Як налаштувати геймпад на ПК

Ігри стають все більш популярними в розважальній галузі. Вибір консолі, не потрібно відмовитися від платформи ПК. Зрештою, все, що вам потрібно зробити, це підключити Xbox One / PlayStation 4 / Перемикач GamePad до комп‘ютера Windows або MacOS. Налаштування також не надто складна.

Ігри стають все більш популярними в розважальній галузі. Вибір консолі, не потрібно відмовитися від платформи ПК. Зрештою, все, що вам потрібно зробити, це підключити Xbox One / PlayStation 4 / Перемикач GamePad до комп’ютера Windows або MacOS. Налаштування також не надто складна.

Найпростіший спосіб до Windows 10

Windows 10. Надзвичайно функціональна та дружня операційна система. І якщо він точно встановлений, зв’язок DualShock 4 до ПК може проходити неймовірно гладко і просто. Для цього потрібно мати тільки геймпад і кабель для підключення до комп’ютера.

Основна інструкція

 • Візьміть dualshock 4, підключіть його до ПК за допомогою дроту.
 • Зачекайте, поки встановлення драйверів та перезавантаження ПК.
 • Перевірте ефективність контролера в “Прилади та принтери” “Властивості”.

Відразу після з’єднання з’являється повідомлення, що новий пристрій був визнаний. І якщо водії для DualShock 4 не були встановлені раніше, то Windows 10 автоматично скидає їх, що займе деякий час. Наприкінці встановлення з’явиться відповідне повідомлення, після чого ви повинні знову перезавантажити комп’ютер і знову підключити геймпад.

Тим не менш, існує висока ймовірність того, що навіть після всіх цих маніпуляцій ваш DualShock 4 не працюватиме. Що в цьому випадку?

Перевірка ефективності

 • Ми знаходимо через “Bluetooth та інші пристрої” Start “пристрої та принтери”.
 • Підключений геймпад повинен бути відображений там. Ви можете натиснути його за допомогою правої кнопки миші та перейти до “параметрів ігрових пристроїв”.

Якщо показано, що Windows розпізнає кожне натискання, то все добре. Просто підключіть пристрій. Але якщо кнопки не працюють, або якщо геймпад взагалі не відображається в “пристроях і принтерах”, у цьому випадку доведеться зробити кілька додаткових маніпуляцій.

Якщо щось пішло не так

 • Перейдіть до менеджера пристроїв, де ви вибираєте пристрої HID.
 • Ви знайдете великий список пристроїв, серед яких ваш геймпад, швидше за все, буде називатися “Сумісний контролер гри” HID “. Але інше ім’я. У будь.Якому випадку, зверніть увагу не стільки на ім’я, скільки значка, що відповідає тому чи іншому імені. Потрібно знайти знак, який відрізняється від усієї іншої присутності невеликої стрілки, яка спрямована вниз.
 • Не соромтеся натиснути на бажаний елемент PKM (HID-складений ігровий контролер, DualShock 4, бездротовий контролер або щось подібне).
 • У вікні, що відкриється, виберіть “Увімкнути пристрій”.
 • Зрештою, ми відновили вищезгадані дії, т.Е. Підключіть пристрій і подивіться на те, що водії будуть точно встановлені.

І в будь-якому випадку, перш ніж запустити будь-яку гру від Steam, вам потрібно буде “зробити друзів” з цим магазином.

Налаштувати підтримку DualShock 4 в Steam

 • За допомогою контролера, підключеного до ПК, перейдіть до свого облікового запису Steam.
 • Виберіть режим відображення великого зображення “Налаштування” “Параметри контролера”.
 • Там ви матимете лише галочку навпроти “підтримки контролера PlayStation”, а також “Налаштування PlayStation”.
 • Як тільки Steam бачить GamePad, вам доведеться дати йому ім’я та зробити невелику обстановку. Усе.

Після цього ваш DualShock 4 буде відображатися нижче в розділі “Виявлені контролери”. І так, цей елемент необхідний для виконання у справі та з усіма методами, перерахованими далі. Але, як би там не було, цей метод з’єднання можна назвати хорошим з великою розтягуванням, тому що навіть якщо ви все зробите правильно, є великий шанс, що нічого не спрацює. Але не відчайдушся. Є рішення, і ви можете дізнатися про них далі.

