Перевірка стан телефону акумулятора на ОС Android

Нещодавно придбані мобільні пристрої обладнані новою батареєю, яка надійно і протягом тривалого часу забезпечують гаджет з енергією. З часом є потужність заряду акумулятора, час автономії зменшується, як результат, елемент повністю втрачає свою продуктивність. Щоб замінити цю подію, потрібно знати поточний стан батареї, його фактичну потужність. Це допоможе передбачити необхідність замінити заздалегідь. Перевірте стан акумулятора телефону може бути різними способами.

Основна несправність батареї є втрата ємності. Це відбувається через вичерпання ресурсу акумулятора. Елементи можуть бути заряджені та вивантажені обмежену кількість разів. Це не важко помітити це. Після повного заряджання постачання енергії, він перестає захопити звичайний час.

Більшість телефонів в даний час обладнані літій-іонними батареями. Їх ресурс визначається не тільки кількістю циклів, але і до того часу, який пройшов після виготовлення. Навіть якщо акумулятор не використовується, його життя життя обмежена.

Інший знак несправності. Акумулятор незвично ведеться при зарядуванні (не заряджається до рівня 100%, він занадто швидко заряджений і т.Р.).

Останній етап акумулятора. Це акумулятор. Елемент постачання не відповідає на підключення зарядного пристрою, телефон не вмикається.

Зовнішній огляд

У разі підозри, що акумулятор пошкоджений, необхідно зробити візуальний діагноз акумулятора. Якщо телефон має знімну обкладинку, вам потрібно відкрити батарейний відсік та провести перевірку акумулятора для блимання або депресії. Якщо акумулятор змінив форму, він повинен бути негайно видалений і розпоряджатися.

Просто кинути акумулятор не може. Неконтрольоване зберігання в контейнері для сміття може призвести до пожежі. Необхідно віднести його до спеціалізованого утилізації.

Якщо акумулятор фіксується, ми повинні вивчити телефон для деформацій, незвичайний вигляд прогалин та T.П. Якщо щось подібне, це означає, що ймовірність акумулятора велика.

Тест на обертання

Якщо несправність акумулятора знаходиться на початковому етапі, візуально визначають набряк акумулятора, не завжди можливо. Якщо акумулятор знімний, ви можете витратити тест для обертання. Для цього він повинен бути поставлений на плоску горизонтальну поверхню (на столі і т.П.) і намагайтеся затягнути пальці (як вовк). Якщо акумулятор в порядку і має плоску форму, вона не обертається. Якщо вона трохи розбухала, то її поверхня відрізняється від площини, а акумулятор легко приїжджає обертатися.

Якщо акумулятор не знімний, то тестування обертання може бути виконаний для телефону. Для цього він повинен бути виведений і поставити ті ж маніпуляції. Якщо спроба успішна. Терміново в майстерні.

Температура та швидкість падіння заряду

Ідеальна температура для роботи літій-іонних елементів лежить у діапазоні 5.20 градусів за Цельсієм. Є окремі моделі, в яких ці межі розширюються:

При виході на ці межі виникають такі ефекти:

Краще заряджати акумулятор при однакових значеннях температури.

батарея, android, акумулятор

Методи роботи

Тестер USB

Тестер USB. З цим простим та зрозумілим пристроєм, ви можете встановити найбільш точну потужність акумулятора в Mah. У порівнянні з іншими методами, помилка буде.3%. У списку “здібності”. Вимірювання струму, напруги та кількості енергій, що проходять через нього, використовується при визначенні обсягу залишкової батареї. Дані зберігаються в незалежному блоці пам’яті, що дозволяє порівнювати результати вимірювань для різних періодів.

 • Випуск ACB до мінімального допустимого значення;
 • Встановіть активну клітину пам’яті пристрою до 0;
 • Підключіть зарядний пристрій та смартфон у послідовному порядку в ланцюжку;
 • Після завершення процесу заряджання фактична потужність акумулятора в Mah з’явиться на дисплеї тестера USB.
See also  Android не бачить картки пам'яті.

