Як підключити MCBuck до телевізійного кабелю HDMI або через мережу Wi-Fi

Як і з звичайним ноутбуком на ОС Windows, ви можете відобразити зображення з MacBook на інший екран. У нашому випадку пристрій відтворення. Це Smart TV телевізор. Найпростіший спосіб підключення до сучасних телевізійних шоу останніх років випуску. Техніка відомих виробників останніх версій призначена для синхронізації з пристроями Apple (iPhone, iPad, MacBook) за допомогою технології літака.

Якщо телевізор є повністю старою або застарілою моделлю з обмеженою функціональністю, підключення до “Макбука” також буде працювати, але кабель. Технологія зв’язку однакова для всіх моделей MacBook. Air, Pro. Алгоритм дії можна відрізнити трохи залежно від версії операційної системи MacOS.

Як транслювати екран iphone на комп’ютері

Нарешті, вийшли всі оновлення операційних систем Apple. Наші читачі вже зазначали, що інновації недостатньо. Раніше такі оновлення часто вийшли всередині однієї версії протягом року. Тепер ми представляємо це як революцію. Я не згоден з абонентами в корені, тому що політика Apple для оновлення їх продукції трохи змінилася. Сьогодні ніхто не потребує глобальних змін, всі вони звикли, що iPhone є iPhone, а Mac є Mac. Отже, настала час, щоб зробити коригування всередині прошивки: додати не розумні речі, які багато хто прийде до душі, а ті, хто використовується для того, щоб побачити транзакцію, як це, не буде Corp. Сьогодні ми поговоримо про одну з цих функцій.

Чіп Макос Монтерей, з якого дме даху.

Ми вже говорили про найкорисніші чіпси Macos Monterey. Незважаючи на те, що здається вицвітання нової системи, насправді це підкреслює. Як я вже сказав, читати це необхідно, оскільки ви самі навряд чи інтуїтивно вгадати їхнє існування. Одна з функцій, які я не можу обійти літак.

Як використовувати літак

Літак. Бездротова відеотехнологія, аудіо та різні зображення, які працюють у локальній мережі всередині Apple Ecosystem та пристрою, сумісні з ним.

Фактично, це означає: все, що ви робите на iPhone, можна легко транслювати на комп’ютері Mac. Я використовував для використання подібних технологій лише тоді, коли я підключив iPad як другий монітор, але це трохи відрізняється.

Навіщо транслювати інформацію з iphone до Mac? І найголовніше, де це можна знайти високоякісним застосуванням.

Як транслювати музику з телефону на комп’ютер

Наприклад, MAC може бути використаний як зовнішня динаміка. Особливо, якщо у вас є підписка на третій-партійні послуги. Повернувся додому з роботи, розблоковано комп’ютер, натиснув пару кнопок і готова. Наприклад, я більше не збираюся використовувати окреме застосування музики на моєму MacBook.

Використовувати Mac як зовнішню динаміку, ви повинні:

 • Розблокувати iPhone і Mac.
 • Знайдіть потрібну композицію в Apple Music або на іншому сайті.
 • Натисніть на піктограму літака.
 • Встановіть прапорець навпроти вашого Mac.
 • Натисніть кнопку відтворення.

підключити, apple, imac, пристрої

Mac можна використовувати як зовнішню динаміку.

Ви також можете транслювати PowerPoint або Keynote Presentation на Mac та використовувати iPhone як панель управління на конференціях та подібних подіях. Зробіть це дуже просто:

 • Розблокувати iPhone.
 • Проведіть пальцем з правого верхнього кута виклику контролю.
 • Далі знайдіть кнопку з двома моніторами.
 • Виберіть потрібний пристрій.
 • Потім запустіть на iPhone бажану гру.

Як тільки ви підключаєтеся до комп’ютера, обидва пристрої включені, щоб не турбувати.

У моєму житті ми використовуємо цю функцію, коли хтось повертається з канікул і акцій фотографій. Разом сидячи на дивані та аркушіх фотографій з Санкт-Петербурга або Саратова. Дуже комфортно, спробуйте себе.

Як транслювати iphone на Windows

Якщо ви задавалися дивуватися на iPhone на комп’ютері Windows, то тут допоможе лише стороння програмне забезпечення. Настійно зробіть це, на жаль, не буде. Загалом, алгоритм дії абсолютно те ж саме, з одним застереженням. Замість значка ноутбука конкретна програма буде відображатися у літаку.

Чи можу я грати на McBook

Раніше я вже говорив у своїй статті про мобільну індустрію Future Game, і там дійшов висновок, що марно, нікому не потрібні часи часу, які давно повинні справді якісні якісні проекти AAA, як-от Grand Theft Auto, потреба у швидкості та подібно до. Давайте визнаємо, грати зараз просто нічого.

See also  Як скинути налаштування на Samsung заблоковано. Основні характеристики програми:

Настав час зв’язати з подібними питаннями.

Інша проблема. Це гра на Mac. Так, ми можемо сказати стільки, скільки вам подобається, що люди купують яблучний комп’ютер не для цих цілей, але все ще. Принаймні іноді кожна мачивопія хоче почати старий найбільш бажаний і провести годину іншу, забуваючи про всі турботи. Тепер є рішення.

Які ігри ви можете грати на маку

Зрозуміло, що відтворення IMAC в метро сеінгу було б просто дурним. Вирізані кадри, первісна механіка, графіка далека від права. Але скоротити NBA 2K21 за допомогою підписки аркад був дуже прохолодним. Applesider Editor.In.Chief.Ru Renat Grishin підтримав мою ідею і поділився своїм давньою бажанням грати якийсь симулятор, як NHL або FIFA.

Мені дуже не подобаються тренажери. На мій погляд, вони настільки ж примітивні, як інші проекти такого роду. Я хотів би щось більш серйозне. О, якщо для завантаження було доступно для Fortnite. Я щиро сподіваюся, що в найближчому майбутньому Apple осідає конфлікт і повертає легенду назад до App Store.

Тим часом, замість цього ви можете провести вечір у компанії не менш знаменитий PUBG або Call of Duty Mobile. Можливо, це єдині проекти у всьому магазині додатків, які заслуговують на увагу. Тут все: і графіка, і геймплей, і динаміка.

Які масові підтримують літак

Право говорити, всі Mac Support Airplay.

Приємно, що Cupertino не почав обмежувати користувачів комп’ютерів Intel і значно розширив перелік пристроїв, що підтримують цю функцію. Власники наступних моделей можуть оцінити новий чіп:

 • 2018 MacBook Pro і новіша.
 • 2018 MacBook Air та новіша.
 • 2019 iMac та новіший.
 • 2017 IMAC PRO.
 • 2019 Mac Pro.
 • 2020 MAC MINI.

Два різних способи відображення пристроїв iOS на Mac

Здатність продемонструвати можливість, навколишнє середовище чи нове застосування великої групи людей може бути неоціненною. Ви уявляєте, що живий демонстраційний або інтернет-вебінар, можливість відображення пристрою IOS на моніторі маку може означати різницю між успіхом та невдачею.

На щастя, є кілька різних способів зробити магічне відображення.

У цьому посібнику ми покажемо вам, як відобразити пристрій iOS на Mac за допомогою:

По дорозі ми також висвітлюємо переваги та недоліки кожного методу.

Дисплей з QuickTime

Є багато причин для використання дисплея за допомогою QuickTime. Це не варто додаткових витрат, відповідь майже миттєва, і це легше встановити його.

Єдиний “проти” полягає в тому, що це вимагає дротового з’єднання між пристроєм IOS та маком.

Встановлення

Підключіть пристрій iOS до маку з кабелем блискавки до USB. Примітка. Це з’єднання може викликати автоматичне запуску iTunes та / або зображення зображення. Ці програми можуть почати спроби синхронізуватися з аузальністю та створити затримку. Тому, переконайтеся, що ви закрили ці програми, перш ніж рухатися далі.

Як тільки пристрій підключений, почати швидкий час. Quicktime покаже меню вибору файлів. Тут ви не маєте жодного завдання втратити існуючий файл, тому натисніть кнопку Готово (готові).

У меню виберіть Файл (Файл), а потім Новий запис фільму.

Інсталяція iPhone як джерело для QuickTime.

Інформаційний пристрій за замовчуванням. Камеру iSight. Щоб змінити його до пристрою iOS, натисніть стрілку вниз поруч із кнопкою запису. Потім виберіть пристрій iOS зі списку камер. Екран пристрою відразу з’явиться, і будь-які дії, виконані на пристрої, будуть відображатися на маковому моніторі.

Mac iPhone відображається за допомогою QuickTime

Додатковий прогрес цього методу полягає в тому, що кнопка запису знаходиться на відстані однієї преси. Використання вбудованих функцій запису QuickTime робить створення трансляцій екрана iOS Elementary.

