Іч-панель управління для комп‘ютера

Якщо ви дивитеся свої улюблені фільми, що лежать на дивані, або слухайте Winamp, і ви занадто ліниві, щоб досягти Клави, щоб перемотати композицію або закрутити звук або щось інше, то цей пристрій для вас. Це щось інше, ніж звичайний COM IR-порт, керований будь-яким пультом дистанційного керування, а спеціальна програма, яка фактично контролює роботу конкретної програми. Отже, в порядку.

Нам знадобиться:. Du remo (за винятком “горизонтів” пульт дистанційного керування та деяких моделей Panasonic. Їхна підтримка частоти сигналу становить 400 кГц, а частота COM-порту. До 115 кГц. В основному, пульт дистанційного керування має частоту сигналу 30-40 кГц.). Радіо компоненти: фото-приймач. Найпростіший варіант. Внутрішній ТК-19 або ТК1833. Імпортовані аналоги TSOP 1738, TSOP1836 також підходять. Загалом, будь-яка 5 вольта. Pinout показаний у рисі.2, стабілізатор напруги 78L05, але внутрішній Roll5A також підходить. Pinout показаний у рисі.3. Конденсатор 20 мкФ 25В. 5.1, 10км 0,125 або 0,5 Вт. Будь-який. Катода нога коротша 9 голка COM COM Connector тип “Мати” з футляром.

Збирайте “складну” схему, показану в рисі.Один

Якщо немає бажання, перемикач не ставить. Ми чіпляємося до ноги 1 або 2. Ось формування сомного роз’єму, який можна знайти в Інтернеті:

Але ми враховуємо, що, коли сигнал пішки 2 працює краще. Ось Pinout з контактів приймача:

Двічі або три рази ми переконані, що кожен припав право з усіма полярністю, і підключаються до COM-порту комп’ютера.

-Де знаходиться повідомлення Windows про новий пристрій немає. І не буде! 🙂

Програма. Winlirc та пристрій контролера. Прості програми, вимагають плагіна для додатків (для Winamp- встановлено окремий плагін, для легкого сплаву не потрібно).

Після запуску програми скаже, що вона повинна бути налаштована.

Натисніть кнопку ОК і потрапите в меню конфігурації. Для зібраної схеми встановіть параметри, як показано на малюнку нижче, за винятком параметра порту. У цьому параметрі ви вказуєте свій номер порту COM, до якого підключено зібраний ІЧ-приймач.

(Все залежить від того, якою ноги ви прикріплені до приймача, або в якому положенні вимикач.) Щоб перевірити зібрану схему, потрібно вибрати тимчасовий файл зразка в рядку Config.Cf, що лежить у папці Winlirc-0.6.5 Натискаючи кнопку перегляду. Далі натисніть кнопку RAW-коди, відкриває вікно прийом сигналу. Натискання кнопки на будь-якому PD у вікні повинна бути прийнята імпульсом: 300, простір: 4000 пакетів. Якщо нічого не станеться, вам потрібно перевірити правильність зібраної схеми приймача ІЧ, параметри правильні, і номер порту правильно вибраний правильно. Якщо пакети приймаються, то зібрана схема можна вважати істинним. Закрийте вікно та поверніться до вікна налаштувань програми.

Після цього ви повинні вказати WinLirc Drive, з якою моделлю пульт дистанційного керування він буде працювати, для цього потрібно вибрати файл PD у кнопці браузера, натиснувши кнопку браузера. І натисніть кнопку ОК у вікні налаштувань. Ви можете отримати файл на ваш пульт дистанційного керування, завантажуючи його з WinLirc http: // LIRC Driver.Джерело.Net / relotes / або надсилання запиту на безкоштовну квитанцію при deviceCtrl @ з позначкою “консольний файл” (вкажіть модель PD). Все, Winlirc налаштовано! Натисніть Приховати WinLirc, і програма прийде до лотка. Натисніть кнопку PD, і кнопка WinLirc почне відповідь, щоб натиснути лише вибраний пульт дистанційного керування, який буде сигнал блимати в круговій значці. Якщо файл потоку ви не знайшли на вашій моделі, або ви не знаєте модель або з інших причин, ви не можете вибрати файл PD, ви можете створити його (щоб тренувати Winlirc до будь-якого пульта дистанційного керування). Для вивчення Winlircus в рядку конфігурації вкажіть шлях та назву нового файлу, до якого буде записаний результат навчання, наприклад:

Клацніть дізнатись. Вікно з’явиться для навчання Winlirc.

