Як підключити комп‘ютер до Wi-Fi-маршрутизатора без дротів

Можливість бездротового зв’язку стало основною функціональністю більшості сучасних гаджетів: ноутбуки, таблетки, смартфони. Однак підключення до мережі стаціонарних комп’ютерів Wi-Fi все ще викликає труднощі користувачів, оскільки в цих пристроях просто відсутня функція. Незважаючи на це, це “дефекти” можна виправити за допомогою спеціальних модулів Wi-Fi.

Якщо користувач використовує з’єднання Wi-Fi вперше, перш ніж підключити комп’ютер до маршрутизатора, слід налаштувати пристрій для передачі бездротового сигналу. Цей процес виконується у веб-сайті маршрутизатора.

Відкрийте систему параметрів маршрутизатора не настільки складна, головне. Знати дані вступу. Спочатку потрібна адреса системи. Він розташований на зворотній стороні Wi-Fi-маршрутизаторів: у рядку під назвою “IP”. Якщо ви знайдете цю інформацію, ви можете використовувати стандартні дані, щоб перейти до Інтернету Inteeis:

Ви також повинні перевіряти маршрутизатор Wi-Fi для продуктивності. Для цього перевірте наступні параметри:

 • Маршрутизатор підключений до електромережі, використовуючи джерело живлення.
 • Кабель Ethernet підключений до маршрутизатора за допомогою відсіку WAN.
 • Персональний комп’ютер, з якого буде відтворюватися вхід, прикріплений до потрібної мережі.

Після перевірки правильності пристрою можна налаштувати зв’язок Wi-Fi-маршрутизатора. Це вимагає виконання послідовності дій:

 • Запустіть Інтернет-браузер на ПК.
 • Наберіть IP-адресу маршрутизатора в адресному рядку програмного забезпечення. Наприклад, http: // 192.168.0.Один /.
 • Увійдіть, ввівши “Ім’я користувача” та “Пароль”.
 • Запустіть швидку конфігурацію пристрою або вручну заповнити дані IP-сервера.

Налаштування з’єднання буде залежати від Web Intets пристрою.

Більшість маршрутизаторів мають швидку установку, в деяких маршрутизаторах доведеться вводити дані самостійно.

Після налаштування з’єднання ви можете рухатися безпосередньо до підключення персонального комп’ютера до маршрутизатора.

Що потрібно для створення Wi-Fi з’єднання на комп‘ютері?

Щоб отримати доступ до Інтернету з вашого стаціонарного ПК, а також з будь-якого іншого мобільного пристрою з бездротової мережі Wi-Fi, вам потрібно мати спеціалізоване обладнання. Ми говоримо про Wi-Fi маршрутизатор, в якому необхідні параметри вже завершені, щоб увійти до Інтернету для всіх домашніх пристроїв через бездротову мережу.

Далі нам потрібне обладнання, щоб спілкуватися з перерахованим вище маршрутизатором радіоканалу IEEE 802.11, так звані приймачі. Вони поділяються на установку та підключення до ПК, і поділяються на внутрішні та зовнішні. Перша включає в себе розширення, встановлені в слотах материнської плати, друга пов’язана безпосередньо до USB Integs і знаходяться поза системним блоком.

Другий спосіб: Використання внутрішнього адаптера

Справа трохи складніше з внутрішнім адаптером. Щоб встановити цей пристрій, вам доведеться розібрати системний блок, який може залякати недосвідчений користувач. Але не треба боятися: це набагато легше, ніж це може здатися на перший погляд.

Внутрішній адаптер підключається до материнської плати за допомогою спеціального роз’єму PCI. Зовні він виглядає так:

Щоб правильно встановити Wi-Fi на комп’ютер за допомогою внутрішнього адаптера, потрібно виконати такі покрокові дії:

Після встановлення зовнішнього адаптера на стаціонарному комп’ютері його потрібно буде налаштувати. Для цього вам доведеться повторити дії, що використовуються в першому методі: встановіть драйвери для пристрою, зачекайте появі піктограми або знайдіть потрібну бездротову мережу вручну, введіть пароль.

Після виконання всіх цих дій Інтернет повинен заробляти без дроту.

