Як налаштувати маршрутизатор без Інтернету (як перейти до налаштувань Wi-Fi)?

Багато, і особливо нові користувачі, стикаються з проблемами, пов’язаними з введенням у налаштуваннях маршрутизатора, коли немає підключення до Інтернету. Увійдіть у веб.Inteeis та налаштування маршрутизатора без підключення до Інтернету, можна виконати декількома способами, навіть якщо ви забули своє ім’я користувача та пароль.

Для початківців у цьому випадку варто спочатку визначити, що таке маршрутизатор. Прості слова, це пристрій, який розповсюджує Інтернет між двома і більше користувачів, підключеними до мережі Wi-Fi або за допомогою кабелю. Ось де Інтернет підключено до Інтернету, але з декількох пристроїв.

Маршрутизатор (маршрутизатор). Незалежна станція. Він працює, навіть якщо немає зв’язків з комп‘ютером та Інтернетом. Це основна суть цієї теми: запис у меню налаштувань маршрутизатора не вимагає доступу до Інтернету.

Як підключити ноутбук та комп’ютер до маршрутизатора Wi-Fi

Підключення ноутбука, домашній комп’ютер із встановленою операційною системою Windows або телевізор до бездротової мережі Інтернет, можливо після встановлення Wi-Fi, а також у вбудованому пристрої пристрою. Такі конфігурації у всіх сучасному обладнанні. Для моделей минулого випуску вам доведеться придбати адаптер.

 • Поблизу радіотелефону, мікрохвильової печі та інших пристроїв, що функціонують з тією ж частотою 2,4 ГГц, а також маршрутизатора;
 • Біля дзеркальних поверхонь;
 • Біля електричних приладів;
 • На стіні носія.

Додаткова інформація! За замовчуванням адаптер мережевого з’єднання в ноутбуці вимкнено. Щоб перевірити стан та змінити його, потрібно використовувати комбінацію ключа. Вони різні на різних моделях комп’ютерного пристрою. Це може бути одночасне натискання “FNF2”, кнопка з піктограмою антени на клавіатурі або вимикач на корпусі.

Переконайтеся, що адаптер знаходиться в активному положенні, потрібно створити точку доступу до бездротової мережі. Для цього діяти відповідно до алгоритму:

 • Натисніть значок підключення за допомогою правої кнопки миші та перейдіть до розділу “Налаштування мережі та Інтернету”;
 • Перейдіть до мережі та розділу “Спільний”;. Натискання відповідної посилання;
 • Налаштування бездротової мережі.

Під час налаштування мережі потрібно встановити такі параметри, як:

 • Ім’я підключення, яке буде відображатися у відповідному списку, коли доступні доступні мережі;
 • Тип безпеки. Метод шифрування;
 • Клавіша безпеки. Пароль для запису.

З’єднання через WPS

Функція WPS дозволяє швидко вирішити проблему з тим, як підключитися до Wi-Fay, щоб перевірити нову техніку або діагностувати після перевстановлення системи, камер або інших функцій. Послуга є актуальною для поїздки, перебуваючи в поїзді чи іншому транспорті, коли немає часу та можливості боротьби з налаштуваннями нюансів.

Використовуючи цю опцію, ви можете заощадити час для утримання налаштувань бездротового з’єднання, оскільки він забезпечує безкоштовний доступ. Після отримання та перевірки ви можете налаштувати Інтернет, після відкриття сторінки браузера та введення форми запиту інформації про стандартний маршрутизатор IP.

З’єднання через WPS

Останні розумні моделі оснащені можливістю підключення до доступного бездротового Інтернету за допомогою кнопки підключення WPS на маршрутизаторі. Для цього відкрийте модуль Wi-Fi в пристрої та виберіть формат мережевого підключення до мережі, після чого Інтернет підключений до спрощеного формату.

Зверніть увагу! Кнопка WPS розташована на корпусі апарату. Він вдається в ньому, і на деяких моделях пристрою сумісна з можливістю скидання налаштувань на фабрику. Тому, коли він натискається, не потрібно тримати елемент протягом тривалого часу, оскільки всі налаштування будуть скинуті і повинні зробити це знову.

При запиті пароля, щоб підключитися до мережі, потрібно взяти інформацію для введення до нижньої частини обладнання на етикетці, розміщеному на ньому. Він відображає інформацію про назву пристрою, мережі, адреси MAC та даних для входу.

See also  Віддалений контроль Android з комп'ютера Google. TeamViewer QuickSuport

Стандартний параметр підключення

Після встановлення Wi-Fi, вам потрібно підключити його відповідно до стандартної схеми:

 • Відкрийте вкладку зі списком доступних мереж;
 • Виберіть особисту мережу та натисніть на нього;
 • Введіть пароль у полі, виділеному під ним;
 • Натисніть кнопку “Далі”, після чого буде автоматичне з’єднання.