Допустимо виробляти процедуру у зворотному порядку: перший заряд акумулятора 100%, потім вимірюйте час повного розряду на активному навантаженні. Читати далі тут:

Програми

Не вдаючись до використання зовнішніх пристроїв, ви можете скористатися готовим програмним забезпеченням для смартфонів. Але точність вимірювань тут може суттєво відрізнятися від фактичного.

Для iOS

Для визначення ємності пристроїв Apple існує багатофункціональна утиліта Ibackupbot (встановлена ​​на ПК).

Покрокова інструкція для вивчення зносу:

 • Встановіть та запустити програму на комп’ютері (ПК або MAS);
 • Підключіть пристрій за допомогою заводського дроту та виберіть його зі списку можливих;
 • Натисніть на інформацію;
 • У вікні, що відкривається, інформація з’явиться на циклах, зарядці та ємності акумулятора;
 • Cyclecount. Кількість повних циклів заряду та розряду;
 • Designcapacity. Виробник, що кидається акумулятором;
 • Fullchargecapacity. Повний заряд;
 • Стан. Стан акумулятора;
 • Акумуляторна здатність. Рівень заряду в відсотках.

Для Android

Macropinch. Простий додаток для статусу діагностики AKB і в той же час зберігаючи свої витрати.

 • Статистичний віджет для екрана робочого столу та блокування;
 • Вказівка ​​джерел енергії;
 • Заряд акумулятора відображається з точністю 1%;
 • Точний вихід решти часу роботи;

3c віджет монітора акумулятора, мабуть, найбільш точний для визначення залишкової ємності утиліти. Помилка порівняно з показником USB.Тестера становить лише 0.Один%

Cpu.Z. Програма відображає стан обладнання смартфона, включаючи акумулятор. Є аналоговою версією ПК.

 • Оцінка здібностей;
 • Рівень заряду;
 • Визначення джерела живлення;
 • Статус;
 • Тип, температура, напруга та ємність.

Акумулятор. Програма не тільки збирає статистику статистики АКБ, але також має функцію відображення залишкового часу використання в різних режимах використання.

 • Калібрування та випробування;
 • Відображає температуру та напругу акумулятора;
 • Час індикації перед розвантаженням при використанні різних додатків.

Метод для iOS

 • Максимальна потужність. Стан елемента акумулятора як відсоток заводських значень.
 • Пікова продуктивність. Здатність впоратися з перевантаженням, не вимикаючи пристрій.

Методи для Android

 • У режимі встановленого введіть комбінацію: ###, для пристроїв Samsung: #;
 • У повідомленні сервісного меню потрібно знайти та відкрити вкладку «Інформація про акумулятор»;

Існує загальна інформація, зібрана системою, але варто пам’ятати, що програма не може ідентифікувати фактичну несправність акумулятора.

Мультиметр

Цей інструмент не вимагає особливого навичка обробки електроніки, але має значний мінус. Для телефонів з вбудованим акумулятором, можуть виникнути труднощі з доступом до контактних груп. Доведеться розібрати телефон і витягувати елемент живлення для діагностики. Перевірка полягає в наступному:

 • Витягніть акумулятор з пристрою;
 • Встановіть діапазон вимірювань 10-20 В на мультиметр;
 • Червоний зонд відпочивати у плюс контакт, чорний у мінус;
 • Порівняйте показання на екрані з аксесуареним на акумуляторі, вони повинні збігатися, як правило, 3,7 вольт.

На рівні напруги нижче 3,4 або рівномірного номіналу (3,7 вольт). Він повинен бути повторно, перезаряджаючись перед цим. Якщо індикатор залишається незмінним, це означає вичерпний ресурс акумулятора.

Візуальний огляд

Найпростіший спосіб визначити несправність акумулятора. Акумулятор довгого експлуатації характеризується:

В останньому випадку невелика нерівномірність не може бути помітною оком. Простий тест допоможе визначити це: акумулятор повинен бути викручений на рівній поверхні. Легке обертання ознака несправності.

