Підключення джойстика до пристрою на Android

Операційна система Android стала популярною не тільки через її широку функціональність, а й через величезну кількість ігор. Єдине, що може бути перешкодою для людей, які люблять розважальні програми, є незручним управлінням. Щоб виправити ситуацію, винайдено різні ігрові маніпулятори, крім того, можна підключити контролери та з інших пристроїв. Ця стаття розгляне питання. Як підключити джойстик для Android.

Спочатку подумайте, що з’єднує GamePad з 3 найпопулярніших консолей. Playstation 3, Xbox360, Wii:

 • Підключення маніпулятора з першої консолі можливий як через USB, так і через Bluetooth. Другий спосіб вимагає спеціальної програми контролера Sixaxis. Він розташований за адресою.
 • Перед завантаженням краще використовувати іншу програму, яка знаходиться на тому ж ринку. Утиліта буде перевіряти систему сумісності з плагіном.
 • Далі тут потрібно завантажити програму та встановити його на своєму комп’ютері. Після цього запустіть програму та вкажіть адресу телефону (його можна знайти в налаштуваннях) у програмі. Після натискання кнопки оновлення GamePad буде прив’язана до планшета або телефону. Таким чином, підключення через Bluetooth.

Слід зазначити, що ваш джойстик також може бути підключений до смартфона та грати за допомогою IT Android-гри. Детальний алгоритм для цього заплановано тут.

Методи

Майже всі сучасні зовнішні пристрої пов’язані двома способами: використання USB-проводів або повітря (Bluetooth або Wi-Fi). Якщо ми говоримо про останні покоління фірмових джойстиків з ігрової станції або Xbox, це буде з’єднання Bluetooth. Це простіший і універсальний метод. Однак провідне з’єднання надійного, можливо, вам знадобиться додатковий адаптер або адаптер.

За допомогою цієї технології найвідоміші джойстики з’єднуються. І незалежно від того, яка версія радіопідйома Bluetooth стоїть на вашому телефоні: 4.0 або 5.0. Цей показник вплине лише на радіус прийому, як правило, не більше 10 метрів.

Підключіть DualShock від PS3 та PlayStation 4

Sony Gamepads. Одна з найпопулярніших та зручних маніпуляторів. Обидві версії Joystick працюють через Bluetooth, тому їх можна підключити до смартфона. Структура відео буде нижчою. Однак перед цим необхідно здійснити ряд маніпуляцій з налаштуваннями Android:

 • Ми повинні дати кореневі права в телефоні. Це робиться так, щоб подальші програми могли змінити адресу Bluetooth смартфона або планшета. Щоб відкрити права кореня, встановіть будь-який із зазначених додатків до телефону: Kingroot, Framaroot, Irooot. Відкрийте програму та отримайте правильно.
 • Вам потрібно буде встановити спеціальну програму “Шістьаксіс Compatibolyy Checker”. Вона перевіряє сумісність смартфона з GamePad. Посилання на додаток нижче. Утиліта поширюється за допомогою платної підписки, але на першому початку ви можете перевірити геймпад для сумісності без покупки програми. При першому запуску натисніть кнопку “Пуск”, після чого програма буде вказувати на адресу Bluetooth, якщо пристрої сумісні.
 • Тепер вам потрібно встановити нову адресу blutuz у самому dualshock. Для цього ви повинні знайти кабель (Mini USB-для PS3, Micro USB-PlayStation 4, Type-C-PS5) для підключення джойстику до ПК або ноутбука. На комп’ютері завантажте програму “Sixaxispayrtool”. Його можна знайти в мережі або на 4PDA форумі (посилання буде трохи нижчим). Підключіть геймпад на ПК і запустіть утиліту. Введіть нову адресу Bluetooth у вікні, що відповідає вашому смартфону. Зберегти зміни.
 • Завантажте основний модуль програми: Controller Sixaxis. Останню версію програми можна знайти у повноцінному відділенні для 4PDA. Активуйте Bluetooth на своєму смартфоні, увімкніть сам джойстик. Запустіть додаток, натисніть кнопку «Пуск». Через короткий час програма відобразить повідомлення “Клієнт 1 підключений”, якщо все буде зроблено правдою.
See also  Як оновити WhatsApp на Android. Маленький простір у пам'яті користувача

Увага! Не забудьте встановити кореневі права на смартфон. Інакше підключити телефон не буде працювати.

Xbox один контролер

Другий за популярністю контролера з Microsoft. Алгоритм підключення Xbox One Gamepad набагато простіше, ніж однакова операція з Sony Joysticks.