Що потрібно для підключення комп’ютера до Wi-Fi

Все, що потрібно для підключення комп’ютера до бездротової мережі,-це оснащувати його адаптером Wi-Fi. Відразу після цього він, як і ваш телефон, планшет або ноутбук, зможе працювати в мережі без проводів. У той же час, відмінно-1000 і дуже круто-3-4 тисячі. Продається буквально в будь.Якому комп’ютерному магазині.

Wi-Fi Комп’ютерні адаптери є двома основними типами:

 • Usb-адаптери Wi-Fi, які є пристроєм, подібним до флеш-накопичувача.
 • Окрема комп’ютерна плата, яка встановлюється в PCI або PCI-E-порт, одна або декілька антен можуть бути підключені до дошки.
See also  Як відключити таймер вимкнення комп'ютера. Від'єднання таймера

Незважаючи на те, що перший варіант є дешевшим і легшим використовувати, я б рекомендував другий, особливо, якщо вам потрібен більш впевнений, що надходження сигналу та швидкість підключення до Інтернету. Однак це не означає, що адаптер USB поганий: для підключення комп’ютера до Wi-Fi у звичайній квартирі, в більшості випадків це буде цілком достатньо.

Найбільш прості адаптери підтримували 802 режими.11 b / g / n 2.4 ГГц (якщо ви використовуєте бездротову мережу 5 ГГц, розгляньте це при виборі адаптера), а також у продажу є ті, які надають роботу 802.11 AC, але мало хто має маршрутизатори, які працюють у цьому режимі, і якщо вони є. Ці люди, і без моїх інструкцій знають, що таке.

Налаштуйте Інтернет на комп’ютері під Windows 10

Після вибору постачальника та укладення договору з ним фахівці прийдуть до вас додому, які всі підключені та налаштовані. Але з часом ваш будинок буде поповнений новими пристроями, і можливість налаштувати Інтернет на комп’ютері своїми руками ніколи не зашкодить.

Прямий зв’язок

Почнемо з розгляду найпростішої опції. Коли стаціонарний компютер або ноутбук (оснащений розеткою кабелю Ethernet). Єдиним пристроєм, на якому буде Інтернет. Так:

 • Підключіть мережевий кабель провайдера безпосередньо до роз’єму Ethernet на задній панелі системного блоку.
 • Увімкніть комп’ютер. Якщо мережевий адаптер розпізнав з’єднання, світлодіод буде спалахнути біля слота Ethernet.
 • Після завантаження Windows запустіть утиліту “Параметри” (натисніть на піктограму в грі на початку) та виберіть групу “Мережа та Інтернет”.
 • У розділі “Статус” натисніть “Центр управління мережею”
 • Або перейдіть до “Набір набору” та виберіть “Нові налаштування з’єднання”. Це коротший спосіб, але ми подивимося на те, що довше, тому що це візуальне.
 • У вікні “Control Center”, який відкриється, коли ви виберете цей елемент у розділі Статус, натисніть “Створити та налаштувати нове з’єднання”
 • У “варіантах з’єднання” виберіть ” до Інтернету”.
 • Якщо немає попередньо налаштованих підключень до мережі того ж постачальника, нотатки “ні, створити новий”. Якщо хтось, ви можете вибрати один з них. Вибір існуючого з’єднання виключає наступну необхідність входу в систему логін та пароль. Windows спробує досягти мережі з цими даними, які були збережені під час створення цього з’єднання.
 • При створенні нового з’єднання виберіть його тип. Майже завжди буде “висока швидкість (з pppoe)”.
 • А тепер найбільш відповідальним моментом. Авторизація. Введення входу (ім’я користувача) та паролі, отримані від постачальника послуг. Постачальники зазвичай вказують на них у договорі.

Будьте обережні, основна частина проблем, які виникають від користувачів під час конфігурації підключення до Інтернету, пов’язані з помилками при введенні цих даних. Наприклад, вибір неправильної макета клавіатури, ігноруючи реєстр символів, використання “L” замість “I” (малі літери “L” замість “I”), “O” замість “0” ( «О» замість нуля) і т. D.