Розділ “Розряд

У цьому розділі наведено статистику проживання акумулятора з моменту останньої зарядки. Перейдіть до підрозділу з використанням бою, де послідовно вказано така інформація:

 • Скільки відсотків витрачається, коли екран увімкнено або вимкнено і за який час.
 • Які програми витрачали найбільшу кількість годин ампер (MAH).
 • Як довго телефон був у режимі сну, і як часто він був перерваний.
See also  Як використовувати Bluetooth на Android. Що таке з'єднання Bluetooth

Тоді ви можете ознайомитися зі списком додатків, які активно використовували акумулятор. У той же час автори accubatttery підкреслюють, що метод вимірювання є більш точним, ніж той, який використовується сама система Android.

Як повернути ємність акумулятора на Android

Заміна акумулятора

Це найпростіший варіант від усього, що ви можете придумати. Просто знайдіть акумулятор для певної моделі в будь-якому інтернет-магазині, включаючи всесвітньо відомий AliExpress, і вставте його, щоб замінити старий. Якщо неможливо вилучити кришку, виникає проблема, вирішальна звернення до сервісного центру. У цьому випадку не потрібно навіть окремо придбати акумулятор, і коли гарантія розподіляється, процедура буде коштувати безкоштовно.

Метод “Рашка”

Варіант часто називають калібрування батареї, і представлена ​​кількома циклами збільшення кількості сотень інтересу та його зменшення до нуля. Його застосування є суперечливим, оскільки нові моделі мають літій-іонні або літій-полімерні технології, а актуальність методу безсумнівно для нікелевих акумуляторів, з яких виробники пристроїв відмовляються забезпечити кращу енергозбереження.

Незважаючи на цей нюанс, пристрій не буде гіршим від “Рашки”. Інша особливість полягає в тому, що нові акумулятори, на відміну від лужного акумулятора, не вивантажуються спеціально (наприклад, переміщаючись до холодного місця, включаючи ліхтарик та максимальну яскравість). Просто використовуйте пристрій, не заряджаючи його.

Дотримуйтесь кроків у наступному порядку:

 • Розряджають пристрій до нуля відсотка. Він повинен вимкнути себе. До цього, не забудьте завершити роботу з будь-якими важливими даними, оскільки вони не можуть бути збережені;
 • Не включаючи телефон, підключіть його до мережі та чекайте максимального рівня заряду. Це допоможе індикатору легкого, як правило, розміщується на передній частині гаджета, але якщо цього недостатньо, достатньо, щоб просто порахувати час;
 • Витягніть акумулятор і вставте його через кілька хвилин. Якщо значення значно менше 100%, продовжуйте дотримуватися інструкцій, доки різниця не зникне або не стане мінімальним.

Як перевірити стан батареї, його знос. Ми дізнаємося статус акумулятора: убитий чи ні?

Для регулярного поддержания «здоровья» аккумулятора производите калибровку раз в несколько месяцев. При непродолжительности эффекта гораздо разумнее рассмотреть вариант с приобретением новой батареи или девайса.

Как проверить реальную емкость батареи

Существуют два наиболее простых и доступных способа:

Вариант с USB тестером работает по принципу замера энергии, запасаемого аккумулятором во время зарядки. Для этого потребуется купить соответствующее измерительное устройство, после чего измерять и сравнить показатели емкости. Средняя цена наиболее доступного тестера в китайских магазинах – 3 USD.

Программы Accu​Battery и 3C Battery Manager собирают статистику расхода и зарядки аккумулятора, после чего рассчитывают фактическую емкость батареи. Весь процес автоматизований і не вимагає придбання вимірювальних приладів. У цьому випадку цей метод не відрізняється достатньої точності. Зокрема, якщо виробник зазначив точну потужність акумулятора.

Візуальний огляд

Не треба бути фахівцем, щоб відрізнити “здорову” батарею проти зіпсованого. Насправді більшість проблем відрізняються неозброєним оком. Якщо ваш телефон видаляється акумулятором, вийміть його, попередньо вимикаючи його з пристрою та подивіться, чи є такі симптоми, такі як набряк, корозія навколо металевих контактів, зеленувато-білих плям. Якщо це відбувається, так довго і розривайтеся з телефоном. Якщо ви знайдете підозрілі плями або кривизну акумуляторної форми, не відкладання, зв’яжіться з виробником для заміни або придбання нової батареї. Ні в якому разі не покладіть проблему акумулятора назад так, щоб електроліт не пролив всередині пристрою і нічого не пошкодив. Місце “пацієнта” відтепер у поліетиленовому пакеті, а в майбутньому. У переробці.