Ядро Coop | Як грати в режимі розділеного екрана, навіть якщо гра не підтримує її

Цей метод дозволяє грати багато ігор на ПК у режимі розділеного екрана, і нехай він не буде спочатку.

Microsoft Xbox One Gamepad для комп‘ютерних ігор. Як обрати

Отже, контролер був визначений. Це буде Microsoft Xbox One Forwindows Gamepad. Один із процесів вибору ще не закінчений.

See also  Як я можу використовувати монітор комп'ютера. Додавання дошки

Справа в тому, що, як і багато інших пристроїв, протягом багатьох років існування контролер Micorosoft Xbox One зазнав трьох змін. Вдосконалення діапазону моделей. У нашому випадку способи підключення геймпаду до ПК мають особливе значення.

Існує три способи підключення контролера Xbox One для ПК:

Спочатку. Провідний, використовуючи USB.Кабель. Він доступний у всіх трьох переглядах.

Другий беззвучний, використовуючи спеціальний USB-адаптер. Він також працює з геймпадами всіх трьох версій.

Нарешті, третій метод. Це бездротове з’єднання з використанням Bluetooth безпосередньо, без використання адаптера. Цей метод з’єднання працює лише на геймпадах останньої, третьої редакції.

Як вибрати третій контролер Audiance?

Найпростіший спосіб. Запитати консультанта. Швидше за все, вам розповіть про те, які версії пристрою продаються.

Другий метод. Про зовнішні відмінності. Третій ревізію Gamepad включає всі функції зі списку: наявність 3,5.Мм роз’єм для навушників (він також знаходиться на другому перегляді пристрою); груба текстура ручок; Логотип Xbox розташований на головній передній панелі, а не на окремій частині, підключеній до бамперів.

Нарешті, третій варіант полягає в тому, щоб побачити серійний номер пристрою та з’ясувати, який вид перегляду він відповідає через Інтернет.

Примітка. Додаткові аксесуари, такі як USB.Кабель або USB.Адаптер для бездротових бездротових можливостей, не включені до основної конфігурації контролерів Xbox One. Їм доведеться купувати окремо. Але тут є переваги. У багатьох магазинах ви можете знайти вигідні набори, включаючи для нього як геймпад, так і аксесуари. Наприклад, в грі в інтернет.Магазині ви можете придбати спеціальний комплект Xbox One, який включає бездротовий контролер та USB.Кабель!

Xbox один контролер

Величезна перевага GamePad з Xbox One на тлі DualShock 4. Його повна сумісність з Windows. Щоб підключити пристрій до компютера, ви, швидше за все, не повинні робити жодних “танців з бубнами”. І якщо ви повинні, ми підготуємо вас до цього. Є кілька способів підключення контролера до ПК.

Usb-кабель. Якщо ваш ПК не має модуля Bluetooth, просто підключіть його до ПК за допомогою USB-кабелю. Один кінець до порту комп’ютера, а інший. У роз’єм GamePad. Все, тепер ви можете сміливо йти, щоб передати свою улюблену гру.

Блокноти. Власники комп’ютера з модулем Bluetooth можуть грати без дроту, виконайте такі дії:

 • Перейдіть до “Параметри” вашого комп’ютера.
 • Перейдіть до розділу “Пристрої”.
 • Натисніть “Додати Bluetooth або інший пристрій”.
 • Натисніть “все інше”.
 • Виберіть Xbox Wireless GamePad ».
 • Натисніть “Готово”.

Однак пам’ятайте, що не всі версії Xbox GamePad за допомогою за замовчуванням має бездротовий зв’язок з ПК. Щоб визначити, чи ваш контролер може працювати з комп’ютером через Bluetooth, уважно подивіться на тіло. Якщо ваш GamePad такий самий, як і зліва, наліво на фото нижче, це означає, що бездротовий зв’язок з ПК працює, і якщо він може бути лише секундою, можна буде грати без кабелю після придбання спеціального адаптер.