 • Дайте з’єднання будь-яким значущою назвою. Щоб не ввести пароль кожного разу вручну, перевірте прапорець “Пам’ятайте”. Якщо на комп’ютері є облікові записи, які також потребують доступу до Інтернету, перевірте “Дозволити” у нижній частині вікна.
 • Натисніть “Connect” і зачекайте зв’язок з глобальною мережею. Коли ви вперше підключите, він іноді займає трохи більше часу, ніж зазвичай.
 • Якщо ви всі зробите правильно, то наступне вікно повідомить, що “Інтернет-підключення готовий до використання”. Після цього вікна можна закрити.
 • Щоб встановити зв’язок з Інтернетом, натисніть значок мережі в системний лоток (на панелі завдань). Знайти у списку доступних підключень, який ви тільки що створюєте, натисніть на ній двічі і виберіть “Підключити”.

Щоб переглянути властивості з’єднання, натисніть кнопку NET у списку мереж. Якщо цей розділ не має кнопки “Властивості”, запустіть утиліту параметрів, перейдіть до “Мережа та Інтернет”. “Набір номерів” та натисніть назву підключення у правій половині вікна. У відкритому меню натисніть “Додаткові параметри”.

підключити, стаціонарний, комп, ютер

Щоб змінити налаштування, натисніть кнопку “Змінити” у вікні Властивості. І якщо ви хочете видалити збережений користувач та пароль, натисніть “Очистити дані для входу”.

підключити, стаціонарний, комп, ютер

У вікні «Властивості змін» ви можете виправити інформацію, яка вводиться при створенні з’єднання, а також вказати адресу імені / сервера (якщо постачальник їх не надав, вам не потрібно вказувати), тип VPN (якщо використовується) і тип даних для запису. У останньому полі також встановлюються логін та пароль, але також доступна смарт-карта, одноразовий пароль та сертифікат.

See also  Підключення комп'ютера через Wi-Fi маршрутизатор. Параметри з'єднання

підключити, стаціонарний, комп, ютер

Якщо нове з’єднання не відображається у списку мереж або не встановлює зв’язок з Інтернетом, переконайтеся, що:

Щоб перевірити стан підключення, відкрийте “мережу та Інтернет” у “параметрах” утиліті та у правій половині вікна будь-якого розділу, натисніть “Налаштування адаптера”.

підключити, стаціонарний, комп, ютер

У вікні, яке відкривається, є всі мережеві суглоби комп’ютера. Їх статуси. “підключені” або “вимкнені”, відображаються поруч з іменами та значками. Щоб увімкнути неактивне з’єднання, відкрийте його контекстне меню з правою кнопкою миші та виберіть “Connect”.

Проводний зв’язок через маршрутизатор

Цей метод підключення комп’ютерів до Інтернету використовується частіше, ніж прямий, оскільки з маршрутизатором (маршрутизатором) всі пристрої домашньої мережі отримують доступ до всесвітньої павутини. Створено простіше і швидше, і найскладнішою, що в ньому не заплутати гнізда та кабелі.

Типовий домашній маршрутизатор має 2-5 з’єднувачів Ethernet. Один з них вказується “WAN” або “Інтернет”, призначений для підключення до постачальника кабелю. Решта позначені як “LAN”, призначені для клієнтських пристроїв. Пк, ноутбуків, телевізора та т. D.

Першим кроком до заповітної мети очевидно без порад. Це з’єднання кабелю постачальника з Джеком “WAN / Internet”.

Організація домашньої мережі між ПК та ноутбуками

Щоб підключити ПК та ноутбуки, ви можете зробити ряд простих дій за допомогою бездротової мережі та дроту.

