Как правильно настроить интернет МГТС: особенности для GPON

Ip https://192.168.Один.254 Підписати всі абоненти MGTS, оскільки вона використовується для введення налаштувань маршрутизатора Wi-Fi. Пізніше ви, швидше за все, тільки що отримали, але йти до маршрутизатора MGTS, використовуючи логін та пароль за замовчуванням (адміністратор адміністратора) не працював. І ви потрапили на цей сайт. Щоб отримати доступ до Інтернету, цей постачальник використовує так звані маршрутизатори GPON, які пов’язані з використанням сучасної волоконно-оптичної лінії. Вони одночасно забезпечують високошвидкісний доступ до Інтернету (до 1 Гбіт / с) та послуги телефонії. Щоб увійти до маршрутизатора, використовується невелика нестандартна адреса. 192.168.Один.254. Розглянемо докладно весь процес підключення та авторизації в особистому рахунку. І, наприклад, візьміть модель Sercomm RV6699, яка часто поширюється серед своїх клієнтів.

На сьогоднішній день компанія надає своїм абонентам 2 основних типів маршрутизаторів, які можуть бути обрані на свій розсуд. Кожен з маршрутизаторів Wi-Fi розроблений для конкретних цілей, що створює певне використання комфорту. Ви можете вибрати наступні види обладнання:

Обидва маршрутизатори пов’язані з використанням волоконно-оптичної лінії. Вони мають деякі відмінності в методах входу в веб-меню. Для правильного з’єднання необхідно перевірити наступні моменти:

 • Постачальник мережевих кабелів, підключений до порту GPON.
 • Lan-кабель і той же Wi-Fi порту пристрою та персонального комп’ютера підключаються правильно.
 • Активні сигнал Інтернету та передавача ПК.

Щоб підключитися до Wi-Fi маршрутизатора марки SERCOMM RV6699, ви повинні виконати наступні кроки:

 • У адресному рядку браузера введіть адресу 192.168.Один.254.
 • Перейдіть до сторінки авторизації та встановіть ім’я користувача адміністратора.
 • Пароль вказує на аналогічну назву.

перейти, налаштувань

Стара прошивка

Тепер найважливіше, щоб вказати тип з’єднання, який ваш постачальник використовує. Його можна посипати в контракті або викликати технічну підтримку. Якщо контракт містить вхід і пароль, то, швидше за все, це “pppoe”. Якщо IP, маска, тоді “статична”. Якщо нічого не сказано, то “DHCP”. Rostlecom використовується “pppoe”. З аркуша ми вводимо дані “VPI” та “VCI”. Тепер ви вказуєте порти, які будуть використовуватися в Інтернеті. Вкажіть всі “LAN”, крім того, до якого підключено IPTV. Якщо ні, я вказую всі порти. І покласти галочку протилежного “SSID1”.

See also  LG Leon Як збільшити пам'ять.

Zte має веб-інтенси для конфігурації. Ви можете використовувати будь-який веб-браузер, який вам потрібно ввести ZTE. У цьому прикладі ми будемо використовувати Internet Explorer.

Помістіть внутрішню IP-адресу вашого ZTE у рядку адреси веб-браузера. Це виглядає так:

Потім натисніть клавішу Enter на клавіатурі. У діалоговому вікні з’являється з запитом до вашого користувача імені користувача та ZTE.

Нова прошивка

перейти, налаштувань

перейти, налаштувань

 • Вкажіть регіон, відділення, а також тип послуги. Ви повинні вказати точні дані регіону, оскільки деякі надбудови залежатимуть від цього, що автоматично буде записувати у вашому пристрої. Вкажіть “Інтернет.Телебачення” лише у випадку, якщо ви все ще використовуєте консоль.

Налаштування Wi-Fi Router ZTE ZXHN H108N, Інтернет, Wi-Fi, інтерактивне телебачення, багатоформ

перейти, налаштувань

Як перейти до налаштувань маршрутизатора по телефону: від будь.Якого Android до будь.Якого маршрутизатора

перейти, налаштувань

перейти, налаштувань

перейти, налаштувань

Посібник

Ви можете вручну налаштувати та змінити деякі значення безпосередньо, не запускаючи “Master”.