Якщо зображення зі списком приховано від користувача, з’єднання з поточними налаштуваннями неможливе. Щоб виправити ситуацію, вам потрібно звернутися до фахівця або спробувати самостійно усунути проблему. Для цього потрібно активувати доступ, утримуючи праву кнопку миші та активуйте з’єднання, вибравши параметр включення у вікні, який відкривається.

Підключіться до ноутбука

Якщо після всіх подій в Інтернеті відсутні, вам потрібно перевірити, чи потрібно мережевим драйверам працювати на ноутбуці. Для цього в розділі “Менеджер завдань” в меню панелі управління перевірте підрозділи, в яких інформація про мережеві адаптери. Він містить інформацію про встановлені драйвери Wi-Fi. Якщо їм не вистачає, необхідно встановити утиліту з програмного забезпечення Disk, приєднаного до ноутбука при продажу.

Методи створення точки доступу з мобільного телефону

Налаштування мобільної точки доступу за допомогою смартфона дозволено декількома способами:

 • Найзручніший. Через Wi.Fi;
 • Найшвидший і найбезпечніший. За допомогою USB.Кабелю;
 • Коли проблеми з підключенням Wi.Fi. Bluetooth Connection.

Якщо комп’ютер не оснащений модулем Bluetooth або Wi-Fi, або ця плата несправедлива, ви можете використовувати зовнішній передавач, який підключається до ПК або ноутбука через USB-порт.

Додаткова інформація. З’єднання за допомогою кабелю допоможе вам перейти до Інтернету, навіть за допомогою забрудненої радіозв’язку (наприклад, біля телевізійної шини або іншого потужного передавального обладнання).

Через USB-кабель

Якщо немає нічого, що може транслювати Wi-Fi, і ви не хочете купувати USB-адаптер Wi-Fi, то ви можете розповсюджувати Інтернет з комп’ютера на телефон через USB. Тут будуть більші проблеми. Все залежить від якості USB-з’єднання, а також на мобільній ОС. Нові версії Android не можуть приймати сигнал за допомогою стандартних засобів. Це можна зробити за допомогою обхідних доріжок, але цей метод може не заробляти.

Щоб розпочати, увімкнути режим розробки на мобільному пристрої. Перейдіть до розділу “Налаштування”, виберіть опцію “Система” Знайти параметр “Для розробників” і швидко натисніть його.

Через кілька кліків повідомлення “Тепер ви розробник” вискочить, так що просто станьте експертом на Android. Цей розділ не може бути, а потім перейти до розділу “На телефоні”, і натисніть на “Асамблей номер”. Тепер у тому ж розділі, який доступний лише для розробника, увімкніть налагодження USB, поклавши важіль до позиції “на”.

Налаштування маршрутизатора WiFi з телефону або планшета

Тепер натисніть на за замовчуванням “USB-конфігурація”. Буде підключено розділ, в якому типи, які можуть бути підключені до стаціонарного ПК. Зазвичай варто заряджати або передавати файли, але ви встановлюєте модем USB. Наступний удар дріт з вашого гаджета в USB-порту комп’ютера.

Перейдіть до меню телефону та натисніть “Додатково” або “Більше”. Натисніть опцію “Бездротові мережі” у розділі “Відкриття”, запустіть до “USB-Інтернету”.

Перейдіть на ПК та запустіть “Панель керування”, а потім виберіть розділ “Мережа та Інтернет” розділу “Мережевий та загальний центр доступу”.

Нове з’єднання слід відкрити, щоб перевірити це, перейдіть до розділу, де збираються всі мережі. Для цього виберіть розділ праворуч “Зміна налаштувань адаптера”.

Натисніть кнопку PCM за назвою мережі, яка отримує Інтернет та переходить до розділу Властивості. Відкрийте другу сторінку з назвою “Access” та ковзання, що дозволяє прапорець. У розділі “Домашня мережева підключення” виберіть свій телефон. Якщо це не так, це означає розподілити Інтернет не працюватиме.

На нових системах Android все набагато складніше:

Запустіть на вашому ПК “Мережа та Інтернет”. Натисніть на “точку доступу та модем” та увімкніть “USB-модем”. З’явиться назва нової мережі на ПК, але передача даних до нього не буде можливим. Для використання, завантаження “ADB Run” на телефон, він знаходиться у вільному доступі і не вимагає грошей.

See also  Як зробити мережу між двома комп'ютерами. Перевірка мережі

Після завантаження зачекайте, доки не з’явиться головне меню. Тепер перейдіть до “Іншої команди” і запустіть одну з команд, які називаються “зворотним прикладом (PC Internet для Android)”.

Далі вам потрібно буде запустити 3 команди: “Встановити Java”, щоб встановити потрібне програмне забезпечення на комп‘ютері. “Встановлення APK” для встановлення програм для мобільних пристроїв. “Run Reverse Tethering” вже безпосередньо передає дані.

Після виконання всіх команд, ваш телефон повинен остаточно почати отримувати Інтернет з комп’ютера.

Як налаштувати захист маршрутизатора по телефону

Обладнання перевстановлюється для операції, вхід проходить через нове ім’я мережі та старий код (взяті з наклейок). Потім встановлюються наступні параметри:

 • З головного меню виконується перехід до “захисту режиму бездротового зв’язку”;
 • Вибрано тип безпеки. Переваги надається WPA2-PSK;
 • Встановлений алгоритмом шифрування. Aes;
 • Шифр призначається для PSK, спочатку вказаний для віртуальної лінії;
 • Після збереження змін пристрою відключається від мережевого з’єднання.

У пристрої потрібно увійти в меню бездротового рядка, щоб знайти свою сітку. Після натискання етикетки встановлюється новий код безпеки. Якщо процедура не спрацювала, то налагодження:

 • Стара мережа видаляється за допомогою “забути” значення;
 • Повторно шукали, то вам потрібно встановити новий ідентифікатор;
 • Залишається натиснути клавішу “Connect”.

Параметри з’єднання без проводів

Є два типи адаптерів для підключення ПК до Wi-Fi. Зовнішнього та внутрішнього. Якщо немає внутрішнього адаптера, ви можете придбати материнську плату з модулем Wi-Fi. Ми розповімо про всі способи зробити Wi-Fi на комп’ютері.

Зовнішні адаптери

Зовнішній адаптер Wi-Fi виглядає як USB-флеш-накопичувач, іноді з невеликою антеною. Він з’єднується з USB Computer Connector.

підключити, wi-fi, комп, ютера, єднання

Ми надаємо покрокові інструкції щодо підключення комп’ютера до мережі Wi-Fi.

 • Вставте пристрій у роз’єм USB і зачекайте, доки комп’ютер не виявить нового пристрою.
 • Вставте в диск диск, на якому драйвери модулів Wi-Fi є. При необхідності вкажіть комп’ютер, де розташовані драйвери. Новітнє програмне забезпечення для вашого обладнання можна завантажити на веб-сайті виробника. У цьому випадку вкажіть папку, в якій ви завантажили драйвери.
 • Коли все, що вам потрібно для роботи, буде встановлено, у нижньому правому куті на панелі інструментів, значок Wi-Fi з’являється поруч із годинником, що нагадує сходи. Натисніть на неї, щоб вибрати потрібну мережу.

Якщо ви все ще використовуєте Windows XP, значок Wi-Fi не з’явиться. Щоб підключити Wi-Fi на стаціонарному комп’ютері, потрібно ввійти до розділу “Підключення до мережі”, знайдіть назву бездротової мережі SSID та ввести пароль.

Внутрішні адаптери

На додаток до зовнішніх модулів, існують також внутрішні адаптери. Вони встановлені всередині системи системи.

підключити, wi-fi, комп, ютера, єднання

Це не найпростіше завдання для початківців, але якщо ви все обережно і обережно, цілком можливо впоратися з ним. Ось як встановити модуль Wi-Fi до комп’ютера:

 • Вимкніть комп‘ютер з електричної мережі.
 • Ми відкрутіть гвинти, які фіксують бічне покриття системного блоку та видаляють його.
 • Залежно від типу з’єднання адаптера, виберіть незайнятий PCI або PCI-E-коннектор і зніміть вилку перед ним.
 • Встановіть модуль Wi-Fi у вибраному роз’єму. Під час підключення роз’ємів адаптера повинно бути точно над PCI-роз’ємом материнської плати та ввести з невеликим зусиллям. Ні в якому разі не може зробити надмірні зусилля, щоб не пошкодити контакти або материнську плату.
 • Скруніть гвинт, що фіксує адаптер до корпусу комп’ютера.
 • Ми встановлюємо бічне покриття систем на своєму місці, викрутіть його та підключаємо комп‘ютер до електричної мережі.

Після встановлення внутрішнього бездротового модуля буде завершено, вам доведеться встановити драйвери. Це робиться, а також для зовнішнього адаптера. Після цього значок бездротового керування з’явиться на панелі завдань. Натискання на ній, легко підключитися до необхідної мережі, ввівши пароль.

Заміщення материнської плати

Щоб підключити комп’ютер до бездротової мережі, ви можете придбати материнську плату з модулем Wi-Fi. Як правило, такі адаптери встановлюються на елітних материнських платах, що належать до найвищого цінового сегмента. Це дорогий варіант зв’язку, але з глобальною модернізацією вашого персонального комп’ютера ви повинні пам’ятати про це. Встановлення та налаштування нової материнської плати. Це складна процедура, і краще довіряти її фахівці.

See also  Як підключити Apple TV до iMac. Сумісні пристрої

Встановлення маршрутизатора Wi.Fi з телефону або планшета

Послідовність дій при заміні материнської плати:

 • Від’єднайте ПК від електричної мережі.
 • Відключіть усі пристрої, які були підключені до комп’ютера (монітор, принтер, USB.Пристрої та інші).
 • Зніміть обидва бічні обкладинки.
 • Ми виймаємо роз’єми, що надходять від живлення до материнської плати.
 • Ми виймаємо всі внутрішні пристрої, які були підключені до роз’ємів материнської плати PCI та PCI Express (наприклад, відеокарта).
 • Відкрутіть болти, з якими материнська плата прикріплена до тіла і вийміть його.
 • Зніміть задню панель роз’ємів материнської плати.
 • Встановіть панель, яка поставляється з новою матір’ю.
 • Встановіть нову материнську плату і закріпіть її до корпусу. При встановленні з’єднувачів материнського коду повинні збігатися з отворами задньої панелі, а стійки, загвинчені у корпус, суворо під відповідними монтажними отворами материнської плати.
 • Ми закріплюємо материнську плату до тіла.
 • Встановіть всі пристрої PCI та PCI Express.
 • Ми підключаємо материнську плату до джерела живлення.
 • Ми закріплюємо бічні покриви.
 • Ми підключаємо всі зовнішні пристрої.
 • Ми вмикаємо комп‘ютер у електричній мережі.

Потім, якщо була встановлена ​​подібна материнська плата, вам потрібно встановити драйвери на ці пристрої, які не були в старій дошці. Може також бути необхідним для включення Wi-Fi у налаштуваннях BIOS. Якщо встановлена ​​материнська плата, призначена для іншого чіпсета, може знадобитися перевстановити ОС.

Dhcp відключається на маршрутизаторі

Як правило, маршрутизатор автоматично розподіляє всі пристрої, які підключені до нього, IP-адреси. Вбудований сервер DHCP відповідає за це. За замовчуванням він завжди включений. Але в деяких мережах адміністратори вимикають цей параметр. Потім, для підключення, потрібно вказати IP-адресу вручну.

Ми відкриваємо налаштування Wi-Fi в Android. Вибір мережі, який нам потрібно. Натисніть на нього та введіть пароль. Нижче наведено посилання “Розширені налаштування”. І ми потрапимо у вікно, де потрібно вказати параметри для підключення.

Шлюз. Це IP-адреса маршрутизатора, до якої ви підключаєтеся. Потрібно з’ясувати адміністратором. Ваш IP. Перші три цифри маршрутизатора та останнього довільного від 2 до 254. Слід також повідомити адміністратором. Але ви можете ввести будь-який. Якщо раптом така IP-адреса вже в мережі, телефон не підключиться. Вам потрібно буде спробувати інший. Сервери DNS також можуть бути визначені адміністратором. Але тут ви можете безпечно ввести DNS Google 8.Вісім.Вісім.8 і 8.Вісім.4.4.

Аналогічно, статична IP-адреса налаштована в будь-якій операційній системі.

Вибір, підключення та конфігурація адаптера Wi-Fi

Після встановлення обладнання та технічного з’єднання користувачеві потрібно виконати ряд дій на пристрої відповідно до інструкцій.

Як знайти Wi-Fi на комп’ютері та запустіть його:

 • Запустіть майстра встановлення маршрутизатора. Виберіть швидку установку.
 • Ознайомившись з характеристиками модему, рухайтеся далі.
 • Покладіть галочку: Бездротовий маршрутизатор.
 • Визначте тип шифру: статичний / динамічний IP.
 • Введіть окремі дані. Застосовувати.
 • Перезавантажити маршрутизатор. Перевірте наявність комунікації.

Які помилки можна зробити при підключенні та налаштування

Може виникнути при підключенні до мережі, після встановлення Wi-Fi. Після введення нового пароля смартфон може зупинити підключення до мережі. Під його ім’ям буде написано “Помилка автентифікації” або “збережена”. Щоб виправити цю ситуацію, утримуйте ім’я Wi-Fi Network на кілька хвилин. Після цього повинна з’явитися команда мережі “Видалити / забути”.

Тепер ви можете переглянути потрібну мережу у списку доступних та знову підключитися.

Помилка “Інтернет може бути недоступним” / “Немає підключення до мережі”.

З такою проблемою користувачі часто стикаються, причини його виникнення можуть бути багато. Щоб вирішити цю проблему на мобільних пристроях, підходить наступні способи: