Table of Contents

Як підключити мишу до комп’ютера

Комп’ютерна миша. Це елемент керування, який виступає як посилання між комп’ютером та користувачем. Це необхідний атрибут, який здатний полегшити роботу з комп’ютером до будь-якого користувача. Його завдання полягає в перетворенні певних команд з рухом руки. Миша не може виконувати значну інформацію, і принцип своєї роботи базується лише на механізмі подій. Рухи, які виконуються миші, вважаються певними подіями. Вони аналізуються водієм, який у свою чергу визначає, чи була проведена запитувана подія чи ні, і де курсор миші розташований на екрані. Вся ця інформація передається спеціальній програмі, з якою працює користувач, і завдяки цій інформації сама програма визначає, яка команда, яку користувач мав, далі, виконує її. Усі сучасні миші складаються з корпусу, кнопок, друкованих дощок з багатьма контактами та прокручування коліс. Хоча вони складаються з одних і тих же компонентів, в них все ще є відмінності, які ми будемо врахувати.

Як підключити бездротову мишу до комп’ютера

Бездротові миші з спеціальним адаптером USB, який підключений до роз’єму на ПК, і без нього. Перші миші називають радіо. Їх конфігурація простіша, ніж у мишей без цього адаптера. Вони вже працюють за допомогою технології Bluetooth і потребують конфігурації з’єднання на Windows. Розглянемо з’єднання як для одного, так і для іншого типу.

Bluetooth Mash

Миша без адаптера зазвичай бере участь у комп’ютері з невеликою кількістю випусків USB, щоб вказівний пристрій не займав роз’єм. Як підключити таку мишу до ПК:

  Розгорніть меню «Пуск». Відкрийте розділ “Пристрої та принтери”. Якщо у вас є “Windows” 10, відкрийте “панель керування” першою через каталог “System” у тому ж меню “Start”.

підключити, бездротову, мишу, комп, ютера

Відкрийте розділ для пристроїв через “Початок”

Запустіть майстер з’єднання на панелі

підключити, бездротову, мишу, комп, ютера

Зачекайте, доки не буде завершено пошук пристроїв

підключити, бездротову, мишу, комп, ютера

Виділіть мишу та почати встановлення драйверів

Бездротова миша достатньо, щоб підключити один раз (встановити на ПК вимагав драйверів). У майбутньому ПК негайно підключиться до миші, коли ви включите його.

Radiofrequency миші

Що робити, якщо у вас є пристрій з адаптером USB:

  Підключіть адаптер до одного з USB-виходів на комп’ютері. “Windows” повинні автоматично розпізнати пристрій та встановлювати всі важливі драйвери для миші.

підключити, бездротову, мишу, комп, ютера

Увімкніть мишу за допомогою перемикача нижче

Так що марно не витрачає заряд акумулятора, вимкніть мишу, коли ви не використовуєте його.

Як налаштувати мишу: швидкість покажчика, значок стрілки та інші

Після успішного підключення ви повинні відвідати розділ з системними параметрами миші:

 • Перейдіть до “Панель керування”. Натисніть посилання “миша”.
 • У “кнопках миші”, якщо це необхідно, вкажіть кроки двох клавіш пристрою, а також встановити швидкість відповіді після подвійного клацання.

Встановіть параметри для колеса миші

Покладіть швидкість швидкості курсора

Чи можу я підключити бездротову мишу без адаптера?

Так, якщо миша спочатку була призначена для роботи без адаптера. Якщо миша повинна мати адаптер (USB-миша), і немає нікого з будь-якої причини, то, швидше за все, легко це легко вирішити. Є кілька способів:

 • Дізнайтеся через Інтернет або в найближчому центрі комп’ютерного сервісу, чи ця модель має можливість підключатися до ноутбука з іншим адаптером того ж виробника. Багато фірмових продуктів дозволяють підключати кілька периферійних пристроїв за допомогою одного адаптера.
 • Якщо ви не зможете знайти відповідний адаптер, є ще один вихід. Знайдіть ту саму вживану мишу в Інтернеті або на руках, купуйте її за низькою ціною разом з адаптером і змініть наповнення миші на подібну.
 • Іноді ситуація відбувається, коли ви виявилися мишею Bluetooth, але ноутбук не підтримує такий стандарт зв’язку. Тоді ви можете просто придбати будь.Який приймач Bluetooth і вставити його в комп’ютер. І ще краще. Принесіть мишу з собою до магазину та на місці, щоб переконатися, що все буде працювати нормально.
 • У багатьох сервісних центрах ви можете просто спробувати знайти відповідний адаптер. Хоча ймовірність його пошуку невелика, але чому б не спробувати?