 • Кабель Ethernet. Переверніть комп’ютерний блок, вставляючи один кінець дроту в корпус. Роз’єм буде мати квадрат. Інший кінець повинен бути поставлений у ноутбук.
 • На комп’ютері натисніть кнопку “Пуск”. Натисніть значок “Windows”.
 • У пошуковому запиті введіть “панель керування”. Натисніть Enter, щоб комп’ютер шукав встановлені значення.
 • Перейдіть до розділу “Панель керування” через меню “Пуск” у верхній частині. Користувач з’явиться “Панель керування”.
 • Натисніть значок “Мережа та Інтернет”. Зазвичай потрібний розділ знаходиться вліво. Правильна частина може вимагати від зміни значків. Вам не потрібно нічого робити, крок проходить.
 • Перейдіть до розділу “Центр мережі та загального доступу”.
 • Відновлюються сполуки, відомі для комп’ютера. Виберіть з’єднання “Ethernet”.
 • З’являється нове меню, де потрібно перейти до розділу “Властивості”, розташованому нижче, зліва.
 • Перейдіть до “Інтернет-протокол версії 4”. Цей пункт легко помітити, оскільки він розташований у центрі, виділений від решти рядків.
 • Перейти до елемента “Властивості”. Ви повинні відзначити прапорець “Використовувати таку IP-адресу”. Тут потрібно ввести комбінацію IP-адрес (192.168.Один.1), маски підмережі (225.225.225.0), головний шлюз (192.168.Один.2).
 • Перейдіть на ноутбук, відкриваючи “центр управління мережею”. Тут виберіть властивості з’єднання Ethernet. Натисніть “Інтернет-версія 4” протокол, перейдіть до розділу “Властивості”. Перевірте прапорець “Використовувати таку IP-адресу”. Введіть нові IP-адреси (192.168.Один.2), маски підмережі (225.225.225.0), головний шлюз (192.168.Один.Один).
 • На стаціонарному комп’ютері знову перейдіть до меню “Пуск”, а потім натисніть значок “Windows”. Виберіть загальну папку. Де вставте всі файли, необхідні для загального доступу всіх комп’ютерів.
 • На стаціонарному комп’ютері натисніть “Explorer”. Натисніть на робочий стіл і двічі натисніть на спільну папку.
 • Скопіюйте спільні файли на ноутбуці по комбінаціями “CNTRL C”, “CNTRL V”.

Як підключити Wi-Fi на комп’ютері

Недосвідчені користувачі стикаються з питанням, якщо ви можете підключитися до Wi-Fi через звичайний стаціонарний комп’ютер і як правильно підключити його. Завдання виконується дротовим і бездротовим способом, вибір поточного варіанту залишається для регулювання.

З дротом

Wi-Fi маршрутизатор може приєднатися до стандартного кабельного довідкового комп’ютера. Такий букет вважається більш надійним завдяки зниженню частоти швидкості стрибків при роботі в Інтернеті.

Для виконання завдання необхідно мати обкладний шнур. Його довжина повинна бути достатньо, щоб утворити єдиний ланцюг між ПК і маршрутизатором. Решта покрокового алгоритму:

 • Адаптер включений у розетку, кабель з постачальника послуг об’єднується спеціальним портом у маршрутизаторі. Він розташований окремо або виділений від іншого кольору.
 • Мережевий кабель зв’язує два пристрої.
 • Виконується інтернет-налагодження.

Налаштуйте вхід у World Wide Web Необхідно технічний працівник постачальника під час первинного підключення до спільної лінії.

Якщо користувач повинен самостійно виконувати завдання, то інформація про коригування знаходиться у договорі або його можна отримати в технічній службі підтримки.

Без дроту

Як я можу підключити комп’ютер до Інтернету через Wi-Fi маршрутизатор без кабелю? Це займе спеціальний адаптер, який навчить комп’ютер, щоб зловити сигнал Wi-Fi.

See also  Як увімкнути BIOS на комп'ютері. Як увійти до BIOS на комп'ютері, що працює "вісім"?

Є два варіанти завдання:

 • Використання внутрішнього обладнання. Підключення до материнської плати через PCI або PCI Express, вам доведеться попередньо розібрати справу;
 • Використання зовнішнього адаптера. Usb-пристрій встановлюється легше, але якщо у порти занадто розпушені, можуть виникнути проблеми з безперервним сигналом.

В останньому випадку мета здійснюється на етапах:

Внутрішній адаптер підключений до аналогічного методу, лише його вхід розташований на материнській платі.

Немає доступних з’єднань у Windows 7. Wi Fi зник, мережа з червоним хрестом

Якщо встановлення необхідних драйверів не відбулася автоматично, то вам потрібно використовувати дисковод, прикріплений до файлів або завантаження з Інтернету. В останньому випадку питання вирішується тимчасовим створенням пучка через кабель.