Перейдіть на вкладку “Інтернет”, ми вибираємо “wan”. У підрозділі “новий елемент” вкажіть необхідні дані. Для різних регіонів вам потрібно буде змінити значення “VPI / VCI”.

перейти, налаштувань

Для IP-TV вам потрібно буде просто вказати номер порту, в якому ви підключили консоль.

перейти, налаштувань

Щоб змінити ім’я ключа та мережі, вам потрібно перейти до “LAN”. “Бездротове з’єднання”. Ви також можете змінити більш детальні налаштування.

перейти, налаштувань

Посипте порти

Перейдіть до розділу “Інтернет”, а потім натисніть на блок “Порт переадресації”. Далі вам потрібно створити новий елемент.

перейти, налаштувань

А тепер детальніше кожен із пунктів:

 • Ім’я. Ми пишемо будь.Яке зрозуміле ім’я.
 • Протокол. Вказати протокол. Якщо вам потрібно відкрити порт для двох протоколів, то вам потрібно створити два правила.
 • Інтернет.З’єднання. Вказує на те, що з’єднання, яке ви створили під час первинної конфігурації.
 • Ip.Адреса Wan.Host. Ви можете вказати IP, з якого ви можете мати доступ до свого маршрутизатора. Наприклад, комп’ютер на роботі. Якщо ви будете впоратися з різних пристроїв, ми вказуємо: 0.0.0.0. 0.0.0.0. Обов’язково вкажіть усі нулі, а не порожні лінії.
 • Lan.Host. Локальна адреса пристрою, на який трафік буде передано відповідно до портів.
 • Wan.Port. Вкажіть Інтернет.Порт.
 • Порт LAN.Host. Вкажіть місцевий порт.

Зазвичай вказують на ті самі порти для WAN та LAN. Зрештою, натисніть “Підтвердити”.

See also  Програми для встановлення кореня на Android. Вибір програми

Налаштуйте як локальний веб.Сервер

Маршрутизатор F660 можна використовувати як простий веб.Сервер. Коли завантажений сайт готується з файлом індексу.Htm кореневано, слід зробити наступне:

 • Перейменувати індекс.Htm в Setlang.Gch;
 • Вставте USB-накопичувач у відповідний роз’єм маршрутизатора;
 • Перейти до маршрутизатора Telnet;
 • Запустіть COND / MNT / USB1_1 / HOME / HTTPD команду.

Пароль у Telnet можна знайти, отримуючи файл налаштувань з паролями, як описано вище в розділі “Відмінними рисами маршрутизатора”. Після цих маніпуляцій новий вміст можна побачити за допомогою IP-адреси 192.168.Один.Один. Він діє, поки маршрутизатор не перезавантажиться.

В принципі, веб-сервери та FTP можуть бути доступні з Інтернету. Налаштування залежать від наявності або відсутності статичної адреси та конкретного постачальника. Але відкрийте маршрутизатор взагалі не рекомендується, тому що для цього він має слабкий захист.

Zte F660 має хороші функції, багата функціональність та висока надійність. Важливо правильно налаштувати пристрій для мінімізації вразливості безпеки. Тоді маршрутизатор буде працювати довгий час і без проблем.

Обов’язково задайте питання, якщо вони виникли! Всі хороші та успішні налаштування!

Як скинути пароль у модемі ZTE?

Як змінити пароль Wi-Fi на модемі ZTE ZXV10 H108L? Після введення панелі керування перейдіть на вкладку “WLAN”. “Безпека”. У полі Пасажу WPA (пароль WPA (залежно від модему та моделі прошивки)) введіть новий пароль для доступу до мережі Wi-Fi. Зберегти зміни, натиснувши кнопку “Надіслати”.