Що таке мінуси бездротових мишей

Основні мінуси для звичайних користувачів. Це періодична заміна акумуляторів у миші. Один набір типу AA може бути достатньо протягом 3-5 місяців, залежно від інтенсивності використання та якості батарей.

Крім того, критично для власників ноутбуків може стати зменшенням швидкості передачі даних бездротовим зв’язком з домашньою або державною мережею, що працює на 2,4 ГГц. Якщо канали роботи миші та Wi-Fi збігаються, то втрати в швидкості перешкод адаптера можуть становити до 70%, що стане вагомою причиною модернізації з бездротового маніпулятора і повернеться до використання “хвостового гризуна”. У випадку Bluetooth радіо канал не повинен відбуватися.

Для геймерів фахівці рекомендують використовувати лише дротові інтернету для кращої реакції на кліки та переміщення курсору. Хоча в даний час у цьому плані були донесені деякі професійні бездротові моделі.

See also  Як витягнути SIM -карту з Samsung Galaxy. Скріпка

Підключення бездротової миші через Bluetooth (без приймача / адаптера)

Негайно я хочу уточнити, що підключити мишу до стаціонарного комп’ютера без адаптера, швидше за все, він не спрацює. Оскільки ПК зазвичай не є вбудованим модулем Bluetooth. Тому ми спочатку потрібно вибрати адаптер Bluetooth для комп’ютера, а потім підключити та налаштувати Bluetooth, і лише після того, як ви можете підключити мишу Bluetooth відповідно до інструкцій. Або скористайтеся бездротовим адаптером, який надходить у комплект (якщо ваша модель підтримує це inteeis).

З ноутбуками простіше, є bluetooth є вбудований. Правда, це не завжди працює, тому що необхідні водії не встановлені. Якщо немає значка Bluetooth на ноутбуці для лотка, і немає адаптера у менеджера пристроїв, що відповідає параметрам параметрів, потрібно спочатку налаштувати та увімкнути Bluetooth (на прикладі Windows 10). І в цій статті є інструкція для Windows 7.

Щоб підключити, клацніть правою кнопкою миші на значку Bluetooth та виберіть “Додавання пристрою”.

Увімкніть мишу. Далі потрібно активувати режим з’єднання. Повинна бути кнопка. У моїй миші він підписується як “Connect”. Вона повинна бути натиснута (може бути натиснути і утримуватися). Потрібно почати активно миготливий індикатор. Процес активації режиму з’єднання, звичайно, може відрізнятися залежно від виробника та моделі миші. Дивіться інструкції.

На комп’ютері, у вже відкритому вікні, виберіть елемент “Додавання Bluetooth або іншого пристрою”. Далі натисніть на елемент “Bluetooth”. Коли наша миша з’являється у списку, просто натисніть на нього. У Windows 7 негайно відкриється вікно, в якому пристрій буде відображатися для підключення.

Повинно з’ясувати повідомлення, що пристрій готовий до використання.

Миша вже повинна працювати. Клацніть “готовий”. З’єднання завершено.

У Windows 7 все також приблизно однаково, лише самі вікна та пункти меню виглядають по.Різному.

Порада! Після підключення я рекомендую завантажити та встановлювати програмне забезпечення у виробника бездротової миші. Або встановіть його з диска, якщо він є. Наприклад, для мишей Logitech. “Параметри Logitech”.

Це програма, з якою ви можете налаштувати додаткові функції. Наприклад, призначте дії до додаткових кнопок, встановіть швидкість покажчика та T. D. Все залежить від того, що ваша миша. Якщо найпростіша, то ця програма може не потрібно.

Якщо комп’ютер не знайде мишу Bluetooth, то перше, щоб переконатися, що він увімкнено та активовано підключення. Спробуйте підключити його до іншого пристрою. Ви можете навіть до телефону або планшета (на Android).

Автоматичне вимкнення сенсорної панелі після підключення бездротової миші

На ноутбуках ви можете налаштувати все таким чином, щоб після підключення миші (бездротовий або дротовий), сенсорна панель вимикається автоматично. І це дуже зручно, тому що це лише перешкоджає. Наприклад, при наборі.

