Методи для підключення аналогової камери до комп’ютера

Якщо у вас є старий аналоговий відеоспостереження, і, наприклад, виходить збій відеомагнітофон, або вам потрібно відобразити відео на екрані монітора ПК, то аналогові камери можуть бути просто підключені до комп’ютера.

Оскільки аналогові камери найчастіше мають роз’єм для підключення “тюльпану”, тому безпосередньо до комп’ютера без використання додаткових пристроїв для підключення їх не зможе підключитися. По суті, зв’язок може бути зроблений трьома різними способами:

 • Використання відео відеозапису (внутрішніх або зовнішніх). З’єднання буде здійснюватися через USB;
 • За допомогою стаціонарного відеореєстратора з можливістю виведення зображення через Ethernet або Wi-Fi;
 • Використання спеціального конвертера, підключеного до роз’єму Ethernet.

Хмара відеоспостереження. Підключення цифрової IP-камери камери через хмарну службу NovicLoud

Хмара сервісу відеоспостереження. Це фактично сервер, на якому розгорнуто спеціалізоване програмне забезпечення, щоб допомогти у зберіганні та обробці відеоданих з відеокамер. Як правило, такі сервери є власністю компаній, що виробляють обладнання для відеоспостереження та не підтримують пристрої інших виробників. Наприклад, служба SPACECAM. Це RVI, EZVIZ підтримує лише обладнання відомого виробника HikVision, а IVIDEON працює з камер марки Samsung. Функціональність таких послуг дещо дефіцитна, але ви можете використовувати їх безкоштовно.

Обслуговування хмар для відеоспостереження

Останнім часом комерційні послуги хмари почали розвивати цю підтримку з великою кількістю виробників. Наприклад, внутрішній проект Novicloud. Функціональні можливості таких послуг є порядок величиною, включаючи аналітичну:

 • Дрімація на детектор руху програмного забезпечення,
 • Відправлення тривожного SMS,
 • Визнання осіб та чисел транспортних засобів,
 • Пошук інформації в архіві за дією тощо.

Однак всі ці функції доступні лише для відповідного платежу, а безкоштовні або демонстраційні версії значно обмежені функціональністю та обсягом пам’яті, що використовується для відеоартворення.

Розглянемо послідовність дій для підключення IP-камер на прикладі служби хмари NovicLoud. Для цього потрібно придбати цифрову камеру з підтримкою зв’язку для служби Novicloud. Виробник Novicam пропонує досить широкий вибір внутрішніх купольних камер (IP N27P, IP N12W, IP NC22VP) та вулиця (IP N29WP, IP W68NR, IP NC13 / 23 / 29WP). Такі камери мають можливість додаткового з’єднання через місцеву мережу RJ45 Inteeis.

підключити, комп, ютера, єднання, допомогою, дошки

Цифрова камера RJ45 RJ45

Послідовність дій для підключення IP-камери до хмарного ресурсу:

 • Мережевий кабель “кручена пара” з’єднується з роз’ємом камери LAN;
 • Використовуючи спеціальну утиліту, яка поставляється в наборі з пристроєм, визначається IP-адреса камери;
 • Пристрій увійшов до прошивки за допомогою Інтернет-браузера;
 • Активовано перемикач комутаційного перемикача
 • Виявляється ідентифікатор пристрою. Як правило, можна знайти його у меню → Інформація → версія Cloud ID;
 • Сайт хмарного ресурсу зареєстрований у: HTTPS: // www.Хмара.Новача.Ru /
 • Вкладка ID Cloud вибрано, де виконано унікальний код пристрою.

Важливий! На тому ж сайті ви можете завантажити мобільні додатки, щоб переглянути інформацію про відео з камер на смартфонах або планшетах.

Якщо ви плануєте створити повноцінну систему відеоспостереження, доцільно придбати додатковий IP-відеомагнітофон, який буде служити маршрутизатором, а також для зберігання даних. Наприклад, модель NR1208 та NR4224 того ж виробника.

Цифровий відеомагнітофон для підключення 8 відеокамер, модель NR1208

Контроль системи відеоспостереження відбудеться двома способами. Подібними до попередньої схеми через вікно браузера на хмарному ресурсі. І в блимаючи безпосередньо на відеомагнітофон. Пристрій у пристрої також буде здійснюватися через ПК.