Дисплей за допомогою рефлектора

Найбільший аргумент для використання відбивача полягає в тому, що він дозволяє відображати без будь-яких проводів. Дисплей працює за допомогою Wi-Fi, у багатьох відношеннях, подібних до того, як Mac або AUSPUT відображаються на AppleTV.

Також необхідно, щоб пристрій Mac та IOS підключені до тієї ж бездротової мережі. Відсутність дротів також може означати трохи довшу затримку. Вам також потрібно встановити платне програмне забезпечення на Mac. Але рефлектор пропонує безкоштовне семиденне тестування, тому це коштує завантажити його.

 • Відкрийте веб-браузер і перейдіть до http: // www.Повітряні.Com / Reflector /.
 • Натисніть, спробуйте відбивач, а потім завантажте рефлектор.
 • Завантажувати.Dmg-файл і відкрийте його.
 • Передача рефлектора до папки додатків (програми).
 • Запустити рефлектор.
 • Натисніть, спробуйте відбивач.

Ви не побачите жодних вікон або інших екранів додатків. Рефлектор буде в доці, доки iOS не підключиться до нього.

Увімкнення дисплея через AirPlay на пристрої iOS.

На пристрої iOS проводять палець з нижнього краю до відкритого центру управління (центр управління). У центрі керування натисніть Літак. Виберіть MAC, до якого ви хочете відобразити зі списку, а потім увімкніть дзеркало (дисплей).

Відображення пристрою iOS на Mac за допомогою рефлектора.

У цьому посібнику я показав вам два різні способи відображення пристрою IOS на Mac. Я також одночасно вказав на свою особу “за” і “проти”.

See also  LG Monitor не відтворює звук. Як отримати звук на двох моніторах?

Використовуючи ці методи, ви зможете продемонструвати нову програму, яка живе та особисто, щоб провести інтерактивний вебінар або навіть записувати скріншот (екранне трансляція). Спробуйте обидва шляхи, і дайте мені знати, як все пройшло, в коментарях нижче.

Як відтворити відео з вашої бібліотеки у програмі для телебачення

Вам більше не потрібно йти до окремих додатків для фільмів та телевізійних шоу для перегляду придбаного вмісту на Apple TV.

 • Нещодавно додано: фільми та телевізійні шоу, нещодавно додано до вашого особистого вмісту.
 • Фільми: Ваша колекція фільмів.
 • Теле шоу: Ваша колекція придбаного телеканалу.
 • Завантажено: фільми або показує, що ви завантажили на Mac, щоб переглянути офлайн.
 • Жанри: Виберіть один з доступних жанрів. У кожному з них представлені як фільми, так і телевізійні шоу, призначені для певного жанру. Що ми пишемо

Натисніть фільм або шоу, яке ви хочете подивитися.

Натисніть кнопку відтворення, яка з’являється, коли ви наведіть курсор до вибраного фільму або серії. Ваш фільм або шоу повинні бути завантажені та відтворені.

підключити, apple, imac, пристрої

Як купити фільми та серіали у програмі телевізора

На додаток до перегляду раніше придбаного вмісту, ви також можете придбати фільми та телепередачі у програмі TV.

Прес-фільми або телевізійні покази у верхній частині екрана.

Натисніть кнопку Купити або Оренду, коли доступні.

Введіть назву назви, яку ви хочете.

Натисніть кнопку, щоб купити або орендувати кнопку, коли доступно.

Налаштуйте виведення відео MAC для оптимального відображення на екрані телевізора

За замовчуванням Mac спробує використовувати телевізор як зовнішній дисплей, розширюючи екран настільного ПК. Це чудово, якщо ви плануєте використовувати телевізор як великий зовнішній монітор, але якщо ви хочете переглянути відео або фільм або грати в ігри, у багатьох випадках ви краще використовувати дзеркальне зображення. Варіант описує, як це зробити легко:

 • Коли Mac підключено до телевізора, відкрийте “Системні налаштування”
 • Виберіть “Дисплеї”, а потім перейдіть на вкладку “Угода”
 • Перевірте прапорець “Дзеркальні дисплеї”

підключити, apple, imac, пристрої

Хоча це майже завжди виглядає краще на екрані телевізора 720p, він не завжди торкається 1080p HDTV. Оскільки роздільна здатність 1080p більше, ніж на багатьох дисплеях Mac, вам потрібно або зменшити роздільну здатність, впоратись із зображенням пікселя, або просто встановити зовнішній дисплей як основний дисплей і перейти в режим повного екрана на екран телевізора, коли Описано відео, як описано у варіанті B:

B: Встановіть телевізійний дисплей як основний дисплей

 • Відкрийте “Налаштування системи” у меню “Apple” після того, як Mac та телевізор з’єднані один з одним
 • Виберіть “Дисплеї”, а потім перейдіть на вкладку “Місцезнаходження”
 • Перетягніть біле меню з меншого вбудованого дисплея на зовнішньому телевізійному дисплеї, тим самим перетворюючи телевізор на головному екрані

Це змінить налаштування за замовчуванням, щоб налаштувати два дисплеї, тим самим перетворюючи екран Mac на розширений робочий стіл, а HDTV буде основним настільним комп’ютером, на якому відображається панель меню, а програми відображаються за замовчуванням.

Дротовий зв’язок

Модель телевізора не має принципового значення. Це може бути LG з його зарозумілими WebOS або “Sony” на платформі Android. Усі описані нижче варіанти передбачають використання телевізійних пристроїв як великого монітора, де MacBuk виступає проектором і є ключовим елементом тандему.

Вибір кабелю

Ви можете відображати зображення на телевізорі ноутбуком за допомогою кабелю HDMI. Macbook, випущений у 2015 році, а згодом оснащений сучасним портом USB-C, він-Thunderbolt 3. Розташування Intees може відрізнятися і залежить від серії пристроїв. Під час підключення повітря MacBook до телевізора кабель повинен бути підключений до порту в правому кінці, а MacBook Pro він залишається. Inteeis, позначена іконою на блискавці.

Зошви, випущені раніше 2015 року, завершені в Mini DisplayPort Inertes. Для підключення пристрою через HDMI вам знадобиться спеціальний кабель або адаптер.

Порада! Адаптер вважається набагато простішим, ніж потяг, і він коштує, що він помітно дешевше.

Налаштування

Класичний кабельний підключення: один кінець до ноутбука Inteeis, інший. Hdmi Port TV. Останнє може бути дещо, де кожен вихід пронумерований. Але різниці між ними немає: той самий формат інтеграції та одне харчування.

Як підключити Mac до Apple TV через AirPlay (вирішення аудіо / відео.Проблем)

Підключення MacBook до телевізора через HDMI Cable:

 • Вимкніть техніку.
 • Вставте з’єднувачі по телевізору та ноутбуку до відповідних інтелектів.
 • Увімкніть телевізор та MacBook.
 • Відкрийте налаштування телевізора та виберіть HDMI як джерело.
 • Ноутбук синхронізується автоматично, якщо все було зроблено правильно.

Аналогічно, ви можете підключити ноутбук та iMac за допомогою телевізора як другого монітора. Але якщо є потреба у дзеркальному відображенні для повного огляду вмісту та запуску різних програм, то процедура є більш складною.

Тут у налаштуваннях ви можете встановити пріоритети монітора, вертикальне або горизонтальне розташування, встановити яскравість та інші параметри. На старих моделях MacBook вам може знадобитися вручне коригування аудіо.Частини. Для цього перейдіть до розділу “Звук” у налаштуваннях системи та вкажіть на вкладці “Вихід” телевізійна модель.

Додаткові статті

Так, прямо процес підключення

Якщо ви вже переконані, що у вас є всі необхідні адаптери та адаптери для підключення MacBook до телевізора, то ми переходимо безпосередньо до з’єднання.

See also  Як підключити контролер до комп'ютера. Ds4tool

Після підключення “маку” на телевізор він визначить його як зовнішній монітор (окремий). Далі, вам доведеться розповісти Макбук, як він хотів би використовувати цей дуже зовнішній дисплей.

 • Перейдіть до меню Apple;
 • Натисніть кнопку “Налаштування системи”;
 • Перейдіть на вкладку “Дисплеї”;
 • Далі, перейдіть до “розташування”;
 • Встановіть прапорець “Дзеркало”, якщо ви хочете, щоб ваш монітор транслюватимете таке ж зображення, як на екрані Mac;
 • Залиште всі налаштування, як це, якщо вам потрібен телевізор як другий зовнішній дисплей.

Далі, після закінчення налаштувань монітора, ви можете показати ПК, яке джерело ви хочете використовувати. Вбудовані динаміки від MacBook або динаміків на телебаченні.

 • Перейдіть до меню Apple;
 • Далі перейдіть до “Системні налаштування”;
 • Натискає “звук”;
 • Потім ми залишаємо меню;
 • Виберіть параметр. “ТВ”.