Як я це розумію, це може бути зроблено тільки тоді, коли водій встановлений на вашому ноутбуці на сенсорній панелі з виробника ноутбука. Перевірено на Lenovo, все працює.

Відкрити початок (або шукати) і напишіть “мишу”. Відкрийте “параметри миші”.

Перейдіть до “Розширені параметри миші”.

У новому вікні повинна бути вкладка “ELAN” (ви можете мати іншу). Вам потрібно йти до нього і покласти галочку біля “відключення під час підключення зовнішньої USB-миші”. Натисніть “Застосувати”.

Все готово! Тепер сенсорна панель не буде працювати, коли миша підключена.

Якщо ви не можете підключити мишу, деякі питання виникли, або ви хочете розділити корисну інформацію Статьи. Залиште свої повідомлення в коментарях.

Раніше ми писали про те, як підключити гарнітуру Bluetooth до ПК, і які проблеми при виконанні цієї дії можуть виникнути. Цього разу ми подивимося на шляхи, як підключити мишку Bluetooth до ноутбука з Windows 10. Варто закликати заздалегідь, що ви можете підключити бездротову мишку двома способами: у присутності приймача та його відсутності.

Читайте на Softikbox: Як увімкнути Bluetooth на комп’ютері з Windows 10?

Бездротовий пристрій, який має приймач, підключається до ПК або ноутбука, який працює 10 Windows 10 таким чином:

 • Підключіть приймач до USB-роз’єму. Він може виглядати як невеликий роз’єм USB і як основу з кабелем та спеціальним роз’ємом.
 • Увімкніть Bluetooth у “Параметри Windows”
 • Вставте акумулятори в мишу та увімкніть спеціальну кнопку на ньому.
 • Натисніть і утримуйте кнопку з’єднання Bluetooth на трансивер протягом 3-5 секунд.
 • Буде запущений драйвер Master Muster. Потрібно, щоб комп’ютер мав доступ до мережі та може завантажити програмне забезпечення. Далі ми рекомендуємо дотримуватися підказок.

Якщо миша ПК не бачить, необхідно включити “Дозволити пристрої Bluetooth виявити цей комп’ютер у параметрах Bluetooth”.

Після перезавантаження комп’ютера варто повторити спробу підключити пристрій. Підключений пристрій з’явиться у списку гаджетів.

Якщо у вас є вбудований трансивер у миші, метод підключення пристрою введення інформації буде таким:

 • Ми вимикаємо мишу в тумблер у положенні “включеного”.
 • Натисніть “Пуск”, “Параметри”, виберіть “Пристрої”.
 • У новому вікні в меню зліва, потрібно вибрати розділ “Bluetooth”. Перетягніть повзунок, щоб “включено”. Негайно почніть пошукові пристрої.

Як підключити мишу до ноутбука або комп’ютера?

 • Після того, як миша з’являється у списку пристроїв. Ми виділяємо його та натисніть кнопку “Підключити”.
 • Почати майстер. Дотримуйтесь підказки.

Важливий! Якщо у вас є запит, щоб встановити ключ доступу під час підключення миші, ви повинні вибрати опцію “без ключа доступу”. Bluetooth миша на Windows 10 не працює з ключем доступу.

Про те, як підключити Bluetooth-мишу на ПК з Windows 10, див

Незважаючи на те, що ноутбуки дозволяють вам керувати навігацією за допомогою сенсорної панелі, багато користувачів вважають за краще використовувати оптичну мишу для цього.

See also  Як встановити цистерни Blitz на комп'ютері. Система управління

Підключення дротової оптичної миші, як правило, не викликає труднощів від користувачів, однак, з’єднання його бездротового аналога робить цю процедуру трохи складніше.

Як підключити бездротову мишу до планшета

Іноді є необхідність підключення до планшета або телефону бездротової миші та клавіатури, наприклад, для набору тексту у великих обсягах, для його обробки, коли немає доступу до стаціонарного комп’ютера. Деякі таблетки оснащені стандартним USB-портом. У цьому випадку бездротове з’єднання миші не викличить труднощів. Зробіть те ж саме, як при підключенні миші до ноутбука. Якщо такого порту немає, у вас завжди є мікро-USB-роз’єм на планшеті, і ви можете просто використовувати адаптер USB. Micro-USB. Він зазвичай включений до комплекту, або доповнюється додатково. Він виглядає так:

підключити, бездротову, мишу, комп, ютера

Вставте адаптер миші у роз’єм USB, увімкніть мишу. За допомогою такого адаптера можна підключитися до планшета та звичайної, дротованої миші. Сигнал полягає в тому, що маніпулятор підключений до таблетки, це зовнішній вигляд на екрані стандартного значка курсора у вигляді стрілки.