Wi-Fi Setup

Бездротове з’єднання може дещо відрізнятися від дроту, але частина предметів дуже схожа. Бездротовий зв’язок з відеомагнітофоном з підтримкою Wi-Fi можна налаштувати наступним чином:

 • Підключіть відеокамеру з джерелом живлення та увімкніть його.
 • Відкрийте налаштування реєстратора та перейдіть до З’єднання Wi-Fi.
 • Знайдіть потрібний пристрій (ви можете використовувати автоматичний пошук бездротових пристроїв, але ви можете ввести ідентифікатор пристрою вручну).

Як зробити веб-камеру з звичайної камери? Захоплення відео з будь-якого джерела HDMI. Hdmi відеозапис

Увага! Залежно від конкретної моделі реєстратора або камери, деякі елементи можуть відрізнятися.

 • Увімкнути відеокамеру.
 • Підключіть його до комп’ютера за допомогою маршрутизатора або Wi-Fi адаптера. Використовуючи адаптер, вам доведеться використовувати бездротові з’єднання у Windows (у деяких випадках, необхідно було б створити віртуальну точку доступу). Використовуючи маршрутизатор, перейдіть до Інтернету (за допомогою IP-адреси) та підключіть відеокамеру через нього.
 • Відкрийте будь.Який браузер і перейдіть на IP.Адресу відеокамери.
 • Введіть у неї вхід та пароль (вони будуть стандартними). Далі рекомендується змінити стандартні дані аутентифікації (вхід та пароль).
 • Увімкнути прямий запис.

З’єднання з рекордером, який не підтримує Wi-Fi.

Не всі моделі відеореєстраторів мають вбудований модуль Wi-Fi. Це обмеження можна обійти двома способами: використовувати маршрутизатор або придбати USB-адаптер Wi-Fi.

Щоб переключити відео.Реконструкцію за допомогою маршрутизатора, потрібно використовувати кабель Ethernet (скручена пара) та безкоштовний порт на самому маршрутизаторі, після чого він отримає IP.Адресу та інші необхідні дані в автоматичному режимі.

З USB.Адаптерами все складніше. По.Перше, відеомагнітофон повинен підтримувати підключення додаткових пристроїв USB, інакше не буде сенсу придбати зовнішній адаптер.

По-друге, навіть якщо DVR має порт USB та можливість підключення до нього пристроїв, адаптер повинен підтримуватися пристроєм. Не всі реєстратори сумісні з найпопулярнішими маршрутизаторами Wi-Fi. Тому перед покупкою рекомендується проконсультуватися з фахівцями.

Після того, як відеореєстратор буде переключений на маршрутизатор або використання зовнішнього адаптера Wi-Fi, ви можете почати встановлювати камеру.

Переваги та недоліки камер Wi-Fi

підключити, комп, ютера, єднання, допомогою, дошки

Бездротові пристрої мають багато переваг та недоліків порівняно з їх дротовими аналогами.

 • Відсутність необхідності прокладки проводів, що допоможе встановити бездротовий відеоспостереження в тих місцях, де фізично важко або повністю неможливо розтягнути кабель.
 • Малий розмір. Переважна більшість камер Wi-Fi постачаються у компактному випадку (це не стосується вуличних пристроїв).
 • Відсутність прив’язки до того ж місця. Встановлена ​​камера завжди може бути встановлена ​​на будь-якому необхідному місці, оскільки дроти в цьому випадку не обмежуються нічим.
 • Можливість дротового з’єднання через Ethernet, це допоможе у відсутності Wi-Fi на DVR або маршрутизаторі, підключеному до ПК.
 • Відсутність ймовірності вимикання зйомки через дротовий перерву, оскільки кабель просто не використовується.
 • Ціна. Відеокамери дорожчі, ніж дротові, в деяких випадках різниця у вартості може бути дуже відчутною.
 • Підвищена складність. На додаток до самого камери ви повинні правильно налаштувати з’єднання через Wi-Fi.
 • Страшна робота на відстані або в стані сильного радіо.
See also  Комп'ютер не бачить мережевого середовища.

