Передача профілів браузера з Windows Disk в інше місце, використовуючи магічну програму Junction Link

Як передати роботу браузера в інше місце на комп’ютері? Навіть якщо браузер спочатку встановлений на іншому диску, наприклад, D або E, як і раніше, у прихованій папці профілю користувача на диску з “AppData” (у сучасних версіях Windows) буде розміщено дані профілю веб-браузера. Кеш, історія, печиво, налаштування, розширення та Т.П. Багато браузерів забезпечують передачу їх кешу від системного диска на інший диск. Інший розділ або інший пристрій. Правда, ця можливість не знаходить зручний, вражаючий варіант у меню браузера. Функція зміни шляху зберігання кеш-пам’яті зазвичай розміщується в налаштуваннях прихованих веб-переглядачів. У цій статті ми не будемо поглиблювати специфіку зміни шляху кешу для кожного з браузерів. Ми продовжимо легше. Врахуйте універсальний спосіб перенесення кешу веб.Браузерів в інше місце. Але ми нестиме не тільки кеш, але але профілі браузера цілком. І допоможе нам у цій невеликій програмі Junction Link Magic.

Як передати Google Chrome на інший комп’ютер

Ви можете надсилати всі дані Google Chrome на сторонніх пристроях за декілька методів: введення до облікового запису для синхронізації, експорту пароля та закладок за допомогою функції, вбудованої в браузер або ручну передачу всіх необхідних каталогів.

Синхронізація. Це корисний варіант, який дозволяє автоматично передавати дані браузера на будь-який інший пристрій. Підходить, якщо вам потрібно передати не тільки паролі та закладки, але всі інші налаштування.

Щоб автоматично передавати потрібну інформацію на сторонніх комп‘ютерах, потрібно виконати наступну послідовність дій:

Тепер на вході на той самий обліковий запис на іншому обліковому записі, такі основні дані, як паролі, закладки, послуги, розширення, історія, налаштування, тема, вкладки, адреси, номери телефонів та методи оплати, автоматично стануть доступними.

Якщо вам не потрібно передавати певні дані, ви можете вручну налаштувати параметри синхронізації. Для цього необхідно:

На новому комп’ютері потрібно буде входити в той самий обліковий запис і прийняти включення синхронізації. Позначені дані будуть “наздогнати” за лічені секунди.

See also  Як підключити Wi-Fi без комп’ютера. Особливості з'єднання на смартфонах із Android та iOS

Метод підходить не тільки для передачі інформації між комп’ютерами, а й для передачі даних на мобільний пристрій.

Синхронізація в опері. Паролі, налаштування, Експрес-панель, Закладки

Налаштування синхронізації дуже проста. Якщо у вас немає операційного облікового запису, то його потрібно створити. Я негайно створив обліковий запис у браузері, з якого потрібно відкласти.

Натисніть “Меню” та виберіть “Синхронізувати”. Вікно з’явиться справа, в якій натисніть “Створити обліковий запис”.

Відображати пошту та пароль. Пароль придумав хороший і витончений. Крім того, зберігайте його десь, або записати. Введіть дані для реєстрації та натисніть кнопку “Створити обліковий запис”.

Ви автоматично дозволите. Щоб негайно ввімкнути синхронізацію пароля, натисніть посилання “Виберіть синхронізовані дані”.

Як перенести браузер Google Chrome на інший компютер?

Виберіть ті елементи, які потрібно синхронізувати, і натисніть кнопку ОК.

Чомусь я не помітив статусу синхронізації, або повідомлення про те, що все готово. Але мені здається, що якщо натиснути на “Меню”. “Синхронізацію”, а зелений кліщ буде біля піктограми, то все готово.

Я просто трохи чекав і ввів свій рахунок в іншій браузерній опері.

Увійдіть до облікового запису Opera

Відкрийте “Меню”. “Синхронізація” та натисніть кнопку “Вхід”. Далі введіть дані вашого облікового запису та натисніть “Увійти”.

Увімкніть синхронізацію пароля. Це можна зробити в налаштуваннях. “Меню”. “Налаштування”. Клацніть на кнопку “Розширена установка”, виберіть “Паролі” та “ОК”.

перенести, браузер, інший, комп, ютер

Буквально через хвилину, вся інформація від старого браузера опери була передана новому. Є тільки один нюанс з Експрес-панель. Зараз розкажу.

Синхронізація експрес-панелей

Справа в тому, що Експрес-панель синхронізується, але вона переноситься на іншу папку. Так що він відображається на головному екрані, вам потрібно перемістити його. Тепер я покажу, як.

 • Натисніть клавіші CtrlShiftB. Там ви побачите вкладку інших експрес-панелей. Йти до неї. Якщо всередині є ще кілька папки, то відкрийте його.
 • Ви побачите всі свої закладки з панелі Express, які були синхронізовані. Виділіть все, натисніть праву кнопку миші та виберіть “Копіювати”.
 • Залишившись на вкладку Експрес-панель. Клацніть правою кнопкою миші до порожньої області, і виберіть “Вставити”. Всі закладки будуть відображатися на експрес-панелі.

І це схоже на якусь дрібницю, синхронізація налаштувань браузера, але скільки часу і нервів зберігає цю функцію. Страшно уявити, скільки часу потрібно було знову витратити, вручну налаштувати панель експрес або що ще гірше. Введіть паролі на всіх сайтах.

Якщо ви вирішите перевстановити Windows, або перенести веб-переглядач на новий комп’ютер, то без синхронізації не може це зробити. Правда, якщо вам потрібно відкласти паролі. Якщо ні, то закладки та налаштування для панелі Express можуть бути передані файлами з вашого профілю, як я показав вище. Але синхронізувати набагато простіше. І для майбутнього буде. У випадку, якщо щось відбувається з комп’ютером. Зрештою, всі дані зберігаються на операційних серверах.

See also  Комп'ютер не бачить мережевого середовища.

Так, і з безпекою, здається, все гаразд. Шифрування і все це. Я думаю, що немає проблем.

Передача папки

Ще один настільки ж найпростіший спосіб полягає в тому, щоб перенести папку на новий ПК. У той же час, як і в попередньому способі, будуть збережені всі паролі, історія візитів, закладки тощо. До цього методу, як правило, вдаються, якщо з якоїсь причини вони не хочуть створювати обліковий запис у браузері. Наступна інструкція дозволить вам дізнатися, як передати параметри браузера Opera до нового комп‘ютера:

перенести, браузер, інший, комп, ютер

 • Далі відкриє нове вікно. Потрібно перейти на вкладку “Переглянути” та прокрутити параметри донизу. Біля потрібного товару слід позначити.
 • В кінці цієї процедури вам потрібно перейти до адреси, переплетеної на скріншот нижче, і знайти папку браузера. Важливо враховувати, що замість “адміністратора” у рядку можна вказати будь.Яке інше слово, t. До. Це назва користувача.

перенести, браузер, інший, комп, ютер

Як перенести паролі з браузера Yandex на інший комп’ютер?

За замовчуванням (якщо під час установки не визначає незалежно місця, де необхідно встановити браузер) Яндекс знаходиться на диску “C” у папці програмних файлів, але якщо ви хочете (ви робите досвідчених користувачів), він може бути встановлений на диску “D”.

Де є спеціальні налаштування (профіль Google Chrome)

Шукайте папку профілю браузера через командний рядок

Оскільки для передачі параметрів браузера Chrome без пошуку папки, в якій зберігається інформація про профіль користувача, ми не зможемо працювати з цією операцією.

У Windows 7 у розділі “Пуск” та в 10 версії пошуку потрібно написати:% localappdata% \ Google chrome \ користувача \ default або% localappdata% \ Google \ chrome \ t.

перенести, браузер, інший, комп, ютер

Пошукова система дасть потрібний каталог і шлях до нього. Всередині я повинен знайти папку за умовчанням. У ньому містяться дані про дані встановлення користувачів. Довідник повинен бути скопійований та збережений, наприклад, на флеш-накопичувачі, щоб потім вставити за умовчанням, але після виготовлення маніпуляцій.

У тих самих каталогах є інші важливі папки з даними профілю:

Як перенести браузер Google Chrome на інший комп’ютер?

 • Дані для входу використовуються для зберігання логін;
 • Печиво. Містять файли cookie;
 • Закладки.Bak. Місце, де знайдені дані закладок. Той самий файл того ж розширення зберігає останню версію користувацьких установок.
See also  Як встановити браузер на смарт-телевізор. Чому вам потрібен браузер на смарт-телебаченні

Справа: Бронювання каталогу

Основні файли веб-браузера користувачів зберігаються в окремому каталозі на комп‘ютері, щоб дістатися до того, що це не так просто, якщо ви не знаєте процедуру. Ми пропонуємо Вам зручну інструкцію. Щоб почати початок інструмент “Run” у Windows, одночасно натискаючи Win R. У полі “Відкрити” перемістіть команду% AppData% \ Opera Software \ Opera Stable. А потім натисніть “OK”.Далі, збережіть всі зміст папки. При повторному встановленні Windows закладок у випуску Opera для відновлення, якщо ви знову завантажуєте програму та повертаєте зарезервовані дані до стабільного каталогу Opera. У той же час вони замінить новостворену.

Попередній спосіб, ви можете легко зберегти основні дані, але з паролями така увага не буде їздити. Для цих цілей ця функція підходить. Можна активувати його наступним чином:

При створенні “облікового запису” ви повинні використовувати пароль не менший за 12 символів, де будуть входити букви різних регістрів, а також числа. Символи неприйнятні.

Тепер у новому браузері вам просто потрібно натиснути на “синхронізацію” у контекстному меню, а потім увійдіть до раніше встановленого облікового запису. Тоді всі дані будуть відновлені автоматично.

Причини передачі браузера Яндекса

На настільних пристроях, налаштування браузера Яндекса рідко виконуються. Виникає відповідна потреба у виняткових випадках. Найбільш поширеними причинами передачі параметрів веб-пошти включають:

 • Перевстановлення комп’ютера;
 • Оновлення операційної системи;
 • Випуск місця на заповненому локальному диску;
 • Придбання нового ПК або ноутбука;
 • Активне використання браузером Яндекса на декількох пристроях.

Незалежно від причини передачі браузера Яндекса на інший комп’ютер, процес надсилання інформації схожий.

Як відновити дані браузера Яндекса?

Браузер? Якщо історія була вилучена у самому браузері, можна повернути його лише за допомогою відновлення всієї системи: START → програми → Стандарт → Служба → Відновлення системи. Тут виберіть потрібну точку відновлення (до дати втрати історії).

 • Запустіть Chrome на вашому комп’ютері.
 • У верхньому правому куті вікна натисніть значок “Налаштування та керування Google Chrome”.
 • Натисніть Закладки «Закладка Закладок».
 • Виберіть браузер, в якому зберігаються дані.
 • Натисніть Імпортувати.
 • Вибирати готовий.