Якщо вам потрібно одночасно включити бездротову мишу та клавіатуру, а мікро-USB-роз’єм є лише одним, ви можете скористатися спеціальним UTG MicroUSB Hub Splitter, який дозволяє одночасно підключити кілька пристроїв. Ось він:

Під час підключення миші безпосередньо через Bluetooth, без адаптера, переконайтеся, що на вашому пристрої підключено цей тип з’єднання. Потім дочекайтеся синхронізації за допомогою миші. Якщо він не відбудеться автоматично, то в налаштуваннях Bluetooth вам потрібно вручну шукати доступні підключення. Табличка виявляє мишу, вибирайте його зі списку та натисніть “Connect”.

Як підключити радіочастоту миші

Перше, що потрібно зробити, перш ніж підключити мишу. Це перевірити його на сумісність з комп‘ютером, до якого він буде підключений.

 • Підключений до прийомного пристрою з USB-роз’ємом на 27 МГц, що постачається за допомогою миші;
 • Підключено до пристрою для прийому USB Bluetooth для 2.4 ГГц, що поставляється за допомогою миші, або до модуля Bluetooth всередині ноутбука.

Ви можете переглянути веб.Сайт або прочитати дані на упаковці миші, щоб переконатися, що вона сумісна з операційною системою, до якої буде підключено.

підключити, бездротову, мишу, комп, ютера

У вікні або на веб-сайті виробника ми знаходимо та перевірте інформацію про сумісність миші з нашою системою

Довідка! Залежно від моделі радіочастотного миші, зв’язок може бути трохи різним, але його основні принципи для всіх радіобічків практично однакові.

Для підключення з’єднання для вставки прийомного пристрою (USB-приймач), як правило, поставляється з бездротовою мишкою у роз’ємі USB-ПК. Windows автоматично шукає та встановлює потрібний драйвер.

підключити, бездротову, мишу, комп, ютера

Встановіть у бездротовій миші батареї потрібного типу, спостерігаючи полярність. На більшості моделей ви можете підняти верхню панель миші або відкрити кришку знизу, щоб відкрити відсік акумулятора.

підключити, бездротову, мишу, комп, ютера

Важливий! Для живлення бездротових мишей, як правило, використовуються акумуляторами АА. Якщо батареї не включені, постачаються за допомогою миші, потрібно встановити нові придбані акумулятори. Якщо батареї встановлюються в акумуляторі, вам може знадобитися заряджати їх.

Увімкнути мишу. Для цього ви зазвичай повинні натиснути кнопку або перемістити вимикач у нижній частині миші. На фото, кнопка розташована на верхній стороні сайту.

Довідка! Якщо ви знайдете кнопку живлення або не вдасться, ви можете звернутися до посібника, що постачається за допомогою миші для будь-якої необхідної інформації.

Якщо у вас є можливість встановлювати необхідну кнопку каналу. Вибір каналу потрібно підключити мишу до декількох ПК у приміщенні.

підключити, бездротову, мишу, комп, ютера

Підключіть мишу до прийомного пристрою. Для цього, затискач і утримувати на пристроях для спарювання курсу миші. При необхідності також одночасно утримуйте кнопку на USB-приймач. Продовжуйте тримати кнопки, доки підсвічування не перетворюється на нижню сторону миші, або індикатор у верхній частині миші не змінить символ його світіння.

підключити, бездротову, мишу, комп, ютера

Довідка! Зазвичай після сполучення індикатор миші рухається від миготливого стану в постійне світіння. Деякі бездротові миші мають виконання “вилку та відтворення”, а вказані кроки, натиснувши кнопки для них не потрібні.

підключити, бездротову, мишу, комп, ютера

З гарним кон’югацією миші та ПК, індикатор миші вимикається від миготливого стану в постійне світіння

Переверніть мишу, встановіть його на плоский майданчик і почніть перемістити його, перевіряючи правильність свого з’єднання та перемістіть курсор. У випадку звичайного переміщення курсора, пристрій підключено.