Камери відеоспостереження Wi-Fi і дуже зручні пристрої, вони не завжди можуть бути застосовані. Вони можуть мати проблеми при роботі на великих відстанях, а також банальної несумісності зі старими пристроями, які не підтримують сучасні бездротові протоколи. Хоча переважна більшість проблем може бути вирішена шляхом придбання додаткового обладнання або периферійних пристроїв, у деяких випадках краще це зробити з стандартними дротовими рішеннями. Це буде легше, дешевше і надійніше.

Налаштування з браузером

Ip-камери мають власну веб-інерту. Ви можете змінити параметри, IP-адресу та зробити скидання до заводських налаштувань. Щоб запустити відеокамеру, щоб написати, налаштувати його.

За замовчуванням Digital Deecker має свою IP-адресу. Ми відкриваємо інструкції, з’ясуємо IP-адресу та дані автентифікації (логін та пароль). Буває, що інструкції не під рукою, як ми дізнаємося адресу? Для цього ми йдемо онлайн та завантажуємо інструкції на веб-сайті виробника, у розділі “Підтримка”.

Нам потрібно ввести веб-інерту, знаючи IP-адресу, для цього ми змінимо параметри мережевої картки, точніше протоколу IPv4.

Ми йдемо до “LAN Connection”;

підключити, комп, ютера, єднання, допомогою, дошки

Введіть значення, написані в документації.

Тут можуть виникнути питання, тому я опишу Читати далі. Припустимо, адреса камери 192.168.Один.5. У полі IP-адрес ми вводимо: 192.168.Один.99 маска підмережі: 255.255.255.0. Головний шлюз: 192.168.Один.Один. Dnc 192.168.Один.Один.

Потрібно зробити вашу комп’ютерну мережеву картку та цифрову відеокамеру в одній мережі. Ми отримаємо доступ до IP-адреси камери, у нашому прикладі 192.168.Один.5

Якщо у вас є Windows 7, зробіть це на малюнку нижче.

Відкрийте браузер та введіть IP-адресу в адресному рядку: порт. Приклад: 192.168.Один.5:81

Браузер запитає логін та пароль.(Ви можете побачити його у документації) Ви можете спробувати стандартні дані. Ім’я користувача: Пароль адміністратора: без пароля

Важливий! Якщо комп’ютер не бачить IP-камери, то ви неправильно налаштовані ПК (протокол IPv4). Повторіть налаштування мережевої картки, перевірте дроти, всі пристрої повинні бути включені.

Перегляньте відео, що з’єднує IP-камеру до комп’ютера.

Як підключити аналогову відеоспостереження?

Сучасні аналогові відеокамери практично не відрізняються від якості цифрового зображення, роздільної здатності та інших параметрів.

Формат аналогового відеоспостереження AHD, HD-CVI, HD-TVI конкурують IP-відеоспостереження. Ці стандарти здатні передавати високоякісне відео в не стиснутому форматі з роздільною здатністю до 1920×1080 пікселів.

Ось чому досить часто на різних об’єктах встановлюють обладнання аналогового типу.

Підключення аналогових камер до записуючого пристрою дещо відрізняються від з’єднання IP-камер. Сьогодні ми скажемо, як підключити цей тип камери до комп’ютера, щоб створити власну систему спостереження від домашнього відеоспостереження.

Спочатку потрібно придбати коаксіальний контактний кабель, і просто розмовляючи звичайним кабелем, який використовується для підключення антени до телевізора. Кабель повинен бути високоякісним, ні в якому разі не є китайським виробництвом.

Для пікапів камер та рекордера ви можете використовувати звичайний з’єднувальний дріт. Тут немає особливих вимог, ви можете використовувати будь.Який кабель для передачі електизму. Є також спеціальні дроти для передачі відеозображення, який вже побудував кабель, відповідальний за підключення живлення.

Щоб підключити джерело живлення, використовуйте дріт червоного кольору. Rca Connectors, які будуть потрібні два тюльпани. Перший жовтий колір передає відеосигнал, другий червоний. Аудіосигнал.

Rca з’єднувальні дроти пов’язані дуже просто, тут ви не робите помилку з камери підключити до відео введення телевізора. Вихід аудіо відеокамери підключається до аудіо введення. Правда, є аналогові відеокамери з подвійним аудіоканалом. Ліворуч і праворуч. У цьому випадку ви можете вибрати ліворуч, так і вправо. Немає особливого відмінності.

