З’єднання AirDots Xiaomi Redmi (Earbud) бездротові навушники до компютера або ноутбука (Windows 10 або MacOS)?

У цій статті ми будемо продовжувати вивчати недорогі бездротові навушники. Я покажу, як з’єднати Airdits Redmi (у китайській версії Xiaomi Earbuds Basic) до компютера або ноутбука на Windows 10 або MacBook через Bluetooth. Ця модель може працювати з будь-яким пристроєм підтримки Bluetooth, незалежно від того, чи буде він ПК, телефон, телевізор або телевізійна консоль. Звичайно, портативність розміру навушників та технологія Wireless TWS в першу чергу передбачає використання його смартфоном, щоб ви також можете говорити через мікрофон, вбудований у них та керувати музикою. Але, як і будь.Які інші бездротові навушники, Redmi Airdots / Xiaomi Навушники можуть підключитися до стаціонарного компютера або ноутбука на будь.Якій операційній системі. Windows або MacOS на MacBook. Давайте розберемося з тим, як.

Наприклад, ми проведемо процедуру на стандартному ноутбуці, який працює з Windows 10. Ця інструкція також підходить для попередніх версій операційних систем, а саме Windows 7, 8, 8.Один. Відмінності будуть лише в послідовності точок та імен.

підключити, комп, ютера, якщо

підключити, комп, ютера, якщо

підключити, комп, ютера, якщо

підключити, комп, ютера, якщо

Чому AirDots / Навушники не синхронізовані, а одна навушники не працюють?

Одна з найчастіших проблем із цими навушниками. Тільки в одну мить перестає з’єднуватися та керувати правими або лівими навушниками. Як я вже писав вище, ліві навушники не з’єднуються найчастіше. Все тому, що право. Це головне. Він підключається до пристрою, а ліва праворуч не з’єднується. Чому так відбувається? Я думаю, що причини в основному два:

 • Сам користувача з’єднує лівий навушники до телефону. Безпосередньо. Наприклад, у випадку мого Xiaomi MI TRUE Wireless Woonbuds Basic по телефону, на телефоні доступний правий навушник. Наприкінці назви є індекс “_r”. Але в Інтернеті я побачив інструкції для AirDots Redmi, де на телефоні відображаються два навушники: “_r” і “_l”. І якщо ви підключите ліворуч, то в майбутньому вони, швидше за все, не будуть синхронізовані, і лише один див.
 • Ну, не потрібно виключити певну помилку програмного забезпечення. Навушники недорогі, виробляють їх лише величезну кількість. Тому якість може страждати трохи.

Ця проблема вирішується шляхом видалення по телефону (або іншому пристрої, до якого підключено навушники) обох навушників _r, так і _l (якщо обидва були пов’язані), скидання навушників та повторного з’єднання.

See also  Зависає мишу на комп'ютері, що робити. Неправильна робота дисків

Видаліть навушники на пристроях

Просто откройте настройки Bluetooth на устройстве к которому вы уже подключали эти наушники, найдите их в списке сопряженных устройств (мои устройства), нажмите на (i) или на кнопку в виде шестеренки рядом с наушниками и выберите «Удалить устройство», или «Забыть это пристрій”.Якщо у списку є два навушники з “_r” і “_l” в кінці заголовка. Ми видаляємо обидва!

На iPhone / iPad і на пристроях Android це приблизно однакове. Аналогічним чином, ви можете видалити навушники на ноутбуці у налаштуваннях Windows. Нижче я дам посилання на інструкції, де він більш детально показаний, як це зробити.

Ми створюємо налаштування

Скидання на Xiaomi Redmi Airdots та Earbud. Це, як правило, окрема тема. У інструкціях, який включав один метод, написаний в інструкціях в Інтернеті, показані інші рішення, а на практиці (з моїми навушниками) є щось незрозуміло в цілому. При спробі скинути налаштування, вони, здається, просто вимикаються і включаються. Поведінка навушників на навушниках може бути різним, але метод є єдиним.