підключити, бездротову, мишу, комп, ютера

Використовуючи мишку, починаючи перемістити його, перевіряючи правильність з’єднання та переміщення курсора на екрані монітора

Важливий! Ви не можете використовувати оптичну мишу на грубому, мокрому, пиловому квадраті, оскільки це може зменшити точність його відстеження.

Як підключити бездротову мишу

Windows 10. Операційна система для персональних комп’ютерів, розроблених корпорацією Microsoft як частину сімейства Windows NT. Після Windows 8 система отримала номер 10, обходячи 9. Система призначена для того, щоб стати одним для різних пристроїв, таких як персональні комп’ютери, таблетки, смартфони, Xbox One і PR. Єдина платформа розробки та єдиний магазин універсальних додатків, сумісні з усіма підтримуваними пристроями. Windows 10 надходить як послуга з оновленнями протягом усього циклу підтримки. Вікіпедія

Ubuntu ([ʊbʊntuː]; від Zulu Ubuntu. Людство; “Ubuntu”). Розподіл Linux, заснований на Debian GNU / Linux. Головний розробник та спонсор. Канонічний. В даний час проект активно розвивається та підтримується вільною спільнотою. Вікіпедія

Підключіть бездротову мишу до комп’ютера, запущений Windows 10

Меню Bluetooth надає засоби для підключення бездротової миші в Windows 10.

Відкрийте розширені налаштування (натисніть мені подобається мітка) та виберіть пристрої.

підключити, бездротову, мишу, комп, ютера

На лівій бічній панелі виберіть Bluetooth та інші пристрої, а потім виберіть знак плюс поруч, щоб додати Bluetooth або інший пристрій.

підключити, бездротову, мишу, комп, ютера

У спливаючому вікні додайте віконний пристрій, виберіть Bluetooth.

Як підключити мишу до ноутбука або комп’ютера?

підключити, бездротову, мишу, комп, ютера

Дотримуйтесь інструкцій з надбудовником пристрою. Вам потрібно перекласти бездротову мишу в режим сполучення. Windows виявляє мишу та додає відповідні драйвери.

See also  Як змінити Android через комп'ютер. Рефлапінг пристроїв Android за допомогою комп'ютера або ноутбука

Важливо: Можливість виявлення бездротової миші залежить від виробника, тому прочитайте короткий посібник.

Підключення бездротової миші до комп’ютера, що працює MacOS

Перемістіть бездротову мишу до режиму сполучення. См. Інструкції в документації пристрою.

Натисніть значок логотипу Apple у рядку меню у верхній частині екрана та виберіть параметри системи у спадному меню.

підключити, бездротову, мишу, комп, ютера

Натискати кнопку Bluetooth. Щоб відкрити налаштування системи.

підключити, бездротову, мишу, комп, ютера

Ваш MAC шукає будь-який пристрій у режимі сполучення, коли ви відкриваєте панель Bluetooth.Ви повинні побачити запит на підключення, щоб підтвердити, що потрібно підключити вказаний пристрій. Якщо так, натисніть Connect.

підключити, бездротову, мишу, комп, ютера

Підключіть бездротову мишу до комп’ютера, що працює Ubuntu Linux (версія 18.04)

Перемістіть бездротову мишу до режиму сполучення. См. Інструкції в документації пристрою.

Відкрийте панель Bluetooth та переконайтеся, що вершина перемикача встановлена ​​на позицію.

Виберіть мишу в пристрої списку та заповніть налаштування. Заповніть цей крок протягом 20 секунд, щоб уникнути динаміків часу. Коли миша підключена, його статус відображається як підключений.

Виберіть підключену мишу, щоб відкрити панель, щоб налаштувати певний пристрій.

Рекомендації щодо використання бездротової миші

Бездротові миші Використовуйте технологію Bluetooth для підключення до комп’ютера, звільняючи робочий стіл від непотрібних шнурів. Оскільки вони покладаються на Bluetooth, бездротові миші пов’язані таким же чином, як і будь-який інший пристрій Bluetooth.