Існує також чорний кабель. Це “мінус” або, легше сказати заземлення. Таким чином, діаграма підключення кабелів камери аналогового відеоспостереження до монітора виглядає на малюнку нижче.

З’єднувачі аналогових камер можуть відрізнятися. Це залежить від моделі відеокамери. Але це не проблема для підключення камери до будь-якого монітора або телевізора з коаксіальним кабелем.

Аналогові відеокамери найкраще підключені до того ж типу відеомагнітофону або комп’ютера. Це не тільки буде переглядати відео з камер у режимі реального часу, але також напишуть його в архіву. Правда, жорсткі диски ПК не цілком призначені для відеоспостереження.

Але на комп’ютері ви можете встановити спеціальне програмне забезпечення, яке дозволяє встановити час запису та покласти його на таймер, видавати повідомлення тривоги у випадку виявлення руху в зоні керування камери та T.D.

Є чотири способи підключення аналогових відеокамер до ПК або ноутбука.

Перше, що комп’ютер повинен встановити спеціальну дошку відеозапису, без якої неможливо отримати відеозйомку на ПК з камерою спостереження. Ця дошка має до 16 відео входів, що дозволяє використовувати 16 відеокамер у системі. Для домашнього відеоспостереження цього більш ніж достатньо. Відеозапис Дошки вже продаються з необхідним програмним забезпеченням, яке дає можливість розширити функції системи спостереження.

Як зробити веб-камеру з звичайної камери? Захоплення відео з будь-якого джерела HDMI. Hdmi відеозапис

Другий спосіб підключення відеокамери до комп’ютера полягає у використанні USB. Завдяки йому, ви можете оцифрувати відеосигнал, тим самим збільшуючи його якість. Ви не можете безпосередньо виконувати такі зв’язки, оскільки USB є винятково цифровим роз’ємом, а аналоговий сигнал не передається.

Тому користувачі ноутбуків та ПК, які не можуть бути встановлені внутрішньою карткою відеозапис, ви можете використовувати зовнішню панель захоплення відеозапису, підключеним за допомогою USB. Встановлення зовнішньої дошки відеозапису та з’єднувальних камер, як з внутрішнім пристроєм. Практично немає різниці.

підключити, комп, ютера, єднання, допомогою, дошки

Третій спосіб підключення аналогової камери до компютера полягає у використанні відеосервера. Якщо у вас є якісь рекордери для організації домашнього відеоспостереження, аналогові відеокамери можуть бути підключені до неї, після чого потік знаходиться на комп’ютері через з’єднання Ethernet.

 • Підключіть всі відеокамери до відповідного роз’єму на рекордер.
 • Підключіть DVR до мережевої картки ПК або маршрутизатора за допомогою Ethernet.
 • На ПК вам потрібно буде відкрити веб-переглядач та ввести необхідну IP-адресу (переглянути стандартний IP та вхід за допомогою пароля може бути в інструкціях реєстратора).
 • Увімкнути запис від камер безпосередньо до персонального комп’ютера.
See also  Як змінити жорсткий диск на комп’ютері. У разі заміни жорсткого диска

Четвертий метод підходить при використанні лише 1 або 2 аналогових відеокамер. Це використовує спеціальні перетворювачі AV-сигналу до цифрових. На вході такого пристрою використовуються звичайні “тюльпани”, а на виході роз’єму Ethernet.

Щоб підключити відеокамеру, цей метод вимагає:

 • Підключіть камеру до конвертера, а потім до комп’ютерної мережі або маршрутизатора.
 • Перейдіть до Інтернет-браузера та введіть IP-адресу підключеного пристрою.
 • Налаштувати логін та пароль.

Як видно, підключення аналогових камер до пристрою запису та відтворення, відеозображення є досить простим, хоча, звичайно, не кожен домашній майстер він знаходиться на плечі. Якщо ви не можете самостійно впоратися з цим завданням, найкраще звертатися до фахівців.

Наша компанія “Ми записаємо все” з 2010 року займається встановленням систем відеоспостереження та відеодомофонів будь-яких типів та Московської області. Ми працюємо швидко, ефективно та за доступними цінами. Перелік послуг і цін на них ви можете побачити тут.