See also  Як форматувати диск на комп'ютері. Опції введення BIOS

Як перевірити стан акумулятора на Android

На додаток до вищезгаданих методів існує ще кілька методів, які дозволяють зрозуміти, як вивчити акумуляторну здатність телефону на Android. Продуктивність кожного методу перевірки залежить від конкретної моделі смартфона, а також на скільки він.

Візуальний огляд

Якщо гаджет швидко розряджається, це, перш за все, рекомендується видалити та ретельно подивитися на його батарею. Як правило, спостерігаються різні повітродувки на зношеному акумуляторі, конденсаті, роздуті. Якщо ви не замінюєте таку батарею вчасно, не знайдіть його в інтернет-магазині, тоді смартфон може страждати.

батарея, android, акумулятор

Використання мультиметра

Мультиметр. Це пристрій, що виробляє необхідні вимірювання електрообладнання. Щоб використовувати їх для перевірки акумулятора у своєму телефоні, потрібно виконати ряд простих дій:

 • Витягніть акумулятор. Якщо пристрій невідомий, то вам доведеться відкрутити пару гвинтів.
 • Встановіть напругу на мультиметр від 10 до 25 В.
 • Торкніться одного термінала пристрою до позитивної фази на акумуляторі, а другий до негативного.
 • Порівняйте показники, які виділяються на дисплеї пристрою, з показниками на поверхні самої батареї.

Зверніть увагу! Значна різниця між цими показниками вказує на неадекватну якість акумулятора. У цьому випадку акумулятор повинен бути замінений.

Наскільки ефективна ця процедура і як часто це можна зробити

Слід розуміти, що калібрування акумулятора смартфона не збільшує фізичну здатність акумулятора, але дозволяє його ресурсу використовувати його найбільш повно. І ефективність процедури залежить від того, як реальні межі батареї були відокремлені від рівнів, встановлених у контролері. Якщо розбіжність невелика (наприклад, в межах 10%), користувач не може помітити ефект. Якщо межі “розплавляються” значно, то збільшення комунальної здатності може бути значним.

Немає шкоди для калібрування. Ви можете зробити його навіть щодня, але в цьому немає великого сенсу. Рівні. “плаваючі” повільно, оскільки акумулятор і заряджання та розряди стають та розряджаються, цей процес не швидко. Тому калібрування контролера один раз на місяць достатньо.

При заміні акумулятора контролер повинен бути зв’язуванням з його межами, тому при встановленні нової батареї ви повинні зробити калібрування.

Калібрування батареї

Якщо індикатор заряду акумулятора не працює або відображає неправильні значення, гострі свідчення стрибків. Зробити повний цикл розряду та заряджаючи акумулятор. Також витрачайте калібрування акумулятора. Якщо пристрій з правами суперкористувача. Для цього виконайте інструкції:

 • Заряджайте акумулятор з 100% зарядним пристроєм і не від’єднуйте від мережі.
 • Видалити Менеджер файлів “Батанини.Bin », на шляху / даних / система /.
 • Вимкніть пристрій, відключіть від мережі та витягніть акумулятор.
 • Через 3-10 хвилин підключіть пам’ять і зачекайте, доки не запускається пристрій. Після з’явиться значок “Вставити акумулятор“, встановіть батарею та залиште на заряд, доки значення заряджання не перевищує 100%. Після того, як залиште настільки ще 15 хвилин, а потім завантажте пристрій.

Важливий! Якщо екстракція акумулятора не забезпечена дизайном, пропустіть дію та дотримуйтесь інструкцій нижче. Інші 4 способи калібрування батарей на Android.

Якщо калібрування цикл розряду не допомагає, змінює прошивку. Якщо держава не змінюється, змініть акумулятор.