Як підключити Інтернет від маршрутизатора до комп’ютера (ноутбук) над мережевим кабелем?

Багато статей вже були написані в підключенні до Інтернету з Інтернетом у бездротовій мережі. Інструкції для підключення, вирішення різних проблем, помилок тощо. D. І в цій статті ми розглянемо підключення маршрутизатора до комп’ютера за допомогою мережевого кабелю, який зазвичай поставляється з маршрутизатором. З кабельним з’єднанням, все набагато простіше, ніж з Wi-Fi. Але, незважаючи на це, іноді є питання з підключенням до маршрутизатора за допомогою мережевого кабелю (LAN).

В основному, звичайно, за допомогою кабелю до Інтернету, стаціонарні комп’ютери підключені, в яких немає вбудованого Wi-Fi приймача. І якщо ви купуєте спеціальну адаптер Wi-Fi для комп’ютера, то ви можете відмовитися від дротів. Я завжди раджу вам підключити маршрутизатор на кабелі, щоб налаштувати його, добре, а оновлення прошивки є. Існують різні випадки, чи можете Wi-Fi не працює на ноутбуці, і ви підключите до Інтернету, або швидкість бездротової мережі є низьким, для нас корисний мережевий кабель. Кабельне з’єднання завжди працює більш стабільним, ніж по повітрю.

Все, що нам потрібно, це сама мережа кабелю, яку ми підключимо комп’ютер до маршрутизатора. Це звичайна кручена пара, з роз’ємами RJ-45 з обох сторін. Такий кабель повинен бути завершений з маршрутизатором. Правда, це короткий (залежно від виробника маршрутизатора). Якщо вам потрібен довгий кабель, то ви можете бути зроблені в магазині комп‘ютера. Ви можете самі, але вам потрібен спеціальний інструмент. Інструкції повні в Інтернеті.

Як правило, ви можете підключити 4 пристрої через мережевий кабель до маршрутизатора. Це 4 роз’єм LAN, який ви, швидше за все, знайдете на своєму маршрутизаторі. У деяких випадках LAN може бути 1, або 8. Неважливо, яка версія Windows встановлено на вашому комп‘ютері. Інструкція підходить для Windows 7, Windows 8 та Windows 10. Все підключено до Windows XP точно так само, але налаштування IP будуть трохи різними.

Як підключитися до каналу ADSL

У цьому випадку користувач може підключитися до глобальної мережі за допомогою телефонної лінії, не плативши за введення каналу в будинок (якщо він підключений до мережі міста). Для роботи з каналом ADSL потрібен спеціальний пристрій. Модем, а для організації цілодобового доступу до мережі потрібен маршрутизатор з вбудованим модемом ADSL.

Маршрутизатор (маршрутизатор, перемикач, концентратор, концентратор). Мережевий пристрій, який забезпечує безперервний обмін пакетами даних у мережі. Маршрутизатор дозволяє підключити декілька користувачів (або пристроїв) до каналу провайдера, а “розповсюджує” Інтернет, тому користувач може включити свій комп’ютер і перейти до мережі за допомогою браузера, без маніпуляції з етикетками та закладами.

Налаштування підключення до Інтернету за допомогою маршрутизатора ADSL вимагає наступних дій:

  Покладіть спеціальний пристрій на телефонну лінію. Спліттер, який забезпечує підключення до такого каналу та маршрутизатора ADSL, а телефон.

Ми підключаємо порт “модем” роз’єму для роз’єму “DSL” за допомогою двоядерного кабелю з розетками RJ-11

Після того, як дії, зроблені для спілкування з Інтернетом, маршрутизатор буде відповідальним, який може працювати в режимі 24/7, забезпечуючи доступ до мережі на першому запиті користувача. Крім того, крім маршрутизатора ADSL, є обидва пристрої Ethernet, які будуть працювати під час підключення до вибраної лінії.

Однак, описаний вище, описаний вище, включає в себе організацію лише дротового з’єднання. Щоб запустити бездротову мережу, вам потрібен маршрутизатор з підтримкою технології Wi-Fi.

Підключіть кабель наступним чином:

 • Підготуйте потрібну довжину мережевого кабелю.
 • Один роз’єм підключається до будь-якого роз’єму LAN на маршрутизаторі.
See also  Який Samsung тривалий час тримає батарею.

По-перше, підключіть кабельний роз’єм до будь-якого LAN-роз’єму маршрутизатора

Тепер вам потрібно підключити другий кабельний роз’єм до LAN-роз’єму

У модемах старого типу кабель постачальника повинен бути приєднаний до роз’єму модуля жовтого кольору

Підключення кабелю з пристрою, який потрібно підключитися до роз’єму модему Ethernet

При підключенні до комп’ютера на індикатор індикатора індикатор призвело до спалювання

Підключення для кабелю не представляє великих труднощів, оскільки всі з’єднувачі мають з’єднання, які підходять лише до відповідних розетків на панелі комп’ютера роз’єму. Зробити помилку в цьому процесі надзвичайно складно навіть для початківця.

Як підключити Інтернет.Кабель до комп’ютера або ноутбука!

Як налаштувати з’єднання в Windows 10

Після того, як фізично всі дроти підключені, а відповідна індикація на мережевій картці та маршрутизатор видно (якщо є), настав час перевірити і, якщо необхідно, налаштуйте підключення до Інтернету. Налаштування та дії будуть відрізнятися залежно від того, чи був кабель провайдера ввімкнено безпосередньо в комп’ютер чи через маршрутизатор. Розглянемо перший випадок.

Ймовірність висока, після включення кабелю в Інтернеті з’явиться автоматично на ньому. У нижньому правому куті на панелі завдань Windows має бути активовано значок мережевого з’єднання. Щоб перевірити доступ до мережі, просто запустіть браузер та відкрийте будь-яку сторінку в Інтернеті. Якщо це чоботи, то все в порядку, інакше читати наступні інструкції.

Статичний або динамічно IP

При завершенні договору з постачальником, вибір типу IP-адреси записується. Статична (постійна) або динамічна (яка змінюється з часом). Негайно, я зазначаю, що на даний момент більшість операторів забезпечують статичний IP через протокол DHCP, що означає, що вам не потрібно вручну призначати налаштування мережі, вони будуть встановлені автоматично за допомогою постачальника, а IP-адреса не змінить IP-адресу, Ваш пристрій буде прив’язаний до Mac адреси. Це питання можна з’ясувати в службі підтримки постачальника.

Щоб перевірити, чи ваш компютер отримав IP-адресу, підсвічується постачальником, вам потрібно зробити наступне:

  Клацніть правою кнопкою миші на значку мережевого з’єднання в панелі завдань;

підключити, комп, ютер, інтернету, підключення, дротового

Яку IP-адресу має бути залежить від вашого постачальника (я нагадую вам, ми говоримо про пряму зв’язок без маршрутизатора), про те, чи надає він “білий IP” або адресу своєї внутрішньої мережі. Головне, що вам потрібно звернути увагу, IP-адреса не повинна бути 169.254.X.X. Це значення припускає, що фізично мережеве працює, але комп’ютер не може отримати IP-адресу для DHCP. Якщо ви бачите таке значення, спробуйте оновити IP вручну:

 • Зателефонуйте до вікна “Виконайте” ключ, щоб виграти ключ R;
 • Введіть CMD для виклику командного рядка;

Якщо отриманий IP все ще починається з 169, або ви бачите правильну адресу у властивостях мережевого адаптера, але Інтернет не працює, я рекомендую зв’язатися з постачальником Інтернет-провайдерів. Є занадто багато проблем мережевих з’єднань, щоб описати все в рамках однієї статті.

Якщо вам все ще потрібно зареєструвати статичний IP

підключити, комп, ютер, інтернету, підключення, дротового

Налаштування PPPOE у Windows 10

Постачальник може використовувати протокол PPPOE для автентифікації в мережі. Щоб налаштувати його в Windows 10, виконайте такі дії:

 • Клацніть правою кнопкою миші на піктограму підключення до мережі та натисніть кнопку “Відкрити налаштування мережі та Інтернет”;
 • Натисніть вкладку “Номери”;
 • Виберіть “Налаштувати нове з’єднання”;

підключити, комп, ютер, інтернету, підключення, дротового

підключити, комп, ютер, інтернету, підключення, дротового

підключити, комп, ютер, інтернету, підключення, дротового

підключити, комп, ютер, інтернету, підключення, дротового

підключити, комп, ютер, інтернету, підключення, дротового

Налаштування маршрутизатора

Після підключення комп‘ютера або ноутбука до маршрутизатора кабель може знадобитися налаштувати маршрутизатор. Однак, якщо ви підключите дроти до правильних роз’ємів на маршрутизаторі, як показано в одному з попередніх розділів, і ваш постачальник дозволяє автоматично отримувати налаштування IP-адреси компанією DHCP, швидше за все, Інтернет, швидше за все, заробляє компютер. Якщо це не відбудеться, ви все ще повинні діагностувати мережеве з’єднання та, можливо, виправити параметри маршрутизатора.

Оскільки існує величезна кількість маршрутизаторів, їхні налаштування можуть бути в основному різні, краще посилатися на відповідні інструкції для отримання посібника для налаштування певних моделей маршрутизатора. Наприклад:

Як підключити бездротовий Інтернет

Не всі любить кабельний Інтернет: ПК або ноутбук “прив’язаний” до одного місця, і передати його в іншу кімнату, вам доведеться добре спробувати. Набагато легше підключити пристрій до бездротової мережі; Ноутбук вже має все, що вам потрібно, і для комп’ютера вам доведеться придбати спеціальний адаптер-вбудований або у вигляді флеш-пристроїв.

See also  Мені потрібно встановити антивірус на Windows.

Щоб налаштувати Wi-Fi, вам доведеться, як при підключенні до Інтернету кабелю, проведіть у дому проводів від постачальника, але тепер це не підключити до ПК, а до маршрутизатора, не забуваючи Увімкніть пристрій у розетку, а після:

 • Введіть маршрутизатор IP-браузер у рядку адрес, записаної на упаковці або в інструкціях налаштування.
 • Введіть свій логін та пароль у спеціальних полях нового вікна (за замовчуванням, як правило, адміністратор / адміністратор), увійшовши до “Налаштування” та перейдіть до інформації про навчання.
 • Перейдіть до розділу “Швидкі налаштування” та натисніть “Далі”.
 • На новій сторінці виберіть свою країну в списку відкритих списків, розрахунку, постачальника та з’єднання, а потім використовуйте кнопку з однаковою назвою.
 • У редагованих полях вкажіть назву, вхід, пароль та виберіть IP-адресу Перегляд: статичний або динамічний.

Увага. Найчастіше підключіть тип бездротового Інтернету на ПК або ноутбуці, достатньо “швидких налаштувань”. Якщо після всіх дій з’єднання ще немає, варто перезапустити комп’ютер і маршрутизатор і знову повторити все.

Usb-модем

Щоб активувати бездротову мережу, використовуючи USB-модем, підключений до порту, потрібно вставити пристрій у роз’єм, встановіть відповідне програмне забезпечення або перейти, як у версії з маршрутизатором, використовуючи IP-адресу, вказану виробником та вказати Ваше ім’я користувача та пароль, а потім натисніть «Доступ до Інтернету» та виберіть свою мережу. Послідовність роботи майже не відрізняється від підключення маршрутизатора.

За бажанням, клієнт може піти на додаток. Налаштування модему MEGAFON, МТС або будь-якого іншого оператора. Приділяючи більше уваги процесу, він зможе прискорити час відгуку та збільшити безпеку мережі.

Від смартфона

Ви можете забезпечити високоякісне підключення до Інтернету на ПК або ноутбук та за допомогою смартфона. Якщо Wi-Fi не запускається на пристрої, людина все ще активує передачу мобільних даних; Так чому б не керувати ним, щоб забезпечити роботу комп‘ютерної роботи?

Увага!! Ви можете додати багато пристроїв до списку; Ми не повинні забувати, що, поки ця функція увімкнена, жодна техніка незнайомця не може підключитися до вашого Інтернету.

Отже, тема розбиралася, як самостійно підключити Інтернет. Ви, напевно, помітили, що в процедурі немає нічого складного, головне. Чітко дотримуватися інструкцій. Якщо щось не працює, не соромтеся звертатися до постачальника.

Якщо маршрутизатор підключений

Якщо вам потрібно встановити маршрутизатор, процес підключення до Інтернету зазвичай аналогічний. Однак, що маршрутизатор заробляв і почав розповсюджувати Wi-Fi, вам потрібно правильно налаштувати його.

підключити, комп, ютер, інтернету, підключення, дротового

Для кожної моделі маршрутизатора та для кожного постачальника є їх налаштування, які краще подивитися на офіційний веб-сайт постачальника послуг. Краще переписати алгоритм заздалегідь, який і як підключити, або зателефонувати до постачальника та дотримуватися його інструкцій.

Прямий зв’язок

Пряме з’єднання підходить, якщо ви хочете використовувати лише один ПК, і вам не потрібен Інтернет на інших гаджетах, таких як планшет, мобільний телефон або інші ноутбуки. Тоді вам не потрібно купувати маршрутизатор, просто підключіть до спеціального кабелю та налаштуйте Інтернет.

підключити, комп, ютер, інтернету, підключення, дротового

Нотатка! Помітні переваги цього методу є пряме зв’язок з Інтернетом телебачення або стаціонарної телефонної мережі. Інтернет постачається через волокнистий кабель, який також використовується для передачі інших сигналів, тому вони легко об’єднати.

По-перше, підключіть спеціальний мережевий кабель до комп’ютера. Гніздо для інтернет-кабелю виглядає наступним чином.

Якщо вам потрібен налаштування Інтернету після встановлення нової операційної системи, вам, можливо, доведеться повторно встановити драйвер мережевої картки. Краще завантажувати його до електронного середовища, перш ніж змінити операційну систему.

Після встановлення драйвера, за умови, що мережева картка нормально функціонує, червоний хрест, який сигналів відсутністю з’єднання зникне на значку Інтернету, і з’явиться спеціальна жовта значка. Це вказує на те, що ви підключилися до сервера Rostlecom. Інтернет підключений, він залишається лише для його налаштування.