По-перше, програма попросить вас ввести назву пульта дистанційного керування. Введіть назву для цього пульта дистанційного керування. Введіть довільне ім’я пульта дистанційного керування та не використовуйте пробіли під час введення !

Крім того, Winlirc попросить ввести відсоток виборчого округу (від 1% до 99%)

Бажана маржа помилки для цього віддаленого? (1-99, Enter = 25).

Чим більше відсоток, тим більш серйозним Winlircus буде запланувати прийнятий сигнал у майбутньому (якщо ви виберете 99%, Winlirc, швидше за все, не реагує на сигнал з пульта дистанційного керування, оскільки сигнали потоку не є стабільними, а не ідеально однакові ), тим менший параметр буде, ці Winlircus стане більш лояльним до отриманих сигналів (якщо ви виберете 1%, Winlircus реагує на пульт дистанційного керування, але може заплутати кнопочки та реагувати на перешкоди). Експериментальні дослідження показали, що оптимально введено 40%. Ми вводимо та натисніть Enter, то Winlirc буде писати розрив і довжину? Не пишіть нічого в рядку та натисніть Enter. Далі програма попросить натиснути таку ж будь-яку кнопку, необхідну кількість разів, щоб проаналізувати тип переданого сигналу з пульта дистанційного керування. Натисніть і випустити, поки Winlirc буде писати:

Як керувати комп’ютером за допомогою телефону (Android) (ПК Remote) пульт дистанційного керування для комп’ютера.

Щоб завершити кнопок запису, введіть порожню назву кнопки.

Далі потрібно ввести всі дані Кнопки PDU. Для цього ви вводите кнопку Ім’я (не використовуйте пробіли!), натисніть клавішу Enter після того, як WinLiRic вимагатиме натиснути та не відпустити кнопку, ім’я якого ви вводите натиснуту і утримуйте кнопку “ENDEL_VAMI_KNOKA”, поки не сказала зупинку.

При натисканні кнопки WinLirc він буде приймати дані з ПДУ, яка буде вказана збільшенням значення “несправних несправностей, інструкцій для налаштування Vinlirka” SRC = “/ Comp / Comp91-10.Gif “/

Введення всіх необхідних кнопок один за одним, програма буде писати все у файлі. Якщо ви хочете завершити вхід кнопки, то введіть назву кнопки, але залиште поле порожнього та натисніть кнопку Enter, а WinLirc повідомить, що конфігурація зберігається. Натисніть всюди. Все, Winlirc налаштовано! Натисніть «Сховати Winlirc», і програма буде згортатися в лотку. Клацніть кнопку PD та Winlirc, почне відповідь на натискання навченого пульта дистанційного керування, що буде миготливим у круглому значку.

Usb медіацентр віддаленого контролера ПК DVD-телевізор (пульт дистанційного керування ПК)

Дистанційне керування комп’ютером з ІЧ-приймачем. У мене є РК-телевізор, підключений як другий монітор до ПК.Дивіться фільм на це досить зручно, але іноді потреба виникає, щоб перемотати трохи або паузу. Спочатку я використав радіолований, але, як виявилося, це не дуже зручно через його розміри та нестабільний сигнал від дивана. Тому я вирішив купити себе.

Ходившись у сусідніх магазинах, я не знайшов нічого для себе (наше місто невелике, вибір товарів у магазинах електроніки невеликий). Тому звернулися до інтернет-магазину. Т.До. Не було досвіду придбання онлайн за кордоном, я вирішив замовити щось дешевше (у випадку, якщо це не прийде не бути у великому проміжку). Піднявся кілька місць, дешевше, ніж Gameseilor не знайшов. Тож я купив цей пристрій там (як і трохи більше дрібниць на 20).

Довгий час був досить посилка, 40 днів (і хто придумав відправлення на Далекий схід від посилки через Москву. ). Але все-таки довелося до мене безпечно і збереження.

Вона була упакована, все було в невеликій, але сильній картонній коробці, повній печатці, всі пристрої були загорнуті в птицю поліетилену. Отже, тут він пустель:

Упаковка як така не була звичайна поліетиленова сумка. Також у сумці знайдено посібник для 1 сторінки.

See also  Як зробити WhatsApp на комп'ютері. Переваги та простоти використання

Прокладка була застрягла в батарейному відсіку, так що батареї не виділялися, тоді як пристрій не використовувався (він працює з 1 CR2025 батареї, але чомусь 2 AAA написано в посібнику).