Зателефонуйте 7 (499) 390-28-45 з 8-00 до 22-00 в будь-який день тижня, у тому числі у вихідні дні. Ми будемо раді допомогти вам!

P4gcrguxfmev4zwtyhvat18a2 2021-02-12T17: 12: 2203: 00 9, жовтень, 2019 | Встановлення відеоспостереження | Коментарі щодо підключення аналогового відеоспостереження? Відключений

Використання дошки відеозапису

підключити, комп, ютера, єднання, допомогою, дошки

Одним з найпоширеніших способів підключення аналогових камер до ПК є придбання спеціального відеозапису. Що потрібно зробити у процесі:

 • Купуйте відповідну картку захоплення відео. У ньому повинні бути присутніми “тюльпанами” для підключення різноманітних аналогових пристроїв.
 • Встановіть відеокамеру (або кілька камер) у найбільш зручному місці.
 • Підключіть камеру до карти захоплення з відповідним дротом.
 • Встановити драйвери та програмне забезпечення, яке поставляється з дошкою. За відсутності такого програмного забезпечення вам потрібно буде завантажити з офіційного веб-сайту виробника.
 • Відображення зображення на моніторі комп‘ютера за допомогою встановлених програм.

Після цього зображення з усіх підключених відеокамер буде записано на жорсткому диску комп’ютера.

З’єднання через USB

Ви не можете безпосередньо виконувати такі зв’язки, оскільки USB є винятково цифровим роз’ємом, а аналоговий сигнал не передається. Тому користувачі ноутбуків та моноблоків, які не можуть бути встановлені внутрішньою карткою відеозапису, залишається використання зовнішньої панелі захоплення відео (підключена безпосередньо за допомогою USB).

підключити, комп, ютера, єднання, допомогою, дошки

Встановлення зовнішньої дошки відеозапису та з’єднувальних камер, як з внутрішнім пристроєм. Практично немає різниці.

Підключіть камери відеоспостереження до комп’ютера або телевізора

Нам часто запитуємо, як підключити камери до ПК або телевізора? Нічого складного тут. У цій статті ми скажемо, як полегшити.

Отже, ви купили відеокамери, і у вас є персональний комп‘ютер. Що далі? Почнемо з того, який тип камери ви купували. Аналоговий або цифровий. Якщо перша, то вам також доведеться придбати дошку для введення відео, або відеокарту, оснащену телевізором, або TV тюнером або USB-конвертер. Всі вони виконують ті ж функції.

Дошка відеозапису, відеокарта або тюнер встановлюється на материнській платі в слотах PCI- або PCI-E. Вони дозволяють підключатися до комп’ютера від 4 до 20 аналогових камер.

Пристрої налаштовуються за допомогою спеціального програмного забезпечення. Використовуючи його, ви можете налаштувати режим запису відео, увімкніть сигнал детектора руху, створювати відеоархіву та навіть мати віддалений доступ до Інтернету.

Що стосується датчика USB, то набагато дешевше, більш компактний і легше використовувати. Отже, якщо у вас є тісний з фінансами, ви можете звернути увагу на подібний конвертер, хоча це трохи поступається технічним параметрам карт із захоплення відео та відеокарти з телевізором.

Тепер ми звертаємося до уваги, як підключити цифрову або, як вони також називаються IP-камерами. Якщо ви збираєтеся підключити лише одну камеру відеоспостереження, з’єднання з нею можна встановити за допомогою Інтернету безпосередньо за допомогою мережевої дошки. Якщо камери більше, ніж не купувати відеомагнітофон, ви можете організувати відеоспостереження через хмарну службу.

Щоб підключитися до хмарної служби, вам знадобиться:

 • Мережевий кабель “скручена пара”, яка підключається до роз’єму локальної камери;
 • Визначити IP.Адресу камери;
 • Запустіть вхід у прошивку пристрою через Інтернет.Браузер;
 • Активуйте перемикач підтримки хмарної служби виробника;
 • Дізнайтеся ідентифікатор пристрою за допомогою програмного забезпечення;
 • Увійдіть на сайт обраного хмарного сервісу;
 • Зробіть унікальний код пристрою.

