Телефон Android не бачить флеш-диска через USB OTG-кабель або адаптер

Ця стаття дозволить зрозуміти, чому ваш телефон / планшет Android не бачить USB-флеш-накопичувач через OTG кабель, T.Е. Не хоче визначити його і дасть копію інформації.

Пристрої Android іноді зустрічаються з ситуацією, коли планшет або смартфон не бачить USB флеш-накопичувач. Ви можете підключити жорсткі диски або диски USB до гаджетів, які працюють Android, використовуючи спеціальний OTG-кабель. Давайте подивимося, чому пристрій Android не бачить адаптера або USB-флеш-накопичувач.

 • Що таке USB-OT?
 • Чому телефон не бачить флеш-накопичувач USB? Пристрій не підтримує OTG
 • Версія Android
 • Формат файлової системи
 • Непродовольча
 • Пошкоджений роз’єм
 • Пошкоджений OTG кабель
 • Контролер потужності згоріло
  Використання OTG кабелю

Для початку

Спочатку ми розповімо про Android, інструкцію для iPhone нижче. Перш ніж підключити зовнішній привід до смартфона, ви повинні щось перевірити.

Майте на увазі! Підключення третього. Партійних пристроїв призводить до прискореної категорії акумулятора.

Перевірте підтримку адаптера OTG

В основному, адаптер OTG не підтримує дешеві моделі Android з мікро-USB-роз’ємом. Нові пристрої, оснащені за умовчанням, обладнані технологією On-The-Go.

Ви можете перевірити підтримку OTG таким чином:

 • Найпростіший спосіб підключити мишу, клавіатуру, принтер до смартфона тощо. Для цього вам потрібен OTG-кабель, ви можете придбати його в будь-якому магазині електроніки, і це надзвичайно рідко знайдено в коробці з новим телефоном.
 • Якщо у вас немає дроту під рукою, ви можете встановити програму Checker USB OTG з марку (завантаження посилання трохи нижче). Але існує невелика ймовірність того, що показана інформація буде неправильно.
 • Ви також можете придбати в магазині для тестерів USB. Якщо мобільний телефон підтримує On-Go, екран підключеного тестера буде запам’ятовувати. Це означає, що в порту є влада, ви можете підключити зовнішні носії.

Якщо немає підтримки OTG

Якщо мобільний телефон не підтримує технологію OTG, все ще є шанс підключити різні пристрої до вашого телефону, але вже за допомогою так званих USB-концентратів.

 • Маленькі, компактні USB-спліттери, оснащені 2-6 портами USB. Ця точка зору не має зовнішнього джерела живлення, для підключення більш складних пристроїв (принтер, сканер, жорсткий диск), він може мати достатньо струму для міцності смартфона. Тому ви повинні використовувати другий тип.
 • Активні USB-концентратори, підключені до джерела живлення через джерело живлення на 5 або 12 вольт. Цей вид має набагато більше портів і можуть працювати за декілька енергоємних пристроїв, включаючи диски SSD та будь-які флеш-накопичувачі.

Але, на жаль, є пристрої, які не можуть бути підключені до USB-концентратора, ні USB-хост:

Переконайтеся, що привід відформатований під FAT32

Пристрої Android від заводу (крім Samsung, як підтримка NTFS за замовчуванням), можуть читати та записувати дані лише у файловій системі FAT32. Тому, якщо флеш-накопичувач відформатований під NTFS, F2FS (Windows), EXT2, EXT3, EXT4 (Linux), вам доведеться переформатувати. Але до цього обов’язково зберігайте важливі дані щодо іншого перевізника!

See also  Помилки кодів Luba LG без відображення. Злив у автомобілі LG не працює

Як підключити флеш-диск до телефону або планшета Android

 • Найпростіший спосіб. Через стаціонарний ПК: відкрийте привід через “мій комп’ютер”, а потім натисніть правою кнопкою миші, виберіть “Формат”. Після цього виберіть формат FAT32 (“Файлова система”). Натисніть “Пуск”.
 • Використання командного рядка. Очистіть комбінацію ключа WIN (значок Windows на клавіатурі) R кнопку. У вікні, що з’явиться, введіть “CMD”. Після цього введіть наступний формат G: / FS команду у вікні: FAT32 / Q / V: MY_FLSHKA, де:
 • G-лист, що вказує на ім’я диска, це може бути будь-яким іншим,
 • V: my_fleshka. Ім’я.

Як підключити флеш-накопичувач до смартфона на Android

Ви не можете підключити USB-накопичувач до кожного пристрою. Деякі смартфони не мають відповідної технології. Однак всі гаджети з Android 4 можуть працювати з флеш-дисками.0 і вище, за винятком Google Nexus 4.

Якщо ви хочете підключити USB-накопичувач до смартфона, вам знадобиться так званий кабель OTG. Вони відносно недорогі і продаються буквально на кожному кутку. Крім того, для доступу до даних на диску USB потрібен спеціальне додаток. Наприклад, програма USB Media Explorer працює без кореневого права на всі пристрої, за винятком того ж Nexus.

Розширені користувачі можуть використовувати додаток Stickmount, але це потребує права кореня. Але після їх отримання, ви можете не тільки відкрити доступ до даних на флеш-накопичувач та скопіювати файли, але також підключити USB-диск як папку, подібну до функцій Linux.

Деякі пристрої, такі як HTC One або Sony Xperia Z, не вимагають встановлення сторонніх програм: ви можете просто підключити USB-проїзд через OTG-кабель. Іноді вам доведеться додатково перейти до меню “Налаштування”. “Memory”. “USB-диск”, щоб відкрити розділ.

Використовується для підключення смартфонів та планшетів до ПК

Як підключити флеш-накопичувач до смартфона / планшета

Android має USB-технологію On-to. Go (у безкоштовній перекладі: вилка та використання). Його суть полягає в тому, що пристрій здатний постачати їжу для зовнішніх носіїв, підключених через MicroUSB. Завдяки цьому користувач має можливість працювати з USB-флеш-дисками безпосередньо з його планшета або смартфона.

Ця технологія саме є всі пристрої з Android 3.1 і вище. А як щодо решти. Потрібно перевірити. Використовуйте програму Checker USB OTG від Google Play.

Перевірка пристрою за допомогою перевірки USB OTG

Щоб перевірити наявність OTG на своєму пристрої, просто запустіть програму перевірки USB. Він перевірив пристрій і покаже вам результат.

Підключіть кабель OTG

Таким чином, ваш пристрій досить сучасний, щоб зберегти цю просту технологію. Тепер вам потрібен адаптер USB на MicroUSB. Цей кабель також називається OTG кабелем.

Це виглядає як будь-який звичайний адаптер: з одного боку. Плоский штепсель для роз’єму MicroUSB, з іншого. Закритий пластиковий порт USB.

Підключіть один кінець OTG-кабелю до смартфона або планшета, а в іншому вставте флеш-карту. Якщо все добре, відповідне повідомлення з’явиться на екрані пристрою. Вам пропонується відкрити файловий менеджер, щоб переглянути дані з USB-диска.

Stickmount: Якщо пристрій не бачить флеш-накопичувача через адаптер

На жаль, це не завжди відбувається так просто. На деяких пристроях диск USB може не розглядатися, навіть якщо є OTG. Якщо ви усунуте ймовірність пошкодження флеш-накопичувача (перевірте його, підключення до комп’ютера), то, можливо, ваш смартфон / планшет автоматично не визначає зовнішній носій. У цьому випадку програма Stickmount допоможе. Ви можете завантажити його в Google Play.

 • Завантажте та встановіть програму.
 • Спробуйте знову вставити флеш-пам’ять USB.
 • Тепер Android буде запропоновано запустити Stickmount. Згодити. Визначено флеш-накопичувач, і ви можете переглядати файли, встановлені на ньому.
See also  Де знаходиться Windows на комп’ютері. Важливі налаштування перед першим запущеним Windows 10

Зверніть увагу, що програма Stickmount вимагає кореневого доступу.

Як отримати доступ до кореневого доступу на пристрої

  Завантажте та встановіть програму до комп’ютера.

Зверніть увагу, що кореневий доступ скасовує гарантійне обслуговування пристрою. Всі процедури, які ви робите лише за власним ризиком.

Використовуючи третій сторонний менеджер файлів при підключенні флеш-накопичувача

Якщо все успішно пройшло і флеш-накопичувач, підключений до телефону Android, найкраще керувати папками та файлами, які потрібно використовувати не вбудований, і третій сторонний файловий менеджер. Справа в тому, що деякі смартфони можуть безпечно працювати з таким типом носія, але дефектний менеджер файлів турбує їх у цьому. Найпростішим рішенням є завантаження та встановлення сторонніх програм. Користувачі рекомендують наступні опції:

 • X-plore manager. Повністю безкоштовне додаток без непотрібних функцій, що дозволяє вам зручно керувати всіма файлами на телефоні та SD-карту через багатофункціональні та російськомовні Inteeis. Щоб увімкнути доступ до медіа USB, потрібно перейти до параметрів та активувати параметр “Дозволити доступ через USB”;
 • Загальний командир. Всесвітньо відомий файловий менеджер з Windows доступний на мобільних операційних системах. Це дозволяє швидко та зручно працювати з файлами не лише у внутрішній пам’яті, але і на флеш.Накопичувачі;
 • “ES Explorer”. Не менш відомий менеджер файлів для мобільних пристроїв, що працює в операційній системі Android. Він завжди реагує лише на добрі слова. Хоча програма сьогодні містить багато непотрібних функцій, в яких він може бути легко втрачений, він підтримує читання даних від формату NTFS Flash-дисків за замовчуванням.

Зверніть увагу! Робота з сторонніми провідниками так просто, як з звичайним. При відкритті з’являється список файлів та папок, який розташований у кореневому каталозі операційної системи, доступної користувачеві. Якщо телефон має права суперкористувацьку, також буде відкритий системний каталог.

Як з’єднатися з OTG кабелем

Usb OTG. Технологія, яка дозволяє переносити на зовнішні пристрої потужністю через роз’єм смартфона MicroUSB. Технологія Підтримка смартфонів та таблеток з Android 3.1 і вище.

Otg кабелі продаються в комп’ютерних магазинах і в стільникових салонах. Перш ніж купувати шнур, переконайтеся, що ваш пристрій підтримує USB на-й. Для цього завантажте програму USB OTG Checker з ринку відтворення, відкрийте та натисніть кнопку “Перевірити OSB OSB OTG”. Через деякий час ви побачите результат перевірки.

Програма перевіряє пристрій для технології OTG

На додаток до перевірки системи, програма дозволяє перевірити рівень сигналу OTG, а також переглядати файли на підключеному носії.

Otg-кабель. Це шнур, на одному кінці якого знаходиться вилка MicroUSB, а з іншого. З’єднувач USB, де підключено карту Flash. У системі дані з флеш-диска можна знайти за допомогою файлового менеджера.

Якщо ваш смартфон або планшет підтримує технологію OTG, але не має відповідного роз’єму, використовуйте адаптер.

Usb OTG USB Flash Drive

На переважній кількості таблеток та телефонів є універсальний мікро-USB-порт (на нових пристроях від 2020 року. Випуск частіше йде USB TYPE-C). Ви можете підключити зарядний пристрій та флеш-накопичувач та інші пристрої.

Для підключення звичайного USB-флеш-накопичувача. Вам знадобиться спеціальний адаптер з Micro USB (USB-типу-C) до звичайного порту USB.