Розміри пульта дистанційного керування приблизно 12 на 5 см. Однак ви також можете оцінити розміри в порівнянні з іншими консолями в руці:

Виготовлений з середньої якості пластику. Я думаю, що подряпина з’явиться під час операції. Приймач сигналу має довжину дроту близько 60 см., ця вага зручна, т.До. Дозволяє організувати його як зручне. Наприклад, є приймачі, які не мають дротів. Вони повинні підключитися до передньої сторони системи, а кількість USB-портів на передній стороні, як правило, дуже обмежена. З нашим зразком така проблема не виникне. Шок, де ми хочемо, ми маємо, як ми хочемо, щоб ніщо не перешкоджало успішному прийомі сигналу 🙂 Ми підключаємо це чудо до ПК. Вікно (XP) повідомляє нам про відкриття нового пристрою (HID клавіатура). Все працювали добре, всі функції кнопок. 4 різнобарвних кнопок потрібно налаштувати. Щоб почати те, що вам потрібно, у властивостях потрібної етикетки програми (етикетка повинна бути присутня на робочому столі), вкажіть клавішу Ctrlalt A (B, C, D) до кожної кнопки у рядку “Швидкий виклик” для кожної кнопки, відповідно.

Якість прийому хороша, принаймні з 4 метрів, що відокремлюють мій комп’ютер від дивана. Веб-сайт продавця виступив на відстані 80 метрів. У інструкціях, написаних 18.

Підтримує підтримку Windows 2000, CE, XP, MCE (я перед зустріччю з керівництвом і не дотримувався існування цього :)), Vista. На семи, я думаю, не буде проблем.

Заради інтересу я вирішив перевірити, як пристрій буде вести на нетбук з встановленим Linux. (Linux Mint 9 Rosinka). Після підключення Linux, на відміну від вітрів нічого не повідомив, але пристрій зароблений. Правда не зовсім, як у вікнах.Наприклад, кнопка “A” (одна з настройдується) відображає якийсь контекстне меню, не зрозуміло з того, що. Кнопка для виклику браузера відкриває провідник, кнопка “Мій комп’ютер” відкриває вибір настільних комп’ютерів. Кнопка живлення не вимикається з комп’ютера (хоча це навіть добре, і коли ви подивитеся на фільм та натисніть на “живлення” автоматична замість “закриття” негайно пам’ятає багато матерів. ). Решта кнопок, здається, працюють так, як це має бути.

А тепер ложка смоли: трохи незручна кнопка керування миші, що працює, і наклейка також була очищена. Здається, я не знайшов більше недоліків.

Віддалений комп’ютерний контроль IR USB

На сьогоднішній день було розроблено досить багато різних рішень для персонального комп’ютера. Всі вони мають різну складність і функціональність. Для радіоаматорських пристроїв ви можете умовно відокремити:

Отриманий модуль не поєднується з декорозною частиною. Декодування ІЧ посилки здійснюється на ПК з спеціальною програмою. Як правило, схема приймача надзвичайно проста. З’єднання може бути реалізована через порти COM або LPT. 2. Породження та декодування сигналу відбувається на пристрої з апаратним забезпеченням. Вже визнаний пакет надсилається на ПК. Розпізнавання може бути зроблено у формі реального коду або певного умовного коду, який не є реальним для цієї консолі, але забезпечує однозначну ідентифікацію кнопки.

Обидва методи мають переваги та недоліки. Наприклад, недоліки для першого типу: порти, такі як COM та LPT, знаходяться на комп’ютерах менш та менше, а в ноутбуках вони майже передаються. Декодування на ПК вимагає доступу до реального доступу до портів, що не гарантується, внаслідок чого пакет не завжди правильно прийнятий. Переваги: ​​простота, відсутність потреби за програму заліза, існування програм може визнати більшість протоколів. Плюси другого підходу слід віднести до можливості використання інтеграції USB;. Недоліки. Це більш складне обладнання, необхідність його програмування.