Особливості Налаштування для різних провайдерів

Ця модифікація маршрутизатора гри може працювати з різних постачальників, а не просто rostlecom. Найбільш поширеним можна віднести до постачальника МТС та Белайн, вони мають гідну охоплення Інтернету по всій країні.

У налаштуванні немає фундаментальних відмінностей, постачальники Web Intets виглядають більш-менш однаково. Параметри переважно залучені однаково.

Fttb Wi-Fi маршрутизатор ZTE H298A-це розширений ігровий модем, який дозволяє скуштувати всі принади швидкості підключення до Інтернету. Вибираючи на ньому мережеве обладнання, явно потрібно звернути свою увагу.

Подгорнов Ілля Володимирович Всі статті нашого сайту аудитують технічний консультант. Якщо у вас ще є питання, ви завжди можете попросити їх на його сторінці.

Як завантажити та встановити прошивку на маршрутизаторі

Якщо маршрутизатор почав працювати неправильно, наприклад, він періодично зникає в Інтернеті без видимих ​​причин на телефоні або ПК, настійно рекомендується оновити компоненти програмного забезпечення на пристрої.

Важливий! Якщо власник вирішив переробити маршрутизатор, він повинен знати, що гарантія фабрики втрачається, і з оновленням розблокування, це може бути важко. Іноді простіше змінити пристрій на новий і повторно підключитися.

See also  Повісити екран на комп’ютері, що робити. Старий комп'ютер

Вибираючи точку віддаленого доступу, настійно рекомендується більш детально ознайомитись із мережевим обладнанням ZTE. Пристрої поєднують надійність, функціональність та відмінну якість складання з прийнятними витратами.

Подгорнов Ілля Володимирович Всі статті нашого сайту аудитують технічний консультант. Якщо у вас ще є питання, ви завжди можете попросити їх на його сторінці.

Ручний регулюючий маршрутизатор

Щоб налаштувати підключення до Інтернету, виберіть: Інтернет. Wan

Ipoe DHCP / IPOE статичні непотрібні зв’язки

Open: PPPOE вказує ім’я користувача та пароль і пароля, натисніть кнопку Підтвердити (як у скріншоті)

перейти, налаштувань

Налаштуйте IPTV. Натисніть “Створити новий елемент”

перейти, налаштувань

Тип: мостовий зв’язок

перейти, налаштувань

Налаштуйте зв’язування портів для роботи інтерактивного телебачення

Виберіть: зв’язування портів. Iptv

Встановіть прапорці на порти, де буде працювати префікс STB.

перейти, налаштувань

Дозвольте мені дозволити трафік IGMP. Виберіть багатоадрес. Igmp

перейти, налаштувань

Інтернет-налаштування

Нормальна установка

Примітка! Щоб налаштувати вас, швидше за все, вам знадобиться договір від постачальника, тому тримати його під рукою.

Перейдіть до головного розділу зверху “мережа”, а потім відкрийте “WAN”. “WAN Connection” і заповніть поля:

перейти, налаштувань

 • Тип. Точка PPPOE.
 • Назва підключення. Встановіть “Створити з’єднання WAN”.
 • Newconnectionname. Введіть будь.Яке ім’я.
 • Vpi / VCI. Два значення, які відрізняються залежно від регіону та постачальника. Також списуйте контракт.
 • Ім’я користувача та пароль. Вхід та пароль для доступу до мережі постачальника. Ми дивимось на цю інформацію.
 • Enablenat. Дивіться тут позначку.

В кінці не забудьте натиснути на кнопку створення.

Встановлення в мостовому режимі

Перейдіть до мережі. “WAN”. “WAN Connection”. З’єднання за замовчуванням вже буде підключено з типом “мостом”. Тут вам потрібно буде просто вказати VPI та VCI. Якщо це не так, то в “Тип” Вкажіть “міст”. У розділі “Назва підключення” та “Нове назва підключення”. “ПВХ0”, і не забудьте вказати VPI / VCI. Ми зберігаємо або створюємо налаштування.