 • Ми отримуємо обидва заробітку з справи.
 • Одночасно натискайте кнопку на кожній з навушників і тримайте його 15-20 секунд.Доцільно натиснути, щоб ви могли бачити світлодіоди.
 • Покладіть навушники до випадку.
 • Вийдіть з футляра і підключіть правий навушник на пристрої. Це буде називатися “Mi True Wireless EBS BASIC_R” або “Redmi Airdots_r”.
 • Давайте отримаємо навушники з футляра і вимикаємо їх, тримаючи кнопку на кожному навушному телефоні 5 секунд. Червоний індикатор світиться і виходять.
 • Закрийте клавіші на обох головках протягом 30-50 секунд. Коли відбувається скидання, звуковий сигнал (двічі).
 • Приховати навушники у випадку, після чого ми отримуємо їх, почекайте кілька секунд і підключіться до пристрою.

Як синхронізуються навушники AirDots: ми виводять їх з футляра або увімкніть його вручну, а на обох навушниках він активно блимає індикатор. Після цього на лівому навушнику індикатор згасає, а праворуч продовжує спалахувати повільно. Це означає, що навушники підключені та готові до підключення.

Інструкції з мобільного з’єднання: Як підключити Airdots Redmi та навушники Xiaomi для навушників до телефону?

Інструкції з підключення до ноутбуків та ПК: Підключіть Xiaomi Redmi Airdots та навушники до ноутбука або компютера на Windows

Як підключити Airdots Redmi до ПК Bluetooth?

Чому комп‘ютер бачить навушники Bluetooth?

І якщо ноутбук не бачить навушників Bluetooth (або те, що ви намагаєтесь там підключитися), то, швидше за все, проблема на боці самих навушників. Трапляється, що сам модуль відключається, або драйвери не встановлені (тоді піктограми в лотку не будуть)). Якщо біля значка є стрілець, то він відключений. Клацніть правою кнопкою миші та ввімкніть.

See also  Як увімкнути BIOS на комп'ютері. Як увійти до BIOS на комп'ютері, що працює "вісім"?

Підключіть навушники Bluetooth до Windows 10

 • Спочатку потрібно включити Bluetooth на нашому ноутбуці або ПК
 • Відкрийте початок та виберіть “Параметри”
 • На вкладці Bluetooth та інших пристроях ми вмикаємо бездротовий адаптер (якщо він вимкнено), і натисніть кнопку “Додавання Bluetooth або іншого пристрою”.
 • Увімкніть навушники.

Як синхронізувати навушники Xiaomi?

Це робиться наступним чином: Навушники відключені, потім панелі затискаються як для сонячних ванн у червоному. Панелі повторюються на півгодини. Внаслідок цих дій потрібно заповнити білий індикатор, а ще 10 секунд червоно-білий. Подальше утримання і викликають необхідний повний скидання.

 • Перезарядіть свої навушники.
 • Видалити їх з справи.
 • Зніміть кнопку сенсорної кнопки на навушниках (іноді потрібно тримати лише один) протягом 5 секунд, щоб вони вимикалися
 • Натисніть кнопку Touch і збережіть їх 20-40 секунд
 • Покласти навушники у справі і закрийте його
 • Все готово, ви можете підключитися!

Як підключити навушники на ПК до Windows 10

У Windows 10 проблеми старих водіїв майже ніколи не знайшли. Але система може не мати часу, щоб оновити їх, то ви повинні зробити це самостійно. Щоб синхронізувати навушники Bluetooth з ПК, вам потрібно:

  Натисніть значок бездротового зв’язку в центрі сповіщень. При натисканні він стає синім, це означає включення.

підключити, комп, ютера, якщо

Синхронізація здійснюється іншим способом:

 • Потрібно відкрити “запуск”.
 • Виберіть “Параметри”.
 • Відкрийте вікно “Пристрій”.
 • Активуйте бездротовий зв’язок на вкладці Bluetooth.
 • У списку доступних пристроїв виберіть право.
 • Коли встановлено з’єднання, світлодіоди виходять.

Step-Сильні інструкції Як з’єднати навушники AirDots Xiaomi до телефону

Однією з структурних особливостей пристрою є наявність малих сенсорних панелей, розміщених на задній панелі навушників. Ці панелі несуть відповідальність за підключення до смартфона. Щоб підключити Xiaomi AirDots бездротові навушники, дотримуйтесь наступних дій:

 • Скидання налаштувань. Для цього натисніть панелі, доки з’явиться подвійне блимання червоно-фіолетового кольору.
 • Покладіть навушники в боксі. Зачекайте, поки завершення синхронізації (фіолетовий миготливий навушник повідомить його).
 • Перейдіть до налаштувань телефону Bluetooth. Знайти навушники у списку доступних пристроїв.