Ваша увага пропонується приймач-декодером, підключеним до USB-взаємодії, що дозволяє керувати програмами ПК на інфрачервоному каналі. Пристрій розпізнається реальними кодами, такими протоколами, як: NEC, Samsung, JVC, RC5, Sony SIC (15.Біт). Цього достатньо для переважної більшості використовуваних пунктів. Комп‘ютерні послідовності послідовність типу: (toogle, device_low, device_high, команда: система). Наприклад, у випадку надсилання протоколу NEC, де наймолодша частина адреси пристрою 134, старше.107, командний код.18: Строка буде відправлена ​​на ПК (0,134,107,18: Nec_code). Значення Tooge буде або 0 або 1. Чергування від натискання. При тримаючи кнопку, значення цього параметра не зміниться. У стандарті RC5 це повноважна функція. Немає інших форматів, тому програмне забезпечення приймача визначає утримання протоколів, крім RC5. Приймач може працювати з використанням одного з USB-пристроїв. Cdc або HID-класів залежно від прошивки. Це робиться через те, що існують певні переваги та недоліки у роботі цих класів перед один одному.

Переваги CDC: Оскільки CDC є віртуальним COM.Портом, принципи роботи з ним прості і нічим не відрізняються від роботи зі звичайним COM.Портом. Спеціальні драйвери з ПК не потрібні (Файли інфоматуються для різних ОС). Працює в XP, Vista, Win7. Ви можете побачити пакунки пристрою звичайним терміналом, якщо це необхідно. Не завантажує процесор. Посилки практикуються тільки під час прийому.

Недоліки CDC: як і з реальним портом, потрібно постійне з’єднання пристрою. Відключений пристрій доведеться вручну приєднатися до програми ПК (Reabperate Port). У деяких випадках це може бути незручним.

Переваги HID: Ви можете відключити та приєднати пристрій “На гарячому”, програма на ПК автоматично відслідковує її, а в кольорі значка в лотку можна визначити стан з’єднання.

Схожі недоліки: для застосування спеціального драйвера. Було використано libusb-win32-фільтр-bin-0.Один.12.1, який працює лише на WinXP 32. Якщо у вас є інша операційна система, то CDC залишається. Програма періодично опитує пристрій, тому мізерне завантаження процесора в простому все ще є.

Контролер. Atmega8 16AI (без індексу V, це важливо). Світлодіод D1 застосовується для зменшення напруги живлення контролера (5В) для покращення координації рівнів напруги від МК з проміжними лініями USB (3.3b). Його перехід також має стабілізуючі властивості. Я застосував яскравий SMD світлодіод, вийшов з стрічки. Падіння напруги на діоді повинно бути приблизно 1.5в. У той же час ІЧ-приймач IR1 живиться 5V, тому діод D2 (краще взяти Німеччину або Шотткі. З невеликою падінням напруги в переході) захищає вхід контролера з перенапруги. Перемикач SW1 застосовується для перемикання в режим програмування пристроїв. Про це нижче.

Встановлення зроблено переважно елементи SMD, опція дизайну:

підключити, пульт, дистанційного, керування, комп

Для того, щоб згодом було зручно перепрограмувати пристрій, вперше ви повинні спалахнути, алеloider (див. Архів проекту, Папка Інструменти) Inteeis ISP Будь-який зручний програміст. Прошивка робочої програми додатково виконується USB. Для цього закрийте перемикач SW1 PN PB1 мікроконтролера до землі та приєднайте пристрій до порту USB. Після цього запустіть програму завантаження.Exe (bootloadhid оболонка.Exe) з папки за замовчуванням (або папки, в якій є hex-файл) відповідного проекту. Відкриється вікно:

У рядку прошивки ви повинні додати назву файлу прошивки (без розширення). Після цього натискання CMD Flash і підтвердьте вибір. У вікні:

Натисніть кнопку підтвердження, а процес завантаження прошивки почнеться в контролері. Залишається лише для вилучення пристрою, вимкнути Pb1 від Землі SW1I. Знову зв’язуйтеся з USB-портом. Якщо вибрано клас пристрою HID, запит на встановлення драйверів не буде слідувати. У менеджера пристроїв можна побачити нове обладнання. Для класу CDC у запиті монтажу драйвера ви повинні вказати потрібний файл інфомату з папки Inf (CM. Проект), залежно від ОС. Після цього в системі з’явиться віртуальний композиційний порт.

Пк програми знаходиться в irserver_winlirconsombable папці. Вихід цієї програми ідентична даних відомої програми Winlircus. Оскільки, де-факто, стандарт для керування розетками додатків. Це означає, що з цією програмою ви можете керувати всіма додатками, які дозволяють керувати Winlirc. Багато мультимедійних програм мають вбудовані інструменти або плагіни для роботи. Lightalloy, Aimp, KMPlayer, Winamp тощо. Решта функцій або функцій ПК можна контролювати за допомогою програм, які також є клієнтами WinLirc, але впроваджуйте посилання на управлінні програмами WM-повідомлень або пакету гарячих клавіш (Girder, Control Device, MKEY та багатьох інших).

See also  Як налаштувати Smart TV на TCL. Як підключити TCL до Інтернету через кабель?

Віддалений управління комп’ютером через USB.Порт

Ми слухаємо MP3 і дивитися XVID або X264, і комп’ютер служить мінімальним розважальним центром у тій же кімнаті більшості будинків. Якщо тільки ви не маєте мультимедійного ПК (HTPC), то це досить проблематично використовувати клавіатуру, щоб поставити паузу, змінити гучність, або прокручуйте дратівливі кадри. Діапазон віддалених приймачів для ПК починається з структур для старих послідовних портів (у вас є такі?) і закінчується USB-пристроями, які не підтримуються популярним програмним забезпеченням. Ми хочемо представити вам інфрачервоний USB-приймач, який імітує загальний протокол, підтримується програмним забезпеченням Windows, Linux та Mac. Ми маємо повний опис протоколу, а також схема та список деталей.

Пульт дистанційного керування передають дані модульованим інфрачервоним пучком. Вбудований мікросхема інфрачервоного приймача випромінює нещасний потік 0 і 1 з модульованого променя. Потік даних декодується мікроконтролером і надсилається на комп’ютер через USB-порт. Коди програмні процеси та робить необхідні дії на комп’ютері.

Інфрачервоні приймачі для комп’ютера

У найдавнішому дизайні інфрачервоного приймача для ПК, мікросхема перемикає один з контактів послідовного портового роз’єму, як правило, DCD. Цей дизайн може виникнути в Usenet, і все ще є найпопулярнішим онлайн. Вони не є реальними пристроями для послідовного порту, тому що вони не надсилають дані до комп’ютера. Замість цього комп’ютерна програма надсилає імпульси до послідовного порту та демодулювати сигнал. Цей дизайн дуже простий, але він піднімається доступу до прямих переривань та точності синхронізації, тому більше не доступний у Windows. Користувачі Linux або Mac можуть спробувати зібрати такий пристрій, якщо вони все ще мають послідовний порт. Ми не змогли змусити такий приймач працювати з послідовним портом сучасного ПК з Windows XP, і ми не впевнені в точності синхронізації передачі даних від USB до конвертера послідовного порту.

Як керувати комп’ютером за допомогою телефону (Android) (ПК Remote) пульт дистанційного керування для комп’ютера.

Більш розширені інфрачервоні приймачі є реальними пристроями для послідовного порту, які вимірюються або декодуються до інфрачервоного сигналу, перш ніж надсилати до комп’ютера. Uir / irman та uir2 збираються на класичному pic 16f84, але не надають користувачам програмного забезпечення та / або вихідного коду. Ці пристрої будуть працювати на сучасному комп’ютері, але вони потребують конвертера сигналу з USB до послідовного порту. Usbtiny та USBirboy є “рідними” пристроями для USB-порту, але вони не мають широкої підтримки.

Програмне забезпечення приймача

Незалежно від типу приймача, для того, щоб сприймати команду, що надходить з дистанційного контролю, і перетворити їх на дії, комп’ютер потребує програми. Користувачі Linux та Mac мають LIRC, який підтримує багато різних типів приймачів. Користувачі Windows менш пощастило. Winlirc. Це програма, одягнена з LIRC для Windows для простих приймачів послідовного порту на основі переривань; Її остання версія була опублікована в 2003 році. Girder спочатку була безкоштовна утиліта для автоматизації ПК, але згодом вона зросла до дорогого проекту з 30-денним демонстраційним режимом. На щастя, найновіша вільна версія балка (3.2.9b) все ще доступний для завантаження.

Робота з протоколами керування інфрачервоними дистанціями

Панелі дистанційного керування кодують команди у вигляді інтервалів або імпульсів певної тривалості при завантаженні частоти 38 кГц, пояснення принципів їх роботи можна знайти тут. Чіп-приймач розділяє потоки потоку з підшипника. Ми можемо розшифрувати потік даних лише за допомогою мікроконтролера. Є десятки протоколів, які використовуються для пульта дистанційного керування, але найпоширеніші та використані любителями Philips RC5.

Rc5. Це потік 14 біт тієї ж довжини 1,778 мс за трохи. Пульс, що надходить у першу половину цього часу, становить 0, а пульс, що надходить у другу половину. 1. Ця схема називається Манчестер кодування.

Ми використовували логічний аналізатор для перевірки вихідного сигналу одного відомого пульта дистанційного керування для WINTV за допомогою протоколу RC5. Діаграма показує два натискання кнопки 1 і два натискання кнопки 2; Зверніть увагу, що вихідний сигнал перевернута, а манчестер, що кодує відносно викладеного вище, описаного вище.

Перші два біти починаються, потім слідують біти передачі. Біт трансформації весь час змінюється, коли ви натискаєте кнопку, тому приймач розуміє різницю між кнопкою, що утримується кнопкою, і декількома натисканням кнопки. Наступні 5 біт. Це адреса (0B11110 = 0 × 1E), а потім команда (0b000001 = 0 × 01, 0b000010 = 0 × 02). Передача сигналу в протилежному напрямку через протокол RC5 використовує другий стартер, як командний біт 7.

Презентація дистанційного керування кодами на комп‘ютері

Оглянувши попередні розробки, ми виділили три основні маршрути передачі даних з пульта дистанційного керування до комп’ютера:

Незважаючи на те, що ми хотіли використовувати метод шістнадцяткової кодування більше, наш єдиний пульт дистанційного керування використовував протокол RC5, і було б більш цікавим для збірки декодера спеціально для RC5. Для універсальної версії ми описали модифікації у абзаці, присвяченому програмному забезпеченню декодера.

Як підключити пульт дистанційного керування змішувача до комп’ютера

Багато музикантів-початківців дивуються, як підключити пульт дистанційного керування змішувача до мульти-шанального “звуку”. Який пульт дистанційного керування та як забезпечити добре створену роботу всіх компонентів студії? Залежно від типу пульта дистанційного керування, методи з’єднання будуть трохи різними.

Skimut змішувач і карту. Якщо у вас є багатоканальна звукова карта і, наприклад, пульт дистанційного керування 8-гніздо, потім підключіть наступним чином. Оскільки одне змішувачеве гніздо має властивості обох входів, так і виходу, а в карті звуку ці властивості представлені окремими гніздами, припою 8 музичними кабелями (в принципі, ви можете купити готові. Мадати). У кожному кабелі повинно бути 2 сигнальні дроти. Після цього “межі” з них двадцять-фурські домкрати (вилки). Вісім з них. Стерео (для змішувача), а шістнадцять. Моно (для звукової карти).

Щоб підключити змішувач до комп’ютера, використовуйте два кабелі TULPAN-MINJEK та підключіть виходи звукової карти до входів змішувача. Після цього у встановленому програмі-емуляторі встановіть можливість використовувати зовнішню консоль змішувача та почати роботу. Щоб підключити змішувач, у будь.Якому випадку вам потрібна багатоканальна звукова карта з 2 або більше аудіоприводів. Віртуальна дека та на тракторах або віртуальджі будуть грати в перший вихід, і в. На другому виводі. Сигнал, що надходить від них, надійде так само, як і від справжнього гравця або вінілового повороту.

Перевірте спеціальні комутаційні кабелі. Всередині них слід закладати дві сигнальні проводки. На кабелях встановлюється певна кількість розетків, а з’єднання здійснюється. Таким чином, використовуючи різні драйвери, ви можете зняти кілька незалежних аудіоканалів одночасно. Отже, ви забезпечите ефект багатопроте.Звукового відтворення.

Якщо у вас є USB-пульт, просто підключіть його до USB-комп’ютера. Це новинка серед змішувачів, і, безсумнівно, є найзручнішим інструментом. Звичайно, якість відтворення страждає на таку консоль, але цей варіант цілком підходить для репетиції та записів демонстраційних альбомів.

Що для підключення

По-перше, подивіться на змішувальну консоль. Це центр будь-якої студії. Тут пов’язані всі мікрофони та інструменти. Кожен трек має свій канал, регулятори та ефекти. Раніше основні виходи надіслали суму сигналів для кіноформаторів; Тепер без установки в комп’ютері більше не буде коштувати.

Є багато класифікацій у змішувачах, ми зараз зацікавлені в найважливіших. Чи існує USB-аудіо. Якщо будь-який, то не буде проблем зв’язку, вставте кабель з консолі в гнізді USB, вам не потрібно нічого іншого. Консолі (наприклад, віддалений / рекордер / аудіо мережа масштабування LiveTrak L-12) належать до класових сумісних пристроїв, що означає, що додаткові драйвери не потребують.

Цей тип пристроїв підходить для тих, хто тільки починає занурюватися в обладнання для домашньої студії, і не встигла збирати її налаштування. Тут все просто. Вбудований USB-вміст звуку дозволяє безпосередньо підключити пульт дистанційного керування до комп’ютера. Конверсія аналогового сигналу в цифрові відбувається негайно в змішувачі.

Здавалося б, такий змішувач вирішує всі проблеми. Перемикач найпростіший, а аудіо в цьому випадку не потребує. Але ніхто не гарантує, що перетворювачі всередині консолі будуть однаковими, як у окремій звуній карті. Ніж універсальний пристрій, тим більша ймовірність того, що він відмовиться від спеціалізованих рішень. Але з точки зору швидкості цей спосіб зв’язку є найкращим.

See also  Монітор виходить, але комп'ютер продовжується. Причина 8: проблеми з монітором

Якщо ваш пульт не оснащений USB-роз’ємом, вам потрібно підключитися до одного або іншого аудіокадета. Оптимальний спосіб. Якщо ви вже мала звукову вставку, перш ніж купувати змішувач. Будь-який зовнішній аудіокартон USB / FireWire / Thunderbolt-Audio з одним об’єднаним входом TRS / XLR (два, якщо ви хочете провести стереосигнал з пульта дистанційного керування). За допомогою цього методу та джерела ви можете налаштувати досить тонкі, а запис буде високоякісним, якщо ваш звуковий вміст оснащений конвертерами гідного рівня. Еталон з таких карток. Rme Integs, якщо немає аудіочастинок, а змішувач повністю аналоговий, вам доведеться підключитися безпосередньо. Через 3,5 мм, у вбудованому карті вашого комп’ютера або ноутбука. Спочатку цей метод підходить. Але це не повинно говорити про якість, оскільки обробне обладнання, побудований у комп‘ютери. Рівні домогосподарства.

Pow для вашого ПК. Usb ПК Комп’ютер дистанційного керування медіа-контролером

Привіт усім, я був якось для перегляду Муски, і натрапив на огляд ПД для ПК, я довго хотів, такий балалайк, щоб переключити відео з дивана, спочатку я думав, що бездротова миша буде найбільш темою. Але змінив мій погляд, я вирішив взяти цей пульт і не пошкодував. Для тих, хто не любить читати. Я рекомендую гарячий пульт.

І чому це цей пульт, не схожий на тих, хто одержимий тут. Дві речі 1-дизайн 2-. Ризикований і замовлений. Я не був задоволений дизайном пульта дистанційного керування, які були тут, добре, і ціна зупинилася, ця консоль вийшла близько 5, включаючи відвантаження. Продавець виявився реагувати, відповів на моє запитання про Трекер, і розмовляючи з вирішенням, що для такої суми також доріжка це буде дуже багато. Зібралися разом.

Посилка досягла 20 днів до далекого Сибіру. Хоча не так далеко від Китаю. 🙂

підключити, пульт, дистанційного, керування, комп

Зворотна сторона Місяця (див. Приймач прикріплюється до трьох болтів “” хвіст, який йде до рулетки розширення з USB-закінченням, довжиною рулетки ~ 60 см) з дна я закріпив шматок подвійного Столична стрічка на кухонному комплекті, маленька річ, але за гроші я і не чекав.

Я посилаюся на інструкцію англійською мовою, в якій вона була загорнута.

Cr2025 акумулятор (3В) використовується для живлення

Тепер про роботу, миші працює, всі кнопки працюють робити те, що вони вказані, на W7 X86 не потрібні водіїв, пов’язані приймач, який почав вибити консоль, все заробляло все. Різнобарвні ключі від чотирьох штук, ви можете поставити будь-які програми на Ctrlalta / B / C / D комбінації фактично в інструкціях, написаних. Ви можете набрати текст за допомогою SMS, але російські букви будуть у випадковому порядку, ви можете фліппі.

Одночасне натискання, наприклад, ліва кнопка миші на пульті дистанційного керування не буде працювати з подальшим рухом. Т.Е. Варто розуміти, що лише одна кнопка завжди працює, або клацніть або ми переміщуємо курсор 🙂 Так, і ми погано уявляємо, як віддалений, щоб перемістити щось на екрані, який вам може знадобитися. У випадку, з яким можна поєднуватися один з гарячих клавіш, якщо він знаходиться в особливостях осі.