Такі адаптери називають usb otg адаптери. Тепер у продажу ви можете знайти різноманітні варіанти: з гнучким еластичним дротом, як і невеликий адаптер (який можна легко втратити) і. Параметри.

See also  Як видалити пароль з Samsung. Розблокувати з обліковим записом Google

Додавання!

Як підключити флеш-диск до телефону або планшета Android

До речі, дуже дешеві адаптери OTG можна знайти в різних китайських інтернет-магазинах. Якщо ви шукаєте, то такі товари знаходяться в діапазоні 50-200 !

Зверніть увагу, що адаптери OTG різні!

Будь ласка, зверніть увагу, що USB-TYPE-C та MICRO USB дуже схожі зовні, але все-таки є невелика різниця: Micro USB трохи менше, і він “б’є” кутів. См. Приклад на фото нижче.

Перший шлях. Адаптер

Поверніть передачу інформації без використання складних і недостатньо надійних адаптерів, що дозволяє MicroUSB порт, розташованому на житло смартфон. Всі поради щодо статті, як підключити флеш-накопичувач до телефону, буде пов’язаний з цим роз’ємом. Він забезпечує досить високошвидкісне з’єднання з зовнішнім приводом, не сповільнює пристрій, дозволяє спілкуватися по телефону під час копіювання інформації. Крім того, порт служить для підзарядки акумулятора та зв’язку за допомогою USB.Кабелю з комп’ютером.

Найпростіший спосіб підключення використовує адаптер OTG, що має дві сторони:

Підключіть USB-флеш-накопичувач до планшета або телефону в цьому випадку надзвичайно простий. У USB-роз’єму ви включаєте флеш-пам’ять та підключіть контакт MicroUSB до гаджета. Підключений пристрій повинен бути розпізнаний автоматично. Через кілька хвилин ви можете використовувати його.

З’єднання на підключенні флеш-дисків до телефону

У більшості випадків вам легко використовувати USB-флеш-накопичувач. Це не може не радіти. Однак, якщо ви зіткнулися з труднощами при підключенні флеш-накопичувача, не відчаю. Багато проблем вирішуються досить швидко. Я сподіваюся, що ви навчилися достатньо, як підключити USB-флеш-накопичувач до телефону. Якщо є питання, то запитайте, ми постараємося допомогти вам.

Друзі, якщо ви помітили будь.Яку помилку на сайті, тоді напишіть про це в коментарях або надішліть повідомлення на пошту через контакти, і ми це виправимо.

І ми будемо раді почути ваші побажання, якщо чомусь ви незручно використовувати сайт.

Не будьте байдужими до проекту. Спасибі! 🙂

Нам дуже приємно! Не могли б ви поділитися цією статтею з друзями? А також ми будемо раді, якщо ви залишите коментар.

Ми обіцяємо виправити! Якщо у вас є, ніж доповнити статтю, пишіть про це в коментарях. І ми також будемо вдячні за конструктивну критику. Спасибі!

Додати коментар Скасувати відповідь

Привіт, у мене є два сторонні флеш-накопичувач. Комп’ютер. Бренд Sandisk 32 Гб, перш ніж працював флеш-накопичувач, я завантажив відео та дивився по телефону, потім він не був використаний протягом тривалого часу (майже рік ) І з якоїсь причини вона не бачить її. Пропонує форматувати, пише, що це неможливо. Як з’ясувати з розуму і чи можна щось зробити

Доброго дня. Може бути багато причин. Для початку прочитайте ще 2 статті. Якщо нічого не допомагає, то, швидше за все, ви повинні прощатися з вашим флеш-накопичувачем.

Samsung galaxy2jprime. Він бачить флеш-диски. Але при підключенні до них, андроїд і втрачені правильні папки автоматично копіюються. Після прослуховування вони повинні бути видалені кожного разу.Як уникнути цього?