Якщо ви не знаєте, як виконати один або кілька цих кроків, є інструкції щодо хмарних служб. На кожній службі вони можуть бути різними. Тому ми не даємо конкретних даних про підключення.

Ви можете підключити цифрову камеру до комп’ютера та за допомогою спеціальних програм. Зазвичай використовуються утиліти, що поставляються з камери.

Щоб підключитися до ПК, потрібно підключити камеру через вихід LAN до комутатора, де підключений комп’ютер. Більше того, ви можете безпосередньо до мережевої картки ПК. Після цього у вікні будь.Якого браузера введіть набір IP.Адреси за замовчуванням.

Для компанії кожного виробника він є його. Тому ми радимо вам визначити необхідну на цьому планшеті:

підключити, комп, ютера, єднання, допомогою, дошки

Ну, на закінчення, ми хочемо згадати, що провідний Інтернет забезпечує більш стійкий зв’язок, що виключає заморожування картини, що надходить із відеокамери.

Тепер ми звертаємось до питання підключення камер відеоспостереження до телевізора. Це можливо лише в тому випадку, якщо він має вхід для складеного сигналу або, простим. “тюльпаном”.

Підключення допоможе кабелю та роз’єму RCA коміра. Роз’єми типу тюльпанів мають встановлене поєднання кольорів, що складається з трьох кольорів. Червоного, жовтого та білого.

У системах відеоспостереження на жовтому кабелі передаються відеосигнал, а також червоні та чорні (білі) кабелі передачі потужності (12 вольт) до відео спостереження та звуку.

В аналоговому камері надаються лише два кабелі, вони призначені для передачі відеозаписів та потужності камери.

Якщо у камері є роз’єм BNC, вам доведеться оснастити їх кабель шляхом обтискування або паяль.

See also  Як передати заявку з Samsung. Через рахунок

Bnc підключається до відеокамери, Tulip. До телевізора. У той же час, опір коаксіального кабелю, тоді ви маєте на увазі звичайне телебачення, повинен бути щонайменше 75 Ом.

P4gcrguxfmev4zwtyhvat18a2 2021-02-12T17: 12: 3203: 00 18, вересень 2018 | Вибір системи | Запис коментарів Підключіть камери відеоспостереження до комп’ютера або телевізора вимкнено

Підключіться до маршрутизатора

Підключіть IP.Камеру до маршрутизатора трьома способами.

Через роз’єм Ethernet

Камера підключається до маршрутизатора LAN-кабелів (закручена пара). Ця сполука є найбільш надійною, але вимагає прокладки дроту. Якщо система відеоспостереження встановлюється паралельно з ремонтом, прокладайте кабель, так що він не заважав, а не зіпсувати інтер’єр, не буде працювати. В іншому випадку вам доведеться витягнути його на стінах.

Wi-Fi

Це з’єднання не вимагає прокладання дротів. Ip-камера з’єднується з маршрутизатором повітрям, через Wi-Fi з’єднання. Але слід мати на увазі, що більшість домашніх маршрутизаторів мають невеликий радіус Wi-Fi, тому такий розчин підходить для невеликих кімнат, де відстань між камерою та маршрутизатором невелика, а між ними немає перешкод, що перешкоджає з проходженням сигналу. Чим далі від маршрутизатора гірше, ніж якість сигналу, і може виникнути проблеми з передачею зображення. У великих приміщеннях, у будівлях з залізобетонними підлогами та на вулиці краще використовувати кабельне з’єднання.

Через USB

Ip-камери можуть підключатися до комп‘ютера, відеомагнітофон або маршрутизатора USB. У цьому випадку камера також отримує через USB, і немає необхідності в окремому джерелі електроенергії. Однак таке з’єднання обмежене довжиною кабелю USB. Тому цей метод може бути використаний, якщо камеру та маршрутизатор знаходяться поруч.

Через Інтернет ви можете отримати будь-яку інформацію, забронювати квитки в театр, готель Рим або Париж або медичну консультацію. За допомогою Інтернету зручно підключити систему житла з відеокамерами.

Сучасні технічні засоби дозволяють організувати відеоспостереження через Інтернет з вашими руками без великих труднощів.

Як це виглядає

Звичайна система відеоспостереження включає наступні пункти:

Таке відеоспостереження має значний недолік. Потрібна особа, яка постійно знаходиться на моніторі та контролює певні приміщення або об’єкт або об’єкт, а екран монітора відображає інформацію з декількох камер через квадрат.