Мультимедійні ключі для гравця (ліворуч від Joya контролює курсор миші), я ще не використовував. Можливо, у стандартних носіях Windows вони працюють. У моїх відео-програвачах вони не працюють, але замінюються ключами інших досить більше. В тому ж la.

Робоча відстань між приймачем та пультом дистанційного керування у мене 4-5 метрів, то це неможливо фізично перевірити це можливо. 18 метрів, написані в інструкціях.

Мій вердикт однозначно, пульт дистанційного керування дуже висока якість, пластик не смердить, в руці є нормальним, не важким, приймач займає добре.Е. Мені не потрібно прагнути, відбиваючи від обробки об’єктів. Сама консоль задоволена більш ніж. Я думаю, що за таку ціну краще не знайти пульт дистанційного керування, і ще раз я неодноразово сподобався для дизайну з спостережуваного тут, у ціновій категорії до 15

Підключіться до дистанційного керування комп’ютера

Тенденції розвитку комп’ютера пропонують їх інтеграцію з домашнім аудіотехніком. У той же час комп’ютер залишається позбавленим такого чудового вхідного пристрою, який є пультом дистанційного керування. Запропонована рішення цієї проблеми підкуповує свою гнучкість і низьку вартість.

Діободи. 1n4148 резистор. Один.2 COM конденсат. 10 мкФ 78l05 аналог kren5a

Іч-приймач TK1833 опуклий до себе, зліва направо: DCD (сигнал), GND (General), RTS (харчування)

Фотодетектор (FP). Це збірка: фактично FP та підсилювач. Вони 12 і 5 вольт. Вам потрібна 5th вольтая, 12 ще краще, але тоді вам потрібно переробити схему. У нього є три ноги, два. Потужність, один сигнал. Не забудьте запитати, що де. Ви можете спалити. Я купив його на “каравайях даха” в Києві хлопцями, які продають імпортні запчастини. Я думаю, ви можете попросити в ремонт магазинів аудіо-відео та запасних частин. Головний критерій. Харчування 5В. Нова вартість залежно від моделі до долара. Schemk підключається до COM порт. Вам ще потрібен віддалений. Я б не рекомендував використовувати електричний. На думку чуток, вони мають дуже високі робочі частоти, хоча я не перевірив. Найбільш успішним був Sony. Короткі часто повторювані пакети. Philips. Гірше, хоча також працює. Єдиний пульт дистанційного керування, з яким я не міг з’ясувати, був з кондиціонера з Toshiba. М’який може писати все самостійно, немає нічого складного. Але чому придумати велосипед? Програма, отримана від мене, є налагодженою, перевіреною та готовою до роботи. Це дозволяє вам виробляти практично будь-які маніпуляції з додатками: відкрити, закрити, емулювати натискання клавіш, клацання миші. Впроваджено можливість виконання послідовності дій, натиснувши одну кнопку консолі, за допомогою цієї послідовності залежить від порядку натискання. Крім того, ви можете вимкнути комп’ютер, маніпулювати гучком. Всі налаштування встановлюються в стандартному формату INI. Програма активно працює з березня 2001 року. Програма написана на VC та використовує бібліотеки MFC. Ви можете завантажити параметри повного налаштування (950 KB) у файлі Ini для пульта дистанційного керування від музичного центру Sony. Якщо у вас є ще один віддалений, перед початком роботи ви повинні налаштувати програму.

Ніхто не опублікований: 2004. 0 0

Винагорода я зібрав 0 0

Вибір застосування в основному залежить від мети використання його. Замініть певною мірою на клавіатурі або миша може кожен із розглянутих програм (за винятком Ultimate Gamepad). Розробники цих утиліт намагалися заповнити їх усіма можливими функціями для віддаленого управління ПК, іноді забуваючи про якість їх реалізації та простоту використання.

Якщо ви ще не вирішили, чим саме ви хочете керувати на ПК, але вам потрібен універсальний пульт дистанційного керування для всіх випадків, то вибір буде між уніфікованим віддаленим та максимальним віддаленим. У своїй платній версії Unified Remote містить найбільшу кількість готових схем управління для найпопулярніших програм та інших можливостей дистанційного керування ПК. Крім того, це єдина утиліта, яка містить повноцінну повну екранну клавіатуру з російською макет. У свою чергу, Max Remote може керувати не тільки мишею та клавіатурою, але й GamePad, а також дозволяє легко створювати пульт дистанційного керування користувачем для будь.Якої програми.