 • Увімкніть Bluetooth на своєму смартфоні.
 • Запустіть Xbox One, увімкніть режим пошукового пристрою для парування на верхній кнопці.
 • Джойстик з’явиться в меню смартфонів, торкніться його, щоб встановити спарювання.

Gamepad повинен підключитися без важких. У багатьох іграх, ви навіть не повинні змінювати мету ключів, вони вже “загострюються”, контролюючи “Xbox One”. Наприклад, у асфальті. Важливе бронювання: цей метод працює лише з Xbox One, на Xbox 360 цей метод, на жаль, не працює.

Інші джойстики

Майже всі джойстики від третього-партійних виробників підключені до смартфона основним способом. Через кон’югування Bluetooth. Крім того, користувач може грати в школі VR на своєму телефоні. Метод з’єднання абсолютно ідентичний. У списку пристроїв шолом з’явиться під назвою “VR Box”. Таким чином, більшість гаджетів пов’язані: захисник, ritmix, ipega, mocute та інші пристрої, включаючи джойстики з aliexpress. Якщо з якоїсь причини кон’югація не може бути створена, спробуйте підключити пристрій через Octopus.

Короткий посібник Wii:

 • Встановіть програму IME Wii Controller. Увімкніть блетот на телефоні.
 • Увімкніть контролер Wii. У програмі натисніть кнопку “init and connect”. Потім натисніть кнопки “1”, “2”.
 • Мало деякий час, програма розпізнає маніпулятор.
 • Натисніть “Вибрати програму Wicontrollime”, позначте поле біля знайденого пристрою.

Ваш смартфон підключений до Wii. Розподіл APK для смартфонів Завантажити з офіційної філії 4PDA.

Налаштуйте телефонний контроль

Якщо ви хочете просто використовувати DualShock 4 виключно, щоб керувати телефоном, то спочатку потрібно буде вимкнути консоль. Для цього:

 • На PlayStation 4 Відкрийте меню налаштувань.
 • Виберіть “Налаштування звуку, пристроїв”.

Це весь процес налаштування цього. Тепер у вас буде можливість грати в свої ігри на такій геймпад. Нагадаємо, що ігри повинні підтримувати контроль від контролера, тому ви не можете грати в усі ігри таким чином.

В принципі, такі жанри будуть працювати саме: гоночні, стрільці, ранники, платформери (2D).

На цьому все. Ми сподіваємось, що наша стаття буде корисна для вас. Насолоджуйтесь своїми іграми.

Інформація про встановлення джойстика Android

Налаштування джойстика Android виконується за допомогою різних емуляторів, які дозволяють швидко змінювати команди керування в певній грі.

Досвідчені фахівці надають декілька простих рекомендацій, завдяки якій моментах GamePad можливий на Android:

 • Вкажіть лише ті команди, які дійсно будуть використовуватися в грі. Gamepad має обмежену кількість кнопок, тому їм не вистачає для незначних команд;
 • Програми для призначення ключів Geempad мають аналогічний принцип роботи. Деякі функції краще не змінювати, щоб уникнути неприємних наслідків, наприклад, скидання параметрів. У цьому випадку користувачеві доведеться повторно призначити ключі;
 • Вимкнути сповіщення. Як правило, програми для джойстиків наповнені великою кількістю реклами та сповіщень. Останній можна вимкнути в налаштуваннях програмного забезпечення. Щоб позбутися від дратівливої ​​реклами, яка буде заважати геймплею, потрібно відключити від Інтернету на деякий час або закрити програму. Останній варіант є найбільш переважним, т. До. Багато користувачів вважають за краще грати в мережу.

підключити, android, джойстик

Програма, встановлена ​​для налаштування GamePad на Android

Важливий! Деякі геймпади з консолей несумісні з смартфоном.

Як підключити джойстик з ігрової консолі до телефону Android OC

Радостільність підключена до Android відповідно до наступної схеми:

 • Завантажте програму Sixaxis Compatiboly Chesker з Google Play. Це програмне забезпечення призначене для перевірки сумісності пристроїв.
 • Підключіть маніпулятор до гаджета, відкрийте раніше завантажену програму та запустіть перевірку сумісності, натиснувши відповідну кнопку.
 • Встановіть ту ж програму на комп’ютері, якщо була виявлена ​​сумісність пристроїв.
 • Підключіть джойстик до ПК через USB-порт. На екрані монітора повинен з’явитися код 12 цифр. Це особистий ідентифікатор GamePad.
 • Запустіть програму на смартфоні та дайте дозвіл на використання кореневих прав. У той же час канал Bluetooth з’явиться на дисплеї.
 • Натисніть на вкладку «Змінити» та зареєструйте назву каналу в рядку, яка відображається у попередньому пункті.
 • Натисніть слово “Оновити”.
 • Від’єднайте маніпулятор ПК та натисніть на центральну кнопку.
 • Налаштуйте команди, щоб відтворювати свій власний розсуд.
See also  Як очистити печиво на Android. Програми очищення кеш-пам'яті

підключити, android, джойстик

Встановлення GamePad на Android за допомогою спеціалізованого програмного забезпечення

Методи з’єднання

Існує два способи підключення контролера Android PS3 за допомогою Bluetooth. Перший містить менше кроків, але підходить лише для тих пристроїв, які підтримують USB OTG-з’єднання. Другий буде добре підходить для всіх типів пристроїв, але вимагає участі ПК. В обох випадках, щоб підключити джойстик до планшета, ваш мобільний пристрій повинен мати корінь.Правління.

Як підключити джойстик інших виробників

Як згадувалося раніше, ви можете підключити обмежену кількість ігрових джойстиків до смартфона Android. Але деякі з них все ще можуть синхронізувати з мобільним пристроєм, демонструючи невелике терпіння.

Щоб зробити без дротів під час гри, ви можете використовувати джойстики Xbox One / PlayStation 4. Перед підключенням GamePad до мобільного пристрою ви повинні переконатися, що він повністю заряджений та від’єднаний від консолі. Якщо контролер залишається парним з префіксом, щоб синхронізувати його з телефоном буде неможливо.

 • Щоб виконати процедуру, потрібно дотримуватися певного алгоритму.
 • На смартфоні введіть “Налаштування”;
 • Відкрийте розділ Bluetooth та інші пристрої;
 • Перейдіть до вкладки “Налаштування з’єднання”;
 • Виберіть опцію “Підключення нового пристрою”.

Далі вам доведеться включити контролер та перенести до режиму активного Bluetooth. Для цього, в GamePad, одночасно натискайте кнопки акцій та PlayStation, а також утримуйте кнопку синхронізації на контролері. Коли гаджети з’являються на екрані смартфона, ви можете створити пару.

Ігровий джойстик до консолі телевізора Android

Все частіше користувачі купують смарт-телевізори з інтегрованою функцією Smart TV, а до них підключені клавіатурі, миші, геймпади. Не став винятком та Android телевізором, з якими периферійними пристроями відмінно синхронізовані.

Геймери використовують подібну можливість керувати процесами гри на великому екрані. Для цих цілей вони рекомендують вибрати високоякісні ігрові контролери, які є не тільки ідеальними для телевізора, але також підключені через бездротові модулі Wi-Fi або Bluetooth.

Щоб підключити GamePad до консолі Android з Bluetooth, слід вживати наступні кроки.

 • Відкрийте меню на телевізорі та знайдіть режим Bluetooth, перекладіть на активну позицію.
 • Хоча система буде шукати бездротові пристрої, ви повинні натиснути та утримувати комбінацію кнопки протягом 2-3 секунд: XHOME.
 • Останній індикатор часто буде спалах, а назва моделі емулятора з’явиться у списку виявлених пристроїв. У деяких випадках відображається MAC.Адреса джойстика.
 • Натиснувши на нього, слід зачекати, поки спарювання між геймпадом та телевізійною коробкою буде завершено. Як результат, під додатковим пристроєм з’явиться “кон’югат”.

Підключення джойстика до телевізійної панелі приваблює багатьох користувачів тим, що він виконує не лише свої функції прямої ігрової гри, але й замінює пульт дистанційного керування, а іноді і комп’ютерну мишу. Після синхронізації пристроїв емулятор можна вибрати один із двох режимів управління: гра або управління консоллю.

Перемикач Nintendo

Багато хто здивується, що емулятори Nintendo Switch не підходять, але вони мають чудову якість збірки і добре підходять для контролю ігрових процесів. Завдяки зручній конфігурації їх можна використовувати на пристроях ПК та Android Mobile.

Щоб підключити джойстик до Android = до пристрою, потрібно активувати режим Bluetooth. Ви можете зробити це двома способами.

За допомогою панелі швидкого доступу

 • Після розблокування смартфона проведіть пальцем по екрану зверху вниз, щоб розтягнути завісу.
 • У списку функцій знаходять значок Bluetooth.
 • Перекласти до активного режиму світлового дотику.

