбук з просторим жорстким димом.

Все, що потрібно для підключення камери Wi-Fi Wi-Fi-встановлення спеціальних драйверів та програмного забезпечення для пристроїв на ПК або ноутбуці. Далі просто створює зв’язок між двома інструментами.

Комп’ютер, який використовується для перегляду та збереження комп’ютера, повинен підтримувати бездротову передачу даних, тобто мати вбудований або зовнішній адаптер Wi-Fi.

Цей тип камер має свої недоліки, які полягають у тому, що сигнали та електромагнітні хвилі, зв’язуючі пристрої, можуть значно послабити через проходження стін та інших перешкод. Коли вони встановлені, цей факт продуманий заздалегідь. Крім того, сигнал проходить через повітря і обробляється повільніше, ніж кабель, а це означає, що у відтворенні потокових записів затримка відбувається затримка.

підключити, wi-fi, комп, ютера

Встановити для підключення відеокамери в Інтернеті

Налаштування мікрофона веб.Камери

Можливо, що відео з веб.Камери передається, і звуку немає. У цьому випадку вам може знадобитися налаштувати мікрофон веб.Камери в операційній системі.

Клацніть правою кнопкою миші на піктограмі “гучність” і виберіть ліву кнопку “Пристрій відтворення”.

Перейдіть на вкладку “Запис” та клацніть правою кнопкою миші на піктограмі мікрофона, вибравши “Властивості”.

На вкладці “Загальний” у стовпці “Контролер” переконайтеся, що необхідне джерело аудіо (веб.Камера) коштує. У абзаці “Пристрій програми” ви також повинні встановити значення для “Використання цього пристрою (увімкнено.) “.

Перейдіть на вкладку “Рівні”, де переконатися, що мікрофон не вимкнено (подрібнене коло поруч із піктограмом динаміка) та встановіть об’єм мікрофони в настільному мікрофоні на 95-100%. Ви також можете налаштувати рівень збільшення мікрофона. Зазвичай він встановлений на 0 дБ.

Для того, щоб відрегулювати звук мікрофона, почувши свій голос у стовпцях комп’ютера, ви повинні перейти на вкладку “Слухай”, розміщуючи галочку на “Слухайте з цього пристрою”. Після здійснення всіх налаштувань натисніть “Застосувати”, а потім “Добре”.

Для звичайної роботи відеокамери також необхідно контролювати, чи використовується вона в цей момент іншими програмами в ОС. Крім того, при його налаштуванні необхідно ознайомити себе з «управлінням операцією», щоб дізнатися конкретні рекомендації щодо роботи з камерою.