підключити, контролер, комп, ютера

Bluetooth-адаптер. Якщо у вас є той самий GamePad, як на зображенні праворуч, ви також можете підключити його до комп’ютера без непотрібних кабелів, але для цього вам потрібно буде придбати спеціальне адаптер Bluetooth від Microsoft. Зовні він нагадує невеликий флеш-накопичувач. Вставляючи його у роз’єм USB, повторіть всі дії, описані на другому шляху. Приємної гри!

Підключення та налаштування джойстика

З’єднання, монтаж драйверів

І так, якщо у вас є джойстик USB, то після включення комп’ютера (ноутбука) достатньо, щоб підключити його до порту та зачекайте 5-10 секунд. У той час як Windows встановить водій на нього (звичайно, ми говоримо про сучасні вікна 8/10, які негайно і автоматично).

Як підключити GamePad / DualShock 4 Джойстик до ПК / ПК? Кращий СПОСІБ!

Якщо ви придбали бездротовий джойстик. То, щоб почати його, потрібно встановити батареї. Зауважте, що в відділенні для них виробники часто “приховують” невеликий адаптер для порту USB (щоб не втрачати під час перевезення).

Примітка. Якщо у вас є джойстик, що працює на протоколі Bluetooth. Тоді до нього може бути жодного адаптера.

Після встановлення акумуляторів та увімкнення джойстика (на деяких моделях є помітний перемикач увімкнення / вимкнення). Він повинен почати блимати світлодіоди (більшість бездротових моделей оснащені ними).

Не забудьте підключити адаптер до порту USB.

Якщо у вас є джойстик Bluetooth (без окремого USB.Адаптера), просто натисніть на значок Bluetooth в лотку Windows і додайте новий пристрій (поєднання джойстика з комп’ютером працює буквально в 2 клацаннях). См. Приклад нижче.

Далі (незалежно від моделі вашого джойстика) я рекомендую увійти на панель управління Windows у розділі:

Обладнання панелі управління та звуки та принтери

Якщо Windows вдалося знайти водія, а джойстик не мав жодних проблем. Ви повинні це побачити тут (див. Скріншот нижче).

See also  Як відновити iPhone за допомогою iCloud. Чому зробити резервну копію iPhone

Загалом, ви можете запустити гру і перевірити роботу пристрою. ✌

Якщо драйвер не встановлено автоматично. Зверніть увагу на пакет джойстика. Включено до більшості нестандартних моделей, є компакт-диск (USB-флеш-накопичувач) з необхідними драйверами.

Якщо такого диска немає, спробуйте відкрити диспетчер пристроїв та перейти на вкладку «Інші пристрої» (Примітка: всі пристрої, для яких не відображаються драйвери). Після вибору пристрою з позначкою оклику (як на екрані нижче), натисніть кнопку “Праворуч” та виберіть “Оновити драйвер” у меню, який з’явиться. Далі дотримуйтесь інструкцій майстра.

Якщо ви не можете оновити драйвер таким способами, я рекомендую спробувати спеціальні. Водій бустерна утиліта. Він буде автоматично визначати модель вашого гейгейпада, а після того, як буде запропоновано завантажити та встановити водій для нього. Крім того, ця утиліта перевірить наявність усіх бібліотек у системі, що потрібні ігри (Visual C, DirectX та інші).

Оновлення драйверів Оновлення додатково до водіїв усіх необхідних бібліотек для ігор

Перевірка та калібрування

Якщо джойстик поводиться якось підозріло (наприклад, деяка кнопка не працює, або гра не бачить її). Почати, я б рекомендував перевірку, але це бачить його ОС Windows, незалежно від того, чи це визнає будь-які преси.

Для цього потрібно ввести панель керування, введіть “джойстик” у рядку пошуку та перейдіть через посилання “Налаштування гри USB” (ви також можете використовувати розділ та звуки та принтери керування).

Альтернативний спосіб: натисніть WINR, а також використовуйте команду радість.Зволожувати

Далі зверніть увагу на те, чи видно ваш джойстик, він горить перед ним “OK” (приклад нижче). Якщо все так, перейдіть до властивостей джойстика.