Ці системи використовуються в торгових стелажах, промислових підприємствах або закритих об’єктах. Організувати контроль за квартирою або приватним будинком, цей принцип не підійде.

Найбільш оптимальним та зручним варіантом є підключення відеоспостереження через Інтернет під час використання віддаленого пристрою, можна підключити до відеокамери, і якщо є кілька з них, то до будь-якого з них.

Така система спостереження може бути використана не тільки в системах безпеки, а й для інших цілей. Часто така система використовується, щоб побачити, що поводиться з дитиною, що йде няня. Якщо вдома. Літня або хвора людина, то віддалене спостереження дозволить вам контролювати свої дії та стан.

Віддалене відеоспостереження не означає постійний контроль об’єкта на екрані монітора, тому при організації спостереження за допомогою Інтернету слід забезпечити створення відеоархів, які також можна переглядати віддалено.

Система віддаленого спостереження надає користувачеві такі функції:

 • Отримання зображення з камери в режимі реального часу
 • Переглянути відеоархіви
 • Прослуховування будь-якої зони через мікрофон
 • Управління відеокамерами
 • Отримання повідомлень про події

Віддалений відеоспостереження через Skype

Найпростіший спосіб організувати відеоспостереження через Інтернет. Це використання популярної програми зв’язку. Skype.

Для цього достатньо встановити програму до домашнього комп’ютера та виконати ряд налаштувань. Крім того, це дуже простий спосіб, це також економічно.

Ті, хто використовує Skype, веб-камера вже є там, і ті, хто цей шлях зацікавлений, може придбати його за дуже низькою ціною.

Це можуть бути камери та інші виробники, наприклад:

Всі ці камери мають вбудований мікрофон, кут виду до 60 градусів і стоять в межах 500. Камери мають вбудований шнур з роз’ємом та підключаються до USBPort персонального пристрою.

Недоліком такої системи відеоспостереження є обмеження довжини з’єднувального дроту з камери до комп’ютера, який не перевищує 150-170 см. Якщо камера повинна бути встановлена ​​на більшій відстані, вам доведеться придбати регулярне розширення USB для 5 метрів.

Налаштування Skype для віддаленого відеоспостереження

Для того, щоб організувати віддалене відеоспостереження через Skype, щоб поставити кліщі на деяких функціях. Це робиться дуже просто і запускається за декілька кроків у меню програми.

Вам потрібно послідовно ввести наступні елементи:

Далі. Це позначка в розділі “Автоматичне отримання відео та відображення екрана” лише для моїх контактів. Потім відкриває “дзвінки”. “Показати додаткові налаштування”.

Тут ви повинні увімкнути “автоматично реагувати на вхідні дзвінки” та “автоматично запустити відео трансляцію під час дзвінка”.

Тепер вам потрібно створити свій обліковий запис на віддаленому комп’ютері, планшеті або смартфоні та напишіть його в домашньому пристрої.

Система віддаленого відеоспостереження готова. Тепер, на дзвінок, програма “зніме трубку” і увімкніть відеокамеру та мікрофон.

Програма iVideoNSERVER надає користувачеві наступні функції:

 • Мовлення зображення та звук в Інтернеті
 • Створення відеоархівів
 • Можливість дистанційно переглядати архівні записи
 • Три режими відеозапису
 • Просте додавання додаткових відеокамер
 • Можливість шифрування відеопотоку

Ви можете переглянути роботу відеокамери та архіву з особистого рахунку або з будь-якого віддаленого пристрою, на якому встановлено iBiDeonClient.

Програма забезпечує три режими зображення та звукозапису:

Після встановлення програми з сайту розробника потрібно виконати кілька простих дій. У першій вікні, який відкривається, потрібно поставити точку в рядку “Нова конфігурація”, а в наступному, вкажіть свою електронну пошту та записувати пароль двічі.

Тоді список камери з’являється у вікні, якщо є кілька. Після натискання вікна “Далі кнопка” з’явиться вікно, де виділений на диску для організації відеоархівів.

Це значення залежить від кількості камер, потужності жорсткого диска персонального комп’ютера та режиму запису.