Перш за все, вам потрібно мати справу з тим, що саме підключено з’єднання. Є тільки два з них:

See also  Перемикається на екрані на комп'ютері, як виправити.

У двох випадках Інтернет налаштовується трохи по-різному, і варто розглянути побічно.

Статичний ІП

Якщо у вас є статичний IP, це означає, що Rostlecom виділив окрему адресу для вас, до якої ви можете насолоджуватися постійною основою. Ви є власником адреси, і ніхто інший не може підключитися до мережі через нього.

На замітку! Основний плюс цього варіанта полягає в тому, що для вас стає легше використовувати онлайн-служби, які забезпечують необхідність запам’ятовувати користувача та останні зміни у налаштуваннях. Оскільки ви завжди виходите з тієї ж адреси, служба пам’ятає вас і з новим логіном, автоматично ідентифікує користувача.

З статичним з’єднанням потрібно виконати кілька простих кроків.

  Знайдіть на значок Інтернет.Панелі Windows Window. Використовуючи праву кнопку миші, відкрийте контекстне меню.

Клацніть правою кнопкою в Інтернеті значок з виділеним жовтим попередженням про відсутність мережі з знаком

підключити, комп, ютер, інтернету, підключення, дротового

підключити, комп, ютер, інтернету, підключення, дротового

Клацніть лівою кнопкою миші, ми виділяємо “inter-inpv4 tcp-ipv4) intercot”, натисніть кнопку “Властивості”

підключити, комп, ютер, інтернету, підключення, дротового

Помістіть галочку на елемент “Використовуйте наступну IP-адресу автоматично”, ми призначаємо параметри, отримані від Rostlecom

підключити, комп, ютер, інтернету, підключення, дротового

Ми поміщаємо галочку на елемент “Використовувати такі адреси DNS-серверів”, заповніть дані, отримані від Rostlecom, натисніть “OK”

Відразу ж після цього чекають, поки жовтий знак оклику зникне з інтернет-значка, і ви можете спокійно перейти в мережу.

Пппое

Якщо ви використовуєте таке з’єднання, як PPPOE, то налаштування, з одного боку, буде легше. З іншого боку, невеликі проблеми можуть виникнути через нестабільну адресу.

Сам процес з’єднання також трохи змінюється.

  Перейти до спеціальної системи “Контрольний центр” так само.

Створення з’єднання L2TP

Після переконаного, який тип з’єднання використовується у вашому випадку, перейдіть за наступними кроками:

  Відкриття панелі керування, знайдіть елемент “Мережа та Інтернет”.

Натисніть кнопку “Налаштування нового підключення або мережі”

Виберіть режим “Підключення до робочого місця”

Вкажіть, що ви повинні вибрати поточне з’єднання

Ми вказуємо Інтернет-адресу та назву мережі

Мережевий кабель не підключений. Що робити, якщо це пов’язано, але не працює

Вкажіть вхід та пароль для авторизації в мережі

Підключіться до мережі або закрийте вікно

Відкрийте блоку “Змінити адаптер”

підключити, комп, ютер, інтернету, підключення, дротового

Встановіть параметри, необхідні для роботи з’єднання L2TP

Введіть логін та пароль, щоб підключитися до Інтернету

Модеми мобільних операторів

4g-модеми чотирьох найбільших компаній, що надають послуги з підключення до Інтернету, отримали найбільш розподіл на ринку мобільних операторів. Це “МТС”, Beeline, Megafon та Tele2. Швидкість з’єднання, що інгібується постачальниками, становить 100-150 мегабіт на секунду за найкращими умовами. Насправді це залежить від мережевого обладнання та досягає приблизно 40 мегабіт за секунду.

В даний час всі Інтернет-провайдери вважають за краще встановити PPPOE підключення до основної мережі. Це зручніше як для абонента мережі, так і для компанії провайдера, оскільки вона не потребує реконфігурації параметрів для будь.Яких змін у обладнанні. Якщо ви плануєте часто використовувати віддалений доступ до вашого комп’ютера, то, звичайно, пряме з’єднання без маршрутизатора чи модму краще. Для домашнього Інтернету ви завжди можете змінити налаштування маршрутизатора та тип з’єднання. Початкові налаштування встановлюються технічними спеціалістами постачальника. В майбутньому, змінюючи конфігурацію системи або з повним повторним проведенням, мережеві параметри відображаються автоматично. З прямим з’єднанням налаштувань вам потрібно буде встановити в ручному режимі. Все це потрібно враховувати при виборі типу підключення до Інтернету.

Я пишу статті про інформацію про інформаційні технології. Я працюю в галузі ремонту комп’ютерів та комп’ютерних програм більше 20 років. Проведена інформаційна підтримка банківських програм та інших, загально використовуваних програмного забезпечення.