Смартфон синхронізований з правильним навушником, і вже зліва. Результатом є стабільна робоча система. Якщо один з навушників перестав працювати (або не почав це робити), виконайте такі дії:

 • Стиснути панелі, доки не з’являться червоні індикатори;
 • Утримуйте пресу до біло-червоного індикатора (приблизно 50 секунд);
 • Зачекайте чотири рази мерехтіння (2 рази 2 блимання);
 • Помістіть навушники у боксі протягом 5-10 секунд, а потім вийдіть.

Всі перераховані дії призведуть до вимкнення та включення пристрою з подальшим вивантаженням параметрів та реалізацію повторноїхронізації. Зазвичай ця процедура потрібна лише на початкових етапах роботи гаджета, але може бути використана для поліпшення сполуки та через деякий час.

Зверніть увагу, що представлений путівник застосовується лише до моделі Xiaomi AirDots. Інші навушники Xiaomi можуть мати власний контроль. Деталі див. У інструкціях для конкретних моделей пристроїв.

See also  Як розблокувати iPhone Якщо ви не пам'ятаєте. Розблокувати через iTunes

Останні навушники оцінювання Xiaomi redmi airdots 3

В останньому розділі, за традицією, ми підсумуємо результати огляду, позначаючи основні переваги та мінуси Xiaomi Redmi Airdots 3, а потім висловлюючи особисту точку зору щодо логічності придбання цього пристрою.

Плюси навушників Redmi Airdots 3 включають:

 • Хороше обладнання;
 • Приємний дизайн;
 • Наявність захисту від вологи;
 • Підтримуйте Bluetooth 5.2;
 • Приємний гучний звук;
 • Відмінна ефективність автономії.

Серед шахт навушників Redmi Airdots 3:

У порівнянні з попередньою моделлю, Xiaomi Redmi AirDits 3. Це просто чудові характеристики. І якщо ви поговорите про навушники менше 50 доларів, придбання нових предметів буде хорошим рішенням. Але якщо ви трохи заплатите, то ви можете легко знайти кращий варіант (особливо якщо ви акцентували звук, а не дизайн). З цієї точки зору, намір придбати Xiaomi redmi Airdots 3 виглядає досить сумнівним рішенням.

Далі ви додали відео, автор якого чітко показав переваги та недоліки Xiaomi Redmi Airdots 3, а також провів порівняння з деякими іншими популярними бездротовими моделями навушників.

Як скинути навушники xiaomi airdots

Багато питань також викликають процедуру відключення навушників від джерела звукового сигналу. Це робиться на пристрої, який є джерелом відтворення, і це робиться просто: вам потрібно перейти до налаштувань Bluetooth і відключитися зі списку підключених гаджетів Xiaomi / Redmi AirDots. Зауважте, що на різних комп‘ютерах смартфони, налаштування таблеток реалізуються різними способами, але принцип є таким же скрізь.

Отже, щоб вимкнути бездротові навушники на iPhone, вона повинна перед назвою моделі, щоб натиснути кнопку i, а після відкриття нового вікна виберіть “Забудьте цей пристрій”. Тоді вам потрібно знову вимкнути і знову увімкнути гарнітуру.

Повний скидання Airdits Xiaomi можна зробити за такий алгоритм:

 • По-перше, зніміть навушники зі списку підключених пристроїв;
 • Ми витягуємо лайнери з справи;
 • Ми натискаємо і тримаємо датчики протягом декількох секунд, коли світлодіоди червоних та білих квітів після подвійного блимання вийдуть, ми не відпускаємо, чекаємо, поки індикатори знову не будуть розквітати;
 • Повернути навушники до коробки заряджання;
 • Через кілька секунд ми візьмемо їх одночасно і чекаємо їх уповільнення, коли миготить правого вкладиша сповільниться.

Після цього ви можете підключити гарнітуру до будь-якого пристрою. Скидання допомагає для будь-яких проблем з навушниками.