Нові McBooks тепер йдуть до USB-C. Однак ви все ще можете вирішити проблему, як підключити MCBuck To TV через HDMI. За допомогою спеціального адаптера з USB-C.

 • Підключіть один кінець адаптера USB-C до HDMI до порту USB-C вашого ноутбука.
 • Підключіть один кінець кабелю HDMI до порту HDMI вашого телевізора.
 • Підключіть інший кінець кабелю HDMI до іншого кінця адаптера USB-C-HDMI.
 • Виконувати ті ж дії, що й вище, щоб налаштувати телевізор як джерело звуку

Один.Підключення Macuka з портом Thunderbolt до телевізора з портом HDMI

Вбудовані порти HDMI вже давно видалено в нових моделях ноутбука Apple, і з тих пір було замінено портами Thunderbolt, щоб заощадити місце.

Якщо ваш Mac не має порту HDMI, але має порт Thunderbolt, ви можете використовувати адаптер Thunderbolt для підключення ноутбука до телевізора, все просте.

2.Підключення Macuka до телевізора за допомогою порт Thunderbolt:

 • Візьміть адаптер Thunderbolt.
 • Підключіть адаптер Thunderbolt до ноутбука.
 • Підключіть один кінець кабелю HDMI до порту HDMI вашого телевізора.
 • Підключіть інший кінець кабелю HDMI до адаптера Thunderbolt.
 • Виконувати ті ж дії, що й вище, щоб встановити телевізор як джерело звуку.

3.Підключіть ноутбук з міні-дисплеєм до телевізора з портом HDMI.

Як налаштувати повітряну гру з Mac до Apple TV

Перед появою портів Thunderbolt McBooks зазвичай обладнаний міні-ДП. Якщо це те, що знаходиться на вашому Mac, ви можете підключити його до телевізора з портом HDMI за допомогою адаптера Mini DisplayPort на HDMI.

 • Перевірте адаптер міні-демонстрації.
 • Підключіть адаптер міні-демонстрації до ноутбука.
 • Підключіть один кінець кабелю HDMI до порту HDMI вашого телевізора.
 • Підключіть інший кінець кабелю HDMI до адаптера Mini DisplayPort.
 • Виконувати ті ж дії, як і вище, щоб встановити телевізор як джерело звуку.

4.Підключення Macuka з портом DVI до телевізора з портом HDMI.

Старі пристрої Apple (наприклад, випущені близько 2000 р.), Як правило, мають порти DVI. Якщо ваша модель має один DVI, і ви хочете підключити його до телевізора з портом HDMI, вам знадобиться адаптер DVI-HDMI, щоб підключити ваш ноутбук до телевізора.

 • Підключіть один кінець адаптера DVI-HDMI до порту ноутбука DVI.
 • Підключіть один кінець кабелю HDMI до порту HDMI вашого телевізора.
 • Підключіть інший кінець кабелю HDMI до іншого кінця адаптера DVI-HDMI.
 • Деякі адаптери не працюють з HDMI-аудіосистемою, тому після підключення телевізора до комп’ютера Mac ви не можете почути жодних звуків. Якщо ви зіткнулися з цією проблемою, ви можете обійти його, дотримуючись цих порад щодо усунення несправностей.

5.Як підключити McBuck To TV за допомогою HDMI, якщо є тільки VGA

VGA Rating Ports вже давно зникли на моделях MacBook. Якщо вони все ще на вашому комп’ютері, то ви можете просто підключити один кінець кабелю VGA до вашого ноутбука, а інший кінець телевізора.

Як підключити MacBook Air до телевізора за допомогою порту VGA за допомогою адаптера Thunderbolt:

 • Підключіть адаптер Thunderbolt до комп’ютера Mac.
 • Підключіть один кінець кабелю VGA до свого порту VGA вашого телевізора (переконайтеся, що він щільно виправлений).
 • Підключіть інший кінець кабелю VGA до порту VGA вашого адаптера Thunderbolt.

Тепер ваш телевізор повинен відтворювати те, що відображається на екрані вашого ноутбука, і питання про те, як підключити MacBook до телевізора через HDMI, слід вирішити.

Ви також можете бути корисними для моєї статті про те, як встановити Windows 10 на MacBook, перейдіть за посиланням та прочитати, стаття корисна та цікава!

Якщо у вас все ще немає кабелю HDMI, або він втрачається, то подивіться на найкращі кабелі на Yandex.Ринок!