На вкладці “Перевірка” ви можете перевірити операцію кожної кнопки (коли ви натискаєте кнопку GamePad. Ви запалюєте відповідну кнопку у вікні Windows). Якщо це не відбудеться, ймовірні причини можуть бути такими:

 • Фізичний збиток на кнопку;
 • Відсортовані акумулятори (для бездротових ігор);
 • Відсутність рідного водія (стандартний драйвер помилково неправильно розпізнає роботу пристрою);
 • Пристрій не калібрований (Windows. Це за замовчуванням, чи працює він неправильно).

Що стосується калібрування: ця функція присутня на вкладці Параметри (Joystick Property). Після її запуску буде розпочнеться спеціальна робота. Майстер, який запитає вас кілька разів, щоб натиснути кнопки. Часто після калібрування джойстик починає працювати, як це повинно.

Приклад калібрування (перший крок після запуску майстра)

Що робити, якщо гра не бачить джойстику

Звичайно, ми говоримо про ті випадки, коли комп’ютер бачить джойстик, Windows дає його калібрувати, і при перевірці всіх кнопок викликаються (див. Трохи вище), але сама гра прямо. Просто не знає про своє існування (чомусь. ). До речі, це часто з старими іграми, які бачать лише клавіатуру.

Як підключити GamePad Sony до ноутбука?

Спочатку це може здатися, що це завдання практично зростає. Але якщо ви опинилися на цій сторінці, проблема буде усунена через кілька хвилин, завдяки нашим інструкціям.

Це найпростіший метод, який передбачає роботу спеціального адаптера Sony Bluetooth, які японські розробники випустили наприкінці 2016 року. Це так, як це виглядає:

Пристрій сумісний з комп’ютерами, що використовують як Windows, так і Macos. Його значення становить близько 30 доларів. Але є недолік. Це виявиться підключення до ПК не більше одного джойстику Dulyushok 4.

Досить зробити наступні маніпуляції:

 • Візьміть USB-адаптер Sony і вставте його в будь-який безкоштовний USB-порт;
 • Якщо ви використовуєте Windows 10, установка драйвера повинна відбуватися в автоматичному режимі, варто тільки чекати пару хвилин. З Windows 7, можливо, доведеться завантажити спеціальне програмне забезпечення на офіційному веб-сайті розробників (посилання та QR-код доступні у повній документації);
 • Тепер просто натисніть кнопку PS на контролер і може використовувати пристрій у комп’ютерних іграх. Єдиний nuance. Ви повинні встановити налаштування конкретної програми, щоб встановити ключове призначення.

Далі ми розглянемо інші способи усунення наявності проводів. Тим часом, я розповім вам про іншу доступну версію.

З’єднання з використанням джойтокі

Windows 10 ідеально підходить для геймерів. Завантажте Однак, він має кілька значних недоліків.

По-перше. Слабка підтримка контролера гри. По-друге. Відсутність серйозних хітів, таких як, наприклад, на Xbox One.

Але з цією ОС, легко встановити різноманітні ігри. Просто відкрийте віртуальний магазин та знайдіть найбільш відповідну гру для себе. Після цього натисніть “Встановити”.

Ось лише багато розробників не користуються ігровими можливостями цієї операційної системи для повної потужності.

Наприклад, навіть у знаменитій грі асфальту 8 немає вбудованої підтримки GamePad. Однак це nastino, оскільки будь-яка гра може бути скоригована для роботи з контролером ігор.

Для цього просто використовуйте joytokey утиліту. Завдяки цьому ви можете легко змінити клавіші клавіатури на кнопках Xbox GamePad, підключитися до комп’ютера, який дуже простий.

See also  Як змінити Android через комп'ютер. Рефлапінг пристроїв Android за допомогою комп'ютера або ноутбука

підключити, контролер, комп, ютера

Поява робочого вікна joytokey програми

 • Завантаженням архіву з офіційного сайту користувач повинен розпакувати файл exe у вибраний каталог.
 • Не забудьте підключити геймпад до USB-порту вашого планшета.
 • Далі відкрийте параметри необхідної гри, де вона буде вказана саме, які кнопки виконують різні дії. Обов’язково напишіть їх або пам’ятайте. Крім того, ви не можете розкривати гру повного екрану. У той же час їх не слід розглядати під час процесу конфігурації.