За допомогою загального меню телефону

 • Відкрийте “Налаштування”.
 • Перейдіть до вкладки “Bluetooth” (залежно від моделі, вона може бути в розділі “Бездротові функції”).
 • Для активації режиму, щоб перекласти повзунок праворуч.

Після включення мережі з’явиться список пристроїв на екрані, до якого смартфон коли-небудь підключений. На контролері Pro натисніть кнопку живлення, яка розташована поруч із портом USB.

Після того, як Android виявляє емулятор, він відображатиме його у списку підключених пристроїв. Користувач буде залишатися натиснути на цю лінію, щоб створити пару.

See also  Як використовувати Bluetooth на Android. Що таке з'єднання Bluetooth

З пристроями Apple, ситуація дещо інша. По-перше, підтримується виключно бездротовим варіантом підключення. По-друге, вона офіційно доступна лише на версіях IOS 13, а нові. Лише неофіційний метод буде працювати для старих пристроїв.

Ios 13 і вище

У новітніх версіях мобільної ОС від Apple, DualShock 4 Підтримка присутня “з коробки”. Підключити та використовувати його наступним чином:

 • Відкрийте “Налаштування” свого iPhone.
 • Переконайтеся, що вимикач Bluetooth активний.
 • Візьміть геймпад у руках кнопки “PlayStation” та “Share”, і збережіть індикатор світлового пристрою.

підключити, android, джойстик

Як підключити DualShock 4 до Android. Як використовувати джойстик PS4

Готовий. Індикатор GamePad запалюється червоним, що означає хороше з’єднання. Тепер відкрийте сумісну гру (у магазині App, він повинен мати MFI Mark), налаштувати контролер та відтворення.

Ios 12 і нижче

Пристрої з IOS Дванадцятьма та старими версіями не мають вбудовану підтримку для третьої сторони GamePads, тому Doalshock 4 не підключаються до них, але є рішення для власників iPhone з активною в’язниці.

  Бігти на iPhone альтернативний магазин Cydia і відкрити “пошук” в ньому.

Використання OTG та USB-проводів для підключення подвійного залу до Android

Аналогічна дія може бути виконана, якщо використовувати спеціальний USB-шнур для підключення пристрою. Існує лише це проблема, а джойстик, а також смартфон (планшет) використовують мікро-USB-роз’єм, а звичайний USB не може бути підключений до них. Це відбувається з цього, що один кінець дроту, безумовно, нікуди не буде робити.

Особливо для цих цілей використовуйте адаптер USB-OTG. Якщо пристрій підтримує цю технологію, решта підготовки та конфігурації не буде тривати довгий час і не відрізняється від з’єднання Bluetooth. Потрібно лише придбати адаптер OTG і з’ясувати, чи буде смартфон або планшетний ПК буде працювати з ним.

Потрібно зрозуміти значення самого технологій, що він представляє. Вперше на ринку вона з’явилася в 2006 році. І відразу ж дозволило підключити два пристрої один з одним без використання USB-хосту. Як правило, з стандартними та звичайними зв’язками, одним з пристроїв працює як господар (наприклад, сервер), а інший. У ролі клієнта, тобто периферійні пристрої. Крім того, той же гаджет може працювати в обох ролях у різних випадках взаємодії.

Як підключити Jostyk PS4 до смартфона / Як підключити джойстик до телефону / Як підключити телефон

До відома! Це завдяки технології OTG, що кожен пристрій може визначити, як взаємодіяти з іншим пристроєм. Якщо ми говоримо про мобільні телефони, то метод дозволяє вам підключити їх до зовнішніх дисків без посередників або підключення до них подібних пристроїв або контролерів з ігрових консолей.

Отже, вам потрібно підключити роз’єм USB з джойстика (він не повинен бути dool 4) до частини адаптера, який має відповідний порт. Далі інший кінець підключений до телефону або планшета. Поведінка пристроїв залежить від моделі мобільного телефону та гри, в якій він планується піти. Рекомендується перейти до програми та спробувати управляти за допомогою джойстика. Якщо він не працює, ви можете ввести налаштування та перевірте методи взаємодії.

підключити, android, джойстик

Щоб створити пару, ви повинні натиснути та утримувати дві кнопки на джойстик

Отже, сьогоднішня стаття наблизилася до кінця. Я поділився з вами всіма знаннями, як підключити DualShock 4 до Android через Bluetooth. Я використовую себе довгий час.

Сьогодні ми розглянули два ефективні методи підключення контролера, наприклад, Bluetooth і кабель.

Я сподіваюся, що вони не називають жодних проблем. Ну, якщо у мене ще є питання, чекаю їх у вашій електронній пошті.