Bluetooth миша відрізняється від дротової миші в декількох істотних функціях:

 • Ви повинні залишатися відносно близько. Хоча використовуючи мишу Bluetooth, ви можете рухатися до відстані до 33 футів від комп’ютера, для виходу миші з зони дії, вам може знадобитися повторне кон’югація.
 • Бездротова миша вимагає акумуляторів. Вам знадобляться запасні акумулятори або заряджальний кабель для бездротових мишей з не вільними акумуляторами. Хоча більшість сучасних мишей Bluetooth працюють місяцями або роками на одній батареї, закон Меус говорить про те. Будь готовий.
 • Різні миші підтримують різну кількість кон’югатних пристроїв. Деякі миші працюють одночасно з одним комп’ютером. Інші моделі підтримують два.Три пристрої. Якщо ви подорожуєте з однією мишкою, але з двома комп’ютерами, такими як ноутбук Windows та планшет, виберіть мишу, яка може підтримувати обидва, без повторного кон’югату кожного разу.
 • Бездротові миші та їх ключі іноді вирощують ноги.Якщо ваш комп‘ютер вимагає ключа, шукайте низькопрофільну модель, яку ви можете залишати постійно вставляти в USB-слот. Більші клавіші можуть падати або пошкодити в сумці ноутбука.
 • На різних комп‘ютерах драйвери Bluetooth завантажуються в різний час послідовності завантаження, якщо вам потрібно усунути неполадки на комп’ютері, який не запускається належним чином, ви можете виявити, що ваша миша Bluetooth не завантажується до того, як комп’ютер не вдасться. Як правило, драйвери USB завантажують перед бездротовими драйверами, щоб ви могли взяти більше усунення неполадок ненадійного комп’ютера за допомогою дротової миші.

Адаптери Bluetooth

Бездротова миша використовує вбудований передавач, який взаємодіє з приймачем всередині комп’ютера для поєднання з комп’ютером. Більшість сучасних планшетних комп’ютерів та ноутбуків оснащені вбудованим радіомодулем Bluetooth. Однак деякі настільні комп’ютери не роблять. Якщо ваш комп’ютер не підтримує Bluetooth, придбайте адаптер Bluetooth або виберіть бездротову мишу за допомогою USB-клавішу, яка служить приймачем.

Підключення бездротової миші

Для з’єднання комп’ютера, бездротова миша повинна покладатися на вбудований передавач, який зв’язується з приймачем всередині комп’ютера. Більшість сучасних планшетних комп’ютерів та ноутбуків мають вбудований радіотехнічний модуль Bluetooth. Однак деякі настільні комп’ютери не роблять. Якщо ваш комп‘ютер не підтримує Bluetooth, придбайте адаптер Bluetooth або виберіть бездротову мишу за допомогою USB-клавішу, яка служить приймачем.

підключити, бездротову, мишу, комп, ютера

Як підключити бездротову мишу до комп’ютера, що запускає Windows 10?

 • Відкрийте програму налаштування (натисніть Win I як ярлик) та виберіть Пристрої.
 • У меню ліва бічна панель виберіть Bluetooth та інші пристрої. Потім натисніть значок плюс поруч із додаванням Bluetooth або іншого пристрою на правій панелі.
 • У спливаючому вікні натисніть Bluetooth.
 • Дотримуйтесь інструкцій майстра додати пристрій. Вам потрібно буде перекласти бездротову мишку до режиму сполучення; Процедура встановлення цього режиму залежить від виробника, тому ознайомтеся з коротким посібником до початку роботи. Windows виявить мишу та додати відповідні драйвери.

Як підключити бездротову мишу до комп’ютера, що працює MacOS Mojave?

 • Перемістіть бездротову мишу в режим сполучення (див. Інструкції в документації пристрою).
 • Натисніть Apple SystemBluetooth.
 • Ваш MAC буде шукати будь-який пристрій у режимі сполучення, коли ви відкриваєте панель Bluetooth. Коли комп’ютер знаходить мишу, вона з’явиться у вікні. Прес-пара.

Як підключити бездротову мишу до комп’ютера, що працює Ubuntu Linux (версія 18.04)?

 • Відкрийте панель Bluetooth та переконайтеся, що перемикач встановлений на.
 • Перемістіть бездротову мишу в режим сполучення (див. Інструкції в документації пристрою).
 • Натисніть на список пристроїв та заповніть налаштування. Ви повинні виконати цей крок протягом 20 секунд, щоб уникнути тайм-ауту. Коли підключається миша, його статус буде відображатися як підключений.
 • Натисніть кнопку підключеної миші, щоб відкрити панель для налаштування пристрою.

Зверніться до усунення несправностей для паркування Bluetooth, якщо вам потрібна додаткова підтримка.