З’єднання DualShock 4

У останніх версіях операційної системи Windows вже існує офіційна підтримка для маніпуляторів Dualchock 4, тому ви можете безпечно підключити геймпад до компютера за допомогою кабелю USB.

Зовнішній ігровий джойстик DualShock 4

Сама ОС визначить і встановлює водій, придатний для нього, після чого джойстик буде працювати майже у всіх іграх, однак, в деяких з них його робота буде досить неправильною.

Часто грати клавіші встановленого джойстику працюють неправильно, і кнопки зі стрілками і не хочуть діяти взагалі.

Для того, щоб виправити цей недолік. Вам доведеться завантажити спеціальний драйвер для DualShock 4

Зміст завантаженого архіву слід видалити в окремій папці та спочатку запустити файл SCPDriver.

Після встановлення драйверів на комп‘ютері. Ви побачите значок бездротового контролера у вікні пристрою.

Далі з завантаженого архіву потрібно запустити файл scpserver.

Цей файл дозволяє наслідувати Gamepad DualShock як контролер від Xbox 360.

Після його запуску контролер Xbox 360 для Windows з’являється у списку пристроїв.

Відображення у списку пристроїв Xbox 360 для Windows

Після цього можна буде грати в маніпулятор DualShock 4, щоб грати як Xbox 360 без будь.Яких відставань та невідповідностей.

Ds4windows

Ще один простий інструмент. Інструкція виглядає так:

 • Я завантажую офіційну програму;
 • Ми встановлюємо на комп’ютері зі стандартним способом (буде підказки);
 • Ми запускаємо, змінюємо параметри для себе:

Програмне забезпечення англійською мовою, тому знання іноземного Лангвіджі бажано.

Так з’ясувалося з усіма методами, як підключити Gamepad від PlayStation 4 до ПК через Bluetooth, USB-кабель та розширити можливості за допомогою стороннього програмного забезпечення в операційній системі Windows 7 8 10. Я впевнений, що зараз вам набагато цікавіше грати в комп’ютер з Dualshock 4.

Привіт, питання виникло бездротового зв’язку. Jostik легко підключається до вбудованого адаптера Bluetooth, але за умови, що пристрій видаляється з кон’югації та зменшується. Це надзвичайно незручно зробити це кожен раз. Чи є можливість? (Tipo увімкнено Bluetooth на комп’ютері та активує пошук на трюму та що вони самі знаходять один одного, “пам’ятайте” і об’єднуються, а не видаляючи руйнування кожного разу)

Я точно не знаю, але, на мій погляд, це сині зубні протоколи, які базуються на такому заплутаному процедурі з’єднання. Або шукати, де ви можете покласти DAW у налаштуваннях (щоб запам’ятати пристрій).

Я б розірвав статтю, щоб підключити підкладку до ПК та програми PAD, оскільки це дві різні проблеми. Я постраждав на день з підключенням, я видав цифрові простори з нулів до одиниць). Передмова: зібрався разом з роботою eweechik, нового, але аналогового подвійного та дешевого адаптера цвітіння. З’єднання через дріт. Потрібен бездротовий доступ. Я підключаю адаптер, Windows не відповідає на це, так само, як підключений пристрій показує і пише, що він працює, і це не потребує дрова. Я трясу я дров, тому що диск засуньте зараз. Комп’ютер бачить все, з’єднує гарнітуру, смартфон і навіть годинник, але інтеейс точно з геймпад, що перешкоджає похибці. Дрова з 2012 року, скрізь, де вони пишуть проблему (CSR). Викинули дрова з винними, знову встановивши, поклав третіх партійних дровах Toshiba і TD, поки він випадково не помітив дати дров. І не думав про оновлення. Виявляється, є Zytnik, Comp від Cortan та іншої шпигуни, передає оновлення, видимість ПК відповідно до синьо-токульованого, і так, дрова на пристрої. Втратив систему, оновлені дрова. Без будь-яких дров бачить підкладку, південь, щоб з’єднатися і як кажуть листи. Є проблеми. Можливо, також хтось допоможе, в будь.Якому випадку краще, ніж поради закласти прокладку для адаптера)