Сертифікований спеціаліст з безпеки комп’ютерних мереж. Навички маршрутизації, створюючи складні схеми покриття мережі, включаючи безшовний Wi-Fi.

Вибір, підключення та конфігурація адаптера Wi-Fi

Після встановлення обладнання та технічного з’єднання користувачеві потрібно виконати ряд дій на пристрої відповідно до інструкцій.

Як знайти Wi-Fi на комп’ютері та запустіть його:

 • Запустіть майстра встановлення маршрутизатора. Виберіть швидку установку.
 • Ознайомившись з характеристиками модему, рухайтеся далі.
 • Покладіть галочку: Бездротовий маршрутизатор.
 • Визначте тип шифру: статичний / динамічний IP.
 • Введіть окремі дані. Застосовувати.
 • Перезавантажити маршрутизатор. Перевірте наявність комунікації.

Як підключити домашній комп’ютер до Wi-Fi?

Щоб підключити Wi-Fi до стаціонарного ПК, перш за все, необхідно придбати спеціальний знімний адаптер Wi-Fi. Мініатюрну антену, яка буде “ловити” Інтернет-сигнал, переданий маршрутизатором та повернення до маршрутизатора, обробленого користувач.

Найпопулярнішим і недорогим рішенням тут буде вибір для комп’ютера знімного адаптера USB.

Щоб не отримати “кішку в сумці”, купуйте пристрій краще у відомих та перевірених виробників: TP-LINK, D-LINK та T.D.

Якщо ви придбали адаптер з офіційного дистриб’ютора, то диск із спеціальною програмою для встановлення драйверів постачається з пристроєм.

Як встановити Wi-Fi на комп’ютері Windows 7?

Підключіть адаптер до будь-якого USB-роз’єму на своєму комп’ютері.

Встановіть диск у диск, запустіть утиліту автоматичного тюнінг та натисніть кнопку “Далі” на запит програми.

Після встановлення драйвера в папці “Центр керування мережею” для Windows 7 (або “Підключення до мережі” для Windows XP) ви побачите новий ярлик (на додаток до звичайного “LAN Connection”). У заголовку етикетки буде марка виробника вашого адаптера.

Тепер ви можете підключити стаціонарний комп’ютер до Wi-Fi. Для цього натисніть на етикетці за допомогою правої кнопки миші. “З’єднання”.Виберіть назву мережі Wi-Fi та введіть пароль.

Як налаштувати Wi-Fi, якщо немає встановленого диска?

На додаток до “класичного” придбання абсолютно нового ліцензованого адаптера, існують випадки, коли Wi-Fi на комп‘ютері потрібен користувачеві “тут і зараз”, і він відправив від своїх знайомих / придбав старий використаний адаптер Wi-Fi.

Диск з водієм для такого адаптера, звичайно, вже давно втрачений.

У такій ситуації потрібно завантажити архів з водієм з Інтернету.

Тут для підключення настільного комп’ютера до Wi-Fi слідує:

Перейдіть на офіційний веб-сайт виробника цього адаптера (або профільного ресурсу DDRIVER.Ru), знайдіть драйвер, який вам потрібно за допомогою USB-Wi-Fi-адаптера та завантажте згідно з комп’ютером.

 • Якщо кабельне з’єднання з маршрутизатором неможлива, завантажте драйвер, який потрібно для будь-якого комп’ютера, підключеного до Інтернету, а також використовувати архіву до дротового комп‘ютера за допомогою знімного носія (флеш-накопичувач).

Немає доступних з’єднань у Windows 7. Wi Fi зник, мережа з Червоним Хрестом

Далі, клацніть правою кнопкою миші, натисніть на етикетку “Мій комп’ютер” нижче. “Управління” та виберіть “Диспетчер пристроїв”. У розділі “Мережеві адаптери” знайдіть назву нашого адаптера USB, натисніть кнопку Права миша та виберіть пункт меню “Оновлення драйвера”.Далі вкажіть папку, до якої архів був скопійований з потрібними драйверами, і натисніть кнопку ОК.

Після завершення установки ви можете підключити стаціонарний комп’ютер до Wi-Fi. Для цього в “мережевих з’єднаннях”: